WEDSTRIJDVERSLAG
NATIONALE U12 KST WETTEREN
SEIZOEN 2006-2007
WEDSTRIJD: KST Wetteren UR Namur
UITSLAG: 0-2
DATUM: 21/10/2006
VERSLAG:
Begin van de tweede speelronde en KST Wetteren was vastbesloten om deze even goed in te zetten als ze de eerste geëindigd was. UR Namur leek de ideale tegenstander om de positieve tendens van de jongste weken door te trekken en de supporters te trakteren op een attractieve pot voetbal.
Hoewel de thuisploeg niet kon beschikken over drie sterkhouders, begon KST Wetteren zeer snedig aan de wedstrijd en drukte het Namur weg op de eigen speelhelft. Kansen konden dan ook niet uitblijven, maar het vizier van de bedrijvige Brecht stond die ochtend niet goed afgesteld, want ofwel vond hij de doelman op zijn weg, ofwel zag hij zijn inzet nipt naast gaan. Tijdens de eerste twintig minuten verzamelde de thuisploeg maar liefst acht hoekschoppen, die steeds voor gevaar en dreiging zorgden. Steeds ontsnapten de gasten aan de verlossende openingstreffer en kon de bal in extremis uit de doelmond worden gered. De beste kan was er nog voor Niels, die na een ingestudeerde hoekschop, aan de tweede paal vrij kon inkoppen, maar naast besloot. En UR Namur bleef stand houden en verdedigde zich met alle mogelijke middelen. Hoewel trekken en trappen niet meteen in de voetbalcodex terug te vinden is, hoort het spijtig genoeg tot het spelletje. Aan de voetballende ploeg de opdracht om er een oplossing tegenover te stellen. Maar KST Wetteren vond de oplossing niet en even voor de rust gaf het zelfs een tegendoelpunt cadeau door de bal te zacht terug te spelen, waardoor de Waalse spits kon onderscheppen, doelman Niko omspelen en rustig binnenleggen. Ijskoude douche voor KST Wetteren! 0-1 trainer
en die mannen hebben geen enkele kansen gehad! De harde wet van het voetbal.
Tijdens de rust werd geprobeerd om de ploeg over deze tegenslag heen te tillen, maar de peptalk bleek achteraf onbeantwoord te blijven. In de tweede helft vergat KST Wetteren te voetballen en wilde men te graag de gelijkmaker tegen de touwen knallen. Aan goede wil geen gebrek, maar het spel was te gehaast, te onrustig, simpelweg niet goed genoeg. Namur had moed gevat uit de treffer, speelde beter mee dan in de eerste helft, nam elke gelegenheid te baat om het tempo uit de wedstrijd te halen door vervelende fouten te begaan en slaagde er zelfs in via een licht toegekende vrije trap de score te verdubbelen. 0-2 achter tegen een tegenstander zonder enig uitgespeelde kans
Er werd een verdediger opgeofferd voor een extra aanvaller en er kwamen nog enkele goede mogelijkheden, maar de voorzetten van op de flanken waren of niet verzorgd genoeg of werden gemist oog in oog met de doelman. De laatste kans was voor Niels, alweer op hoekschop, maar hij zag zijn inzet gepareerd door de doelman. Eerste thuisnederlaag en op basis van de mindere tweede helft kon KST Wetteren ook geen aanspraak maken op meer. Un jour sans comme on dit à Namur ou plutôt un mi-temps sans! Antwoord volgende week tegen Heppignies!
Werkpunten:
- nog scherper voor doel zijn en de kansen afwerken
- steeds de organisatie houden
- posities ingevuld houden
- tempo hoog houden
- steeds een voetballende oplossing kiezen en niet laten verleiden mee te trekken en te trappen
- flanken meer benutten
- niet uit positie lopen (ook al is de tegenstander van mindere makelij)
- achterin onderlinge dekking verzorgen en niet te snel instappen
- concentratie!
- onderlinge coaching
NAAM |
VOORNAAM |
GESPEELDE |
DOEL- |
GEEL |
|
|
POSITIE |
PUNTEN |
ROOD |
ALTINKAYA |
OGULCAN |
NIET |
NIET |
NIET |
ASSELMAN |
NICOLA |
RECHTSACHTER (2) RECHTERSPITS (7) |
/ |
/ |
CNOCKAERT |
BRECHT |
CENTRUMSPITS (9) |
/ |
/ |
CORTIER |
TIBO |
LINKERMIDDENVELDER (8) |
/ |
/ |
DALSCHAERT |
XANDER |
AANVALLENDE MIDDENVELDER (10) |
/ |
/ |
DE LANDTSHEER |
SVEN |
RECHTSACHTER (2) |
/ |
/ |
DE MOOR |
KRISTIAN |
NIET |
NIET |
NIET |
DROESBEKE |
NIELS |
LINKERMIDDENVELDER (8) CENTRALE VERDEDIGER (3) |
/ |
/ |
EECKHOUT |
MATTHIAS |
NIET |
NIET |
NIET |
JANSEGERS |
KIANI |
NIET |
NIET |
NIET |
LOOTENS |
OLIVER |
LINKERSPITS (11) |
/ |
/ |
MAESELE |
YANIS |
RECHTERSPITS (7) RECHTSACHTER (2) |
/ |
/ |
POTÉ |
LORENZO |
NIET |
NIET |
NIET |
PRESENT |
MATTHIAS |
RECHTERSPITS (7) - CENTRUMSPITS (9) |
/ |
/ |
SEY |
RUBEN |
RECHTERMIDDENVELDER (6) |
/ |
/ |
THAROUNIATIS |
NIKO |
DOELMAN (1) |
/ |
/ |
T'JAECKX |
JEROME |
CENTRALE VERDEDIGER (3) |
/ |
/ |
TRIEST |
GLENN |
AANVALLENDE MIDDENVELDER (10) |
/ |
/ |
UYTTENDAELE |
JONAS |
CENTRALE VERDEDIGER (3) - LINKSACHTER (5) |
/ |
/ |
VAN DER HEYDEN |
JEROEN |
NIET |
NIET |
NIET |
VAN HAUWERMEIREN |
TRISTAN |
LINKERSPITS (11) LINKSACHTER (5) |
/ |
/ |
VANPOUCKE |
GAETON |
NIET |
NIET |
NIET |
26-10-2006 om 09:20
geschreven door Trainer F 
|