Inhoud blog
  • trofeeën
  • kleutertje van de ploeg
  • Beste speler
  • Duupje van het jaar
  • trainingsopkomst
    Categorieën
  • algemeen (118)
  • boetes (2)
  • De 10 geboden van de U21 (1)
  • Espinoza (4)
  • matchselectie zondag (20)
  • nieuwsberichten (6)
  • Ploeg van de maand (3)
  • quote van het moment (15)
  • Speler in de kijker (5)
  • uitslagen en stand (5)
  • wedstrijdverslagen (24)
  • Zoeken in blog

    Een interessant adres?
    U21 Daring Brugge

    06-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stand na 22 speeldagen
    en we doen terug mee !!

    1 K. FC MOERKERKE 22 18 1 3 53 70 17 57
    2 K. SC BEERNEM 22 17 3 2 55 79 24 53
    3 DAR. BRUGGE 21 16 1 4 36 56 20 52
    4 K. E. DE HAAN 22 14 7 1 15 49 34 43
    5 JONG MALE 23 13 8 2 27 61 34 41
    6 SV LOPPEM 22 10 9 3 21 56 35 33
    7 VK DUDZELE 22 8 12 2 -15 37 52 26
    8 Z. ZEEBRUGGE 22 7 11 4 -24 29 53 25
    9 C. OEDELEM 22 7 14 1 -23 25 48 22
    10 K. FC SINT-JORIS SP. 22 6 13 3 -10 47 57 21
    11 K. FC LISSEWEGE 21 4 13 4 -30 32 62 16
    12 HO OEDELEM 21 3 15 3 -49 24 73 12
    13 K. SK WENDUINE 22 2 18 2 -56 23 79 8

    06-04-2011 om 23:08 geschreven door Coach  


    Categorie:uitslagen en stand
    05-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag Wenduine
    03/04/11  Daring Brugge - Wenduine   : 2-1    door Bert Denolf

    Het is zondagmorgen drie april. Na de recente zwakke 2 op 9 had Daring Brugge iets goed te maken. Vorige week werd immers een einde gemaakt aan onze recordreeks van ongeslagen matchen (206 competitiedagen op rij) en onze titeldroom. Een overwinning is dus noodzakelijk om onze geesten weer aan te scherpen en de sfeer wat op te krikken om voluit voor die tweede plaats te kunnen gaan. Met Wenduine als tegenstander -laatste in de competitie- zou dat geen probleem mogen zijn. Toch hamerde de trainer ons –terecht- op het gevaar van overschatting en eiste dat iedereen op tijd in de kleedkamer stond, ten volle geconcentreerd op de wedstrijd. Helaas was dat voor enkelen onder ons weer teveel gevraagd. Guillaume kwam naar goede gewoonte weer een kwartiertje te laat en zelfs Dylan (aan wie volgens sommigen een bizar drankgeurtje hing?) kwam tegen zijn gewoonte in te laat de kleedkamer binnengestrompeld. Wonder boven wonder was Matthias deze keer wel op tijd (oranje schoenen incluis).


    Op naar de match nu. Sterspeler Michael Decoussemaecker begon tactisch op de bank waardoor Gilles zijn debuut als kapitein mocht maken. Wenduine raakte na wat rondgebeld te hebben net op tijd aan elf man en mocht aftrappen. Daring begon goed, met veel balbezit en goede combinaties. Wenduine trapte naar goede gewoonte meestal de bal keihard naar voren in de hoop dat hij ooit eens goed valt. Gelukkig stond er met Sander, Gilles & Ozzy een sterke verdediging op het veld, die nauwelijks op een foutje te betrappen was. Daring had duidelijk het overwicht, en dat resulteerde na zo’n 5 minuten al in een goede kans. Bert stak Jens diep, en die zette na de achterlijn gehaald te hebben mooi voor op Dimitri. Onze nummer tien nam de bal in één tijd op de slof, maar hij knalde met een allesverschroeiend schot nét over de bovenste lat. Het doelpunt van het jaar was hem niet gegund, maar de toon was meteen gezet. Dankzij een hardwerkende Glenn, een alomtegenwoordige Tobias, een beweeglijke Wout en vechtersbaasje Dimitri kwam het middenveld van Wenduine niet meer aan de pas. Na enkele kleine dreigingen diende de volgende grote kans zich aan. Wout slalomde doorheen de volledige verdediging van de groenhemden maar vergat de bal af te geven aan Bert, die volledig vrij stond. De interim-keeper van Wenduine pakte makkelijk zijn gekraakt schot. De trainer vloog even uit zijn dak. Hoeveel keer hebben we immers niet getraind op deze fase? Ontelbare keren, maar Wout had er duidelijk geen kaas van gegeten.

    De match ging verder. Wenduine slaagde er maar terloops in het middenveld over te gaan en slaagde er niet in echte kansen te creeëren. Onze verdediging had bijgevolg weinig werk dus besloot Gilles maar eens mee naar voren te gaan. Hij ontving de bal, omspeelde zijn man en haalde toen hard uit vanuit de tweede lijn. Zijn schot stierf echter uiteen op de verste paal. Wout was goed gevolgd (deze keer wel goed de trainingsraad van de trainer opgevolgd) en na enkele omwegen kreeg Tobias de bal in zijn voeten. Ook hij haalde hard uit vanuit de tweede lijn, maar deze keer was de deklat de boosdoener. De voetbalgoden waren ons duidelijk niet gezind! Daring bleef baas, maar scoren blijft het grote probleem de laatste weken. Bert, hard werkend en sterk in de duels, schoot een goeie kans van dichtbij in hoekschop en ook Jens, steeds op de loer en altijd gevaarlijk, geraakte met zijn verradelijke dribbels nét niet voorbij de laatste verdediger en/of keeper. Na een half uurtje was het dan toch zover. Jens ontving de bal van Wout en zette zich goed door. Hij omspeelde de laatste verdediger met een mooie kapbeweging en schoot de bal vervolgens naast de kansloze Wenduine-keeper: de 1-0 voor de thuisploeg was een feit (en meer dan verdiend). Daring kon nog enkele keren dreigen (met kansen voor Wout en Dimitri) maar kon de voorsprong niet uitvergroten. De scheidsrechter floot de 1e helft af met een 1-0 voorsprong op het bord.

    Tijdens de rust vertelde de trainer ons dat we goed bezig waren, maar dat het altijd beter kan. Hij hamerde erop dat we nog meer druk moesten zetten op de vijandige verdediging, die niet uitblonk in mooi uitvoetballen, en dat de efficiëntie omhoog moest. De tweede helft startte, en het was tijd om de woorden van de trainer om te zetten in daden. Bert had blijkbaar goed opgelet, want hij sprintte na wat op een verloren bal leek toch naar voren om druk te zetten op de keeper en de laatste verdediger. Deze waren blijkbaar onder de indruk van de aansnellende gedaante, want in zijn haast trapte de keeper de bal tegen de verdediger die op hetzelfde moment de bal ook wou wegtrappen. De bal kaatste naar voren, buiten het bereik van keeper en verdediger. Bert verzilverde vervolgens het typevoorbeeld van efficiënt druk zetten in een doelpunt; hij kon afwerken in een verlaten doel. De trainer glimlachte ongetwijfeld voldaan vanuit zijn dug-out.

    Na de 2-0 voorsprong kon Daring het rustiger uitspelen. De trainer bracht grote vedette Michael het veld op, en deze viel meteen op. Niet alleen door zijn fluogele schoenen (geïnspireerd door zijn goede vriend Matthias?), maar ook door zijn voetballend vermogen. De keeper kon zijn afstandschot maar net pareren en in hoekschop werken. Ook Matthias mocht invallen en deze gaf na een mooie rush de bal af aan Bert. Deze was op weg naar zijn tweede van de ochtend maar hij kraakte half zijn schot; de keeper kon zijn schuiver makkelijk klemmen.

    Daring bleef de baas over het middenveld, maar moest zich toch eenmaal gewonnen geven. Na een zeldzame counter van Wenduine raakte de bal plots in de voeten van hun diepste man. Guillaume, die tot nu toe weinig werk op te knappen had moest zag de bal net over zijn vingertoppen glippen; Wenduine kon dus toch hun aansluitingstreffer scoren. De wedstrijd was dus nog niet gedaan, en Daring ging op zoek naar een geruststellend derde (en vierde?) doelpunt. Mogelijkheden hiervoor hadden we genoeg, maar Matthias kon tot tweemaal toe een open kans niet scoren (rust er echt een vloek op zijn oranje schoenen?) en ook Wout knalde van dichtbij een wenkende kans ruim over. De wedstrijd liep naar zijn einde, en Wenduine kon geen vuist meer maken. De bejaarde scheidsrechter, die soms wat last had om alles goed te kunnen zien, vond het welletjes en floot de match naar de geschiedenisboeken.

    We speelde een goede match en houden verdiend de drie punten thuis. Met meer balbezit, overwicht en kansen en de verdediging en keeper die nauwelijks werk hadden krikten we ons zelfvertrouwen opnieuw de hoogte in. Toen ons ter ore kwam dat Sint-Joris Moerkerke op een gelijkspel hield was de vreugde des te groter; onze titelkansen zijn weer gestegen (we komen virtueel op 2 punten van leider Moerkerke) en met wat gewilligheid van Moerkerke zelf (inhaalmatch) hebben we ons lot nog in eigen handen. Toch moet de efficiëntie naar omhoog willen we onze titelkansen gaaf houden. Het ritueel verbranden van Matthias’ oranje schoenen zou daarbij een goed begin zijn.

    05-04-2011 om 19:18 geschreven door Coach  


    Categorie:wedstrijdverslagen
    02-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.selectie Wenduine

    Afspraak om 08u15 in de kleedkamer ( na 08u15 aankomen is minstens 75 ' op de bank )

    tip voor morgen : Onderschatten is verliezen !!!

    1 Vermeire Davy
    2 Vanoverschelde Gilles
    3 Roelens Sander
    4 Ketels Glenn
    5 Knockaert Tobias
    6 Vandenbussche Jens
    7 Denolf Bert
    8 Brusselle Andy
    9 Vandewiele Dimitri
    10 De Roo Dylan
    11 Cappelle Wout
    12 Claeys Matthias
    13 Van Maele Guillaume
    14 Decousemaecker Michael
    15 Vandevoorde Ozzy

    verslag : iemand vrijwilliger ?

    waarschijnlijk nog 2 of 3 spelers mee met de reserven, maar ik heb nog geen vraag gekregen. Check dus de site vanavond nog eens !

    02-04-2011 om 10:26 geschreven door Coach  


    Categorie:matchselectie zondag
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.scheidsrechter
    ZO 03/04 09:15 GEW. U21 REEKS B DAR. BRUGGE(08420) -
    K. SK WENDUINE(01985)
    CMP: DAR. BRUGGE(GR 2) - TERR.2
    TEMPELHOF SINT PIETERS
    8000 BRUGGE(1619)
    050/31.60.02
    REF:MAES NORBERT(3)

    02-04-2011 om 10:12 geschreven door Coach  


    Categorie:algemeen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de quotes ven het moment

    eerst nog eens de beruchte quote van vorige week : " Als het brood uitgedroogd is, kan je er nog toast van maken "

    nieuwe statement : " op een voetbalplein draait alles het beste uit voor spelers die het beste maken van de manier waarop de matchsituaties uitdraaien "

    alsjeblieft !!!

    02-04-2011 om 10:07 geschreven door Coach  


    Categorie:quote van het moment
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aanwezigheden op training
    Aantal trainingen t/m maart : 80
    1
    Davy
    75
    2 Michael   74
    3 Matthias 73
    4 Dimitri 69
    5 Dylan 66
    6 Glenn   65
    7 Gilles 55
    8 Jonasi 54
    8 Bert 54
    10 Björn 52
    11 Michael C 49
    11 Ozzy 49
    13 Wout 48
    14 Sander 47
    14 Andy 47
    16 Guillaume 40
    17 Tobias 39
    18 Jens 32
    19 Donat 14
    Aantal trainingen in maart : 12
    1 Matthias 12
    1 Gilles 12
    3 Davy 10
    3 Sander 10
    3 Dimitri 10
    6 Michael 9
    6 Andy 9
    6 Bert 9
    6 Jonasi 9
    10 Dylan 8
    10 Ozzy 8
    10 Glenn 8
    13 Donat 6
    13 Jens 6
    13 Wout 6
    16 Guillaume 4
    16 Tobias 4

    02-04-2011 om 09:56 geschreven door Coach  


    Categorie:algemeen
    01-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sjiekste dag van het jaar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen sorry gasten

    01-04-2011 om 00:00 geschreven door Coach  


    Categorie:algemeen
    29-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag Beernem
    27/3/11   Beernem - Daring Brugge  :  2-0   door Andy Brusselle


    Ondanks de verandering van winter- naar zomeruur stond iedereen (voor een keer) ruim op tijd op Beernem voor de derde moeilijke match op een rij. Na de belabberde prestatie van de heenmatch hadden de Daringboys nog een eitje te pellen met Beernem, zeker met het oog op de strijd op het kampioenschap, mits winst was de tweede plaats al zo goed als zeker en was de eerste plek ook nog in het vizier. Voor de match hamerde de trainer erop dat het beter moest dan de heenmatch en werd de tactiek uitgebreid besproken.

    Iets vroeger dan normaal floot de scheidsrechter de wedstrijd op gang. Het werd al meteen duidelijk dat het geen identieke weergave van de heenmatch zou worden, waar Daring overklast werd door het toen overweldigende Beernem. De opmerkingen van de Beernemsupporters uit de heenmatch (‘Je zou beter wat gaan fitnessen’) waren nu zeker misplaatst, want Daring was zeker niet de mindere en er werden meer duels gewonnen dan in de heenmatch. De eerste echte kans was voor Daring en na een aanval uit het boekje schoot Matthias met zijn feloranje rechterschoen de bal buiten het kader. De hamvraag was natuurlijk of die bal er was ingegaan met zwarte schoenen, maar die vraag zal waarschijnlijk nooit beantwoord worden. Daring had het meeste balbezit en het veldoverwicht, maar kon dit niet laten resulteren in een doelpunt. Integendeel, het doelpunt viel aan de overkant. Na een sporadische tegenaanval kon een Beernemse middenvelder van net buiten de zestien uithalen en Guillaume, die tot dan toe zo goed als geen werk had, moest zich een eerste keer omdraaien. Met nog een kwartier te spelen in de eerste helft liet Daring de kopjes niet hangen, maar tot echte uitgesponnen kansen kwam het niet meer in de eerste helft.

    Daring moest in de tweede helft het tij proberen te keren, want met een 1-0 stand was de titel wel heel ver weg. Het werd meteen duidelijk dat de match wat bitsiger werd en dat leidde tot enkele gele kaarten voor Beernemspelers en dit tot groot ongenoegen van de ambetante thuissupporters. Het spel ging goed over en weer zonder al te veel kansen. Tot Jens foutief in het strafschopgebied werd neergehaald, de ref twijfelde niet en legde de bal op de stip. Achter de bal stond captain Michael, die dit seizoen al enkele belangrijke penalty’s binnenschoot. Deze keer dook de keeper echter in de juiste hoek en zo bleef de 1-0 op het scorebord. Een gemiste kans, maar dat kan natuurlijk de beste overkomen. Een Beernemspeler had ondertussen al een rode kaart verdiend, na het wegtrappen van de bal en een smerige tackle, maar daar vond de scheidsrechter niets van aan. De match kabbelde naar het einde toe en Daring haalde alles uit de kan om nog de (verdiende) gelijkmaker te scoren. Dit lukte niet en uiteindelijk was de anticlimax compleet, toen een Beernemspits iets teveel ruimte kreeg en, ondanks het feit dat hij de bal met de hand meenam, de genadeslag toediende. En ettelijke minuten later floot de ref af met een 2-0 eindstand op het scorebord. In deze match ontbrak het Daring zeker niet aan wilskracht en inzet, maar het kan niet altijd meezitten en zo mag Daring de titeldroom nu zo goed als definitief opbergen na 206 (!) dagen zonder nederlaag. Dat op zich is natuurlijk al een formidabele prestatie!

    29-03-2011 om 23:20 geschreven door Coach  


    Categorie:wedstrijdverslagen
    26-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.scheidsrechter + adres
    ZO 27/03 09:15 GEW. U21 REEKS B K. SC BEERNEM(04328) -
    DAR. BRUGGE(08420)
    CMP: KSC BEERNEM(GR 3) - TERR.1
    PARKSTRAAT 17
    8730 BEERNEM(1821)
    050/79.04.55
    REF:VANPARYS PAUL(4)

    26-03-2011 om 09:23 geschreven door Coach  


    Categorie:algemeen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.selectie Beernem
    Aanwezig om 08u15 ter plaatste of vertrek om 07u40 parking Tempelhof !

    OPGELET : ZOMERUUR !!!

    1 Vermeire Davy
    2 Vanoverschelde Gilles
    3 Roelens Sander
    4 Ketels Glenn
    5 Knockaert Tobias
    6 Vandenbussche Jens
    7 Denolf Bert
    8 Brusselle Andy
    9 Vandewiele Dimitri
    10 De Roo Dylan
    11 Cappelle Wout
    12 Claeys Matthias
    13 Van Maele Guillaume

    26-03-2011 om 09:20 geschreven door Coach  


    Categorie:matchselectie zondag
    21-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.realiteit


    Stand na 21 speeldagen
    GS
    W
    V
    G
    P
    1. Moerkerke 20 17 1 2 53
    2. D. Brugge 19 15 0 4 49
    3. Beernem 20 15 3 2 47
    4. De Haan 20 12 7 1 37
    4 J. Male 21 12 8 1 37
    6. Loppem 20 9 8 3 30
    7. Dudzele 20 8 11 1 25
    7 Zeebrugge 21 7 10 4 25
    9. C. Oedelem 20 6 14 0 18
    10. St.-Joris 19 5 12 2 17
    11. Lissewege 19 4 11 4 16
    12. HO Oedelem 19 3 14 2 11
    13. Wenduine 20 2 16 2 8

    21-03-2011 om 16:06 geschreven door Coach  


    Categorie:uitslagen en stand
    18-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.scheidsrechter + adres Loppem
    ZO 20/03 09:15 GEW. U21 REEKS B SV LOPPEM(06136) -
    DAR. BRUGGE(08420)
    CMP: SV LOPPEM(GR 3) - TERR.1
    BEGONIALAAN
    8210 LOPPEM(1819)
    050/82.30.53
    REF:DE SMEDT PATRICK(2)

    18-03-2011 om 23:02 geschreven door Coach  


    Categorie:algemeen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.matchselectie Loppem
    Aanwezig om 08u15 in Loppem ( en echt geen compassie deze keer !!!!!! ) of vertrek om 7u50 parking Daring.
    ( tip voor Matty : voetbalzak zaterdag al klaar maken, niet je ma maar jijzelf, identiteitskaart al klaar leggen en op tijd opstaan, er hoeft geen gel in je haar te liggen )


    1 Claeys Matthias
    2 Vanoverschelde Gilles
    3 Cardon Jonasi
    4 Vandewiele Dimitri
    5 Vermeire Davy
    6 Brusselle Andy
    7 Decousemaecker Michael
    8 Vandenbussche Jens
    9 Gashi Donat
    10 Ketels Glenn
    11 Van Maele Guillaume
    12 Knockaert Tobias
    13 Vandevoorde Ozzy
    14 Cappelle Wout

    Reserven : Bert en Dylan, aanwezig om 07u45 op de parking Daring

    Verslag : Donat

    18-03-2011 om 22:59 geschreven door Coach  


    Categorie:matchselectie zondag
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijdverslag Beernem

    Het was een mooie zondagochtend toen we een voor een binnendruppelden in de kleedkamer te Daring Brugge. Al heel de week werd er op gehamerd hoe belangrijk deze wedstrijd was, en dus stond iedereen op scherp. Na de tactische bespreking gingen we het veld op voor de opwarming, waarbij iedereen super geconcentreerd was. Jammer genoeg leek dit maar zo, want de toen de match begon werden we meteen overrompeld. De aanvalspatronen van Beernem waren uitstekend en als ook de duels niet gewonnen worden heb je een probleem natuurlijk.
    Gedurende de hele eerste helft was er constant druk op het doel van Daring Brugge, waarbij we met moeite over de middenlijn raakten.
    Met die druk kwamen er ook een paar kansen, maar de doelman, de paal, en de onmondigheid van Beernem voorkwamen dat ze op voorsprong kwamen.
    Vlak voor rust gebeurde echter wat niemand had gedacht. Door die druk van Beernem kwam er ook ruimte in de rug, en toen Michael Decousemaecker een telegeleide bal verstuurde was Jonasi Cardon er als de kippen bij om die ruimte optimaal te benutten en de 1-0 te netten.
    Een gevleide voorsprong, want de eerste helft van Daring deed pijn aan de ogen.
    Na de pauze begonnen we met meer vuur, maar toen Beernem weer rustig door het centrum van de verdediging mocht wandelen, was het dan toch eens raak, 1-1.
    Het spel speelde zich nu wat meer af rond de middenlijn, wat al een hele prestatie was gezien de eerste helft.
    Maar de blauwhemden bleven gevaarlijk, getuige nog een schitterend schot dat uitstierf op de lat en een open kans op 5 meter van doel die over geschoten werd.
    Zo sleepte Daring Brugge zich naar het einde van de match toe, in de hoop het puntje vast te houden.
    Uiteindelijk kon Mathias Claeys zelfs nog voor een hold-up zorgen, maar hij trapte de open kans hoog over, weliswaar met z'n mindere voet.
    Zo mocht Daring blij zijn met het punt dat hier uit de brand werd gesleept, want het was echt niet goed. Verdedigen is ook een kunst, maar als dat al niet goed wordt uitgevoerd, dan wordt het wel heel moeilijk...
    Over 2 weken moeten we naar Beernem, en als het daar niet betert vrees ik dat we onze titeldroom zullen mogen opbergen...

    Van uw reporter, Guillaume Van Maele

    18-03-2011 om 22:50 geschreven door Coach  


    Categorie:wedstrijdverslagen
    12-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.selectie Beernem
    Aanwezig om 08u15 in de kleedkamer. Denk aan m'n woorden van op training !!

    1 Decousemaecker Michael
    2 Denolf Bert
    3 Knockaert Tobias
    4 Claeys Matthias
    5 Vanoverschelde Gilles
    6 Roelens Sander
    7 Cardon Jonasi
    8 Vandewiele Dimitri
    9 Ketels Glenn
    10 Van Maele Guillaume
    11 Vermeire Davy
    12 Brusselle Andy
    13 Vandevoorde Ozzy
    14 Capelle Wout

    12-03-2011 om 08:56 geschreven door Coach  


    Categorie:matchselectie zondag
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekendje U21
    Volgende spelers gaan mee op weekend :

    1 Michael
    2 Tobias
    3 Matthias
    4 Gilles
    5 Sander
    6 Dimitri
    7 Glenn
    8 Guillaume
    9 Davy
    10 Andy
    11 Dylan
    12 Wout
    13 Björn

    Deze week volgen alle details !

    12-03-2011 om 08:55 geschreven door Coach  


    Categorie:algemeen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.scheidsrechter zondag
    ZO 13/03 09:15 GEW. U21 REEKS B DAR. BRUGGE(08420) -
    K. SC BEERNEM(04328)
    CMP: DAR. BRUGGE(GR 2) - TERR.2
    TEMPELHOF SINT PIETERS
    8000 BRUGGE(1619)
    050/31.60.02
    REF:DETAILLEUR FREDDY(4)

    12-03-2011 om 08:49 geschreven door Coach  


    Categorie:algemeen
    05-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.selectie Lissewege

    Aanwezig om 08u15 in de kleedkamer !

    Laatste match vooraleer we aan de toppers beginnen, dus we mogen zeker geen steek laten vallen.

    1 Decousemaecker Michael
    2 Denolf Bert
    3 Knockaert Tobias
    4 Claeys Matthias
    5 Vanoverschelde Gilles
    6 Roelens Sander
    7 Cardon Jonasi
    8 Vandewiele Dimitri
    9 Vandenbussche Jens
    10 Van Maele Guillaume
    11 Vermeire Davy
    12 Brusselle Andy
    13 Vandevoorde Ozzy


    Verslag : Guillaume

    05-03-2011 om 09:29 geschreven door Coach  


    Categorie:matchselectie zondag
    01-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag De Haan door mezelf

    Daring Brugge - De Haan    27/2/11     2-1


    Nadat alle spelers reeds hun taalvaardige capaciteiten lieten uitschijnen mag ik hier nu zelf oogsten

    wat ik gezaaid heb, nl. een kruising van Frank Raes en Filip Joos neerpennen.

    Als ik bij aanvang van een seizoen nog eens zo'n idee heb hoop ik dat er vrijwilligers genoeg zijn om

    me op andere gedachten brengen. Anderzijds zal het hartje weer gelucht zijn ;)

    De week voor de wedstrijd zat ’s ik middags in Westerlo met de trainer van De Haan. Hij vroeg me zonder veel

    overtuiging of ik mijn papieren zakdoeken al klaar had. Ik heb zo medelijdend als maar mogelijk

    gekeken en hem geadviseerd : gebruik jij maar deze van de vorige keer als je er nog over hebt !

    Een echte voetbalsupporter staat op met voetbal en gaat slapen met voetbal. Tussenin denkt hij

    om de haverklap aan dit fantastische spelletje en de wekelijkse match is slechts een onderdeel van het totaal

    gebeuren. Voetballer zijn is immers een levensstijl en te allen tijde worden de geliefde kleuren met bravoure

    verdedigd. In alle omstandigheden is een leuke link met een training nooit ver weg en een snedige

    sneer naar de tegenstander evenmin. Samengevat : Voetbal is een passie.

    Vandaar dat ik eens niet met de wedstrijd begin maar met de nachtmerrie die 37u15' voordien plaatsvond.

    Wie actief is in het verenigingsleven weet dat er bij eender welke organisatie veel komt kijken.

    Werkende handen komen bij ons steeds uit dezelfde mouwen tot grote ergernis van

    medespelers en vooral van ondergetekende himself !! Zalig moet het zijn om meerdere initiatiefspelers,

    meerdere organisatiespelers en meerdere ploegspelers in je ploeg te hebben.

    Het blijft voorlopig maar een droom voor ons en zo bleef het materiaal dat Tobias meegebracht had

    in de kleedkamer. Begrijpen wie begrijpen kan !!!

    Maar het ergste moest nog komen : het was bijwijlen ontroerend om te zien hoe sommige spelers zich de

    hersenen uit de kom trainden. Iedereen droeg zijn steentje bij om de training zo slecht mogelijk te doen

    verlopen maar er zijn er die toch een serieus muurtje gebouwd hebben.

    Ik heb tijdens m'n uitleg nog nooit geopperd, gemopperd en geprutteld dat een training met de U21

    een eindeloos partijtje "mens erger je niet" is. Of toch niet met die woorden.

    Maar ik zal me niet blijven ergeren en met argusogen zoeken naar positieve elementen.

    We zitten in het voetbal met een "uilengooier in de naam van Luis Moreno, met een eendengooier Habibou

    ( het lijkt wel iemand van adel : Habibou Canard de Zult et Warekem. Een vreemde eend in de bijt. ), bij

    Daring zitten we vooral met pettengooiers…

    Niet dat ik hier als een gevreesde satiricus wil overkomen maar ik kon moeilijk een hemelse lekkernij

    neerpennen. Ik wil wel de waarheid met een sausje humor overgieten maar dan is het wel met héél

    pikante saus en met grote lepels. Maar eerlijk gezegd : iedere respectabele speler bij Daring

    die er dit jaar opnieuw in gelooft en die er alles wil aan doen om deze laatste chicane in te gaan

    zag dat het vrijdag niet goed zat en dat dit niet voor herhaling vatbaar was.

    De pessimisten, de Beernemse zotten en de Moerkerkse vrienden van Tobias hadden natuurlijk niks liever dan dat de wedstrijd tegen De Haan een vervolg had van de training.

    en eerlijk gezegd, ik had ook zo'n gevoel. Alles met " De Haan " is voor mij een vloek, een super negatieve straal die m'n leven doorkruist. De rode lap in m’n leven !

    Niet enkel omdat er maar 1 ECHTE badplaats is aan de kust, maar denk ook maar eens aan Jean Luc, supporter van @&*grrrr.

    M'n enigste schorsing in m'n leven was van een scheidsrechter Schaepdrijver genaamd ( what's in a name ) en die was aangesloten bij… De Haan.

    Het is een gemeente waar vooral de Duiters op reis gaan, dit kan dus ook niet positief zijn.

    We hadden er een oefenmatch met 4-0 verloren, onze enige nederlaag tot nu toe.

    Om dan nog te zwijgen over de intelligentie van Véronique De Cock :p

    Maar goed, er was nog een wedstrijd ook en m'n totale vermoeden kwam nog voor de aftrap uit.

    De tegenstander dacht waarschijnlijk dat we met dubbele flanken gingen spelen want

    net als je denkt dat je als trainer alles meegemaakt hebt slaagt er toch wel een speler op de verkeerde

    flank te gaan spelen. We gaan geen namen noemen maar z'n voornaam begint met dezelfde letter als DOM !

    Over de 1e helft kunnen we heel kort zijn. Na 2' waren er al 2 kansen voor de tegenstander : een afstandshot

    en een corner die nipt naast ging.

    Dat van die Duitse mentaliteit in De Haan mochten we in feite meer op ons verhalen want het was

    Daring die oorlogsgewijs meter per meter, minuut per minuut opschoof richting doel van de vijand.

    Na 14' zaten we voor de eerste keer op hun speelveld ( met behulp van de arbiter want we kregen

    een inworp die niet voor ons was ).

    Na 30' waren het weer kloekhanen met de beste kans van de 1e helft maar ons klein smurfje deed een

    mooie kopparade op de lijn. We vragen ons nu al heel het jaar af waarom juist hij steeds die grootste man

    opzoekt en in de maar gaat staan : het antwoord was duidelijk zondag. Maar toch niet voor herhaling vatbaar.

    De voorbije week was er enorm veel commotie rond Stijnen en z'n internet affaire. Hij handelde onder

    een pseudoniem van " Frigo ". Eerlijk gezegd heb ik zondag de echte frigo gezien als keeper.

    Moet die keeper van De Haan het koud gehad hebben tegen ons. Dat was geen frigo meer maar een diepvries, een iglo.

    Want pas na 35' schoven we met ons duit offensief op tot aan de 16 met een mooie trap van Tobias.

    Er was een redding van de keeper waarbij hij volgens mij alle ledematen brak door het bevroren gevoel.

    Er volgde nog een blitzkrieg met 2 kansen op rij voor Jonasi en Jens.

    0-0 aan de rust !

    Het mooie aan voetbal is ook dat je herkansingen krijgt, dat je zelf kunt rechttrekken hetgeen je

    vergeten te doen hebt in de 1e helft. En dat besef hadden onze jongens ook.

    Het werd een mooie 2e helft waarbij Daring beter voetbalde, betere kansen had maar waarbij

    de keeper de man van de match werd. Dit is reeds een overwinning. Als de keeper de beste speler is

    betekent dit dat je genoeg kansen afgedwongen hebt ( op een moeilijk bespeelbaar veld ).

    Alhoewel we tegen de gang van het spel op achterstand kwamen voelden we met z'n allen dat er veel meer

    in zat en zijn we blijven gaan tot de laatste minuut;

    Fysiek zat De Haan er door en Daring bleef maar gaan. Proficiat gasten daarvoor.

    en uiteindelijk werden we ook beloond. De gelijkmaker kwam er van Jens met een prachtig doelpunt.

    En wat zeg ik steeds bij het afwerken : in 2 tijden !!!!! Aan het doelpunt van Jens zie je nu waarom !

    In de slotfase kwam Jens nog alleen voor doel maar z'n vizier is een beetje zoals z'n prestaties op

    het plein de laatste tijd : ondermaats.

    Gelukkig veroorzaakte hij wel de strafschop in de laatste minuut die perfect getrapt werd door Michael.

    eindstand : 1-2

    De emotie bij de spelers was onbeschrijfelijk na deze fase. Mede dankzij het gelijkspel van Moerkerke.

    Zo'n gevoel krijg je niet op papier. In Het Mooiste Woordenboek deel II vind je deze mooie tekst van

    Phara De Aguirre : " Mijn buurman loopt in de tuin. Hij duwt een kruiwagen voort.

    Er zitten 2 kleinkinderen in. Mijn buurman geniet. " Had ik het geweten", zegt hij, " Ik was eerst met de

    kleinkinderen begonnen".

    Schitterend verband met onze week !!!

    Tegen zo'n ploeg zo'n hopeloze situatie rechtzetten getuigt van wilskracht en van een goeie

    doorzettingsvermogen. De 2e helft hebben we ons met z'n allen herpakt en dat is een positieve noot om

    te onthouden. Enkel moeten we proberen het niet meer zover te laten komen, niet enkel voor de spanning

    maar voor m'n lief, teder en mooi hartje !

    01-03-2011 om 22:23 geschreven door Coach  


    Categorie:wedstrijdverslagen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aanwezigheden februari
    aantal trainingen t/m 28/2 68
    1 Michael Cousse 65
    1 Davy  65
    3 Matthias  61
    4 Dimitri  59
    5 Glenn  57
    5 Dylan  57
    7 Bjorn  52
    8 Michael Cattoor 49
    9 Jonasi  45
    10 Bert  44
    11 Gilles  43
    12 Wout  42
    13 Ozzy  41
    14 Andy  39
    15 Sander  37
    16 Guillaume  36
    17 Tobias  35
    18 Jens  26
    19 Donat  8
    aantal trainingen in februari  9
    1 Michael Cousse 9
    1 Matthias 9
    3 Davy 8
    3 Dimitri 8
    5 Glenn 7
    6 Bert 6
    6 Jens 6
    6 Dylan D R 6
    8 Sander 5
    8 Jonasi 5
    8 Björn 5
    12 Donat 4
    12 Gilles 4
    14 Guillaume 3
    14 Michael Cattoor 3
    14 Wout 3
    16 Tobias 2
    16 Andy 2
    19 Jonas  1
    19 Dylan 1
    19 Chris 1
    22 Ozzy 0

    01-03-2011 om 22:22 geschreven door Coach  


    Categorie:algemeen

  • Volledige kalender U21
  • Onze eigen U21 forum
  • Daring Brugge

  • Gastenboek
  • RE : komma
  • RE: komma
  • komma
  • de laatste wedstrijden zijn altijd de moeilijkste
  • edwin

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    {TITEL_VRIJE_ZONE}


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs