De spelers begroeten elkaar en begeleiders met een handdruk en spreken hen aan met de voornaam of trainer.
Alle spelers douchen verplicht na training of wedstrijd !!!
De maximale douchetijd per ploeg bedraagt 15 minuten.
Spelers brengen douchesplippers mee.
Tijdens de trainingen zal de trainer ervoor zorgen dat er drinken is.
Altijd en tijdig de trainer verwittigen indien je niet aanwezig kan zijn voor training of wedstrijd. (dit is een vorm van respect tov trainer en medespelers)
Afwezig zonder verwittigen:
Eerste helft van de volgende wedstrijd op de bank.
Niet in de selectie indien dit tweemaal gebeurt binnen dezelfde week.
Méér dan 5 minuten te laat op wedstrijdafspraak, is starten op de bank.
Tracht zoveel mogelijk wedstrijden van het eerste elftal en extra sportieve clubactiviteiten bij te wonen.
Naamteken jouw kledij.
Wedstrijden:
NIET VERGETEN!!
Indien je één van onderstaande zaken vergeet, kan je niet aantreden in de wedstrijd.
Paspoort
Voetbalschoenen
Voetbalschoenen zijn proper gepoetst!
VOOR DE WEDSTRIJD
We verwachten de spelers in clubkledij
Opwarmen gebeurt in training.
GSM ed. afzetten vanaf aanvang wedstrijdbespreking tot na de wedstrijd.
Vermijd kostbare spullen in de kleedkamer. Liefst géén gsm dus.
Truien in de broek én kousen opgetrokken tot onder de knie.
De ploeg is op tijd bij de scheidsrechter voor schoenencontrole.
Iedereen geeft de scheids een hand en klopt met de vuisten op de scheenbeschermers (rol afgevaardigde).
Onze ploegen betreden en verlaten het veld in groep (rol trainer - kapitein).
TIJDENS DE WEDSTRIJD
Bij wissel geeft de gewisselde speler spontaan een handdruk aan zijn vervanger.
Geen enkele speler geeft publiekelijk negatieve commentaar op medespelers, tegenstanders, scheidsrechters, begeleiding of clubbeleid! Dit geldt trouwens ook voor trainers en andere clubmensen!
NA DE WEDSTRIJD
Na de wedstrijd geeft iedereen een handdruk aan de scheidsrechter en aan alle tegenstanders.
Vooraleer de kleedkamers te betreden na training of wedstrijd, borstelt elke speler zijn voetbalschoenen af aan de daartoe bestemde borstels.
De spelers dienen na de wedstrijd hun uitrusting netjes en volgens model samen te leggen: dwz. truitjes binnenste buiten en broeken op twee aparte stapeltjes.
Huisreglement ouders
Oproep aan alle ouders/supporters -> "supporteren" = aanmoedigen!
Laat tegenstrijdige "coaching" achterwege.
Blijf sportief tegen alle spelers, tegen de supporters v/d tegenstander én vooral... tegen de scheidsrechter. Jullie vertegenwoordigen mee onze club over de ganse provincie.
Toon belangstelling voor de sport van jouw kind en ga regelmatig kijken en supporteren.
Stimuleer je kind om zich aan de regels van het spel en fairplay te houden.
Als je niet akkoord gaat met de coach, praat er met hem over na de wedstrijd (op een beleefde manier).
Indien de trainer jou niet kan helpen, dan kan je steeds contact opnemen met iemand van de sportieve cel.
Leer jouw kind om respect op te brengen voor de prestatie van zijn medespelers en de tegenstrever.
U15A Eendracht Elene Grotenberge
27-03-2014
Verslag EG - Nieuwerkerken
22 maart 2014
U15 Grotenberge 0 Nieuwerkerken A 1
Ook vandaag nemen we van in het begin veel initiatief en een actie van Jacob en Thomas levert al vroeg een eerste hoekschop op. De hoekschopnemer van dienst, Paolo, levert alweer een perfecte trap. Langs diezelfde kant dwingt Xander de bezoekende aanvaller tot terugkeren. Zijn aandringen levert balverlies van Nieuwerkerken op en Jacob gaat aan de haal met de volgende kans. Aan de overzijde komen de bezoekers voorlopig niet voorbij Brecht, die telkens goed voor zijn mannetje tevoorschijn komt en het gevaar de kop indrukt. Na een schot van Jacob uit de draai gaat de storm even liggen en wordt die bijna gevolgd door een donderslag bij heldere hemel: net voor het strafschopgebied zet Bram te laat een tackle in en krijgen we op een voor ons heel slechte plaats een vrije trap. De bal krult over de muur naar de rechterhoek, maar Jorn gaat knap plat en Bram werkt weg. Aan de overkant wordt Jacob door de laatste man foutief gestopt en krijgen we een vrije trap (zonder meer, scheidsrechter?) voor Thomas. Aan de rust staan de bordjes nog in evenwicht.
Al vroeg in de tweede helft geraakt een hoekschop niet weg. Een tweede hoekschop belandt bij de tweede paal, waar gelukkig een rode muur de bezoekers van het openingsdoelpunt houdt maar bij de derde opeenvolgende hoekschop valt een hoge bal aan de verste paal over Enzio en Brecht tegen de netten: 0-1. We zijn een beetje van slag en de bezoekers krijgen wat vleugels. Een mooie combinatie van hen belandt in het zijnet. Iedereen werkt voor de gelijkmaker en vanop de eigen helft wordt Thomas de diepte ingestuurd. Hij levert een mooie center naar Lucas, die onbegrijpelijk naast trapt. Ook dan laten we ons niet ontmoedigen en een verre vrije trap van Youri valt op de lat.
Tijdens de eindfase wordt Thomas een tweede keer foutief tegengehouden door de bezoekende laatste man achteraf blijkt dat de scheidsrechter dit bestrafte met een geel kaartje; onbegrijpelijk!
Kreeg onze dierbare spelleider in de kleedkamer wroeging, want ik zag tijdens de wedstrijd totaal niets van dat geel?
Deze week wordt er alleen op WOENSDAG getraind, dit omdat ik vrijdag niet kan aanwezig zijn! Ik zal dan ook de selectie voor zaterdag, woensdag op training bekend maken!
Training woensdag van 18u30 tot 20u!
Ook zal ik met de spelers beslissen of we volgende week één of twee keer trainen aangezien sommige jongens examens hebben.