Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

31-08-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Gordon en Bartho ontvluchten de roddelpers.

 Het is de Nederlandse zanger Gordon (NSF 1990-2003) en zijn vriend gelukt om aan de roddelpers te ontsnappen. "Bartho en ik hebben even de rust opgezocht na alle gekkigheid van de afgelopen weken", schrijft de 38-jarige volkszanger vandaag op zijn weblog.

De 'diva' en zijn politicoloog zijn net terug van een weekje Malediven. "Zo'n eilandengroep is alleen leuk als je verliefd bent, want verder is er weinig te doen dan snorkelen en duiken", schrijft de zanger. "Dus lekker niets gedaan op deze eigenlijk onverwachte trip."
Begin deze maand werd bekend dat Gordon een relatie heeft met een voormalig campagnemedewerker van VVD-minister voor Vreemdelingenzaken en Integratie Rita Verdonk.

 De roddelpers stortte zich daarna op Bartho Boer, die jarenlang een relatie zou hebben gehad met een vrouw.
Volgende week komt Gordons duet uit met zijn nichtje Deborah. Hij hoopt dat het haar doorbraak wordt. "Ik heb haar album op vakantie in ieder geval helemaal grijsgedraaid." (bron : Novum

31-08-2006 om 12:57 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : Zweden - 31 augustus 2006 : Kate Ryan stijgt vijf plaatsen.

 In de Zweedse 'Hitlistan' van deze week vinden we vijf nummers uit de Zweedse voorronde van dit jaar terug. Magnus Carlsson en Rednex zijn met hun inzendingen opnieuw de hitparade binnengekomen. Patrik Isaksson stijgt na 5 maanden notering opnieuw negentien plaatsen, zijn opvolger "Innan klockan slår" komt trouwens de hitparade binnen op een achtste plaats. De Griekse inzending "Everything" van de Cypriotische zangeres Anna Vissi daalt vier plaatsen. Carola, vijfde op het afgelopen Songfestival, stijgt deze week opnieuw negen plaatsen met de Zweedse versie van haar festivalnummer. Lordi, de winnaar van het 51e Eurovisie Songfestival, stijgt twee plaatsen. Kate Ryan staat deze week op de vierenvijftigste plaats met "Je t'adore". In de albumhitlijst blijft het jongste album van Carola ter plaatse trappelen. Het album van Lordi daalt negen plaatsen. De DVD van het 51e Eurovisie Songfestival is na elf weken uit de hitlijst verdwenen. De DVD van 'Melodifestivalen 2006' houdt het ondertussen al meer dan vijf  maanden vol in de hitparade en stijgt deze week opnieuw twee plaatsjes en komt zo weer de top tien binnen. Tot slot nog even melden dat Helena Paparizou (ESF 2001-2005) met "Heroes" één plaatsje gestegen is, ze staat deze week op de vijfde stek.

SINGLES TOP 60 :

29. (30) "Temple of love" - BWO (23 weken).
33. (35) "Hard rock hallelujah" - Lordi (14 weken).
34. (53) "Faller du så faller jag" - Patrik Isaksson (20 weken).
45. (RE) "Lev livet!" - Magnus Carlsson (11 weken).
51. (60) "Evighet" - Carola (24 weken).
53. (RE) "Mama take me home" - Rednex (21 weken).
54. (59) "Je t'adore" - Kate Ryan (13 weken).
55. (51) "Everything" - Anna Vissi (7 weken).

Verdwenen : "Jokero" - Akcent (6 weken).

ALBUMS TOP 60 :



08. (06) "Patrik Isaksson" - Patrik Isaksson (met "Faller du så faller jag") (16 weken).
23. (43) "Halcyon days" - BWO (met "Temple of love") (19 weken).
34. (25) "The Arockalypse" - Lordi (met "Hard rock hallelujah") (17 weken).
35. (35) "Från nu till evighet" - Carola (met "Evighet/Invincible") (15 weken).
44. (28) "Metal will stand tall" - The Poodles (met "Night of passion") (16 weken).
54. (RE) "Magnus Carlsson" - Magnus Carlsson "met "Lev livet!") (6 weken).

DVD TOP 20 :

09. (11) "Melodifestivalen 2006" - Diversen (21 weken).

Verdwenen : "Eurovision Song Contest Athens 2006" - Diversen (11 weken).



(bron : Hitlistan,
Swedish charts)

31-08-2006 om 12:22 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Armenië : nog geen uitsluitsel in verband met de selectieprocedure.

Armenië In Armenië is er nog geen beslissing genomen over de te volgen selectieprocedure voor de inzending voor volgend jaar. Dat heeft Diana Mnatsakanyan (hoofd van de Armeense Songfestivaldelegatie) aan Oikotimes eerder deze week verklaard. Dit om de geruchten, als zou er een een nationale selectie doorgaan, de kop in te drukken. De Armeense nationale omroep (Armtv) onderzoekt momenteel drie of vier verschillende formats en binnen onafzienbare tijd zal het reglement voor de nationale selectie beschikbaar zijn op de officiële website van de omroep. Het zou alleszins de bedoeling zijn om het publiek te betrekken bij de keuze van het nummer of de uitvoerende artiest. Armenië nam dit jaar voor het eerst deel aan het Eurovisie Songfestival. Zanger Andre (foto) mocht de halve finale openen met "Without your love". Hij kwam als tiende naam uit de enveloppe en mocht de finale van het 51e Eurovisie Songfestival afsluiten. In die finale wist hij op een meer dan verdienstelijke achtste plaats te eindigen. Armenië is dankzij dit resultaat alvast zeker van een finaleplaats tijdens de 52e editie van het jaarlijkse liedjesfestival.

31-08-2006 om 11:59 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The losers of EUROVISION (aflevering 08 - 1961 : BELGIE).

 In het achtste deel van 'The losers of EUROVISION' bekijken we opnieuw het jaar 1961. Aan de zesde editie van het Eurovisie Songfestival nemen in totaal zestien landen deel. Nieuwkomers dit jaar zijn Finland, Joegoslavië en Spanje. België stuurt voor de tweede maal zanger Bob Benny naar het festival in de Franse badplaats Cannes.



Met "September, gouden roos" (tekst : Wim Brabants ; muziek : Hans Flower) eindigt de zanger op een gedeelde vijftiende en allerlaatste plaats met één puntje dat hij van buurland Luxemburg krijgt. 

Bob Benny wordt op 28 mei 1926 geboren in Sint-Niklaas als Emilius Wagemans. In 1959 wint hij de 'Wedstrijd voor het beste lied' en mag voor ons land met "Hou toch van mij" naar het Eurovisie Songfestival. Hans Flower tekent voor de muziek van het nummer, de tekst is geschreven door Ke Riema. In Cannes eindigt hij met negen punten op de zesde plaats. Twee jaar later (in 1961) neemt hij opnieuw deel aan de Belgische selectie voor het liedjesfestival. Met "September, gouden roos" weet hij de finale met een grote voorsprong te winnen en zo mag hij opnieuw voor ons land deelnemen. Opnieuw vindt het Eurovisie Songfestival plaats in de Franse badplaats Cannes nadat Frankrijk het festival een jaar eerder voor de tweede maal gewonnen had. Hij eindigt er met één schamel puntje op een gedeelde vijftiende en allerlaatste plaats. Volgens Bob ligt de crisis in Congo aan de basis van het slechte resultaat. Twee jaar later zal tekstschrijver Wim Brabants "Waarom" voor Jacques Raymond schrijven. Hij eindigt in de Britse hoofdstad Londen op een tiende plaats met vier punten. Momenteel herstelt Bob Benny van een zware val (lees
hier).

(logo :
EBU)

31-08-2006 om 09:30 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Hannah Graaf.

 Hannah Graaf (31 augustus 1978) is geboren in Kungsängen, gelegen in de buurt van de Zweedse hoofdstad Stockholm. In de jaren negentig wordt ze een bekend model. Door haar natuurlijke schoonheid heeft ze als tiener heelwat werk in de modewereld. Op achttienjarige leeftijd neemt haar modellencarrière een heel nieuwe wending. Geïnspireerd door actrice en sekssymbool Pamela Anderson ondergaat Hannah een borstvergroting. Daardoor krijgt ze een heel nieuwe imago aangemeten : dat van het typische Zweedse stoeipoesje. Het legt haar geen windeieren en ze verschijnt in elk belangrijk mannenblad in het Scandinavische land. Heel snel wordt Hannah in navolging van Victoria Silvstedt het meest bekende naaktmodel in Zweden. Heel regelmatig poseert ze naakt met haar drie jaar oudere zus Magdalena Graaf. In 1998 stoppen de zusjes met naakt poseren en hun carrière neemt een heel nieuwe wending. Als het duo Graaf storten ze zich in de muziekbusiness. Het eerste album "Graaf Sisters" komt op de markt en zij halen een nummer één-hit in Zweden met "You got (what I want)". Dit voorjaar neemt Hannah deel aan de Zweedse selectie voor het Eurovisie Songfestival. Met "Naughty boy" (what's in a name !) eindigt ze tijdens de eerste voorronde op een zevende en voorlaatste plaats.

31-08-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


30-08-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Helsinki 2007 : Referentiegroep EBU vergadert in de Finse hoofdstad.

 De Referentiegroep van de EBU vergadert van 7 tot en met 10 september eerstkomende in de Finse hoofdstad Helsinki. Dat maakte de Finse omroep YLE vandaag bekend. De groep zal een kijkje gaan nemen in de Hartwall Areena (foto), de locatie waar het 52e Eurovisie Songfestival op donderdag 10 en zaterdag 12 mei zal doorgaan. Ook zullen ze contact hebben met vertegenwoordigers van de stad Helsinki.

De Referentiegroep (onder leiding van Svante Stockselius) zal ook beslissingen nemen aangaande de verkoop van de tickets en de accomodatie voor de internationale delegaties.

 De stad Helsinki zal heel nauw samenwerken met de Finse omroep aangaande de voorbereidingen voor het komende het Eurovisie Songfestival. Alles in verband met sponsoring is opnieuw in handen van de Zwitserse firma T.E.A.M. en de merchandising zal verzorgd worden door Badge.

 Het Eurovisie Songfestivalproject 2007 is in handen van Heikki Seppälä (foto). In zijn team zitten verder Ilkka Talasranta (hoofd entertainment
YLE
), Kjell Ekholm (hoofd entertainment Zweedse afdeling YLE), Timo Suomi, Tapani Parm, Kaj Flood, Matti Niskanen, Pirjo Talvio en Heidi Kokki. (bron : YLEESC Finland)

30-08-2006 om 22:46 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : platina in Nederland voor de 'Toppers'.

 De Toppers - René Froger, Gerard Joling (ESF 1988) en Gordon (NSF 1990-2003) - hebben vandaag een platinaplaat gekregen voor de cd en dvd "Toppers in Concert 2005". Dat wil zeggen dat de cd meer dan 80.000 keer en de dvd meer dan 70.000 keer over de toonbank is gegaan.

De drie mannen kregen de plaat in een restaurant in het Nederlandse Loosdrecht. Tegelijkertijd werd ook het eerste exemplaar van de nieuwe dvd "Toppers in Concert 2006" overhandigd. Deze is door alle voorbestellingen meteen al goed voor een gouden plaat.

In 2005 vulden de drie zangers voor het eerst de Amsterdam ArenA als de Toppers. De optredens waren twee keer uitverkocht. Het succesvolle concept werd dit jaar herhaald en wederom was de ArenA uitverkocht, nu drie keer. Of de Toppers in 2007 weer gaan optreden, weet René Froger nog niet, maar hij staat er wel open voor. (bron : De Telegraaf)

30-08-2006 om 19:28 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Studio 100 en DED's it Productions gaan joint venture aan.

 Studio 100 is met DED’s it productions een joint venture aangegaan om in de toekomst amusementsprogramma’s voor volwassenen te maken. Beide bedrijven zullen voortaan dus nauw met elkaar gaan samenwerken.

DED’s it productions werd opgericht in 2001 en levert vandaag televisieprogramma’s aan alle grote Vlaamse zenders: Eén, VTM, VT4 en Kanaaltwee. Het productiehuis is bekend van onder meer 'Chris & Co' (VT4), 'Chris & co live' (VT4), 'Oekanda' (VTM en Kanaaltwee), 'Wijde Wereld' (Eén - toen nog TV1), 'Huis zoekt date' (Eén), 'De 10 geboden van VT4' (VT4), 'Pluk de dag' (Eén), '101 vragen aan VTM' (VTM) en 'Miss Belgian Beauty 2007' (VT4). De drijvende krachten achter DED’s it zijn Dirk Ver Hoeye, Erik Gordts en David Ottenburgh. Zij combineren gedrevenheid en creativiteit met een no-nonsense aanpak. Kwaliteiten die ook bij Studio 100 volop aanwezig zijn.

Met deze joint venture willen zowel Studio 100 als DED’s it productions nog sterker focussen op programma’s voor volwassenen. Beide bedrijven benadrukken dat ze hun eigen koers blijven varen. Anderzijds zien beide partijen in deze structurele samenwerking wel de ideale basis om aan schaalvergroting te doen.

Concreet zal DED’s it productions vanaf medio oktober 2006 opereren vanuit Schelle, waar ook Studio 100 gevestigd is. Het productiehuis zal dus fysiek verhuizen naar Studio 100, maar blijft onafhankelijk – en dus onder haar eigen naam - produceren voor alle zenders in het Vlaamse medialandschap. (bron : Studio 100)

30-08-2006 om 15:16 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : ook zangeres Afi in 'Big Brother VIPS'.

Afi Gisterenochtend zijn de opnames gestart voor de tweede serie van 'Big Brother VIPS' (archief). Vandaag maakt de krant het Laatste Nieuws de twaalf namen bekend van de Bekende Vlamingen die het huis hebben betreden. En naast La Sakhra en Pim Symoens zit er nog een derde Eurosongdeelnemer bij de bewoners. Zangeres Afi (ook al bekend van 'Star Academy') heeft gisteren het huis betreden. Afi nam dit jaar deel aan 'Eurosong 2006' met het nummer "Not that beautiful" van de hand van Alain Vande Putte en Miguel Wiels. Tijdens de tweede voorronde werd ze derde en in de eerste halve finale eindigde ze op een vijfde plaats en was daarmee uitgeschakeld voor de finale.

De twaalf BV's die deelnemen aan 'Big Brother VIPS' :

* Afi ('Eurosong 2006').
* Pim Symoens ('Eurosong 2006').
* Tim De Pril ('Temptation Island' en o.a. ex van Ann Van Elsen).
* Vandana De Boeck (actrice in 'Familie').
* Cynthia Reekmans (ex- Miss Belgian Beauty).
* An Jaspers (P-babe).
* Ingrid Berghmans (ex-judoka).
* Jo Planckaert (ex-wielrenner).
* David Davidse.
* Ivan Heylen.
* Petra (La Sakhra) ('Eurosong 1993-1999-2006').
* Javier De Rijcke (ex van Petra en beruchte deelnemer Big Brother 2006, ex-Dreamlovers).

Deze tweede editie komt begin oktober op de buis (zoals we reeds gisteren meldden).

30-08-2006 om 09:13 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Dana.

 Dana (30 augustus 1951) is geboren in het Noord-Ierse Londonderry als Rosemary Brown. Op achttienjarige leeftijd (ze zit dan nog op de schoolbanken) wint ze in het voorjaar van 1970 het Eurovisie Songfestival voor de Ierse Republiek. Met "All kinds of everything" weet ze de Europese harten één voor één te veroveren. Nadien wordt het festivalnummer een grote Europese hit. Nadien volgen nog hits zoals "Fairytale" en "Crossword puzzle". Een klassieker is zeker wel "It's gonna be a cold cold Christmas", een nummer uit 1976. De erg religieuze Dana zingt in 1979 "Totus tuus" ter gelegenheid van het bezoek van Paus Johannes-Paulus II aan Ierland. In de jaren tachtig verhuist ze samen met haar man naar de Verenigde Staten alwaar ze gaat werken bij een christelijke radio- en televisiezender. In 1997 komt ze terug naar Ierland en doet ze een gooi naar het Presidentschap van het eiland. Als onafhankelijke kandidaat behaalt ze een eervolle derde plaats. Sinds 1999 zit ze voor het Connacht-Ulsterelectoraat in het Europees Parlement. In 2005 maakt ze tijdens het Eurovisie Songfestival de Ierse punten bekend.

30-08-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


29-08-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Geena Lisa showt eigen wintercollectie.

 Geena Lisa pakt opnieuw uit met een kledinglijn, en dit na het succes van haar zomercollectie vorig jaar. Deze keer wordt het een wintercollectie. In het weekblad Dag allemaal van deze week zegt ze dat in de eerste plaats omroepster en presentatrice blijft, maar ze vindt het wel fantastisch leuk om een eigen kledinglijn te kunnen ontwerpen. Volgens Geena waren de reacties op de eerste collectie overweldigend en daarom kon een vervolg niet uitblijven. "De nieuwe collectie is echter minder frivool want voor de winter mag het iets soberder" voegt ze er aan toe. Geena Lisa is vanaf vrijdag 8 september eerstkomende als jurylid te bewonderen tijdens het nieuwe Eén-programma 'Steracteur sterartiest' (archief). Meer over de kledinglijn van Geena kan je hier vinden. Op deze site krijg je ook een lijst met de modezaken die de kledij van Geena verkopen.

29-08-2006 om 22:25 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The losers of EUROVISION (aflevering 07 - 1961 : OOSTENRIJK).

 In dit zevende deel van 'The losers of EUROVISION' bekijken we het jaar 1961. Aan de zesde editie van het Eurovisie Songfestival nemen in totaal zestien landen deel. Nieuwkomers dit jaar zijn Finland, Joegoslavië en Spanje. Oostenrijk stuurt zanger Jimmy Makulis naar het festival in de Franse badplaats Cannes.



Met "Sehnsucht" (tekst en muziek : Leopold Andrejewitsch) eindigt de zanger op een gedeelde vijftiende en allerlaatste plaats met één puntje dat hij van de Britse jury krijgt. 

Jimmy Makulis is op 12 april 1935 in de Griekse hoofdstad Athene geboren en is dus van oorsprong een Griekse zanger. Vooral in de jaren vijftig en zestig is hij heel bekend. Op veertienjarige leeftijd wint hij in zijn thuisland een zangwedstrijd en zo begint zijn muzikale carrière. In het midden van de jaren vijftig verhuist hij naar West-Duitsland en in 1956 heeft hij een hit te pakken met "Auf Cuba sind die Mädchen braun". Het is wachten tot 1959 wanneer hij met "Gitarren klingen leise durch die Nacht" een grote hit te pakken heeft. Nog steeds is dit nummer een evergreen in schlagermiddens. Hij krijgt prompt de naam van 'Sinatra van het oosten'. Vanaf 1955 is hij ook regelmatig op het witte doek te bewonderen. In 1961 neemt hij deel aan het Eurovisie Songfestival voor Oostenrijk maar een hoogvlieger wordt zijn deelname echter niet. Hij strandt op een gedeelde vijftiende en allerlaatste plaats. In 1966 verhuist hij naar Las Vegas om daar zijn carrière verder uit te bouwen. In 1985 keert hij terug naar zijn geboorteland Griekenland. Hij neemt er in 1990 deel aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. Met "Mia nichta san ki apopse" eindigt hij op een vijfde en voorlaatste plaats. In het begin van de jaren negentig kent hij nog wat succes in Duitsland.


(logo :
EBU)

29-08-2006 om 22:00 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Kaye Styles te horen in 'Prison Break'.

 De maand augustus loopt op zijn laatste benen en de dagen worden al wat korter en de avonden langer. De verschillende televisiezenders proberen de kijkers de komende maanden weer aan zich te binden. Op zondag 10 september eerstkomende start Kanaaltwee met een nieuwe serie van Amerikaanse makelij 'Prison Break'. Kaye Styles zingt de titelsong in van het Amerikaanse gevangenisdrama. De 24-jarige R&B-zanger die bekendheid verwierf tijdens 'Eurosong 2006' voelt zich heel vereerd dat de grote film- en tv-maatschappij Fox akkoord ging.

"Het bewijst dat ook in België urbanmuziek gemaakt wordt die wereldwijd kan aanslaan", reageert Styles in de Concentra-kranten vandaag. De originele titelsong zal vervangen zijn door die van de Leuvense zanger. Ook de Zuid-Afrikaaanse tv kiest voor de nieuwe titelsong. De eerste aflevering van de nieuwe serie krijg je op zondagavond 10 september te zien op
Kanaaltwee vanaf 20.30. (bron en foto : Eén)

29-08-2006 om 20:17 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Pim Symoens in 'Big Brother VIPS'.

Pim Een tijdje geleden brachten we het bericht dat Kanaaltwee dit najaar een 'Big Brother VIPS' zal uitzenden. Vandaag zijn de opnames gestart voor deze speciale serie van het felbekeken programma. Eerder was al bekend dat zangeres La Sakhra (Eurosong 1993-1999-2006), Ivan Heylen, ex-judoka Ingrid Berghmans en David Davidse hun intrek nemen in het huis. In totaal nemen twaalf BV's (Bekende Vlamingen) deel aan de reality-show. Vandaag raakte bekend dat ook fotomodel An Jaspers en zanger/presentator Pim Symoens (Eurosong 2006) hun intrek in het huis zullen nemen. Of ex-wielrenner Jo Planckaert in het huis zit, is momenteel niet duidelijk. Het verblijf in het huis zal maximaal tien dagen duren en de afleveringen komen vanaf de maand oktober wekelijks op de buis. (bron : VTM)

29-08-2006 om 14:46 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Joël Prevost in de cel.

 De Franse zanger Joël Prevost (Jean Luc Poteux) zit momenteel vast in de cel in de Senegalese hoofdstad Dakar. Hij zal zich moeten verantwoorden voor de rechtbank in Gambia. Hij wordt beschuldigd van fraude. In afwachting van zijn proces zit hij momenteel dus al in de cel. Vorig jaar werd hij uitgeleverd door Mali want hij zou vijf personen hebben opgelicht voor een bedrag van ongeveer 58.000 €.

In 1978 nam de zanger deel aan het Eurovisie Songfestival op eigen bodem. In Parijs zong hij "Il y aura toujours des violons" naar een verdienstelijke derde plaats. (bron :
Eurovision-fr.net)

29-08-2006 om 10:08 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Roland Verstappen.

Roland Verstappen Roland Verstappen (29 augustus 1958) is geboren in het Nederlandse Helmond. Hij woont echter net over de grens in het Antwerpse Poppel, met zijn vrouw en twee kinderen. Zijn aanleg voor muziek kijgt hij reeds van zijn opa die verzot is op muziek. Roland speelt op zijn tiende piano. Pas op zijn vijftiende vindt hij zijn instrument in een klein kioskje in Mallorca : de gitaar. Rond zijn twintigste gaat hij in de band Pegasus spelen, nadien volgen nog Finvarra en nog later gaat hij verder als singer-songwriter. Het is dan dat hij Ferdi Lancee tegen het lijf loopt en samen gaan ze op zoek naar een mix van popmuziek maar dan wel in het Nederlands. Begin jaren negentig heeft hij twee hits "Helemaal niets" en "Zij is een wonder". Beide nummers staan op op zijn eerste album "Roland Verstappen", geproduceerd door Peter Koelewijn ("Rechtop op de wind" - ESF 1987). Dankzij dit eerste album heeft hij heelwat tv-optredens. In 1996 neemt hij deel aan het Nationaal Songfestival. Hij is één van de vijf kandidaten die strijden voor het ticket richting Noorse hoofdstad. In de week van 26 februari tot en met 1 maart zijn er vijf halve fnales. In elke halve finale zingt één artiest drie nummers. Het publiek mag via televoting het beste nummer van elke artiest kiezen en dat nummer wordt tijdens de finale van het Nationaal Songfestival op zondag 3 maart gezongen. Het publiek kiest "Ik wil alleen walsen met jou" (73%) om naar de finale over te gaan. "Een woord van jou" eindigt op de tweede plaats (14%) en "Dan dansen wij" eindigt als derde (13%). Tijdens de finale eindigt "Ik wil alleen walsen met jou" op de vijfde en laatste plaats met negen punten. In 1997 komt zijn tweede album "Augustus" op de markt. Het is een album met heelwat pakkende en meeslepende folksongs door Roland zelf geschreven. Maar het album brengt niet het succes dat er van verwacht wordt en hij verdwijnt van het voorplan. In 2003 zet hij samen met Karin Poell de groep Eaden op. Beiden hebben een voorliefde voor de Keltische muziek en samen gaan ze op die weg verder. Roland schrijft twaalf nieuwe folksongs en herwerkt twee traditionals en "Rays of the yellow sun" is daarmee een feit. En zo is Roland Verstappen weer helemaal terug bij zijn wortels. Meer over hem kan je steeds op zijn website vinden.

29-08-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


28-08-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Nance wil niet worden vergeleken.

 De Nederlandse presentatrice Nance (presentatrice NSF 2004-2005) wil voorkomen dat ze wordt vergeleken met andere televisiepresentatrices. Bij de TROS werd ze gezien als de nieuwe Linda de Mol (presentatrice NSF 1989-1998-1999), vertelt de Lingo-presentatrice in het tijdschrift Margriet. "Toen die vergelijking werd getrokken, keek ik bewust niet meer naar haar shows. Ik was te bang dat ik daadwerkelijk dingen van haar zou overnemen."

Linda de Mol is niet de enige televisiepersoonlijkheid met wie Nance is vergeleken. Nu Wendy van Dijk weg is bij SBS6 wordt Nance tot haar ergernis wel de nieuwe Wendy van de zender genoemd. "Wanneer gaan mensen mij nou eens zien als Nance ?", vraagt ze zich ongeduldig af. "Ik werk er heel hard voor om mezelf te zijn." De 33-jarige Nance is ook bang dat ze nooit meer loskomt van haar imago van spelletjesmeisje. "Na het draaien van een serieus programma vertrouwen mensen me vaak nog even toe dat ze altijd naar Lingo keken." De blondine heeft het gevoel nog niet altijd voor vol wordt aangezien bij het presenteren van serieuzere shows als het feelgoodprogramma 'Retourtje Geluk'. "Ik denk dat mensen eerst moeten wennen aan mijn andere rol. Dan vinden ze het raar als ik opeens over gevoelens praat."

Momenteel is Nance samen met Gerard Joling (ESF 1988) op televisie te zien in het SBS-programma 'Sterren dansen op het ijs'. (bron : Novum)

28-08-2006 om 22:15 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TIP : volg 'Eurosong for Kids' via Eén en Belgovision.

Logo Eurosong for Kids Op 11 augustus laatstleden werden in Blankenberge de tien kandidaten voorgesteld die zullen deelnemen aan 'Eurosong for Kids'. Volgende week zondag, 10 september, wordt op Eén de officiële aftrap gegeven van 'Eurosong for Kids' - editie 2006. Dit is de nationale selectie voor het Junior Eurovisie Songfestival dat begin december zal plaatsvinden in de Roemeense hoofdstad Boekarest. Net als bij het Eurovisie Songfestival afgelopen voorjaar heeft Eén een website gelanceerd. Via Eurosong for Kids kan je kennismaken met de tien kandidaten en de voorbereidingen volgen in aanloop naar de eigenlijke shows. Maar ook onze collega's van Belgovision hebben ondertussen niet stil gezeten  en zijn al een tijdje bezig met de voorstelling van de kandidaten. Ook zij zullen de komende weken en maanden uitgebreid aandacht besteden aan het Eurovisie Songfestival voor kinderen. Breng hen zeker eens een bezoekje want het is echt wel de moeite waard ! (logo : Eén)

28-08-2006 om 21:43 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Andorra : volgend jaar van de partij in Helsinki.

 Het dwergstaatje Andorra zal volgend jaar deelnemen aan de 52e editie van het Eurovisie Songfestival.  De openbare omroep RTVA verwacht de inzendingen voor de komende editie van het jaarlijkse liedjesfestival tussen 15 september en 15 december eerstkomende. Net als de voorbije jaren geeft het land de voorkeur aan nummers die in de officiële landstaal, het Catalaans, gezongen worden. De vorige drie deelnames waren geen hoogvliegers maar toch volhardt de Andorrese omroep in de boosheid. In 2004 nam het kleine staatje in de Pyreneeën voor het eerst deel aan het Eurovisie Songfestival. Marta Roure eindigde met "Jugarem a estimar-nos" op een achttiende plaats in de halve finale. Vorig jaar zong, de van oorsprong Nederlandse zangeres, Marian Van de Wal  "La mirada interior" naar een drieëntwintigste plaats in de halve finale. Dit jaar eindigde Jenny (foto) met "Sense tu" eveneens op die positie.

 

(bron : 
RTVA, Eurovision-Spain, foto : Eurovision.tv)

28-08-2006 om 21:33 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PRIMEUR : Zangeres Xandee vanmorgen bevallen.

Xandee ESF 2004 We kregen deze middag via ARS Entertainment nieuws binnen  over zangeres Sandy Boets. Sinds gisterenmiddag is Xandee (ESF 2004) opgenomen in het Sint-Trudo ziekenhuis in Sint-Truiden. Vanmorgen om 10.00  is Xandee voor het eerst mama geworden van een flinke dochter. De naam van haar eerste kindje wil ze voorlopig nog even verzwijgen maar zowel mama als dochter stellen het uitstekend. Door de onverwachte en vroegere geboorte heeft Xandee gisteren haar optreden in Riemst niet meer kunnen afwerken.

Twelve Points...Douze Points... wil van de gelegenheid gebruik maken om de fiere ouders te feliciteren met de geboorte van hun eerste spruit.  Wie de zangeres persoonlijk wil feliciteren kan dat door een mail te sturen naar kurt@arsentertainment.be. Zij zorgen ervoor dat alle berichten persoonlijk worden afgeleverd bij de zangeres. Foto’s van haar dochtertje en de naam kan je weldra lezen in een populair Vlaams weekblad. (foto : BBC)

28-08-2006 om 20:23 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs