Zondag 24/04/2016 werd met één ploegje U7 deelgenomen aan een tornooi voor U7 ter gelegenheid van de Open Deur van het KTA in St-Michiels-Brugge (Sportschool). Er waren sterke ploegjes aanwezig en het was dus opnieuw een mooie uitdaging voor deze Westhoekploeg ! En ja , daags na de lastige voetbaldag op zaterdag met als afsluiter de (late) BBQ , was het uitkijken hoe we de late uurtjes zouden verwerkt hebben . En ja , het verliep al bij al heel goed !
Uitslagen :
KVK Westhoek U7 - FC Gullegem 4 - 0 Nel 3x - Jarne
Tegen het sterke Gullegem was het in de aanvangsminuten wat zoeken naar het juiste ritme. Maar met onze Nel erbij , werd er weer vlot gecombineerd en zij zorgde voor heel wat rust in de ploeg. Eens we beter en vlugger de opbouw verzorgden , kwamen de doelpuntjes ook makkelijker !
KVK Westhoek U7 - KRC Waregem 3 - 2 Jarne - Celis - Nel
Met RC Waregem als tegenstrever wisten we dat het niet makkelijk zou worden . Zij hebben ook een sterk voetballende ploeg en aan inzet ontbrak het bij hen ook niet . Maar onze spelertjes waren in de eerste match goed op dreef gekomen en de stijgende lijn werd doorgezet tegen Waregem. De match verliep heel spannend maar met een knap doelpunt van Nel werd de zege binnen de ploeg gehouden !
KVK Westhoek U7 - FC Gullegem 7 - 0 Jarne en Iben 3x - Remi M.
In deze tweede match tegen Gullegem toonden onze spelertjes dat ze weer lekker op dreef waren. Vlug en mooi voetbal met veel duelkracht. De bal ging vlot rond en Jarne en Iben zorgden voor de nodige doelpuntjes ! Gullegem had weinig in te brengen tegen een sterk Westhoek .
KVK Westhoek U7 - KRC Waregem 3 - 0 Jarne 2x - Nel
Deze zege werd zeker niet zomaar behaald. Waregem verzette zich heel goed en probeerde Westhoek uit verband te spelen. Maar onze sterke verdedigers Remi en Celis en doelman Ilya , hielden het hoofd koel. In de afwerking waren de Westhoekspelertjes dan weer heel efficiënt . Jarne scoorde tegen een super Waregemse doelman 2x mooi en hard in het dak van het doel . Nel was er ook weer als de kippen bij om er eentje aan de tweede paal binnen te tikken.
Na deze ' reekswedstrijden werden we dan ook ongeslagen winnaar in onze reeks en mochten we de finale voor plaatsen 1 en 2 spelen tegen SVV Damme. Een voor ons onbekende ploeg , maar dit is dan ook weer een extra uitdaging voor Westhoek .
Finale plaatsen 1 en 2 :
KVK Westhoek U7 - SVV Damme 3 - 2 Nel 2x en Iben
De finale was er ééntje om de vingers af te likken . Damme toonde heel veel positieve agressie en met veel inzet creëerden ze veel doelgevaar. Onze doelman Ilya moest nu wel zwaar aan de bak en kwam enkele keren gevat tussen ! De eerste 5 minuten werden heel snel gespeeld waarbij Damme dan ook verdiend op 2 - 0 voorsprong kwam. Maar onze Nel fungeerde als een echte patron op het veld en stimuleerde haar vriendjes ! Eens Westhoek terug het speloverwicht behaalde , konden Nel en Iben met mooie doelpuntjes de score gelijkzetten . Wanneer iedereen aan penalties dacht , dacht onze Nel er anders over . Een slechte inspeelbal van de Damse doelman , nam ze vanop een achttal meter lekker in één trek op de linkerslof !! en plaatste de bal mooi in de hoek van het doel ! Na dit doelpunt werd de match afgefloten . De tornooizege was binnen en deze was zeker verdiend te noemen. We scoorden in 5 x 12' liefst 19 keer en incasseerden slechts 4 doelpunten !
Een dikke proficiat aan alle spelertjes ! Dank aan de leerlingen van het KTA voor deze vlotte organisatie !!
Trainers Victoria en Patrick
En we hebben opnieuw heel wat mooie actiefoto's ontvangen van de opa van Nel . Waarvoor onze dank !








|