Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

17-01-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Belle Perez wordt een tulp !

 Van 31 januari tot 04 februari eerstkomende vindt in het Nederlandse Creil de 'Creilerflora' plaats, een grote tulpenshow met als thema 'Tropisch Flevoland'. Aansluitend bij dit thema, zijn er een aantal 'tropische verrassingen' gepland. Eén daarvan is niemand minder dan Belle Perez (Eurosong 1999-2006).

Op vrijdag 02 februari zal La Perez een bezoek brengen aan de Creilerflora om een tulp te dopen die haar naam zal dragen. De unieke Belle Perez tulp is volgens de kwekers "een prachtige tetraploide (48 chromosomen) rode tulp. Het is een forse, stevige bloem met veel groeikracht en uniek in zijn klasse."

De
Creilerflora gaat door in de Profyto hallen te Creil (Flevoland) en wordt officieel geopend op 31 januari. Daarna zal de show voor het publiek toegankelijk zijn van 01 tot en met 04 februari. (bron : website Belle)

17-01-2007 om 14:31 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje : opnieuw vijf halve finalisten bekend.

Logo Spanje Gisterenavond ging men in Spanje verder met de zoektocht naar de kandidaat voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. Ondertussen is al wel genoegzaam bekend dat het nummer en de artiest in eerste instantie los van elkaar wroden gekozen. Tijdens vier voorrondes van 'Misión Eurovisión' treden telkens vijftien artiesten voor het voetlicht die het beste van zichzelf geven en zo proberen door te stoten naar de halve finale. In totaal zullen zestig kandidaten hun opwachting maken en daarvan waren er gisteren opnieuw vijftien aan het werk.

Volgorde van optreden :

01. "Made in Spain (La chica que you quiero)" door La Década Prodigiosa (ESF 1988).
02. "Valió la pena" door Agustín Aspa.
03. "If I ain't got you" door Mercedes Sayas.
04. "Sobreviviré" door Nazaret.
05. "Corazón espinado" door Melo Bakale.
06. "Left outside alone" door Rut Marcos.
07. "Ojos así" door Montse Mallorquín.
08. "No me crees" door Paraelissa.
09. "My number one" door Mirela.
10. "popurrí del pop español" door Hotel Cochambre.
11. "I wanna dance with somebody" door Tahis.
12. "Contra la corriente" door Paco Arrojo.
13. "Tenemos toda la noche" door Los Amantes.
14. "Te quiero, te quiero" door Frank Bravo.
15. "Let me love you" door Èisac.

Nadien was het de beurt aan de kijkers om te televoten en werden de punten bekendgemaakt, net als tijdens het Eurovisie Songfestival waren er 1 tot en met 8, 10 en 12 punten te begeven.

Uitslag van de televoting :

01. Nazaret : 171 punten (door naar de halve finale).
02. Mirela : 164 punten (door naar halve finale).
03. Montse Mallorquín : 104 punten (door naar halve finale).

04. Paco Arrojo : 100 punten (door naar halve finale - vakjury).
05. Hotel Cochambre : 97 punten.
06. Mercedes Sayas : 96 punten.
07. Rut Marcos : 95 punten.
08. Paraelissa : 72 punten (door naar halve finale - vakjury).
09. La Década Prodigiosa : 69 punten.
10. Éisac : 51 punten.
11. Frank Bravo : 49 punten.
12. Los Amantes : 42 punten.
13. Tahis : 22 punten.
14. Melo Bakale : 17 punten.
15. Agustín Aspa : 11 punten.

Uit elke voorronde gaan vijf kandidaten door naar de halve finale. Telkens worden drie kandidaten door televoting aangeduid, de resterende twee worden aangeduid door een vakjury met o.a. oud-deelnemers Massiel (ESF 1968) en Mikel Herzog (ESF 1998).

De vijf halve finalisten uit de eerste voorronde :

01. Santa Fe (televoting).
02. Nessa (televoting).
03. Miguel Cañadas (televoting).
04. Póker (vakjury).
05. Gerard (vakjury).

(bron :
Misión Eurovisión, Eurovision-Spain)

17-01-2007 om 14:21 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

 Ook vandaag hebben we weer een nieuwe aflevering van onze zeer gewaardeerde rubriek 'Een avondje uit'.

Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij. We weten heel goed dat we niet over alles kunnen berichten, maar heb je zelf iets te melden dan stuur je gewoon een mailtje naar
twelvepointsdouzepoints@hotmail.com en dan zetten we het optreden in onze agenda.

 Het loopt storm voor de 'Kick-off'-shows van zangeres Natalia (Eurosong 2004) in de Lotto Arena, de nieuwe zaal naast het Antwerpse Sportpaleis. Omdat de eerste twee shows in een mum van tijd uitverkocht waren en omdat de vraag naar kaarten groot blijft, komt er een derde show op vrijdag 11 mei.

De vraag naar kaarten voor de optredens op zaterdag 21 en zondag 22 april was zo groot, dat ze in een mum van tijd uitverkocht waren. De derde show in Antwerpen zal op vrijdag 11 mei plaatsvinden. Op 05 en 06 oktober sluit ze haar '2007 Toer' af in
De Zuiderkroon in Antwerpen. Kaarten voor beide shows kunnen nu al aangekocht worden via de website of telefonisch op 070/25.20.20. Kaartjes voor de extra show in de Lotto Arena zijn te verkrijgen bij Tele Ticket Service op 070/34.53.45 of via de website.

 Op woensdag 21 maart aanstaande (bij het begin van de lente) zal oud-Songfestivaldeelnemer en hartenbreker Cliff Richard een éénmalig concert geven in ons land. Het concert zal doorgaan in Vorst-Nationaal en kadert in zijn 'European Tour 2007' die op 13 maart start in de Finse hoofdstad Helsinki. Tickets voor het concert kunnen nu reeds besteld worden via Sherpa of telefonisch op 070/25.20.20. Het concert start om 20.30.

