KSCT Menen U7 A - KVK Westhoek U7 A 5 - 23
De A ploeg was te sterk voor de faire en moedige spelertjes van Menen. Slechts een tweetal spelertjes van Menen konden ernstig weerwerk bieden aan deze sterke Westhoekploeg. Het werd dan ook weer een moeilijke wedstrijd om te coachen en dan zeker om de jongens toch zoveel mogelijk voetballende oplossingen te zoeken en niet de individuele toer op te gaan. Maar we kunnen tevreden zijn , er werd aardig wat samengespeeld en enkele knappe doelpunten gescoord ! Elke speler kon zijn doelpuntje meegraaien . Hopelijk zullen de jongens zaterdag de knop kunnen omdraaien om het tegen een sterkere tegenstrever op te nemen en zeker geconcentreerd te spelen met veel inzet !
Scoorden : Boaz 10 x - Jarne 4x - Vik 3x - Celis 2x - Zeno en Julien
KSCT Menen U7 B - KVK Westhoek U7 B 2 - 17
Ook voor de B ploeg was er weinig weerstand. De thuisploeg kon slechts tijdens het eerste kwartier stand houden bij een 1 -1 stand . Maar dan was hun zuurstof op en werd het een makkelijke zege voor Westhoek. Arthur scoorde de openingstreffer . Hoge pressing en 80% balbezit van Westhoek loodsten ons ploegje aanvankelijk niet naar een hoge score. Hetzelfde spelbeeld voltrok zich na de pauze maar dit keer werd de weg naar de netten wel gevonden. Het werd voor onze jongens dan ook , met alle respect voor de tegenstander uiteraard , niet meer dan een gezondheidswandeling die eindigde op 2 - 17. Aan inzet en motivatie alvast geen gebrek!
Scoorden : Arthur 7x - Ilya en Stan 3x - Carsten en Jacob 2x
KSCT Menen U7 C - KVK Westhoek U7 C 3 - 32
Ook hier hetzelfde spelbeeld met een te sterk Westhoekteam ! We hebben enkele mooie acties gemaakt en die knap afgewerkt met een doelpunt. Het was éénrichtingsvoetbal , waardoor we al snel konden uitlopen tot 0 - 5 . Door een verkeerde communicatie kon Menen profiteren en zo ook een goaltje meepikken. Maar daarna kon het doelpuntenfestival van Westhoek weer hervatten. Na 1 - 16 kon Menen nog eens piepen en weer tegenscoren. Even later hetzelfde verhaal maar onze keeper kon de bal niet tegenhouden en het werd 3 - 16 . KVK Westhoek vond dat Menen genoeg had gescoord en de combinaties begonnen terug en deze leverden enkele mooie doelpunten op . Het laatste kwartier was de kwaliteit wat zoek bij Westhoek. Maar als trainer kan ik tevreden zijn want er werden mooie dingen getoond!! Positief is ook dat iedereen bij Westhoek kon scoren !
Scoorden : Vins 7x - Leonard 6x - Andres 5x - Thiebe en Remi D. 4x - Thorsten 3x - Aimé 2x en 1 owngoal
Proficiat van trainers Patrick , Olivier en Victoria.
Nu op naar de wedstrijden van morgen zaterdag ! Wees niet te overmoedig ! Werk heel hard samen ! En vergeet niet dat we bij verlies ook tevreden kunnen zijn over de wedstrijd !! Als we maar proberen te voetballen !!
|