Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

07-02-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Jan Schepens (Eurosong 2002) in Vlaamse versie van 'Assepoester'.

 Eind vorige maand wisten we reeds te melden dat de musical 'Assepoester' ook een Vlaamse versie zal krijgen. Producenten Albert Verlinde en Roel Vente en het attractiepark Efteling maakten toen bekend dat de voorstelling vanaf april te zien zal zijn in de Stadsschouwburg in Antwerpen.

Op dat moment raakte ook bekend dat Bekende Vlamingen de hoofdrollen van Assepoester en de Prins zouden krijgen. Het Laatste Nieuws weet vandaag te melden dat die hoofdrollen zijn weggelegd voor Jan Schepens (Eurosong 2002) en Ann Van Den Broeck. Eerder vorig jaar waren ze samen al te zien in de succesvolle musical 'Beauty and the Beast'.

'Assepoester' is een musical van het beroemde Amerikaanse componistenduo Rodgers en Hammerstein. De hoofdrollen in de Nederlandse versie, een co-productie van Efteling Theater Producties en het bedrijf V&V Entertainment, zijn voor Do en Loeki Knol (NSF 1977). Ivo de Wijs schreef de nieuwe vertaling van de liedjesteksten. Ook voor onze landgenoot Koen Crucke is een rol weggelegd.
 
Kaarten voor één van de voorstellingen (tussen woensdag 23 april en zondag 04 mei) kunnen nu reeds worden aangekocht en dat kan via deze link. (bron : Het Laatste Nieuws, Sherpa)

07-02-2008 om 09:50 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EURO - 2008 - SONG : Nelson.

Nelson Aanstaande zondag10 februari, zijn we in eigen land toe aan de derde en voorlaatste voorronde van 'Eurosong 2008', de nationale selectie voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. In totaal zullen twintig kandidaten gedurende zeven zondagen gaan strijden om dat één (oh zo felbegeerde) ticket richting Servische hoofdstad.

Net als twee jaar geleden komen er vier voorrondes, twee halve finales en een finale om te bepalen wie er ons land mag vertegenwoordigen tijdens de eerste halve finale (op dinsdag 20 mei) van de 53e editie van het jaarlijkse liedjesfestival.

In tegenstelling tot twee jaar geleden zijn er toch een aantal wijzigingen met betrekking tot de nationale selectie. Zo werd het aantal kandidaten teruggebracht van 28 naar 20 en zal alleen de kijker (door middel van televoting) bepalen wie er ons land mag vertegenwoordigen. De vakjury geeft enkel commentaar en mag na de vier voorrondes twee wildcards uitreiken voor de halve finale en na die halve finale één wildcard voor de finale.

De vierde en voorlaatste kandidaat tijdens de derde voorronde, aanstaande zondag, is Nelson.

Over Nelson : 

Nelson heeft altijd graag gezongen, maar pas een jaar of drie geleden is hij een versnelling hoger geschakeld en heeft hij zichzelf studiomateriaal aangeschaft. Hij speelt piano en schrijft zelf liedjes. Hij heeft op het podium van 'De provincieshow' gestaan en samen met Bart Peeters een ode aan Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) gezongen. Nelson is ook te zien in het derde seizoen van de Eén-serie '16+'.

In 2004 deed z'n zus Elsie mee aan 'Eurosong' en Nelson stond toen zelf ook op het podium als achtergrondzanger. Hij vond het een onvergetelijke evaring en heeft zin om het nu voor de volle 100 procent mee te maken.

Over "When I can't find love" : 

"When I can't find love" van toepassing op iedereen die zijn lief graag ziet. Het vertelt eigenlijk alleen : 'Meisje, als ik het echt niet meer weet, kan ik altijd bij jou terecht.' Nelson heeft het nummer helemaal zelf geschreven. Producer is BC, bekend van het hiphopproject Lunaman. Het is de eerste keer dat Nelson met eigen materiaal naar buiten komt.

Over 'Eurosong' :


Een tv-kijker is Nelson nooit geweest, dus veel herinneringen aan grootse televisieavonden heeft hij niet. Hij doet in de eerste plaats aan 'Eurosong' mee voor de muzikale voldoening : het is een unieke kans om z'n muziek aan een breed publiek voor te stellen. Nelson is dan ook heel benieuwd naar hun reactie. Hij heeft er alle vertrouwen in, want het Eurosongavontuur met zijn zus Elsie is hem goed bevallen.

Over de vakjury :


Nelson is geen feestbeest op het podium. Hij wil vooral z'n nummer laten horen. Soms vreest hij wel dat hij net daarom kritiek zal krijgen van de vakjury, maar dat zal hem niet breken. Wat er ook gebeurt, Nelson zal altijd in zichzelf geloven en muziek blijven maken.

"When I can't find love"

(tekst en muziek : Nelson Morais)

Will you stay
Will you go
will you love
will you hate
will you be, by my side
When love comes down
I just can't seem to find
the words to explain
what I see what I feel what I want
is you...
And it's always been you
when I can't find love
I just close my eyes and I think of you
and what do I see
I see love and more I see everything
I dream about
it's you
when I can't find love
I just grab my phone and I call you girl
and what do I hear
that you love me too
and you need me too
and you want to spend
your life with me
when you look in your heart
can you say
that I'm wrong
when you feel
what I feel
just let me know
where I stand
on this day
the question remains
on my mind
till I get
you to say
what you need to say
and it's always been you
when I can't find love
I just close my eyes and I think of you
and what do I see
I see love and more
I see everything
I dream about
it's you
when I can't find love
I just grab my phone
and I call you girl
and what do I hear
that you love me too
and you need me too
and you want to spend
your life with me

Meer nieuws over Nelson kan je op de MySpace terugvinden, meer nieuws over de Belgische selectie krijg je op de Eurosongsite van de openbare omroep. De derde voorronde van 'Eurosong 2008', aanstaande zondag 10 februari op Eén. Deel één krijg je tussen 20.50 en 21.55 en deel twee, met de bekendmaking van de resultaten van de televoting, tussen 22.45 en 22.55 (na 'Katarakt). (bron en foto : Eén)

07-02-2008 om 00:00 geschreven door Redactie  


06-02-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nieuwe single Regi Penxten in aantocht.

Regi - REGIstrated Er komt een derde single uit het succesvolle album "REGIstrated" van Regi Penxten (Milk Inc.). Na de samenwerking met Scala ("I fail") en Bart Peeters ("Aaa anthem") wordt de nieuwe single een duet met Koen Buyse, de leadzanger van Zornik. Het nummer "Punish" is trouwens ook op het album terug te vinden dat in november vorig jaar verscheen.

De videoclip voor de nieuwe single is intussen ook reeds ingeblikt en kan hier worden bekeken. Tot slot geven we nog eventjes mee dat Regi dit jaar als componist/tekstschrijver van de partij is tijdens 'Eurosong 2008', de nationale selectie voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. Aanstaande zondag, 10 februari, opent Ellis-T de derde voorronde met het nummer "My music". (bron : website Regi).

06-02-2008 om 23:06 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgrado 2008 : Ole Ivars en Tinkerbells naar de finale in Noorwegen.

Siste sjanse - Noorwegen Zaterdag vindt in de Noorse hoofdstad Oslo de finale plaats van 'Melodi Grand Prix 2008', de nationale selectie voor het komende Eurovisie Songfestival. Maar eer het zover is moesten er vanavond nog twee finalisten worden gekozen. Tijdens de herkansingsronde, 'Siste sjanse', werden de optredens vertoond van de kandidaten die op een derde en vierde plaats eindigden tijdens één van de drie voorrondes. 

* overzicht van de kandidaten :

01. "Lystgass" (tekst : Håkan Fjerdingen ; muziek : Terje Lennavik) door Podium (eerste halve finale).
02. "Hold on" (tekst : Jan Groth ; muziek : Svein Gundersen en Anne Beathe Gundersen) door Tinkerbells (eerste halve finale).
03. "Always, always" (tekst en muziek : Alexander Stenerud) door Zuma (tweede halve finale).
04. "A little more" (tekst en muziek : Anne Hvidsten) door Anne Hvidsten (tweede halve finale).
05. "Som i himmelen" (tekst en muziek : William Kristoffersen) door Ole Ivars (derde halve finale).
06. "Sillycone Valley" (tekst en muziek : Ivar Winther en Kam Al Leung) door Lene Alexandra (derde halve finale).

De Noorse kandidaat op het Eurovisie Songfestival van vorig jaar, Guri Schanke, was tijdens deze herkansingsronde ook van de partij en met haar werd teruggekeken op haar deelname. En dan was het aan presentator Per Sundnes bekend te maken welke twee kandidaten naar de finale mogen.

* geplaatst voor de finale :

 "Som i himmelen" (tekst en muziek : William Kristoffersen) door Ole Ivars.

 "Hold on" (tekst : Jan Groth ; muziek : Svein Gundersen en Anne Beathe Gundersen) door Tinkerbells.

 Tot slot willen we nog even aanstippen dat alle nummers te beluisteren zijn op de website van de Noorse omroep en dat kan via deze link. Het compilatie-album met alle achttien kandidaten ligt reeds in de platenzaken en kan via verschillende websites worden aangekocht. (bron en foto's : NRK)

06-02-2008 om 20:52 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit in Nederland'.

 Op deze eerste woensdag van februari is 'Een avondje uit in Nederland' van de partij. Ook deze maand bekijken we telkens op woensdag een aantal optredens en concerten die de komende weken en maanden in Nederland zullen plaatsvinden en zetten we die voor je op een rijtje.

Fame Sinds vorige maand loopt de Nederlandse versie van de musical 'Fame' in verschillende Nederlandse theaters. Deze musical vertelt het verhaal van een groep studenten aan de High School of Performing Arts (New York), en dit vanaf het moment van hun auditie tot aan hun eindexamen. Allemaal dromen ze van een toekomst als succesvol acteur, zanger, danser of muzikant. Het is een voorstelling voor jong en oud en in de hoofdrollen zie je onder meer Jim Bakkum ('Idols'), Kim-Lian van der Meij (presentatrice JESF 2007), William Spaaij, Doris Baaten en de vier winnaars van het programma 'De weg naar Fame' (RTL4).

De musical komt ook naar ons land maar daarover berichten we binnenkort. Wie deze voorstelling wenst bij te wonen en wil weten waar de musical wordt opgevoerd verwijzen we graag naar de website van Nationale Theaterkassa waar je alle informatie krijgt. Via deze link kom je meteen terecht op de pagina met alle nuttige informatie.

Willeke Alberti Willeke Alberti (ESF 1994) ondersteunt al vele jaren het werk van 'KWF Kankerbestrijding' en streeft ernaar om samen met haar landgenoten de strijd tegen kanker in de toekomst te kunnen overwinnen. Door middel van een toegangskaartje te kopen voor het 'KWF Goede Doelen Concert' komen we weer een stap dichterbij. En daarom komt de diva binnenkort ook graag voor 'KWF Kankerbestrijding' en voor haar publiek zingen : "Samen zijn" ...met het beste van Willeke !

Op zaterdag 19 april geeft ze twee heel bijzondere concerten en deze vinden plaats in de Grote Zaal van 'Concertgebouw de Doelen' in Rotterdam. Het middagconcert gaat om 15.00 van start en het avondconcert begint om 20.15.

Kaartjes voor één van beide optredens kunnen nu reeds worden aangekocht en meer informatie over hoe je tickets kan aanschaffen krijg je alvast hier. De prijs van de tickets schommelt tussen 26,00 en 46,00 € (exclusief bespreekkosten).


 In navolging van haar concerten in onder meer Antwerpen en Parijs zal de Canadese zangeres Céline Dion (ESF 1988) later dit voorjaar ook een concert in Nederland gaan verzorgen. Op maandag 02 juni zal ze optreden in de Amsterdam Arena en dit in het kader van haar wereldtournee 'Taking chances'. De prijs van de kaartjes is vastgesteld op 53,00 - 57,00 - 63,00 - 73,00 en 83,00 €. Meer informatie krijg je op de website van Mojo Concerts.

06-02-2008 om 17:35 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : single Wendy en Frans te koop via website Wendy.

 Eind november kon de single "We zijn toch zo verschillend" van Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2002) en haar partner Frans Vancoppenolle worden aangekocht en dit samen met het weekblad Story.

De single was/is niet terug te vinden in de platenzaken maar wie alsnog een exemplaar in zijn/haar bezit wil hebben kan het bestellen via de website van de zangeres. Om de single te bestellen mail je het ingevulde bestelformulier (download hier) naar fan@wendyvanwanten.be en binnenkort valt het schijfje bij jou in de brievenbus ! Meer nieuws krijg je op de website van Wendy.

06-02-2008 om 16:07 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Sterren op de dansvloer' : de Supernanny een ster op de dansvloer ?

Logo 'Sterren op de dansvloer' Volgens TV Familie werd Wendy Bosmans gevraagd om deel te nemen aan de derde reeks van 'Sterren op de dansvloer' die later volgende maand van start zal gaan. Volgens het weekblad zag de 'Supernanny' het voorstel meteen zitten omdat ze in het verleden al wat ballet heeft gevolgd.

Wendy Bosmans Sinds het positieve, verkennende gesprek het met de makers wacht ze op een bevestiging van de commerciële omroep om te kunnen starten met de repetities. Eerder raakte al bekend dat de populaire 'Sara'-acteur Antony Arandia, ex-wielrenner Nico Mattan, ex-tennisster Dominique Monami, presentatrice Elke Vanelderen, actrice Martine Jonckheere en Koen Crucke van de partij zullen zijn.

Een deelname van Koen Wauters (Clouseau - Eurosong 1989, ESF 1991) moeten we dan niet meer verwachten want gisteren liet hij in Dag allemaal optekenen dat hij niet zal deelnemen (archief). 
(foto's : VTM)

06-02-2008 om 13:07 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurosong 2008 : Tess Goossens heeft geen afkeer van Eurosong.

Tess Goossens Een paar dagen voor de bekendmaking van de geselecteerde kandidaten voor 'Eurosong 2008' pakte de krant Het Laatste Nieuws uit met het nieuws dat VTM-gezicht Tess Goossens een nummer had ingestuurd en dat ze dat samen zou brengen met de Nederlandse zanger Xander de Buisonjé. Diezelfde dag werd dat nieuws door de zanger en zijn management ontkend. Het nummer dat werd ingestuurd, "Wanted", is wel van de hand van de Buisonjé.

Vandaag zegt ze in het weekblad Story dat ze niet in de put zit nadat ze niet werd geselecteerd voor de Belgische selectie voor het Eurovisie Songfestival. "Ik sprong natuurlijk geen gat in de lucht toen ik vernam dat ik er niet bij was voor 'Eurosong'. Maar het is ook geen drama, en ik heb zeker geen afkeer van 'Eurosong' gekregen. Ik volg de wedstrijd en gun het de andere kandidaten" zegt ze in een interview.

Op de vraag of ze haar eigen nummer beter vindt dan wat ze tot nu toe gehoord heeft zegt ze het volgende : "Moeilijk te zeggen, want het is een gevoelige ballade waarvan je kippenvel krijgt. Geen typisch Songfestivalliedje dus."

En dat is volgens haar misschien net de reden waarom ze niet geselecteerd is voor 'Eurosong 2008'. "Toch blijf ik honderd procent achter het nummer staan dat Xander de Buisonjé had gecomponeerd." (foto : VTM)

06-02-2008 om 12:20 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgrado 2008 : vanavond 'Siste sjanse' (herkansingsronde) in Noorwegen.

 Aanstaande zaterdag, 09 februari, vindt in de Noorse hoofdstad Oslo de finale plaats van 'Melodi Grand Prix 2008', de nationale selectie voor het komende Eurovisie Songfestival. Sinds anderhalve week zijn zes van de acht finalisten gekend en bij dat aantal worden nog twee kandidaten toegevoegd die komen uit de herkansingsronde, 'Siste sjanse', die vanavond zal doorgaan.

Wij zetten de zes kanshebbers op een finaleticket hieronder nog eens op een rijtje. De uitzending, die rechtstreeks op het scherm komt, wordt uitgezonden vanuit Stratos in de Noorse hoofdstad. Het geheel begint om 19.55 en duurt tot 20.55, een herhaling volgt vrijdag om 23.30 op NRK3. Net als de voorrondes zal deze herkansingsronde ook via het internet gevolgd kunnen worden (klik hier).

* eerste halve finale :

 
"Lystgass" (tekst : Håkan Fjerdingen ; muziek : Terje Lennavik) door Podium.

 
"Hold on" (tekst : Jan Groth ; muziek : Svein Gundersen en Anne Beathe Gundersen) door Tinkerbells.

* tweede halve finale :

 
"A little more" (tekst en muziek : Anne Hvidsten) door Anne Hvidsten.

 
"Always, always" (tekst en muziek : Alexander Stenerud) door Zuma.

* derde halve finale :


"Som i himmelen" (tekst en muziek : William Kristoffersen) door Ole Ivars.


"Sillycone Valley" (tekst en muziek : Ivar Winther en Kam Al Leung) door Lene Alexandra.

 Tot slot willen we nog even aanstippen dat alle nummers te beluisteren zijn op de website van de Noorse omroep en dat kan via deze link, ook de drie halve finales kunnen er (her)bekeken worden. Het compilatie-album met alle achttien kandidaten ligt reeds in de platenzaken en kan via verschillende websites worden aangekocht. (bron en foto's : NRK)

06-02-2008 om 00:23 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgrado 2008 : vanmiddag voorstelling kandidaten voor Griekse nationale selectie.

ERT (Griekenland) Eind deze maand, meer bepaald op woensdag 27 februari, vindt in Griekenland de nationale selectie plaats voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. Net als vorig jaar zal de nationale omroep (ERT) een nationale finale organiseren met drie artiesten. In tegenstelling tot voorgaande jaren, waar er meestal een wekenlange soap aan voorafging met betrekking tot wie al dan niet geselecteerd zou worden, maakte de omroep reeds midden december de namen bekend van de drie kandidaten.

Afgelopen weekend lekten reeds twee nummers uit op het internet maar vanmiddag (12.30 plaatselijke tijd, 11.30 Belgische tijd) zullen de drie artiesten hun officiële (en definitieve) inzending presenteren tijdens een persconferentie, georganiseerd door de nationale omroep.

* de drie deelnemers :

 "A chance to love" door Chrispa.

 "Always and forever" door Kostas Martakis.

Kalomoira Saranti (Griekenland) "Secret combination" door Kalomoira Saranti.

Griekenland zal dit jaar aantreden in de eerste halve finale van de 53e editie van het jaarlijkse liedjesfestival en dit op dinsdag 20 mei. Ons land en Nederland worden alvast één van de tegenstanders van het land dat in 2005 voor het eerst het jaarlijkse liedjesfestival won.
(bron : ERT)

06-02-2008 om 00:13 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'De Foute Quiz' : vanavond met onder meer Stoffel Bollu en Sven Ornelis.

 Vanavond is presentator Sergio (ESF 2002) opnieuw van de partij met een nieuwe aflevering  van 'De Foute Quiz' (VTM). Ook tijdens dit nieuwe seizoen brengt hij op zijn eigen originele manier sfeer en ambiance in de studio en in jouw huiskamer. Twee BV-panels met telkens twee kapiteins nemen het tegen elkaar op in deze foutste quiz ooit. De live band o.l.v. Vincent Pierens verzorgt de muzikale omkadering. 

In zeven spelrondes gaan de twee teams een muzikale strijd aan. De kapiteins van dienst tijdens dit tweede seizoen zijn Kürt Rogiers en Ronny Mosuse (vakjury 'Eurosong for Kids 2006'). In deze derde aflevering krijgt Kürt het gezelschap van Stoffel Bollu en Sven Ornelis. Ronny Mosuse krijgt Tom Waes en Kelly Pfaff naast zich.

'De Foute Quiz', vanavond om 21.20 op VTM. Meer infomatie krijg je op de site van het programma. (bron en logo : VTM)

06-02-2008 om 00:10 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EURO - 2008 - SONG : Di Bono.

 Aanstaande zondag10 februari, zijn we in eigen land toe aan de derde en voorlaatste voorronde van 'Eurosong 2008', de nationale selectie voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. In totaal zullen twintig kandidaten gedurende zeven zondagen gaan strijden om dat één (oh zo felbegeerde) ticket richting Servische hoofdstad.

Net als twee jaar geleden komen er vier voorrondes, twee halve finales en een finale om te bepalen wie er ons land mag vertegenwoordigen tijdens de eerste halve finale (op dinsdag 20 mei) van de 53e editie van het jaarlijkse liedjesfestival.

In tegenstelling tot twee jaar geleden zijn er toch een aantal wijzigingen met betrekking tot de nationale selectie. Zo werd het aantal kandidaten teruggebracht van 28 naar 20 en zal alleen de kijker (door middel van televoting) bepalen wie er ons land mag vertegenwoordigen. De vakjury geeft enkel commentaar en mag na de vier voorrondes twee wildcards uitreiken voor de halve finale en na die halve finale één wildcard voor de finale.

De derde kandidaat tijdens de derde voorronde, aanstaande zondag, is Di Bono.

Over Di Bono : 

Naast joints roken en stoerdoenerij had Frederic Di Bono als vijftienjarige maar één passie : punkrock. Vijftien jaar later mag je daar Evi Hanssen aan toevoegen, maar voor de rest is het lijstje ongeveer hetzelfde gebleven.

Met de groep Silverene scoorde hij hits als "Go your own way" en "Talk it over", maar hij zong ook bij Square 1 en Frisco's For Free. De groepsnaam is ondertussen veranderd in Di Bono, maar het rockgehalte is even groot gebleven.

Over "I'm not sorry" : 

"I'm not sorry" is poprock in een elektronisch jasje, maar stel je daarbij geen vrolijke deuntjes voor : het is een introvert en donker nummer over een aartsmoeilijke beslissing : kan je het maken om een persoon die je heel graag ziet de rug toe te keren en daar geen spijt van te hebben ? Frederic heeft het nummer zelf geschreven, samen met Liset Alea, een Colombiaans-Amerikaanse vriendin.

Over 'Eurosong' :

Zoals de naam Di Bono al doet vermoeden, is Frederic van Italiaanse afkomst. Grootse shows en folklore vormen dus een onmiskenbaar deel van z'n jeugd. Hij is dan ook van plan om bakken show te verkopen tijdens 'Eurosong 2008'. Decadentie loert om de hoek, leer is allesbehalve uit den boze, maar hun act zal boven alles vooral stijlvol zijn.

Over de vakjury :


Di Bono wil bereiken dat de mensen zeggen : 'Hier ben ik even niet goed van, maar het was wel super.' En da's ook het effect dat ze op de vakjury hopen te hebben. Hij verwacht van hen dat ze een professioneel oordeel zullen vellen en hoopt stilletjes dat ze daarbij niet te veel zijn stem afkraken. Niet dat het hem zou raken, want Di Bono doet z'n eigen ding en heeft geen zin om daarbij aan wie dan ook verantwoording af te leggen.

"I'm not sorry"

(tekst en muziek : Raimondo Giuseppe Frederic Di Bono en Liset Alea)

you always said I was a little lost
trouble follows every path I cross
And if I love you, I wouldn't leave you now

cos now the city lights are fading fast
here's another test I couldn't pass
But if I loved you, I wouldn't be here now

pre-chorus

I am lost and found between the lies
a shadow turns on every light
I can't remember who I am tonight

chorus

I'm dying without you
but I'm not sorry - I'm not sorry
I'm fading to nothing tonight

another destination still unknown
another city that I can't call home
but I keep moving - and running from myself

I can't believe I had to let you go
I guess the only thing I really know
But if I loved you, I wouldn't be here now

pre-chorus
 
I am lost and found
between the lies
a shadow turns on every light
I can't remember what I've done tonight

chorus
 
I'm dying without you
but I'm not sorry - I'm not sorry
I'm fading to nothing tonight

I'm dying without you
but I'm not sorry - I'm not sorry
I'm fading to nothing tonight

bridge

I'm turning on me
I'm turning on me
I can't believe
I had to leave you
I'm turning on me
I'm turning on me
I can't stay here

chorus

I'm leaving the world behind
but I'm not sorry
I'm not sorry
forgive me forget me tonight

I'm dying without you
but I'm not sorry - I'm not sorry
I'm fading to nothing tonight

Meer nieuws over Di Bono kan je op de website terugvinden, meer nieuws over de Belgische selectie krijg je op de Eurosongsite van de openbare omroep. De derde voorronde van 'Eurosong 2008', aanstaande zondag 10 februari op Eén. Deel één krijg je tussen 20.50 en 21.55 en deel twee, met de bekendmaking van de resultaten van de televoting, tussen 22.45 en 22.55 (na 'Katarakt). (bron en foto : Eén)

06-02-2008 om 00:00 geschreven door Redactie  


05-02-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Steracteur sterartiest' : derde reeks anders van opzet ?

 Vrijdag 25 januari jongstleden, nog vooraleer de finalist van de tweede reeks van 'Steracteur sterartiest' bekend was, meldde  Het Laatste Nieuws dat er een derde reeks zat aan te komen van 'Steracteur sterartiest'. Aan het einde van de laatste aflevering van het seizoen werd dit nieuws bevestigd door het presentatieduo Katja Retsin en Thomas Vanderveken.

Dag allemaal bericht deze week dat de formule van de volgende reeks wellicht lichtjes zal wijzigen. "Mogelijk selecteren wij volgend jaar uitsluitend onbekend talent" klinkt het achter de schermen van het programma. "Maar het kan ook dat wij ons niet beperken tot acteurs en van start gaan met iets als 'Ster-BV Sterartiest'".
(logo : Eén)

05-02-2008 om 21:46 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Sterren op de dansvloer' : Koen Wauters neemt niet deel.

Logo 'Sterren op de dansvloer' Vorig jaar nam zijn vrouw Valerie De Booser deel aan de tweede reeks van 'Sterren op de dansvloer' en bij haar uitschakeling liet Koen Wauters (Clouseau - Eurosong 1989, ESF 1991) zich door presentatrice Francesca Vanthielen overhalen om deel te nemen aan de derde reeks van het populaire programma.

Daarom dat de voorbije weken her en der zijn naam opdook als één van de kandidaten die vanaf volgende maand gaan strijden tijdens de nieuwe reeks. In Dag allemaal van deze week zijn Koen en zijn manager Cincy Terrière echter heel formeel en stellen ze dat Koen niet zal deelnemen. "Clouseau mag dan wel een sabbatjaar ingelast hebben, ik heb het bijzonder druk met mijn nieuwe VTM-programma 'Alles moet weg'. Tijd om een intensieve danstraining te volgen is er dan ook niet" zegt hij in het weekblad.

Clouseau neemt dus dit jaar een sabbatjaar met uitzondering van de najaarsconcerten in het Antwerpse Sportpaleis. Wie hoopt om de broertjes Wauters deze zomer aan het werk te zien tijdens 'Tien om te Zien' is er echter aan voor de moeite. "Als we dit jaar gevraagd worden voor 'Tien om te Zien' gaan we niet. Dat staat vast." Intussen houden Koen en Kris (lid vakjury 'Eurosong 2008') zich achter de schermen bezig met het schrijven van nieuwe nummers en Koen zit in volle voorbereiding voor zijn nieuwe programma 'Alles moet weg' dat over een maand op antenne zal gaan.
(logo : VTM)

05-02-2008 om 21:02 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Fantoom (Eurosong 2006) komt met nieuwe single.

Fantoom - Rimpels als je lacht In september vorig jaar berichtten we reeds dat er nieuw werk van Fantoom (Eurosong 2006) op komst was. "Rimpels als je lacht" werd meermaals gedraaid op Radio 2 en heelwat mensen vroegen zich af wanneer het nummer op single zou verschijnen.

Maar op die vraag kon tot voor kort geen antwoord worden gegeven maar intussen is daar verandering in gekomen. Het heeft heelwat voeten in de aarde gehad maar de single zal eerstdaags in de platenzaken liggen.

Wie alvast wil luisteren naar de nieuwe single moet zijn/haar oor eens te luisteren leggen op hun Myspace-pagina. En tot slot kunnen we ook melden dat de groep binnenkort ook een eigen website zal hebben. (bron : Myspace Fantoom)

05-02-2008 om 20:40 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : affiche 'Schlagerfestival 2008' compleet.

Schlagerfestival 2008 Na twee edities  van het 'Schlagerfestival' (in 2006 en 2007), georganiseerd door de commerciële zender VTM, komt er dit voorjaar een nieuwe editie. Wie er tijdens één van de twee of beide edities reeds bij was, weet dat het ambiance is van de eerste tot de laatste minuut.

Net als tijdens de twee vorige edities zal er ook dit jaar een 'geslaagde' combinatie van een live orkest met nationale en internationale vedetten zijn. Een aantal namen van artiesten die hun opwachting in Hasselt waren reeds sinds vorige zomer bekend. Vandaag werd de volledige affiche van deze editie bekendgemaakt.

* reeds eerder bekend :

* Corry Konings : genoot ook in Vlaanderen heelwat aanzien met hits zoals o.a. "Huilen is voor jou te laat" en "Ik krijg een heel apart gevoel van binnen".
* John Terra : had in 1981 een grote hit met "De dag dat het zonlicht niet meer scheen", nam in 1987 deel aan 'Eurosong' met "Champagne voor iedereen" en schreef de muziek van "Liefde is een kaartspel" (Lisa del Bo - ESF 1996) en tekst en muziek van "Like the wind" (Vanessa Chinitor - ESF 1999).
* Johnny White : scoorde zijn grootste hit met "Verloren hart, verloren droom" (Eurosong 1971) en nam ook in 19671970 en 1981 deel aan de Belgische selectie voor het Eurovisie Songfestival.
* Garry Hagger : nam in 1996 deel aan 'De Gouden Zeemeermin' en probeerde het in 2004 opnieuw tijdens 'Eurosong'.
* Bart Van de Bossche : naast zanger is hij momenteel ook één van de presentatoren van 'Puzzeltijd' (VTM), nam in 1989 deel aan 'Eurosong' en eindigde met "De kracht van een lied" op de derde plaats na winnares Ingeborg en de groep Clouseau (ESF 1991).

NIEUW toegevoegd :

* Eddy Wally : 'the Voice of Europe' kreeg in 2006 nog een 'Life Time Achievement Award' en is na een jaartje afwezigheid opnieuw van de partij.
Jo Vally : nam in 1981 deel aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival en viert dit jaar zijn vijftigste verjaardag.
Christoff : nam in 1993 en 2002 deel aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival en draait al vijftien jaar mee in het Vlaamse showbizzwereldje.
* Laura Lynn en Frans Bauer : het 'schlagerkoppel' van het moment, stonden met hun duet "Kom dans met mij" afgelopen najaar vier weken op de eerste plaats in de Ultratop 50.

 Wie de artiesten van dichtbij wil meemaken moet op vrijdag 04zaterdag 05 of zondag 06 april naar de Hasseltse Ethias Arena afzakken. Op vrijdag en zaterdag start het optreden om 20.30, op zondag gaat men reeds om 15.00 van start. Tickets voor deze derde editie kunnen nog steeds worden aangeschaft en kosten 25,00 - 30,00 of 35,00 € (exclusief 3,00 € reservatiekosten) en die kunnen via deze link worden aangekocht. We moeten er wel bij vermelden dat de kaarten van 25,00 € ondertussen reeds allemaal de deur uit zijn. Meer informatie over 'Het Schlagerfestival' krijg je alvast hier.

05-02-2008 om 11:34 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nieuwe single Kate Ryan eindelijk in de platenzaken.

 Geduld wordt meestal beloond en zo ook nu weer. Met een aantal maanden vertraging ligt de nieuwe single van Kate Ryan (ESF 2006) sinds afgelopen weekend in de platenzaken. "L.I.L.Y.", wat staat voor "Like I love you", werd voor de eerste maal voorgesteld tijdens haar concert in de Antwerpse Lotto Arena begin oktober vorig jaar.

Het was de bedoeling om het nummer in eigen land een paar weken later uit te brengen maar het Europese succes van "Voyage voyage" besliste daar enigzins anders over. Bij dit nieuwe nummer werd onlangs ook een videoclip opgenomen in de Duitse hoofdstad Berlijn en daarin zal je Kate zien zoals je haar nog nooit hebt gezien.

"L.I.L.Y." is geschreven door de Zweedse componisten Niklas Bergwall, Jim Dyke, Nicolas Kings en Jeanette Olson. Bergwall en Kings zijn beiden ook verantwoordelijk voor "Je t'adore", het nummer waarmee ze in 2006 deelnam aan het Eurovisie Songfestival in de Griekse hoofdstad Athene. Het nummer is meteen ook de tweede single uit haar vierde album dat dit voorjaar, meer bepaald in april, zal verschijnen.

Haar vorige single "Voyage voyage" is intussen in heelwat Europese landen uitgebracht en kende menig succes. Het nummer zal binnenkort nog uitgebracht worden in Bulgarije, Estland, Griekenland, Letland, Portugal, Rusland, Turkije en het Verenigd Koninkrijk. Zelfs in Zuid-Afrika zal het nummer te koop worden aangeboden. Daarnaast werd het buiten ons land ook reeds uitgebracht in Duitsland, Finland, Nederland, Noorwegen, Oekraïne, Polen, Spanje, Zwitserland en Zweden. In dat laatste land staat ze intussen reeds meer dan vier maanden in de hitparade. (bron : website Kate)

05-02-2008 om 10:49 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EURO - 2008 - SONG : Tabitha Cycon.

Tabitha Cycon Aanstaande zondag10 februari, zijn we in eigen land toe aan de derde en voorlaatste voorronde van 'Eurosong 2008', de nationale selectie voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. In totaal zullen twintig kandidaten gedurende zeven zondagen gaan strijden om dat één (oh zo felbegeerde) ticket richting Servische hoofdstad.

Net als twee jaar geleden komen er vier voorrondes, twee halve finales en een finale om te bepalen wie er ons land mag vertegenwoordigen tijdens de eerste halve finale (op dinsdag 20 mei) van de 53e editie van het jaarlijkse liedjesfestival.

In tegenstelling tot twee jaar geleden zijn er toch een aantal wijzigingen met betrekking tot de nationale selectie. Zo werd het aantal kandidaten teruggebracht van 28 naar 20 en zal alleen de kijker (door middel van televoting) bepalen wie er ons land mag vertegenwoordigen. De vakjury geeft enkel commentaar en mag na de vier voorrondes twee wildcards uitreiken voor de halve finale en na die halve finale één wildcard voor de finale.

De tweede kandidaat tijdens de derde voorronde, aanstaande zondag, is Tabitha Cycon.

Over Tabitha Cycon : 

Toen Tabitha 15 jaar was, deed ze samen met een vriendin mee aan een lokale soundmixwedstrijd. Daar op het podium voelde ze voor het eerst de kick : "Dit wil ik doen." Ze hield woord en twee jaar later was ze één van de kandidaten van 'Idool'. Het was een overweldigende ervaring, maar toch vond ze zichzelf nog te jong om in de showbizz te stappen.

Ondertussen zijn we 5 jaar verder en achter de schermen heeft Tabitha zich grondig voorbereid : ze heeft zanglessen gevolgd en zoveel mogelijk live-ervaring opgedaan. Ze voelt zich helemaal klaar om de wereld te veroveren en wil absoluut geen eendagsvlieg zijn.

Over "Rumour has it" : 

Zoals dat wel vaker gaat, is Tabitha via via terecht gekomen bij Marc Paelinck. Die heeft het nummer gemaakt samen met Marwenna Diame, die ook nog voor Stevie Wonder geschreven heeft. "Rumour has it" heeft invloeden uit jazz en soul, maar is bovenal pop en gospel tegelijk. Het gaat over een ontluikende liefde en hoe elke dag een mooie dag wordt als je verliefd bent.

Over 'Eurosong' :

Tabitha doet mee aan 'Eurosong' om twee redenen. Ten eerste is ze een grote fan van het Eurovisie Songfestival : als kind miste ze geen enkele jaargang, en Carola (ESF 1983-1991-2006, MF 1990-2008) is sinds jaar en dag een idool van haar. Ten tweede vallen alle puzzelstukjes nu mooi samen in Tabitha's leven en kon ze bijna niet anders dan meedoen aan 'Eurosong'. En omdat België nog nooit een gospelliedje gestuurd heeft, denkt Tabitha over de juiste kaarten te beschikken.

Over de vakjury :


Tabitha apprecieert de eerlijkheid van mensen, en zal dus ook geïnteresseerd luisteren naar de vakjury. Door haar deelname aan 'Idool' weet ze dat ze daar veel kan van opsteken. Bovendien zegt Tabitha dat ze kritiek goed aankan. Ze zal dus geen traan laten om eventuele opmerkingen.

"Rumour has it"

(tekst en muziek : Mark Paelinck en Marwenna Diame)

I HEARD IT THROUGH THE STREET YEAH THROUGH THE GRAPEVINE
THAT YOU MIGHT BE INTERESTED GIRL IN ME
A WHISPER TO MY SISTER FRIEND ANOTHER
THAT YOU WANT ME LIKE I WANT YOU
IZ WAS MEANT TO BE
IS IT THE TRUTH
I HOPE IT IS
I CAN'T BELIEVE IT
I’M SO HAPPY

IT'S A BEAUTIFUL DAY
THE SUN IS OUT IT'S SHININ'
I FEEL SO FINE
IT'S A BEAUTIFUL DAY
OH, COS RUMOUR HAS IT YOU'RE ALL MINE

IT'S NEVER BEEN A SECRET THAT I LIKED YOU
NEVER KNEW YOU HELD A CANDLE FOR ME TOO
OH, NOW I'M A LITTLE BIT SCARED A LITTLE BIT FRIGHTENED
DON'T KNOW WHAT TO SAY OR WHAT TO DO

OH CAN IT REALLY BE TRUE
MUST BE DREAMING
WHAT I'M FEELIN’
I'M SO HAPPY

IT'S A BEAUTIFUL DAY
THE SUN IS OUT IT'S SHININ'
I FEEL SO FINE
IT'S A BEAUTIFUL DAY
OH, COS RUMOUR HAS IT YOU'RE ALL MINE

RUMOUR HAS IT
YOU'RE ALL MINE
RUMOUR HAS IT (X4)

IS IT THE TRUTH
I HOPE IT IS
I CAN'T BELIEVE IT
I'M SO HAPPY

Meer nieuws over de Belgische selectie krijg je op de Eurosongsite van de openbare omroep. De derde voorronde van 'Eurosong 2008', aanstaande zondag 10 februari op Eén. Deel één krijg je tussen 20.50 en 21.55 en deel twee, met de bekendmaking van de resultaten van de televoting, tussen 22.45 en 22.55 (na 'Katarakt). (bron en foto : Eén)

05-02-2008 om 00:00 geschreven door Redactie  


04-02-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurosong 2008 : project rond E.F.R. wordt verdergezet.

Wouter Gisteren nam Wouter Declerck (runner-up 'Idool 2004') met het nieuwe project E.F.R. (Escape From Reality) deel aan de tweede voorronde van 'Eurosong 2008', de Belgische selectie voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. Hoewel hij op voorhand werd getipt voor een plaatsje in de halve finale waren het Ishtar en ex-Miss België Tanja Dexters die een rechtstreeks ticket voor die volgende ronde wisten te bemachtigen.

Het lot van E.F.R. ligt nu volledig in handen van de vakjury die na afloop van de vierde voorronde nog twee wildcards voor de halve finale mag uitdelen. Het management laat vandaag op de website van de zanger weten dat ze het E.F.R.-project verder zullen blijven uitbouwen. Ze gaan via een andere weg tonen dat er een muzikale toekomst is weggelegd voor E.F.R.. (bron en foto : website Wouter)

04-02-2008 om 16:35 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurosong 2008 : tweede voorronde gaat opnieuw over de kaap van 1.200.000 kijkers.

 Ook de tweede voorronde van 'Eurosong 2008' werd goed bekeken. Met 1.206.619 kijkers (marktaandeel : 44,20%) staat het eerste deel van het programma, net als vorige week, op een derde plaats in de top tien van best bekeken programma's van de eerste zondag van februari. In tegenstelling tot de eerste voorronde is dit een daling van ongeveer 44.000 zielen, met dien verstande dat er gisteren her en der in het Vlaamse land carnaval werd gevierd en dat het deze week krokusvakantie is, wat maakt dat heelwat mensen warmere of winterse oorden hebben opgezocht.

Het tweede deel, met de bekendmaking van de uitslag, mocht met 976.000 kijkers (marktaandeel : 52,60%) dan weer rekenen op een stijging van meer dan 75.000 opblijvers.

In het weekoverzicht prijkt het eerste deel van 'Eurosong 2008' opnieuw op een vierde plaats, het tweede deel klokt af op een zevende plaats, meteen vier plaatsen hoger ten opzichte van vorig week. (bron : CIM)

04-02-2008 om 16:23 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs