Spelers die woensdag niet of misschien weinig zullen spelen gaan zeker op zaterdag mee naar Oostrozebeke.
Door de wedstrijd van het jeugdcup het nieuwsblad, zou het kunnen dat training van komende vrijdag wordt afgelast. Zal hier en per sms worden gecommuniceerd.
Selectie Oostende: aanwezig om 13u in Tielt voor vertrek naar Oostende, eerste wedstrijd om 14u30:
Fabrice, Gabin, Lander, Benoit, Jules, Jules-Emile, Arne, Granit en Aaron
Zoals afgesproken, geen training vanavond!
Andere punten:
In de volgende ronde werd de Tieltse U13 uitgeloot tegen Sassport Boezinge. De wedstrijden worden telkens op een woensdag in februari gespeeld (heen en terug)!
In de tweede ronde werden we in een andere reeks ingedeeld: we spelen in de tweede jaarhelft tegen: Sint-Eloois Winkel, Olympic Ledegem, SC Oostrozebeke A, FC Izegem, KFC Hooglede, OMS Ingelmunster en SV Rumbeke
Het seizoen is inmiddels ongeveer 3 maand ver. Tijd voor een eerste, kleine evaluatie en een herhaling van enkele afspraken.
Op sportief vlak kunnen we heel kort zijn. In de reeks waarin we zijn opgedeeld hebben we te weinig tegenstand. Dit doet echter niets af aan de verdienste van onze spelers! Goeie wedstrijden werden afgewisseld met mindere, wat volkomen normaal is. Doelstelling naar einde seizoen is uiteraard voetballend nog beter te worden.
Algemeen naast het veld loopt het nog te vaak met up en downs. In het begin van het seizoen hadden we te maken met serieuze onregelmatigheden na de training in de kleedkamer. Zoals eerder gemeld verwachten we van spelers van 13 jaar, of toch bijna, enige discipline. Wij als trainers hebben geen zin en hebben ook niet de mogelijkheid om elke seconde voor, tijdens en na de training onze gasten in de gaten te hebben! Dan ben ik twee weken terug enorm ontgoocheld als externe mensen ons komen melden dat er op de muren van de sporthal wordt geklopt, op de regenafvoerpijp wordt geklommen,... Bepaalde mensen/gasten hebben blijkbaar nog niet door dat bij het vaststellen van dergelijke onregelmatigheden door één van ons serieuze sancties volgen!
Op training zijn we zeer tevreden over de inzet en leergierigheid van de spelers! Zoals aangegeven aan de spelers: we zijn allemaal maar mensen dus niet alles kan slagen op het veld, echter wanneer de intentie er is om iets goed uit te voeren zijn we meer dan tevreden!
Nog enkele (herhalingen van) afspraken:
- Met uitzondering van een geldige reden doucht iedereen zich na training of een wedstrijd!
- Discipline blijft een absolute hoofdregel ook in de kleedkamer. Geen overmatig geroep en getier om besprekingen van andere ploegen die aan de gang zijn niet te storen. Geen overmatig gesmos met water en shampoo/zeep in de kleedkamer
- Afwezigheid/onbeschikbaarheid voor wedstrijden graag tegen te laatste donderdagmiddag laten weten voor de komende zaterdag
- Voor vragen wat betreft selecties, graag ALTIJD contact opnemen met mezelf (Peter Yde) om deze beantwoord te zien
- Aanwezigheid, inzet en goed gedrag op training zijn voor ons van een uitermate groot belang!
Plezier maken en hebben is doelstelling nummer 1. Dit kan enkel als iedereen van onze grote groep hiervoor de nodige discipline heeft.
Wedstrijd van volgende week zaterdag tegen Oostrozebeke wordt verplaatst naar de voormiddag om 10u IN Oostrozebeke. Na nieuwjaar spelen we dan twee keer thuis tegen Oostrozebeke