Inhoud blog
  • TWspecial - TW en de tocht die alles aankon
  • TWserie is terug van weggeweest!
  • Cool Rider
  • Nieuwe plannen van het jaar 2010
  • Project Anne Nelissen voorgesteld.
    Zoeken in blog

    TWproductions
    Onderneming dat jeugdblogreeksen maakt.
    TWproductions is een productiehuis voor jongerenblogreeksen
    19-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aflevering 8
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Aflevering 8

    Axl Peleman

     

    TW krijgt bezoek van Axl Peleman. Dat geeft Kenz inspiratie om ook met muziek te spelen. Hij koopt zijn gitaar. Jinthe krijgt onverwachts bezoek van Jens. Jens is er nog steeds van aangedaan dat Ruut lesbisch is maar Ruut negeert het hele verhaal.

     

    Gastpersonages

    Axl Peleman (Zanger)

    Sofie Peeters (Zus van Steff)

    Anke Verzijgen (Vriendin van Ruut)

    Vera De Man (Balievrouw)

    Hilda De Bruin (Klastitularis

    Agnes DuPont (Dokter)

    Maes Marc (Leekracht)

    Mike Van Deuren (Mike Music)

     

    Vorige week in TW.

    Jens blijkt verliefd te zijn. Sofie de zus van Steff duikt op. Jens komt ook uit op een griezellige ontdekking. Jinthe wil uit het afkickcentrum. Jens ontdekt dat Ruut lesbisch is...

     

     

    Woensdag 4 Maart 2009 – 16.00u

    Bij Ruut op de oprit.

    Jens luistert naar de goede raad van de jongens en s’avonds staat hij inderdaad bij Ruut aan de deur. Voor hij naar de deur gaat denkt hij nog even na. “Ruut, ik wou eens vragen of je nog plannen had vanavond?” Bereid Jens zich rustig voor maar wanneer hij klaar is gaat plots haar deur open. Jens verstopt zich snel in een bosje en kijkt naar Ruut. Ruut kust een meisje? Gaat in zijn hoofd rond. Hij is er nog steeds niet goed van.

     

    Donderdag 5 Maart 2009 – 08.20u

    In het chemielokaal.

    Iedereen zit aandachtig te luisteren naar de leerkracht die Axl Peleman aankondigt. De kale man gaat naar voren op het klein verhoogje.

    “Ik ben dus Axl Peleman.” De rest kijkt aandachtig. Jinthe is nog steeds niet aanwezig in de klas. Ook Jens is er niet.

    “Amai, das precies een kale met grijs haar.” Lacht Kenz naar Sanne. Sanne moet er wel een beetje mee lachen. Matt lacht ook mee.

    “Ik ga jullie mijn nieuwste plaat dus presenteren.” Axl neemt zijn gitaar op zijn schoot en speelt de eerste noten. De klas is plots stil van het mooie geluid. Hij speelt ongeveer 5 liedjes en dan volgt er een groot applaus. Dan gaat ook de bel. De meeste leerlingen vertrekken. Enkel Kenz blijft alleen achter. Hij loopt naar Axl toe.

    “Eum, menneer Peleman?” Vraagt hij beleefd.

    “Zeg maar Axl.” Antwoord hij vriendelijk terug.

    “Oke, Axl, mag ik misschien een handtekening van jou?” Kenz lijkt zwaar onder de indruk van het optreden.

     

    Donderdag 5 Maart 2009 – 09.10u

    In het jongerencenter.

    Jens vond het jammer dat hij niet naar school kon gaan. Hij mist daarmee het optreden van Axl Peleman. Hij had andere plannen. Hij is ook in het jongerencenter. Vandaag gaat hij zich laten nakijken of hij wel normaal is of niet anders dan andere. Jens loopt naar de balie.

    “Ik ben een afspraak met mevrouw DuPont.” Zegt hij vriendelijk. De vrouw aan de balie kijkt even in haar agenda en vraagt het dan aan haar collega.

    “DuPont is bezig met Jinthe Van Hooidonk.” Antwoord de andere collega. Jens is een beetje geschrokken. Hij wist wel dat Jinthe in een jongerencenter verbleef maar hij had nooit gedacht dat dat dit ging zijn. Hij besluit even te wachten. Hij gaat terug naar de balie enkele minuten later.

    “Kan ik misschien Jinthe Van Hooidonk spreken.” Vraagt hij aan de vrouw.

    “Het spreekuur is pas om 10 uur hé, nog een halfuurtje wachten.” Antwoord ze. Jens gaat terug zitten. Even later komt dan Dokteres DuPont aan. “Kreutels?” Vraagt ze door heel de wachtkamer. Jens gaat met haar mee.

     

    Donderdag 5 Maart 2009 – 11.00u

    In het jongerencenter.

    Het is wat uitgelopen bij Mevrouw DuPont. Jens komt één uur te laat sip uit de kamer. Hij gaat dan ook meteen de kamer van Jinthe binnen wie hij mocht bezoeken. Jinthe houdt haar wat bezig met tekenen. Dat kan ze goed.

    “Heej.” Zegt Jens vriendelijk.

    “Heej, Jens!” Antwoord ze enthousiast. Ze staat even recht en geeft hem een kus op de kaak. Ze merkt ook meteen dat er iets niet juist is met hem. “Zet je.” Jens gaat even over Jinthe zitten aan haar bureau. “Ik verveel me.” Zegt Jinthe als ze ziet dat Jens naar haar papieren loert. “Moet jij niet naar school?” Vraagt ze even later.

    “Ik moest hier op controle. Ze hebben me laten nakijken of ik wel normaal ben.” Zegt hij terwijl hij wegkijkt.

    “Natuurlijk ben je normaal, wie twijfelt daar nu aan?” Vraagt ze al lachend.

    “Mijn moeder. Ze had godverdomme gelijk.” Zegt hij uit woedde. Jinthe kijkt haar diep in de ogen.

    “Wat…” Stottert ze een beetje.

    “Ik heb niets!…” Zegt hij plots enthousiast. “Dat denken ze toch.”

     

    Donderdag 5 Maart 2009 – 11.00u

    In het Wiskundelokaal.

    Wiskunde krijgt TW al jaren van Meneer Maes. Hij is een jaar of vijftig. Hij is enkele jaren geleden gescheiden en heeft al 1 kleindochter waar hij ontzettend trots op is. Hij geeft om TW als om zijn eigen kinderen. Hij kent zijn vak als de beste en word dus ook als de beste leerkracht beschouwd. Kenz zit tijdens de les nog steeds de liedjes van Axl Peleman te zingen. Op dat moment komt Mevrouw De Bruin binnen.

    “Goedemorgen. Ik hoop dat jullie genoten hebben van het optreden daarstraks maar ik moest jullie deze boekjes nog overhandigen. Hierin staan al zijn optredens van Maart en April in. Als jullie eens wouden gaan kijken moesten jullie dat maar doen.” De Bruin knipoogt nog even ongemerkt naar Maes en verdwijnt dan. Kenz opent het boekje meteen en bladert. Leen en Karen doet teken dat hij moet zwijgen maar hij luistert niet.

    “6 Maart in den Brammer. Dat is perfect.” Zegt hij als hij leest dat Axl naar zijn dorp komt. “7 Maart in de Nex in Hoven…” Leest hij verder.

    “Vermeulen!” Zegt Maes plots luid. “Kunt ge lezen in u vrije tijd.”

    “Maar meneer, dan heb ik andere dingen aan mijn hoofd ze.” Lacht hij terwijl hij naar Sanne kijkt. Sanne word rood.

     

    Donderdag 5 Maart 2009 – 18.00u

    Bij Ruut op de oprit.

    Onzelfzeker stapt Jens toch naar Ruut haar huis toe. Hij belt aan en Ruut opent toevallig de deur.

    “Jens?” Reageert ze verbaasd.

    “Ik wil eens praten met jou.” Zegt hij beleefd. Ruut wil hem binnenlaten. “Onder vier ogen.” Zegt hij.

    “Ik ben alleen thuis. Kom binnen.” Jens gaat naar binnen. Hij zet zich in de zetel en krijgt onmiddellijk een cola.

    “Bedankt.” Zegt Jens.

    “Waarover wou je mij spreken?” Vraagt Ruut.

    “Ik was gisteren ook langs geweest maar toen…” Ruut krijgt het plots heel warm. “Ik weet dat je lesbisch bent.” Zegt Jens iets later. Ruut zwijgt een tijdje.

    “Je vangt zeker.” Antwoord ze dan maar.

    “Ik heb je zien kussen.” Uiteindelijk geeft Ruut toch toe dat ze lesbisch is. Samen spraken ze af dat ze zouden zwijgen over haar geheim. Jens zijn liefde voor Ruut is ook meteen over denkt hij.

     

    Donderdag 5 Maart 2009 – 18.00u

    Mike Music.

    Kenz gaat de deur van Mike Music binnen. Het is de plaatselijke muziekwinkel. Je vind er echt alles. Kenz vind ook meteen het gene wat hij zoekt. Hij loopt er onmiddellijk op af en probeert enkele noten te spelen op die gitaar. Het klinkt goed en meteen speelt hij de eerste noten van Nothing Else Matters. Die had hij al geleerd van een neef enkele jaren geleden. Hij koopt de gitaar.

     

    Donderdag 5 Maart 2009 – 18.30u

    Bij Steff thuis.

    Kenz gaat niet veel later langs Steff langs. Hij wilt zijn nieuwe gitaar tonen. Hij belt aan en Sofie opent de deur.

    “Ah, jij komt voor Steff zeker.” Zegt ze vriendelijk.

    “Hoe dat je het raad.” Lacht hij terug. Hij gaat al naar binnen en loopt recht naar Steff zijn kamer. “Ah Stefke.” Zegt hij als hij zonder kloppen binnengaat. Hij laat meteen zijn gitaar zien.

    “Amai. Axl Peleman heeft precies een goede indruk achter gelaten.” Zegt Steff een beetje zwanzend.

    “Ja, maar het is niet mijn genre. Ik ga rock maken.” Zegt Kenz. Steff moet er om lachen.

    “Rock, alleen met een gitaar, succes.” Lacht Steff hem uit.

    “Nee, jij doet mee.” Zegt Kenz plots. Steff verschiet wel hard.

     

    Jens Kreutels

    Ruut Grijsen

    Kenz Vermeulen

    Sanne Van Heuvel

    Matt Van Den Borgt

    Jinthe Van Hooidonk

    Karen Pelenburg

    Leen Van Hooidonk

    Steff Peeters

     

    Volgende keer in TW

    Kenz en Steff overheersen kleedkamer 7 om er te repeteren met hun band. Jinthe en Jens trekken meer met elkaar op. Sanne, Leen, Sofie en Karen willen Ruut aan een jongen helpen en gaan samen weg.

    19-09-2009 om 09:06 geschreven door TWproductions  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Familie Beim word uitvergroot
    Familie Beim word uitvergroot.

    Jos Beim, commissaris van de politie van Braamdonk ontvangt vanaf volgend seizoen zijn zoon en kleinzoon. Silan Beim komt in de klas te zitten. Het nieuwe personage word vanaf aflevering 14 geintroduceerd, aflevering 13 moet er jammer genoeg een personage vertrekken. "Het was zo." Verteld woordvoerder van TWproductions, Boudewijn. Seizoen 2 is ook volledig af en men is nu vollop bezig aan het 3de seizoen van de populaire blogreeks. In seizoen 3 komt er opnieuw een personage bij maar daar is nog niet veel over bekend.

    18-09-2009 om 17:15 geschreven door TWproductions  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 22/03-28/03 2010
  • 14/12-20/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 15/06-21/06 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Rondvraag / Poll
    Leukste personge
    Kenz Vermeulen
    Sanne Van Heuvel
    Ruut Grijsen
    Karen Pelenburg
    Jinthe Van Hooidonk
    Leen Van Hooidonk
    Steff Peeters
    Jens Kreutels
    Matt Van Den Borgt
    Bekijk resultaat



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs