Foto
Welkom op de blog van de UEFA Junioren U 19 van SW Harelbeke!
Zoeken in blog

U 19

30-09-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sporting West - Francs Borains 1-2

Na de zware nederlaag van vorige week kregen de ratjes de kans om zich te herpakken tegen een min of meer onbekende tegenstander Francs  Borains.
De eerste helft was zeer gelijkopgaand, met de bezoekers wat agressiever in de duels, zelfs dikwijls tot op het randje.
Er waren een paar kansen langs beide zijden, voor Harelbeke werd halfweg de eerste periode een grote mogelijkheid onbegrijpelijk gemist en langs de andere kant werd een bal juist nog op de lijn weggewerkt.
Het waren de bezoekers die met een tikkeltje geluk op voorsprong kwamen,toen een voorzet afweek en verrassend in doel verdween. Ruststand 0-1.
Na de kampwisseling zagen wij een betere thuisploeg die de achterstand rap wilde ongedaan maken.
Francs  Borains werd op de eigen helft gedrukt, en de gelijkmaker kon niet lang uitblijven.
Toen de bezoekende doelman, na een hoekschop, een kopbal van Jenci Dejonghe niet klemvast kon houden was Jorg Dutoit er als de kippen bij om de bal binnen te duwen.
De bezoekers leken niet aangeslagen en kwamen opnieuw meer in de wedstrijd.
Beide ploegen gingen voluit voor de overwinning en er kwamen kansen langs beide zijden.
Francs  Borains kon na een hoekschop opnieuw op voorsprong komen  en bij Harelbeke werden de kansen gemist om opnieuw langszij te komen.
Als men niet kan scoren kan men niet winnen, maar het was duidelijk dat er beterschap op komst is.

Volgende wedstrijd op verplaatsing naar SV Sottegem met aanvang om 15h30.
Vertrek aan "De Ratte" om 13h30 stipt!!!

Speelden voor Sporting West :  Stijn Lambrecht, Dietrich Desmet, Abou Sanou, Michael  Naert, Tom Persijn, Jeroen Verschatse, Nicolas Debusschere, Thimoty Nuytens, Jorg Dutoit, Youri Callens, Jenci Dejonghe, Mathieu Noppe en Atilla. (Lucas Carette en Daan
Clays waren gekwetst).


30-09-2007 om 00:00 geschreven door Eric Naert  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
22-09-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSV Oudenaarde - Sporting West 8-2

In het Burg.Thienpontstadion van Oudenaarde heeft de groep van de U19 van Sporting West de zwaarste nederlaag geleden in 3 jaar.
Het grote veld die normaal gezien in het voordeel van de Ratjes moest zijn was dit keer geen bondgenoot.
Van het begin van de wedstrijd was al duidelijk dat we hier enkel de schim van het team zagen van de voorbije twee wedstrijden.
Futloos en ongeïnspireerd werd de eerste helft afgewerkt en de bezoekers mochten zich zeer tevreden stellen met de 1-0 ruststand.
De korte heropflakkering in de tweede periode was maar van korte duur, en na 5 vijf minuten kon Oudenaarde de voorsprong verdubbelen.
Even was er weer hoop toen Sporting West de aansluitingstreffer kon scoren, maar de thuisploeg zorgde direct voor het gepaste antwoord en zette de 3-1 op het bord.
Het team van trainer Georges  Malfait sleepte zich naar het einde en moest de wet van de sterktste ondergaan.
Op het einde kwam Harelbeke nog met 10 te staan, nadat Daan Clays gekwetst uitviel.
Oudenaarde profiteerde dan optimaal van de man meer situatie en zette de zware 8-2 eindcijfers op het bord.

De tegendoelpunten werden gescoord door Nicolas Debusschere.

Toch een ongewone nederlaag die tot nadenken stemt  van een nochtans schitterende groep.

Speelden voor Sporting West :  Stijn Lambrecht, Dietrich Desmet, Abou Sanou, Michael  Naert, Tom Persijn, Jeroen Verschatse, Nicolas Debusschere, Thimoty Nuytens, Daan Clays, Jorg Dutoit, Youri Callens, Jenci Dejonghe, Mathieu Noppe en Atilla. (Lucas Carette was gekwetst).

22-09-2007 om 18:48 geschreven door Eric Naert  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
16-09-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sporting West - St.Wetteren 5 - 0
De thuisploeg in nieuwe outfit en in een door omstandigheden vertimmerde opstelling wist op voorhand dat ze met Wetteren op bezoek, het geen gemakkelijke namiddag zou worden.
De Ratjes schoten zoals gewoonlijk het best uit de startblokken en waren direct enkele keren gevaarlijk in de grote rechthoek.
Sporting West kwam dan verdiend op voorsprong nadat een mooie vrijschop van Michael Naert door Abou Sanou onhoudbaar werd binnengekopt.
De bezoekers probeerden met agressief voetbal meer in de wedstrijd te komen, maar de gevaarlijkste acties bleven van de thuisploeg komen.
Na een half uur spelen werd Jeroen Verschatse mooi vrijgespeeld en die was niet egoistisch en legde de bal perfect klaar voor Nicolas Debusschere die niet meer kon missen. Ruststand: 2-0
Na de koffie bleven de Ratjes de wedstrijd in handen houden, maar er was toch een paar keer een attente Stijn Lambrecht nodig om Wetteren van een doelpunt te houden.
Op aangeven van Nicolas Debusschere kon Jorg Dutoit na een kwartier in de tweede helft de geruststellende 3-0 op het bord zetten.
Jorg bleef de boeman voor de bezoekende defensie, want hij kon nog tweemaal de bal tegen de netten prikken en zo een echte hattrick scoren.

Speelden voor Sporting West :  Stijn Lambrecht, Dietrich Desmet, Lucas Carette, Abou Sanou, Michael  Naert, Tom Persijn, Jeroen Verschatse, Nicolas Debusschere, Thimoty Nuytens, Daan Clays, Jorg Dutoit en Youri Callens.(Atilla was gekwetst en Mathieu Noppe en Jenci Dejonghe waren in de kern van de eerste ploeg opgenomen)

Volgende wedstijd op verplaatsing naar Oudenaarde met aanvangsuur om 14h.
Vertrek aan de Ratte om 12h15 stipt!!!!

Voor alle uitslagen en rangschikking: http://www.sportwereld.be/Uitslagen/index.aspx?competitie=VB0708-3459-4715&speeldag=VB0708-3459-4715-03

                                                                                                                                       

16-09-2007 om 00:00 geschreven door Eric Naert  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (33 Stemmen)
01-09-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sporting West - KM Torhout 6-1

De wedstrijd startte met 5 minuten vertraging, doordat afgevaardigde Marc Noppe nog de nodige herstellingen moest doen aan de doelen en de omheining, zodat alles regelmentair in orde was.

De thuisploeg begon sterk aan de wedstrijd en de bezoekers wisten de eerste 10 minuten niet waar ze het hadden.
Sporting West kwam dan ook verdiend op voorsprong nadat een hoekschop in paniek in eigen doel werd gewerkt.
Torhout probeerde aan de voortdurende druk te ontkomen, maar na een nieuwe hoekschop werd de bal slecht weggewerkt en Thimoty Nuytens nam de bal direkt op de slof. De doelman kon de bal niet klemvast houden en Jenci Dejonghe tikte de rebound binnen.     
De bezoekers kwamen dan iets meer in de westrijd maar konden slechts sporadisch dreigen.
Het waren daarentegen de Ratjes die net voor de rust de score konden opdrijven nadat een prachtige vrijschop van Abou Sanou door Thimoty Nuytens onhoudbaar werd binnengekopt.

Na de kampwisseling  probeerde Torhout direct de scheve situatie recht te zetten en dat resulteerde in enkele hete standjes voor het doel van Sporting West.
De verdediging hield stand en nadat de storm was geluwd , werd het dan 4-0, na een prachtig vrijschopdoelpunt van Yorg Dutoit.
Twee minuten later konden de bezoekers dan toch een verdiend eerreddend doelpunt scoren.
Sporting West bleef het gevaarlijkst en vond zo nog 2 maal de weg naar doel met goals van Jorg Dutoit en Youri Callens.

Speelden voor sporting West:  Stijn Lambrecht, Dietrich Desmet, Lucas Carette, Abou Sanou, Michael  Naert, Mathieu Noppe, Tom Persijn, Jeroen Verschatse, Nicolas Debusschere, Jenci Dejonghe, Thimoty Nuytens, Daan Clays, Atilla, Jorg Dutoit en Youri Callens.                                                                                                                                        

 

01-09-2007 om 00:00 geschreven door Eric Naert  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)



Laatste commentaren

Archief per maand
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 09-2005



    Gastenboek
  • gebruik gastenboek


    01/09/2007 15u00 SWH - Torhout 
    08/09/2007 15u00 RC Waregem - SWH
    15/09/2007 15u00 SWH - St. Wetteren
    22/09/2007 14u00 Oudenaarde - SWH
    29/09/2007 15u00 SWH - Francs Borains
    06/10/2007 15u30 SV Sottegem - SWH
    13/10/2007 15u00 FCN St Niklaas - SWH
    20/10/2007 15u00 SWH - Maldegem
    27/10/2007 14u00 SK Ronse - SWH
    03/11/2007 15u00 SWH - E. Aalst 2002
    10/11/2007 14u00 Peruwelz - SWH
    01/12/2007 14u45 Torhout - SWH
    08/12/2007 14u30 SWH - RC Waregem
    15/12/2007 14u30 St. Wetteren - SWH
    12/01/2008 14u30 SWH - Oudenaarde
    19/01/2008 15u00 Francs Borains - SWH
    26/01/2008 15u00 SWH - SV Sottegem
    16/02/2008 15u00 SWH - FCN St Niklaas
    23/02/2008 14u30 Maldegem - SWH
    01/03/2008 15u00 SWH - SK Ronse
    08/03/2008 13u00 E. Aalst 2002 - SWH
    15/03/2008 15u00 SWH - Peruwelz

    Blog als favoriet !

    Startpagina !

    E-mail



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs