Foto
Free counter and web stats
 
Inhoud blog
  • algemene afgelasting
  • laatste verslag
  • verslag Ol Wijgmaal - FC Rillaar
  • match tegen VV Tildonk verplaatst
  • Voorbeschouwing OL Wijgmaal - FC Rillaar
  • verslag FC Rillaar - VK Berg-Op
  • voorbeschouwing FC Rillaar - VK Berg-Op
  • Voorbeschouwing Sp Haacht Statie - FC Rillaar Sport
  • Verjaardag Bram Jordens
  • voorbeschouwing FC Rillaar - Bertem-Leefdaal
  • gelukkig 2011
  • training
  • Opa van Thomas overleden
  • training in zaal
  • trainen in zaal
  • algemene afgelasting
  • voorbeschouwing Diegem Sport - FC Rillaar Sport
  • samenvatting van de heenronde
  • wedstrijd uitgesteld
  • voorbeschouwing VV Tildonk - FC Rillaar
  • uitslag van onze poll
  • voorbeschouwing FC Rillaar - Kessel-Lo
  • geen training
  • verslag KFC Hever - FC Rillaar Sport
  • voorbeschouwing FC Hever - FC Rillaar
  • verslag FC Rillaar - Stade Haacht
  • voorbeschouwing FC Rillaar - Stade haacht
  • geen training op maandag
  • voorbeschouwing Gr Vossem - FC Rillaar
  • oefenpartij tegen KSK Rummen
  • verslag FC Rillaar - Kortenberg
  • oefenmatch in Rummen
  • voorbeschouwing FC Rillaar - Kortenberg
  • verslag HO Veltem - FC Rillaar sp
  • Voorbeschouwing HO Veltem - FC Rillaar
  • Verslag Steenokkerzeel - FC Rillaar
  • Voorbeschouwing Steenokkerzeel - FC Rillaar
  • verslag KV Tremelo - FC Rillaar Sport
  • Oudersfeest
  • FC Rillaar neemt opnieuw deel aan Jeugdcup
  • Voorbeschouwing FC Rillaar Sport - KV Tremelo
  • Verslag Standaard Meerbeek - FC Rillaar Sport
  • Voorbeschouwing Standaard Meerbeek - FC Rillaar Sp
  • Verslag OL Wijgmaal - FC Rillaar Sport
  • voorbeschouwing FC Rillaar - OL Wijgmaal
  • verslag Berg-Op - FC Rillaar sp
  • voorbeschouwing VK Berg-Op - FC Rillaar
  • verslag FC Rillaar - Sp Haacht Statie
  • voorbeschouwing FC Rillaar Sport - Sparta Haacht-statie
  • verslag Bertem-Leefdaal - FC Rillaar Sport
    --->>> U17 Rillaar Sport <<<---

    19-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.inhaalmatch KFC Diest - SNA Keiberg
             
                    
    Woensdag 18 maart om 19 uur werd er nog een inhaalwedstrijd gespeeld :

                                
    KFC Diest    -   SNA Keiberg       0   -   4


      Door deze zege klimt Keiberg voorlopig weer naar de vierde plaats . Diest heeft weer een kans gemist om punten te sprokkelen en blijft laatste in de stand .





    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tweede jaars kadetten

                   
    Ook de tweede jaars kadetten spelen op zaterdag 21 maart om 15 uur :


        SMS Lubbeek    -   FC Rillaar Sport A 
     

    Ook onze tweede jaars kadetten staan voor de match van de waarheid . De leider moet op het veld van SMS Lubbeek , de tweede in de stand , de kloof proberen te vergroten . Indien dit weekend de topper op SMS Lubbeek winnend kan worden afgesloten , komt Rillaar vijf punten voor op de tweede en kan hun in principe nog weinig gebeuren . Dus ook daar worden vele supporters verwacht !





    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.match van de waarheid


         
    Zaterdag 21 maart om 15 uur :


          KSK Rummen     -    FC Rillaar Sport B 


    De topper waar iedereen de laatste weken naar uitkijkt !! Voor Rummen is dit de match van de waarheid . Indien de leider dit weekend winnend kan afsluiten ,  is het zo goed als zeker kampioen .  FC Rillaar , dat tegen alle verwachtingen in op een mooie tweede plaats staat , is de enige ploeg die de leider nog stokken in de wielen kan steken . Onze ploeg kan zelf nog kampioen worden , maar dan is het wel verplicht om zaterdag de volle buit mee naar huis te nemen . Kunnen onze kadetten zich nog eens volledig opladen en voor een stunt van jewelste zorgen ? Zaterdag omstreeks 16.20 uur weten we meer . Spelers komen samen op het veld van Rummen om 14 uur . Supporters , kom massaal in de clubkleuren onze kadekes vocaal aanmoedigen . T'IS DEROP OF DERONDER !!!!!


    tot dan !






    17-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag FC Rillaar sport - VC Okselaar


                       
    FC Rillaar Sport B   -   VC Okselaar    6   -   0


      De wedstrijd tegen Okselaar begon veelbelovend , want al na drie minuten prikte Thomas de 1 - 0 tegen het bord . Maar in plaats van de tegenstander meteen bij de keel te grijpen , lieten onze kadetten na om te voetballen . Okselaar kwam beter in de match en zette een paar gevaarlijke aanvallen op . Ondanks deze verwittiging bleef FC Rillaar zwak voetballen. Enkele jongens gingen teveel solo, tussenstations werden overgeslagen en vele duels werden in het voordeel beslecht van Okselaar . Toch was het Rillaar dat een tweede keer kon scoren na een aanval over de linkerflank , waarbij Thomas gepast kon inlopen . 2  -  0 na 30 minuten . Net voor affluiten was het bijna opnieuw raak , maar het schot van Sokcha belandde op de paal .
    2  -  0 werd de ruststand , maar eigenlijk was dit niet echt verdiend en kregen onze kadetten een flinke preek te horen in de kleedkamers . Twee minuten na de herneming was het opnieuw raak voor Rillaar toen Thomas van dichtbij kon aanleggen . 3  -  0 . Maar nog geen minuut later deelde Okselaar opnieuw een prik uit met een aanval door het centrum en moest onze keeper zich in de voeten van de aanstormende spits gooien . FC Rillaar leek zich toch te herpakken en begon meer druk te zetten op de tegenstander en na zes minuten zette Jessica met een dieptepas Sokcha aan het kanon. Deze knalde onhoudbaar binnen en de 4  -  0 stond op het bord . Ondanks deze ruime voorsprong bleef het voetbal verre van behoorlijk en was het samenspel ( toch het kenmerk van onze ploeg ) soms ver te zoeken. Halfweg de tweede helft was er een incident tussen een speler van Okselaar en Sebastiaan , waarna de ref hen beiden geel gaf . Na 19 minuten kon Sokcha zich nog eens door de defensie wurmen en met een gepaste voorzet Thomas bereiken . 5  -  0. Even voor affluiten mocht onze laatste man Stijn die de gekwetste Kenzo verving , mee naar voor schuiven , Deze slalomde knap voorbij enkele verdedigers en knalde onhoudbaar in de winkelhaak . 6  -  0 . Een mooie uitslag ondanks het bij momenten zwakke vertoon van de thuisploeg . Indien we volgende week op het veld van Rummen de leider in de stand het leven zuur willen maken , zullen onze kadetten uit een heel ander vaatje moeten tappen ! Jongens zet jullie deze week extra in op de training en probeer terug te voetballen als ploeg ! Wie weet zit een stunt er toch in ! Hopelijk kunnen we ook onze gekwetsten Nico , Kenzo en Sebbie recupereren en voltallig deze confrontatie aangaan .

    Volgende afspraak : 21 maart de absolute topper op het veld van KSK Rummen .
    hieronder nog wat foto's van de wedstrijd





    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verjaardag Thomas Van Gossum
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag is het de dag van Thomas Van Gossum !! Veertien kaarsjes mogen er op de taart ! proficiat met je verjaardag .




    16-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nabeschouwing van speeldag 25


    Nabeschouwing van speeldag 25 :

     KHO Kortenaken heeft net niet kunnen stunten thuis tegen KSK Rummen dat volgende week FC Rillaar ontvangt . Scherpenheuvel en Molenbeek wonnen elk hun match en tonen zich na dit weekend als de voornaamste kandidaten voor de derde plaats. Drieslinter kon nog eens winnen en blijft op de loer liggen. Na Wommersom moet ook Kortenaken de rol lossen. Onderaan de stand blijven de ploegen veel moeite hebben om punten te vergaren .





    13-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.speeldag 25

              
    Zaterdag 14 maart om 12 uur :

         FC Rillaar Sport B    -   VC Okselaar

     Op papier een iets makkelijkere wedstrijd tegen de op een na laatste in de stand . Toch opletten voor overschatting . VC Okselaar is in staat om het onze kadetten moeilijk te maken . Zaterdag kunnen we door kwetsuren niet rekenen op Nico , Sebbie en Kenzo. Weer puzzelwerk voor de trainer dus . Jongens maak er een goede generale repetitie van in functie van de absolute topper volgende week . Samenkomst op het B-terrein om 11 uur. Tot dan .

           



    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voorbeschouwing speeldag 25


      Voorbeschouwing speeldag 25 :

    WS Wommersom   -   KVV Scherpenheuvel :      Heenmatch   3   -   2
    Nu de basiliekjongens op volle toeren draaien en de derde plaats in zicht hebben , zal Wommersom alles uit de kast moeten halen om de punten thuis te houden. Verwacht een zege voor Scherpenheuvel .

    SP Hoeleden   -   ST Drieslinter :      Heenmatch was afgelast
    Twee ploegen die het momenteel minder goed doen . Drieslinter heeft de punten nodig om in de top drie te blijven , terwijl Hoeleden thuis altijd iets meer kan . Verwacht een zege voor de thuisploeg .

    FC Rillaar Sport B   -   VC Okselaar :     Heenmatch  10   -   3
    De thuisploeg blijft het als eerste jaars ploeg zeer goed doen en zou normaal ook nu de drie punten thuis moeten houden. Okselaar zal gemotiveerd zijn om de blamage uit de heenmatch weg te vagen. Verwacht een logische zege voor FC Rillaar

    KHO Kortenaken   -   KSK Rummen :     Heenmatch  10   -   1
    Wedstrijd om naar uit te kijken ! Rummen verpletterde in de heenmatch Kortenaken met zware cijfers , maar zal het nu minder makkelijk krijgen. Kortenaken zal tot het uiterste moeten gaan om de pletwals uit Rummen af te stoppen . Verwacht een kleine overwinning voor de leider .

    KVV Kersbeek   -   SP Heide-Linter :      Heenmatch   4   -   6
    Zal de thuisploeg voldoende hersteld zijn van de pandoering in Scherpenheuvel ? Heide-Linter van zijn kant zal uitgerust aan de aftrap verschijnen . Verwacht een zege voor Heide-Linter

    SP Molenbeek   -   KFC Diest :    Heenmatch  4   -   0
    Nadat Molenbeek geen punten kon halen tegen de eerste twee in de stand , is het zich verplicht om de volle buit te halen tegen Diest willen ze nog meedoen voor de derde plaats . De gastploeg heeft moed geput uit het gelijkspel tegen Wommersom en kan misschien stunten . Verwacht een zege voor Molenbeek .





    11-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verjaardag Arzel Drees
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag aan de feesttafel :  Arzel Drees !!  proficiat met je veertiende verjaardag !





    10-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag FC Rillaar - KHO Kortenaken


                  
    FC Rillaar Sport B    -   KHO Kortenaken    3   -   0


      Met een volledige 2e jaars ploeg was KHO Kortenaken afgezakt naar Rillaar om onze kadekes stevig weerwerk te bieden. Daar Nico nog steeds gekwetst was, vroeg en kregen we versterking van Matthias . FC Rillaar begon meteen sterk aan de match en kreeg al vlug enkele kleine kansjes . Maar ook de bezoekers probeerden via hun snelle linkerflank door te breken. Onze verdediging was echter bij de pinken en verdedigde prima uit. Zo kon in de zesde minuut Thomas aangespeeld worden en deze liet de kans niet liggen. 1  -  0 . Een droomstart voor onze kadetten die meteen ook op zoek gingen naar een tweede treffer. Kortenaken werd achteruit gedrukt en moest op de rand van de zestien foutief ingrijpen toen Sokcha op rechts een aktie maakte. De vrije trap van Sodi kwam echter recht op de keeper , maar deze kende blijkbaar een mindere dag en sloeg de bal in eigen netten.  2  -  0 na twaalf minuten. Door enkele positiewissels probeerden we meer grip te krijgen op het middenveld. Maar zoals de laatste weken gebleken is verkeert Sodi in een mindere vorm doch kan hij nog altijd op veel krediet rekenen. Rillaar had nog enkele doelpogingen maar ook aan de overkant moest onze doelman een paar maal gepast uitkomen om de aansluitingstreffer te verhinderen. Met deze stand gingen we dan ook rusten.
    Ook na de pauze zette de thuisploeg meteen druk en probeerde het meermaals over de flanken, alleen kwam de laatste pas er niet uit . Ook enkele hoekschoppen werden niet goed voor doel gegeven. Aan de overkant bleef het opletten voor de counters van Kortenaken. Maar ze moeten tegenwoordig al van goeden huize komen om de verdediging van FC Rillaar te verontrusten.
    Rond de veertiende minuut kon Sodi dan toch eens doorbreken en kon een goed gevolgde Thomas bereiken die zijn tweede van de dag binnentikte. 3 - 0 . Met deze geruststellende voorsprong werd er meer gewisseld waardoor het voetballend ietwat minder werd. Maar ook nu kon KHO Kortenaken niet echt een vuist maken en speelde Rillaar de match rustig uit. Het was wachten tot drie minuten voor het einde voor de gevaarlijkste aktie van de gastploeg toen een hard schot vanuit de tweede lijn rakelings over de deklat scheerde. Na de reglementaire speeltijd maakte de ref een einde aan de wedstrijd en kan FC Rillaar terugblikken op een geslaagde reeks van vier moeilijke wedstrijden waarin het tien op twaalf punten haalde ! Proficiat jongens ! Nog een paar weken goed inzetten op training in functie van de absolute topper op 21 maart in Rummen. Wie weet bestaan er toch mirakels
    foto's van de wedstrijd
    Volgende afspraak :  Zaterdag 14 maart opnieuw een thuismatch tegen VC Okselaar .

    Tot dan




    09-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nabeschouwing speeldag 24

     Nabeschouwing speeldag 24 :

    Ook dit weekend waren er geen verassingen te noteren . Molenbeek kon niet stunten bij de leider . Ook Rillaar liet geen steek vallen en verstevigt zijn tweede plaats . Drieslinter kon nog eens winnen en blijft voorlopig derde , op de voet gevolgd door SNA Keiberg . Scherpenheuvel haalde zwaar uit en blijft uitzicht houden op de derde plaats . Molenbeek en Kortenaken zakken weer een plaats. Onderaan de stand is er voorlopig weinig beweging.





    06-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voorbeschouwing speeldag 24


       Voorbeschouwing speeldag 24


    VC Okselaar   -   ST Drieslinter  :         Heenmatch   1  -  3
    Na de zware pandoering van verleden week kan Drieslinter zich geen nieuw puntenverlies meer veroorloven . Okselaar is sinds de winterstop in prima doen en is in staat om te stunten . Verwacht winst voor ST Drieslinter .

    SNA Keiberg   -   SP Hoeleden  :         Heenmatch   0  -  0
    Op verplaatsing is Hoeleden iets minder sterk , terwijl de motor van SNA Keiberg de laatste weken beter draait. Verwacht een logische zege voor de thuisploeg

    FC Rillaar Sport B   -   KHO Kortenaken  :        Heenmatch  3  -  2
    Topper ! Met Kortenaken krijgt Rillaar de vierde opeenvolgende kanidaat voor een plaats in de top drie als tegenstander. KHO kortenaken zal er met zijn volledige 2é jaars ploeg alles aan doen om de punten mee naar huis te nemen. FC Rillaar kan mits winst zijn 2é plaats veiliger stellen. Verwacht winst voor FC Rillaar .

    KSK Rummen   -   SP Molenbeek  :         Heenmatch   2  -  0
    Topper ! De leider speelt momenteel op kruissnelheid richting titel , maar krijgt met Molenbeek een te duchten tegenstander. De gastploeg zet in ieder geval alles op alles om de voeling met de top niet te verliezen . Verwacht een zege voor Rummen.

    KVV Scherpenheuvel   -   KVV Kersbeek  :    Heenmatch   7  -  2
    Kersbeek zal weinig hoopvol naar Scherpenheuvel afzakken. Met de ploeg die tegen Rillaar gelijkspeelde zou Scherpenheuvel weinig problemen mogen hebben . Verwacht winst voor de thuisploeg .

    KFC Diest   -   WS Wommersom  :       Heenmatch   1  -  4
    Met vijf verliesmatchen op rij zou Wommersom graag nog eens aan de winnende kant willen staan, maar zal het niet makkelijk krijgen op het veld van KFC Diest . Kan de thuisploeg zich nog opladen om van de laatste plaats weg te komen ? Verwacht een gelijkspel






    05-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.speeldag 24

                
    Zaterdag 07 maart om 12 uur :


       FC Rillaar Sport B     -   KHO Kortenaken 

    Opnieuw een lastige wedstrijd tegen een 2é jaars ploeg die ook meedingt naar een plaats in de top drie. Indien onze kadekes deze zware klip overwinnen , staan ze steviger op de tweede plaats en kunnen ze beginnen toeleven naar de clash tegen de leider. Samenkomst om 11 uur op het B-terrein . Alle supporters zijn welkom voor hun vocale steun ! Tot dan .





    03-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nabeschouwing speeldag 23

      Nabeschouwing speeldag 23 :

    KSK Rummen blijft ook na dit weekend onbedreigd leider terwijl FC Rillaar een optie neemt voor de tweede plaats. SNA Keiberg en KHO Kortenaken klimmen weer een plaats . ST Drieslinter ging op eigen veld zwaar onderuit en ook SP Molenbeek sloot het weekend zonder punten af. SP Hoeleden en WS Wommersom zaten opnieuw in het verliezende kamp. Onderaan springt Everbeur SP over VC Okselaar.




    02-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag SP Molenbeek - FC Rillaar Sport B

     
                        
    Sporting Molenbeek    -   FC Rillaar Sport B    1   -   2


    Er stond ons vandaag met SP Molenbeek weer een zware uitmatch te wachten. De 4é in de stand was de enige ploeg die tot nu toe erin geslaagd was om te winnen van onze kadetten. FC Rillaar had dus iets recht te zetten. Nico en Sebbie waren nog steeds onbeschikbaar . Beide ploegen begonnen voorzichtig aan de wedstrijd en het was wachten tot de tiende minuut voordat Rillaar een eerste keer kon dreigen. De thuisploeg stond stevig te verdedigen en probeerde met lange ballen hun snelle spits te lanceren. Maar deze werd knap opgevangen door onze defensie. Gebruik makend van de flanken kon Rillaar toch enkele doelpogingen forceren maar de thuisdoelman stond heel attent te keepen . Even voor het halfuur kreeg Ben onterecht geel voor een lichte overtreding. Na 33 minuten maakte de ref een einde aan de eerste helft en gingen we rusten met een 0  -  0 stand.

    Even het tactische plannetje aanpassen en FC Rillaar zette meteen druk op de ketel. Onze kadekes lieten nu het balletje iets meer rondgaan en dreigde vooral via rechts waar Thomas regelmatig kon doorbreken , maar doelpogingen werden gestuit door de doelman of waren niet juist gericht tot Sokcha van dichtbij kon aanleggen . 0  -  1 . Ook met een achterstand bleef Molenbeek loeren op de counter en in de 18é minuut kon hun snelle spits dan toch eens doorbreken. Deze liet de kans niet liggen en plaatste de bal naast een nochthans goed uitkomende Jordi tegen de netten. 1  -  1 . Dit werkte echter als een rode lap op een stier en FC Rillaar trok met man en macht in de aanval . Een paar afstandsschoten werden nog gepareerd door de keeper en ook een schot van Jeffrey werd nog afgeblokt. Even was er paniek toen Sebastiaan na een elleboogstoot met een bloedende lip van het veld moest. Vijf minuten voor tijd slalomde Sodi op links voorbij een paar verdedigers en gaf een voorzet naar de tweede paal waar Thomas ongedekt kon binnentikken. 1  -  2. Het laatste wapenfeit was nog voor Molenbeek dat opnieuw zijn snelle spits lanceerde , maar onze keeper is de laatste tijd in grote doen en plukte de bal uit de voeten van de aanstormende spits. De laatste minuut was er nog een hoekschop voor Molenbeek waarbij de thuisdoelman mee naar voren trok en zowaar bijna nog kon inkoppen.
    De ref besloot nu dat het genoeg was en floot de wedstrijd ten einde. Vreugde bij spelers en supporters voor de verdiende overwinning . Door deze puntenwinst nemen we een flinke optie voor de tweede plaats !!

    Foto's van de wedstrijd

    Volgende afspraak : 7 maart thuiswedstrijd tegen KHO Kortenaken . Weer een ploeg die meedingt naar een plaats bij de top drie
    Tot dan

       


    27-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.speeldag 23

                   
    Zaterdag 28 februari om 14.30 uur :


         Sporting Molenbeek    -   FC Rillaar Sport B  

    Molenbeek is met een bijna volledige 2é jaars team de enige ploeg die tot dusver kon winnen van onze kadetten. FC Rillaar is erop gebrand om revanche te nemen . We gaan er dus een lap op geven ! Vertrek in Rillaar om 13 uur. Degene die rechtstreeks gaan om 13.30 uur op het terrein van Molenbeek. Tot dan.

     



    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voorbeschouwing speeldag 23


            Voorbeschouwing speeldag 23


    ST Drieslinter   -   SNA Keiberg  :         heenmatch  0  -  0
    Duel tussen twee ploegen die mekaar waard zijn .Kan Drieslinter zijn plaats in de top behouden? Het zal in elk geval een flinke kluif hebben aan SNA Keiberg . Verwacht nipte zege voor de thuisploeg .

    WS Wommersom   -  KSK Rummen  :      heenmatch  0  -  2
    Kan Wommersom zich herstellen van de zware uppercut die het verleden week in Rillaar opliep ? Zijn de geel-zwarten voldoende hersteld van de zwaar bevochte zege tegen FC Diest ? Verwacht zege voor de leider.

    SP Hoeleden  -  Everbeur SP  :      heenmatch   2  -  0
    Na het onverwachte verlies verleden week , zal Hoeleden er alles aan doen om de punten thuis te houden. Everbeur is nog steeds op zoek naar hun eerste uitzege . Verwacht winst voor Hoeleden

    SP Molenbeek   -   FC Rillaar Sport B  :    heenmatch  3  -  2
    Derde zware wedstrijd voor FC Rillaar op een week tijd. Molenbeek nam in de heenronde onverwacht en onverdiend de punten mee naar huis en is tot nog toe de enige ploeg die daar in geslaagd is . FC Rillaar heeft dus iets recht te zetten. verwacht winst voor de bezoekers.

    KHO Kortenaken  -  VC Okselaar  :      heenmatch  5   -  2
    De thuispoeg zit momenteel in een opwaartse spiraal en zal normaal weinig moeite hebben om Okselaar op eigen veld in bedwang te houden . Verwacht ruime winst voor KHO Kortenaken




    26-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag FC Rillaar sport - KVV Scherpenheuvel

                             
    FC Rillaar Sport B    -   KVV Scherpenheuvel     2   -   2


      Onze tegenstander vandaag was KVV Scherpenheuvel . Een fisiek sterke ploeg en op 1 speler na allemaal 2é jaars. FC Rillaar kon niet rekenen op Nico, Sebbie en Jeffrey, maar kreeg hulp van Niels en Nick.  Van bij het eerste fluitsignaal werd het duidelijk dat Rillaar een moeilijke avond tegemoet ging. De tegenstander probeerde Rillaar het voetbal te beletten door erg vroeg te storen. Toch waren de eerste kansjes voor de thuisploeg, maar echt doelgevaar zat er niet in. De defensie van Scherpenheuvel speelde erg sterk en vooral de rechterflank brak regelmatig door. Na tien minuten moest onze verdediging foutief ingrijpen op een doorbraak van de bezoekers. De bal werd net buiten de zestien gelegd , maar onze doelman had zijn muurtje prima opgesteld. Rillaar probeerde een versnelling hoger te spelen en zette meer druk op de tegenstander. Na achttien minuten een hoekschop voor Rillaar dat de bal hoog voor doel zwiepte en werd verlengd tot de tweede paal waar Sokcha kon binnenkoppen.  1  -  0. Om het middenveld wat ademruimte te geven werden Sodi die een mindere dag kende, en Sokcha naar de kant gehaald voor Victor en nam Jessica centraal plaats. Arzel was nog niet voldoende hersteld en werd vervangen door Ben.  Hierdoor kregen we meer greep op de match en konden we aanvallend iets meer bieden. Toch was het opletten voor de snedige counters van Scherpenheuvel. Even voor tijd was er een incident waarbij de nummer tien van Scherpenheuvel natrapte op Sebastiaan , maar de ref zag er geen graten in en liet begaan. Er vielen langs beide kanten nog enkele doelpogingen maar de rust werd bereikt met 1 - 0

    Het eerste kwartier van de tweede helft was gelijkopgaand en kregen we enkele snedige duels te zien . Na vijftien minuten nam Sodi zijn plaats centraal terug in en moest Jessica voor meer gevaar zorgen op de rechterflank.  Dan een counter van Scherpenheuvel , Rillaar zette de buitenspelval open , maar om de een of andere duistere reden liet de ref begaan en was onze doelman machteloos en stond het 1  -  1. FC Rillaar leek even van de kaart en vijf minuten later kon een speler van Scherpenheuvel zomaar door onze defensie slalommen en vrij aanleggen en stond het na twintig minuten spelen 1  -  2. Nog steeds draaide het van geen kanten bij Sodi en moesten we vooral langs de flanken voor gevaar zorgen. Dan maar gokken dacht de trainer en haalde Kenzo naar de kant voor een extra aanvaller. vijf minuten voor tijd werd Rillaar dan beloond voor zijn aanvalslust toen Nick op een hoekschop in twee tijden kon binnenkoppen.  2  -  2 FC Rillaar zette nu alles op alles en dwong nog twee goeie kansen af via Nick ( rakelings over ) en Sokcha , maar het geluk liet ons in de steek. Ook een fout op Nick in het strafschopgebied bleef ongestraft Toch een goed resultaat gezien de tegenstand. en een dikke proficiat aan alle spelers voor hun inzet met toch een speciale vermelding voor onze doelman die een hele goeie match gespeeld heeft . Het mooie voetbal bleef vandaag wat achterwege maar qua inzet en karakter hebben onze kadekes laten zien dat ze niet moeten onderdoen ! Ook ne merci aan de vele supporters om hun vocale steun ! het was de moeite

    Volgende afspraak is zaterdag 28 februari op het veld van Sporting Molenbeek. Dit zal onze derde zware wedstrijd worden op een week tijd. Hopelijk zijn onze kadetten voldoende hersteld van de inspanningen en kunnen ze onze enige verliesmmatch tot nu toe ( Molenbeek kwam winnen met 2 - 3 ) wegvagen met een klinkende overwinning. tot dan.


     


    25-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.puntendeling voor Rillaar en Scherpenheuvel


            
    FC Rillaar Sport B    -   KVV Scherpenheuvel      2   -  2


    De inhaalwedstrijd van speeldag 13 is geeindigd op een gelijkspel . Door deze puntendeling komt FC Rillaar alleen op de tweede plaats .





    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zieken en gekwetsten


     
    Voor de wedstrijd tegen KVV Scherpenheuvel zal FC Rillaar niet kunnen rekenen op Nico ( gekwestst ) , Sebbie ( vakantie ) en Geffrey .Ook Arzel ( ziek ) is onzeker . Veel puzzelwerk dus voor de trainer om de ploeg samen te stellen. Hopelijk zijn we fatsoenlijk gewapend om het Scherpenheuvel moeilijk te maken .

    Oproep aan de supporters : Kom FC Rillaar Sport vocaal aanmoedigen !! Onze kadekes kunnen iedere steun best gebruiken om deze wedstrijd tot een goed einde te brengen !!







    Archief per maand
  • 01-2020
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 09-2005

    Gastenboekske van FC RILLAAR

    Druk op het knoppeke om een berichtje achter te laten in onze gastenboek . Eender wa . Ge moet nie verlegen zijn zenne !! Er zijn ook spellekes


     

    Get your own countUP at BlingyBlob.com

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs