Sponsor:
Foto

Trainers:

Wim Laforce

Bart Steyaert
0495/72.38.28

bartsteyaert01@hotmail.com

Keepertrainer:

Cedric Van Mullem
Sportief verantwoordelijke onderbouw:

KoenVanhove
0472/99.57.66

vanhovekoen@telenet.be
Interessante links
  • Footbel (Kalender + Afgelastingen)
  • Sporza
  • Club Brugge
  • Cercle Brugge
  • U17 SKD HERTSBERGE
    Seizoen 2019-2020
    Selectiecriteria: 1. Aanwezigheid op beide trainingen. Spelers die op beide trainingen aanwezig waren, krijgen voorrang op spelers die één of beide trainingen afwezig waren. In uitzonderlijke gevallen (bvb Er waren veel spelers afwezig), kan iemand die maar één training meedeed toch geselecteerd worden, als hij mij van z'n afwezigheid heeft verwittigd. 2. Heeft de speler vorige week gespeeld? Spelers die de vorige wedstrijd niet gespeeld hebben, krijgen voorrang op spelers die de vorige week wel speelden. 3. Als iedereen elke week komt trainen, fit en beschikbaar is, zijn er wekelijks 9 of 10 spelers die niet geselecteerd worden, en dus de week er op wel geselecteerd worden. Deze worden aangevuld met spelers die de week er voor wel al speelden. Hierin probeer ik te roteren, waardoor niet telkens dezelfde spelers twee matchen na elkaar mogen spelen.
    19-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG KVC WINGENE - SKDH
    Vorige week gingen we tegen de verwachtingen in verliezen in Zwevezele. Dit was vooral te wijten aan het feit dat onze jongens zich iets te makkelijk lieten wegzetten in de duels, en een grotere wil om te winnen bij de tegenstander. Dit werd hen dan ook goed ingeprent bij de start van de wedstrijd in en tegen Wingene afgelopen zaterdag.

    SKDH begon dan ook een pak scherper aan de wedstrijd, en kreeg vrij snel twee grote kans om de score te openen. Deze werden echter beide niet afgemaakt. Dit bleek de voorbode te worden van een frustrerende namiddag... Hertsberge was 90% van de wedstrijd de betere ploeg. Maar tijdens de 5 à 10 minuten dat de aandacht en inzet wat verslapte, profiteerde Wingene optimaal: 2-0 bij de rust, terwijl het makkelijk 2-3 had kunnen zijn.

    Hertsberge deed er na de rust alles aan om het tij nog te keren, maar ook nu weer werden de gecreëerde kansen niet afgewerkt. Wingene werd gedurende het derde kwart van de match non-stop op de eigen helft teruggedrongen, en loerde op de counter. Vlak voor het einde van dit kwart kwamen ze er één keer door en zij werkten de kans wel af... 3-0, zwaar tegen de gang van het spel in. 

    Ook tijdens het laatste kwart hetzelfde spelbeeld: balbezit en aanvallen van Hertsberge, en Wingene loerend op de counter. De bal wilde er voor Hertsberge echter niet in... 5 minuten voor affluiten kregen we een licht toegekende strafschop, die door Zidane werd omgezet. De oververdiende eerredder was een feit. 

    We zitten de laatste wedstrijden in de hoek waar de klappen vallen: de bal wil er niet in, we hebben een aantal geblesseerde spelers, bepaalde scheidsrechterlijke beslissingen vallen in ons nadeel uit... We kunnen deze fase enkel te boven komen door hard te blijven werken en met veel inzet en werkkracht aan de aftrap van elke match te verschijnen. Zolang we kansen creëren, zal de bal uiteindelijk weer in ons voordeel rollen! Hopelijk kunnen we zaterdag, thuis tegen Veldegem, het tij terug keren! Maar, zoals eerder gezegd: daarvoor zal iedereen zich 200% moeten smijten!

    19-03-2017 om 20:36 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    16-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE KVC WINGENE - SKDH
    Zaterdag spelen we voor de tweede week op rij op verplaatsing. Dit keer trekken we naar Wingene. De wedstrijd gaat van start om 14u30. De geselecteerde spelers worden om 13u30 in Wingene verwacht.

    Selectie:

    Yorben, Oscar, Rémi, Mauro, Arthur, Max, Zidane, Quentin, Jens, Michiel DB., Giorni, Kenji, James en Michal

    Adres:

    KVC Wingene
    Rozendalestraat
    8750 WINGENE

    16-03-2017 om 20:12 geschreven door Bart


    >> Reageer (1)
    14-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG KSKV ZWEVEZELE B - SKDH
    Afgelopen zaterdag trokken we op verplaatsing naar Zwevezele, waar we onze jongens een wedstrijd met twee gezichten zagen spelen...

    Voor de rust was SKDH overduidelijk de sterkste ploeg. Er waren genoeg kansen om met een ruime voorsprong te gaan rusten, maar uiteindelijk moesten we het doen met een 1-2 ruststand. Giorni scoorde twee keer, telkens na een goeie voorzet vanop de linkerflank. Tussenin werden we nog een paar keer onterecht teruggefloten voor buitenspel en werd er op onbegrijpelijke wijze geen fout gefloten toen een verdediger van de thuisploeg aan de mouw van de doorgebroken Giorni ging hangen. Wat in principe altijd een fout en zelfs een rode kaart voor de thuisploeg had moeten zijn, werd nu zelfs niet als fout gezien door de scheids. Net voor de rust kreeg Jens nog een uitstekende kans op 1-3, maar hij lepelde de bal net naast.

    Na de rust nam Zwevezele om één of andere reden het commando over. Ze overklasten ons in de duels, en wisten veel te vaak hun snelle, behendige linkerflankaanvaller te bereiken. In een mum van tijd werd onze voorsprong omgebogen in een 3-2 achterstand. Ondanks de moeilijke periode deden onze jongens er toch alles aan om terug in de match te komen. Giorni kon nogmaals alleen op de doelman af, maar z'n schot landde op de lat. Bij de daaropvolgende counter kon Zwevezele wel scoren: 4-2. Kenji viel even later geblesseerd uit. Omdat ook Thomas in de eerste helft al geblesseerd uitviel, moesten we de wedstrijd zonder wissels afwerken. Tot overmaat van ramp kreeg ook Yorben een tik, waardoor die half geblesseerd de wedstrijd moest uitspelen. 

    Hertsberge probeerde nog wel om iets terug te doen, maar de frisheid en het overzicht ontbraken om de thuisploeg nog echt pijn te doen. Het was Zwevezele dat nog het gevaarlijkst was en ook nog twee keer kon scoren, en zo de eindstand vast legde op 6-2... 

    Onbegrijpelijk dat we na een bemoedigende eerste helft nog zo werden weggespeeld. De wil om te winnen leek bij de tegenstander veel groter dan bij ons, en dat maakten ze in de tweede helft pijnlijk duidelijk... Het puntenverlies van Ruddervoorde tegen Veldegem maakt dit verlies extra zuur, aangezien we een mooie kans laten liggen om terug wat dichter te sluipen in te klassement. Zaterdag, in Wingene, zullen we steviger voor de dag moeten komen om een goed resultaat te behalen!

    14-03-2017 om 20:47 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    08-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE KSKV ZWEVEZELE B - SKDH
    Aanstaande zaterdag spelen we een eerste van twee opeenvolgende uitwedstrijden. We spelen om 14u00 in en tegen Zwevezele. Thuis wonnen we met 5-2. Benieuwd of we ook nu weer aan het langste eind kunnen trekken. De geselecteerde spelers worden om 13u00 in Zwevezele verwacht.

    Selectie:

    Oscar, Yorben, Rémi, Michiel D., Michiel DB., James, Giorni, Jens, Kenji, Quentin, Arthur, Mauro, Thomas en Max

    Adres:

    Sportcomplex Zwevezele
    Kasteelstraat 74A
    8750 WINGENE

    PS: Vergeet jullie kousen en paspoort niet!

    08-03-2017 om 21:32 geschreven door Bart


    >> Reageer (3)
    05-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG SKDH - SK TORHOUT
    Na een wedstrijdloze week en twee weken waarin door het slechte weer amper getraind kon worden, stond zaterdag de eerste wedstrijd van de terugronde op het programma. Hiervoor kwam de U15 van SK Torhout op bezoek. 

    Onze jongens toonden durende quasi de volledige wedstrijd dat ze meer dan een maatje te sterk waren voor deze tegenstander. Tijdens de eerste helft moest doelman Rémi amper één bal pakken, terwijl de bezoekende goalie constant de handen vol had. Al na ongeveer een halve minuut mocht ze de eerste bal uit haar netten halen: 1-0. Tijdens de eerste 20 minuten mocht ze dit nog vier keer herhalen: 5-0 bij het eerste "rustsignaal". Giorni nam vier van de vijf goals voor z'n rekening, Kenji één. Er zaten echte pareltjes tussen: onder meer een rechtstreeks binnen getrapte hoekschop van Giorni en een vluchtschot van Kenji van op 25 meter los in de winkelhaak. Waar de afwerking tegen Ruddervoorde ons nog de das omdeed, vlogen de ballen nu uit alle hoeken van het veld vlotjes binnen. 

    Op de eerste 5 a 10 minuten van de tweede helft na, bleef Hertsberge de wedstrijd rustig domineren. Er kwamen iets minder kansen, omdat Torhout verdedigend toch iets meer weerwerk begon te bieden. Maar ook onze verdediging kwam, op 3 of 4 momenten na, niet in de problemen. Kenji, Jens, Yorben (z'n eerste van het seizoen) en Zidane konden elk nog één keer scoren, waardoor ons totaal op 9 kwam. Aan onze kant wist Rémi z'n netten schoon te houden, waardoor we voor het eerst dit seizoen de nul konden houden.

    Het gedrag van de bezoekende coach tegenover de scheidsrechter en het gedrag van zijn spelers tegenover de onze na de wedstrijd, waren een kleine smet op deze wedstrijd, maar onze jongens lieten het alvast niet aan hun hart komen. Drie oververdiende punten, tegen een al bij al zwakke tegenstander. Op naar volgende week!

    05-03-2017 om 18:33 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    01-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE SKDH - SK TORHOUT
    Komende zaterdag spelen we, na een weekje rust, thuis tegen SK Torhout. In Torhout gingen we vlot winnen. Benieuwd of we ook nu weer aan het langste eind kunnen trekken. De wedstrijd gaat van start om 14u45. De geselecteerde spelers worden om 13u45 in de kleedkamer verwacht:

    Selectie:

    Oscar, Rémi, Yorben, Michal, Michiel DB., Arthur, Mauro, Max, Quentin, Giorni, Jens, Kenji, Zidane en James

    01-03-2017 om 18:15 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    22-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRAINING WOENSDAG 22/02 AFGELAST
    Omwille van de hevige regenval en de harde wind is de training van vanavond, woensdag 22 februari, afgelast.

    22-02-2017 om 19:00 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    19-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG SKDH - K. DAR. RUDDERVOORDE
    Afgelopen zaterdag speelden we een belangrijke thuiswedstrijd tegen de buren uit Ruddervoorde. Zij hadden tot nog toe een foutloos parcours afgelegd, en hadden sinds vorige speeldag de leiding in onze reeks van ons overgenomen. Bovendien hebben ze nog een inhaalwedstrijd te goed. Hertsberge moest deze wedstrijd dus absoluut winnen om de kansen op de titel gaaf te houden.

    Onze spelers leken dit begrepen te hebben, want ze startten sterk aan de match. Na nog geen 2 minuten kwam Quentin dankzij een goeie voorzet van Giorni alleen voor de bezoekende doelman. Quentin trapte de bal binnen de palen, maar de keeper van Ruddervoorde pakte de bal goed. Een voorbode voor wat zou komen, zo bleek... Niet veel later kreeg Quentin een tweede kans om te scoren, maar hij trapte de bal net over het lege doel.

    Aan de overkant was het bij één van de eerste tegenprikken van de bezoekers wel onmiddellijk raak, al hing er een buitenspelgeurtje aan hun goal... Wat volgde was een wedstrijd die goed op en neer ging. Elke ploeg had z'n kansen, maar beide doelmannen stonden op hoog niveau te spelen. In het tweede kwart van de match had Hertsberge het beste van het spel. Het kon één goeie kans versieren, maar opnieuw stond de bezoekende keeper pal op het harde schot van Zidane. We gingen, onterecht, met een 0-1 achterstand rusten.

    Ruddervoorde begon iets scherper aan de tweede helft, en wist opnieuw bij één van z'n eerste kansen te scoren. Yorben kon een eerste schot nog pakken, maar kon niet verhinderen dat de rebound toch werd binnen getrapt: 0-2. 

    Hertsberge bleef niet bij de pakken zitten: onmiddellijk na het tweede Ruddervoordse doelpunt kon Jens zich doorzetten op de rechterflank, maar ook nu weer stond de doelman in de weg... 0-2 bij het ingaan van het laatste kwart.

    Onze jongens lieten de moed niet zakken en bleven op zoek gaan naar een oververdiend punt. Uiteindelijk kwam de aansluitingstreffer er 10 minuten voor tijd. Zidane zette zich door op links, en legde de bal dan terug naar Giorni, die het leer over de lijn werkte. De bezoekende doelman was eindelijk geklopt. Niet veel later klopte Zidane hem een tweede keer, maar helaas stond de paal in de weg.

    Hertsberge zette hoog druk, waardoor er ruimte in de rug van de verdediging werd weggegeven. Na een hoekschop van Hertsberge kwam Ruddervoorde er scherp uit en hun spits legde de wedstrijd met nog 5 minuten te spelen in een beslissende plooi: 1-3... Onze jongens bleven op zoek gaan naar een tweede doelpunt, maar liepen vlak voor affluiten op een tweede counter. De bal belandde eerst nog op de paal, maar ook nu weer stond er iemand klaar om de rebound binnen te trappen. 

    1-4 zijn de zwaar overdreven eindcijfers, na een gelijkopgaande wedstrijd waarin Hertsberge zelfs meer dan Ruddervoorde aanspraak maakte op de overwinning... Details en wat geluk bij de afwerking beslisten er echter anders over. Zo blijven we, voor de tweede week op rij, achter met nul punten. Twee keer na een wedstrijd waarin we meer dan voldoende kansen afdwongen om de match te kunnen winnen... Helaas speelde de bezoekende doelman zaterdag een wereldmatch.

    Na deze nederlaag lijkt het kampioenschap ineens veraf. We zullen er echter alles aan doen om in de heenronde zoveel mogelijk wedstrijden te winnen! Jullie konden gisteren hoe dan ook het veld met opgegeven hoofd verlaten!

    19-02-2017 om 22:16 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    15-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE SKDH - K. DAR. RUDDERVOORDE
    Komende zaterdag staat de derby tegen Ruddervoorde op het programma. Mits winst nemen we de leiding in onze reeks terug over. Er staat dus iets op het spel! De match begint om 14u45. De geselecteerde spelers worden om 13u45 in Hertsberge verwacht. 

    Selectie:

    Yorben, Kenji, Jens, Zidane, Giorni, Max, Thomas, Michiel DB. , Arthur, Mauro, Quentin, Michiel D. , Michal en Oscar. 

    PS: Vergeet jullie paspoort en kousen niet! 

    15-02-2017 om 23:26 geschreven door Bart


    >> Reageer (3)
    12-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG GL RUISELEDE - SKDH
    Gisteren speelden we op verplaatsing in Ruiselede. De thuisploeg had tot nu toe al z'n matchen gewonnen, op een forfaitnederlaag tegen Ruddervoorde na. We konden er dus van uitgaan dat we met een sterke tegenstander te maken zouden hebben. In realiteit bleek Ruiselede vooral een uitgekookte counterploeg te zijn. Hertsberge had gedurende de volledige wedstrijd het meeste balbezit, en ook de meeste kansen. Toch trok Ruiselede aan het langste eind, omdat het optimaal profiteerde van twee individuele fouten van SKDH... 

    Na de vroege achterstand had Hertsberge in de eerste helft 3 grote kansen om gelijk te maken, maar zowel Jens, Giorni als Joshua kwamen niet tot scoren. De bal ging telkens nipt naast, of de doelman pakte uit met een goeie save. We gingen dus rusten bij een 1-0 achterstand. Gezien het spelbeeld was er echter nog geen reden tot paniek.

    Begin de tweede helft liepen we echter weer tegen een dom tegendoelpunt aan. Een afstandsschot dat makkelijk te onderscheppen leek, bleef tergend lang onderweg. Onze verdediging en doelman stonden er naar te kijken en de bal viel pardoes in doel: 2-0. Na die goal kwam Ruiselede geen enkele keer meer in de buurt van onze grote rechthoek. Het leeuwendeel van het balbezit was dan ook voor onze jongens. Tijdens het derde kwart deden ze daar echter te weinig mee om de doelman van de thuisploeg te bedreigen.

    Tijdens het laatste kwart namen we echter ook fysiek de bovenhand. De thuisploeg had steeds meer moeite om alles te belopen, en nu volgden er wel een pak kansen. Een kwartier voor affluiten viel een afvallende bal in de voeten van Zidane, en die haalde staalhard uit: 2-1. We hadden terug een match. Wat volgde was een spervuur aan kansen en gevaarlijke situaties voor het doel van Ruiselede, maar de bal wilde er niet meer in. Een gelijkspel was nochtans zeker niet gestolen, en zelfs een overwinning zou verdiend geweest zijn. Helaas maakten we onze kansen dit keer niet af...

    Op deze manier verliezen we (even) onze leidersplaats. Mits een thuisoverwinning tegen nieuwe leider Ruddervoorde, nemen we die plaats echter meteen weer over. Laat dat een motivatie zijn om er volgende week keihard tegen aan te gaan jongens! Er zal echter nog minder ruimte zijn voor individuele fouten, dus zullen we 80 minuten geconcentreerd moeten spelen, en bovendien de kansen die we zelf krijgen afmaken! 

    12-02-2017 om 21:12 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    07-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE GL RUISELEDE - SKDH
    Komende zaterdag trekken we op verplaatsing naar Ruiselede, voor een duel met de plaatselijke Groene Leeuwen. De thuisploeg haalde tot nu toe 9 op 12. Ze wonnen alle wedstrijden die ze tot nu toe speelden, maar moesten tegen Ruddervoorde jammerlijk forfait geven. Op de eerste speeldag wonnen ze nipt van Veldegem. Ze wonnen, net als ons, met 3 goals verschil van Zwevezele en SK Torhout. Het lijkt er dus op dat beide ploegen aan elkaar gewaagd zullen zijn. Een sterke prestatie zal dus vereist zijn om met de drie punten te gaan lopen en ook deze week alleen op kop te blijven. De wedstrijd begint om 14u00. De geselecteerde spelers worden om 13u00 in Ruiselede verwacht.

    Selectie:

    Oscar, Rémi, Yorben, Michal, Giorni, Kenji, Zidane, Jens, Max, Michiel D., Thomas, Joshua, Quentin (indien voldoende hersteld van zijn blessure) en Yochen (KSVO)

    Adres:

    Tieltstraat
    8755 RUISELEDE

    07-02-2017 om 00:00 geschreven door Bart


    >> Reageer (1)
    04-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG SKDH - KFC LICHTERVELDE B
    Deze namiddag kwam de U15 van Lichtervelde op bezoek. Onze jongens konden deze match best winnen om als leider aan de twee komende kleppers te kunnen beginnen. Die boodschap leek voor iedereen duidelijk te zijn, en Hertsberge begon scherp en stevig aan de wedstrijd. Na nog geen 5 minuten stond het al 2-0. Eerst werkte Zidane een goed uitgespeelde aanval koelbloedig af. Vervolgens profiteerde Jens van slecht uitverdedigen bij de bezoekers om er 2-0 van te maken. Lichtervelde liet zich niet uit het lood slaan door deze vroege dubbele achterstand, en speelde tijdens de eerste 20 minuten goed voetbal. Er volgden dan ook een aantal gevaarlijke fases voor ons doel, met flankvoorzetten waar, gelukkig voor ons, niemand z'n voet kon tegen zetten.

    Toch was het duidelijk dat Hertsberge de betere ploeg was, maar de kansen die we tijdens de eerste helft kregen werden niet optimaal benut. We konden toch nog één keer scoren voor de pauze: een afgevallen bal na een hoekschop viel na wat geharrewar voor de voet van Jens en die twijfelde niet om van buiten de grote rechthoek verschroeiend uit te halen: 3-0.

    We speelde een goeie eerste helft, maar toch was er nog ruimte voor verbetering: zo werd er te vaak voor de blinde bal naar voor gekozen, en werd het spel te weinig van flank verlegd. Bovendien gaven we ook net iets te veel kansen weg.

    Hertsberge begon goed aan de tweede helft, en probeerde nu ook met meer overleg te spelen. De bal ging bij momenten goed van voet tot voet, en het spel werd af en toe ook goed van flank verlegd. Lichtervelde kon hoe langer hoe minder weerwerk bieden, en werd nu bij momenten van het kastje naar de muur gespeeld. Het logische resultaat: een verpletterende overwinning voor Hertsberge, dat tijdens de tweede helft maar liefst 9 keer kon scoren. Het enige dat de bezoekers daar tegenover konden stellen was een onterechte strafschop, die gemist werd, en een doelpunt dat ietwat knullig door onze verdediging werd weggegeven. De goals na de rust waren van de voet (of het hoofd) van Giorni, Zidane, Kenji, Oscar, Michiel De Baets, Thomas en Mauro, die voor het eerst dit seizoen wist te scoren!

    Proficiat met deze ruime overwinning, jongens! In grote delen van de wedstrijd zag ik het voetbal dat ik bij de start van het seizoen voor ogen had: snel, langs de grond, over de flink, flankwissels... Even leek het er echter op dat we zouden hervallen in het spelen van blinde lange ballen naar voor, maar jullie herpakten je daarna goed! We kregen vandaag wel erg weinig tegenstand. Dit zal in de twee komende wedstrijden ongetwijfeld niet het geval zijn, dus zullen we het niveau van onze tweede helft moeten blijven aanhouden!

    04-02-2017 om 19:05 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    01-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE SKDH - KFC LICHTERVELDE B
    Komende zaterdag spelen we thuis tegen KFC Lichtervelde B. Na het late puntenverlies van afgelopen zaterdag, doen we nu een poging om terug aan te knopen met de zege en als leider aan de laatste twee wedstrijden van de heenronde te beginnen. De match begint om 14u45. De geselecteerde spelers worden om 13u45 in Hertsberge verwacht.

    Selectie:

    Rémi, Yorben, Jens, Giorni, Max, Arthur, Mauro, Thomas, Michiel DB, Michiel D, Oscar en Zidane

    PS: Vergeet jullie paspoort en kousen niet!

    01-02-2017 om 00:00 geschreven door Bart


    >> Reageer (3)
    28-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG FC VELDEGEM - SKDH
    Vanmiddag speelden we, na twee opeenvolgende thuiswedstrijden, op verplaatsing in Veldegem. Met een mooie 9 op 9 op zak, leefden we duidelijk met vertrouwen naar deze wedstrijd toe. Iets te veel vertrouwen, zo bleek al bij de opwarming. Heel wat spelers warmden zeer nonchalant op, en waren er duidelijk met het hoofd niet echt bij. Ondanks verschillende waarschuwingen hiervoor, nog tijdens de opwarming, begonnen we bijzonder slap aan de match. De tegenstander kreeg alle ruimte om z'n spel te ontwikkelen, en won ook quasi alle duels omdat onze jongens niet stevig genoeg waren. Hertsberge was nergens tijdens de eerste 20 minuten: slecht positiespel, een karrenvracht foute passes, slechte controles, te slap in de duels... De 3-0 achterstand bij het eerste fluitsignaal was dan ook niet meer dan logisch. De score had zelfs veel hoger kunnen oplopen.

    Onze jongens hadden tijdens de vorige wedstrijden getoond dat ze veel meer in hun mars hadden dan ze tot nu toe hadden laten zien. Er restten hen nog 3 keer 20 minuten om hun niveau op te trekken en zich terug in de wedstrijd te knokken. Tijdens het tweede kwart van de match waren er lichte tekenen van beterschap merkbaar. Het positiespel verbeterde beetje bij beetje, waardoor we meer in balbezit kwamen en voor meer gevaar konden zorgen. Veldegem speelde ook nu weer verzorgd voetbal, en kon weer een paar keer dreigen, vooral door de snelheid van hun aanvallende linie. Scoren zat er echter niet in. Aan de overkant lukte dit wel: na slecht uitverdedigen van de thuisploeg kwam de bal in de voeten van Quentin en die twijfelde niet: 3-1. Vlak voor de rust kreeg Kenji nog een kans op een tweede doelpunt. Zijn schot passeerde de doelman, maar werd vlak voor de lijn nog door een verdediger gekeerd: 3-1 bij de rust.

    Tijdens de pauze werd de jongens op het hard gedrukt dat alles nog mogelijk was. We hadden ons tijdens het tweede kwart terug een beetje in de match geknokt, en zouden tijdens de tweede helft bovendien de wind in ons voordeel hebben. De koppen gingen omhoog, de neuzen in dezelfde richting, en iedereen werkte tijdens de tweede helft keihard om het tij te keren. Giorni en Zidane kregen meteen elk een grote kans op de aansluitingstreffer, maar afwerken lukte niet. Hertsberge was tijdens dit derde kwart duidelijk de betere ploeg, maar toch was het opletten voor de scherpe counters van de thuisploeg. Onze verdediging stond nu echter pal, en aan de overkant volgden de kansen zich in sneltempo op. Na een slechte pass van de thuisploeg, kon Jens alleen op doel afgaan en hij miste niet: 3-2. Niet veel later kwam Jens na een mooie combinatie opnieuw in een doelrijpe positie terecht. Deze keer zag hij de goed meegschoven Giorni centraal voor doel staan en legde de bal mooi af. Giorni werkte de assist perfect af: 3-3! Alles te herdoen! Ondanks enkele kansen aan beide zijden, werd er tijdens het derde kwart verder niet meer gescoord, waardoor we met een gelijke stand aan het slotakkoord van de match zouden beginnen.

    Het laatste kwart van de match was bijzonder spannend. Beide ploegen geloofden nog volop in hun winstkansen, en speelden dan ook met open vizier. Hierdoor kwam er aan beide zijden zeer veel ruimte, en dus ook zeer veel kansen. Toch duurde het behoorlijk lang voor er doelpunten vielen. 8 minuten voor affluiten knokte Giorni zich op rechts bij de bal en voorbij 2 verdedigers, en plaatste dan de bal met buitenkant rechts mooi in de verste hoek: 3-4. Voor het eerst in de match kwamen we op voorsprong! 

    Hertsberge wilde de klus nu afmaken, en bleef vol in de aanval gaan. 4 minuten voor affluiten liepen we hierdoor op een goed uitgespeelde counter. De linkerflankspeler van de thuisploeg glipte door de buitenspelval en trapte de bal hard voorbij Oscar: 4-4. Hertsberge leek echter vastbesloten om alsnog met 3 punten naar huis te trekken. 30 seconden voor het verstrijken van de reguliere speeltijd glipte Giorni door de buitenspelval. Hij speelde eerst de bal koel door de benen van de doelman, om daarna de bal rustig binnen te leggen: 4-5! De scheids, die de eerste 3 periodes telkens iets te vroeg affloot, besloot nu dat het tijd was om een aantal minuten over te spelen... Hertsberge kreeg de bal niet weg achteraan, en bij de allerlaatste voorzet van de match lieten we de zege alsnog uit onze handen glippen... 5-5. Onmiddellijk na onze aftrap floot de scheids uiteindelijk toch af... 3 minuten later dan voorzien...

    Eerst en vooral wil ik de tegenstander van vandaag een pluim geven voor de manier waarop ze deze wedstrijd gespeeld hebben! Ze speelden bij momenten erg goed voetbal, en tijdens het openingskwart hebben ze ons op elk vlak overklast. Onze jongens verdienen dan weer een pluim voor de manier waarop ze daarna het evenwicht hebben hersteld, om er alsnog een spannende wedstrijd van te maken. Als je na 20 minuten 3 goals in het krijt staat, moet je eigenlijk tevreden zijn met een punt. Gezien het scoreverloop en omstandigheden waarin de gelijkmaker alsnog valt, is lichte teleurstelling voor de twee verloren punten toch een beetje op z'n plaats.

    De belangrijkste les die we uit de match van vandaag moeten trekken, is dat we elke wedstrijd met een over-mijn-lijk-mentaliteit moeten starten om een goed resultaat te behalen. Als we vandaag minder nonchalant waren gestart, hadden we misschien wel gewonnen. Op naar volgende week. Benieuwd of we ook na 5 wedstrijden ongeslagen kunnen blijven in 2017.

    28-01-2017 om 18:22 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    27-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE FC VELDEGEM - SKDH
    Aanstaande zaterdag trekken we op verplaatsing naar Veldegem. De thuisploeg wist vorige speeldag met 0-3 te winnen van SK Torhout, en verloor op de eerste speeldag nipt van Ruiselede. Het is dus moeilijk in te schatten hoe sterk onze tegenstander voor de dag zal komen. Als Hertsberge z'n spel van de jongste weken kan ontwikkelen, kunnen we het echter elke ploeg moeilijk maken. Als we in eigen kunnen geloven, behoort een vierde overwinning op rij zeker tot de mogelijkheden! De match begint om 13u45. De geselecteerde spelers worden om 12u45 in Veldegem verwacht.

    Selectie:

    Oscar, Mauro, Arthur, Rémi, Yorben, Jens, Michiel D., Michiel DB., Max, Thomas, Quentin, Kenji, Zidane en Giorni

    Adres:

    Jules Jansens Stadion
    Acaciastraat
    8210 ZEDELGEM

    PS: Vergeet jullie kousen en paspoort niet!

    27-01-2017 om 00:29 geschreven door Bart


    >> Reageer (1)
    22-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG SKDH - KVC WINGENE
    Afgelopen zaterdag kwamen de buren uit Wingene op bezoek. Hertsberge kon bij winst 9 op 9 halen, en zo eveneens z'n leidersplaats behouden. De jongens wisten dus wat hen te doen stond.

    Toch bleken ze in de eerste minuut nog wat te slapen, want onmiddellijk na de aftrap gaven ze knullig meteen een eerste kans weg. Gelukkig konden de bezoekers hier niet optimaal van profiteren. Hertsberge herpakte zich daarna snel, en legde 19 minuten eenrichtingsvoetbal op de mat. Onze jongens waren steviger in de duels, speelde bij vlagen prima voetbal, en wisten een karrenvracht aan kansen te creëren. Een aantal van die kansen werd onbegrijpelijk gemist, mede dankzij een goeie doelman bij de bezoekers. Ondanks de missers werd er toch vier keer gescoord (Michiel, Jens en Zidane (2)). 

    Tijdens het tweede kwart van de match hadden onze jongens iets te veel het idee dat de buit al binnen was... Er werden meer duels verloren, de bal werd meer blind en zonder overleg vooruit getrapt... Hierdoor hadden de bezoekers meer balbezit en werden ze ook gevaarlijker. Halfweg dit tweede kwart kwamen ze dan ook tot scoren. Een vrije trap van op links werd mooi overhoeks binnen gekopt: 4-1. Hertsberge kwam door het slordige spel amper tot kansen, en wist dan ook niet meer te scoren, waardoor we met een 4-1 stand de rust in gingen.

    Er werd bij de pauze gevraagd om weer vol in de duels te gaan, en kalmer te blijven in balbezit: geen blinde ballen vooruit meer, maar de bal langs de grond laten rondgaan. Bovendien moest er meer van flank gewisseld worden, om de tegenstander terug in de problemen te brengen.

    Het spel was gedurende de tweede helft dan ook weer heel wat beter. Wingene kwam opnieuw amper in het stuk voor. Wanneer ze toch door onze verdediging leken te gaan, stonden Mauro, Thomas en Arthur pal. Hierdoor kreeg doelman Rémi amper werk op te knappen. Aan de overkant regende het opnieuw kansen. Hertsberge scoorde in de tweede helft opnieuw vier keer. Zowel Giorni als Kenji maakten elk twee knappe doelpunten, en legden zo de 8-1 eindstand vast. 

    Op het tweede kwart van de match na, speelden jullie een heel sterke wedstrijd! Tegen een sterkere tegenstander, zullen we ons echter geen slap kwart kunnen veroorloven. Daar moeten we dus wat meer aandacht aan besteden. Als de afwerking wat beter had geweest, konden we vlot 15 doelpunten gescoord hebben gisteren. Jullie verdienen allemaal een pluim voor jullie match. Volgende week proberen we uiteraard om een vierde keer op rij te winnen!

    22-01-2017 om 14:25 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)
    18-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE SKDH - KV WINGENE
    Komende zaterdag spelen we voor de tweede maal op rij thuis. Deze keer komen de buren van KVC Wingene op bezoek. Op de eerste speeldag ging Wingene behoorlijk stevig ten onder op het veld van Ruddervoorde. Vorig weekend kwamen ze door het slechte weer niet in actie. Onze jongens kunnen terugblikken op twee mooie overwinningen, en beginnen dus met vertrouwen aan de komende match. Benieuwd of er zaterdag een vervolg gebreid kan worden aan de bemoedigende start. 

    De wedstrijd begint om 14u45. De geselecteerde spelers worden om 13u45 in Hertsberge verwacht.

    Selectie:

    Rémi, Oscar, Michiel DB., Thomas, Giorni, Max, Quentin, Jens, Zidane, Mauro, Arthur, Kenji, Michiel D. en Yorben

    PS: Vergeet je sokken en paspoort niet!

    18-01-2017 om 22:17 geschreven door Bart


    >> Reageer (5)
    15-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LOOPTRAINING OP WOENSDAG 18 JANUARI
    Aanstaande woensdag, 19 januari, staat er een looptraining op het programma. Deze gaat door van 19u00 tot 20u30 op de Finse pist van Sport Vlaanderen in Brugge. Jullie worden daar rond 18u45 verwacht, met loop -of sportschoenen. Geen voetbalschoenen dus! Graag jullie aanwezigheid bevestigen via blog of sms!

    Adres:

    Sport Vlaanderen Brugge
    Nijverheidsstraat 112
    8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

    15-01-2017 om 17:16 geschreven door Bart


    >> Reageer (3)
    11-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDSELECTIE SKDH - KSK ZWEVEZELE B
    Komende zaterdag spelen we thuis tegen KSK Zwevezele B. De bezoekers wonnen hun eerste wedstrijd afgetekend met 5-0, terwijl wij ook vlot met 2-5 konden winnen. Benieuwd wie zaterdag aan het langste eind zal trekken en 6 op 6 kan pakken! De wedstrijd start om 14u45. De geselecteerde spelers worden om 13u45 in Hertsberge verwacht.

    Selectie:

    Yorben, Oscar, Rémi, Arthur, Mauro, Michiel D., Michiel DB, Giorni, Joshua, Kenji, Thomas, Zidane, Quentin en Max

    PS: Vergeet jullie kousen en paspoort niet!

    11-01-2017 om 00:00 geschreven door Bart


    >> Reageer (1)
    08-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG SK TORHOUT - SKDH
    Vanwege de vrieskou van de afgelopen dagen, lag het veld in Torhout er hard en hobbelig bij. Al bij al was het veld echter perfect bespeelbaar. Toch was de coach van de tegenstander voor de wedstrijd op de scheidsrechter aan het inpraten om de match af te gelasten. Dit had volgens echter niet zozeer met de staat van het veld te maken, maar wel met het feit dat hij maar over 7 spelers beschikte... Na inspectie van het veld, besliste de scheidsrechter dan ook terecht om de wedstrijd door te laten gaan.

    Even later kwam de afgevaardigde van de Torhoutse U15, tevens jeugdcoördinator bij SK Torhout, ons melden dat er een "probleem" was... Torhout beschikte over 7 spelers U15, die ze konden aanvullen met 2 jongens van de U12. 9 spelers in totaal dus... Hij vroeg ons beleefd of we eventueel 8 tegen 8 op een iets kleiner veld wilden spelen. Daar niemand iets heeft aan een wedstrijd 9 tegen 11, die ongetwijfeld op een walk over van Hertsberge zou eindigen, zegden we met tegenzin toe... Er werd 8 tegen 8 gespeeld, van grote rechthoek naar grote rechthoek, over de volledige breedte van het terrein.

    Ook 8 tegen 8 bleek Hertsberge duidelijk de betere ploeg te zijn. Op enkele korte momenten na, werd Torhout constant op de eigen helft teruggedrongen. Hertsberge zette goed en hoog druk, waardoor het telkens snel de bal kon veroveren. In balbezit werd er bijna altijd voor de voetballende oplossing gekozen. De bal werd zelden blind vooruit getrapt, en de flanken werden goed opgezocht. Dit resulteerde in een hoop voorzetten van op de flanken, die helaas net iets te weinig tot echt gevaar leidden... Ondanks een ruim aantal kansen voor SKD in het eerste kwart wedstrijd, bleek scoren een moeilijke klus te zullen worden... Totaal tegen de gang van het spel in was het zelfs de thuisploeg die op voorsprong kwam, toen ze na een zeldzame counter te vrij mochten aanleggen van op afstand. Oscar kon het schot nog keren, maar was in de rebound kansloos: 1-0.

    Tijdens het tweede kwart van de match bleef het spelbeeld aanvankelijk onveranderd. Onze jongens kampeerden op de helft van de tegenstander, en kregen steeds meer goeie kansen bij elkaar gespeeld. Eerst werd Joshua door Giorni goed diepgestuurd. Die kon de doelman ook omspelen en leek te gaan scoren, maar kreeg de bal met z'n mindere linkervoet net niet in doel. Even later stond het toch 1-1. Giorni haalde vanop grote afstand en vanuit stand vernietigend uit... Bal in de kruising, oververdiende gelijkmaker!

    Vreemd genoeg bleek deze gelijkmaker voor onze jongens het sein om de teugels even te laten vieren. Plots werd er veel minder druk gezet op de thuisploeg, die daardoor meer ruimte kreeg om te voetballen. Ze maakten daar dankbaar gebruik van, en kregen zo in de laatste 5 minuten voor de rust nog een aantal grote kansen om terug op voorsprong te komen. Gelukkig bleef hun spits een aantal keer niet koelbloedig genoeg voor doel, waardoor we toch met een gelijke stand de rust in konden.

    Tijdens de rust werd aan de jongens duidelijk gemaakt dat ook ik deze match niet graag zou spelen, gezien de omstandigheden. Het veld lag er niet ideaal bij, en bovendien moest er 8 tegen 8 gespeeld worden, waardoor heel wat jongens meer op de bank dienden te zitten dan hen lief was. Maar de match moest wel worden gewonnen. Daarom dat minder scherpe momenten zoals vlak voor rust absoluut niet door de beugel kunnen! De boodschap leek aangekomen, want tijdens de tweede helft werd de druk op Torhout opnieuw opgevoerd. En deze keer werd de tegenstander bij de keel gegrepen tot ze geen weerwerk meer boden! Eerst wurmde Jens zich op eigen kracht door de verdediging, waarna hij één tegen één voor de keeper koelbloedig afwerkte: 1-2. Even later ging Giorni schuin voor doel mooi voorbij z'n man, die niet anders kon dan rond z'n nek te gaan hangen: penalty. Giorni ging zelf achter de bal staan, en trapte deze hard tegen de onderkant van de lat. De bal leek terug in het veld te gaan botsen, maar belandde via de rug van de doelman toch in doel: 1-3. 

    De thuisploeg spartelde nog even tegen, en kwam terug naar 2-3. Deze goal werd echter onmiddellijk daarna teniet gedaan. Vlak na de aftrap loodste Quentin Jens door de verdediging, die er met z'n tweede van de wedstrijd 2-4 van maakte. Na een hoekschop kopte Michiel Dierckens de bal tegen de rug van Zidane, die zo de bal in doel deed belanden: 2-5, match gespeeld.

    Er volgden nadien nog wat kansen om de score verder uit te diepen, maar doelpunten vielen er niet meer.

    Ik zou graag iedereen een pluim geven voor de manier waarop ze deze match hebben gespeeld. Ondanks de moeilijke omstandigheden, heeft iedereen z'n taken in grote mate goed uitgevoerd. Er werd nagenoeg een hele wedstrijd goed druk gezet op de tegenstander, en gevochten voor elke bal. Bovendien werd er in balbezit geprobeerd om voetbal te spelen, zonder de bal blind vooruit te trappen. Nu volgen er twee thuiswedstrijden, waarin we hopelijk 11 tegen 11 kunnen spelen. Als we dit met dezelfde mentaliteit kunnen doen als gisteren, dan moet het mogelijk zijn om ook in deze wedstrijden een goed resultaat neer te zetten!

    08-01-2017 om 15:50 geschreven door Bart


    >> Reageer (0)


    Spelers:

    Mathijs Koroknai

    Wannes Longeville

    Kenji Gerard

    Maui Vanhandsaeme

    Karel Lannoye

    Stijn Van Royen

    Cedric Bossier

    Thibo Van Vlierberghe

    Rune Dhont

    Quentin Walckiers

    Robbe Daelman

    Sam Ganne

    Robbe Pleysier

    Warre Bonne

    Marius Boutlegier

    Killian Vanderhaeghen

    Quinten Salembier

    Rune Laforce

    Yorben Inghelbrecht

    Gilles De Vriese

    Oliver Clarys


    Trainingen:

    Maandag en woensdag: 19u30 - 21u00

    Keepertraining:

    Woensdag: 18u30 - 19u15

    Wedstrijdschema en uitslagen:

    31/08 // SKDH - Jong Male // 09u15

    07/09 // Dar. Brugge - SKDH // 09u15

    14/09 // SKDH - Dosko Kanegem // 09u15

    28/09 // SKDH - KFC Moerkerke // 09u15

    05/10 // SKDH - KFC Heist // 09u15

    12/10 // KSKV Zwevezele - SKDH // 09u15

    19/10 // Jong Male - SKDH // 09u15

    26/10 // SKDH - Dar. Brugge // 09u15

    02/11 // Dosko Kanegem - SKDH // 09u15

    16/11 // KFC Moerkerke - SKDH // 09u15

    23/11 // KFC Heist - SKDH // 09u15

    30/11 // SKDH --KSKV Zwevezele // 09u15


    {TITEL_VRIJE_ZONE}


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs