Newsroom : 'Druivenfeesten 2007' van start in Overijse.
Eerder op de dag is in Overijse de 56e editie van de jaarlijkse Druivenfeesten plechtig geopend. Tussen vandaag en volgende week zondag 26 augustus zakken een aantal artiesten af naar de Vlaams-Brabantse gemeente. Voor een volledig overzicht verwijzen we je graag naar de website van de Druivenfeesten maar een aantal artiesten halen we er toch uit (degenen met een 'Eurosong'link).
Zo zal vanavondBrahim (Eurosong 2006) zijn opwachting maken voor een optreden (21.30) en aanstaande woensdag (22 augustus) is Bart Peeters (presentator 'Eurosong') van de partij. In het kader van zijn 'Slimmer dan de zanger'-tournee zal hij vanaf 22.00 een optreden verzorgen. Een dag later (donderdag 23 augustus) is Natalia (Eurosong 2004) dan 'back for more'. Vorig jaar moest ze wegens stemproblemen verstek geven maar dit jaar is ze helemaal terug en geeft ze er vanaf 22.00 'een ferme lap op'. Tickets voor de optredens kunnen nog steeds worden aangekocht en dat kan via deze link.
Eurosong 2008 : "nog steeds zaak van staatsbelang" volgens Bart Peeters.
We schreven het al eerder, Bart Peeters kom je deze zomer op een aantal festivals tegen en steeds is het ambiance van de allereerste tot de allerlaatste noot. Zo is hij ook vandaag te gast tijdens 'VTM Live 2007', een organisatie van de concurrerende omroep uit Vilvoorde.
Maar Peeters spreekt hier niet in termen van concurrentie. In een interview met Jan Claeys (Het Nieuwsblad) maak je volgens de zanger-presentator goeie of slechte programma's op welke zender dan ook. Maar het is de pers die graag ziet dat er concurrentie heerst volgens hem.
Momenteel is hij samen met Sofie Van Moll (Eurosong 2004) bezig aan het nieuwe programma 'De bedenkers', dat we binnenkort op Eén mogen verwachten. En begin volgend jaar staat er natuurlijk 'Eurosong 2008' op het programma.
Volgens Peeters is 'Eurosong' nog steeds een wedstrijd van staatsbelang. "Natuurlijk. Het is heel spijtig dat het de laatste jaren niet goed is gegaan met België. Maar zijn de Rode Duivels niet meer belangrijk omdat het slecht gaat ?"
"Eén goede prestatie, en ze zijn weer van staatsbelang" gaat hij verder in het interview. Volgens Peeters heeft na de transseksuelen en de trollen van de afgelopen jaren er opnieuw een echt lied gewonnen dit jaar. "Nota bene door een zangeres die op Eric Melaerts leek. Ik verdenk hem er nog steeds van dat hij het Eurovisie Songfestival heeft gewonnen" voegt hij er nog aan toe.
Peeters vindt dat liedjesmakers zoals een Tom Helsen of een Milow zich moeten inschrijven voor de nationale selectie. Om zelf deel te nemen denkt hij dat hij daar net iets te oud voor is. "En mijn charmefactor is daar niet groot genoeg voor. Ik heb nog nooit meegemaakt dat mensen flauw vielen toen ik ergens binnenkwam. Ik lijk te weinig op Jon Bon Jovi."
En dus zien we Bart Peeters vanaf begin volgend jaar als presentator aan het werk tijdens 'Eurosong 2008', de zoektocht naar de Belgische inzending voor het Eurovisie Songfestival dat op donderdag 22 en zaterdag 24 mei eerstkomende in de Servische hoofdstad Belgrado zal gehouden worden.
TV-TIP : 'Ranking the Stars' vanaf 31 augustus op VTM.
De zomer van 2007 loopt op zijn laatste beentjes en ziedaar, het nieuwe televisieseizoen schiet bijna uit de startblokken. De laatste dag van deze maand, vrijdag 31 augustus, start VTM met 'Ranking the Stars', een nieuwe personalityshow waarin tien vrouwelijke BV's zichzelf blootgeven en de strijd met elkaar zullen aangaan. Presentator met dienst wordt Sergio Quisquater (ESF 2002). Het programma (gebaseerd op een Japans format) kwam vorig najaar al op de Nederlandse buis (BNN) en werd daar gepresenteerd door Paul de Leeuw (presentator NSF). In september komt er bij onze Noorderburen een tweede serie maar nu met bekende mannelijke Nederlanders.
De tien vrouwelijke BV's zijn : Sandrine André, Sabine Appelmans, Silvia Claes, Tanja Dexters (Eurosong 2002), Vanessa Hoefkens, Eveline Hoste, Kelly Pfaff, Daisy Van Cauwenberghe, Elke Vanelderen en Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2002).
In 'Ranking the Stars' krijgen de tien vrouwen vragen voorgelegd over zichzelf en over de anderen. Ze moeten lijstjes maken van 1 tot en met 10 waarin ze de anderen maar ook zichzelf rangschikken. Een panel bestaande uit honderd mannen doet hetzelfde en de BV wiens antwoorden het meest overeenkomen met dat panel, wint uiteindelijk 'Ranking the Stars'.
Volgens VTM is 'Ranking the Stars' een luchtig programma, met en voor vrouwen, dat net daarom ook de mannelijke helft van de bevolking zal aanspreken. (bron : VTM)
Ronnie Carroll (18 augustus 1934) is geboren in het Noord-Ierse Belfast als Ronald Cleghorn. Hij is een zanger en entertainer. In 1956 scoort hij zijn allereerste hit ("Walk hand in hand") in het Verenigd Koninkrijk. In 1960 neemt hij deel aan de Britse selectie voor het Eurovisie Songfestival. Met "Spring, summer, autumn and winter" blijft hij in de halve finale steken. Twee jaar later heeft hij meer geluk en weet hij de nationale finale te winnen met "Ring-a-ding-girl". Tijdens het Eurovisie Songfestival eindigt hij op een gedeelde vierde plaats. Een jaar later, in 1963, wil hij zijn kans opnieuw wagen en het lukt hem opnieuw om de nationale finale te winnen. Net als in 1962 eindigt hij dit jaar met "Say wonderful things" tijdens het Eurovisie Songfestival op een vierde plaats. Er volgen na het liedjesfestival nog een paar hitparadenoteringen maar de successen blijven echter uit. Eind jaren negentig stort hij zich in de politiek en vorig jaar kwam hij bij de Britse verkiezingen nog op voor een kleine partij (Vote For Yourself Rainbow Dream Ticket) uit Belfast.
Newsroom : Jos Brink overleden, Willeke Alberti diep geschokt.
Eerder op de dag is Jos Brink, één van de grootste televisiepresentators van Nederland, op 65-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van darmkanker.
Sandra Reemer (ESF 1972-1976-1979) presenteerde samen met Brink een aantal jaren het, ook in Vlaanderen superpopulaire, programma 'Wedden dat...?'. Ook Willeke Alberti (ESF 1994) werkte nauw samen met de veelzijdige Brink. Zo zaten ze samen in de musical 'Hello Dolly' (2004-2005). In een eerste reactie zei Alberti vanavond : "Ik zit nog steeds op dezelfde stoel sinds ik het nieuws heb gehoord. Het is een grote schok, een groot verlies. Ik heb er bijna geen woorden voor. Dat het zo snel is gegaan, en dat je weer iemand verliest. Ik ga Jos missen als vriend en collega." (bron : Telegraaf, foto : NCRV)
Newsroom : nieuwe single Sergio wordt themasingle 'Dansen op het ijs'.
Momenteel staat Sergio (ESF 2002) met zijn jonste single "Ik laat je los" nog steeds in de Vlaamse hitparade maar achter de schermen is men volop aan het werken aan een volgende single.
Voor het einde van het jaar zal die single in de platenrekken liggen en het wordt meteen ook de themasingle van de tweede reeks van 'Dansen op het ijs', dat hij dit najaar samen met Francesca Vanthielen zal presenteren.
Het worden trouwens drukke weken en maanden voor de zanger uit Linden. Later deze maand start de vierdelige reeks 'Ranking the stars' en eind september zal hij gedurende twaalf weken te zien zijn als presentator van 'Dansen op het ijs'. Tussendoor werkt hij verder aan een nieuw album. Wanneer dat in de platenzaken zal liggen is vooralsnog onduidelijk. De platenmaatschappij wil het album graag nog dit jaar uitbrengen maar Sergio wil het pas uitbrengen als het helemaal 'zijn goesting is'. (bron : ARS Entertainment)
Kate Ryan blijft met haar jongste single, na vijf weken notering, op de derde plaats staan in de hitparade in Vlaanderen, over de taalgrens komt "Voyage voyage" de hitparade binnen op plaats vierendertig. Gerard Joling heeft, na Nederland, ook in België een hit te pakken met "Maak me gek", maar het nummer verliest in de vierde week notering wel zes plaatsen. Sergio daalt met "Ik laat je los" zeven plaatsen en "You spin me round (like a record)" van Danzel komt, zoals we gisteren reeds wisten te melden, de hitparade binnen, zij het op een bescheiden zesenveertigste plaats. Het jongste album van Christoff, "Blauwe ogen", stijgt één plaatsje en dat na vijf weken notering. Alle andere albums (Natalia, Mama's Jasje, Clouseau) boeken licht verlies of een bescheiden winst zoals het album van Bart Peeters. Céline Dion is in Vlaanderen met haar album "D'elles" reeds uit de hitparade verdwenen, over de taalgrens daalt ze met het album naar een zestiende stek. Een tweede single, "Immensité", stijgt in de tipparade terwijl "Et s'il n'en restait qu'une" na zestien weken verdwenen is uit het overzicht. Patrick Fiori, die in 1993 Frankrijk vertegenwoordigde, komt samen met Jean-Jacques Goldman de tipparade binnen. VLAANDEREN
Ultratop 50 singles :
03. (03) "Voyage voyage" - Kate Ryan (5 weken)(ESF 2006). 08. (10) "Kusjesdag" - K3 (6 weken)(Eurosong 1999). 28. (22) "Maak me gek" - Gerard Joling (4 weken)(ESF 1988). 34. (32) "Gone to stay" - Natalia (14 weken)(Eurosong 2004). 35. (31) "Als ik in je blauwe ogen kijk" - Christoff (9 weken)(Eurosong 1993-2002). 39. (36) "Djolei, djolei" - Belle Perez (7 weken)(Eurosong 1999-2006). 40. (NW) "So into you" -Brahim (Eurosong 2006). 41. (34) "Ik laat je los" - Sergio (3 weken)(ESF 2002). 46. (NW) "You spin me round (like a record)" - Danzel (Poolse selectie 2006).
Verdwenen : "Sonja" - Spring (2 weken)(Eurosong 2004).
Ultratip 20 singles :
Verdwenen : "You spin me round (like a record)" - Danzel (Poolse selectie 2006).
Newsroom : 'Die Deutsche Schlagerparade' ook met Christoff.
Morgen over een maand, op zaterdag 15 september om precies te zijn, vindt een nieuwe editie plaats van 'Die Deutsche Schlagerparade' en dit in het Antwerpse Sportpaleis. Vorig jaar, tijdens de eerste editie van het evenement, werd meteen duidelijk dat de Duitse schlagermuziek nog steeds leeft in Vlaanderen, getuige hiervan de meer dan 10.000 fans die de show bijwoonden. Daarom ook dat een tweede editie niet kon uitblijven.
Tijdens deze tweede editie van 'Die Deutsche Schlagerparade' (aanvang : 20.00) zullen volgende gasten alvast hun opwachting maken :
* Chris Roberts ("Ich bin verliebt in die Liebe"). * Klaus & Klaus ("An der Nordseeküste"). * Andy Borg ("Adios amor"). * Demis Roussos ("Schönes Mädchen aus Arcadia"). * Freddy Breck ("Rote Rosen", "Bianca", "Überall auf der Welt").
Het zijn stuk voor stuk artiesten die een miljoenenverkoop met hun platen hebben gekend. Freddy Breck is er dit jaar opnieuw bij dankzij de positieve reacties die hij mocht ontvangen na afloop van de eerste editie.
De presentatie van het hele gebeuren zal ook deze keer in handen zijn van Dennie Christian. De 'eregast' wordt niemand minder dan onze Songfestivaltrots Lisa del Bo. In 1993 werd ze met "Vlinder" derde tijdens de finale van 'Eurosong'. Drie jaar later wist ze de Belgische selectie, 'De Gouden Zeemeermin', winnend af te sluiten en mocht ze voor ons land naar het Noorse Oslo. Daar eindigde ze met "Liefde is een kaartspel" op een gedeelde zestiende plaats. Vorig jaar was Jo Vally (Eurosong 1981) de eregast tijdens de eerste editie. Naast Lisa del Bo zal ook tweevoudig Eurosongdeelnemer Christoff (1993-2002) zijn opwachting maken op het podium.
Kaarten (22,50 - 27,50 - 32,50 - 37,50 en 45,00 ) kunnen nog steeds besteld worden en dit telefonisch via 070/345.345 (vanuit Nederland : 0900-45.000.45). Ook via de website van het Sportpaleis kunnen kaarten besteld worden.
TV-TIP : 'So you wannabe a popstar' vanaf vanavond bij SBS 6.
Vanavond, rond de klok van half negen, is het zover ! Dan start de Nederlandse commerciële zender SBS 6 met het tweede seizoen van de talentenjacht 'So you wannabe a popstar'. Deze keer niet met bekende Nederlanders maar wel met onbekend (muzikaal) talent. Ook dit seizoen zijn oud-NSF presentatrice Nance en oud-festivaldeelnemer Gerard Joling (ESF 1988) gastvrouw en -heer.
Vandaag, evenals tijdens de twee volgende uitzendingen, krijg je impressies van de castingdagen en zie je hoe heelwat kandidaten (ruim 7.000 in totaal) het beste van zichzelf gaven om zo een plaatsje te bemachtigen voor de liveshows die vanaf vrijdag 07 september te volgen zijn. Het castingteam (bestaande uit winnaar van de eerste reeks Erik Hulzbosch, Martijn Schimmer en Maurice Wijnen) zal de komende weken gaan bepalen welke kandidaten doormogen naar de volgende ronde.
SBS 6 zit in Vlaanderen niet op de kabel maar wie toch geen seconde van deze zoektocht naar nieuw talent wil missen kan alles volgen via het internet. Meer informatie over het programma krijg je alvast op de website en daar kan je elke vrijdag (na afloop van het programma, vanaf ongeveer 22.30) terecht om de uitzending van die avond te bekijken. (bron : SBS 6)
Newsroom : Barbara Dex gaat eind dit jaar opnieuw gospelen.
Dat Barbara Dex (ESF 1993, Eurosong 2004-2006) een veelzijdige artieste is, en daarom van vele markten thuis, hoeven we niet meer te vertellen. Dat is meteen ook één van de redenen dat ze eind dit jaar opnieuw een aantal gospelconcerten in het Vlaamse land zal geven.
Voor de liefhebbers zetten we de gegevens alvast op een rijtje :
* zondag 02 december 2007 : Saviokerk - Dansaertlaan (Dilbeek) - 20.00 (info : 02/569.38.38). * vrijdag 07 december 2007 : Sint Stefanuskerk (Hoeselt) - 14.30. * vrijdag 14 december 2007 : Kerk St.-Franciscus - Dr Peetersstraat (Geel Elsum) - 20.00. * zaterdag 15 december 2007 : Kapel Kolonie (Merksplas) - 21.00. * zondag 16 december 2007 : Speelhof - Sint Odulfuskerk (Borgloon) - 16.00 (info : 012/67.36.01). * zaterdag 22 december 2007 : Sint Sulpitiuskerk - Grote Markt (Diest) - 20.00 (info : 013/32.17.93).
In de agenda op haar website kan je steeds een volledig overzicht van haar optredens terugvinden.
Newsroom : midden april 2008 release nieuwe album Belle Perez.
Sinds vanochtend ligt het nieuwe album, "Greatest latin hits", van onze Spaans-Limburgse furie Belle Perez (Eurosong 1999-2006) in Nederland in de platenrekken. Zoals we reeds vorige week vrijdag berichtten komt dit album NIET uit in ons land (archief). Maar een dagje shoppen net over de grens of bestellen via het internet (o.a. bij Bol.com) is natuurlijk altijd een alternatief om het album in je bezit te krijgen. Een derde mogelijk is dat je het album meteen bestelt via haar webshop.
Ondertussen is Belle en haar entourage volop bezig met het schrijven van nieuwe nummers. Die nieuwe nummers komen dan op het gloednieuwe album "Gipsy" dat midden april volgend jaar zowel in België als in Nederland zal worden uitgebracht, dit aansluitend op haar gelijknamige tournee die eind dit jaar in première zal gaan. Midden oktober (na haar 'Mega Latino'concert in Ahoy') trekt ze trouwens de studio in om de nieuwe nummers in te blikken. Meer nieuws over Belle kan je steeds op haar website terugvinden.
Ook vandaag, zo net voor het weekend, hebben we opnieuw een aantal concerten en optredens bijeengezocht zodat we weer een nieuwe aflevering van 'Een avondje uit' kunnen presenteren.
Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.
Voice Male (Eurosong 1999) zal eind deze maand, meer bepaald op donderdag 30 augustus, te gast zijn in het openluchttheater 'Rivierenhof' in Deurne. Ze zullen er een zomerse versie brengen van de jubileumshow '100 jaar Voice Male' waarmee ze in het voorjaar de Arenberg tot tweemaal toe lieten vollopen. In het eerste deel krijg je een voorsmaakje van het nieuwe programma 'Hit Hit Hoera' waaraan momenteel de laatste hand wordt gelegd. Na de pauze mag het dak er pas echt af met een greep uit wat de groep de laatste 100 jaar zoal heeft uitgespookt.
Tickets kan u vanaf nu reserveren op het nummer 070/22.21.92 of via de website van 'Ticket Antwerpen'.
Eerder dit jaar was er nog 'Lord of the dance' en begin volgend jaar kan er opnieuw genoten worden van 'Riverdance'. Dit dansspektakel was voor het eerst te zien als intervalact tijdens het Eurovisie Songfestival in 1994. Iedereen herinnert zich nog wel Michael Flatley. Nog steeds wordt het spektakel over de ganse wereld opgevoerd en begin volgend jaar zijn er vier optredens voorzien in België. Voor wie houdt van Ierse dans, muziek en kostuums kan nu kaartjes aanschaffen. Er zijn twee optredens in de Stadsschouwburg van Antwerpen (op maandag 21 en dinsdag 22 januari 2008) en twee optredens in Vorst Nationaal (op vrijdag 25 en zaterdag 26 januari 2008). De optredens gaan telkens om 20.30 van start en kaartjes voor dit unieke optreden kunnen via deze link besteld worden.
Op zaterdag 01 maart 2008, twintig jaar na de release van hun debuutalbum "It takes two" en meer dan twaalf jaar na hun laatste gezamenlijke optreden als Soulsister, komen Jan Leyers en Paul Michiels in het Antwerpse Sportpaleis samen voor een groots reünieconcert. Jan Leyers stond bij Clouseau in 1991 op het festivalpodium in de Italiaanse hoofdstad Rome toen zij "Geef het op" naar een zestiende plaats zongen. In 2002 schreef hij de muziek van "Comme une enfant", het nummer waarmee Léa Dan tijdens de eerste voorronde van 'Eurosong 2002' op een vierde plaats eindigde en zo is de 'link' met het Eurovisie Songfestival meteen gemaakt.
Soulsister, één van de meest populaire Belgische groepen uit de jaren tachtig en negentig, verwierf met een unieke mix van soul, funk en pop een blijvende plek in het collectieve muzikale geheugen. "The way to your heart", "Through before we started", "Changes", en "Broken" zijn maar enkele van de vele singles waarmee het duo tussen 1986 en 1995 de hitlijsten bestormden. Al deze songs groeiden uit tot klassiekers die vandaag nog altijd op de radio worden gedraaid en op elk feest de temperatuur de hoogte injagen. Wie dit unieke reünieconcert van dichtbij wil meemaken kan kaarten (tussen 20 en 35 ) bestellen : telefonisch via 070/345.345 (voor Nederland : 0900/45.000.45) of online (klik hier). Meer informatie krijg je op de website van het duo.
Op professioneel vlak gaat het met zangeres Dana Winner (voorzitter vakjury 'Eurosong 2004') meer dan goed. Zo stond ze afgelopen zondag voor de derde keer op het podium tijdens 'Rimpelrock 2007' (Hasselt) en dit najaar geeft ze een aantal optredens in Vlaanderen en Nederland in het kader van haar 'Platinum'tournee.
En alsof dat nog niet genoeg is wordt ze ook nog eens de coach van de Limburgse ploeg in het nieuwe muziekprogramma 'De provincieshow' dat vanaf vrijdag 07 september op de openbare omroep (Eén) te zien zal zijn.
Op privé-vlak gaat het dan wat minder voor de Limburgse want haar relatie met zakenman Paul Lemmens uit Westerlo is op de klippen gelopen. Dat staat vandaag te lezen in Het Laatste Nieuws. Het koppel besliste reeds enkele maanden geleden om uit elkaar te gaan aldus nog de krant.
Vandaag, vrijdag 17 augustus 2007, bestaat de compact disc (cd) precies 25 jaar. Het allereerste album dat in een Philipsfabriek nabij Hannover van de persen rolde was "The visitors" van ABBA (ESF 1974). Dat album, het achtste en meteen ook laatste van de groep, was eind 1981 reeds verschenen op vinyl maar werd dus bijna een half jaar later het allereerste album dat op cd werd uitgebracht.
In november van dat jaar kwamen de eerste schijfjes op de Japanse markt, Europa en Amerika volgden in het voorjaar van 1983. De cd was meteen ook de voorloper van de cd-rom en de dvd. (bron : Belga)
Willem Duys (17 augustus 1928) is geboren in het Nederlandse Bussum als jongste van zes zonen. Hij is gekend als presentator (radio en televisie) en muziekproducent. Tussen 1963 en 1979 presenteert hij meer dan 170 afleveringen van het legendarische programma 'Voor de vuist weg', de eerste talkshow op de Nederlandse televisie. Velen zullen zich de bokaal met goudvissen op de tafel nog wel herinneren. Op de radio presenteert hij tussen 1962 en 1997 het programma 'Muziekmozaïek'. In totaal is hij ook viermaal (1974-1975-1976-1978) presentator van het Nationaal Songfestival, de Nederlandse nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. Hij is ook achtmaal als commentator te horen tijdens het Eurovisie Songfestival. In 1974 wint hij de Gouden Televizier-ring, een prijs in Nederland voor televisieprogramma's en toegekend door de kijkers. In 1999 neemt hij afscheid als presentator van de AVRO, de omroep waarvoor hij zovele jaren heeft gewerkt. Eerder deze zomer moest hij tweemaal worden opgenomen in het ziekenhuis maar ondertussen is hij terug aan de beterhand.
Het bleef een hele tijd nogal windstil rond zanger Danzel (Poolse selectie 2006) maar sinds begin deze maand is daar verandering in gekomen.
Sinds begin vorige week ligt zijn nieuwe single "You spin me round (like a record)" in de platenzaken en vorige week kwam hij op een bescheiden achttiende plaats binnen in de Ultratip 20. In de nieuwe lijst (die morgenavond bekend wordt gemaakt) zal hij meteen de zesenveertigste plaats innemen in de Ultratop 50.
Gisteren stelde Danzel zijn nummer voor het eerst voor aan het Vlaamse publiek tijdens 'Tien om te Zien' op de commerciële zender VTM. Ook in de laatste uitzending van deze zomer, die gisteren werd ingeblikt, zal hij opnieuw van de partij zijn met zijn jongste single. De uitzending hiervan staat voor woensdag 05 september aanstaande op het programma. Wie zijn optreden van gisteren nog eens wil (her)bekijken kan dat via deze link. (bron : News Records)
Newsroom : compilatie-album 'Tien om te Zien 2007' in minder dan drie weken goud.
Eerder deze maand, op 03 augustus, verscheen een compilatie-album van het populaire liedjesprogramma 'Tien om te Zien' (elke woensdagavond bij de commerciële zender VTM). Op dat album staan heelwat zomerse muzikale pareltjes van eigen bodem. En dat Vlaanderen deze muziek nog steeds een heel warm hart toedraagt mag blijken uit het feit dat het album in minder dan drie weken de 'gouden status' bereikt heeft.
Presentatrice Anne De Baetzelier kreeg uit handen van Christoff (Eurosong 1993-2002) gisterenavond, tijdens de opname van de laatste aflevering van het seizoen, een gouden plaat. Dit komt erop neer dat het album al meer dan 10.000 maal over de toonbanken is gegaan.
Wie het album nog niet in zijn/haar bezit heeft kan het nog steeds aanschaffen.
Tracklist van 'Het beste uit TOTZ 2007' :
01. "Dans je de hele nacht met mij" - Laura Lynn. 02. "Ze kent me" - Wim Soutaer. 03. "So many ways" - Dean. 04. "Voyage voyage" - Kate Ryan (ESF 2006). 05. "Sunrise" - Milk Inc.. 06. "Diep" - Kikx. 07. "Kusjesdag" - K3 (Eurosong 1999). 08. "I fail" - Regi feat. Scala. 09. "Mega Mindy tijd" - Mega Mindy. 10. "Van hart naar hart" - Sha-Na (Eurosong 1993). 11. "Als ik in je blauwe ogen kijk" - Christoff (Eurosong 1993-2002). 12. "Is het leven niet mooi" - Luc Steeno. 13. "Laat je hart slaan" - Mama's Jasje, met Peter Van Laet (De Gouden Zeemeermin 1996) en Gunther Van Campenhout (Eurosong 2002). 14. "So into you" - Brahim (Eurosong 2006). 15. "Oogcontact" - Clouseau (ESF 1991). 16. "Scars" - Stan Van Samang. 17. "Ik mis je zo" - Udo. 18. "Ik laat je los" - Sergio (ESF 2002). 19. "Afterparty" - Cru5h 5. 20. "Gone to stay" - Natalia (Eurosong 2004).
Hitparade : Zweden - 16 augustus 2007 : Markoolio blijft op drie.
Markoolio blijft deze week op een derde plaats staan in de hitparade met "Ingen sommar utan reggae". Zijn duet met Linda Bengtzing, "Värsta schlagern", is na dertig weken notering uit het overzicht verdwenen. Måns Zelmerlöw boekt met "Cara mia" tien plaatsen verlies en komt op zesendertig terecht, de opvolger, "Work of art (Da Vinci)", is ook op de terugweg, maar beperkt het verlies tot zes plaatsen. Zijn debuutalbum "Stand by for..." boekt één plaatsje verlies en klokt op stek twintig af. Verder blijft Helena Paparizou met haar nieuwste single vastgeroest op plaats zevenenveertig en daalt oud-deelnemer Peter Jöback van de zevende plaats naar de elfde plaats met "Stockholm i natt". In de DVD-hitlijst is de DVD van 'Melodifestivalen 2006' opnieuw uit het overzicht verdwenen en de DVD van de selectie van 2007 klokt op de derde plaats af, meteen vijf plaatsen hoger ten opzichte van vorige week. SINGLES TOP 60 :
03. (03) "Ingen sommar utan reggae" - Markoolio (17 weken)(presentator MF 2005). 11. (07) "Stockholm i natt" - Peter Jöback (3 weken)(MF 1990). 22. (16) "Work of art (Da Vinci)" - Måns Zelmerlöw (8 weken)(MF 2007). 24. (18) "True believer" - E-Type (14 weken)(MF 2004). 26. (43) "Här står jag" - Sonja Alldén (8 weken)(MF 2006-2007). 28. (22) "Ännu en dag" - Nanne (6 weken)(ESF 1996, MF 1986-1987-1998-2003-2005-2007, SFE 2001). 33. (44) "Prayer for the weekend" - The Ark (6 weken)(ESF 2007). 36. (26) "Cara mia" - Måns Zelmerlöw (24 weken)(MF 2007). 39. (49) "Seven seas" - The Poodles (MF 2006) feat. Peter Stormare (15 weken). 47. (47) "3 is a magic number" - Helena Paparizou (5 weken)(ESF 2001-2005).
Verdwenen : "Sun trip" - Günther & The Sunshine Girls (4 weken)(MF 2006) en "Värsta schlagern" - Markoolio (presentator MF 2005) & Linda Bengtzing (30 weken)(MF 2005-2006). ALBUMS TOP 60 :
02. (01) "En blekt blondins ballader 1980-2005" - Eva Dahlgren (6 weken)(MF 1979-1980). 09. (16) "För kärlekens skull - det bästa med" - Ted Gärdestad (9 weken)(ESF 1979, MF 1973-1975). 12. (14) "Prayer for the weekend" - The Ark (18 weken)(ESF 2007). 14. (28) "Till dig" - Sonja Aldén (13 weken)(MF 2006-2007). 16. (11) "Värsta plattan" - Markoolio (19 weken)(presentator MF 2005). 17. (18) "A Finer Dawn" - Sarah Dawn Finer (11 weken)(MF 2007). 20. (19) "Stand by for..." - Måns Zelmerlöw (11 weken)(MF 2007). 21. (33) "Rakt upp och ner" - Tommy Körberg (11 weken)(ESF 1969-1988, MF 1971). 35. (30) "CV - Det bästa med Cornelis Vreeswijk" - Cornelis Vreeswijk (16 weken)(MF 1972). 41. (51) "Jag måsta kyssa dig" - Nanne (15 weken)(ESF 1996, MF 1986-1987-1998-2003-2005-2007, SFE 2001). 44. (45) "Live forever - The album" - Magnus Carlsson (6 weken)(MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007). 54. (RE) "Joplin på Svenska" - Caroline Af Ugglas (14 weken)(MF 2007). 56. (60) "Trying to recall" - Marie Lindberg (16 weken)(MF 2007). DVD TOP 20 :
TOTZ 2008 : ook volgend jaar is Blankenberge 'the place to be'.
Volgend jaar zal 'Tien om te Zien', het zomerhoogfeest van de Vlaamse en internationale muziek, ook te zien zijn bij de commerciële omroep VTM. Dat bericht staat vandaag te lezen in Het Nieuwsblad.
Afgelopen maandag, dinsdag en gisteren werden de laatste uitzendingen van dit jaar ingeblikt, maar nu al staat vast dat het liedjescircus ook volgende zomer naar Blankenberge zal afzakken. VTM-woordvoerder Mark Van Lombeek bevestigde dit nieuws aan de krant.
We kunnen al met grote zekerheid stellen dat heelwat artiesten uit de 'Eurosong 2008'-selectie hun opwachting zullen maken tijdens één van de afleveringen. Gisteren, tijdens de laatste opname van dit seizoen, werd ook de 'TOTZ-Award 2007' uitgereikt en die ging (niet geheel onverwacht) naar Stan Van Samang.
Andere finalisten waren K3 (Eurosong 1999), 'Idool 2007'-winnaar Dean en Christoff (Eurosong 1999-2002). (bron : Het Nieuwsblad, VTM)
Eind vorige maand berichtten we reeds dat de Canadese zangeres Céline Dion later dit najaar een nieuw album op de markt zal brengen (archief). Midden november mogen we "The woman in me" in de platenzaken verwachten. Het is ondertussen reeds van 2003 geleden dat de zangeres, die in 1988 het Eurovisie Songfestival won met "Ne partez pas sans moi", nog een Engelstalig album had uitgebracht.
Tot midden december geeft ze optredens in Las Vegas en dan houdt ze het daar voor bekeken. Niet dat ze het dan rustiger aan zal gaan doen, verre van. Begin volgend jaar (in februari) geeft ze voor de eerste maal een aantal concerten in Zuid-Afrika en later in het voorjaar geeft ze een aantal concerten op Europese bodem waaronder drie concerten in het Sportpaleis in Antwerpen (midden mei).
Ook al dit najaar zal haar album "These are special times" opnieuw worden uitgebracht. Dit album, met kerstliederen, werd voor het eerst op de markt gegooid eind 1998. Nieuw deze keer is dat er bij het album een bonus-DVD zal zitten waarop de kerstspecial te zien is die ze eind dat jaar gaf op de Amerikaanse zender CBS. Op het album staan o.a duetten met R. Kelly en Andrea Bocelli. En in Japan komt op 26 september aanstaande "Tribute to Céline Dion" op de markt. Het album bevat in totaal elf hits van de zangeres, één voor één ingezongen door bekende Japanse artiesten. In ons land werden er van haar Franstalige album "D'elles" intussen meer dan 25.000 exemplaren verkocht, meteen goed voor een gouden plaat. Meer over Céline kan je steeds op haar website terugvinden.