Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

17-06-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Duitse K3 is nog geen succes.

WIR3 - Heyah mama Het Duitse zusje van de meidengroep K3 (Eurosong 1999) slaat vooralsnog niet aan in het thuisland. De eerste single van Wir 3 is in de Duitse hitparade in haar tweede week notering van plaats zesenveertig naar tweeënvijftig gedaald. "Heyah mama" is de Duitstalige versie van het nummer waarmee Karen, Kristel en Kathleen acht jaar geleden deelnamen aan 'Eurosong 1999' en wat meteen ook hun doorbraak in Vlaanderen betekende.

Het Duitse meidentrio lijkt qua uiterlijk veel op hun Vlaamse collega's. De 18-jarige roodharige Lina is de Duitse variant van Karen Damen. De 20-jarige Linda heeft net zulke zwarte haren als Kristel Verbeke. En de 23-jarige Vera lijkt sprekend op de blonde Kathleen Aerts. (bron :
VRT Nieuws.net)

17-06-2007 om 21:03 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Anžej Dežan.

 Anžej Dežan werd geboren in Celje op 17 juni 1987. Zijn carrière begon in 1997 toen hij op televisie een karaokewedstrijd won. Een jaar later won hij bij een regionaal radiostation een zangwedstrijd. In 2004 nam hij deel aan een soort idoolwedstrijd 'Bitka talentov' op de Sloveense televisie. Hij werd in die wedstrijd tweede en vanaf toen ging alles in een stroomversnelling voor hem. Hij kreeg een fantastisch team rond zich (Matjaž Vlašič, Urša Vlašič en Boštjan Grabnar, die eerder al aan het Songfestival deelgenomen had, samen met Vili Resnik en Nuša Derenda). Zijn eerste single "C'est la vie", uitgebracht eind 2004, werd een succes bij de radiozenders. In 2005 won hij het 'Melodies of the sun and sea festival' in Portorož. Hij kreeg er van de jury de 'grand prix' prijs voor het beste nummer. Ook datzelfde jaar was hij backingvocal tijdens de nationale selectie bij Nuša Derenda. Zij nam in 2001 al eens deel voor Slovenië en in 2005 eindigde ze op een vierde plaats tijdens de nationale selectie. Vorig jaar trad Anžej zelf voor het voetlicht. Hij weet 'EMA 2006', de Sloveense selectie voor het Eurovisie Songfestival, te winnen met "Plan B". In Athene zal hij tijdens de halve finale van het 51e Eurovisie Songfestival zijn nummer in het Engels zingen met als titel "Mr. Nobody". Net als de voorbije twee jaar wist hij zijn land niet naar de finale te loodsen, een zestiende plaats was zijn deel. Meer informatie over Anžej kan je altijd terugvinden op zijn website. (foto : RTVSLO)

OOK JARIG VANDAAG :

Grethe Ingmann (1938-1990), deelnemer samen met haar toenmalige echtgenoot Jørgen Ingmann (ESF 1963), met "Dansevise" bezorgen ze Denemarken een eerste overwinning, deelnemer aan 'Dansk Melodi Grand Prix' (1978-1979-1980).

17-06-2007 om 00:00 geschreven door Redactie  


16-06-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Vers van de pers' (16-06-2007).

 Op deze zaterdag laat de zomer ons eventjes in de steek dus meer dan tijd genoeg om een leuk muziekje op te zetten. Een aantal artiesten brengen net voor de zomermaanden een nieuw album en/of nieuwe zomersingle op de markt. Ook vandaag hebben we weer heelwat nieuws te melden in een nieuwe aflevering van 'Vers van de pers'.

Bosson - Future's gone tomorrow, life is here toda Afgelopen woensdag verscheen in Zweden een nieuw album van Bosson. Bij ons is deze zanger vooral bekend van "One in a million", een nummer dat een bescheiden hitje was in ons land in 2001. In 2004 nam deze knapperd in eigen land deel aan 'Melodifestivalen', de Zweedse selectie voor het Eurovisie Songfestival. Met "Efharisto" schopte hij het tot 'Andra chansen', de herkansingsronde. Op het nieuwe album "Future's gone tomorrow, life is here today", ondertussen zijn vierde album, vinden we in totaal veertien nummers, waaronder twee bonustracks. Eéntje van die bonustracks is zijn versie van "Live forever", het nummer waarmee Magnus Carlsson (MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007) eerder dit jaar deelnam aan 'Melodifestivalen. Wie alvast de nummers wil beluisteren kan daarvoor op zijn
website terecht en daar klik je dan op 'Listen & buy'.

Andreas Johnson - Go for the soul En we blijven nog even in Zweden. Later deze maand verschijnt er een nieuw album en een nieuwe single van de hierboven aangehaalde Magnus Carlsson (MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007). In een volgende aflevering komen we hier zeker nog op terug. Verder verschenen afgelopen woensdag nieuwe singles van Jimmy Jansson (MF 2002-2005-2007) ("Överallt") en Andreas Johnson (MF 2006-2007). Deze laatste koos voor "Go for the soul", een nummer dat ook op zijn jongste album "The collector" is terug te vinden. We willen er graag nog eens aan herinneren dat dit album gisteren in ons land en in Nederland werd uitgebracht.  

 Tien jaar na zijn overlijden werden van Ted Gärdestad (ESF 1979) de grootste hits verzameld en dat resulteerde in een compilatie van maar liefst drie cd's. "För kärlekens skull - Det bästa med Ted Gärdestad" bevat maar liefst vijftig nummers waaronder natuurlijk ook "Satellit", het nummer waarmee hij Zweden vertegenwoordigde tijdens het Eurovisie Songfestival en uiteindelijk een zeventiende plaats behaalde. Maar ook "Oh vilken härlig da'" (MF 1973) en "Rockin' 'n' reelin'" (MF 1975) mochten niet ontbreken.
 
 In buurland Finland verscheen er een album van Annika Eklund
. Haar nieuwe album "Rakkausseikkailu 2007" bevat in totaal twaalf nummers en die kan je via deze link alvast beluisteren. De zangeres nam vorig jaar deel aan de Finse selectie voor het Eurovisie Songfestival en eindigde toen met "Shanghain valot" tijdens de finale op een verdienstelijke derde plaats. Ondertussen heeft deze 28-jarige zangeres niet stilgezeten en dat resulteerde dus in een nieuw album.

Belle Perez - Djolei djolei Tot slot eindigen we met een paar korte berichten
. De nieuwe single van Belle Perez (Eurosong 1999-2006), het zomers klinkende "Djolei, djolei", ligt bijna in de platenzaken maar kan nu reeds worden gedownload via haar eigen downloadshop. Jo Vally (Eurosong 1981) brengt maandag zijn nieuwe single op de markt. Er werd gekozen voor "Hier voel ik me thuis". In april wisten we reeds te melden dat er een eerste single van Whoopz! zat aan te komen. Eveline en Filip (Gouden Zeemeermin 1996 - Eurosong 1999) kozen voor een klassieker van Rocco Granata (lid vakjury 'Eurosong 2002') namelijk "Zomersproetjes" en die single zal vanaf aanstaande vrijdag in de platenzaken liggen. De nieuwe single "Vrij" van boysband Get Ready (met o.a. Jimmy - Eurosong 2002) ligt vanaf donderdag 28 juni in de winkelrekken.

Een nieuwe afspraak maken we voor volgende week zaterdag. Ondertussen wensen we je alvast heel veel luisterplezier !

16-06-2007 om 20:12 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TV-TIP : afscheidsconcert BZN vanavond op Nederland 1.

BZN De Volendamse formatie BZN (Band Zonder Naam) neemt na een carrière van meer dan veertig jaar afscheid van het Nederlandse en Belgische publiek. Vanavond geven ze hun allerlaatste concert in Ahoy' te Rotterdam en het geheel komt rechtsteeks op de Nederlandse buis. Via Nederland 1 kan je tussen 20.25 en 23.05 (TROS) nog éénmaal genieten van alle grote hits die de groep had tussen 1966 en 2007.

Minister-president Jan Peter Balkenende zal de groep vanavond namens het Nederlandse publiek bedanken voor meer dan veertig jaar muziekhistorie. Ook heelwat bekende Nederlanders brengen een hommage. Onder hen onder andere Willeke Alberti (ESF 1994), André van Duin, Lee Towers, George Baker, Marco Borsato, Paul de Leeuw (presentator NSF), Marco van Basten en Frans Bauer. Ook onze eigenste Belle Perez (Eurosong 1999-2006) ontbreekt in dit rijtje niet.

Zelf nam de groep nooit deel aan de Nederlandse nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival maar éénmaal waren Jan Keizer (zanger), Jack Veerman (drums) en Jan Tuijp (basgitarist) toch van dichtbij betrokken bij het Nationaal Songfestival. In 1999 nam de zangeres Tamara Tol (trouwens schoondochter van Jan Tuijp) deel aan de nationale selectie met "Coming home", van de hand van het drietal. Ze strandde toen op een verdienstelijke vierde plaats op tien kandidaten. (bron :
Belga, eigen berichtgeving)

16-06-2007 om 13:35 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Spring neemt een nieuwe start.

 Eind vorig jaar verlieten Cara Van der Auwera en Anneleen Liégeois tegelijkertijd Spring (Eurosong 2004). Dit betekende echter niet meteen het einde van de groep (die voortvloeide uit de gelijknamige Ketnet-serie. Spring zou meer en meer de groep worden rond Jelle Cleymans.

Ondertussen bleef het wachten op een nieuwe single, en die lijkt er binnenkort aan te komen. Deze zomer laat Spring "Sonja" op je los en gisteren vonden in het Begijnhof van Lier de opnames plaats van de bijhorende videoclip. In deze clip komen er majoretten, breakdancers en vuurwerk aan te pas. (bron :
Het Nieuwsblad)

16-06-2007 om 10:48 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Ivan Vermeer.

 Ivan Vermeer (16 juni 1981) heeft al van jongsaf aan de muzikale microbe in zijn bloed. Heel verwonderlijk is dit niet als je weet dat zangeres Nadia (Eurosong 1993-1999, De Gouden Zeemeermin 1996) zijn moeder is. Op zeer jonge leeftijd wordt hij al gecontacteerd voor reclamespots. Op tienjarige leeftijd maakt hij deel uit van de toen succesvolle kindergroep Bubbles. In 1996 wordt hij de leadzanger van de boysband Piece of Cake. Hun eerste single "Vandaag" belandt meteen in de Vlaamse top tien. In 1999 (het trio is dan herleid tot een duo) neemt Piece of Cake deel aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. Met "Do it again" eindigen ze in de eerste voorronde van 'Eurosong 1999' op een zesde en voorlaatste plaats. Datzelfde jaar gaat het duo uit elkaar en gaat ieder zijn eigen weg. Ivann volgt ondertussen een opleiding (zang, dans en acteren) aan de Young Artists School in Antwerpen. Via zijn moeder komt hij ook in het circuit van backing vocal terecht. In 2002 waagt hij opnieuw zijn kans tijdens 'Eurosong'. Nu eindigt hij met "Time of my life" in de tweede voorronde op een vijfde plaats. Datzelfde jaar wordt hij door de Heverband gevraagd om mee op tournee te gaan en concerten te geven in binnen- en buitenland. In 2005 neemt hij deel aan de nieuwe talentenjacht 'X-Factor' op de commerciële zender VTM. In deze wekelijkse afvallingsrace houdt hij het een aantal weken vol en zo eindigt hij op een oververdiende derde plaats. Vorig jaar en begin dit jaar was hij wekelijks live te horen (samen met zijn moeder) tijdens het dansprogramma 'Sterren op de dansvloer'. Meer over Ivann kan je altijd nalezen op zijn website.

16-06-2007 om 00:00 geschreven door Redactie  


15-06-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

 Ook vandaag hebben we een aantal concerten bijeengezocht zodat we U weer een nieuwe aflevering van onze zeer gewaardeerde rubriek 'Een avondje uit' kunnen voorschotelen.

Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.

Amaryllis Temmerman Begin dit jaar bracht zangeres/presentatrice Amaryllis Temmerman (Eurosong 2004) het album "Expo 58" op de markt. In navolging van de release van dit album koppelde ze er een theatershow aan vast. De komende weken en maanden kan je haar (samen met verteller Johnny Voners) in een aantal Vlaamse steden en gemeenten nog aan het werk zien. Een overzicht van alle optredens krijg je alvast
hier.  

Belle Perez - Gipsy Het blijft goed gaan met Belle Perez (Eurosong 1999-2006)
. Eerder dit jaar zette ze drie maanden lang Nederland in vuur en vlam, en deze zomer hoopt ze de Duitse muzikale harten te veroveren. Maar ook Vlaanderen vergeet ze niet. Na haar twee geslaagde optredens in Antwerpen, begin vorige maand, staat ze eind dit jaar opnieuw op de Vlaamse podia en dit met een nieuwe concerttour. De nieuwe tour die als titel 'Gipsy" meekreeg zit nu ook weer boordevol passie en vuur en opnieuw verloochent de 'vurige' Belle haar roots niet. Momenteel staan al drie concerten op de agenda. Er zullen er later ongetwijfeld nog meer volgen en de komende weken/maanden houden wij je in deze rubriek zeker op de hoogte.

* zondag 16 december 2007 : Stadsschouwburg (Antwerpen) - 20.00.
* vrijdag 21 december 2007 : Capitole (Gent) - 20.00.
* zaterdag 22 december 2007 : Grenslandhallen (Hasselt) - 20.00.

Tickets voor één van de optredens zijn nu reeds beschikbaar en kunnen via deze 
link aangeschaft worden. Kaartjes voor deze wervelende show kosten tussen 22 en 32 € (Gent : tussen 25 en 40 €).

 De Spaanse hartenbreker, Julio Iglesias (ESF 1970), zal zijn Belgische fans opnieuw plezieren met een concert. Op zaterdag 23 juni, twee dagen na het begin van de zomer, zal hij een concert geven in Vorst Nationaal. Het optreden gaat om 20.30 van start en kaartjes kunnen nog steeds besteld worden via deze link.

15-06-2007 om 21:49 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : ultratop week 24 - 16 juni 2007.

Ultratop Natalia blijft met haar jongste single "Gone to stay" op de negende plaats staan. Haar nieuwste album blijft deze week ook nog steeds op de eerste plaats postvatten. De broertjes Wauters nemen genoegen met de derde stek. Hun inmiddels derde single "Oogcontact" komt ondertussen de tipparade binnen op een twaalfde plaats. "Molitva" van Marija Šerifović (winnares van het Songfestival eerder vorige maand) en runner-up Verka Serduchka zijn na vier weken notering uit die tipparade verdwenen. "Hommages III", het jongste album van Mama's Jasje stijgt deze week naar een vijftiende plaats. Céline Dion daalt met haar nieuwe album "D'elles" vier plaatsen in de derde week notering, over de taalgrens voert ze voor de derde week op rij de rangschikking aan. Haar jongste single daalt deze week één plaatsje en staat nu op de vijfde stek.

VLAANDEREN


Ultratop 50 singles :

09. (09) "Gone to stay" - Natalia (5 weken)(Eurosong 2004).
34. (32) "De tegenpartij" - Clouseau (13 weken)(ESF 1991).
45. (45) "Live wire" - Katerine (5 weken)(Eurosong 2002-2006).

Ultratip 20 singles :

12. (NW) "Oogcontact" - Clouseau (ESF 1991).

Verdwenen : "Molitva" - Marija Šerifović (4 weken)(ESF 2007) en "Dancing lasha tumbai" - Verka Serduchka (4 weken)(ESF 2007).

Ultratop 50 albums :

01. (01) "Everything & more" - Natalia (3 weken)(Eurosong 2004).
03. (04) "Vonken & vuur" - Clouseau (11 weken)(ESF 1991).
15. (27) "Hommages III - Mama's Jasje (4 weken)(Peter Van Laet - De Gouden Zeemeermin 1996/Gunther Van Campenhout - Eurosong 2002).
22. (18) "D'elles" - Céline Dion (3 weken)(ESF 1988).
44. (38) "Slimmer dan de zanger" - Bart Peeters (36 weken)(presentator Eurosong).

Verdwenen : "Mijn vriendin" - Jo Vally (14 weken)(Eurosong 1981).

Muziek-DVD top 10 :

01. (01) "Live in Leuven" - Bart Peeters (9 weken)(presentator Eurosong).
04. (NW) "Eurovision Song Contest Helsinki 2007" - Various Artists.
08. (06) "K3 in ahoy" - K3 (28 weken)(Eurosong 1999).

WALLONIE

Ultratop 40 singles :

05. (04) "Et s'il n'en restait qu'une" - Céline Dion (8 weken)(ESF 1988).
21. (NW) "Un cuore malato" - Gigi D'Alessio & Lara Fabian (ESF 1988).

Ultratip 20 singles :

Verdwenen"Sans boussole" - Gene Thomas (5 weken).

Ultratop 50 albums :

01. (01) "D'elles" - Céline Dion (4 weken)(ESF 1988).
22. (34) "Quelque chose de France" - Julio Iglesias (2 weken)(ESF 1970).
37. (44) "Saisons, anthologie vol. 1" - Pierre Rapsat (26 weken)(ESF 1976).

Verdwenen"Erbalunga" - Urban Trad (9 weken)(ESF 2003).

(bron :
Ultratop)

15-06-2007 om 21:20 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Koen Wauters valt in de prijzen.

 Het marktonderzoeksbureau BrandSpecies, gevestigd in Gent, heeft gisteren zijn media-awards uitgereikt. En voor het derde jaar op rij is Eén de meest 'sexy' televisiezender. Verder verdringt de radiozender Q-Music de openbare zender Donna van de eerste plaats.

Favoriet (en dus ook meest sexy) televisiegezicht is niemand minder dan zanger/presentator Koen Wauters (ESF 1991), werkzaam bij VTM. De meest sexy radiofiguur is Evy Gruyaert (Donna), zij gaat Roos Van Acker (Studio Brussel) en Leen Demaré (4FM)(jurylid 'De Gouden Zeemeermin 1996') vooraf.  (bron :
Het Nieuwsblad, foto : VTM)

15-06-2007 om 11:33 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : opnieuw problemen voor Kaye Styles ?

 De krant Het Laatste Nieuws bericht vandaag dat rapper Kaye Styles (Eurosong 2006) alweer een boete boven het hoofd hangt en dit door de slordige administratie van de zanger. Het blijkt andermaal dat de man een broertje dood heeft aan papierwerk.

We schetsen even het verhaal. De zanger kreeg van de Leuvense politierechter een boete van 55 € wegens overdreven snelheid. Hij werd op tweede kerstdag 2005 geflitst in Leuven toen hij aan 90 km/u reed daar waar de maximumsnelheid 70 km/u is. Eerst kreeg hij daarvoor een minnelijke schikking, maar die betaalde hij niet.

Naar eigen zeggen heeft de zanger niets ontvangen maar zijn advocaat pleit dat zijn cliënt op administratief vlak een ramp blijkt te zijn. Dat dit geen alleenstaand feit is bleek dit jaar ondertussen reeds twee keer. Begin dit jaar (26 januari) kreeg Styles 275 € boete en 15 dagen rijverbod omdat hij door het rood was gereden. Ook toen was hij niet ingegaan op een minnelijke schikking.

En begin vorige maand (
archief) kreeg hij drie maanden cel voor heling van een gestolen GSM. Hij wist van 'niets' en daagde dus niet op tijdens de zitting. Ondertussen tekende zijn advocaat verzet aan, waardoor de celstraf zal opgeschort worden. (foto : Eén)

15-06-2007 om 10:56 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Sergio Endrigo.

 Sergio Endrigo (15 juni 1933) is geboren in Pola, Istrië. Tot 1947 behoort deze stad tot Italië, nadien wordt het een deel van Joegoslavië. Na het uiteenvallen van de Balkanstaat ligt de stad in Kroatië. Naast zanger is Sergio ook liedjesschrijver. In 1966 neemt hij voor het eerst deel aan het San Remo festival in Italië. Twee jaar later wint hij dat festival met "Canzone per te" samen met Roberto Carlos. Later dat jaar neemt hij namens zijn land deel aan het Eurovisie Songfestival. Met "Marianne" eindigt hij op een tiende plaats in de eindrangschikking. Daarnaast speelt hij nog een aantal rollen in films. Op 07 september 2005 is hij in de Italiaanse hoofdstad Rome overleden aan de gevolgen van longkanker. Meer over Sergio Endrigo kan je terugvinden op zijn website.

15-06-2007 om 00:00 geschreven door Redactie  


14-06-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Natalia verpulvert record !

 Zangeres Natalia (Eurosong 2004) staat deze week met maar liefst tien (!) nummers in de Ultratop 100. Dat deed niemand haar voor, en de kans is heel groot dat dit trouwens een wereldrecord is.

Sinds januari vorig jaar tellen ook de officiële downloads mee in de charts en dat betekent dat albumtracks die apart worden verkocht ook gaan meetellen voor de wekelijkse charts.

De Vlaamse Diva is dan ook de allereerste artiest die erin slaagt om in één week maar liefst tien nummers van haar jongste album "Everything & more" in de top 100 te krijgen. (bron : 
website Natalia)

14-06-2007 om 20:51 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Dervish komt dit najaar naar Nederland.

 De Ierse folkgroep Dervish gaat drukke maanden tegemoet en dit ondanks het teleurstellende resultaat eerder vorige maand tijdens de 52e editie van het Eurovisie Songfestival. In de Finse hoofdstad Helsinki eindigde de groep met "They can't stop the spring" op een vierentwintigste en allerlaatste plaats tijdens de finale.

De komende weken en maanden geven ze een aantal concerten in o.a. het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Duitsland, Italië, de Verenigde Staten en in thuisland Ierland. Later op het jaar (meer bepaald in november en december) geven ze in totaal tien concerten in Nederland. De data zijn reeds bekend : zaterdag 17 en zondag 18 november steken ze een eerste maal de plas over, in december staan ze tussen zondag 16 en zondag 23 december maar liefst achtmaal op het podium bij onze Noorderburen. Wie een concert wil meepikken kan alvast één van deze data vrijhouden. Wij geven ten gepaste tijde meer tekst en uitleg in onze rubriek 'Een avondje uit in Nederland', (telkens op woensdag). Meer nieuws over de groep kan je steeds op hun
website vinden.

14-06-2007 om 16:14 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : Zweden - 14 juni 2007 : Markoolio opnieuw aan de top.

 Markoolio heeft zijn tweede nummer één-hit van het jaar te pakken. Deze week stijgt hij met "Ingen sommar utan reggae" van de derde naar de eerste plaats. Måns Zelmerlöw blijft het met "Cara mia" nog steeds behoorlijk doen (deze week een dertiende plaats) en ook zijn debuutalbum "Stand by for..." boekt opnieuw een plaatsje winst. Dat ziet er alleszins veelbelovend uit voor zijn nieuwste single die sinds gisteren uit is. Het nieuwste album van Bosson (sinds gisteren in de platenzaken) komt de hitparade reeds binnen, zij het op een bescheiden zestigste plaats.  In de DVD-hitlijst daalt de DVD van het afgelopen Eurovisie Songfestival van de eerste naar de derde plaats en ook de DVD van 'Melodifestivalen 2007' krijgt een klap en klokt deze week op de zevende plaats af. After Dark daalt met "La dolce vita", tevens het nummer waarmee ze drie jaar geleden deelnamen aan de nationale selectie, maar liefst veertien plaatsen en houdt nog net stand op een twintigste stek.

SINGLES TOP 60 :


01. (03) "Ingen sommar utan reggae" - Markoolio (8 weken)(presentator MF 2005).
06. (02) "True believer" - E-Type (5 weken)(MF 2004).
12. (10) "Take all my love" - Da Buzz (8 weken)(MF 2003).
13. (14) "Cara mia" - Måns Zelmerlöw (15 weken)(MF 2007).
17. (18) "Värsta schlagern" - Markoolio (presentator MF 2005) & Linda Bengtzing (22 weken)(MF 2005-2006).
24. (15) "Looking for a star" - Rednex (3 weken)(MF 2006 - Roemeense NF 2007).
25. (30) "The worrying kind" - The Ark (15 weken)(ESF 2007).
26. (26) "För att du finns" - Sonja Alldén (15 weken)(MF 2006-2007).
29. (19) "Save my pride" - BWO (5 weken)(MF 2005-2006).
34. (27) "I remember love" - Sarah Dawn Finer (15 weken)(MF 2007).
37. (37) "Trying to recall" - Marie Lindberg (15 weken)(MF 2007).
39. (32) "Seven seas" - The Poodles (MF 2006) feat. Peter Stormare (7 weken).
46. (25) "Leave me alone" - Hanna Pakarinen (5 weken)(ESF 2007).
47. (49) "Live forever" - Magnus Carlsson (17 weken)(MF 2000-2001-2002-2003-2005-2006-2007).
59. (RE) "A little bit of love" - Andreas Johnson (13 weken)(MF 2006-2007).

Verdwenen"Samba sambero" - Anna Book (11 weken)(MF 1986-1987-2007), "Money" - Elin Lanto (10 weken)(MF 2007), "When the nights come falling" - Sebastian (12 weken)(MF 2007) en "Dancing lasha tumbai" - Verda Serduchka (4 weken)(ESF 2007).

ALBUMS TOP 60 :



03. (04) "Stand by for..." - Måns Zelmerlöw (3 weken)(MF 2007).
09. (02) "A Finer Dawn" - Sarah Dawn Finer (2 weken)(MF 2007).
11. (09) "Rakt upp och ner" - Tommy Körberg (2 weken)(ESF 1969-1988, MF 1971).
12. (13) "Värsta plattan" - Markoolio (10 weken)(presentator MF 2005).
18. (17) "Prayer for the weekend" - The Ark (9 weken)(ESF 2007).
22. (16) "Till dig" - Sonja Aldén (7 weken)(MF 2006-2007).
28. (25) "CV - Det bästa med Cornelis Vreeswijk" - Cornelis Vreeswijk (7 weken)(MF 1972).
40. (40) "Trying to recall" - Marie Lindberg (12 weken)(MF 2007).
47. (48) "The collector" - Andreas Johnson (14 weken)(MF 2006-2007).
60. (NW) "Future's gone tomorrow life is here today" - Bosson (MF 2004).

Verdwenen : "The vintage virgin" - Sebastian (9 weken)(MF 2007).

DVD TOP 20 :

03. (01) "Eurovision Song Contest Helsinki 2007" - Diversen (3 weken).
07. (03) "Melodifestivalen 2007" - Diversen (12 weken).
20. (06) "La dolce vita" - After Dark (9 weken)(MF 2004-2007).

Verdwenen
:
"Svenska popminnen" - Diversen (6 weken)(met o.a. Carola, Anna Book, Herrey's,...) en "Melodifestivalen 50 år" - Diversen (11 weken).



(bron :
Hitlistan, Swedish charts)

14-06-2007 om 12:24 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Peter Van Laet wordt dit najaar cafébaas.

 Zanger Peter Van Laet (De Gouden Zeemeermin 1996) bewandelt vanaf het najaar een nieuw pad. Hij zal dan baas worden van het café 'De Sigaret' in het centrum van Diest (gelegen op de Graanmarkt). Samen met een vriend wil hij de zaak gaan exploiteren maar hij zal er pas vanaf het najaar voltijds aan de slag gaan. Eerst staan er deze zomer nog een aantal optredens op het programma. Mama's Jasje heeft namelijk recent een nieuw album ('Hommages III') op de markt gebracht en de komende weken kan je Peter en Gunther Van Campenhout (Spark - Eurosong 2002) in het Vlaamse land aan het werk zien. Voor een overzicht van hun optredens verwijzen we je naar de website van de groep. (bron : Het Nieuwsblad)

14-06-2007 om 09:53 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Yves Barbieux.

 Yves Barbieux (14 juni 1971) is geboren in Gosselies en maakt deel uit van de Belgische folkgroep Urban Trad. Hij start met het project in 2000 en speelt zelf fluit en doedelzak. De grote bekendheid komt er echter als de groep door de RTBF in 2003 gevraagd wordt om ons land te vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. In de Letse hoofdstad Riga eindigt de groep met het nummer "Sanomi" (in een verzonnen taal) op een meer dan verdienstelijke tweede plaats. Zangeres Sertab Erener bezorgt Turkije met "Everyway that I can" een allereerste overwinning. Ons land strandt op amper twee puntjes. De groep brengt na het festival hun tweede album ("Kerua") op de markt. In eigen land verkopen ze hiervan meer dan 30.000 exemplaren. In 2004 verschijnt de opvolger "Elem" en eerder dit jaar kwam "Erbalunga" op de markt. Meer over Urban Trad kan je lezen op de website van de groep.

OOK JARIG VANDAAG :

Maureen Nolan 
(1961), lid van The Nolan Sisters, deelnemer aan 'A song for Europe' met "Harry, my Honolulu lover" (1979).
Kristian Luuk
(1966), presentator Melodifestivalen (2007-2008), commentator Eurovisie Songfestival Zweden (2007).

14-06-2007 om 00:00 geschreven door Redactie  


13-06-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit in Nederland'.

 Ook vandaag bekijken we van naderbij een aantal optredens/concerten die de komende weken/maanden in Nederland zullen plaatsvinden en beginnen doen we met artiesten van bij ons.

Studio 100 Zomerfestival Het 
Studio 100 Zomerfestival 2007 zakt af naar Ahoy' in Rotterdam ! Op zaterdag 23 en zondag 24 juni komen alle favoriete TV vrienden naar de havenstad voor een geweldige show. Tijdens het programma kan je lekker meedansen op de hits van K3 (Eurosong 1999) alsook meezingen met de leuke, opwekkende liedjes van Kabouter Plop en zie je ook nog eens Samson & Gert, Bumba en Piet Piraat in levende lijve !

Kaartjes voor dit optreden kosten tussen 15 en 24 € (exclusief bespreekkosten) en kunnen nog steeds besteld worden. Meer informatie kan je alvast hier terugvinden.

Billie Holiday - Ruth Jacott We wisten eerder al te melden dat zangeres Ruth Jacott (ESF 1993) later dit jaar in de rol zal kruipen van de legendarische Amerikaanse zangeres Billie Holiday. In de musical zal het veelbewogen leven van deze jazz- en blueslegende worden verteld. In deze intieme theaterproductie laat  de zangeres, bijgestaan door twee tegenspelers en een vijfmans orkest, roerige jazztijden van weleer herleven met wereldberoemde nummers zoals "Summertime", "They can’t take that away from me", "God bless the Child" en "Strange fruit". Tussen vrijdag 23 november en zondag 16 december vinden er een aantal try-outs plaats en op maandag 17 december vindt dan de première plaats. Nadien wordt de musical in heel Nederland opgevoerd en dit (voorlopig) tot en met zondag 13 april 2008. Wie kaartjes voor één van deze optredens wil aanschaffen kan dat via deze
link. Hier krijg je alle data, aanvangstijden en plaatsen waar de musical zal worden opgevoerd.

Cats Vanaf morgenavond (14 juni) en dit tot en met zondag 07 oktober aanstaande kunnen de liefhebbers van 'Cats' opnieuw hun hart ophalen. De alombekende musical van Andrew Loyd Webber toert trouwens de komende weken en maanden door heel Nederland en zal Utrecht (Stadsschouwburg), Amsterdam (Koninklijk Theater Carré), Heerlen (Parkstad Limburg), Rotterdam (Nieuwe Luxor Theater), Eindhoven (Parktheater), Breda (Chassé Theater), Groningen (Martiniplaza Theater) en Nijmegen (Stadsschouwburg) aandoen.

De musical die in 1981 in Londen in wereldpremière ging liep daar onafgebroken tot in 2002 wat er op neerkomt dat het de langst lopende musical ooit geweest is op West End (21 speelseizoenen). In Nederland was de musical voor het eerst te zien in 1987 en het was een kweekvijver voor musicalsterren zoals Pia Douwes en Stanley Burleson.

Na bijna twintig jaar is de musical eindelijk weer in Nederland te zien en dit dus in verschillende theaters door heel het land. Lone Van Roosendaal (gisteren nog jarig - lees
hier) (NSF 1998) zal afwisselend met Pia Douwes, Antje Monteiro, Anita Meyer (van o.a. "Why tell me why") en 'onze' Vera Mann de rol van personage Grizabella voor haar rekening nemen. In de rol van Old Deuteronomy zien we Marco Bakker aan het werk.

Voor alle data, plaatsen van optreden en aanvangsuur van de show kan je
hier terecht. Daar krijg je meteen ook alle informatie voor het bestellen van kaartjes voor deze 'unieke' musical.

13-06-2007 om 22:05 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nieuw album van BWO na de zomer.

 Bodies Without Organs, beter bekend als BWO, pakt na de zomer (in september) uit met een nieuw album. "Fabricator" wordt dan na "Prototype" en "Halcyon days" het derde album van de groep rond Alexander Bard (ooit nog oprichter van Army of Lovers). Momenteel staat de groep met de eerste single uit dit gloednieuwe album ("Save my pride") na vier weken notering op een negentiende plaats in de Zweedse hitparade.

Met hun vorige single "Chariots of fire" (uit het album "Halcyon days") doet het trio het meer dan behoorlijk in Noorwegen, Polen en het Verenigd Koninkrijk. De groep die in 2005 ("Gone") en 2006 ("Temple of love") deelnam aan de Zweedse nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival zal trouwens deze zomer in Polen en het Verenigd Koninkrijk een aantal optredens verzorgen.

Een volgende single uit het nieuwe album wordt in Zweden uitgebracht in augustus en eind oktober zal een derde single volgen. Wie meer over de groep wil te weten komen kan dat steeds op hun
website.

13-06-2007 om 21:28 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Eurosongvolk op 'Beleuvenissen 2007'.

Beleuvenissen 2007 Net als de voorbije jaren worden de vrijdagavonden van de maand juli in Leuven gekleurd door allerlei optredens tijdens 'Beleuvenissen'. Elke week krijg je een ander muziekgenre voorgeschoteld en eerder dit jaar wisten we reeds te melden dat de broertjes Wauters op vrijdag 20 juli hun opwachting zullen maken op de Oude Markt. Maar ook andere artiesten met een 'Eurosong'verleden zijn van de partij.

Op vrijdag 06 juli staat het gehele programma in het teken van folkmuziek en Urban Trad (ESF 2003) zal dan van de partij zijn. Een week later (op vrijdag 13 juli) komen de jazzliefhebbers aan hun trekken en daags voor de Nationale Feestdag (vrijdag 20 juli) treden naast Clouseau (ESF 1991) ook nog Gene Thomas (componist "When I look in your eyes" - Eurosong 2002), Stan Van Samang, Roel Vanderstukken, Eva De Roovere, Les Truttes en Sarah (Eurosong 1999) op. Op vrijdag 27 juli sluit Tropical het geheel af. Meer informatie over 'Beleuvenissen 2007' krijg je op de
website van de stad Leuven.

13-06-2007 om 19:53 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : nieuwe single van Belle Perez nu reeds te downloaden.

Belle Perez - Djolei djolei In eerste instantie zou er dit jaar in Vlaanderen en Nederland geen zomersingle worden uitgebracht van Belle Perez (Eurosong 1999-2006). Zo zou deze zomer al haar pijlen richten op Duitsland alwaar "El mundu balaindo", haar Eurosongsingle van vorig jaar, eind volgende week wordt uitgebracht. Diezelfde dag verschijnt er ook haar jongste album "Gotitas de amor", met daarop haar grootste hits uit de voorbije jaren.

Uiteindelijk werd dan toch beslist om de Vlaamse en Nederlandse fans niet op hun honger te laten zitten en komend weekend komt "Djolei djolei" uit op single. Wie echter niet kan wachten tot dan kan sinds vanochtend het nummer reeds downloaden en dit via haar (nieuwe) eigen downloadshop. Op haar
website kan het nummer nu reeds gedownload worden.

"Djolei djolei" heeft - zoals het ondertussen reeds gebruikelijk is bij haar liedjes - een hoog meezinggehalte en werkt aanstekelijk om in de juiste zomerse stemming te komen. Het nummer is meteen ook de voorbode van een nieuw album waaraan volop wordt gewerkt en dat begin volgend jaar in de platenzaken zal liggen. (bron : website Belle)

13-06-2007 om 17:07 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs