Newsroom : Kathleen Aerts komt in november met 'De Show van Kathleen'.
Kathleen Aerts (ex-K3, Eurosong 1999) gaat de eerste week van november een aantal optredens geven tijdens 'De Show van Kathleen'. Eerst zal ze enkele shows in België geven maar ongetwijfeld zal ze later dit jaar ook de Nederlandse theaters aandoen.
In eigen land staan er tijdens de herfstvakantie (Allerheiligenvakantie) reeds vier optredens op het programma en die gaan telkens van start om 14.00. Wij zetten hieronder alles alvast op een rijtje.
* dinsdag 03 november : Cultureel Centrum Jan Tervaert, Hamme. * woensdag 04 november : Cultureel Centrum Adelberg, Lommel. * donderdag 05 november : Cultureel Centrum Zwaneberg, Heist-op-den-Berg. * zaterdag 07 november : Cultureel Centrum Gildhof.
De prijs van de tickets is vastgesteld op 15,00 en meer nieuws over hoe je kaartjes kan bestellen krijg je op haar website. (bron : nieuwsbrief Kathleen)
Gordon (ESF 2009, NSF 1990-2003, lid vakjury JSF 2007-2008) en Jamai Loman gaan samen aan de slag. Voor de Nederlandse commerciële zender RTL 4 zal het tweetal het programma 'Waar is Elvis?!' gaan presenteren. Het programma is vanaf vrijdag 31 juli eerstkomende elke vrijdag te zien.
In het programma strijden de zangers tegen elkaar in de zoektocht naar de beste Elvis-kenner en -kunner. De Elvis-kunner wordt geacht het publiek te raken met zijn bewegingen, stem en charme zoals Elvis dat decennia lang deed. De Elvis-kenner wordt middels een quiz, waar de meest opvallende, swingende en ontroerende fragmenten uit het leven van Elvis voorbij komen, getest op zijn kennis over de legende. (bron : RTL 4)
Newsroom : Katerine begint aan Europese veroveringstocht.
Valt na Polen ook de rest van Europa en de Verenigde Staten voor Katerine Avgoustakis (Eurosong 2002-2006) ? De zangeres heeft inmiddels getekend bij de legendarische Positiva Records in het Verenigd Koninkrijk.
Positiva Records scoorde en scoort nog steeds met de nieuwe single van David Guetta feat. Kelly Rowland "When love takes over". Al meerdere weken op rij staat deze single op nummer één in het Verenigd Koninkrijk en in nog vele andere landen. Ook Sony Duitsland laat deze kans niet schieten en gaat voor een Katerine hit. Ze is ook getekend bij de grootste dance independent van Frankrijk, Scorpio. Eveneens is ze getekend bij Next Plateau in de US, Vale Universal in Spanje, Zuid-Afrika, Rusland en Bulgarije.
Katerine staat al negen weken in de Top 10 in Polen met haar versie van "Ayo technology" waarvan twee weken op nummer één en vijf weken in de Top 3. In eigen land hoopt ze met "Treat me like a lady" opnieuw een hit te scoren. (bron : nieuwsbrief Mostiko)
Newsroom : nieuw album Christoff nu al goed voor goud.
Gisteren heeft schlagerzanger Christoff (Eurosong 1993-2002) zijn nieuwste album "1001 nachten" voorgesteld in de Efteling in het Nederlandse Kaatsheuvel. En daar viel meteen goed nieuws te rapen want nog voor dat het album in de winkelrekken ligt, mocht hij al een gouden plaat in ontvangst nemen. De voorbije dagen en weken werden in voorverkoop reeds 10.000 exemplaren besteld door de fans.
Ook in Duitsland lijkt de trein vertrokken want zijn album "Blaue Augen", dat er midden vorige maand werd uitgebracht, is intussen de hitparade binnengekomen. Op de persvoorstelling gisteren waren ook een aantal collega's van de partij. Zo maakten Eddy Wally, Vader Abraham (componist en tekstschrijver Nederlandse inzending ESF 1973), Willy Sommers, TatYana Storm, The Sunsets en zus Lindsay hun opwachting.
Het nieuwe album, met daarop zijn hits "In 100 000 jaren" en "Miljonair" ligt vanaf aanstaande vrijdag, 10 juli, in de winkelrekken. Overmorgen, donderdag 09 juli, is er vanaf 18.00 in de Free Record Shop van Aalst (Kattestraat 7) een voorverkoop van het album en Christoff zal er ook een showcase geven. (bron : websiteChristoff, Het Nieuwsblad, Het Laatste Nieuws)
'De slimste mens' : Lien Van de Kelder en Sabine Hagedoren te gast in nieuwe reeks ?
Eind maart, tijdens de tweede editie van 'De Nacht van de Vlaamse Televisiesterren', maakte Erik Van Looy bekend dat er een achtste seizoen komt van 'De slimste mens ter wereld' (Eén). Voor de fans van de kwis blijft het echter wachten tot maandag 07 december eerstkomende wanneer de eerste aflevering van het nieuwe seizoen op antenne komt.
Presentator Van Looy is volgens de kranten Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws al bezig met de zoektocht naar interessante BV's. Momenteel worden er testafleveringen gedraaid. Lien Van de Kelder is de opvallendste naam die al meedeed aan zo'n testaflevering. Ook actrice Tania Kloek, weervrouw Sabine Hagedoren, Radio 2-presentatrice Cathérine Vandoorne en voetbalverslaggever Jos Willems maakten volgens de kranten al zo'n testaflevering mee.
Of ze slaagden, is afwachten. Binnenkort krijgen ze te horen of ze effectief aan het programma mogen deelnemen. (logo en foto Lien : Eén)
Newsroom : Zweedse zangeres Agnes Carlsson beroofd op uitreiking Nederlandse 'TMF Awards'.
De Zweedse zangeres Agnes Carlsson (MF 2009) is afgelopen zaterdag, 04 juli, beroofd tijdens de uitreiking van de Nederlandse 'TMF Awards' in Rotterdam. De zangeres raakte haar portemonnee, haar mobiele telefoon en voor 28.000 aan sieraden kwijt. Tot overmaat van ramp mislukte haar optreden, waardoor ze verbijsterd en teleurgesteld is teruggekeerd naar Zweden.
TMF heeft gisteren excuses aangeboden aan de platenmaatschappij. Een woordvoerster van TMF zegt de diefstal te betreuren. TMF probeert aan de hand van beveiligingsbeelden de dader op te sporen.
Volgens de woordvoerder van haar platenmaatschappij White Villa belandde Agnes Carlssonzaterdag in een provisorische kleedkamer, aangezien haar eigen kleedkamer bij aankomst al was bezet door de crew van zangeres Esmée Denters. "Agnes moest genoegen nemen met een loze ruimte op de gang, achter een zwart doek. Hoewel haar platen elders in Europa platina zijn, deed ze daar niet moeilijk over. Volgens de productie van de 'TMF Awards' was de ruimte veilig", reconstrueert de woordvoerder de diefstal.
"Op het podium zong Agnes haar eerste single "On and on", maar pas tijdens het tweede nummer "Release me" ging haar microfoon aan. Helemaal over de rooie verliet ze het podium, want niemand heeft haar kunnen horen", aldus de zegsman van de platenmaatschappij. "De rest van de dag heeft ze aangeslagen op het politiebureau doorgebracht." (bron : Trouw)
Newsroom : exclusieve cd met het allerbeste van Yasmine volgende week bij Story.
Begin vorige week, een paar dagen na het plotse overlijden van de zeer gewaarde zangeres, presentatrice en Eén-omroepster Yasmine (voorzitter vakjury 'Eurosong 2006', woordvoerster ESF 2006), raakte bekend dat haar cd "Liefde en liedjes 1994-2004" opnieuw zou worden uitgebracht.
In eerste instantie zou dat album, dat als titel "Carrière/Afscheid" meekreeg afgelopen weekend in de winkelrekken liggen maar op het laatste moment kwamen de familie, het management en de platenfirma met het weekblad Story tot een overeenkomst. Zo zal het album vanaf volgende week dinsdag, 14 juli, voor slechts 6,90 bij het weekblad te koop worden aangeboden.
* tracklist "Carrière/Afscheid" :
01. "Porselein". 02. "Meisjes aan de macht". 03. "Hou me vast (Dieprood)". 04. "Da's een goeie vraag". 05. "Vingers op mijn huid". 06. "Altijd weer tikt de klok". 07. "Ik was zo graag bij jou gebleven". 08. "Diep in mij". 09. "Ik hou van jou zonder meer". 10. "Afscheid". 11. "Kikkerkoel". 12. "Voor jou". 13. "Ken je dat gevoel". 14. "November". 15. "Vrije val". 16. "Is God dan toch een vrouw". 17. "Suzanne" (Live Nekka Nacht2003) - Frank Boeijen & Yasmine. 18. "Ik voel me blauw" (versie 2004). 19. "Rijden" (versie 2004).
Op het album staan in totaal negentien nummers die de betreurde Yasmine indertijd zelf het mooiste vond en het is meteen ook de muziek waarmee zij herinnerd wil worden. Het zijn negentien nummers als ultiem eerbetoon, opdat niemand Yasmine haar muziek ooit zou vergeten. (bron : Story)
Omar Naber (07 juli 1981) is geboren als Omar Kareem in het SloveenseLjubljana, de huidige hoofdstad van het land. Hij is van origine een rockzanger, en muziek zit hem in het bloed aangezien zijn moeder een muzieklerares is. Van jongsaf aan zingt hij in een jeugdkoor en maakt hij muziek. Hij volgt eerst een opleiding tandtechniek en nadien vat hij een opleiding toerisme aan. Die laatste opleiding maakt hij niet af omdat hij zich helemaal aan zijn carrière wil wijden. Omar is vaak solo aan het werk maar ook met zijn groep Kareem. In 2004 wint hij in zijn land een castingshow ('Bitka talentov') en dat levert hem een ticket op voor de nationale finale voor het Eurovisie Songfestival in 2005. Hij neemt deel aan 'EMA 2005' met het door hemzelf geschreven nummer "Stop" en wint de nationale finale. Hij heeft het Sloveense ticket voor Kiev dus op zak. Tijdens de halve finale van het Eurovisie Songfestival eindigt hij op een twaalfde plaats en is daarmee niet geplaatst voor de finale. Datzelfde jaar brengt hij ook zijn allereerste album op de markt met als titel "Omar". Twee jaar geleden toerde hij lange tijd door Slovenië en was hij ook in het buitenland aan het werk.
Eerder dit jaar waagde hij opnieuw zijn kans om het land te vertegenwoordigen tijdens het Eurovisie Songfestival. Met "I still carry on" was hij rechtstreeks geplaatst voor de finale van 'EMA 2009' maar hij strandde met zestien punten op een tweede plaats na de groep Quartissimo. Meer over Omar Naber kan je terugvinden op zijn website.
OOK JARIG VANDAAG:
* Toto Cotugno (1943), winnaar Eurovisie Songfestival met "Insieme 1992" (Italië, 1990), presentator Eurovisie Songfestival 1991.
Deze eerste maandag van de maand juli sluiten wij af met een aflevering van 'Een avondje uit'. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.
Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) is dit jaar de headliner op 'Rimpelrock'. De achtste editie van het festival "voor jong en oud" vindt plaats op zaterdag 15 augustus eerstkomende op de festivalweide van 'Pukkelpop', in Kiewit (Hasselt).
Andere namen op de affiche zijn Billy Ocean, Dana Winner (voorzitter vakjury 'Eurosong 2004'), Luc Steeno, Christoff (Eurosong 1993-2002) & Lindsay, Free Souffriau zingt Ann Christy (Chansons Euro '70 - 1970, Canzonissima 1971, ESF 1975), Compagnons de la Chanson : Freddy Birset (Eurosong 1993), Marijn Devalck (De Gouden Zeemeermin 1996) & Johny Voners, Vader Abraham (componist en tekstschrijver Nederlandse inzending ESF 1973) en Jimmy Frey (Canzonissima 1967, Eurosong 1989), The Sunsets en The Golden Bis Band.
Tickets voor 'Rimpelrock' kosten 16,00 en zijn sinds vrijdag 05 juni te koop bij de meewerkende dagbladhandelaars in Limburg en omstreken, bij alle filialen van ESSEC, bij alle filialen van Bruno ESSO stations, bij Giga Swing (Kapelstaat 26 in Hasselt) en Uit in Hasselt. Tickets zijn ook online te koop via de website van 'Rimpelrock'.
Dit najaar komt er een nieuwe tournee van schlagerzanger Christoff (Eurosong 1993-2002). Het vervolg op de zeer succesvolle 'Zeven zonden' tour heet 'Duizend dromen, duizend liedjes' en toont hem meer dan ooit als de allround entertainer die hij is. Natuurlijk zal ook zijn zus Lindsay te gast zijn in de nieuwe reeks theaterconcerten.
Op zaterdag 17 oktober eerstkomende kan je hem alvast aan het werk zien in de Grenslandhallen in Hasselt. Kaarten (30,00 , exclusief 3,00 reservatiekosten) voor dit optreden kunnen nu reeds worden aangekocht en dat kan telefonisch (070 34 50 50, vanuit Nederland : 0900 34 50 500) of via de website van Sherpa. Het concert gaat van start om 20.00 en de deuren gaan open om 19.00. Voor alle andere optredens verwijzen we je graag naar zijn website.
Eind dit jaar hebben de fans weer hun jaarlijkse afspraak met Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991). Er kan nog steeds geboekt worden voor de tiende concertreeks van Clouseau in het Sportpaleis. De geplande data voor 'Clouseau 10x10 zijn vrijdag 04, zaterdag 05 en vrijdag 11 december, telkens om 20.30, met staand middenplein, en zondag 13 december om 16.00, met zittend middenplein. Kaarten kosten 18,00 - 21,00 - 26,00 - 31,00 en 38,00 en kunnen nu reeds besteld worden via deze link.
Oslo 2010 : IJslandse omroep op naar inzending voor Oslo.
De IJslandse omroep RÚV gaat in de maanden januari en februari van volgend jaar opnieuw op zoek naar een geschikte inzending voor het Eurovisie Songfestival.
Kandidaten voor de nationale selectie, 'Söngvakeppni Sjónvarpsins 2010' moeten hun inzendingen insturen bij de nationale omroep en dit ten laatste op maandag 05 oktober eerstkomende.
Midden mei strandde zangeres Yohanna met "Is it true ?" op een tweede plaats tijdens de finale van de 54e editie van het Eurovisie Songfestival. Het nummer belandde nadien in een aantal Europese landen, waaronder ons land, in de hitparade. (bron : RÚV ; foto Yohanna : Indrek Galetin, EBU)
'So You Think You Can Dance' : Brahim en Nicky Vernieuwe zetelen in de vakjury.
De opnames voor de nieuwe reeks van 'So You Think You Can Dance' zijn momenteel volop aan de gang en de voorbije week vonden die plaats in de Antwerpse Stadsschouwburg. Na een eerste grote selectie mochten de overblijvers hun danstalent tonen aan de jury.
In die jury zetelen afwisselend zanger Brahim Attaeb (Eurosong 2006-2008), de Nederlandse 'Goede Tijden Slechte Tijden'-acteur Jan Kooijman (Danny de Jong), de Russische danskampioene Euvgenia Parakhina, danseres Nicky Vernieuwe (bekend van 'Sterren op de Dansvloer') en choreograaf Roberto da Costa. Blikvanger is de Amerikaanse choreograaf Dan Karaty, die voor FOX aan de Amerikaanse versie van 'So You Think...' meewerkte en wereldsterren als Jessica Simpson, Kylie Minogue, Britney Spears en Justin Timberlake tot z'n vriendenkring mag rekenen. Later zal beslist worden wie van deze zes mensen in de uiteindelijke vakjury zullen zetelen.
An Lemmens praat de show aan mekaar met de Nederlander Dennis Weening. Zelf zegt Ann totaal niets met dansen te hebben. Maar dat is ook niet nodig. Samen met Dennis staat ze de kandidaten vooral psychologisch bij en vangt ze hen op als het minder goed is afgelopen. In eerste instantie zoekt men vooral naar talent tussen 18 en 34 jaar. Maar ook mensen uit andere leeftijdscategorieën kwamen in Antwerpen hun ding doen. Zo was er een 12-jarig meisje dat enorm goed was, maar door haar leeftijd toch uit de volgende ronde werd gehouden. Een man van 65 liet zien dat hij nog vlotjes in spagaat kon.
Het niveau van het programma ligt bijzonder hoog. De persoon die vorig jaar in Nederland tweede werd zou zelfs meedansen met Michael Jackson in London. Voor de winnaar van deze editie ligt alvast 20.000 , een rol in de musical 'Hairspray' en een professionele dansopleiding klaar. Het programma zal vanaf dit najaar te zien zijn op vtm (Vlaanderen) en RTL 5 (Nederland). (bron : vtm)
Gaan Peter Van Laet (De Gouden Zeemeermin 1996) en Gunther Van Campenhout (Eurosong 2002) voortaan als Mum's Jacket door het leven en nemen ze definitief afscheid van Mama's Jasje ?
Een vraag die dezer dagen op eenieders lippen brandt sinds hun platenmaatschappij Mostiko net voor het weekend een filmpje op het net heeft gegooid waarin het tweetal zegt dat het na twintig jaar echt wel tijd was om te veranderen. Voortaan zouden ze als dance-act door het leven gaan.
Meteen is er ook een eerste single die eind deze week in de winkels zal liggen. "Rainbow" is de Engelstalige versie van "Regenboog", hun jongste Nederlandstalige single. Het rare aan de zaak is dat Mama's Jasje dit jaar heelwat optredens zal verzorgen tijdens de nieuwe editie van 'Palm Parkies', het vroegere 'Zomerfestival Vlaanderen'.
Zo staan Peter en Gunther morgen, dinsdag 07 juli, op het podium in het Sint-Sebastiaanspark in Roeselare tijdens de 'Roeselaarse Parkconcerten'. Verder zijn ze ook dit jaar gevraagd om één van de vier versies van het 'Gordellied 2009', "Zoveel te doen", voor hun rekening te nemen. Op hun Facebook-pagina staat intussen dat meer tekst en uitleg over de eventueel nieuwe in te slagen weg zal volgen. Is dit één of andere promotionele stunt of wordt Mama's Jasje wel degelijk Mum's Jacket ? Wordt ongetwijfeld de komende dagen en weken vervolgd ! (bron : Facebook Mama's Jasje)
Oslo 2010 : Noorwegen op zoek naar inzending Eurovisie Songfestival 2010.
De Noorse omroep NRK heeft deze voormiddag de eerste details bekendgemaakt met betrekking tot de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival van volgend jaar. De uiterste inschrijvingsdatum voor het insturen van nummers voor 'Melodi Grand Prix 2010' is vastgesteld op dinsdag 01 september eerstkomende.
Net als voor de selectie van dit jaar gaat de omroep ook volgend jaar op zoek naar composities van eigen bodem. Enkel inzendingen van personen met de Noorse nationaliteit en/of een permanente verblijfplaats (op 01 september) in het Scandinavische land zullen worden aanvaard. Indien er toch samengewerkt wordt met buitenlandse componisten en/of tekstschrijvers dan moet minstens vijftig procent van het team over de Noorse nationaliteit beschikken. Buitenlandse inzendingen, van pakweg Zweedse makelij, worden niet aanvaard. Daarnaast zal NRK ook zelf op zoek gaan naar componisten en tekstschrijvers.
Midden mei jongstleden wist Alexander Rybak het Scandinavische land een derde overwinning te bezorgen en daarom zal het festival volgend jaar op dinsdag 25, donderdag 27 en zaterdag 29 mei plaatsvinden in de Fornebu Arena, net buiten de hoofdstad Oslo. (bron : NRK ; foto Alexander : Indrek Galetin, EBU)
'Hit The Road' : vanavond opname tweede aflevering in Sint-Truiden, ook Katerine en Jan Smit van de partij.
Deze zomer pakt vtm uit met een nieuw muziekprogramma dat 'Hit The Road' zal heten en negen Vlaamse steden zal aandoen. Udo zal de presentatie voor zijn rekening nemen.
Op zondag plant vtm telkens heel wat animatie voor het hele gezin en hopen we heel veel mensen op die manier dicht bij huis een zomerse dag of avond boordevol ontspanning en muziek te bieden en op maandag staat in elke stad 'Hit The Road' centraal.
Voor de opnames van de tweede aflevering van 'Hit The Road' trekt Udo vanavond naar het hart van Haspengouw, Sint-Truiden, wijd en zijd bekend omwille van haar rijk historisch verleden, de bloeiende fruitteelt in de streek en de vurige aanhang van voetbalclub STVV.
Vanaf 20.00 kan het publiek terecht op de Grote Markt. Dat mag in dit geval erg letterlijk opgevat worden : Sint-Truiden herbergt immers de tweede grootste markt van België. Maar dat de Truienaars deze zee aan ruimte probleemloos kunnen vullen, bewezen ze onlangs nog tijdens de finale van 'Mijn Restaurant!'. Om 21.30 beginnen de opnames (uitzending op overmorgen, woensdag 08 juli bij vtm). Presentator Udo ontvangt voor de tweede week op rij een brede waaier van talentvolle artiesten.
* Laura Lynn brengt het titelnummer van haar gloednieuwe album "In vuur & vlam", dat bruist van de ambiance en de perfecte soundtrack is voor een zonnige, zwoele zomer.
* Tom Helsen stond onlangs nog als enige Belgische artiest op het podium van TW Classic. Daarnaast maakt hij al wekenlang de hitlijsten onveilig met de buitengewone popsong "Every little thing". Dat zal in Sint-Truiden niet anders zijn.
* Dana Winner (voorzitter vakjury 'Eurosong 2004') is geen onbekende voor het Vlaamse publiek : precies 20 jaar geleden scoorde zij haar allereerste hit met "Op het dak van de wereld". Ondertussen bouwde deze sympathieke Hasseltse een rijkgevulde carrière uit, waardoor ze tot ver buiten onze landsgrenzen naam en faam verwierf. Voor 'Hit The Road' brengt zij "De vlinders achterna", een nummer van haar meest recente album "Tussen nu en morgen".
* Annagrace is een tweekoppige danceformatie die tot voor kort door het leven ging als Ian Van Dahl. Met hun nieuwste tophit "Let the feelings go" bewijzen 'leading lady' Annemie Coenen en producer Peter Luts dat hun succesvolle danceformule nog lang niet is uitgewerkt.
* Tom Dice kent muziekminnend Vlaanderen nog van zijn buitengewoon succesvolle 'X-Factor'-campagne, waarin hij pas in de finale de duimen moest leggen tegen Dirk. Meisjesidool Tom pakt in Sint-Truiden uit met zijn nieuwe single "Bleeding love".
* Ook co-presentatrice Karoline Kamosi prijkt op deze tweede affiche van 'Hit The Road'. Onder de noemer Leki & The Sweet Mints zorgt ze samen met haar 'soul'-rijke achtergrondzangeressen voor een vleugje retro-pop op deze zomeravond. Hun nieuwste single "Elvis" doet spontaan terugdenken aan de gloriedagen van The Supremes.
* De Amerikaanse poprockband Metro Station, die wereldwijd hoge ogen gooide met de aanstekelijke hit "Shake it" en zijn opwachting maakte op de wei van Werchter, stelt op 'Hit The Road' zijn nieuwste single "Seventeen forever" voor. Frontman van dit jong gezelschap is trouwens Trace Cyrus, stiefzoon van countryzanger Billy Ray Cyrus en oudere broer van Miley Cyrus, bij ons vooral bekend als Hannah Montana.
* Axl Peleman brengt een stukje Antwerpen naar Limburg met zijn nieuwste solo-nummer "Be a te slapen".
* De Belgische dance-sensatie Sylver pakt in Sint-Truiden uit met "Foreign affair", de derde single van hun vijfde album "Sacrifice". Met songs als "Rise again" en "Hate you now" nog vers in het geheugen, belooft ook dit een échte kraker te worden. Sylver heeft bovendien de eer deze tweede 'Hit The Road' af te sluiten. Na de opnames (vanaf 23.00) trakteren zij de Truiense Grote Markt op een stomend LIVE-optreden tijdens het tweede 'Hit The Road Concert'.
* Ook Katerine (Eurosong 2002-2006) is van de partij en brengt haar nieuwe single "Treat me like a lady".
* Uit Nederland komt Jan Smit en hij brengt "Sta op (en dans met mij)" ten gehore.
'Die Zomer Van...', met Leki :
We brengen elke week een echt muziekfeest met live optredens maar ook met frisse reportages. In 'Die Zomer Van...' gaan we op bezoek bij de maker van die ene grote zomerhit. Hij of zij maakte één zomer lang het mooie weer en verdween daarna uit de belangstelling. Wij zoeken ze nog één keer op, ... desnoods aan de andere kant van de wereld.
'De Platenkast', met Evi Hanssen :
Elke week duiken we in 'De Platenkast' van een bekend gezicht. Niets is zo persoonlijk als een muziekcollectie; wat voor de ene 'fout' is, is voor de andere puur genieten. We peilen naar de liefde voor muziek bij bekend Vlaanderen... Verder houden we de vinger aan de pols van de muzikale actualiteit. Buitenlandse avonturen van onze lokale helden, backstage bij internationale artiesten of gewoon bij de sterren thuis, Wij zijn er deze zomer bij ! Let's hit the road !
De tweede aflevering van 'Hit The Road', met presentator Udo, op woensdag 08 juli op vtm om 19.55. Meer informatie over het programma kan je op de website terugvinden. (bron en logo : vtm)
Roger Cicero (06 juli 1970) is geboren als Roger Marcel Cicero Ciceu in Berlijn. Hij is de zoon van de overleden Roemeense jazzpianist Eugen Cicero (1940-1997). Tussen 1991 en 1996 studeert Roger jazz-zang in Nederland, meer bepaald aan het Hilversums Conservatorium (het latere AHK).
Twee jaar geleden verscheen zijn allereerste album als solist en "Männersachen" wist het tot de derde plaats te schoppen in de Duitse hitparade. Eind dat jaar raakte bekend dat hij zou deelnemen aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival.
Met "Frauen regier'n die Welt" neemt hij op donderdag 08 maart 2007 deel aan 'Wer singt für Deutschland ?', de nationale selectie voor het jaarlijkse liedjesfestival en hij weet Monrose en Heinz Rudolf Kunze achter zich te laten. Tijdens de finale van de 52e editie van het Eurovisie Songfestival, op zaterdag 12 mei 2007, eindigt hij op een negentiende plaats. Later op het jaar verschijnt "Beziehungsweise" en dat album weet het tot een tweede plaats te schoppen in de Duitse hitparade.
Eerder dit voorjaar kwam zijn derde album ""Artgerecht" op de markt. Meer nieuws over de zanger kan je steeds op zijn website vinden.
OOK JARIG VANDAAG:
* Gordon (1968), deelnemer Eurovisie Songfestival 2009, deelnemer Nationaal Songfestival 1990-2003 (Nederland) en lid vakjury Junior Songfestival 2007-2008. * Jeason (1981), deelnemer 'Eurosong' (België 2006).
'Femti år Norge i Eurovision Song Contest' : Anita Thallaug krijgt in 1963 geen enkel punt.
Midden mei wist zanger Alexander Rybak het Scandinavische land Noorwegen een derde overwinning te bezorgen tijdens het Eurovisie Songfestival. Eind mei volgend jaar zal de 55e editie van het jaarlijkse liedjesfestival plaatsvinden in de hoofdstad Oslo en net als vorig jaar en dit jaar zijn er twee halve finales en een finale. De halve finales gaan door op dinsdag 25 en donderdag 27 mei, twee dagen later, op zaterdag 29 mei, vindt dan de finale plaats.
Volgend jaar is het ook precies vijftig jaar geleden dat Noorwegen voor de eerste maal deelnam aan het Eurovisie Songfestival. Zangeres Nora Brockstedt wist toen met "Voi voi" een vierde plaats in de wacht te slepen. Door de jaren heen wist het land goede maar ook minder goede resultaten te behalen. In eigen land zal de negenenveertigste kandidaat aantreden want enkel in 1970 en 2002 was Noorwegen niet van de partij.
Sinds vorige maand gaan wij terug in het verleden en bekijken we elke week in 'Femti år Norge i Eurovision Song Contest' een inzending van naderbij. In deze vierde aflevering bekijken we de inzending uit 1963 en dat jaar mag zangeres Anita Thallaug naar het Eurovisie Songfestival voor Noorwegen.
Noorwegen neemt pas sinds 1960 deel aan het Eurovisie Songfestival hoewel de eerste editie reeds in 1956 plaatsvond. De nationale selectie van 1963 omvat, net als die van 1961 en 1962, enkel een finale met vijf nummers en met één kandidaat meer dan de twee voorgaande edities. Elk nummer wordt tijdens die nationale finale gebracht met een klein ensemble en met een orkest. De finale vindt plaats in de studio van de nationale omroep in Oslo op zondag 10 februari en wordt opnieuw in goede banen geleid door Odd Grythe.
* finale - zondag 10 februari 1963 :
01.
Vi slentret langs en vårlig sti
Jens Book-Jensen
Ray Adams
54 p
03
02.
Drømmekjolen
Nora Brockstedt
Anita Thallaug
50 p
04
03.
Solhverv
Jan Høiland
Nora Brockstedt
81 p
01
04.
Adjø
Anita Thallaug
Beate Brevik
40 p
05
05.
Jakteskipperen
Ray Adams
Jens Book-Jensen
59 p
02
Zangeres Nora Brockstedt, eerder al tweemaal aanwezig op het Eurovisie Songfestival, zou het land dit jaar opnieuw gaan vertegenwoordigen. Maar ze zag hier van af omdat ze - naar eigen zeggen - andere verplichtingen had. Het gerucht doet echter de ronde dat ze vreesde voor een slecht resultaat en daarom niet naar het Verenigd Koninkrijk wou afreizen. Anita Thallaug, die net als in 1962 deelnam aan de nationale selectie, mocht de plaats van Brockstedt innemen en in de Britse hoofdstad Londen strandt ze met "Solvherv" (tekst en muziek : Dag Kristoffersen ; dirigent : Øivind Bergh) met nul punten op een dertiende en gedeelde laatste plaats.
Actrice en zangeres Anita Thallaug (14 februari 1938) is geboren in de Noorse stad Bærum. In totaal waagde ze drie keer haar kans tijdens de Noorse selectie, 'Melodi Grand Prix', en geen enkele keer wist ze de overwinning binnen te halen. In 1962 eindigde ze, net als Laila Dalseth, met "Mormors spilledåse" op een vijfde en laatste plaats. Tijdens de nationale finale werd elk nummer tweemaal ten gehore gebracht (éénmaal met een klein ensemble, éénmaal met orkest). Met het nummer "Våre skal dagene vaere" eindigde ze samen met Inger Jacobsen op een vierde plaats. Een jaar later, in 1963, waagde ze opnieuw haar kans en net als een jaar eerder waren de vierde en vijfde plaats weggelegd voor de zangeres. Samen met Beate Brevik eindigde ze laatste met "Adjø". Oud-festivaldeeneemster Nora Brockstedt en Anita eindigden met "Drømmekjolen" op een vierde plaats. Drie jaar later, in 1966, waagde Anita voor het laatst haar kans tijdens 'Melodi Grand Prix'. Met "Vims" (ook gezongen door oud-festivaldeelneemster Wenche Myhre) eindigde ze op een vijfde plaats. Een derde plaats was weggelegd voor "Ung og forelsket" (ook gezongen door Grynet Molvig).
Het nummer werd door Anita nooit op single uitgebracht maar wel door Jan Høiland. Hij zong het nummer ook tijdens de nationale finale. (met dank aan 3D Flags)
Newsroom : Marianne Dupon, ex-partner Yasmine, heeft het ziekenhuis verlaten, vader Werner ontving dreigbrieven.
Marianne Dupon (38) heeft de nacht van vrijdag op zaterdag in het ziekenhuis doorgebracht nadat ze vrijdag op de afscheidsplechtigheid van haar ex Yasmine (voorzitter vakjury 'Eurosong 2006', woordvoerster ESF 2006) was ingestort. Pas gisteren in de loop van de namiddag wilden de dokters haar laten gaan. "We nemen Marianne nu mee naar onbekende oorden. Ze heeft rust nodig", zei haar bezorgde vader Werner gisteren.
Werner Dupon zegt vandaag in Het Nieuwsblad op Zondag dat hij sommige reacties op de zelfdoding van Yasmine (37) totáál niet begrijpt. "Mijn lieve dochter wordt door velen met een beschuldigende vinger aangewezen. In mijn kapsalon heb ik drie brieven toegestuurd gekregen. Háátbrieven. De eerste twee waren totale onzin. Op het belachelijke af. Maar de derde brief (slikt), dat was iets anders. Mijn vrouw Els is zelfs ingestort toen ze hem las. Ik ben ermee naar de politie gestapt. Ze hebben dat heel ernstig genomen. De politie heeft ons slachtofferhulp aangeboden en ons perfect begeleid."
Over de inhoud van die bewuste brief wil vader Dupon in de krant niets kwijt. "Ik wil beklemtonen dat mijn dochter het niet verdiend om met de vinger te worden gewezen. Marianne zag Hilde (echte naam van Yasmine) zo graag. Nog altijd. En ík kan het weten. Ik ben haar vader. Hun scheiding kon zelfs therapeutisch werken. En ik leg de nadruk op scheiding, niet op echtscheiding. Dat is een groot verschil. Want soms kan het lukken als mensen even uit mekaar gaan. Dat is niet alleen zo bij lesbische koppels, maar ook bij heterokoppels. We hebben allemaal onze problemen. En op termijn kan het soms opnieuw goed komen. Ja, zelfs door elkaar even los te laten."
"In de aanloop naar de uitvaartdienst van Hilde kon ik niet slapen. Ik heb toen mijn gevoelens van me afgeschreven. Hilde is bezweken onder een 'donkere nacht van de ziel'. Dat heb ik uit Dante's Divina Comedia. Als je dat gedicht leest, weet je hoe het komt dat iemand van halfweg de dertig zelfmoord pleegt. Daarmee is alles gezegd." Vader Dupon hervat plots. "Als je een identiteitscrisis krijgt en niet meer weet wie Yasmine is en wie Hilde (blaast). En als je bedrogen wordt door collega's (zwijgt). Meer wil er ik niet over zeggen. Ik wil geen conflict. Ik wil wél dat de mensen weten dat er meer aan de hand was dan de scheiding alleen."
Werner Dupon is bezorgd om zijn dochter Marianne. "Marianne crashte vrijdag niet alleen door de emoties en de hitte. Dat was al veel langer bezig. Marianne weegt zelfs geen vijftig kilogram meer." Gisteren haalde vader Dupon opgelucht adem na een verlossend telefoontje uit het ziekenhuis van Edegem. "Volgens de dokter is haar bloeddruk stabiel. Marianne is daar heel goed opgevangen. Heel goed verzorgd ook. Straks gaan we haar halen. En daarna vertrekken we samen naar een onbekende bestemming. Want we hebben rust nodig nu. Veel rust. Ik zal van die rust ook profiteren om een brief te schrijven naar burgemeester Janssens. Om hem te zeggen dat zijn diensten prachtig werk hebben geleverd. Ze hebben ons perfect opgevangen."
Eergisteren stuurde Werner een emotionele brief naar de redactie van Het Laatste Nieuws. Daarin blikte de man - amper enkele uren voor de afscheidsplechtigheid en in het holst van de nacht, terwijl hij (nog maar eens) de slaap niet kan vatten - terug op een bewogen week voor hem en zijn familie. Daarin neemt hij onder meer zijn dochter in bescherming, die volgens hem dus onterecht met de vinger wordt gewezen.
Hieronder volgen enkele citaten uit die brief :
"Vaarwel lieve schoondochter. Vele overpeinzingen had ik de laatste week, en zeker vorige nacht. Waarom ? Waarom ? We hielden allen zoveel van je. In het bijzonder onze dochter Marianne, die jou misschien (tijdelijk ?) verlaten had, maar je nog steeds liefhad. Ik kan het weten, ik ben haar vader."
"Wie was Yasmine ? Dát was niet moeilijk om over te oordelen. Maar de vraag blijft : wie was Hilde ? Dat weten enkel wij, de intimi. Hoe je relatie met Marianne in elkaar zat, daar werd veel over geschreven. Door titels als 'Yasmine kon de liefdesbreuk niet aan' werd mijn lieve dochter door velen beschuldigend aangewezen. Ik ontving haatbrieven op het adres van mijn zaak."
"De bedoeling van deze open brief is dat iederéén moet weten dat mijn dochter Hilde nog graag zag. Meer zelfs, de scheiding kon een therapeutisch resultaat opleveren. Helaas zijn zoveel puzzeldeeltjes van Hilde én Yasmine in sneltempo uiteengevallen."
"Hilde is bezweken onder een 'donkere nacht van de ziel' (citaat uit Dante's Divina Comedia). We staan daar machteloos tegenover. Het fixeert ons op onze eigen existentiële leegte. De begrijpelijke neiging om ervan weg te lopen, maakt het allemaal nog erger. Aanvaarding, hoe moeilijk ook, is de enige mogelijkheid." (bron : Het Nieuwsblad op Zondag, Het Laatste Nieuws)
'Palm Parkies' : van Guy Swinnen tot The Auratones feat. Thijs van Leer.
Afgelopen woensdag werd in Blankenberge het startschot gegeven van een nieuwe editie van 'Palm Parkies', het vroegere 'Zomerfestival Vlaanderen'. Ook deze zomer presenteert Radio 2 in samenwerking met Palm en vzw Divers op twaalf locaties, overal in Vlaanderen, in totaal om en bij de negentig gratis concerten. De twaalf locaties zijn Aalst, Blankenberge, Deinze, Genk, Halle, Hasselt, Kapellen, Lier, Roeselare, Sint-Niklaas, Waregem en Wevelgem.
Axl Peleman, Sabien Tiels (De Gouden Zeemeermin 1996), Sandrine (Eurosong 2008), Roel Vanderstukken, Guy Swinnen, Mama's Jasje (Peter Van Laet - De Gouden Zeemeermin 1996/Gunther Van Campenhout - Eurosong 2002), BUURMAN en Lenny & De Wespen zijn de 'Festivalfavorieten' van Radio 2 en zij zijn ook te gast in 'Mooie Dagen', het zomerprogramma tussen 09.00 en 12.00.
Daarnaast vinden er ook in een aantal Nederlandse steden concerten plaats, alles samengeteld 135 concerten en dit op zeventien locaties. Net als vorig jaar zullen wij ook dit jaar het festival van naderbij volgen tijdens de maanden juli en augustus. Vanaf vandaag krijg je elke week op zondag een overzicht van de optredens die er die week zullen doorgaan. Die vinden telkens op maandag, dinsdag, woensdag of donderdag plaats en gaan van start om 20.00.
* maandag 06 juli :
- Aalst (Stadspark - 'Parkconcerten') : Guy Swinnen. - Halle ('Stroppenconcerten' aan het Jeugdcentrum Stroppen) : Lenny & De Wespen en BUURMAN. - Waregem ('Kasteelconcerten' in het Hof Baron Cassier) : Sandrine (Eurosong 2008).
* dinsdag 07 juli :
- Genk ('Muziek in de Stad' aan de Dieplaan) : Roel Vanderstukken. - Roeselare ('Roeselaarse Parkconcerten' in het Sint-Sebastiaanspark) : Mama's Jasje (Peter Van Laet - De Gouden Zeemeermin 1996/Gunther Van Campenhout - Eurosong 2002). - Sint-Niklaas ('Walburgconcerten' in het Romain de Vidtspark) : Sandrine (Eurosong 2008).
* woensdag 08 juli :
- Blankenberge ('Parkklanken' in het Park De Craene) : Roel Vanderstukken. - Deinze ('Kaandelconcerten' in het park aan de Mouterijdreef) : Guy Swinnen.
* donderdag 09 juli :
- Hasselt ('Kaperconcerten' in het Kapermolenpark) : Axl Peleman. - Kapellen ('Noten in het Park' in het Gemeentepark Beaulieu) : Raymond x 4. - Lier ('Vestconcerten' op de Vesten) : Sandrine (Eurosong 2008). - Wevelgem ('Hofconcerten' in de Gemeentelijke Hovingen) : Sabien Tiels Live (De Gouden Zeemeermin 1996).
Ook in Nederland vinden er optredens plaats maar deze week is er enkel eentje in Roosendaal.
* woensdag 08 juli :
- Roosendaal ('Vrouwenhofconcerten' in het Vrouwenhofpark) : The Auratones feat. Thijs van Leer.
Je wordt verwacht vanaf 19.00 om lekker te eten en te drinken. Om 20.00 start het optreden tot ongeveer 22.30. Je kan dan nog nagenieten tot 23.15. Meer nieuws en informatie is ook beschikbaar op de website van het festival. (bron : Palm Parkies, Radio 2)
Vanavond vindt 'Zo is er maar één - live on stage' plaats op het Nieuw Stadsplein van Genk en ook ditmaal gaat het concert door met de normale programmering. Er is wel een gepast eerbetoon aan Yasmine (voorzitter vakjury 'Eurosong 2006', woordvoerster ESF 2006) die vorige week donderdag, op amper 37-jarige leeftijd, besliste om uit het leven te stappen en afgelopen vrijdag naar haar laatste rustplaats werd gebracht. Het concert vangt aan om 20.00.
* zondag 05 juli op het Nieuw Stadsplein van Genk (Limburg) :
- Dana Winner (voorzitter vakjury 'Eurosong 2004'). - Roel Vanderstukken. - Jackobond (winnares vierde seizoen 'Zo is er maar één'). - Isabelle A (Eurosong 1999). - Fosco (runner-up vierde seizoen 'Zo is er maar één'). - TatYana Storm (derde plaats vierde seizoen 'Zo is er maar één').
Volgende zaterdag, 11 juli, zit de televisiekijker mee op de eerste rij voor het slotconcert van 'Vlaanderen Feest'. Wat meteen ook het orgelpunt vormt van deze 'Zo is er maar één' concerttour, en live wordt uitgezonden op Eén, ter ere van de feestdag van de Vlaamse Gemeenschap. (bron : Eén)
'Hit The Road' : nieuw vtm-programma strijkt vandaag en morgen neer in Sint-Truiden.
Deze zomer pakt vtm uit met een nieuw muziekprogramma dat 'Hit The Road' heet en negen Vlaamse steden aandoet. Udo neemt de presentatie voor zijn rekening. Maandag staat in elke stad 'Hit The Road' centraal, maar ook op zondag plant vtm telkens heel wat animatie voor het hele gezin en hopen we heel veel mensen op die manier dicht bij huis een zomerse dag of avond boordevol ontspanning en muziek te bieden.
* ON THE ROAD - Fiets- en wandelroutes van 11.00 tot 17.00 (zondag) :
Vanaf 11.00 gaan telkens enkele wandel- en fietsroutes van start. Samen met de toeristische dienst van elke stad, heeft vtm de mooiste plekjes in en rond de stad uitgekozen voor fietsers en wandelaars.
Aanmelden kan gratis bij de infotenten, waar je een flyer meekrijgt met een gedetailleerd parcours. Bij de wandelroutes kan je kiezen tussen een traject van 7 of 14 km. Bij de fietstochten kan je kiezen tussen 20 of 40 km. Bovendien zit er muziek in elk van deze tochten . Want op de punten waar de routes samenkomen, worden de deelnemers getrakteerd op mini-concertjes en ambiance. Wie wil, kan vrijblijvend meespelen met de 'on the road'-rebus : wie de juiste oplossing vindt langs het parcours, maakt kans op een Meet & Greet met een artiest die maandagavond in 'Hit The Road' zal optreden.
* ON THE ROAD - Kinderland van 10.00 tot 18.00 (zondag) :
Voor de allerkleinsten bouwen we ook een kinderdorp van 500 m² : met workshops, springkastelen, veel muziek allemaal bijzonder kindvriendelijk en veilig. Pret verzekerd voor de kinderen, terwijl mama of papa uitblazen op een terras na hun wandel- of fietstocht.
* ON THE ROAD Sing-a-long van 19.30 tot 21.00 (zondag) :
Op zondagavond testen we de muzikale capaciteiten van onze gast-stad. Op een groot scherm brengen we een selectie van Vlaamse en internationale hits en nodigen we iedereen om uit volle borst mee te zingen.
Wie enthousiast meezingt, komt allicht op het grote scherm want op het plein lopen onze camerateams tussen de mensen. Eind mei organiseerde vtm in Metropolis Antwerpen een 'Sound Of Music Sing Along'. De reacties waren zo overweldigend dat we dit concept deze zomer willen aanbieden in heel Vlaanderen.
Voor de opnames van de tweede aflevering van 'Hit The Road' trekt Udo morgen, maandag 06 juli, naar het hart van Haspengouw, Sint-Truiden, wijd en zijd bekend omwille van haar rijk historisch verleden, de bloeiende fruitteelt in de streek en de vurige aanhang van voetbalclub STVV.
Vanaf 20.00 kan het publiek terecht op de Grote Markt. Dat mag in dit geval erg letterlijk opgevat worden : Sint-Truiden herbergt immers de tweede grootste markt van België. Maar dat de Truienaars deze zee aan ruimte probleemloos kunnen vullen, bewezen ze onlangs nog tijdens de finale van 'Mijn Restaurant!'. Om 21.30 beginnen de opnames (uitzending op woensdag 08 juli bij vtm). Presentator Udo ontvangt voor de tweede week op rij een brede waaier van talentvolle artiesten.
* Laura Lynn brengt het titelnummer van haar gloednieuwe album "In vuur & vlam", dat bruist van de ambiance en de perfecte soundtrack is voor een zonnige, zwoele zomer.
* Tom Helsen stond onlangs nog als enige Belgische artiest op het podium van TW Classic. Daarnaast maakt hij al wekenlang de hitlijsten onveilig met de buitengewone popsong "Every little thing". Dat zal in Sint-Truiden niet anders zijn.
* Dana Winner (voorzitter vakjury 'Eurosong 2004') is geen onbekende voor het Vlaamse publiek : precies 20 jaar geleden scoorde zij haar allereerste hit met "Op het dak van de wereld". Ondertussen bouwde deze sympathieke Hasseltse een rijkgevulde carrière uit, waardoor ze tot ver buiten onze landsgrenzen naam en faam verwierf. Voor 'Hit The Road' brengt zij "De vlinders achterna", een nummer van haar meest recente album "Tussen nu en morgen".
* Annagrace is een tweekoppige danceformatie die tot voor kort door het leven ging als Ian Van Dahl. Met hun nieuwste tophit "Let the feelings go" bewijzen 'leading lady' Annemie Coenen en producer Peter Luts dat hun succesvolle danceformule nog lang niet is uitgewerkt.
* Tom Dice kent muziekminnend Vlaanderen nog van zijn buitengewoon succesvolle 'X-Factor'-campagne, waarin hij pas in de finale de duimen moest leggen tegen Dirk. Meisjesidool Tom pakt in Sint-Truiden uit met zijn nieuwe single "Bleeding love".
* Ook co-presentatrice Karoline Kamosi prijkt op deze tweede affiche van 'Hit The Road'. Onder de noemer Leki & The Sweet Mints zorgt ze samen met haar 'soul'-rijke achtergrondzangeressen voor een vleugje retro-pop op deze zomeravond. Hun nieuwste single "Elvis" doet spontaan terugdenken aan de gloriedagen van The Supremes.
* De Amerikaanse poprockband Metro Station, die wereldwijd hoge ogen gooide met de aanstekelijke hit "Shake it" en zijn opwachting maakte op de wei van Werchter, stelt op 'Hit The Road' zijn nieuwste single "Seventeen forever" voor. Frontman van dit jong gezelschap is trouwens Trace Cyrus, stiefzoon van countryzanger Billy Ray Cyrus en oudere broer van Miley Cyrus, bij ons vooral bekend als Hannah Montana.
* Axl Peleman brengt een stukje Antwerpen naar Limburg met zijn nieuwste solo-nummer "Be a te slapen".
* De Belgische dance-sensatie Sylver pakt in Sint-Truiden uit met "Foreign affair", de derde single van hun vijfde album "Sacrifice". Met songs als "Rise again" en "Hate you now" nog vers in het geheugen, belooft ook dit een échte kraker te worden. Sylver heeft bovendien de eer deze tweede 'Hit The Road' af te sluiten. Na de opnames (vanaf 23.00) trakteren zij de Truiense Grote Markt op een stomend LIVE-optreden tijdens het tweede 'Hit The Road Concert'.
'Die Zomer Van...', met Leki :
We brengen elke week een echt muziekfeest met live optredens maar ook met frisse reportages. In 'Die Zomer Van...' gaan we op bezoek bij de maker van die ene grote zomerhit. Hij of zij maakte één zomer lang het mooie weer en verdween daarna uit de belangstelling. Wij zoeken ze nog één keer op, ... desnoods aan de andere kant van de wereld.
'De Platenkast', met Evi Hanssen :
Elke week duiken we in 'De Platenkast' van een bekend gezicht. Niets is zo persoonlijk als een muziekcollectie; wat voor de ene 'fout' is, is voor de andere puur genieten. We peilen naar de liefde voor muziek bij bekend Vlaanderen... Verder houden we de vinger aan de pols van de muzikale actualiteit. Buitenlandse avonturen van onze lokale helden, backstage bij internationale artiesten of gewoon bij de sterren thuis, Wij zijn er deze zomer bij ! Let's hit the road !
De tweede aflevering van 'Hit The Road', met presentator Udo, op woensdag 08 juli op vtm om 19.55. Meer informatie over het programma kan je op de website terugvinden. (bron en logo : vtm)