Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

21-06-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Sandrine lonkt naar het buitenland.

 Zangeres Sandrine (Eurosong 2008) heeft een fotoshoot gedaan voor haar nieuwe album. "Ik hecht veel belang aan de fotoshoot omdat de foto's weergeven hoe mijn album zal zijn", luidt het.

Zoals je eerder deze week bij ons - in primeur - reeds kon lezen wordt dat nieuwe album een dubbelalbum. "Met aan de ene kant nummers in het R&B-genre, en aan de andere kant nummers die de sixtiesvibe uitstralen."

Voor de nieuwe plaat ("Boosted") heeft ze een vijftal nummers zelf geschreven. "Ik zal nooit nummers zingen waar ik niet achter sta", legt Sandrine uit.
Ze geeft toe dat ze nu een aantal nummers van haar eerste album, "That's me", anders zou aanpakken. Maar van haar hit "Goosebumps" heeft ze geen spijt. "Ik ben er nog altijd fier op. Iedereen gaat uit zijn dak bij het nummer."

Sandrine lonkt wel naar het buitenland maar blijft realistisch : "Goh, zolang ik maar kan zingen. In de Verenigde Staten is de concurrentie miljoenen keren groter. Ik blijf ook graag in het beschermde Vlaanderen."

 "Boosted", het tweede album van de zangeres met daarop haar Eurosongbijdrage "I feel the same way" ligt eind deze week in de platenzaken. We geven hieronder nogmaals de volledige tracklist van het dubbelalbum.

* tracklist "Boosted" :

- cd 1 : In the bar :

01. "A different way" (intro).
02. "I feel the same way".
03. "Like a bullet".
04. "Slow it up" (featuring Darryl Cole).
05. "Boardwalk café".
06. "Live life get by".
07. "Call me".
08. "Home".
09. "Another way" (outro).

- cd 2 : In the club :

01. "In the back".
02. "Just dance".
03. "So hot" (featuring Darryl Cole).
04. "Empty hearts".
05. "Why ya messing with me".
06. "Walk away (bash'em on down)".

Wie de reportage in het mediamagazine 'De rode loper' van gisteren (nogmaals) wil bekijken kan dat
hier. (bron en foto Sandrine : deredactie.be)

21-06-2008 om 12:24 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Barbara Dex gaat dit najaar niet gospelen.

Barbara Dex Eerder deze maand berichtten we reeds dat er een nieuwe single van Barbara Dex (ESF 1993, Eurosong 2004-2006) zat aan te komen. "Photograph" is de titel en het gaat hier om een origineel nummer, dat op de koop toe zeer hitgevoelig is. Deze nieuwe single is meteen ook de voorbode van een album, dat er eind september aankomt. Zoals we reeds eind januari berichtten wordt dat album voorgesteld op vrijdag 26 september tijdens een concert in de Antwerpse Zuiderkroon met als titel 'Blue eyed country girl'.

Later dit najaar gaat ze op tournee en zal je haar in een aantal Vlaamse CC aan het werk kunnen zien (agenda). Vanmorgen was de zangeres te gast tijdens 'Niets is zeker' op Radio 2 en daar vertelde ze dat er eind dit jaar geen gospelconcerten zullen plaatsvinden. Ze wil zich enkel toeleggen op haar tournee en zo haar nieuwe album promoten.

Wie de voorstelling van dat album wil meemaken kan nog steeds tickets aanschaffen. Het optreden start om 20.00 en de prijs van de tickets is vastgesteld op 18,00 - 20,00 en 22,00 € (exclusief administratie- en reservatiekosten). Meer informatie krijg je hier (en daar kan je meteen ook je tickets aanschaffen), telefonisch kan je ook je kaarten bestellen en dat kan via 070/25.20.20. (bron : AJA Productions, Zuiderkroon)

21-06-2008 om 10:33 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Çetin Alp.

Çetin Alp Çetin Alp (21 juni 1947) is geboren in het Turkse Malatya, een stad in het zuidoosten van het land. Hij neemt in 1979 voor de eerste maal deel aan de Turkse selectie ('Eurovision sarki yarismasi') voor het Eurovisie Songfestival en eindigt tijdens de finale met "Elveda" op een vijfde en allerlaatste plaats. Uiteindelijk zal Turkije dat jaar niet deelnemen aan het liedjesfestival en dit onder druk van de Arabische landen om niet naar Israël (gastland) af te reizen. Vier jaar later, in 1983 dus, neemt hij opnieuw deel aan de Turkse selectie en samen met The Short Waves weten ze de finale te winnen met het nummer "Opera" en ze mogen dus naar West-Duitsland afreizen alwaar ze samen met de Spaanse inzending op de allerlaatste plaats belanden. Op 18 maart 2004 overleed de zanger op amper 56-jarige leeftijd aan de gevolgen van een hartaanval.

OOK JARIG VANDAAG : 

* Salomé (1941), deelneemster 1969 (Spanje), eerste plaats met "Vivo cantando".
* Bert Karlsson (1945), eigenaar platenmaatschappij Mariann Grammofon AB (Zweden).
* John Terra
 (1951), deelnemer 'Eurosong' 1987 (België), componist "Liefde is een kaartspel" van Lisa del Bo (ESF 1996), componist en tekstschrijver "Like the wind" van Vanessa Chinitor (ESF 1999).
* Dorkas Kiefer (1972), maakte deel uit van het Duitse meidentrio Mekado. De groep nam in 1994 deel aan het Eurovisie Songfestival en wist met "Wir geben 'ne Party" beslag te leggen op de derde plaats.

21-06-2008 om 00:00 geschreven door Redactie  


20-06-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Yasmine houdt woord tijdens nieuw theaterproject (update).

 Afgelopen maandag berichtten we reeds over het nieuwe theaterproject van Yasmine (voorzitter vakjury 'Eurosong 2006') dat helemaal in het teken staat van het woord (archief). Intussen werd de kalender van 'Yasmine houdt woord' vrijgegeven en tussen zondag 01 februari en zondag 26 april 2009 zal ze in totaal achttien voorstellingen geven. Deze voorstelling is exclusief voor het Davidsfonds samengesteld en toegankelijk voor het grote publiek. Iedereen is dus van harte welkom.

Wij zetten alle data en plaatsen hieronder reeds op een rijtje :

* zondag 01 februari : Ancienne Belgique - Brussel (15.00) - avant-première.
* woensdag 04 februari : Arenbergschouwburg - Antwerpen (20.00) - première.
* donderdag 05 februari : Casino - Koksijde (20.00).
* zaterdag 07 februari : CC De Borre - Bierbeek (20.00).
* donderdag 26 februari : CC De Boogaard - Sint-Truiden (20.15).
* zaterdag 28 februari : Cultureel Centrum - Leopoldsburg (20.15).
  
* woensdag 04 maart : Stadsschouwburg - Sint-Niklaas (20.00).
* zaterdag 07 maart : CC Den Blank - Overijse (20.30).
* zaterdag 14 maart : Cultureel Centrum - Dilsen-Stokkem (20.00).
* zondag 15 maart : CC De Plomblom - Ninove (15.00).
* zaterdag 21 maart : CC De Valkaart - Oostkamp (20.15).
* zaterdag 28 maart : Stadstheater Rhetorica - Zottegem (20.00).

* woensdag 01 april : Cultureel Centrum - Kortrijk (20.15).
* donderdag 02 april : CC De Zandloper - Wemmel (20.00).
* zaterdag 04 april : CC Het Gasthuis - Aarschot (20.00).
* donderdag 23 april : Cultureel Centrum - Hasselt (20.00).
* zaterdag 25 april : CC Vondel - Meulebeke (20.00).
* zondag 26 april : CC Kadans - Wuustwezel (17.00).

Yasmine ontmantelt haar muziek tot alleen de essentie overblijft : de naakte waarheid, pure poëzie. Zonder franjes, eerlijk en kwetsbaar. Akoestisch. Ernstig, maar altijd met een knipoog. Songs die zowel de lichte als de donkere kant van het leven niet schuwen. Persoonlijke verhalen die universeel genoeg zijn zodat Yasmine u zal meesleuren in haar verhaal.

De poëzie van grote Vlaamse dichters als Willem Elsschot en Leonard Nolens laat Yasmine niet onberoerd. Daarom stelt ze tijdens dit theaterproject ook een selectie van haar favoriete gedichten aan het publiek voor. Eén voor één gedichten die aansluiten bij haar eigen werk en op die manier zorgen voor een eigenzinnige sfeer.

Om de voorstelling een eigentijdse toets te geven, brengt Yasmine ook een VJ mee. Hij zal, ter begeleiding van de gedichten, unieke sfeerbeelden projecteren. Op die manier smelten woord en beeld samen tot één geheel. 
(bron en foto : website Yasmine)

20-06-2008 om 23:04 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Zo is er maar één' : live roadshow ter gelegenheid van de Vlaamse feestdag.

Vlaanderen Feest ! 2007 Het succesvolle Eén-programma 'Zo is er maar één' wordt deze zomer een live roadshow. In de aanloop naar de Vlaamse feestdag op vrijdag 11 juli zijn er vijf concerten gepland en dit in evenveel steden. Er zijn shows in Kortrijk (zaterdag 28 juni), Turnhout (donderdag 03 juli), Genk (zondag 06 juli), Leuven (donderdag 10 juli) en Sint-Niklaas (vrijdag 11 juli).

Op de Grote Markt van Sint-Niklaas zal Ramses Shaffy één van zijn zeldzame optredens van het jaar geven. Dat concert wordt live uitgezonden op Eén, samen met flarden van het slotconcert van 'De Gulden Ontsporing' op de Grote Markt van Brussel (lees hier).

Andere artiesten die meedoen aan 'Zo is er maar één live' zijn Sandrine (Eurosong 2008), Nicole en Hugo (ESF 1971-1973, Eurosong 2004), Dana Winner (voorzitter vakjury 'Eurosong 2004'), Geena Lisa (Eurosong 2008), The Violent Husbands, Andrea Croonenberghs (voorzitter vakjury 'Eurosong 2002'), Jim Cole, Lucas Van en Eynde, Günther Neefs, Roel Vanderstukken en Yevgueni.
Yasmine (voorzitter vakjury 'Eurosong 2006') presenteert de concerten en Miguel Wiels en zijn band begeleiden de artiesten. (bron : deredactie.be)

20-06-2008 om 21:11 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : ultratop week 25 - 21 juni 2008.

Ultratop Kate Ryan blijft het ook deze week goed doen. Met "Ella, elle l'a" stijgt ze naar een zevende plaats en haar album "Free" staat na drie weken notering op een vijfde plaats. Ook over de taalgrens komt haar single de hitparade binnen. Belle Perez boekt elf plaatsen verlies en klokt deze week af op een vijfenveertigste plaats. Voor Regi Penxten kan de zomer alvast niet stuk. De nieuwe single van Milk Inc. komt meteen de hitparade binnen op een tiende plaats en zijn duet met Tom Helsen vinden we terug op tweeënveertig. Lisa del Bo daalt met haar jongste album "Dansen, plezier voor twee" naar een een vijftiende stek. De DVD "Live in Vegas - A new day" van Céline Dion daalt in Vlaanderen naar een negende plaats, in Wallonië blijft ze op zes staan. Tot slot nog even melden dat de Franse inzending, "Divine" van Sébastien Tellier, in Vlaanderen van een vijftiende naar een negenendertigste plaats daalt en dat de nummer drie van het festival, de Griekse inzending "Secret combination" van Kalomira, uit de tipparade is verdwenen. Ook over de taalgrens staat de Franse inzending in de tipparade, deze week staat het nummer op vierentwintig.

VLAANDEREN


Ultratop 50 singles :

07. (08) "Ella elle l'a" - Kate Ryan (5 weken)(ESF 2006).
10. (NW) "Forever" - Milk Inc. (met Regi Penxten, componist "My music' - Eurosong 2008).
18. (17) "Pastorale" - Nicole en Hugo (5 weken)(ESF 1971-1973, Eurosong 2004).
28. (25) "I feel the same way" - Sandrine (14 weken)(Eurosong 2008).
39. (15) "Divine" - Sébastien Tellier (3 weken)(ESF 2008).
42. (NW) "Night & day" - Regi & Tom Helsen.
45. (34) "Dime que tu quieres" - Belle Perez (5 weken)(Eurosong 1999-2006).
49. (RE) "I survived you" - Natalia (11 weken)(Eurosong 2004).

Verdwenen : "O julissi na jalini" - Ishtar (13 weken)(ESF 2008) en "Shut your mouth" - Katerine (5 weken)(Eurosong 2002-2006).

Ultratip 30 singles :

09. (11) "Onder de sprei" - Isabelle A (3 weken)(Eurosong 1999).
29. (NW) "De revolutie !" - K3 (Eurosong 1999).

Verdwenen : "Secret combination" - Kalomira (3 weken)(ESF 2008) en "Night & day" - Regi & Tom Helsen.

Ultratop 50 albums :

05. (04) "Free" - Kate Ryan (3 weken)(ESF 2006).
15. (07) "Dansen, plezier voor twee" - Lisa del Bo (10 weken)(Eurosong 1993, ESF 1996).
26. (20) "Eeuwig geluk" - Nicole en Hugo (5 weken)(ESF 1971-1973, Eurosong 2004).
30. (16) "De macht der gewoonte" - Isabelle A (3 weken)(Eurosong 1999).
31. (19) "Bobbejaan" - Bobbejaan Schoepen (5 weken)(ESF 1957).
33. (44) "Ketnet Pop - de hits" - De Ketnet Pop Juniors (11 weken).
39. (35) "Everything & more" - Natalia (44 weken)(Eurosong 2004).

Verdwenen : "Taking chances" - Céline Dion (20 weken)(ESF 1988).

Ultratop 10 DVD :

02. (07) "K3 en het heksenexamen/De wereld rond K3/K3 in Ahoy" - K3 (10 weken)(Eurosong 1999).
09. (06) "Live in Vegas - A new day" - Céline Dion (28 weken)(ESF 1988).

WALLONIE

Ultratop 40 singles :

34. (NW) "Ella elle l'a" - Kate Ryan (ESF 2006).

Ultratip 30 singles :

24. (28) "Divine" - Sébastien Tellier (2 weken)(ESF 2008).

Verdwenen : "Ella elle l'a" - Kate Ryan (4 weken)(ESF 2006).

Ultratop 50 albums :

50. (RE) "Taking chances" - Céline Dion (21 weken)(ESF 1988).

Ultratop 10 DVD :

06. (06) "Live in Vegas - A new day" - Céline Dion (28 weken)(ESF 1988).

(bron : Ultratop
)

20-06-2008 om 16:20 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : zangeres Sandrine verdient deze zomer ruim 200.000 euro.

 Als je deze zomer één of ander muziekfestival meepikt zal je er haast niet omheen kunnen. Sandrine (Eurosong 2008) is hotter dan ooit en zal de komende maanden maar liefst zestig optredens verzorgen. Daarmee is ze meteen de onbetwiste koningin van de zomershows.

De krant Het Laatste Nieuws maakte een rekensommetje en weet te vertellen dat de zangeres-omroepster eind augustus bruto zo'n slordige 200.000 € zal verdiend hebben. Maar met 3.110 € per concert is ze niet de duurste zangeres van Vlaanderen. Wie oud-Songfestivaldeelneemster Kate Ryan (ESF 2006) wil boeken moet het dubbele neertellen : 6.500 €.

De organisatoren van festivals en optredens kiezen deze zomer resoluut voor gevestigde waarden, dit ten nadele van de vele finalisten van tv-talentenshows. Heelwat 'Idolen' mogen nu al het woordje "ex" bovenhalen.

Sandrine is meteen ook zowat de enige overlevende uit de zwakke 'Eurosong'-lichting van dit jaar. Volgens de krant heeft Ishtar (ESF 2008) zes concerten deze zomer en de groep loopt eigenlijk helemaal niet warm voor al dat tentengedoe. De Paranoiacs kregen dan wel extra werk maar nieuwkomer Nelson verkoos om in alle stilte verder muziek te maken.

Rond A Butterfly Mind, Tabitha Cycon en Katy Satyn is het volgens journalist Marc Coenegracht veel te stil. We willen hierbij toch wel opmerken dat de zusjes Cappaert deze zomer een aantal malen te zien zijn tijdens Het Zomerfestival Vlaanderen en dat Katy Satyn tussen begin juli en begin september bijna dagelijks in Het Witte Paard in Blankenberge aan het werk is.

Artiesten die eveneens een drukke agenda hebben zijn Christoff (40 optredens)(Eurosong 1993-2002), Willy Sommers (38 optredens), Nicole en Hugo (27 optredens)(ESF 1971-1973, Eurosong 2004), Bart Kaëll (25 optredens)(Eurosong 1983-1987) en Luc Steeno (15 optredens). Verder mogen ook Hadise (14 optredens), Roxane (10 optredens)(Eurosong 2004-2006) en Coco Jr. (8 optredens) niet klagen.

Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) en Natalia (Eurosong 2004) zullen we deze zomer niet of nauwelijks aan het werk zien. De broertjes Wauters werken volop aan een nieuw album en Natalia zal enkel te zien zijn tijdens 'vtm live 2008' (zaterdag 23 augustus). In de agenda van Günther Neefs is nauwelijks nog een gaatje te vinden maar toch zal je hem amper aantreffen in feesttenten. De zoon van wijlen Louis Neefs (ESF 1967-1969) wordt veel gevraagd voor privé-feesten en bedrijfsoptredens.

Kate Ryan (ESF 2006) is deze zomer maar liefst veertien maal live te zien in Vlaanderen. In juli moet ze voor twaalf optredens naar het buitenland en in augustus komen er daar nog eens acht optredens bij. De Kreuners concerteren deze zomer twaalf maal en zouden elke avond kunnen spelen maar een aantal leden zoals Walter Grootaers en Ben Crabbé hebben ook veel tv-werk. Anderen die het dan weer rustiger aan doen zijn Gene Thomas (3 optredens), Wim Soutaer (4 optredens in juli en 4 optredens in augustus), Udo (12 optredens), Jo Vally (5 optredens in juli en 3 optredens in augustus)(Eurosong 1981) en Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2004), kersverse mama en oma, die voorlopig geen enkel optreden heeft. (bron : Het Laatste Nieuws ; foto : Eén)

20-06-2008 om 12:15 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

 Op deze voorlaatste vrijdag van juni houden we je op de hoogte van optredens en concerten in eigen land en ook nu weer hebben we een nieuwe aflevering van 'Een avondje uit' voor je samengesteld. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.

 Volgende week vrijdag, 27 juni, gaat in het Kempense Turnhout een nieuwe editie van het zomerfestival 'Turnhoutse VRIJ-dagen' van start.

Ook tijdens de dertiende editie van het gratis festival worden een aantal grote namen verwelkomd. Wij zetten alle data hieronder op een rijtje en geven verder mee dat alle optredens om 20.30 van start gaan op de Grote Mark. De optredens, die tot middernacht zullen duren, worden voor de gelegenheid getolkt door Vlaamse doventolken.

de Turnhoutse VRIJ-dagen - editie 2008' :

* vrijdag 27 juni : Kate Ryan (ESF 2006) en Milk Inc. (met onder meer Regi Penxten, componist "My music" - Eurosong 2008).
* donderdag 03 juli : speciale editie van 'Zo is er maar één' (Eén) met de finalisten van het programma en Eddy en De Schellekens.
* vrijdag 04 juli : Tom Helsen.
* vrijdag 11 juli : Monza en Zita Swoon.
* vrijdag 18 juli : Les Truttes en Arno.
* vrijdag 25 juli : Nell en Don McLean.
* vrijdag 01 augustus : Hadise en Soulsister (met Jan Leyers, ESF 1991).
* zondag 03 augustus : Bembem Band (met Pim - Eurosong 2006) en Piet Piraat.
* vrijdag 29 augustus : Helmut Lotti en special guest.

Meer nieuws en informatie krijg je op de website van het zomerfestival.

Fame Sinds januari jongstleden loopt de Nederlandse versie van de musical 'Fame' in verschillende Nederlandse theaters. Deze musical vertelt het verhaal van een groep studenten aan de High School of Performing Arts (New York), en dit vanaf het moment van hun auditie tot aan hun eindexamen. Allemaal dromen ze van een toekomst als succesvol acteur, zanger, danser of muzikant. Het is een voorstelling voor jong en oud en in de hoofdrollen zie je onder meer Jim Bakkum ('Idols'), Kim-Lian van der Meij (presentatrice JESF 2007), William Spaaij, Doris Baaten en de vier winnaars van het programma 'De weg naar Fame' (RTL 4).

Eind april raakte bekend dat er een Vlaamse versie zal komen. Het succes van de musicals 'Grease' en 'Assepoester' bewijzen het : Vlaanderen houdt van topmusicals met een Vlaamse topcast ! Daarom produceert Music Hall in samenwerking met het Nederlandse V&V Entertainment een Vlaamse versie van 'Fame'. En die zal er snel zijn ! De eerste voorstelling vindt volgende vrijdag, 27 juni, daarna is de voorstelling nog te zien in het Kursaal van Oostende en de Capitole in Gent.

In deze Vlaamse versie zien we onder meer Guillaume Devos, Anne Mie Gils (Eurosong 1989) en Bart Van den Bossche (Eurosong 1989) aan het werk.

We zetten alle data hieronder netjes op een rijtje :


* vrijdag 27 juni : Stadsschouwburg - Antwerpen (aanvang : 20.00).
* zaterdag 28 juni : Stadsschouwbug - Antwerpen (aanvang : 20.00).
* zondag 29 juni : Stadsschouwburg - Antwerpen (aanvang : 14.00).
* vrijdag 11 juli : Stadsschouwburg - Antwerpen (aanvang : 20.00).
* zaterdag 12 juli : Stadsschouwbug - Antwerpen (aanvang : 20.00).
* zondag 13 juli : Stadsschouwburg - Antwerpen (aanvang : 15.00).
* vrijdag 25 juli : Kursaal - Oostende (aanvang : 20.00).
* zaterdag 26 juli : Kursaal - Oostende (aanvang : 20.00).
* zondag 27 juli : Kursaal - Oostende (aanvang : 15.00).
* vrijdag 31 oktober : Capitole - Gent (aanvang : 20.00).
* zaterdag 01 november : Capitole - Gent (aanvang : 20.00).
* zondag 02 november : Capitole - Gent (aanvang : 15.00).

De prijs van de tickets ligt tussen 24,50 (categorie 4) en 49,50 € (Golden Seats) en kunnen nu reeds worden aangekocht : telefonisch via het nummer 0900/69.900 of 
online.

 Na de knettergekke zomershows in 2005, 2006 en 2007 'Crazy, Crazy !' 'Crazy Circus' en 'Crazy World' heeft de nieuwe revue 'Crazy Again' alles in zich om de aanwezigen een topavond te bieden in Het Witte Paard.

Zoals vorig jaar regisseert Jan Van Dyke de show. Hij bouwde rond 'Crazy Again' een concept uit dat u in een wereld brengt waar visuele humor, scetches, zang en uitzonderlijke acts in elkaar verweven worden !

De humoristische touch van de revue ligt in handen van Jan Van Dyke, Ruud De Ridder en Nicole Laurent. Franky Boy & Jeroen Maes versterken het team. Voor de muzikale inbreng van de show zorgen Petra/La Sakhra (Eurosong 1993-1999-2006), Ivann ('X-factor', Eurosong 1999-2002) en Katy Satyn ('Star Academy', Eurosong 2008), zoals steeds onder de begeleiding van Het Witte Paard Showorkest.

De revue 'Crazy Again' kunt u dagelijks bijwonen (behalve op dinsdag) in Het Witte Paard in Blankenberge (Visserstraat 53) van woensdag 09 juli tot en met maandag 01 september.

Reserveer je plaatsen alvast hier of telefonisch op het nummer 050/41.11.00. Voor meer info omtrent deze zomerrevue kan je zoals steeds terecht op de website van 'Het Witte Paard' of via mail : info@witte-paard.be.

20-06-2008 om 10:12 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : spoedoperatie voor Gerard Joling.

 Gerard Joling (ESF 1988) heeft gisteren een spoedoperatie ondergaan. "Ik had een soort uit de hand gelopen blindedarmontsteking met een abces en alles", vertelt de zanger in De Telegraaf. "Ik had zoveel pijn dat ik dacht dat ik doodging."

De 48-jarige zanger-presentator moet waarschijnlijk nog een week in het ziekenhuis blijven. "Het ergste vind ik dat de presentatie van mijn nieuwe album "Bloedheet" woensdag dus misschien niet kan doorgaan", zegt Joling

Net vandaag komt ook zijn nieuwe single "Het is nog niet voorbij" op de markt.
(bron : De TelegraafHet Laatste Nieuws)

20-06-2008 om 09:35 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : La Sakhra/Petra.

 La Sakhra (20 juni 1972) is geboren als Petra Steur. In het begin van haar carriëre (eind jaren tachtig) kiest ze voor dance-projecten. In 1989 heeft ze haar eerste hit te pakken met "Laat je gaan". Nadien volgen nog heelwat hits zoals  "Het loze vissertje" en "In een klein stationnetje". In 1993 neemt ze voor het eerst deel aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. Ze eindigt in de tweede voorronde op een eerste plaats met "Ga door". Eigenlijk wordt er meer over haar (latex)kapsel gepraat dan over haar nummer. Tijdens de finale van 'Eurosong 1993' eindigt ze met amper zeven punten op een teleurstellende tiende plaats. Een jaar later wil ze Europa veroveren met haar dance-project Pep-art, maar een lang leven is dit niet beschoren. In 1996 brengt ze "Ik leef voor jou" op de markt, een cover van het nummer van de ons veel te vroeg ontvallen Ann Christy. In 1999 waagt ze opnieuw haar kans om ons land te kunnen vertegenwoordigen op het Songfestival. Als één van de vier wildcards zit Petra rechtstreeks in de finale. Met het prachtige "Diep in mijn huid" eindigt ze op een zesde plaats. Ze houdt er wel een kater aan over want door de vernietigende commentaar van o.a. jurylid Marcel Vanthilt besluit Petra een stapje opzij te zetten. Ze gaat aan de slag als manager bij de winkelketen H&M. Maar in 2000 staat ze terug op het podium tijdens de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. Dat jaar mag de RTBF een kandidaat afvaardigen en Petra verzorgt de choreografie voor Gerlando. Tijdens de nationale finale staat ze trouwens in het achtergrondkoor. Met "Rêve" eindigt de zanger op de negende en voorlaatste plaats. In 2002 verzorgt Petra de styling van finaliste Séverine Doré (die afgelopen maandag jarig was). Sinds 2004 treedt Petra elk weekend op in het Dinner Theatre The Stage in Antwerpen. Daar is ze de spilfiguur tijdens live dinnershows. Groot is eenieders verbazing wanneer op 06 december 2005 de namen van de 28 kandidaten voor 'Eurosong 2006' uit de bus komen. Petra, nu onder de naam La Sakhra, waagt opnieuw haar kans en hoopt België te kunnen vertegenwoordigen tijdens het 51e Eurovisie Songfestival in de Griekse hoofdstad Athene. Tijdens de vierde voorronde eindigt ze met "Wonderland" op de tweede plaats na de te kloppen favoriet Belle Perez. Dit levert haar een ticket op voor de tweede halve finale. Die halve finale weet ze op overtuigende wijze te winnen en zo mag ze op zondag 19 februari deelnemen aan de finale van 'Eurosong 2006'. In die finale moet ze uiteindelijk de duimen leggen voor Kate Ryan. Maar La Sakhra houdt aan dit avontuur een dikke hit over maar de opvolger "Tomorrow is not soon enough" scheert dan weer geen hoge toppen. In het najaar van 2006 nam ze deel aan 'Big Brother VIPS' (2BE) alwaar ze meteen weer haar valiezen pakte. De intrede van 'enfant terrible' Javier De Rycke zorgde meteen voor wat tumult. De zangeres had heel duidelijk te kennen gegeven dat ze met haar ex niets meer wou te maken hebben en ze pakte dus ook meteen haar biezen. Het verblijf van de Aalterse zangeres was tot haar grote spijt van heel korte duur. Wie haar deze zomer aan het werk wil zien moet naar Blankenberge afzakken alwaar ze tussen woensdag 09 juli en maandag 01 september dagelijks (behalve op dinsdag) één van de muzikale gasten is tijdens 'Crazy again', de show van Jan Van Dyke. Meer informatie hierover krijg je op de website van 'Het Witte Paard'. Wie meer over La Sakhra wil weten kan zoals steeds op haar website terecht. (foto : 2BE)

OOK JARIG VANDAAG : 

* Eva Rydberg (1943), deelneemster 'Melodifestivalen' 1977 (Zweden).
* Debbie (Ria Schildmeyer)(1953), deelneemster 'Nationaal Songfestival' 1975 (Nederland).
* William Reven (1966), deelnemer 'De Gouden Zeemeermin' 1996 (België).
* Anneli Magnusson
(1970), deelneemster 'Melodifestivalen' 2003-2004 (Zweden).
* Tommy (1970), deelnemer 'Eurosong' 2006 (België).

20-06-2008 om 00:00 geschreven door Redactie  


19-06-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Limassol 2008 : Litouwse nationale finale op zondag 05 oktober eerstkomende.

JESF 2008 logo Op zondag 05 oktober eerstkomende komen we te weten wie er voor Litouwen mag deelnemen aan de zesde editie van het Junior Eurovisie Songfestival. Deze editie wordt op zaterdag 22 november gehouden in de Cypriotische stad Limassol.

De Litouwse nationale omroep (LRT) heeft intussen de deadline voor het insturen van inzendingen voor de nationale finale vastgesteld. Alle nummers moeten bij de omroep ingediend zijn en dit uiterlijk op woensdag 20 augustus eerstkomende, en dit voor 17.00 plaatselijke tijd (16.00 Belgische tijd).

Het land neemt dit jaar voor de tweede maal deel aan de jongerenversie van het Eurovisie Songfestival. Vorig jaar eindigde Lina Joy (Lina Jurevičiūtė) deel en ze wist met "Kai miestas snaudzia" beslag te leggen op een dertiende plaats. (bron : LRT)

19-06-2008 om 23:23 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Ishtar ontvangen op stadhuis van Geraardsbergen.

 "Lijktehar klomwel po the sthuishad" ("hartelijk welkom op het stadhuis"), klonk het afgelopen zaterdag (14 juni) toen de groep Ishtar (ESF 2008) werd gehuldigd. Het kronkeltaaltje van de welkomstekst van toerismeschepen Guido De Padt (Open vld) refereerde ludiek naar het in een onbestaande taal gezongen Eurosonglied "O julissi na jalini".

De groepsleden kregen van burgemeester Freddy De Chou (sp.a) zaterdag een boek cadeau. 'De dorst van Geeraard' is een historische studie van Jacques De Ro over het brouwerijverleden van de stad. Kon meteen met kennis van zaken het glas geheven worden op een al bij al toch geslaagde Eurosongcampagne van Ishtar.

De groep heeft stevige Zuid-Oost-Vlaamse roots. Componist en huppelend gitarist Michel Vangheluwe woont in Herzele, zangeres en boegbeeld Soetkin Baptist komt uit de Geraardsbergse deelgemeente Waarbeke. In de aanloop naar Eurosong zorgde Soetkin voor flink wat promotie voor thuishaven Geraardsbergen. Dat stelde de regio heel erg op prijs. "Tijdens de hele Eurosongperiode kregen we veel warmte en steun uit Geraardsbergen en Sint-Lievens-Esse. We voelden ons gedragen door de bevolking", dankte Vangheluwe zaterdag. "En ik ben zeer tevreden over Soetkin, niet enkel een getalenteerde muzikante maar ook een mooie verschijning." Zoveel lof, daar moest Soetkin even van blozen. (bron en foto : Het Nieuwsblad)

19-06-2008 om 22:57 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moskou 2009 : Hadise in onderhandeling met Turkse nationale omroep ?

 De kans is reëel dat zangeres Hadise volgend jaar zal aantreden tijdens de 54e editie van het Eurovisie Songfestival in Moskou. Niet voor ons land, maar wel voor Turkije. Eind april liet ze in Het Nieuwsblad nog optekenen dat ze door de Turkse nationale omroep TRT gevraagd werd om deel te nemen aan het Eurovisie Songfestival van dit jaar. Wegens agendaproblemen moest ze die uitnodiging echter weigeren (archief).

Begin deze maand lazen we in Het Laatste Nieuws dat de kans groot lijkt dat de zangeres, met Turkse roots, volgend jaar voor het land naar het Eurovisie Songfestival zal gaan. "In Turkije gebeurt de selectie niet met voorrondes, maar word je gewoon gevraagd", aldus de zangeres toen in het interview.

Eergisteren, dinsdag 17 juni, bevestigde ze in het Eén-programma 'Zomer 2008' dat er 'gesproken' wordt met de Turkse omroep. "De onderhandelingen zijn bezig", voegde ze eraan toe. Hoe serieus zijn de onderhandelingen ? Het antwoord op die vraag wilde Het Nieuwsblad toch wel kennen. Hadise, momenteel in Egypte, was gisteren niet bereikbaar voor commentaar, dus werd er bij haar platenfirma EMI gepolst. "Onderhandelingen, da's een zwaar woord. De vraag voor deelname aan het festival in 2009 is ons in de wandelgangen gesteld", vertelt Sam Sisk van EMI. "Bovendien lijkt het erop dat de Turkse televisie met meer artiesten in onderhandeling is."

Hadise ziet het ook zitten om voor ons land naar het Songfestival te gaan, maar dan wel als eerste keuze. "Enkel en alleen omdat er preselecties zijn én omdat het een wedstrijd is, zou ik hier niet deelnemen", aldus de zangeres. In Turkije wordt de kandidaat voor het Songfestival rechtstreeks aangeduid, en zo'n formule spreekt Hadise aan.
De is een superster in Turkije sinds ze er de lokale versie van 'Idool' presenteerde en die ervaring komt haar na de zomer vast van pas, als ze op vtm de presentatie van de tweede editie van 'X-Factor' voor haar rekening zal nemen.

Indien Hadise de volgende Turkse kandidaat zal worden dan is de kans niet onbestaande dat ze niet in het Engels zal zingen maar wel in het Turks. Het Turkse Parlement heeft een comité in het leven geroepen die voorstellen moet lanceren met betrekking tot de bescherming en de ontwikkeling van de Turkse taal. Volgens Esctoday zal er ook bekeken worden in welke taal het land zal aantreden tijdens het Eurovisie Songfestival. Momenteel is nog niets hierover beslist, het laatste woord ligt bij de parlementsleden.
(foto : vtm)

19-06-2008 om 22:55 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Isabelle A, Gene Thomas, Ishtar en Sofie Van Moll op 'De Gordel 2008'.

 Op zondag 07 september eerstkomende vindt de - inmiddels - 28e editie plaats van 'De Gordel', de fiets- en wandelhappening in de Vlaamse rand rond de hoofdstad.

Net als de voorbije edities is er naast het wandelen en het fietsen ook heelwat muziek voorzien. Zo zullen op vier plaatsen liveconcerten plaatsvinden. We geven hieronder alvast een overzichtje.

* slotconcert Sint-Genesius-RodeIsabelle A (Eurosong 1999).
* slotconcert Dilbeek : Gene Thomas, componist van "When I look in your eyes" (Tanja Dexters, Eurosong 2002) en "Geef kleur !", het 'Gordellied 2007'.
* slotconcert Zaventem : Udo, winnaar eerste editie 'X-Factor'.
* slotconcert OverijseIshtar (ESF 2008), Sofie Van Moll (Eurosong 2004) en Roel Vanderstukken (tweede tijdens eerste reeks 'Steracteur, sterartiest)'.

Alle slotconcerten beginnen om 16.30 en eindigen om 17.30. Enkel de Gordelaars die in het bezit zijn van een deelnemerskaart kunnen gratis van deze concerten genieten. Meer informatie over de 'Gordel 2008' krijg je alvast hier. (bron en logo : website 'De Gordel')

19-06-2008 om 16:44 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : zaak van Javier De Rycke uitgesteld naar donderdag 16 oktober.

Javier De Rycke De correctionele rechtbank van Antwerpen heeft de zaak van Javier De Rycke eerder vandaag uitgesteld naar donderdag 16 oktober eerstkomende. Hij wordt vervolgd voor misbruik van vertrouwen.

Jeroen Feytens, een halve finalist van de 'Mister Antwerpen' verkiezing van 2006, beweert dat organisator De Rycke er met 500 € aan sponsorgeld vandoor ging en diende klacht tegen hem in. De Rycke, die ooit deel uit maakte van de boysband Dreamlovers en in het Big 'Big Brother VIPS' verbleef, ontkent de feiten.

De Rycke had ook een tijdlang een relatie met zangeres Petra/La Sakhra, drievoudig deelneemster aan 'Eurosong' (1993-1996-2006). (bron : Belga ; foto : 2BE)

19-06-2008 om 16:05 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moskou 2009 : Finse selectiemethode blijft behouden, nationale finale op zaterdag 31 januari 2009.

 De Finse nationale omroep zal ook volgend jaar het geweer niet van schouder veranderen met betrekking tot de nationale selectie voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. Net als de voorbije drie jaar zal YLE dus opnieuw platenmaatschappijen uitnodigen om kandidaten af te vaardigen voor die nationale selectie.

Opnieuw zullen twaalf kandidaten strijden voor het Finse ticket richting Rusland en de namen van die gelukkigen kennen we in de maand september.

Net als dit jaar zullen de twaalf kandidaten één nummer brengen en het aantal voorrondes blijft eveneens behouden op drie. In elke voorronde treden telkens vier kandidaten aan en de nummers één en twee zijn rechtstreeks geplaatst voor de finale die op zaterdag 31 januari zal doorgaan.

De voorrondes vinden telkens op vrijdag plaats en dit op 0916 en 23 januari. Net als dit jaar zal er volgend jaar een herkansingsronde worden gehouden. In deze ronde treden de nummers drie en vier uit de voorrondes aan en de top twee gaat dan ook door naar de finale.

Die herkansingsronde vindt net als de finale plaats op zaterdag 31 januari. Tijdens de finale treden dan acht kandidaten aan en na een eerste stemronde blijven er vier over waaruit dan de winnaar zal worden gekozen. Net als de voorbije jaren wordt die winnaar door televoting gekozen.

De demoversies van de nummers moeten ten laatste op zaterdag 01 november bij de omroep worden ingediend, de definitieve versies moeten ten laatste op dinsdag 25 november afgeleverd worden. Ook volgend jaar zal er opnieuw een compilatiecd verschijnen met alle nummers die deelnemen aan de nationale selectie. De nationale omroep zal later nog bekendmaken waar de selectie zal plaatsvinden en wie het geheel aan elkaar zal praten. (bron :
YLE)

19-06-2008 om 15:25 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Brahim van de partij tijdens 'De Gulden Ontsporing' op vrijdag 11 juli in Brussel.

 Op vrijdag 11 juli eerstkomende, de Vlaamse feestdag, vindt in Brussel 'De Gulden Ontsporing' plaats. 's Avonds tussen 20.00 en 23.00 organiseert de AB op de Grote Markt haar 'supersterrenshow'.

Raymond van het Groenewoud, Flip Kowlier, Sara Bettens, Guy Swinnen en Tom Helsen zijn maar enkele namen van de artiesten die er hun opwachting zullen maken. Ook Brahim (Eurosong 2006-2008) zal die avond naar de hoofdstad afzakken.

Het geheel wordt in goede banen geleid door Peter Van de Veire en zal ook rechtstreeks bij de openbare omroep te zien zijn en dit naast de speciale editie van 'Zo is er maar één', dat diezelfde avond doorgaat op de Grote Markt van Sint-Niklaas (lees hier). Meer nieuws over 'De Gulden Ontsporing - editie 2008' krijg je hier.
(bron : AB)

19-06-2008 om 13:02 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : Zweden - 19 juni 2008 : Kate Ryan blijft ook deze week scoren !

 Kate Ryan blijft het met "Ella, elle l'a" nog steeds goed doen en stijgt opnieuw één plaatsje. Haar jongste album "Free" boekt deze week vier plaatsen winst. Oud-festivalwinnares Charlotte Perrelli scoorde met "Hero" haar allereerste nummer één in eigen land, iets wat ze met haar Songfestivalinzending "Take me to your heaven", nu reeds negen jaar geleden, niet kon bewerkstelligen. Deze week blijft ze op drieëndertig staan. Maria Haukaas Storeng boekt met "Hold on be strong" opnieuw zeventien plaatsen winst en Sébastien Tellier boekt zeven plaatsen verlies en staat nu op vijftien. In de albumhitlijst daalt Céline Dion van een derde naar een zevende plaats en Charlotte daalt met "Hero" naar een vijftigste plaats. De DVD van 'Melodifestivalen' van dit jaar boekt opnieuw wat winst en stijgt naar een tweede plaats en ook Céline Dion komt met "Live in Las Vegas - A new day" de top vijf binnen en klokt af op een vierde plaats.

SINGLES TOP 60 :


03. (NW) "Football is our religion" - Rednex (MF 2006, Selecţia Naţională 2007-2008).
04. (01) "Sverige, det bästa på vår jord" - Markoolio (6 weken)(presentator MF 2005).
06. (07) "Ella, elle l'a" - Kate Ryan (7 weken)(ESF 2006).
15. (08) "Divine" - Sébastien Tellier (4 weken)(ESF 2008).
17. (34) "Hold on be strong" - Maria Haukaas Storeng (4 weken)(ESF 2008).
23. (23) "Crazy summer nights" - Magnus Carlsson (2 weken)(MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007).
24. (26) "Ta några steg" - Wahlgren (4 weken)(MF 2006).
27. (37) "Feelgood" - Ola (4 weken)(MF 2008).
33. (33) "Hero" - Charlotte Perrelli (15 weken)(ESF 1999-2008, presentatrice MF 2003-2004).
42. (48) "The worrying kind" - Maia Hirasawa (14 weken)(Zweedse inzending 2007, intervalact MF 2008).
50. (43) "Empty room" - Sanna Nielsen (15 weken)(MF 2001-2003-2005-2007-2008).
56. (NW) "Barcelona" - BWO (MF 2005-2006-2008).
57. (RE) "Thank you" - Amy Diamond (14 weken)(MF 2008).

Verdwenen : "Smiling in love" - Caracola (13 weken)(MF 2008), "Himlen är inget tack" - Eva Dahlgren (MF 1979-1980) & Peter Jöback (MF 1990)(1 week), "Baila el Chiki Chiki" - Rodolfo Chikilicuatre (2 weken)(ESF 2008), "24 timmar" - Magnus Uggla (4 weken)(MF 1979-2007), "I lågornas sken" - Nordman (12 weken)(MF 2005-2008) en "Lay your love on me" - BWO (13 weken)(MF 2005-2006-2008).

ALBUMS TOP 60 :



07. (03) "Let's talk about love/Falling into you/A new day..." - Céline Dion (5 weken)(ESF 1988).
18. (NW) "The best of rhapsody - 1998-2008" - Robert Wells (MF 1987-2003, Eirodziesma 2007).
20. (18) "Stronger" - Sanna Nielsen (9 weken)(MF 2001-2003-2005-2007-2008).
22. (12) "Rongedal" - Rongedal (4 weken)(MF 2008).
23. (20) "Djävull eller gud" - Nordman (14 weken)(MF 2005-2008).
25. (23) "Though, I'm just me - new edition" - Maia Hirasawa (32 weken)(intervalact MF 2008).
32. (RE) "Extra allt" - Andra Generationen (MF 2008).
35. (39) "Free" - Kate Ryan (3 weken)(ESF 2006).
36. (26) "Jubileum 40 år med Christer Sjögren" - Christer Sjögren (12 weken)(MF 2008).
42. (22) "Vild & galen" - Linda Bengtzing (13 weken)(MF 2005-2006-2008).
45. (19) "Good enough - the feelgood edition" - Ola (14 weken)(MF 2008).
47. (43) "Mirakel" - Suzzie Tapper (5 weken)(MF 2008).
50. (37) "Hero" - Charlotte Perrelli (8 weken)(ESF 1999-2008, presentatrice MF 2003-2004).
54. (34) "Music in motion" - Amy Diamond (24 weken)(MF 2008).

Verdwenen : "Sakta vi gå genom stan - det bästa med Monica" - Monica Zetterlund (12 weken)(ESF 1963, MF 1962-1972) en "Pandemonium - The singles collection" - BWO (9 weken)(MF 2005-2006-2008).

DVD TOP 20 :

02. (09) "Melodifestivalen 2008" - Blandade Artister (12 weken).
04. (11) "Live in Las Vegas - A new day" - Céline Dion (20 weken)(ESF 1988).

Verdwenen : "Melodifestivalen 2006" - Blandade Artister (47 weken), "Schlager SM 2008" - Diversen (5 weken), "Sånger för december" - Uno Svenningsson & Irma Schultz Keller (MF 2007) en "Ledin - just då !" - Tomas Ledin (16 weken)(ESF 1980, MF 1972-1977-1978-1979).



(bron :
Hitlistan, Swedish charts)

19-06-2008 om 12:26 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Sandrine en Natalia stellen nieuwe single voor in eerste 'Tien om te Zien' van het nieuwe seizoen.

 Zowel Sandrine (Eurosong 2008) als Natalia (Eurosong 2004) zullen hun nieuwe (zomer)single voorstellen tijdens de eerste aflevering van 'Tien om te Zien' (vtm) van het nieuwe seizoen (opname : maandag 30 juni, uitzending : woensdag 02 juli).

Sandrine koos voor "Like a bullet" als opvolger van haar Eurosongbijdrage "I feel the same way". Het nummer is - net als haar vorige single - terug te vinden op haar nieuwe album "Boosted". Dat album wordt volgende week voorgesteld aan pers en publiek.

 Zoals we reeds eerder berichtten koos Natalia voor "Drop a little", de inmiddels vierde single uit haar platina-album "Everything & more". (bron : Het Laatste Nieuws)

19-06-2008 om 09:57 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Tien om te Zien' : wie is van de partij tijdens de eerste uitzending van het nieuwe seizoen ?

 Op de allerlaatste dag van deze maand, maandag 30 juni, vindt aan de jachthaven in Blankenberge de allereerste opname plaats van een nieuw seizoen van 'Tien om te Zien' (vtm), het zomerhoogfeest van de Vlaamse en internationale muziek.

Het wordt een jubileumjaar voor het muziekprogramma want dit jaar is men toe aan de twintigste editie. Dat zal aan het eind van de zomer gevierd worden met de nodige toeters en bellen. Zo komen er twee extra uitzendingen aan het einde van de zomer, met de strafste zomerhits van de voorbije twee decennia, en zal er uiteraard in elke aflevering verwezen worden naar de voorbije jaren.

Het Laatste Nieuws pakt vandaag uit met de namen van de artiesten die hun opwachting zullen maken in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen. Wij zetten ze hieronder alvast op een rijtje.

Opnamemaandag 30 juni (uitzending op woensdag 02 juli : 20.30-21.45) :

* "Like a bullet" - Sandrine (Eurosong 2008).
* "Pastorale" - Nicole en Hugo (ESF 1971-1973, Eurosong 2004).
* "Ella, elle l'a" - Kate Ryan (ESF 2006).
* "Dime que tu quieres" - Belle Perez (Eurosong 1999-2006).
* "Als ik de lichtjes in je ogen zie" - Laura Lynn en Frans Bauer.
* "Forever" - Milk Inc..
* "De revolutie !" - K3 (Eurosong 1999).
* "Drop a little" - Natalia (Eurosong 2004).
* "Stil in mij" - De Kreuners.
* "No stress" - Laurent Wolf.
* "Komaan met dat lijf" - Raymond van het Groenewoud.

Tot slot geven we ook nog eens alle opnamedate op een rijtje :

* maandag 30 juni (uitzending : woensdag 02 juli).
* dinsdag 01 juli (uitzending : woensdag 09 juli).
* maandag 14 juli (uitzending : woensdag 16 juli).
* dinsdag 15 juli (uitzending : woensdag 23 juli).
* maandag 28 juli (uitzending : woensdag 30 juli).
* dinsdag 29 juli (uitzending : woensdag 06 augustus).
* maandag 11 augustus (uitzending : woensdag 13 augustus).
* dinsdag 12 augustus (uitzending : woensdag 20 augustus).
* woensdag 13 augustus (uitzending : woensdag 27 augustus).
* donderdag 14 augustus (uitzending : woensdag 03 september).

De uitzendingen die op woensdag 13 en donderdag 14 augustus worden opgenomen zijn twee speciale feestafleveringen met een overzicht van twintig jaar Vlaamse toppers. (bron : Het Laatste Nieuws)

19-06-2008 om 09:34 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs