Allereerst mijn beste wensen aan iedereen voor dit nieuwe jaar!
Onze trainingen starten op dinsdag 6 januari 2015. Hou zeker de blog en de website van SK Heusden06 in het oog, want omwille van de slechte weersomstandigheden en/of de toestand van de pleinen, kunnen de trainingen op het laatste moment nog afgelast worden.
Vergeet zeker niet om je kaarten voor de spaghettidag binnen te brengen. Het secretariaat zal dinsdagavond sowieso open zijn tussen 18u en 20u. Dit is de laatste dag dat de kaarten kunnen afgegeven worden. Dat kan ook nog morgen, zondag, tussen 14u00 en 16u00.
Op vraag van onze terreinverzorger Gert, worden alle trainingen tot nieuwjaar met onmiddellijke ingang afgelast. Dit om onze pleinen te sparen die door het zware weer geteisterd worden.
Het secretariaat is deze week elke avond van 18:00 uur tot 20:00 uur open en in het weekend (dit om jullie de mogelijkheid te bieden de spaghettikaarten binnen te brengen).
Ik zie jullie allemaal terug op dinsdag 6 januari 2015!!
Vandaag, donderdag 11 december 2014, gaat de training niet door. Ik ben nog altijd ziek en mijn vervanger is vandaag ook geveld door ziekte. De vergadering voor de ouders is verplaatst naar volgende week dinsdag 16 december 2014 om 18u45. De laatste training van 2014 gaat door op dinsdag 23 december. De eerste training van 2015 is op dinsdag 6 januari. Daartussen mogen jullie kids genieten van een welverdiende vakantie!
En jawel, het is zover..... De trainster geveld door ziekte... En op de koop toe ook nog de stem kwijt, dus training geven zit er vandaag niet in. Ook de vergadering van vandaag zal dus niet doorgaan. De jeugdcoördinator zal mij nog een andere datum in de loop van de komende dagen laten weten. Of de training donderdag wel doorgaat, kan je donderdag hier op de blog terugvinden! Ik hou jullie op de hoogte!!
Op zondag 11 januari 2014 organiseert onze club een spaghettidag. Met de opbrengst hiervan kunnen we de jeugdwerking bekostigen. De kaarten om in te schrijven kan je binnenbrengen op het secretariaat voor 4 januari 2015.
http://fotografie-rudi-coomans.blogspot.be/2014/12/sinterklaasfeest-op-noordberm.html
Hierop kan je de foto's vinden van het sinterklaasfeest van gisteren!!
Op vraag van onze jeugdcoördinator, Marc Claes, worden ALLE ouders verwacht voor een gesprek op dinsdag 9 december 2014 om 18u45 in de vergaderzaal tegenover onze kleedkamer.
De training voor de kinderen gaat gewoon door tot 19u00.
Beste Speler/ouder,
Op woensdag 03/12 wordt SK Heusden 06 vereerd door het bezoek van de goedheilig man, Sinterklaas.
De kinderen (U6-U9) worden in de grote kantine verwacht, ten laatste om 17u45.
De eerste groep (de U6) zal door de Sint ontvangen worden om 18:00 gelieve dus NIET te laat te komen.
Gedurende het bezoek van de Sint, is ook de hotdogstand geopend.
Wij organiseren dit seizoen ook een kleurwedstrijd. De tekening heb je vandaag op de training gekregen en moet je terug binnenbrengen op het secretariaat op UITERLIJK 30/11/2014.
Op zaterdag 29 november 2014 spelen we om 13u30 een wedstrijd in Engsbergen.
Gelieve mij ten laatste op dinsdag 25 november een sms'je te sturen om te laten weten of je zoon wel of niet kan meedoen.
Spelers: Jaeno (keeper), Sverre, Efe, Yasin,...
Door een gebrek aan spelers kan de wedstrijd dit weekend niet doorgaan!!
Ik zou willen vragen aan alle ouders om er rekening mee te houden dat de wedstrijden altijd in het weekend vallen en we elke week een probleem hebben om genoeg spelers bij elkaar te krijgen! Gelieve bij jullie weekendplannen dan ook rekening te houden met het feit dat jullie, als ouders, voor een ploegsport hebben gekozen en er ook verwacht wordt dat jullie kinderen er zijn bij de wedstrijden!
Op zondag 23 november 2014 spelen we om 11u00 een thuiswedstrijd tegen W. Koersel.
Mag ik vragen aan ALLE ouders om mij een sms'je te sturen om te laten weten of je zoon wel of niet kan meedoen. Ik verwacht de sms'jes ten laatste op dinsdag 18 november.
Volgende spelers worden om 10u30 in de kleedkamer verwacht: Vince (keeper), Efe, Mathias, Sverre, Emile, Ryad, Lukas en Sep.
De ouders van Ryad mogen deze week voor een hapje zorgen voor de spelertjes voor na de wedstrijd!