Spelers: Bollenberg Simon Costers Jan De Buyser Janou De Buyser Timo Defour Ruben Dieex Bitegets Imana Dierickx Yentl Dumalin Simon Floréal Niels Hoef Gill Janevski Aleksander Langbeen Robby Mahieu Ieben Van Belleghem Ian Vanhulle Matthias Van In Broos Van Mullem Nicolas Verrecas Robin Walraeve Tom Willems Stefan
Beoordeel dit blog
U21KSVO
12-02-2012
evaluatiegesprekken
Morgen (maandag 12 februari) is er geen training. Maar er zullen wel enkele evaluatiegesprekken gebeuren. Niet alle spelers zullen morgen aan bod komen omdat we met te veel zijn. De rest gebeurt dan op een andere datum. Die gesprekken beginnen al om 18u30. Ze duren 10 à 15 minuten, breng jullie blaadje mee en hieronder vind je het uur wanneer je moet komen.
18u30: Janou De Buyser 18u40: Timo De Buyser 18u55: Aleksander Janevski 19u05: Robby Langbeen 19u20: Gill Hoef 19u30: Niels Floréal 19u45: Jan Costers 19u55: Yentl Dierickx 20u10: Stefan Willems 20u20: Robin Verrecas 20u35: Stijn De Craemer 20u45: Ieben Mahieu 21u00: Matthias Vanhulle
Zaterdagavond trainen we in de zaal in Ruddervoorde van 20u tot 22u. We zullen daar samen met de beloften trainen en onderlinge wedstrijdjes spelen. Gelieve zo snel mogelijk te reageren als je aanwezig kan zijn.
De training van vanavond wordt opnieuw afgelast door het slechte weer en vooral de vele ijsplekken op het terrein. Ik ga opnieuw kijken als er zaterdag een zaal vrij is, ofwel in de voormiddag ofwel in de namiddag. Gelieve zo snel mogelijk te laten weten als je zaterdag al dan niet kan trainen zodat ik deze keer geen zaal reserveer als er niemand kan. Gelieve zo snel mogelijk te reageren en regelmatig de blog te raadplegen.
De training van vanavond (maandag 6 februari) is afgelast door de slechte staat van het veld. Kijk regelmatig naar de blog. We proberen deze week nog in de zaal te trainen maar voorlopig zitten alle zalen volzet.
Vanavond gaat de training door in een sportzaal in Ruddervoorde. Adres: Sportstraat 2 in Ruddervoorde. Er zullen vanavond geen evaluatiegesprekken zijn want ik neem de training van Rik Huyghe over en zal dus al van 18u aan het trainen zijn.
Er is dit weekend een algemene afgelasting. We spelen dus geen wedstrijd maar we gaan wel zaterdagavond in de zaal trainen van 19u tot 20u. We hebben de zaal in Ruddervoorde (adres volgt nog) kunnen huren. De eerste evaluatiegesprekken zullen ook plaatsvinden. Blijf op de blog kijken want ik zal nog een uurregeling erop plaatsen voor de evaluatiegesprekken. Indien je niet kan komen, gelieve een seintje te geven.
Vanavond (woensdag 1 februari) is de training afgelast wegens de te slechte staat van het veld. Alle spelers die vanavond na de training wat langer moesten blijven moeten niet komen want alles wordt uitgesteld naar een latere datum. Hou de blog dagelijks in het oog want indien er plaats is, zou het kunnen dat we dit weekend eens in de zaal trainen of dat we onze evaluatiegesprekken doen.
Datum: zondag 22 januari 2011 Aanvang: 9.15u Vertrek op de parking: 07.40u Selectie: Costers Jan De Buyser Janou De Buyser Timo De Craemer Stijn Defour Ruben Dierickx Yentl Floréal Niels Hoef Gill Imana Dieex Janevski Aleksander Langbeen Robby Ieben Mahieu Verrecas Robin Walraeve Tom Willems Stefan Vergeet jullie identiteitskaart, kousen en regenjas niet!
Tegen de leider spelen is nooit makkelijk en uit de heenwedstrijd wisten we dat Wevelgem een goede ploeg had. Toch begonnen we de wedstrijd prima! Er was meteen heel veel inzet, een goede organisatie en we dwongen zelfs kansen af. Toch kwamen we na 23 minuten in de eerste helft op achterstand na een vermijdbaar doelpunt. Toch gingen de kopjes niet naar beneden en bleven we verzorgd voetballen. Iedereen voerde heel goed zijn taken uit en we waren minstens de evenknie van Wevelgem. Toch gingen we 0-1 de rust in. Ook na de rust zagen we hetzelfde wedstrijdbeeld. We voetbalden verzorgd en kregen ook de nodige kansen. Het werd een spannende wedstrijd met goed voetbal. De laatste vijf minuten zetten we dan ook alles op alles door man op man te gaan spelen en een spits bij te steken. Wevelgem kon dit omzetten in twee doelpunten. Op die manier verloren we met te grote cijfers. De spelers verdienen een dikke proficiat voor hun inzet en mentaliteit. We moeten deze mentaliteit doortrekken en dit elke wedstrijd opbrengen.
Datum: zondag 15 januari 2012 Aanvang: 9.15u Aanwezig in de kleedkamer: 8.15u Selectie: Bollenberg Simon Costers Jan De Buyser Janou De Buyser Timo De Craemer Stijn Dierickx Yentl Floréal Niels Hoef Gill Imana Dieex Janevski Aleksander Langbeen Robby Ieben Mahieu Verrecas Robin Walraeve Tom Willems Stefan
Voor de wedstrijd tegen de U17 op onze jeugddag (zaterdag 7/01) worden volgende spelers geselecteerd:
Bollenberg Simon Costers Jan De Buyser Janou De Buyser Timo Defour Ruben De Craemer Stijn Dierickx Yentl Floréal Niels Hoef Gill Imana Dieex Janevski Aleksander Langbeen Robby Mahieu Ieben Vanhulle Matthias Van Mullem Nicolas Verrecas Robin Walraeve Tom Willems Stefan
Iedereen zal minimum 1 helft spelen. Maak er een goede training van!
Op zaterdag 7 januari organiseert KSVO de jeugdnieuwjaarsdag en nodigt hierbij alle ouders en supporters uit. d De hele namiddag spelen de jeugdploegen onderling wedstrijden. Wij spelen om 14u30 tegen de U17. Alle spelers worden om 13u30 verwacht in de kleedkamer. Na de wedstrijd kunnen we elkaar uitgebreid een gelukkig nieuwjaar wensen aan de braadworsten-, jenever-, glühwein- of soepstanden of in de kantine. We hopen op een massale opkomst en hopen u ook te mogen verwelkomen. Tot dan.
eerst en vooral wens ik jullie een fantastisch einde toe van 2011 en ik wil ook al mijn beste wensen aan iedereen overmaken voor het nieuwe jaar. Maandag 2 januari begint de tweede helft van het seizoen. Na een korte rustperiode gaan we er opnieuw samen invliegen. Toch ziet er maandag er een klein beetje anders uit. Ik verwacht iedereen maandag stipt om 19u op het terrein. Er zal eerst een woordje uitleg worden gegeven over het eerste deel van het seizoen, en ook al over het nieuwe voetbalseizoen. Er staat ook een training op het programma om 19u30, maar je zal merken dat die vrij beperkt zal zijn. Dus verwittig ouders die om jullie komen dat het op een vroeger tijdstip kan zijn.
De winterstop is begonnen. Eerst en vooral wil ik iedereen met examens heel veel succes wensen. De winterstop duurt tot 1januari. Hou regelmatig de blog in het oog zodat je verdere afspraken kan opvolgen.
Een wens ook iedereen fantastische feestdagen en een heel feestrijk eindejaar.
Datum: vrijdag 9 december 2011 Aanvang: 20u Aanwezig op het terrein van KSVO: 19u Selectie: Bollenberg Simon Costers Jan De Buyser Janou De Buyser Timo Defour Ruben De Craemer Stijn Dierickx Yentl Floréal Niels Hoef Gill Janevski Aleksander Langbeen Robby Mahieu Ieben Van Tuyckom Maarten Verrecas Robin Willems Stefan Vergeet je kousen, identiteitskaart en regenjas niet mee te brengen!
