Ik ben Tiny van lunteren en Frans van den Berg
Ik ben een vrouw en woon in Zeewolde (Nederland ) en mijn beroep is gepensioeneerd.
Ik ben geboren op 16/02/1945 en ben nu dus 80 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: reizen en kleren maken .
samen met mijn man gaan we naar amerika daar gaan we met een camper rond reizen door amerika ,canada en alaska.Om het ha
De volgende dag vertrokken richting Sacramento,onderweg zagenwe nog de laatste sneeuw koppen van de Yosemite bergen. Toen waren we weer aardig aan het zakken gelukkig maar, want Frans kreeg al behoorlijk last van de hoogte, ik zelf had ook steeds last van hoofdpijn . Nog een overnachting gedaan ,vlak bij Lake Tahoe. Waar we morgen weer verder rijden via de hyw 89 naar de hwy 50 naar Lotus camping van thousand trail waar we een paar dagen blijven . Om daar de omgeving te bekijken.
We zetten de reis weer voort naar het Noorden ,Yosemite park is nog steeds afgesloten, dus kunnen we er niet doorheen . Hebben we besloten om de hwy 395 te blijven volgen naar boven voorbij het Yosemite Park , richting Sacramento. Wel willen we in Mammoth lakes Nat park een nachtje te blijven, ook dat was gesloten , van wegen de sneeuw. Door gereden naar June Lake loop 80000 FT hoog waar we in de sneeuw terecht kwamen .We staan er prachtig op eenstaats parkaan het June lakes hopelijk houd het op met sneeuwen lijkt wel winter.(kan ik nog mooie fotos maken ) Vannacht was het-4 gr. maar overdag is het boven nul. De sneeuw was al weer aardig weg. Prachtige blauwe lucht en mooi weer. We blijven hier twee nachten om de omgeving te bekijken. Hier is het ski gebied van Californi Mammoth lakes ,het is hier erg mooi .Het lijkt hier wel Noorwegen, met de meren en de sneeuw op de toppen, het ligt tegen Yosimiti park aan. Morgen gaan we naar de sneeuwpiste in Mammoth lakes met de zusuki. We bofte prachtige blauwe lucht, wel was het nog frisjes, hebben een mooie tocht gemaakt. Er word nog volop geskied voor de liefhebbers ,wel een koude wind . Heb mooie fotos kunnen maken
Gisteren was er groot feest voor de leden van de Casino 14 jarig bestaan Je kon een quad winnen ,wij hadden hem niet .Er was live muziek bij ,en een grote B-B-Que waar het de meeste om te doen was ,was aan ons niet besteed. Al dat verbrande vlees wij hebben zelf hamburgers gebakken ook lekker ,voor een keer.Vandaag zijn we de bergen in gegaan ,erg mooi was het daar naar Sabrina Lakes .We hoopte dat we misschien wild tegen zouden komen ,b.v een Beer want ze zitten er wel .Maar niks gezien jammer .Wel was het koud en veel wind ,toen we beneden kwamen was er veel wind .
Morgen willen we verder we hopen dat de wind een beetje gaat liggen zodat we verder kunnen .Maar de berichten waarschuwen morgen ook kans op wind en sneeuw .Dus afwachten maar.