Eén dag later zal Sir Cliff optreden bij onze Noorderburen optreden in Ahoy in Rotterdam (aanvang 20.00). Ook voor dit optreden kunnen nu reeds kaarten besteld worden via deze
link. (bron : website Cliff)

 Het gaat goed met Ruth Jacott. De zangeres die Nederland in 1993 met het prachtige "Vrede" een vijfde plaats bezorgde op het Eurovisie Songfestival gaat drukke tijden tegemoet. Eind dit jaar, meer bepaald begin december zal ze te zien zijn in een musical over het leven van Billie Holiday. De repetities hiervoor starten dit najaar. Maar eer het zover is zal ze de komende maanden nog op tournee gaan door Nederland. De aftrap van 'A touch of Latin' werd op 30 december jongstleden gegeven in Veenendaal. Ze zal ook o.a. optreden in Breda, Eindhoven, Tilburg, Rotterdam en Amsterdam. Voor een volledig overzicht verwijzen we naar haar website.

17-01-2007 om 10:36 geschreven door Redactie  


16-01-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IJsland : wijzigingen in de deelnemerslijst.
 Gisteren brachten we de namen van de artiesten die dit jaar deelnemen aan de IJslandse nationale selectie, 'Söngvakeppni Sjónvarpsins 2007'. Vandaag zijn reeds een aantal wijzigingen aangebracht aan deze lijst. Zo zal het nummer "Húsin hafa augu" niet enkel gezongen worden door Matthías Matthíasson maar samen met Pétur Örn Guðmundsson en Einar Þór Jóhannsson. Het nummer "Þú ert sem eldur", in eerste instantie in de derde halve finale en gezongen door Matthías Matthíasson, zal nu tijdens de tweede halve finale gezongen worden door Friðrik Ómar Hjörleifsson. Het nummer "Leiðin liggur heim" door Davíð Smári Harðarsson gaat van de tweede naar de derde en laatste halve finale.

Die halve finales staan gepland voor de komende drie zaterdagen, zijnde 20 januari27 januari en 03 februari. De finale gaat op zaterdag 17 februari door. Tijdens de nationale selectie zullen alle nummers in de moedertaal gezongen worden, de winnaar mag uiteindelijk kiezen of het nummer in Helsinki in het Engels zal worden gebracht. Het is aan de televoters om het nummer voor de 52e editie van het jaarlijkse liedjesfestival te kiezen. 

Eerste halve finale (zaterdag 20 januari) :

01. "Þú gafst mér allt" (tekst en muziek : Bergþór Smári) door Bergþór Smári.
02. "Allt eða ekki neitt" (tekst : Þorkell Olgeirsson ; muziek : Torfi Ólafsson, Þorkell Olgeirsson en Eðvard Lárusson) door Finnur Jóhannesson.
03. "Áfram" (tekst : Bryndís Sunna Valdimarsdóttir en Jóhannes Ásbjörnsson ; muziek : Bryndís Sunna Valdimarsdóttir en Sigurjón Brink) door Sigurjón Brink.
04. "Draumur" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Sveinn Rúnar Sigurðsson) door Hreimur Heimisson.
05. "Húsin hafa augu" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Þormar Ingimarsson) door Matthías Matthíasson, Pétur Örn Guðmundsson en Einar Þór Jóhannsson.
06. "Blómabörn" (tekst : Magnús Þór Sigmundsson ; muziek : Trausti Bjarnason) door Bríet Sunna Vademarsdóttir.
07. "Orðin komu aldrei" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Óskar Guðnason) door Snorri Snorrason.
08. "Enginn eins og þú" (tekst : Stefán Hilmarsson ; muziek : Roland Hartwell) door Aðalheiður Ólafsdóttir.

Tweede halve finale (zaterdag 27 januari) :

01. "Dásamleg raun" (tekst en muziek : Bergsteinn Björgúlfsson) door Richard Scobie.
02. "Ég hef fengið nóg" (tekst : Magnús Þór Sigmundsson ; muziek : Hljómsveitin VON bestaande uit Ellert H. Jóhannsson, Gunnar I. Sigurðsson, Sigurður Björnsson, Sigurpáll Aðalsteinsson en Sorin M. Lazar) door Hljómsveitin VON.
03. "Þú ert sem eldur" (tekst : Ingibjörg Gunnarsdóttir ; muziek : Grétar Örvarsson en Kristján Grétarsson) door Friðrik Ómar Hjörleifsson.
04. "Mig dreymdi" (tekst : Ingólfur Steinsson ; muziek : Óskar Guðnason) door Hera Björk Þórhallsdóttir.
05. "Eitt símtal í burtu" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Roland Hartwell) door Guðrún Lísa Einarsdóttir.
06. "Ég les í lófa þínum" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Sveinn Rúnar Sigurðsson) door Eiríkur Hauksson (ESF 1986 - Icy)(ESF 1991 - Just 4 Fun).
07. "Fyrir þig" (tekst : Þorkell Olgeirsson ; muziek : Torfi Ólafsson) door Hjalti Ómar Ágústsson.
08. "Segðu mér" (tekst : Ragnheiður Bjarnadóttir ; muziek : Trausti Bjarnason) door Jón Jósep Snæbjörnsson (ESF 2004).

Derde halve finale (zaterdag 03 februari) :

01.  "Leiðin liggur heim" (tekst Kristján Hreinsson ; muziek : Elvar Gottskálksson) door Davíð Smári Harðarsson.
02. "Ég og heilinn minn" (tekst : Gunnar Lárus Hjálmarsson ; muziek : Gunnar Lárus Hjálmarsson en Ragnheiður Eiríksdóttir) door Ragnheiður Eiríksdóttir.
03. "Þú tryllir mig" (tekst : Hafsteinn Þórólfsson en Hannes Páll Pálsson ; muziek : Hafsteinn Þórólfsson) door Hafsteinn Þórólfsson.
04. "Villtir skuggar" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Ingi Gunnar Jóhannsson) door Alexander Aron Guðbjartsson.
05. "Vor" (tekst en muziek : Magnús Guðmann Jónsson) door Helgi Rafn Ingvarsson.
06. "Júnínótt" (tekst en muziek : Ómar Þ. Ragnarsson) door Soffía Karlsdóttir.
07. "Örlagadís" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Roland Hartwell) door Erna Hrönn Ólafsdóttir.
08. "Ekki að minni ósk" (tekst : Þorkell Olgeirsson ; muziek : Torfi Ólafsson) door Andri Bergmann.

In het lijstje zien we een aantal oud-festivaldeelnemers terug zoals Eiríkur Hauksson (ESF 1986 - Icy)(ESF 1991 - Just 4 Fun) en Jón Jósep Snæbjörnsson, beter gekend als Jónsi (ESF 2004). Het eiland zal op donderdag 10 mei aanstaande eerst moeten aantreden tijdens de halve finale van het 52e Eurovisie Songfestival. (bron : RÚV)

16-01-2007 om 21:40 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bulgarije : drie nummers vervangen.

 Afgelopen zondag maakte de Bulgaarse nationale omroep (BNT) de kandidaten bekend die begin volgende maand tijdens de voorronde gaan strijden voor één van de negen finaleplaatsen in de nationale finale. We zijn amper twee dagen verder en daar komen al de eerste (en hopelijk de laatste) aanpassingen aan de deelnemerslijst.

Eerder vandaag raakte bekend dat "Аz mozga !!!" van Pippo & Sasheto een hele tijd geleden al in Israël werd uitgebracht en dat is tegen het reglement van de
EBU. Ook Una Healy zal niet deelnemen aan de nationale voorronde en dit omdat ze zich moeilijk kan vrijmaken op de repetitiedagen voorgesteld door de nationale omroep. Zij stond vorig jaar al op het festivalpodium als achtergrondzangeres bij Brian Kennedy die voor Ierland "Every song is a cry for love" naar de tiende plaats zong. Teddy Katzarova laat de samenwerking met Mc Chriss voor wat ze is en zal als solist aantreden (met een nieuw nummer).

Aan de voorronde (halve finale) zullen op zaterdag 03 februari in totaal 18 kandidaten deelnemen. Negen finalisten worden gekozen door de vakjury maar de nationale omroep zal zelf ook nog drie kandidaten aanduiden die zullen deelnemen aan de finale (wildcards). Die finale zal op zaterdag 24 februari aanstaande doorgaan. Tijdens de finale ligt het lot van de twaalf kandidaten dan volledig in handen van de televoters.

De achttien deelnemers aan de voorronde :

01. "If you come baby" door Svetozar Christov & Lora Vladova.
02. "Say you would" door Toni Dimitrova en Goresh Pyasak (NIEUW).
03. "Runayway" door Petya Pavlova.
04. "Back in your heart" door Grupata.
05. "Super fire" door Teddy Katzarova (NIEUW).
06. "Days of old" door Pantommind.
07. "Ya tvoya" door Sofi Marinova en Ustata.
08. "No no no" door Svetla Ivanova.
09. "Getting crazy" door Mastilo.
10. "Confession" door Dilyana Tsenova.
11. "Falling angel" door Bella.
12. "Az znam" door Aksinia.
13. "Higher (Balkan heart)" door S-lavina.
14. "Моya lubov" door Margarita Hranova.
15. "Open your eyes" door Natasha & Charlene.
16. "Тоva e lobovta" door Orlin Goranov.
17. "Dokoga" door Krum.
18. "V ochakvane" door Galin Raichev (NIEUW).

Nemen niet meer deel :

01. "Too late for heartache" door Una Healy.
02. "Lubovta e svoboda" door Teddy feat Mc Chriss.
03. "Аz mozga !!!" door Pippo & Sasheto.

(bron : 
ESC Kazachtstan, Eurovision Nation)

16-01-2007 om 20:16 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roemenië : meer dan 250 inzendingen ontvangen.

 De Roemeense nationale omroep (TVR) heeft in totaal meer dan 250 nummers ontvangen voor de komende nationale selectie, 'Selecţia naţională 2007'. De omroep had de deadline met twee dagen uitgesteld en gisterenavond om 20.00 (plaatselijke tijd) moesten alle nummers ingediend zijn.

De jury (bestaande uit vertegenwoordigers van de pers, radio, de omroep zelf, componisten en platenmaatschappijen) gaat morgen een heel drukke dag tegemoet want ze moet dan alle 259 nummers beluisteren en uit dat bonte gezelschap 24 nummers kiezen die tijdens twee halve finales zullen strijden voor een finaleplaats. Er werden nummers uit diverse muziekstijlen ingediend gaande van rock, pop, over dance tot latino.

Dit jaar organiseert de omroep (net als vorig jaar) twee halve finales en een finale om het nummer voor Helsinki te kiezen. In elke halve finale treden twaalf artiesten aan en telkens gaan dan zes kandidaten door naar de finale. Het lied voor de Finse hoofdstad zal gekozen worden door een vakjury (50%) en door televoting (50%). De twee halve finales staan gepland voor de zaterdagen 27 januari en 03 februari. De finale vindt dan een week later, op zaterdag 10 februari, plaats.

Dankzij de vierde plaats vorig jaar is Roemenië voor het tweede jaar op rij meteen zeker van een finaleplaats tijdens de 52e editie van het komende Eurovisie Songfestival op zaterdag 12 mei aanstaande. (bron : TVR)

16-01-2007 om 19:50 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Postume Gouden Harp voor Willem van Beusekom.

Willem van Beusekom In Nederland zijn de winnaars van de Gouden Harpen bekendgemaakt. Deze keer vallen pianist Louis van Dijk, cabaretier Herman Finkers en blueszanger Harry Muskee in de prijzen. Buma Cultuur, een instantie die zich inzet voor de promotie en ondersteuning van Nederlandse muziek, kent er deze keer postuum ook een toe aan programmamaker, muziekkenner, NPS-directeur en de vroegere eigen voorzitter Willem van Beusekom.

Dat heeft de huidige directeur, Jerney Kaagman, vandaag laten weten. De Gouden Harpen worden op maandag 05 februari eerstkomende tijdens het Harpen Gala in Bussum uitgereikt. De Zilveren Harpen gaan naar A Balladeer, Nick & Simon en Opgezwolle.

Voormalig omroepbestuurder en Songfestivalcommentator Willem van Beusekom overleed op 21 mei vorig jaar (daags na de finale van het Eurovisie Songfestival) aan de gevolgen van een operatie aan zijn darmen. Van Beusekom was toen al geruime tijd ziek. Hij is 59 jaar geworden. Van Beusekom werd vooral bekend als dé Songfestival-commentator van Nederland. Tussen 1987 en 2005 verzorgde hij vrijwel jaarlijks de televisiepresentatie van het liedjesfestijn; vóór 1987 leverde hij al enkele keren het radiocommentaar. Na achttien jaar hield Van Beusekom het voor gezien. Het vijftigste Eurovisie Songfestival, 'Kiev 2005', was zijn laatste 'echte' Songfestival voor de
NOS. "Al na het festival in Kiev had ik besloten er mee op te houden", zei Van Beusekom daarover. "Maar daarna werd ik door de TROS gevraagd om de speciale jubileumuitzending te becommentariëren. Dat heb ik beschouwd als een kroontje op mijn Songfestivalwerkzaamheden." "Ik heb fantastische jaren meegemaakt met uitstekende artiesten, componisten en tekstschrijvers en met wisselende resultaten. Maar het is goed om er een keer een punt achter te zetten", aldus Van Beusekom bij zijn afscheid. Behalve Songfestival-commentator was de in 1947 geboren Van Beusekom ook jarenlang 'omroepman'. In de jaren zeventig was hij dj bij VARA Hilversum, in de jaren tachtig was hij onder meer woordvoerder van de VARA. In zijn laatste baan was Van Beusekom algemeen directeur van de NPS. (bron : TelegraafNOS ; foto : ANP)

16-01-2007 om 17:44 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Wendy Van Wanten genomineerd voor 'Meest begeerlijke vrouw van 2006'.

Wendy Van Wanten Wordt Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2002) de 'Meest Begeerlijke Vrouw van 2006' ? Daar kan jij misschien wel voor zorgen door te stemmen !

'Thuis'-gezicht Lien Van de Kelder, docusoap-diva Wendy Van Wanten, presentatrice Dina Tersago en ex-Miss België Véronique De Kock zijn namelijk genomineerd voor de titel van de 'Meest Begeerlijke Vrouw van 2006'.
Stemmen kan tot maandag 29 januari aanstaande via deze link. Vorig jaar sleepte zangeres Natalia (Eurosong 2004) de titel van 'Meest Begeerlijke Vrouw van het Jaar' in de wacht. De verkiezing wordt dit jaar voor de vierde keer georganiseerd op Feliks.

16-01-2007 om 16:37 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bosnië-Herzegovina : Marija Šestic naar Helsinki.

Marija Šestic PBSBiH, de nationale Bosnische omroep, heeft vanmiddag tijdens een persconferentie meer tekst en uitleg gegeven over de kandidaat voor het komende Eurovisie Songfestival. En zoals we reeds eerder op de dag berichtten is de keuze gevallen op zangeres Marija Šestic die op zaterdag 12 mei aanstaande de Bosnische eer zal verdedigen in de Finse hoofdstad Helsinki. Twee jaar geleden nam ze al eens deel aan de Bosnische selectie voor het liedjesfestival. Toen strandde ze met "In this world" op een verdienstelijke vierde plaats. Het nummer is van de hand van de broers Mark (muziek) en Dirk Paelinck (tekst). Ook de Belgische Songfestivalinzendingen "Sister" (2002) en "1 life" (2004) zijn van hun hand.

Op het nummer voor Helsinki is het nog even wachten, dat wordt pas bekendgemaakt op zondag 04 maart eerstkomende. Wat we al wel kunnen meegeven is dat het van de hand van Aleksandra Milutinović en Goran Kovačić.

 Net als vorig jaar werd er dus voor een interne selectie gekozen en dat leverde het land de beste notering ooit op tijdens het Eurovisie Songfestival. Hari Varešanovic eindigde met "Leijla" op een meer dan verdienstelijke derde plaats tijdens de finale in de Griekse hoofdstad Athene. Het nummer was een compositie van Željko Joksimović, die drie jaar geleden voor Servië en Montenegro een tweede plaats binnenrijfde. De tekst was van de hand van Fahrudin Pecikoza en Dejan Ivanović. (bron :
PBSBiH, Esctoday)

16-01-2007 om 14:48 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Griekenland : nationale finale met drie kandidaten.

 Aan de 'Griekse tragedie' van de voorbije dagen lijkt een einde te zijn gekomen. De nationale omroep (ERT) heeft vanmiddag de namen van de drie kandidaten bekendgemaakt die zullen gaan uitmaken wie het ticket richting Helsinki zal krijgen.

Tijdens de persconferentie vielen er geen verrassingen te noteren en de drie die zullen gaan strijden zijn Tamta, Sarbel en Christos Dantis (de componist van "My number one" - ESF 2005). Het zijn de drie namen die overbleven na, het in laatste instantie, afhaken van de groep C:Real. Het nummer zal in Helsinki in het Engels worden gezongen en tijdens de nationale finale zal het winnende lied gekozen worden door de vakjury (50%) en televoting (50%). Wanneer de finale van 'Eurovision 2007' zal doorgaan staat momenteel nog niet vast, maar algemeen wordt verwacht dat het ergens eind februari zal zijn.

 In verband met het in eerste instantie afhaken van Michalis Hatzigiannis (foto) en nadien van C:Real wist men te vertellen dat beiden vonden dat ze te weinig tijd hadden om met een degelijk afgewerkt produkt voor de dag te komen. (bron :
ERT, Esctoday)

16-01-2007 om 14:25 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Estland : volgorde van optreden is bepaald.

 Vandaag heeft de Estse omroep (ETV) de volgorde van optreden bekendgemaakt voor 'Eurolaul 2007'. De nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival zal op zaterdag 03 februari doorgaan. Een week eerder, op zaterdag 27 januari, zullen de tien liedjes reeds voorgesteld worden aan het Estse publiek tjdens een tv-show. Deze show wordt op 22, 23 en 24 januari ingeblikt.

Maarja Zoals ook eerder al bekend was zal de nationale finale gepresenteerd worden door Maarja (ESF 1996-1997) en Marko Reikop. In een eerste stemronde worden de nummers van tien naar drie herleid en nadien mag het Estse volk uit die drie nummers het nummer voor Helsinki aanduiden.

Volgorde van optreden tijdens de nationale selectie (tussen haakjes de tekstschrijvers/componisten) :

01. "So much to say"  (Kristjan Kasearu ; Madis Muhu) door Kristjan Kasearu & Paradise Crew.
02. "Supreme nature" (Arne Lauri ; Priit Pajusaar, Glen Pilvre) door Arne Lauri.
03. "It doesn't matter" (Hendrik Sal-Saller ; Koit Toome) door Koit Toome.
04. "Sunflowers" (Sven Lõhmus) door Laura.
05. "Partners in crime" (Berit Vaher ; Hendrik Sal-Saller) door Gerli Padar.
06. "Birds of peace" (Piret Järvis, Lenna Kuurmaa ; Elmar Liitmaa) door Vanilla Ninja.
07. "1 year from now" (Jana Hallas ; Pearu Paulus, Ilmar Laisaar, Alar Kotkas) door Linda.
08. "My face" (Kaido Põldma, Lauri Pihlap) door Soul Militia.
09. "In good and bad" (Ines ; Ivo Etti, Ines) door  Eda Ines Etti (Ines).
10. "Romeo & Julia" (Jaagup Kreem ; Elmar Liitmaa) door Hele Kõre & Kristjan Kasearu.

(bron : ETV)

16-01-2007 om 14:00 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bosnië-Herzegovina : vandaag bekendmaking kandidaat voor Helsinki.

 PBSBiH, de nationale Bosnische omroep, geeft vanmiddag tijdens een persconferentie meer tekst en uitleg over de kandidaat voor het komende Eurovisie Songfestival. De laatste dagen circuleert her en der de naam van zangeres Marija Šestic. Twee jaar geleden nam ze al eens deel aan de Bosnische selectie voor het liedjesfestival. Toen strandde ze met "In this world" op een verdienstelijke vierde plaats. Wij houden ondertussen nog een vinger aan de pols, want met geruchten weet je maar nooit !

Eerder was al bekend geworden dat de nationale omroep dit jaar dezelfde selectieprocedure zal hanteren als vorig jaar. Dat komt er op neer dat zowel de artiest als het nummer intern zal gekozen worden.

 Dat leverde het land vorig jaar de beste notering ooit op tijdens het Eurovisie Songfestival. Hari Varešanovic (foto) eindigde met "Leijla" op een meer dan verdienstelijke derde plaats tijdens de finale in de Griekse hoofdstad Athene. Het nummer was een compositie van Željko Joksimović, die drie jaar geleden voor Servië en Montenegro een tweede plaats binnenrijfde. De tekst was van de hand van Fahrudin Pecikoza en Dejan Ivanović. (bron :
Eurovision-Croatia)

16-01-2007 om 00:12 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje : vanavond tweede deel van Misión Eurovisión.

Logo Spanje Vorige week startte de Spaanse omroep TVE de zoektocht naar de kandidaat voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. Zoals ondertussen genoegzaam bekend, worden het nummer en de artiest in eerste instantie los van elkaar gekozen. De tweede aflevering van 'Misión Eurovisión' staat vanavond op het programma. In totaal zullen zestig kandidaten tijdens vier voorrondes hun opwachting maken. Tot en met gisteren konden geïnteresseerden nog hun kandidatuur stellen.

De vijftien kandidaten voor de tweede voorronde :

01. La Década Prodigiosa.
02. Agustín Aspa.
03. Mercedes Sayas.
04. Nazaret.
05. Melo Bakale.
06. Rut Marcos.
07. Montse Mallorquín.
08. Paraelissa.
09. Mirela.
10. Hotel Cochambre.
11. Thais.
12. Paco Arrojo.
13. Los Amantes.
14. Frank Bravo.
15. Éisac.

In dit overzicht vinden we La Década Prodigiosa terug. Zij vertegenwoordigden Spanje in 1988 met "Made in Spain (La chica que you quiero)". Ze wisten met dit nummer in de Ierse hoofdstad Dublin beslag te leggen op een elfde plaats.

 De tweede aflevering van 'Misión Eurovisión', die om 22.00 van start gaat, wordt opnieuw gepresenteerd door Paula Vázquez.

De vijf halve finalisten uit de eerste voorronde :

01. Santa Fe (televoting).
02. Nessa (televoting).
03. Miguel Cañadas (televoting).
04. Póker (vakjury).
05. Gerard (vakjury).

(bron :
Misión Eurovisión)

16-01-2007 om 00:06 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The losers of EUROVISION (aflevering 43 - 1979 : BELGIE).

 Vandaag staan we in een nieuwe aflevering stil bij het jaar 1979. Aan deze editie van het Eurovisie Songfestival nemen in totaal negentien landen deel. In eerste instantie zouden er twintig deelnemers zijn maar Turkije haakte uiteindelijk af. Ons land stuurt Micha Marah naar het festival dat voor het eerst in Jeruzalem doorgaat.



Met "Hey nana" (tekst : Guy Beyers ; muziek : Charles Dumolin
) eindigt de zangeres op een gedeelde achttiende en allerlaatste plaats met vijf punten. Denemarken en het Verenigd Koninkrijk hebben twee punten over voor het nummer, van buurland West-Duitsland krijgt ze één puntje.

Micha Marah, geboren op 26 september 1953 in Turnhout als Aldegonda Leppens, neemt in 1971 voor de eerste maal deel aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. Ze staat in de finale van 'Canzonissima' met maar liefst drie nummers maar geen enkel nummer haalt ook maar punten. Met "Tamboerke" neemt haar carrière wel een flinke start. Vier jaar later neemt ze opnieuw deel aan de nationale selectie. Samen met The Pebbles eindigt ze op een vijfde plaats met "'t Is over". Met "Kom bij mij" strandt ze op een zevende plaats. Vier jaar later, in 1979, wordt ze (in tweede instantie) door de Vlaamse omroep aangeduid om ons land te gaan vertegenwoordigen in Jeruzalem. Tijdens vier voorrondes en één finale werd het nummer gekozen dat ze zou gaan zingen. De eerste voorronde startte met zes nummers, en elke week viel er één nummer af zodat er in de finale drie nummers overbleven. Elke week kwam "Comment ça va" als eerste uit de bus. Het was het publiek dat telkens mocht stemmen. Tijdens de finale is het echter "Hey nana" dat door de vakjury wordt aangeduid om afgevaardigd te worden naar het Eurovisie Songfestival, en dit tegen de zin van Micha zelf wiens keuze ook "Comment ça va" was. Ze probeert het nummer nog te laten diskwalificeren wegens plagiaat maar uiteindelijk reist ze naar Jeruzalem af en daar strandt ze dus op een gedeelde laatste plaats.

(logo :
EBU)

16-01-2007 om 00:03 geschreven door Redactie  


15-01-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IJsland : de eerste acht nummers online te beluisteren.

 Eerder vandaag kreeg je hier de namen van de vierentwintig kandidaten die vanaf aanstaande zaterdag tijdens drie halve finales en één finale zullen gaan strijden voor het IJslandse ticket richting Helsinki.

Omdertussen kan je de acht nummers, die aanstaande zaterdag strijden voor een finaleplaats, beluisteren via de website van de nationale omroep. Daarvoor moet je deze
link volgen. Hieronder geven we nog eens ter informatie de indeling van de eerste halve finale van
'Söngvakeppni Sjónvarpsins 2007'.

Eerste halve finale (zaterdag 20 januari) :

01. "Þú gafst mér allt" (tekst en muziek : Bergþór Smári) door Bergþór Smári.
02. "Allt eða ekki neitt" (tekst : Þorkell Olgeirsson ; muziek : Torfi Ólafsson, Þorkell Olgeirsson en Eðvard Lárusson) door Finnur Jóhannesson.
03. "Áfram" (tekst : Bryndís Sunna Valdimarsdóttir en Jóhannes Ásbjörnsson ; muziek : Bryndís Sunna Valdimarsdóttir en Sigurjón Brink) door Sigurjón Brink.
04. "Draumur" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Sveinn Rúnar Sigurðsson) door Hreimur Heimisson.
05. "Húsin hafa augu" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Þormar Ingimarsson) door Matthías Matthíasson.
06. "Blómabörn" (tekst : Magnús Þór Sigmundsson ; muziek : Trausti Bjarnason) door Bríet Sunna Vademarsdóttir.
07. "Orðin komu aldrei" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Óskar Guðnason) door Snorri Snorrason.
08. "Enginn eins og þú" (tekst : Stefán Hilmarsson ; muziek : Roland Hartwell) door Aðalheiður Ólafsdóttir.

(bron : RÚV)

15-01-2007 om 20:43 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Andorra : Anonymous naar Helsinki.

Anonymous Het kleine staatje Andorra gooit het dit jaar blijkbaar over een geheel andere boeg. Na drie zangeressen zal het land dit jaar vertegenwoordigd worden door een groep bestaande uit drie leden, namelijk Anonymous. De groep wordt omschreven als een punkrockband. Ze zullen tijdens de halve finale van het komende Eurovisie Songfestival aantreden met een eigen compositie "Salvem al món" ("red de wereld"). Het was al een tijdje bekend dat de groep één van de gedoodverfde kandidaten dit jaar was om het staatje te gaan vertegenwoordigen.

Zoals algemeen geweten is, waren de vorige drie deelnames geen hoogvliegers. In 2004 nam het kleine staatje in de Pyreneeën voor het eerst deel aan het Eurovisie Songfestival. Marta Roure eindigde met "Jugarem a estimar-nos" op een achttiende plaats in de halve finale. Vorig jaar zong, de van oorsprong Nederlandse zangeres, Marian Van de Wal  "La mirada interior" naar een drieëntwintigste plaats in de halve finale. Dit jaar eindigde Jenny met "Sense tu" eveneens op die positie. (bron en foto : OGAEAndorra)

15-01-2007 om 18:09 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IJsland : de artiesten zijn bekend.
 Sinds begin vorig maand waren de vierentwintig nummers voor de IJslandse nationale selectie, 'Söngvakeppni Sjónvarpsins 2007' bekend en sinds vandaag kennen we ook de artiesten die de nummers ten gehore gaan brengen tijdens de drie halve finales. Meteen is ook de indeling bekendgemaakt van de halve finales.

Die halve finales staan gepland voor de komende drie zaterdagen, zijnde 20 januari27 januari en 03 februari. De finale gaat op zaterdag 17 februari door. Tijdens de nationale selectie zullen alle nummers in de moedertaal gezongen worden, de winnaar mag uiteindelijk kiezen of het nummer in Helsinki in het Engels zal worden gebracht. Het is aan de televoters om het nummer voor de 52e editie van het jaarlijkse liedjesfestival te kiezen. 

Eerste halve finale (zaterdag 20 januari) :

01. "Þú gafst mér allt" (tekst en muziek : Bergþór Smári) door Bergþór Smári.
02. "Allt eða ekki neitt" (tekst : Þorkell Olgeirsson ; muziek : Torfi Ólafsson, Þorkell Olgeirsson en Eðvard Lárusson) door Finnur Jóhannesson.
03. "Áfram" (tekst : Bryndís Sunna Valdimarsdóttir en Jóhannes Ásbjörnsson ; muziek : Bryndís Sunna Valdimarsdóttir en Sigurjón Brink) door Sigurjón Brink.
04. "Draumur" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Sveinn Rúnar Sigurðsson) door Hreimur Heimisson.
05. "Húsin hafa augu" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Þormar Ingimarsson) door Matthías Matthíasson.
06. "Blómabörn" (tekst : Magnús Þór Sigmundsson ; muziek : Trausti Bjarnason) door Bríet Sunna Vademarsdóttir.
07. "Orðin komu aldrei" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Óskar Guðnason) door Snorri Snorrason.
08. "Enginn eins og þú" (tekst : Stefán Hilmarsson ; muziek : Roland Hartwell) door Aðalheiður Ólafsdóttir.

Tweede halve finale (zaterdag 27 januari) :

01. "Dásamleg raun" (tekst en muziek : Bergsteinn Björgúlfsson) door Richard Scobie.
02. "Ég hef fengið nóg" (tekst : Magnús Þór Sigmundsson ; muziek : Hljómsveitin VON bestaande uit Ellert H. Jóhannsson, Gunnar I. Sigurðsson, Sigurður Björnsson, Sigurpáll Aðalsteinsson en Sorin M. Lazar) door Hljómsveitin VON.
03. "Leiðin liggur heim" (tekst Kristján Hreinsson ; muziek : Elvar Gottskálksson) door Davíð Smári Harðarsson.
04. "Mig dreymdi" (tekst : Ingólfur Steinsson ; muziek : Óskar Guðnason) door Hera Björk Þórhallsdóttir.
05. "Eitt símtal í burtu" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Roland Hartwell) door Guðrún Lísa Einarsdóttir.
06. "Ég les í lófa þínum" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Sveinn Rúnar Sigurðsson) door Eiríkur Hauksson (ESF 1986 - Icy)(ESF 1991 - Just 4 Fun).
07. "Fyrir þig" (tekst : Þorkell Olgeirsson ; muziek : Torfi Ólafsson) door Hjalti Ómar Ágústsson.
08. "Segðu mér" (tekst : Ragnheiður Bjarnadóttir ; muziek : Trausti Bjarnason) door Jón Jósep Snæbjörnsson (ESF 2004).

Derde halve finale (zaterdag 03 februari) :

01. "Þú ert sem eldur" (tekst : Ingibjörg Gunnarsdóttir ; muziek : Grétar Örvarsson en Kristján Grétarsson) door Matthías Matthíasson.
02. "Ég og heilinn minn" (tekst : Gunnar Lárus Hjálmarsson ; muziek : Gunnar Lárus Hjálmarsson en Ragnheiður Eiríksdóttir) door Ragnheiður Eiríksdóttir.
03. "Þú tryllir mig" (tekst : Hafsteinn Þórólfsson en Hannes Páll Pálsson ; muziek : Hafsteinn Þórólfsson) door Hafsteinn Þórólfsson.
04. "Villtir skuggar" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Ingi Gunnar Jóhannsson) door Alexander Aron Guðbjartsson.
05. "Vor" (tekst en muziek : Magnús Guðmann Jónsson) door Helgi Rafn Ingvarsson.
06. "Júnínótt" (tekst en muziek : Ómar Þ. Ragnarsson) door Soffía Karlsson.
07. "Örlagadís" (tekst : Kristján Hreinsson ; muziek : Roland Hartwell) door Erna Hrönn Ólafsdóttir.
08. "Ekki að minni ósk" (tekst : Þorkell Olgeirsson ; muziek : Torfi Ólafsson) door Andri Bergmann.

In het lijstje zien we een aantal oud-festivaldeelnemers terug zoals Eiríkur Hauksson (ESF 1986 - Icy)(ESF 1991 - Just 4 Fun) en Jón Jósep Snæbjörnsson, beter gekend als Jónsi (ESF 2004). Het eiland zal op donderdag 10 mei aanstaande eerst moeten aantreden tijdens de halve finale van het 52e Eurovisie Songfestival. (bron : RÚV)

15-01-2007 om 17:08 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Newsroom : Patrick Bruel geeft slotconcert 'Francofolies de Spa'.

Patrick Bruel De Franse zanger Patrick Bruel verzorgt op zondag 22 juli het slotconcert van 'Francofolies de Spa'. Net als zeven jaar geleden zal hij ook dit jaar de slotact zijn tijdens het festival dat van 18 tot 22 juli doorgaat in de Luikse gemeente.

In Frankrijk en bij onze Waalse landgenoten is hij één van de grote sterren aan het muziekfirmament. Bij ons is hij bekend van o.a. "Casser la voix" maar ook Songfestivalliefhebbers over gans Europa kennen Bruel als tekstschrijver/componist. In 2002 schreef hij (samen met Marie-Florence Gros en Rick Allison) voor Sandrine François het nummer "Il faut du temps". De zangeres bezorgde Frankrijk daarmee een verdienstelijke vijfde plaats tijdens het festival in de Estse hoofdstad Tallinn.

Tickets voor het optreden zijn verkrijgbaar bij
FNAC ofwel telefonisch op het nummer 0900/00.600. (bron : Francofolies, Belga)

15-01-2007 om 15:43 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

 Een nieuwe werkweek dus een nieuwe aflevering van onze zeer gewaardeerde rubriek 'Een avondje uit'.

Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij. We weten heel goed dat we niet over alles kunnen berichten, maar heb je zelf iets te melden dan stuur je gewoon een mailtje naar
twelvepointsdouzepoints@hotmail.com en dan zetten we het optreden in onze agenda.

De 3 Biggetjes De tickets voor Knirrie, Knorrie en Knarrie - beter bekend als 'de 3 Biggetjes' - vliegen de deur uit. 
Studio 100 brengt binnenkort een herneming van deze succesmusical en voegde net voor het weekend opnieuw een optreden toe op zondag 15 april en dit om 14.00. En uiteraard zijn Karen, Kristel en Kathleen van K3 (Eurosong 1999) er ook weer bij. Liever, schattiger en knorriger dan ooit !

Heb je indertijd ook zo genoten van 'De 3 Biggetjes' en wil je deze musical graag nog eens terugzien ? Heb je de musical indertijd op een haar na gemist ? Of waren je kids nog net iets te jong ? Grijp dan je kans om 'De 3 Biggetjes' te zien op zaterdag 14 (11.00-14.00-17.00) of zondag 15 april (11.00-14.00) in de gloednieuwe LOTTO ARENA vlak naast het Sportpaleis in Antwerpen. Kaartjes voor deze productie voor het hele gezin kosten 5, 15, 21, 25, 29 en 38 €.

INFO & TICKETS : 
Sportpaleis of Tele Ticket Service 070/345.345 (vanuit NL : 0900-45.000.45) – Tele Ticket Service.

Naast de vijf voorstellingen die in Antwerpen zullen doorgaan zijn er ook voorstellingen in Hasselt. Op zaterdag 24 maart en zondag 25 maart gaan er in de
Ethias Arena telkens twee voorstellingen door. De voorstellingen zijn om 14.00 en 17.00. Tickets kunnen telefonisch besteld worden via 070/345.050 (vanuit NL +32 70/345.050). Kaarten kosten 21, 25, 29 of 38 €. Je kan je tickets ook bestellen via de website van Sherpa. Daar kan je ook tickets bestellen voor de voorstellingen in de gloednieuwe LOTTO ARENA vlak naast het Sportpaleis in Antwerpen.

 Zaterdag 10 maart aanstaande, drie jaar na de eerste editie, komt er een vervolg op 'My First Night', de 'Night of the Proms' voor de jonge garde. Het evenement zal plaatsvinden in de Lotto Arena, de nieuwe sport- en concertzaal die momenteel naast het Sportpaleis gebouwd wordt. Op het programma staan o.a. Belle Perez (Eurosong 1999-2006), Gene Thomas (tekstschrijver van "When I look in your eyes" door Tanja Dexters - Eurosong 2002) en Chico and the Gypsies. Het muzikale genie Chico werd bekend als frontman van The Gipsy Kings en als vertolker van de wereldhits "Bamboleo" en "Volare". Andere namen worden later bekendgemaakt. 

 Aan het oorspronkelijke idee van drie jaar geleden wordt niets veranderd. De sfeer, de hoogstaande uitvoering van de klassieke muziek, de bruisende inbreng van de popartiesten en het idee van jonge artiesten op het podium blijven behouden. Toch zullen in vergelijking met de eerste editie enkele zaken anders worden aangepakt : de wijziging van de locatie (de 'intiemere' Lotto Arena), het aanvangsuur (20.00 uur) en de datum (iets vroeger in het voorjaar). De traditionele klassieke solist, zoals die elk jaar op de Night of the Proms wordt geprogrammeerd, wordt op My First Night ingeruild voor een jonge vertolker. In het najaar vindt een talentenwedstrijd plaats waarvan de winnaar een plek op het grote podium verdient. In 2004 stond de piano centraal, dit keer is de gitaar aan de beurt.
My First Night wordt opnieuw een feest voor alle jongeren én voor hun ouders. Wie zich van een onvergetelijke avond met het gezin wil verzekeren, reserveert nu al zijn plaatsen. Kaartjes kosten 20, 27 en 35 € en zijn nu reeds verkrijgbaar bij Tele Ticket Service 070/345.345 (vanuit NL : 0900-45.000.45) of via de websites van NOTP, Teleticketservice en het Sportpaleis.

En over Gene Thomas gesproken. Sinds begin deze maand gaat hij regelmatig de boer op met zijn concertreeks 'Door en door'. Hij toert door het Vlaamse land  en dit tot eind april. Misschien komt hij wel bij jou in de buurt. Voor een volledig overzicht verwijzen we naar zijn 
website.

 Zoals het al jaren een traditie is kan je tijdens de maand februari iets extra's verwachten van Voice Male (Eurosong 1999). Ook 2007 vormt hier geen uitzondering op. Dit jaar vieren de mannen zelfs een heus jubileum. Officiëel is het een jaar of twintig geleden dat de toen nog 'knaapjes' aan het zingen sloegen, ondertussen is er veel gebeurd en daarom werd de jubileumshow '100 jaar Voice Male' gedoopt.

Het programma zal deels bestaan uit de leukste momenten van de afgelopen eeuw, maar het aanwezige publiek krijgt ook een stevig voorsmaakje van de nieuwe show waaraan het zestal momenteel volop aan het werken is. Wie dit jubileum wil meemaken moet ofwel op vrijdag 02 of zaterdag 03 februari aanstaande afzakken naar de Arenbergschouwburg in Antwerpen. Kaarten voor dit unieke optreden kan je bekomen op het nummer +32 (0) 70 222 192. Voor de statistici : het optreden op vrijdag 02 februari zal het vijftienhonderdste zijn dat de groep verzorgt. Beide optredens starten om 20.15 stipt. (foto : website Voice Male)

15-01-2007 om 15:27 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Finland : vanavond voorstelling liedjes eerste voorronde.

 Aanstaande zaterdag gaat in Finland, dit jaar gastland, de zoektocht van start naar het nummer voor komende Eurovisie Songfestival. De nationale selectie is dezelfde als die van vorig jaar. Twaalf kandidaten zingen telkens twee nummers, het nummer dat de hoogste score behaalt stoot dan door naar de finale. Daarmee zijn alle kandidaten meteen verzekerd van een plaats in de nationale finale. Net als vorig jaar zijn er ook dit jaar vier voorrondes met telkens drie kandidaten.

De eerste voorronde gaat nu zaterdag door en vanavond kan je de nummers beluisteren die in de eerste halve finale gaan strijden voor een finaleplaats. Ze zijn te beluisteren via Radio Vega (Zweedstalige zender - 14.35 Belgische tijd) en via Radio Suomi (17.15 Belgische tijd). Via deze laatste zender kunnen de nummers ook via het internet beluisterd worden : hier (Media Player) of hier (Real Player).

Eerste halve finale (zaterdag 20 januari : 19.00-20.20 Finse tijd) :

01. "Etupenkillä" (tekst : Sirpa Peltola ; muziek : Nalle Ahlstedt) door Jani & Jetsetters.
02. "Tell me what to do" (tekst : Lasse Kurki en Hanna Pakarinen ; muziek : Lasse Kurki) door Hanna Pakarinen.
03. "Forevermore" (tekst : Nino Laurenne ; muziek : Thunderstone) door Thunderstone.
04. "Musta sulhanen" (tekst en muziek : Tuure Kilpeläinen) door Jani & Jetsetters.
05. "Leave me alone" (tekst : Martti Vuorinen en Hanna Pakarinen ; muziek :
Martti Vuorinen en Miikka Huttunen) door Hanna Pakarinen.
06. "Face in the mirror" (tekst : Nino Laurenne ; muziek : Thunderstone) door Thunderstone.

(bron :
YLE)

15-01-2007 om 14:30 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs