op donderdag 24/02 is er om 19u00 een vriendschappelijke wedstrijd tussen de U14 en U15. we verzamelen om 18u15 in de kleedkamer,volgende spelers zijn er aan wezig, van Moen, Evans,Brent L en Rawdy,een testspeler Karel, Xavier,Mathieu,Timon,Jeroen,Michiel,Arno,Benjamin,Damy,Jordi,Henri,Maxime en Arne VDB. kledij voor de wedstrijd, een paar kousen en broek(kleur speelt geen rol) volgende spelers trainen mee met de U16 van 19u00 tot 20u30; Kevin,Arne VDM,Jessy,Brent S,Samuel,Sybren,Andries en Lukas.
de tornooien naderen stilaan,even nog eens op een rijtje plaatsen op maandag 25/04 paastornooi te SV Roeselare voor de prov U15 op vrijdag 29,zaterdag 30 april en zondag 1 mei,tornooi in Ingooigem voor de gewestelijke knapen. op zaterdag 7/05 tornooi in SW Harelbeke voor de prov U15 op zaterdag 14/05 ................ (zeker vrij houden) op zondag 15/05 tornooi in Deerlijk Sport(en niet in SV Izegem zoals reeds vorig vermeld)
op maandag 21/02 gaat de looptraining niet door op dinsdag 22/02 is er training om 19u00, om 20u00 is er looptraining voor groep 2 tot 21u00, voor volgende spelers is er deze looptraining, Damy,Jordi,Jessy,Michiel,Henri,Timon,Jeroen en Mathieu, voor Xavier is er keepertraining, de rest traint met mij tot 20u30. op donderdag 24/02 is er een wedstrijd tussen de U14 en U15. een zestal spelers zullen die avond met de U16 mee trainen. we verzamelen om 18u15 in de kleedkamer.
nog eens bedankt aan allen die zaterdag pannenkoeken hebben gebakken,er was zeker voldoende en ze waren lekker,ook dank aan Els voor de bediening ervan.
op zaterdag 19/02 spelen de prov u15 hun thuiswedstrijd om 14u30 tegen de buren uit Avelgem,we verzamelen om 13u30 in de kleedkamer,volgende spelers worden er verwacht; Andries,Lukas,Maxime,Xavier,Benjamin,Jessy,Samuel,Brent,Kevin,Arne VDM,Arne VDB,Sybren,Jordi en Arno. de gewestelijke ploeg speelt om 14u30 thuis tegen Otegem, we verzamelen om 13u15 op de parking in Knokke,volgende spelers zijn aanwezig; Damy,Henri,Michiel,Timon,Jeroen en Gauthier.
na de wedstrijden is er voor alle spelers (Zwevegem U13,U15,Avelgem en de spelers van Moen) pannenkoeken voorzien,hartelijk dank aan de ouders die er zullen bakken!
op donderdag 24/02 zullen de U14 tegen de U15 een wedstrijd spelen om 19u00,we verzamelen om 18u15 in de kleedkamer,info volgt nog,enkele spelers zullen dan mee trainen met de U16.
op maandag 21/02 gaat de looptraining voor groep 2 niet door,deze wordt verplaatst naar dinsdag 22/02,hetzelfde uur. de training begint om 19u00 voor iedereen en om 20u00 gaat groep 2 de looptraining bijwonen.
op zaterdag 12/02 spelen de prov u15 hun uitwedstrijd naar het verre Veurne,we verzamelen om 12u15 aan Boldershof om dan met de bus naar Veurne te rijden, volgende spelers worden er verwacht; Andries,Lukas,Maxime,Xavier,Jessy,Jeroen,Samuel,Brent,Kevin,Arne VDM,Arne VDB,Sybren ,Jordi en Evans. de gewestelijke ploeg speelt uit in en tegen WS Bellegem A om 15u15, ze verzamelen om 13u45 op de parking in Knokke,volgende spelers worden er verwacht; Damy,Henri,Michiel (gaat rechtstreeks),Benjamin,Arno,Mathieu,Remy en Dide. ook graag enkele bereidwillige chauffeurs die willen rijden.
in de heen ronde werden we na de wedstrijd tegen Avelgem verrast met een dessertbuffet waar de spelers er zich konden op uit leven, wel nu komt het idee om de thuiswedstrijd tegen Avelgem een tegenzet te doen. de ouders van de u13 zouden iets doen voor de volwassenen, daarom mijn vraag naar de ouders van de u15 of er enkele het zien zitten om pannenkoeken vooraf te bakken en dan op te warmen na de wedstrijd voor beide ploegen ,dit voor de u13 en u15(Zwevegem en Avelgem) ook de spelers die meedoen met de gewestelijke ploeg zijn welkom na hun wedstrijd,thuis tegen Otegem. ouders die er aan willen meewerken gelieve te reageren zodat we een overzicht hebben en ook naar de hoeveelheid toe,alvast bedankt voor de medewerking.
op maandag 07/02 heeft groep 1 looptraining van 18u00 tot 19u00,volgende spelers worden er verwacht; Benjamin,Arne VDB,Kevin,Arne VDM,Andries,Sybren,Brent,Arno,Maxime en Samuel.
morgen spelen de prov. u15 hun thuiswedstrijd tegen EG Gistel om 14u30, om 13u30 verzamelen in de kleedkamer,volgende spelers worden er verwacht; Andries,Lukas,Henri,Xavier,Benjamin,Jessy,Jeroen,Samuel,Brent,Kevin,Arne VDM,Arne VDB,Sybren en Arno. de gewestelijke ploeg speelt uit in Aalbeke om 15u15, we verzamelen om 13u40 op de parking in Knokke,volgende spelers worden er verwacht; Damy(gaat rechtstreeks),Jordi(gaat rechtstreeks),Michiel (gaat rechtstreeks), Maxime,Mathieu en Remy.
op maandag 31/01 start de looptraining terug,groep 2 begint om 20u00 tot 21u00. groep 2 bestaat uit ; Damy,Jordi,Jessy,Michiel,Henri,Xavier,Timon, Jeroen en Mathieu. groep 1 is voor maandag 07/02 van 18u00 tot 19u00 en in deze groep zitten; Benjamin,Arne VDB,Lukas,Kevin,Arne VDM,Andries,Sybren,Brent,Arno,Maxime en Samuel.
morgen gaan de prov u15 op bezoek naar de leider Meulebeke,wedstrijd begint om 13u45, we verzamelen om 12u00 aan Boldershof om vandaar met eigen vervoer naar Meulebeke af te reizen,volgende spelers worden er verwacht; Andries,Lukas,Maxime,Xavier,Benjamin,Jessy,Jeroen,Samuel,Brent,Kevin,Arne VDM,Arne VDB,Sybren en Jordi. de gewestelijke ploeg speelt thuis(Moen) om 14u30 tegen GD Ingooigem, we verzamelen om 13u15 op de parking in Knokke, volgende spelers worden er verwacht; Damy,Michiel,Timon,Arno en Mathieu
ook de looptrainingen zijn terug in aantocht, er zijn terug 2 groepen ,alleen zijn ze niet op dezelfde avond. groep 1 is van 18u00 tot 19u00, dit op maandag 07/02,maandag 28/02 en maandag 21/03 groep 2 is van 20u00 tot 21u00, dit op maandag 31/01,maandag 21/02 en maandag 14/03 gelieve te reageren in welke groep je wil en kan meedoen, er zijn telkens groepen van 10 spelers,wie eerst reageert krijgt voorrang
na een reeks uitgestelde wedstrijden is het soms nuttig om alle nieuw data van de te herspelen wedstrijden op een rijtje te plaatsen, voor de Prov U15 op zaterdag 05/03 spelen we uit te Kuurne om 14u30 op zaterdag 12/03 zijn we bey, wedstrijd VG Oostende op zaterdag 16/04 naar Deerlijk om 15u15 voor de gewestelijke ploeg op zaterdag 05/03 thuis tegen OG Stasegem om 14u30 op zaterdag 12/03 thuis tegen SV Anzegem om 14u30 op zaterdag 16/04 thuis tegen de Wikings om 14u30
ook zijn de tornooien in aantocht, ik heb volgende tornooien aangeduid maar nog niet bevestigd gekregen maar wil toch al de data mee geven
op Paasmaandag 25/04 te SV Roeselare op zaterdag 07/05 te SW Harelbeke op zondag 15/05 te SV Izegem
wie nu al zeker is om een van de volgende wedstrijden niet kan meedoen gelieve dit te laten weten.
op zaterdag 22/01 spelen de prov u15 hun thuiswedstrijd tegen Blankenberge om 14u30, we verzamelen om 13u30 in Knokke, volgende spelers worden er verwacht; Andries,Lukas,Michiel,Xavier,Benjamin,Jessy,Jeroen,Samuel,Brent,Kevin,Arne VDM,Arne VDB,Jordy en Arno. de gewestelijke ploeg speelt uit in Dottignies om 14u30, we verzamelen om 12u45 in Knokke om vandaar naar Moen te rijden,volgende spelers worden er verwacht; Damy,Timon,Henri,Maxime,Mathieu,Remy en Gauthier. ook graag een of twee bereidwillige chauffeur(s) gevraagd