Een topper die eigenlijk niet verloren mocht worden, als we nog aanspraak wouden maken op die titel! Op een redelijk terrein kwam de match goed op gang. Het spel ging heen en weer, maar tot echte kansen leidde dit niet. Tot een diepe, hoge bal van Gianni naar Bram die, ondanks de kort opzittende verdediger, zich rechthield na een fout en uiteindelijk de 0-1 binnentrapte onder de keeper door. Op rozen!! Het spel verbeterde, iets betere combinaties langs beide kanten, maar enkel wij hadden echte kansen. Onder andere Matthias die zich zeer mooi vrijdraaide, maar zijn schot ging op een haar naast... had veel meer verdiend! Ook nog een typische krulvoorzet van Niels op het hoofd van Bram die er geen kracht op kon zetten. Ruststand 0-1. Na de rust was het hetzelfde spelbeeld, met enkel wat meer druk van Torhout, die absoluut nog een punt of meer wilden. Maar die 2e goal viel aan de andere kant, lange laatste man die veel te kort terugkopt op de keeper, waarna Bram zijn 2e van de middag over de keeper in het net plaatst.. 0-2!! Kon gewoon niet beter! De match bleef goed heen en weer gaan, alhoewel er meer op onze helft gevoetbald werd. Maar de stand bleef ongewijzigd! Hiermee doen we een grote stap richting die kampioenstitel!
Er voor gaan é gasten!! volgende week naar Aalst, mag eigenlijk geen probleem worden, maar toch.. VOETJES OP DE GROND!!
jaja, Niels is man van de match tegen Sottegem! vanaf nu ga ik dus na elke match zeggen wie man van de match is enzo.. Nu is dat dus Niels! Proficiat!! Je mag je prijs bij mij komen ophalen! (da laatste was een grapke é )
Oudenaarde heeft dus wel degelijk verloren! en dan nog wel 4-0 den boot in!! kan ons alleen maar ten goede komen! voor het klassement verandert er nie veel, wij blijve dus wel 2e staan! (redenen: zie gastenboek) maar tussen Ronse en Harelbeke twijfel ik: op sportwereld staat Harelbeke voor Ronse alhoewel verlore en gewonne matche gelijk is, maar hun doelsaldo is wel lager dan dat van Ronse! ik heb daarom Ronse VOOR Harelbeke gezet.. Ook Maldegem is ferm gestegen, niet moeilijk na hun verpletterende overwinning! Voor Aalst ziet het er steeds slechter uit...
Op naar Torhout!! Ook zij gaan afzien, wees maar zeker!
Jongens, Ik heb een uitgezocht hoe de kalenders van de 2 topfavorieten voor de titel eruitzien, Maar vergeet vooral de outsiders ook niet! We moeten gewoon naar ons eigen kijken & van onze eigen sterkte uitgaan, maar het was wel leuk om te weten tegen wie je concurent moet.
Dat het een zware middag ging worden was al af te lezen van het weer, wa ne wind maar da belette ons niet om een knalprestatie neer te zette!! het begon allemaal deze middag op het veld van nieuwkerken (kwas juist aan plop aant denke ) wa hadden de opdracht gekrege de bal laag te houde en dat deden we ook, het was tiktak voetbal, maar op een iets tragere manier de kansen werden geduldig afgewacht tot Bram de bal kreeg en vanop 25 meter met de hulp van de wind de bal in de hoek schoot: 1-0! De 2de kwam er al snel, Niels die voorzet en Gianni neemt hem met een gelukje mee voorbij de verdediger en werkt koelbloedig af, 2-0, kon niet beter! Sottegem kwam er gewoon niet aan te pas en het was dan ook niet te verwonderen dat die derde er ook al snel kwam! na wat geharrewar voor het doel van Sottegem kon Huseyin de bal binnen schiete. Sottegem probeerde nog tevergeefs de scheids ervan te overtuige dat de bal niet over de lijn was, maar dat was hij wel degelijk! 3-0 dus en met een perfecte voorsprong de rust in! Tweede helft begon iets nonchalanter, minder voetbal, maar dat had ook een beetje met die felle wind te maken. Tot Matthias eens zijn kans ging van ver... leek een pakbare bal voor de doelman maar die liet de bal tussen zijn benen glippe.. resultaat: eerste treffer van Matthi dit seizoen en 4-0 voor! Wedstrijd gespeeld leek het.. dat was het ook.. buiten die ene goal van Sottegem na een kwartier in de tweede helft is er niks spectaculairs meer gebeurd.. alleen Bart H zorgde er nog bijna voor met zijn vaak nonchalante optredens centraal achterin, maar dat is hem vergeven Eindstand: 4-1!!
Zo met een gerust hart naar de wedstrijd tegen Torhout toeleven en die moet ook gewonnen kunnen worden! allemaal een dikke proficiat voor de inzet op deze winderige dag, gasten!
Oudenaarde heeft dus Harelbeke belachelijk gemaakt!! Door ons puntenverlies lijkt die titel opeens veel verder, maar we geven niet op natuurlijk!! Volgende week Zottegem thuis, moet gewonnen worden, revanche!!
Omstandigheden : SLECHT!!! Eerst nen Buschauffeur die mee ons heel belgie is rondgereje waardoor we om kwart na 10 op den berg stonden vr te beginne shotte xD BERG , Jaa letterlijk!!! 1,5 m hogteverschil tussen de 2 goals. & Dan nog ne scheids ... Die dreigde al mee forfait as we er ni snel ware! Aléé , Dan stonde we klaar voor den aftrap. Match verliep rustig zonder echte kansen. Tot Bram zelf een actie opzet & die met een geplaatst afstandschot in de hoek mooi afwerkt. Peruwelz creerde enkele kansjes, en na slecht ontzetten werd er een fout gemaakt in de 16 ... Penalty! Vastgeplakt in ne plas & op het verkeerde been gezet ... 1-1 Paar minuten later maakt peruwelz 1-2 na een mooi afstandschot, waarop de trainer van Peruwelz begon te provocere. Dat was voor ons een extra stimulans, & bram bevestigde dat met een herhaling van zijn eerste goal.. alleen jammer dat de bal op de paal belande. Dan werd er een fout gemaakt door peruwelz, dicht tegen de agterlijn op rechts. Gianni zette hem klaar, Krulde de bal, bal week af op de muur en belande mooi in de verste hoek. 2-2 Vlak voor rust, vrije trap centraal voor de goal , een 15m buiten de baklijn. Gianni ging zijn kans, maar was een pakbare bal voor de doelman... Die loste hem echter & Yannick kon , dankzij goed volgen, de bal binnentikke. 2-3 vlak voor rust... Goede uitgangspositie. Na de rust ware we in de eerste 15 min baas,met als grootste kans een afstandschot van anthony dat door de keeper goed werd gepakt. Dan Kwam Peruwelz wat meer opzette, zonder grote kansen. Onze kansen lagen op de counter, met een Snelle Husseyin op links. 2x werd hij goed weggestuurd, maar verzuimde de bal voorbij de keeper te leggen. & Dan kregen we in de laatste 5 min na slecht verdedigen het deksels op de neus. De maker van deze goal had, vooraleer hij voor de goal kwam, 3(!!) man in de wind gezet! Onbegrijpelijk maar kom, 3-3 was misschien wel een terechte uitslag.
P.S.: Nog eens bedankt aan onze Freddy en de andere sympathisanten voor de heerlijke spaghetti en het lekkere 'roomtoetje' ( ) Het was een mooi gebaar Fredje!!