Zoals reeds gezegd vorige week, is er deze week slechts één training door de examens. De training van vanavond gaat dus niet door. Woensdag hoop ik iedereen te mogen verwelkomen op de training!
Datum: zaterdag 3 december 2011 Aanvang: 17.30u Vertrek op de parking KSVO: 15.30u Selectie: Bollenberg Simon Costers Jan De Buyser Janou De Buyser Timo Defour Ruben De Craemer Stijn Dierickx Yentl Hoef Gill Janevski Aleksander Langbeen Robby Mahieu Ieben Van In Broos Van Tuyckom Maarten Verrecas Robin Willems Stefan
Christophe Denolf zal trainer zijn, als je rechtstreeks gaat, of er is iets, gelieve hem te contacteren op het nummer: 0478/348213 Veel succes mannen en breng de 3 puntjes terug mee naar Oostkamp!
Na een goede opwarming, begonnen we heel scherp aan de wedstrijd tegen Middelkerke. Dat leidde al in de eerste minuut voor een voorsprong. Aleksander gaf een verraderlijke trap naar doel waar de keeper van Middelkerke zich volledig op miskeek. Het eerste kwartier van de wedstrijd waren we de betere ploeg. We combineerden goed, waren scherp in de duels en we zetten goed druk op de tegenstander. Maar hoe verder de wedstrijd vorderde, hoe meer we Middelkerke in de wedstrijd lieten komen. Ons spel werd slordiger en we maakten het onszelf moeilijk. Toch herpakten we ons nog net voor de rust. 10 minuten voor het einde van de eerste helft zetten we een mooie aanval op via Robby, over Gill naar Aleksander die breed legde naar Jan en die op zijn beurt mooi afwerkte. Ook na de rust bleven we met momenten goed voetballen. Toch kwam Middelkerke nog dicht bij de aansluitingstreffer maar gelukkig pakte Evert heel goed de strafschop. Tien minuten voor tijd was de wedstrijd volledig gespeeld na een mooie diepe bal van Stijn die Gill kon intikken. 0-3 eindstand na een goede partij. De eerste helft van het seizoen kunnen we afsluiten met een tevreden gevoel. Op naar de tweede ronde waarin we minstens even goed willen presteren. Doe zo verder jongens!!
Datum: zaterdag 26 november 2011 Aanvang: 15u. Vertrek op de parking KSVO: 13.30u. Selectie: Bollenberg Simon Costers Jan De Buyser Janou De Buyser Timo De Craemer Stijn Defour Ruben Dierickx Yentl Hoef Gill Janevski Aleksander Langbeen Robby Mahieu Ieben Van Hulle Matthias Van Tuyckom Maarten Versyp Evert Willems Stefan
Met een fel herschikt elftal begonnen we onze thuiswedstrijd tegen Avelgem. We begonnen slap aan de wedstrijd, met veel te weinig inzet en duelkracht. Al snel leidde dit tot een achterstand toen we op onze rechterkant te gemakkelijk werden uitgespeeld. We probeerden ons geleidelijk aan in de wedstrijd te knokken maar ook dat verliep moeizaam. Na een goeie twintig minuten kregen we een vrije trap op een gevaarlijke plaats die Ruben op een hele mooie manier binnen trapte. Gezien ons matige spel mochten we tevreden zijn om met een 1-1 de rust in te gaan. Toch kregen we nog voor de rust een strafschop na een mooie actie van Gill. Diezelfde nam ook zijn verantwoordelijkheid om de strafschop te nemen maar miste. De tweede helft stond dan weer wel in het teken van inzet en gedrevenheid. Ondanks dat niet alle acties gelukkig waren, toonde de ploeg toch inzet en veerkracht. Laurens bekroonde zijn goede invalbeurt met een mooi doelpunt. Toch bleef het heel de wedstrijd op en neer gaan. Zolang de voorsprong niet verdubbeld werd, moesten we nog steeds opletten voor de tegenprikken. Het was pas drie minuten voor tijd dat Gill een mooie pass van Jan kon afronden en ons voor een geruststellende 3-1 eindstand kon zorgen. Na een moeilijke eerste helft hebben de jongens zich goed herpakt en hebben ze voor deze overwinning gewerkt.