Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

07-09-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TV-TIP : vanavond eerste aflevering van 'De Provincieshow'.

De Provincieshow Vanaf vanavond, en dit negen weken lang, gaat het eerste net van de openbare omroep (Eén) op zoek naar de meest muzikale provincie van Vlaanderen. In 'De provincieshow' (gepresenteerd door Peter Van de Veire) nemen de vijf Vlaamse provincies het in een muzikale strijd tegen elkaar op onder de bezielende leiding en coaching van stuk voor stuk gedreven provinciekapiteins.

De vijf provincies treden wekelijks met elkaar in duel. In elke aflevering krijgen de kapiteins opdrachten voor de volgende week en het is dan aan hen om die opdrachten zo goed mogelijk in te vullen. Telkens zijn er vijf duels waarvan één superduel. Tijdens dat superduel is het de bedoeling dat de kapiteins dan ook alle registers gaan opentrekken en de andere provincies gaan overdonderen met een muzikaal en visueel spektakel.  

De vijf duels plus opdrachten voor de eerste aflevering vanavond zijn :

* Antwerpen <=> West-Vlaanderen : 'Zalig Nederlandstalig'.
* Oost-Vlaanderen <=> Limburg : 'Ladies First'.
* Vlaams-Brabant <=> Oost-Vlaanderen : 'Pop Dertigers'.
* Limburg <=> Antwerpen : 'Muziek Met Gezag'.
* West-Vlaanderen <=> Vlaams-Brabant : 'Water' (Superduel).

De vraag die op eenieders lippen brandt is : "Wie wordt de muzikaalste provincie van Vlaanderen ?". Het antwoord op die vraag kennen we op vrijdag 02 november eerstkomende. Maar eer het zover is moeten alle provincies dus het beste van zichzelf gaan geven. De punten worden toegekend door het publiek in de studio, de kijker thuis heeft dus geen inspraak. In die studio zitten dus mensen uit de verschillende provincies en zij geven na elk duel punten. De exacte verdeling van de stemmen per duel wordt aan het eind van het programma bekendgemaakt nadat alle duels 'uitgevochten' zijn. Alle scores worden dan samengeteld en zo komt men tot de winnaar van de week.

Na elke aflevering worden de stemmen van die week toegevoegd aan het totaalklassement en dat klassement bepaalt dan de startposities van de provincies tijdens de grote finale begin november. In die finale vallen de verliezers van de duels af totdat er uiteindelijk nog één provincie overblijft die dan meteen ook de meest muzikale provincie van Vlaanderen wordt.

Tot slot geven we nog eens de namen mee van de vijf kapiteins :

Axel Daeseleire voor Antwerpen.
* Dana Winner (voorzitter vakjury 'Eurosong 2004') voor Limburg.
* Luc De Vos voor Oost-Vlaanderen.
* Kris Wauters (Clouseau - ESF 1991) voor Vlaams-Brabant.
* Evy Gruyaert voor West-Vlaanderen.

Meer informatie over het programma krijg je op de website en de eerste aflevering gaat vanavond op antenne vanaf 20.40. (bron en foto : Eén)

07-09-2007 om 11:21 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Lena Valaitis.

 Lena Valaitis (07 september 1943) is geboren in Memel (toenmalige Oost-Pruisen), tegenwoordig Klaipėda. Het is de derde grootste stad van de Baltische staat Litouwen. Haar vader sneuvelt als soldaat tijdens de Tweede Wereldoorlog en kort nadien vlucht haar moeder met Lena en haar broer naar Duitsland. Haar eerste muzikale successen behaalt ze in de jaren zeventig. In 1976 neemt ze voor het eerst deel aan de Duitse selectie voor het Eurovisie Songfestival. Tijdens 'Ein Lied für Den Haag' eindigt ze met "Du machst Karriere" op een zevende plaats en dit op een totaal van twaalf deelnemers. Vijf jaar later, in 1981, neemt ze opnieuw deel en ditmaal weet ze 'Ein Lied für Dublin' te winnen met het prachtige "Johnny Blue". Tijdens het Eurovisie Songfestival eindigt ze, met het door Ralph Siegel geschreven nummer, in de Ierse hoofdstad op een tweede plaats. Net als in 1980 behaalt West-Duitsland een tweede plaats, het beste resultaat van het land tot op dat moment. Een jaar later zou Nicole het Songfestival winnen en zo Duitsland de eerste overwinning bezorgen. Het land zat op die overwinning te wachten sinds 1956. Na haar Songfestivaldeelname volgen nog een aantal hits en in 1992 waagt ze opnieuw haar kans. Tijdens 'Ein Lied für Malmö' eindigt ze met "Wir seh'n uns wieder" op een derde plaats na winnaar Wind en Blaue Engel. In 1993 trekt ze zich terug uit de showbizz om in 2001 weer te keren. Meer over deze fantastische zangeres kan je op haar website vinden.

07-09-2007 om 00:00 geschreven door Redactie  


06-09-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : twee concerten toegevoegd aan reeks 'Clouseau20' in het Sportpaleis.

Clouseau20 Voor de concertreeks 'Clouseau 20', eind dit jaar in het Antwerpse Sportpaleis, zijn intussen reeds 90.000 tickets de deur uit. Vandaag maakte organisator PSE-Belgium bekend dat er alvast twee concerten worden toegevoegd wat het aantal (voorlopig) op tien brengt.

In november en december staat Clouseau (ESF 1991) voor het achtste jaar op rij in het
Sportpaleis en dit jaar is het trouwens precies twintig jaar geleden dat de groep voor het eerst tijdens 'Marktrock' in Leuven op een groot podium stond. De groep zal tijdens hun concerten de grootste hits van die afgelopen twintig jaar ten gehore brengen. Het eerste toegevoegde concert gaat door op zondag 09 december en dit om tegemoet te komen aan families met kinderen. Het tweede concert gaat door op woensdag 19 december en dat om de kans te geven aan de studerende jeugd (op dat ogenblik zijn de examens achter de rug).

Hieronder geven we een volledig overzicht van de data, alle concerten starten om 20.30 behalve de concerten op zondag 09 (16.00) en zondag 16 december (15.00) die dus in de namiddag van start gaan.

* vrijdag 30 november 2007.
* zaterdag 01 december 2007.
* dinsdag 04 december 2007.
* donderdag 06 december 2007.
* vrijdag 07 december 2007.
* zondag 09 december 2007 (NIEUW).
donderdag 13 december 2007.
* zaterdag 15 december 2007.
* zondag 16 december 2007.
woensdag 19 december 2007 (NIEUW).

De shows op 04, 06, 13 en 16 december zijn telkens met zitplaatsen op het middenplein. Wie nog geen tickets heeft aangekocht kan dit nog steeds doen, maar er snel bij zijn is toch wel de boodschap. De prijs van deze tickets schommelt tussen 18 en 36 € en kunnen worden besteld bij Tele Ticket Service : telefonisch op het nummer 070/345.345 (vanuit Nederland : 0900/45.000.45). Ook via de website van het
Sportpaleis kunnen tickets worden aangekocht en daarvoor klik je hier.

06-09-2007 om 20:19 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nieuwe single Wir 3 over twee weken in de winkelrekken.

Wir 3 - Kuma hé Over twee weken, op vrijdag 21 september om precies te zijn, ligt de tweede single van Wir 3 in de Duitse platenzaken. Wir 3 zijn de Duitse zusjes van 'onze' K3 (Eurosong 1999).

Na "Heyah mama", de Eurosongbijdrage van K3 uit 1999, werd nu gekozen voor "Kuma hé", het nummer uit het gelijknamige album dat in 2005 verscheen. Zowel in ons land als in Nederland stond die single wekenlang in de hitparade en wist het beslag te leggen op de tweede plaats.

06-09-2007 om 13:44 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : Zweden - 06 september 2007 : Martin Stenmarck nieuw op vijftien.

 Nightwish verliest één plaatsje en klokt met "Amaranth" op de veertiende plaats af. Martin Stenmarck komt met "100 år från nu (blundar)" meteen één plaatsje lager binnen. Måns Zelmerlöw boekt met "Cara mia" negen plaatsen verlies en na meer dan een half jaar is het liedje bijna uitgezongen, de opvolger, "Work of art (Da Vinci)", verliest elf plaatsen en staat deze week op plaats zevenenveertig. Magnus Carlsson komt met "Waves of love" opnieuw binnen en BWO doet het ook deze week goed, beide singles stijgen, "Let it rain" boekt zelfs zestien plaatsen winst. Peter Jöback daalt met "Stockholm i natt" naar een twintigste plaats, zijn nieuwe album verschijnt later deze maand. In de albumhitlijst boekt Tommy Körberg meer dan dertig plaatsen verlies, Alice Babs daarentegen is één van de sterkste stijgers in het overzicht. In de DVD-hitlijst is de DVD van 'Melodifestivalen 2007' deze week verdwenen. De DVD van 'Melodifestivalen 2004' blijft op een derde plaats en ook de DVD van het afgelopen Eurovisie Songfestival heeft terug een stekje in het overzicht gevonden.

SINGLES TOP 60 :


14. (13) "Amaranth" - Nightwish (2 weken)(Finse selectie 2000).
15. (NW) "100 år från nu (blundar)" - Martin Stenmarck (ESF 2005).
20. (04) "Stockholm i natt" - Peter Jöback (6 weken)(MF 1990).
23. (39) "Let it rain" - BWO (3 weken)(MF 2005-2006).
24. (NW) "Baby listen to me" - Da Buzz (MF 2003).
25. (10) "Ingen sommar utan reggae" - Markoolio (20 weken)(presentator MF 2005).
29. (21) "Prayer for the weekend" - The Ark (9 weken)(ESF 2007).
34. (35) "Seven seas" - The Poodles (MF 2006) feat. Peter Stormare (18 weken).
35. (37) "Rhythm drives me crazy" - BWO (2 weken)(MF 2005-2006).
41. (NW) "If only you" - Danny feat. Therese (MF 1999-2007).
42. (16) "Här står jag" - Sonja Alldén (10 weken)(MF 2006-2007).
44. (22) "True believer" - E-Type (17 weken)(MF 2004).
47. (36) "Work of art (Da Vinci)" - Måns Zelmerlöw (11 weken)(MF 2007).
49. (RE) "Waves of love" - Magnus Carlsson (2 weken)(MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007).
54. (45) "Cara mia" - Måns Zelmerlöw (27 weken)(MF 2007).
60. (44) "Ännu en dag" - Nanne (8 weken)(ESF 1996, MF 1986-1987-1998-2003-2005-2007, SFE 2001).

Verdwenen : "I remember love" - Sarah Dawn Finer (22 weken)(MF 2007).

ALBUMS TOP 60 :


Eva Dahlgren - En blekt blondins ballader

05. (03) "En blekt blondins ballader 1980-2005" - Eva Dahlgren (9 weken)(MF 1979-1980).
10. (13) "Värsta plattan" - Markoolio (22 weken)(presentator MF 2005).
12. (12) "Till dig" - Sonja Aldén (19 weken)(MF 2006-2007).
28. (22) "För kärlekens skull - det bästa med" - Ted Gärdestad (12 weken)(ESF 1979, MF 1973-1975).
29. (19) "Prayer for the weekend" - The Ark (21 weken)(ESF 2007).
30. (RE) "Live forever - The album" - Magnus Carlsson (8 weken)(MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007).
31. (58) "Illusion" - Alice Babs (ESF 1958) med Jan Johansson och Georg Riedels Orkester (2 weken).
37. (04) "Rakt upp och ner" - Tommy Körberg (14 weken)(ESF 1969-1988, MF 1971).
41. (30) "A Finer Dawn" - Sarah Dawn Finer (14 weken)(MF 2007).
46. (41) "Stand by for..." - Måns Zelmerlöw (14 weken)(MF 2007).
59. (44) "CV - Det bästa med Cornelis Vreeswijk" - Cornelis Vreeswijk (18 weken)(MF 1972).

Verdwenen : "Jag måsta kyssa dig" - Nanne (16 weken)(ESF 1996, MF 1986-1987-1998-2003-2005-2007, SFE 2001).

DVD TOP 20 :

03. (03) "Melodifestivalen 2004" - Diversen (30 weken).
13. (RE) "Eurovision Song Contest Helsinki 2007" - Diversen (9 weken).
16. (10) "Schlager SM 2007" - Karaoke (16 weken).

Verdwenen : "Melodifestivalen 2007" - Diversen (23 weken).



(bron :
Hitlistan, Swedish charts)

06-09-2007 om 12:40 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nieuw album van K3 verschijnt volgende maand.

K3 - Kusjes Vanaf vrijdag 19 oktober ligt het nieuwe album van K3 (Eurosong 1999) in de Vlaamse en Nederlandse platenzaken. De titel van dat, inmiddels reeds negende, album is "Kusjes" en in totaal prijken er twaalf nieuwe nummers op. Hun grote zomerhit "Kusjesdag" mocht natuurlijk niet ontbreken en opent het album.

Volledige tracklist "Kusjes" :

01. "Kusjesdag".
02. "Mama". 
03. "Billy".
04. "Sterren".
05. "Jongen van mijn dromen".
06. "Ons huis".
07. "Dansvloer".
08. "De wereld veranderen".
09. "Sproetjes".
10. "Vliegen als een vogel".
11. "Prinses".
12. "Ware liefde".

06-09-2007 om 12:01 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : ook volgend jaar een 'Studio 100 Zomerfestival' in Rotterdam.

 Net als dit jaar zal er volgend jaar een Studio 100 Zomerfestival komen. De editie 2008 zal net als dit jaar doorgaan in Ahoy' in Rotterdam. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni 2008 zakken alle favoriete TV-vrienden naar de havenstad af en dit voor een geweldige show. Tijdens het programma kan je lekker meedansen op de hits van K3 (Eurosong 1999) alsook meezingen met de leuke, opwekkende liedjes van Kabouter Plop en zie je ook nog eens Samson & Gert, Bumba en Piet Piraat in levende lijve en dit alles met een swingende liveband ! 

Kaartjes voor dit optreden zijn vooralsnog niet beschikbaar maar zullen vanaf het voorjaar in de verkoop komen. Wij houden jullie zeker op de hoogte. (bron : Studio 100)

06-09-2007 om 11:40 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Xandee bevallen van tweede dochtertje (update).

Xandee ESF 2004 Gisterenavond brachten we in primeur dat zangeres Xandee (ESF 2004) was bevallen van een tweede dochtertje. Ondertussen zijn er meer gegevens bekend over de kleine spruit van Sandy Boets en haar partner Gunter Boffin.

Nikka is de naam van het jongere zusje van de inmiddels één jaar oude Ciana. Ze is 2,130 kg zwaar en meet 47 cm. Net als haar oudere zus kwam ook Nikka één maand te vroeg op de wereld. Daarom zal de kleine spruit nog eventjes in de couveuse moeten verblijven.

Wij wensen Sandy en Gunter alvast het allerbeste met hun tweede dochter. (bron : Het Laatste Nieuws, foto : BBC)

06-09-2007 om 11:27 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nieuwe single van Clouseau midden volgende maand in de winkelrekken.

 Voor wie het nog niet mocht weten, gisterenavond vond in de VTM-studio in Vilvoorde de opname plaats van 'Braveau Clouseau', het huldigingsprogramma ter gelegenheid van twintig jaar Clouseau (ESF 1991).

Deze uitzending wordt meteen het startschot van een hele reeks festiviteiten. Zo verschijnt volgende week vrijdag, 14 september, het tribute-album ("Braveau Clouseau") met in totaal twaalf nummers. Tien topartiesten uit Vlaanderen en twee uit Nederland brengen hulde aan de broertjes Koen en Kris Wauters. Elke artiest mocht zijn/haar nummer kiezen en nam het in zijn/haar versie op.

Zoals we gisteren ook reeds meldden krijg je het resultaat van dit huldeprogramma op woensdag 19 september op het scherm. De uitzending begint rond de klok van 20.40 en zal tot 22.00 duren. Een dag later, op donderdag 20 september, start JIM (de muziekzender) met de twaalfdelige reeks 'Braveau Clouseau' waarin elke week één artiest wordt gevolgd die een nummer van de groep voor zijn/haar rekening nam.

Ook de openbare omroep draagt haar steentje bij en zal later dit najaar op zoek gaan naar het beste Clouseau-nummer ooit. Het mediaprogramma 'De rode loper' zal een 'Clouseau Verjaardagsspecial' brengen en verder staat er een 'Clouseau Unplugged'-concert in de steigers (Eén en Radio 2).

Eind november start het eerste van (voorlopig) acht concerten in het Sportpaleis in Antwerpen en Eén zendt één van deze concerten uit. Maar voor het zover is mogen we naast het tribute-album ook nog een nieuwe single en een verzamelalbum verwachten.

Op vrijdag 12 oktober ligt de inmiddels vierde single uit hun jongste album "Vonken & vuur" in de platenzaken. Er werd gekozen voor "Casanova (wen er maar aan)". Drie weken later, op vrijdag 02 november, wordt het album "Clouseau 20" uitgebracht. Bij dit verzamelalbum zal ook een bonusDVD zitten.

Zoals je merkt, dit najaar kan je niet om de twintigste verjaardag van Clouseau heen ! (bron : Het Laatste Nieuws)

06-09-2007 om 11:05 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Marlain Angelidou.

 Marlain Angelidou (06 september 1978) is geboren op het eiland Cyprus als Maria Eleni Madalena. Ze is zangeres, actrice en een ex-lid van de meidengroep Hi-5. Ze stamt af van Schotse, Griekse en Cypriotische voorouders. In 1998 neemt ze voor het eerst deel aan de Cypriotische selectie voor het Eurovisie Songfestival. Samen met oud-deelnemer Alex Panayi zingt ze "Fterougisma" naar een verdienstelijke tweede plaats. Een jaar later, in 1999, neemt ze opnieuw deel aan de nationale selectie maar nu als soliste. En ze wint de nationale finale met het nummer "Tha'ne erotas" en dus mag ze namens haar land naar Jeruzalem afreizen. Vooraf wordt Marlain getipt als één van de kandidaten die kans maken op de overwinning. Maar zoals het heel vaak gaat met internetpolls en bookmakers (wij Vlamingen weten erover mee te praten) eindigt Marlain op een teleurstellende tweeëntwintigste en voorlaatste plaats met amper twee puntjes van het Verenigd Koninkrijk. Er valt hierbij aan te stippen dat 'grote' vriend Griekenland dat jaar niet deelneemt aan het liedjesfestival. In 2001 is ze tijdens de Estse nationale finale, 'Eurolaul', één van de juryleden. Twee jaar later, in 2003, neemt ze in Griekenland deel aan de tv-show 'Pop Stars' en ze versiert er één van de vijf plaatsen voor de meidengroep Hi-5 die tijdens de show wordt gevormd. Hun eerste album behaalt meteen goud in Griekenland. In 2005 besluiten de meiden om elk hun eigen weg te gaan en sindsdien zingt Marlain in haar nieuwe band Dicken's Zoo, een Griekse rockband.

06-09-2007 om 00:00 geschreven door Redactie  


05-09-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TMF AWARDS 07 : wie zijn de genomineerden !

 Eerder vandaag heeft muziekzender TMF de genomineerden bekend gemaakt voor de negende editie van de 'Telenet TMF Awards'. En ook dit jaar vinden we in het lijstje van potentiële kanshebbers op een 'Award' artiesten met een link naar het Eurovisie Songfestival.

Wij geven hieronder alvast een overzicht van alle genomineerden in de verschillende categorieën : 

* Best Video Nationaal :

* "Voyage voyage" - Kate Ryan (ESF 2006).
* "Sunrise" - Milk Inc.. 
* "Black hope shot down" - Zornik.
* "You don't know" - Milow.

* Best Video Internationaal :

* "Umbrella" - Rihanna.
* "Lovestoned" - Justin Timberlake. 
* "Monsoon" - Tokio Hotel.
* "Thnks fr th mmrs" - Fall Out Boy.

* Best Urban Nationaal :

* Brahim (Eurosong 2006).
* Lunaman.
* Kaye Styles (Eurosong 2006).
* Hadise.

* Best Urban Internationaal :

* Timbaland.
* Rihanna.
* Lumidee.
* Beyoncé.

* Best Album Nationaal :

* "Everything & more" - Natalia (Eurosong 2004).
* "Crosses" - Zornik. 
* "The bigger picture" - Milow.
* "Vonken & vuur" - Clouseau (ESF 1991).

* Best Album Internationaal :

* "The black parade" - My Chemical Romance.
* "Good girl gone bad" - Rihanna. 
* "Scream" - Tokio Hotel.
* "Minutes to midnight" - Linkin Park.

* Best Male Nationaal :

* Milow.
* Koen Wauters (Clouseau) (ESF 1991).
* Koen Buyse (Zornik).
* Stan Van Samang.

* Best Male Internationaal :

* Mika.
* Robbie Williams.
* Marco Borsato.
* Justin Timberlake.

* Best Female Nationaal :

* Kate Ryan (ESF 2006).
* Katerine (Eurosong 2002-2006).
* Natalia (Eurosong 2004).
* Belle Perez (Eurosong 1999-2006).

* Best Female Internationaal :

* Fergie.
* Rihanna.
* Nelly Furtado.
* Avril Lavigne.

* Best Pop Nationaal :

* Kate Ryan (ESF 2006).
* Stan Van Samang.
* Natalia (Eurosong 2004).
* Clouseau (ESF 1991).

* Best Pop Internationaal :

* Justin Timberlake.
* Rihanna.
* Mika.
* Tokio Hotel.

* Best Rock Nationaal :

* Nailpin.
* The Van Jets.
* Zornik.
* A Brand.

* Best Rock Internationaal :

* Fall Out Boy.
* My Chemical Romance.
* Kaiser Chiefs.
* Linki Park.

* Best Dance Nationaal :

* Shameboy.
* Goose.
* Milk Inc..
* Regi.

* Best Dance Internationaal :

* Bob Sinclar.
* Tiësto.
* Chemical Brothers.
* David Guetta.

* Best Live Nationaal :

* Natalia (Eurosong 2004).
* Zornik.
* Nailpin.
* Clouseau (ESF 1991).

* Best Live Internationaal :

* Kaiser Chiefs.
* Within Temptation.
* Muse.
* Justin Timberlake.

* Best Alternative Nationaal :

* Daan.
* The Van Jets.
* dEUS.
* Goose.

* Best Alternative Internationaal :

* My Chemical Romance.
* 30 Seconds to Mars.
* Fall Out Boy.
* Muse.

* Best New Artist Nationaal :

* Fixkes.
* Milow.
* Dean.
* Stan Van Samang.

* Best New Artist Internationaal :

* Mika.
* 30 Seconds to Mars.
* Tokio Hotel.
* Air Traffic.

* Best Game Internationaal :

* The Sims 2.
* Singstar rocks.
* FIFA 07.
* World of warcraft.

* Bullybeater Nationaal :

* Post-it.
* The hug.
* Game over.

In totaal kregen zowel Natalia (Eurosong 2004) als Clouseau (ESF 1991) vier nominaties. Drie nominaties zijn er voor Kate Ryan (ESF 2006) en verder zijn er nog nominaties voor Brahim (Eurosong 2006), Belle Perez (Eurosong 1999-2006), Katerine (Eurosong 2002-2006) en Kaye Styles (Eurosong 2006). Wie zijn/haar stem wil uitbrengen op al deze genomineerden verwijzen we heel graag naar de website van de zender alwaar je je favorieten kan belonen. 

Deze editie van de jaarlijkse TMF Awards zal op zaterdag 13 oktober doogaan in Hasselt. Dit jaar werd dus niet meer gekozen voor het Antwerpse Sportpaleis maar wel voor de Ethias Arena in de Limburgse hoofdstad. Artiesten die alvast hun opwachting zullen maken zijn : Tokio Hotel, Within Temptation, Lumidee, Mutya Buena, Zornik, Clouseau (ESF 1991), Milk Inc., Natalia (Eurosong 2004), Milow, Fixkes, Goose, Lunaman, Leki, Kaye Styles (Eurosong 2006), Air Traffic en Cru5h 5.

Wie het geheel van dichtbij wil meemaken kan nog steeds kaarten voor het evenement aanschaffen, dat kan via deze link (kaartjes kosten 30 of 35 €). Telefonisch kan je ook kaarten bestellen en dat via het nummer 0900/260.60. (bron : TMF)

05-09-2007 om 23:18 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurosong 2008 : Gene Thomas slaat aanbod van VRT af.

 Gene Thomas, zanger, componist, tekstschrijver en sinds eind vorige maand omroeper bij Vijftv, is door de VRT gevraagd om deel te nemen aan 'Eurosong 2008', de Belgische selectie voor het komende Eurovisie Songfestival.

Hij heeft de vraag van de openbare omroep om zich in te schrijven voor de nationale selectie naast zich neergelegd. In TV Familie zegt hij dat ze hem telkens de vraag stellen om mee te doen aan de voorrondes voor het liedjesfestival.

"Maar dat doe ik niet" zegt hij verder nog. "De kans is veel te klein dat je voor België naar het Songfestival mag en bovendien is de kans nog kleiner dat je dan ook nog gaat winnen. Omdat ik een hele slechte verliezer ben, kan ik dus naar beter niet meedoen.

Wie weet probeert hij het nogmaals als componist want daarin zou hij niet aan zijn proefstuk toe zijn. In 2002 componeerde hij samen met Wim Claes "When I look in your eyes". Met dat nummer nam ex-Miss België Tanja Dexters deel aan de Belgische selectie voor het Eurovisie Songfestival. Tijdens de tweede voorronde van 'Eurosong 2002' eindigde ze op een zevende en allerlaatste plaats.

05-09-2007 om 22:13 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit in Nederland'.

 Op deze eerste woensdag van september stoomden we opnieuw een aflevering klaar van 'Een avondje uit'. Zoals gebruikelijk is deze versie voorbehouden voor optredens en concerten die de komende weken en maanden in Nederland zullen plaatsvinden.

 Dit najaar staat Paul de Leeuw (presentator NSF) maar liefst vijf keer in het Gelredome in Arnhem met de concertreeks 'Symphonica in Rosso'. In eerste instantie waren er twee concerten voorzien : op zaterdag 03 november en op donderdag 08 november. De kaartjes voor deze twee shows waren in een mum van tijd uitverkocht en daarom besliste de organisatie om een derde concert in te lassen en dit op maandag 05 november. Voor dit concert zijn er nog een aantal kaarten beschikbaar. Ook op zondag 04 en woensdag 07 november zal hij concerteren maar kaartjes voor die optredens komen vooralsnog niet in de verkoop (zijn voorbehouden voor de hoofdsponsors). Wie dus Paul de Leeuw en onder andere Edsilia Rombley (ESF 1998-2007) en Marco Borsato aan het werk willen zien moeten zich toch wel haasten. Meer informatie over hoe je kaartjes kan aanschaffen krijg je hier. Ook vanuit België kunnen kaartjes aangeschaft worden en dat kan via deze link.

Stef Bos Afgelopen voorjaar oogste Stef Bos (ESF 1989) heelwat succes met zijn theatertournee 'Storm'. Naast zijn vertrouwde band bracht Stef ook saxofonist Frido ter Beek en een zestal strijkers mee ! Zij allen zorgden voor een chanson-programma dat velen zou ontroeren. Ook volgend jaar zal Stef weer in diverse Nederlandse en Vlaamse theaters te zien zijn. Deze voorstelling is kleiner van opzet en daarom worden de grote zalen volgend jaar meestal gemeden. Zijn nieuwe theatertour wordt op vrijdag 04 januari 2008 afgetrapt in het Koningstheater in 's-Hertogenbosch met een eerste try-out. Voor een volledig overzicht van alle optredens verwijzen we je heel graag naar zijn website. (foto : Stef tijdens 'Storm')

 En tot slot komen we (zoals eerder vandaag beloofd) terug op de musical 'Assepoester'. Midden november gaat in het Efteling Theater, in het Nederlandse Kaatsheuvel, die musical in première. Zangeres Do (Dominique Van Hulst) zal de hoofdrol voor haar rekening nemen en vandaag raakten de namen van de andere castleden bekend. Zo zijn onder meer 'onze' Koen Crucke (Koning) en Loeki Knol (Goede Fee)(NSF 1977) van de partij.

De première van deze musical vindt op woensdag 14 november plaats en de musical zal lopen tot en met maandag 24 maart 2008. Voorstellingen vinden plaats van woensdag tot zondag en er dient te worden opgemerkt dat er niet altijd op donderdag een voorstelling plaatsvindt. Voor meer informatie en het reserveren van tickets verwijzen we je graag naar de website van het Efteling Theater en reserveren kan meteen via deze link.

05-09-2007 om 21:57 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Xandee bevallen van tweede dochtertje.

Xandee ESF 2004 Zangeres Xandee (ESF 2004) is bevallen van een tweede dochtertje. Dat meldde Evy Gruyaert vanavond tijdens 'De rode loper'. Eind augustus vorig jaar beviel de zangeres reeds van een eerste dochtertje, Ciana. Ook deze keer kwam de kleine spruit een maand te vroeg ter wereld, maar moeder en dochter zouden het goed stellen. (bron : Eén, foto : BBC)

05-09-2007 om 18:32 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TV-TIP : Clouseauspecial op woensdag 19 september bij VTM.

 Volgende week vrijdag, 14 september, ligt het tribute-album ter gelegenheid van de twintigjarige carrière van Clouseau (ESF 1991) in de platenzaken. Ook de commerciële omroep VTM draagt zijn steentje bij aan de festiviteiten rond deze verjaardag van één van Vlaanderens grootste groepen.

Zo vindt vanavond aan de Medialaan in Vilvoorde de opname plaats van een huldeprogramma. In totaal brengen twaalf topartiesten uit Vlaanderen en Nederland hulde aan de broertjes Koen en Kris Wauters. Elke artiest mocht zijn/haar nummer kiezen en nam het in zijn/haar versie op.

Ter informatie geven we nog eens de volledige tracklist van het album :

* "Domino" door Bart Peeters (presentor 'Eurosong').
* "Daar gaat ze" door Helmut Lotti.
* "Heb ik ooit gezegd" door Udo.
* "De Nobelprijs" door Will Tura.
* "Cara Lucia" door Marco Borsato.
* "Shaken & grooven" door Sandrine.
* "Je bent niets" door Stan Van Samang.
* "Vanavond ga ik uit" door Natalia (Eurosong 2004).
* "Sterven op de planken" door Thé Lau.
* "Altijd heb ik je lief" door Tom Helsen.
* "Oker" door Scala.
* "En dans" door Gorki en Isabelle A (Eurosong 1999).

Al deze artiesten zullen hun nummer vanavond tijdens de opname ten gehore brengen en het resultaat daarvan krijg je vandaag over twee weken, op woensdag 19 september op het scherm. De uitzending begint rond de klok van 20.40 en zal tot 22.00 duren. (bron : VTM)

05-09-2007 om 17:42 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : 'Assepoester' met Loeki Knol en 'onze' Koen Crucke.

 Midden november gaat in het Efteling Theater, in het Nederlandse Kaatsheuvel, de musical 'Assepoester' in première. Het was al een tijdje bekend dat de Nederlandse zangeres Do (Dominique Van Hulst) de hoofdrol voor haar rekening zou gaan nemen. Vandaag raakte de volledige cast bekend en tussen de namen vinden we die van 'onze' Koen Crucke terug. Hij zal de rol van de Koning voor zijn rekening gaan nemen.

Een andere bekende is zangeres Loeki Knol die de rol van de Goede Fee voor haar rekening zal gaan nemen. Knol nam in 1977 deel aan het Nationaal Songfestival en eindigde met "Ik wil de wereld laten zien dat ik kan dansen" op een gedeelde zesde plaats. Eerder speelde ze een rol in de serie 'Kunt U mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer ?' (met o.a. ook Rob de Nijs - NSF 1969) en had ze een hit met "Algebra".

Later vandaag komen we in 'Een avondje uit in Nederland' terug op deze musical.

05-09-2007 om 17:09 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nominaties 'Vlaamse Musicalprijzen 2007' bekend.

Vlaamse Musicalprijzen 2007 Ook dit jaar staat er weer een uitreiking van de 'Vlaamse Musicalprijzen' op het programma, en dit meer bepaald op maandag 24 september aanstaande. Eerder vandaag zijn de nominaties bekendgemaakt in de verschillende categorieën. De musical 'Kuifje - De Zonnetempel' (dit najaar nog te zien in Antwerpen) is de grote slokop met maar liefst acht nominaties. Jelle Cleymans (Spring - Eurosong 2004) sleept zelf twee nominaties in de wacht. Zo is hij genomineerd voor 'Beste Mannelijke Hoofdrolspeler' en voor 'Aanstormend Talent'. 'Beauty and the Beast' staat met vijf nominaties op de tweede plaats. In deze musical zagen we onder meer Jan Schepens (Eurosong 2002) en Renée Van Kooten (NSF 2001) aan het werk.

De vakjury reikt prijzen uit in tien categorieën én geeft ook een afzonderlijke prijs voor 'Bijzondere Verdienste'. Herbert Verhaeghe (Radio 2) maakte bekend dat de populairste radiozender van Vlaanderen zijn naam verbindt aan de 'Publieksprijs'. Daarvoor kan vanaf vandaag worden gestemd via de website van de radiozender (klik hier). Onder de deelnemers worden tickets verloot voor de gala-avond die later deze maand in de Antwerpse Zuiderkroon zal doorgaan.

Alle genomineerden in de tien verschillende categorieën :

* 'Beste Musical' :

'Honk' (3 and a Crowd Entertainment).
'Kuifje - De Zonnetempel' (Musical Dreams).
'Sunjata' (HETPALEIS).

* 'Beste Regie' :

Martin Michel ('Grease').
Paul Van Ewijk ('Honk').
Frank Van Laecke ('Kuifje - De Zonnetempel').

* 'Beste Mannelijke Hoofdrol' :

Jelle Cleymans (Kuifje in 'Kuifje - De Zonnetempel')(Spring - Eurosong 2004).
Dimitri Leue (Sunjata in 'Sunjata').
Aron Wade (Peter in 'Peter Pan').

* 'Beste Vrouwelijke Hoofdrol' :

Leah Thys (Marlene Dietrich in 'Marlene').
Ann Van den Broeck (Edith Piaf in 'Edith en Simone').
Miranda Van Kralingen (Bianca Castafiore in 'Kuifje - De Zonnetempel').

* 'Beste Mannelijke Bijrol' :

Steve De Schepper (Professor Zonnebloem in 'Kuifje - De Zonnetempel').
Peter Van de Velde (Lumière in 'Beauty and the Beast').
René Van Kooten (Gaston in 'Beauty and the Beast')(NSF 2001).

* 'Beste Vrouwelijke Bijrol' :

Sabine Beens (Kuiken, Gracia, Stip, Hansje, Frogette in 'Honk').
Cystine Carreon (Rizzo in 'Grease').
Goele De Raedt (Babette in 'Beauty and the Beast').

* 'Beste Aanstormend Talent' :

Steve Beirnaert (Lefou in 'Beauty and the Beast').
Tatyana Beloy (Kim in 'Jungleboek').
Jelle Cleymans (Kuifje in 'Kuifje - De Zonnetempel')(Spring - Eurosong 2004).

* 'Beste Ensemble' :

'Beauty and the Beast' : met onder meer Jan Schepens (Eurosong 2002) en Renée Van Kooten (NSF 2001).
'Grease', gebaseerd op de gelijknamige kaskraker met John Travolta en Olivia Newton-John (ESF 1974).
'Kuifje - De Zonnetempel' : met in de hoofdrol Jelle Cleymans (Spring - Eurosong 2004).

* 'Beste Inhoudelijke Prestatie' :

Allard Blom (vertaling en bewerking van 'Honk').
Pieter Embrechts (tekst en muziek van 'Sunjata').
Pieter van den Waterbeemd (script van 'Doe Maar').

* 'Beste Creatieve Prestatie' :

Paul Gallis (decor van 'Kuifje - De Zonnetempel').
Martin Michel (choreografie van 'Grease').
Stef Stessel & Frank Hardy (decor & licht van 'Sunjata').

* 'Radio 2 Publieksprijs' :

'Beauty and the Beast' : met onder meer Jan Schepens (Eurosong 2002) en Renée Van Kooten (NSF 2001). 
'Chess' : van de makers van 'Mamma Mia!', met onder meer Ben Cramer (ESF 1973).
'De 3 Biggetjes' : met Karen, Kristel en Kathleen van K3 (Eurosong 1999). 
'3 Jeannen'. 
'Doe Maar!' : met onder meer Jan Rot, componist van "E-mail to Berlin" (Double Date - NSF 1999). 
'Edith & Simone'. 
'Grease', gebaseerd op de gelijknamige kaskraker met John Travolta en Olivia Newton-John (ESF 1974). 
'Honk'. 
'I love you, you're perfect, now change'. 
'Jungleboek'. 
'Kuifje - De Zonnetempel' : met in de hoofdrol Jelle Cleymans (Spring - Eurosong 2004).
'Lied van Zand' : met onder meer Anne Mie Gils (Eurosong 1989). 
'Marlène'. 
'My Fair Lady' : met onder meer Céline Purcell (NSF 2001). 
'Peter Pan' : met onder meer Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2002).
'Sunjata'. 
'Suske en Wiske - De Schimmige Schurken'.

* 'Prijs voor Bijzondere Verdienste' :

wordt pas bekendgemaakt op de avond zelf.

Meer informatie over de uitreiking van de 'Vlaamse Musicalprijzen 2007' krijg je op Vlaamse Musical Prijzen 2007 of op de Musicalsite.

05-09-2007 om 16:40 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TV-TIP : 'Telefacts' volgde een ganse zomer de Vlaamse artiesten.

 Vanavond krijg je na de laatste aflevering van 'Tien om te Zien' het actualiteitenmagazine 'Telefacts' voorgeschoteld. En het programma staat deze keer in het teken van de Vlaamse artiesten.

De zomervakantie is voorbij maar voor de Vlaamse artiest zomert het nog volop. Hun hoogseizoen begint ieder jaar in juni en eindigt in oktober. Nieuwe muzikale vedetten zoals Stan Van Samang en Roel Vanderstukken maar ook gevestigde waarden als Clouseau (ESF 1991), Natalia (Eurosong 2004) en Belle Perez (Eurosong 1999-2006), zijn dé sterren van deze zomer. Ze rijden 40.000 km om op tal van podia te staan en nemen geen dag vrij.

Voor Stan Van Samang is dit zijn eerste zomer als zanger. "Ze hebben me gezegd dat de zomer het moment is om je te tonen en daar ben ik volop mee bezig. Het is bijzonder druk. Mijn planning is een puzzel van 4.000 stukjes, het is echt een moeilijke." Stan concerteert 45 keer, acteert in  een nieuwe fictiereeks en promoot zijn eerste single "Scars". Met, naar eigen zeggen, alle gevolgen van dien : "Ik denk dat er tegenwoordig aan make-up meer werk aan me is dan pakweg twee jaar geleden. Fris als een hoentje dat is al even geleden."

 "Ik heb in augustus alleen al 22 concerten en dan hebben we het nog niet over alle televisie- en promotiewerk ernaast. Ik ben deze maand slechts twee dagen thuis !", vertelt Belle Perez. Ze heeft vanavond een concert gegeven in Groningen en is op weg met de slaapbus naar Mainz in Duitsland voor een televisieoptreden.

"Morgenavond moeten we in Paal zijn voor een volgend concert. Zot hé, maar het moet, nu is er werk en we kunnen het ons niet permitteren om een concert links te laten liggen." De Limburgse latina profiteert van iedere minuut die ze kan slapen, want binnen vijf uur moet ze zich weer helemaal geven in een Duitse televisiestudio.

Maar niet alles is rozengeur en maneschijn in de showbizzwereld. Volgens manager Bob Savenberg (ESF 1991) zijn er slechts een tiental Vlaamse artiesten die echt goed verdienen. "Al de rest komt maar net rond. Je moet rekenen dat er de laatste vier jaar minstens vijf artiesten per jaar zijn bijgekomen. Dat zijn minstens twintig artiesten die mee eten van dezelfde pot optredens", beweert Savenberg, "Ik zie veel agenda's leegstaan. Ik denk ook dat dit het grote taboe is waar we beter allemaal voor uitkomen."

'Telefacts' volgde 3 maanden lang de sterren van de zomer en dat resultaat kan je vanavond bekijken bij VTM, vanaf 22.00. (bron : VTM)

05-09-2007 om 12:59 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Nightwish (Finse selectie 2000) komt naar ons land.

 De nieuwe single ligt in de Vlaamse platenzaken en eind deze maand mag het nieuwe album van de Finse groep Nightwish (Finse selectie 2000) worden verwacht. Dat de groep weer helemaal terug is na het vertrek van Tarja Turunen mag duidelijk wezen. In de Zweedse Anette Olzon werd een volwaardige vervangster gevonden.

Op het nieuwe album "Dark passion play" is het nog maar een paar weken wachten en dit is inmiddels het zesde album van de groep. En voor de fans is er nog meer goed nieuws. Op zondag 23 maart 2008 geven ze een concert in de Ancienne Belgique in Brussel. Twee dagen eerder, op vrijdag 21 maart, kunnen de Nederlandse fans hun gaan aanschouwen in de Heineken Music Hall in Amsterdam.

Kaartjes voor het Belgische optreden kunnen nu reeds worden aangekocht en dat via Proximus Go For Music (0900/260.60) of online en dat kan via deze link. Het optreden gaat om 20.00 van start en kaartjes kosten 28,00 € (exclusief reservatiekosten).

Nederlandse fans moeten nog wachten tot aanstaande zaterdag en meer informatie kan je vanaf dan op de website van concertorganisator Mojo terugvinden.

05-09-2007 om 12:10 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TV-TIP : vanavond negende (en laatste) TOTZ van 2007 op VTM.

Tien om te Zien 2007 Op deze eerste woensdag van september breit VTM nog eventjes een vervolg aan het zomerseizoen. Voor het laatst dit jaar heb je een vaste afspraak met het zomerhoogfeest van de Vlaamse en internationale muziek, namelijk 'Tien om te Zien'.  Op woensdag 15 augustus vond de opname plaats van de negende aflevering van het seizoen en die kan je vanavond bekijken tussen de klok van 20.40 en 22.00. Ook dit jaar is de presentatie in handen van Anne De Baetzelier en Elke Vanelderen.

Volgende artiesten passeren vanavond de revue :

* "A good kiss" - Hadise.
* "I fail" - Regi feat. Scala.
* "Recht door zee" - Esther.
* "You spin me round (like a record)" - Danzel (Poolse selectie 2006).
* "Scars" - Stan Van Samang (winnaar TOTZ-trofee 2007).
* "Messias" - Bart Peeters (presentator 'Eurosong').
* "Kusjesdag" - K3 (Eurosong 1999).
* "De tijd staat stil" - Roel Vanderstukken.
* "Olé ola" - Nicole en Hugo (ESF 1973 - Eurosong 2004).
* "Ik mis je zo" - Udo.
* "Als ik in je blauwe ogen kijk" - Christoff (Eurosong 1993-2002).
* "Mega Mindy tijd" - Mega Mindy.
* "Maak me gek" - Gerard Joling (ESF 1988).

(bron : VTM)

05-09-2007 om 11:30 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs