Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

12-08-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Sergio (ESF 2002) bijna ONTHOOFD !

Sergio en Sven Pichal Neen, Sergio (ESF 2002) heeft geen ongeval gehad met de wagen en er waren ook geen problemen met de zanger/presentator tijdens de opnames van een nieuwe aflevering van Fata Morgana. Afgelopen maandag berichtten we reeds dat Johan Terryn en Sven Pichal van het Radio 1-programma 'Naast de kwestie' een 'vreemde voorwerpen-experiment' hadden gelanceerd (archief). Komen vreemde voorwerpen ook gewoon op hun bestemming aan als je ze in een brievenbus dropt ? Dat was de vraag die ze zich stelden.

Reporter Sven Pichal verstuurde een vals gebit, een erotisch zweepje, een schilderij met bloemen erop en Sergio, alles met priorzegels. Dat kunstgebit adresseerde hij aan Bart Peeters (presentator Eurosong 1999-2002-2004-2006). "Het is toegekomen", liet Bart in de uitzending aan Johan Terryn weten. "En het past ook ontzettend goed bij mijn single "Er kan altijd nog een tandje bij". Ook het zweepje voor Annemie Peeters kwam toe, "al lijkt het alsof de postbode het zelf gebruikt heeft, want er is een klein stukje af," liet ze weten.

"Nein, nichts gesehen," klonk het bij de secretaresse van Jan Hoet in Herford. Het schilderijtje is dus voorlopig niet in Duitsland geraakt. Sergio daarentegen is wel bij de organisatoren van het Eurovisie Songfestival in Finland geraakt. "Alleen is hij bijna zijn hoofd kwijtgeraakt" liet Ilkka Talasantra van de Finse openbare omroep weten. Gelukkig ging het maar om een kartonnen versie van Sergio, onze eigen "Lordi" die België in 2002 vertegenwoordigde (met achteraf iets minder punten dan de Finse monsters).

Tenslotte wilde reporter Sven Pichal weten of hij zichzelf kon versturen naar
Q-Music, "om daar een babbeltje te slaan met Wim Oosterlinck." Maar Post-woordvoerder Fred Lens voorkwam dat : "Levende wezens kunnen we niet versturen." Verder hoopt Lens ook dat het versturen van vreemde voorwerpen geen rage wordt. "Jullie hebben geluk gehad dat alles op bestemming geraakt is, want normaal gezien weigeren we poststukken die niet op de juiste manier verpakt zijn," besloot hij. (bron en foto : Radio 1)

12-08-2006 om 17:33 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : een nieuwe 'Tien om te Zien' CD.

 Vanaf deze week kan je 'Tien om te Zien 2006' kopen. De CD bevat de grootste hits van de artiesten uit het populaire muziekprogramma : K3 (Eurosong 1999), Jo Vally (Eurosong 1981), Patrick & Carina, Swoop (met Filip D'Haeze - Gouden Zeemeermin 1996 en Eurosong 1999), Laura Lynn, Christoff (Eurosong 1993 en 2002), Pita, Sam Gooris, Katerine (Eurosong 2006), Wim Soutaer, Belle Perez (Eurosong 1999 en 2006), Pim (Eurosong 2006)… allemaal kan je ze terugvinden op deze nieuwe 'Tien om te Zien 2006'. Naast de 20 tracks staat er ook één bonus-nummer op de CD en dat is het "Lief klein konijntje" van Henkie. Wil je de grootste Vlaamse zomerhits in huis hebben ren dan nu naar de platenzaak ! (bron :ARS Entertainment )

12-08-2006 om 15:47 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : nieuws over Axel Devries en Filip D'Haeze (Swoop).

 ARS Entertainment heeft de samenwerking met Axel Devries alias Jürgen Coppieters opgezegd. In overleg met de artiest werd besloten dat beide partijen vanaf nu hun eigen weg zullen gaan. Axel Devries was in het voorjaar één van de kandidaten tijdens 'Eurosong 2006' met het nummer "Alleen jij".  Hij eindigde in de derde voorronde op een zevende en allerlaatste plaats. ARS Entertainment wenst Axel/Jürgen alvast veel succes toe in z'n verdere muzikale carrière en dankt hem voor de leuke samenwerking. (foto : Eén)

 Feest voor SWOOP frontman Filip D’Haeze. Op 9 november 2006 zal het precies 15 jaar geleden zijn dat hij z’n eerste single opnam. Uiteraard zal hij deze verjaardag niet zomaar laten voorbij gaan. Daarom organiseert hij op zaterdag 2 december 2006 een speciale show met collega’s van vroeger en nu en met vooral veel zang. Het feestje zal doorgaan in de Evenementenzaal te Eeklo. En misschien zien we zijn ex-Enzo collega’s nog eens terug. Enzo nam precies tien jaar geleden (in 1996) deel aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. Tijdens de finale van 'de Gouden Zeemeermin' werd de groep (bestaande uit Filip, Nicolas Gallo en Joffrey Van Snick) derde met "Mooi", een nummer geschreven door Filip zelf samen met Koen De Beir (Good Shape) en Adriaan Larsson (beter gekend als Adriaan Van Landschoot). In 1999 nam hij opnieuw deel aan 'Eurosong', nu als Matiz (samen met twee danseressen). Met "Negentien" strandde hij in de tweede voorronde op een derde plaats en was daarmee dus uitgeschakeld voor de finale. Meer nieuws krijg je via zijn 
website.

12-08-2006 om 15:06 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Nieuwe CD "Mijn mooiste Schlagers" van Jo Vally.

 Platenfirma ARS Entertainment gaat in zee met de populaire Vlaamse artiest Jo Vally (Eurosong 1981). Vanaf vandaag ligt de sublieme verzamelaar "Jo Vally – Mijn mooiste Schlagers" in de winkels. Uiteraard is platenbaas Patrick Busschots bijzonder opgetogen over deze samenwerking : "Wij willen al heel lang eens iets samen gaan doen met Jo Vally. Hij behoort tot de generatie van artiesten die al lang meedraaien in de muziekwereld en hij is en blijft bijzonder succesvol. Jo Vally mag gerust omschreven worden als de grondlegger van de huidige schlagermuziek. Hij was het die – samen met nog een aantal artiesten – aan de wieg stond van wat men tegenwoordig 'schlagermuziek' noemt. Het eerste resultaat van onze samenwerking is de verzamel-cd "Mijn mooiste Schlagers" geworden. We gaan nu bekijken of we in de toekomst nog samen dingen kunnen realiseren" aldus Patrick Busschots van ARS Entertainment.

De CD "Jo Vally – Mijn mooiste Schlagers" is meteen een dubbel-cd geworden met een bloemlezing van de allergrootste hits van de sympathieke zanger uit Meise. "Rosalinde", "Een festival van liefde", "Bianca" (in duet met keizer Freddy Breck), "Twee ogen zo blauw" en nog een resem hits kan je terugvinden op "Jo Vally – Mijn mooiste Schlagers". Ook z’n nieuwste hit-single "Si, si, si (Kerida)" is terug te vinden op het album. Vanaf vandaag ligt de cd in de winkels en met een enorme tv-campagne zal heel Vlaanderen weten dat de nieuwe CD overal te koop is.
 
Aanstaande dinsdag 15 augustus is Jo Vally te gast in Blankenberge voor de opnames van 'Tien om te zien'. Het concert in O.L.V.Waver dat later op de avond voorzien was, zal verplaatst worden naar november. Voor de fans van Jo Vally, op vrijdag 18 augustus geeft hij een bijzonder concert in het Casino van Middelkerke. 'Jo Vally intiem' is de titel van het optreden. Tickets en informatie kan je bekomen via Rita Verkeyn op 0476/39.47.32. Vanaf dinsdag 22 augustus trekt hij met een resem fans naar het prachtige Griekse eiland Rhodos voor een 8 à 10 daagse fanreis. (bron : ARS Entertainment)

12-08-2006 om 14:14 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAVOND : ZOMERHIT 2006 (Radio 2).

 Vanavond is het dan eindelijk zover. Dan barst het grootste muziekfeest aan de kust opnieuw los : ZOMERHIT 2006. Radio 2 verwacht vanavond meer dan 25.000 toeschouwers en een heleboel artiesten. Vanaf 20.00 presenteren Anja Daems en Herbert Verhaeghe maar liefst drie uur lang een pleiade van nationale en internationale artiesten. Net als vorig jaar staat het podium op het Sint-Laureinsstrand in Westende alwaar alles live te volgen zal zijn. Wie er niet kan bij zijn vanavond heeft geen excuus want alles is live te volgen via Radio 2 of via de website van de zender.

De volgende artiesten komen vanavond zeker langs :

Afi (Eurosong 2006).
Barbara Dex (ESF 1993 - Eurosong 2004-2006).
Bart Kaëll (Eurosong 1983-1987).
Bart Peeters (presentator Eurosong 1999-2002-2004-2006).
Belle Perez (Eurosong 1999-2006).
Brahim (Eurosong 2006).
Christoff (Eurosong 1993-2002).
Clouseau (Eurosong 1989 - ESF 1991).
Dana Winner (juryvoorzitster Eurosong 2004).
Els De Schepper (Eurosong 2006).
Eurokids '06.
Gene Thomas.
Helmut Lotti.
Isabelle A (Eurosong 1999).
James Kakande.
Jo Vally (Eurosong 1981).
Johnny Logan (ESF 1980-1987) & Kaye Styles (Eurosong 2006).
Kate Ryan (ESF 2006).
Katerine (Eurosong 2006)
Kim Wilde.
Lalalover.
La Sakhra (Eurosong 1993-1999-2006).
Laura Lynn.
Mama's Jasje
Pim (Eurosong 2006).
Pita.
Raf Van Brussel (Eurosong 2002-2004) & Sarah (Eurosong 1999).
Reborn.
Sandrine.
Spring (Eurosong 2004).
Stash.
The Incredible Time Machine (Eurosong 2002).
Udo.
Will Tura.
Willy Sommers.
Wim Soutaer.
Wouter.
Xandee (ESF 2004).

(bron :
Radio 2)

12-08-2006 om 00:24 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Margot Eskens.

Margot Eskens Margot Eskens (12 augustus 1936) is geboren in het Duitse Düren. Ze boekt als schlagerzangeres vooral succes in de jaren vijftig en zestig. In 1954 wint ze een talentenwedstrijd met het nummer "Moulin Rouge". De eerste prijs van deze talentenjacht is een platencontract bij Polydor. Een jaar later komt haar eerste single op de markt "Ich möchte heut ausgehn". Ze bereikt er de de derde plaats mee in de Duitse hitparade. Een jaar later komt "Tiritomba" op de markt, van deze single verkoopt ze maar liefst 800.000 exemplaren. Logischerwijze dat ze met dit nummer op de eerste plaats van de hitparade terechtkomt. In 1956 neemt ze deel aan de eerste Duitse selectie voor het allereerste Eurovisie Songfestival. Maar een ticket voor Lugano zit er voor Margot niet in. In 1957 heeft ze opnieuw een nummer één-hit te pakken met "Cindy oh Cindy". In 1962 neemt ze opnieuw deel aan de Duitse nationale selectie 'Schlagerfestival'. Ze eindigt met "Ein Herz, das kann man nicht kaufen" op de derde plaats. Ze heeft met haar inzending wel opnieuw een hit te pakken. Sinds ze met een nieuwe tekstschrijver in zee was gegaan bleven de grote successen echter uit. In 1966 wordt ze aangeduid om Duitsland te vertegenwoordigen tijdens het Eurovisie Songfestival. Met "Die Zeiger der Uhr" eindigt ze op een tiende plaats. Nadien verandert ze van platenfirma en de successen blijven uit tot in 1977. Dat jaar heeft ze nog een bescheiden hit met "Denk nicht an Morgen". Ondertussen heeft ze in haar bijna vijftigjarige carrière meer dan 40 miljoen platen en CD's verkocht.

12-08-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


11-08-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zweden : Melodifestivalen 2007 uitgebreid.

Logo Melodifestivalen Belangrijk en voor velen goed nieuws uit Zweden : de nationale omroep SVT heeft beslist om van 'Andra chansen' (de herkansingsronde) een volwaardige show te maken. Sinds 2002 hanteert de omroep het systeem van vier voorrondes, een herkansingsronde en de finale. De nummers één en twee uit elke voorronde waren meteen geplaatst voor de finale, de nummers drie en vier gingen over naar de herkansingsronde. In die herkansingsronde streden dan nog eens acht nummers tegen elkaar voor de laatste twee finaleplaatsen. De finale ging dan door met tien kandidaten. Die herkansingsronde 'Andra chansen' vond meestal de zondag na de laatste voorronde plaats en was eigenlijk niets meer dan een herhaling van de optredens tijdens de voorronde. Televoters beslisten dan wie er alsnog naar de finale mocht. Vanaf volgend jaar wordt deze herkansingsronde een volwaardige show waarin de acht nummers via een knock-outsysteem met elkaar zullen strijden en dit tijdens een live-uitzending. Uiteindelijk blijven er twee kandidaten over die de week nadien dan samen met de acht rechtstreeks geplaatste finalisten zullen strijden voor het Zweedse ticket richting Helsinki. Hier krijg je al een overzicht hoe de strijd zal gebeuren tijdens de rechtstreekse uitzending. Voor de fans van de Zweedse selectie zal dit zeker fantastisch nieuws zijn, zij krijgen er een extra uitzending bij. Tot en met 19 september kunnen componisten nummers insturen voor de Zweedse selectie van volgend jaar. Later worden dan de deelnemers en de gaststeden bekend gemaakt. Zweden is, dankzij de vijfde plaats van Carola dit jaar, rechtstreeks geplaatst voor de finale van het 52e Eurovisie Songfestival op zaterdag 12 mei aanstaande. (bron en logo : SVT)

11-08-2006 om 15:32 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TIP : volg 'Eurosong for Kids' via Eén en Belgovision.

Logo Eurosong for Kids Vandaag werden in Blankenberge de tien kandidaten voorgesteld die zullen deelnemen aan 'Eurosong for Kids'. Dit is de nationale selectie voor het Junior Eurovisie Songfestival dat begin december zal plaatsvinden in Roemenië. Net als bij het Eurovisie Songfestival afgelopen voorjaar heeft Eén vandaag een website gelanceerd. Via Eurosong for Kids kan je kennismaken met de tien kandidaten en de voorbereidingen volgen in aanloop naar de eigenlijke shows. Ook onze collega's van Belgovision zullen de komende weken en maanden uitgebreid aandacht besteden aan het Eurovisie Songfestival voor kinderen. Wij houden je de komende weken verder op de hoogte met al het nieuws over het 'grote' Eurovisie Songfestival. (logo : Eén)

11-08-2006 om 15:06 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : problemen voor Gerard Joling (ESF 1988).

Gerard Joling De Nederlandse zanger Gerard Joling kampt met de 'artiestenziekte'. Artsen hebben bij de 46-jarige zanger een poliep op de stembanden gevonden. "Drama ten top" zegt hij. Want zelfs na weken rusten, een penicilinekuur of een operatie is het niet zeker dat hij zijn huidige stem terugkrijgt. Gerard Joling deed in 1985 mee aan de Soundmixshow van presentator Henny Huisman. Hij wist de finale wel niet te winnen (werd pas derde) maar toch brak hij door in Nederland en later in Vlaanderen met nummers als "Love is in your eyes" en "Ticket to the tropics". In 1988 vertegenwoordigt hij Nederland tijdens het Eurovisie Songfestival in de Ierse hoofdstad Dublin met "Shangri la". Hij eindigt er op een negende plaats. Sinds de jaren negentig is hij regelmatig op de Nederlandse televisie te bewonderen als presentator. (bron : Het Laatste Nieuws)

11-08-2006 om 12:55 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Finland : nationale finale op 17 februari 2007 in Turku.

 De Finse nationale finale zal op zaterdag 17 februari volgend jaar doorgaan in Turku, en meer bepaald in het Caribia hotel. De Finse omroep YLE keert dus terug naar dezelfde plek waar Lordi dit jaar als kandidaat werd gekozen om het land te vertegenwoordigen tijdens het 51e Eurovisie Songfestival en wat voor het land meteen de eerste overwinning opleverde in Athene. Timo Suomi (producer) vertelde dat Turku en Caribia heel geschikt zijn voor de Finse nationale finale en dat men kan terugvallen op de ervaring van de voorbije twee edities. Zoals steeds zal de nationale finale live worden uitgezonden via het tweede net van de Finse omroep. Kaarten voor de show zullen vanaf begin oktober kunnen aangeschaft worden.



Zoals eerder ook al werd gemeld (
archief) zal Finland volgend jaar dezelfde procedure hanteren om de inzending te kiezen voor het 52e Eurovisie Songfestival dat op 10 en 12 mei zal doorgaan in de hoofdstad Helsinki. YLE had eerder besloten om de succesformule die het land de allereerste overwinning opleverde ook volgend jaar te gebruiken. Opnieuw zullen platenmaatschappijen uitgenodigd worden om hun beste artiesten/nummers te laten deelnemen aan de Finse selectie. In november zal de nationale omroep de twaalf artiesten bekendmaken die zullen deelnemen aan de halve finales. Elke artiest zal met twee nummers aantreden. Net als dit jaar zijn het de televoters die zullen beslissen welk nummer mag doorstoten naar de finale. Elke artiest is dus sowieso verzekerd van een finaleplaats. De vier halve finales zullen doorgaan op de zaterdagen 20 januari27 januari, 3 en 10 februari. De halve finales gaan door in de Tohloppi studio's in Tampere. Volgend jaar zal er ook een compilatiecd verschijnen met alle deelnemende nummers. (bron : YLEESC Finland)

11-08-2006 om 10:30 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : eerste boek over Lordi weldra in de winkelrekken.

Lordi Het allereerste boek dat geschreven werd over de Finse winnaars van het Eurovisie Songfestival, de groep Lordi, zal vanaf volgende week vrijdag (18 augustus) in de boekenwinkels te vinden zijn. Dat werd gisterenmiddag bekend gemaakt. De auteur van het boek is Sven Pahajoki, zelf inwoner van Lordi's thuishaven Rovaniemi. Het boek is een biografie over het leven van Tomi Putaansuu geworden. Putaansu is de leadzanger van de groep. "Het boek vertelt het verhaal van hoe Lordi Lordi geworden is" vertelt de auteur. De schrijftaal en de stijl van het boek zijn afgestemd op een jong(er) publiek Een tweede boek verschijnt dit najaar en is geschreven door cultuurjournalist Jussi Ahlroth (Helsingin Sanomat). Het boek geschreven door Sven Pahajoki wordt uitgegeven door Revontuli Publishing House. Het boek dat later dit jaar zal verschijnen wordt uitgegeven door Johnny Kniga, een afdeling van WSOY, de grootste uitgever in Finland. (bron : STT Newsroom Finland)

11-08-2006 om 09:37 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Frédérick Etherlinck.

 Frédérick Etherlinck (11 augustus 1968) is geboren in Brussel als Frédérick Maetherlinck. Tot in 1977 woont hij over de grote plas in Los Angeles. Nadien woont hij drie jaar in de Franse badplaats Nice en verhuist dan terug naar Brussel. Hij begint met zanglessen en volgt ook lessen in percussie. In 1995 neemt hij deel aan de Belgische selectie voor het Eurovisie Songfestival. Die nationale finale vindt op zondag 12 maart plaats in studio 6 van de de franstalige omroep RTBF. In totaal wagen tien kandidaten hun kans om ons land te mogen vertegenwoordigen in de Ierse hoofdstad Dublin. Frédérick mag de spits afbijten met het door Pierre Theunis gecomponeerde "La voix est libre". Op het Eurovisie Songfestival eindigt hij op een twintigste plaats met acht punten. Frédérick is een geadopteerd kleinkind van Maurice Maeterlinck, winnaar van de Nobelprijs voor Literatuur in 1911.

11-08-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


10-08-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Wendy Van Wanten meter van grijze garnaal.

 Wendy Van Wanten (Eurosong 1993-2002) is uitgeroepen tot meter van de Vlaamse grijze garnaal 'Purus'. Het nieuwe merk wordt op zaterdag 12 augustus gelanceerd in Zeebrugge. Eerder werd bekendgemaakt dat chef Bart Desmidt van het sterrenrestaurant Bartelomeus in Knokke-Heist het peterschap krijgt. De garnaalvissers zorgden bij de keuze van hun peter en meter voor een goede balans tussen Zeebrugge en Oostende. (bron :Belga)

10-08-2006 om 20:54 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : ultratop week 32 - 12 augustus 2006.

Ultratop De winnaar van het Songfestival, de groep Lordi, verdwijnt deze week uit de top tien en komt op de veertiende stek terecht. Helena Paparizou daalt met "Mambo" drie plaatsen en staat op een vijfentwintigste plaats. Belle Perez stijgt met haar laatste single, "Ave Maria", één plaatsje en staat nu op de elfde stek. Het nummer werd eerder al door de Spaanse zanger David Bisbal uitgebracht. Hij waagde in 2002 zijn kans om afgevaardigd te worden naar het Songfestival. Verder stijgen Kaye Styles en Johnny Logan met hun herwerkte versies van de twee festivalzeges van de Ier opnieuw een aantal plaatsen en komen ze de top tien binnen. Het album van Lordi zakt deze week zeven plaatsen en komt op stek negenentwintig terecht.

Ultratop 50 singles :

10. (13) "Don't cry/I love to party" - Kaye Styles en Johnny Logan (bewerking van "What's another year" en "Hold me now")(4 weken).
14. (09) "Hard rock hallelujah" - Lordi (10 weken).

Ultratop 50 albums :

29. (22) "The Arockalypse" - Lordi (9 weken).

In de Waalse 'Ultratop 40' stijgt "Le papa pingouin" van Pigloo opnieuw twee plaatsen en komt op de achttiende stek terecht. De opvolger stijgt drie plaatsen en staat op een zevenentwintigste plaats. Het nummer werd in 1980 op het Songfestival gezongen door de zusjes Sophie en Magali. Voor Luxemburg haalden ze toen een negende plaats.

(bron : Ultratop)

10-08-2006 om 17:00 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hitparade : Zweden - 10 augustus 2006 : Kate Ryan boekt opnieuw wat winst.

 In de Zweedse 'Hitlistan' van deze week vinden we nog een aantal nummers uit de Zweedse voorronde van dit jaar terug. De meeste artiesten stijgen of dalen een aantal plaatsen. De Griekse inzending "Everything" van de Cypriotische zangeres Anna Vissi is na één weekje afwezigheid de hitparade opnieuw binnengestormd en dit op een zesentwintigste plaats. Carola, vijfde op het afgelopen Songfestival, zakt deze week opnieuw twee plaatsen met de Zweedse versie van haar festivalnummer. Lordi, de winnaar van het 51e Eurovisie Songfestival, krijgt een zware klap en zakt maar liefst dertien plaatsen. Kate Ryan stijgt deze week lichtjes en staat nu op een drieënvijftigste plaats.  In de albumhitlijst daalt het jongste album van Carola opnieuw vier plaatsen. Het album van Lordi daalt van de tiende naar de dertiende plaats. De DVD van het 51e Eurovisie Songfestival staat deze week op de achttiende plaats. De DVD van 'Melodifestivalen 2006' houdt het ondertussen al meer dan vier maanden uit in de hitparade en stijgt deze week opnieuw één plaatsje. Tot slot nog even melden dat Helena Paparizou (ESF 2001-2005) met "Heroes" de eerste plaats bezet in de hitparade, ze komt deze week vanuit het niets binnen.

SINGLES TOP 60 :

26. (RE) "Everything" - Anna Vissi (4 weken).
29. (16) "Hard rock hallelujah" - Lordi (11 weken).
37. (35) "Evighet" - Carola (21 weken).
40. (47) "Temple of love" - BWO (20 weken).
50. (57)  "Faller du så faller jag" - Patrick Isaksson (17 weken).
53. (56) "Je t'adore" - Kate Ryan (11 weken).
56. (49) "Sing for me" - Andreas Johnson (20 weken).
59. (51) "Night of passion" - The Poodles (21 weken).

Verdwenen"Jag tar det jag vill ha" - Sandra Dahlberg (14 weken), "Jokero" - Akcent (4 weken), "Jag ljuger så bra" - Linda Bengtzing (20 weken) en "Mama take me home" - Rednex (20 weken).



ALBUMS TOP 60 :



06. (13) "Patrick Isaksson" - Patrick Isaksson (met "Faller du så faller jag") (13 weken).
13. (10) "The Arockalypse" - Lordi (met "Hard rock hallelujah") (14 weken).
27. (23) "Från nu till evighet" - Carola (met "Evighet/Invincible") (12 weken).
34. (26) "Metal will stand tall" - The Poodles (met "Night of passion") (13 weken).
45. (36) "Halcyon days" - BWO (met "Temple of love") (16 weken).
46. (NW) "Finally" - Velvet (met "Mi amore").

DVD TOP 20 :

08. (09) "Melodifestivalen 2006" - Diversen (18 weken).
18. (11) "Eurovision Song Contest Athens 2006" - Diversen (9 weken).

Cover DVD 2006

(bron : Hitlistan,
Swedish charts)

10-08-2006 om 14:34 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Litouwen : dezelfde formule in 2007.

 De Litouwse nationale omroep (LRT) begint binnenkort met de zoektocht naar de inzending voor het komende Eurovisie Songfestival. Dat bevestigde Jonas Vilimas van de omroep vandaag aan Doteurovision. De omroep zal dezelfde selectiewijze hanteren als dit jaar. Dat leverde het beste Litouwse resultaat ooit op. LT United (foto onder) haalde met "We are the winners" een verdienstelijke (en volgens  sommigen een verrassende) zesde plaats en daarmee is het land automatisch geplaatst voor de finale van het 52e Eurovisie Songfestival die op zaterdag 12 mei eerstkomende zal doorgaan. De voorselectie zal in januari en februari 2007 plaatsvinden en de uiterste datum voor het indienen van nummers is ergens eind december. De juiste data werden nog niet vastgelegd. Ondertussen heeft de groep LT United een opvolger klaar voor hun festivalnummer, "Fashion show".



(bron en foto :
Doteurovision)

10-08-2006 om 14:05 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The losers of EUROVISION (aflevering 03 - 1958 : LUXEMBURG).

 In dit derde deel van 'The losers of EUROVISION' bekijken we het jaar 1958. Aan de derde editie van het Eurovisie Songfestival nemen in totaal tien landen deel. Nieuwkomer dit jaar is Zweden. Het Verenigd Koninkrijk neemt niet deel en dit na slechts één deelname. Het jaar nadien zal het land opnieuw deelnemen. De Luxemburgse omroep vaardigt zangeres Solange Berry af naar het Nederlandse Hilversum.



Met "Un grand amour" eindigt ze op een gedeelde negende en laatste plaats met één schamel puntje dat de Zwitserse jury voor haar nummer over heeft.

In 1956 zingt Solange in de film van Roger Vadim 'Et Dieu...créa la femme' het nummer "Dis-moi quelque chose de gentil". In 1960 neemt ze deel aan de Belgische selectie voor het Eurovisie Songfestival. De nationale finale wordt georganiseerd door de
RTBF en Solange is één van de vijf deelnemende artiesten die op zondag 24 januari haar nummer mag ten gehore brengen. Ze haalt het niet met "On m'attend" want het is zanger Fud Leclerc die met "Mon amour pour toi" ons land mag vertegenwoordigen. Hij zal op het Eurovisie Songfestival op een zesde plaats eindigen.

(logo :
EBU)

OPGELET : het vierde deel in onze reeks 'The losers of EUROVISION' krijg je pas volgende week donderdag (17 augustus).

10-08-2006 om 10:05 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - BIRTHDAY - Visie : Karin Vlasblom (Frizzle Sizzle).

 Karin Vlasblom (10 augustus 1967)(foto uiterst links), neemt in 1986 voor Nederland deel aan het Eurovisie Songfestival met de meidengroep Frizzle Sizzle. De groep bestaat uit de zusjes Karin en Laura Vlasblom en hun twee vriendinnen Mandy Huydts en Marjon Keller (archief). Tussen 1981 en 1985 zingen ze mee in het koor van Kinderen voor Kinderen. Dit bevalt de meiden heel goed en daarom besluiten ze om als groep verder te gaan. Een jaar later, in 1986 nemen ze deel aan het Nationaal Songfestival. Dat Nationaal Songfestival wordt op dinsdag 1 april gehouden en er treden vijf artiesten aan die elk twee liedjes vertolken. Frizzle Sizzle eindigt op de eerste en vijfde plaats in de nationale voorronde met respectievelijk "Alles heeft een ritme" en "Eenmaal jong". Op het Eurovisie Songfestival in het Noorse Bergen eindigt "Alles heeft een ritme" op een dertiende plaats. Na het Eurovisie Songfestival volgen er nog een paar bescheiden hitjes. In oktober 1987 ontvangt de groep de Zilveren Harp, een muziekprijs voor aanstormend talent. Eind 1989 gaat Frizzle Sizzle uit elkaar en gaat elk van de leden haar eigen weg. Karin Vlasblom gaat verder als presentatrice en ze start ook met een eigen zaak, een lingeriewinkel. Sinds 2000 woont ze in Spanje en komt ze eens per jaar nog eens naar Nederland voor een reünie met de meiden van Frizzle Sizzle.

10-08-2006 om 00:00 geschreven door Redactie  


09-08-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Die Deutsche Schlagerparade op 16 september in Antwerpen.

 Na een heleboel initiatieven in ons land, waarbij werd aangetoond dat er nog steeds een hele schare fans zijn die Duitstalige muziek een heel warm hart toedragen, staat er volgende maand een nieuw initiatief in de steigers. Op zaterdag 16 september aanstaande gaat in het Antwerpse Sportpaleis 'DIE DEUTSCHE SCHLAGERPARADE' door. De show start om 20.00 en er zullen een aantal Duitse artiesten verwelkomd worden die een miljoenenverkoop gekend hebben.

Volgende artiesten treden zeker op :

Bernd Clüver ("Der Jüngen mit der Mundharmonica")(Duitsland nationale selectie 1983).
Peter Orloff ("Ein Mädchen für immer").
Jürgen Marcus ("Ein Festival der Liebe")(ESF 1976).
Freddy Breck ("Rote Rosen", "Bianca", "Überall auf der Welt").
Klaus Densow.
Dennie Christian ("Rosamunde"), hij doet ook de presentatie.

Voor de begeleiding van deze grootheden tekent een groots Duits Schlagerorkest. De 'special guests' van de schlageravond komen trouwens uit eigen land : niemand minder dan Jo Vally (Eurosong 1981) en Dana Winner (juryvoorzitster 'Eurosong 2004') komen hun grootste Duitse klassiekers vertolken.

Tickets :

Tickets kosten 22,50, 27,50, 32,50, 37,50 en 45 €, exclusief service- en portokosten, en kunnen besteld worden bij Tele Ticket Service 070/345.345 (vanuit NL : 0900-45.000.45) of via
Teleticketservice. (bron : Ik wil een ticket)

09-08-2006 om 21:18 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomer 2006 : Peter Evrard lanceert nieuwe single.

 Kempenzoon Peter Evrard (Eurosong 2006) heeft met "Radar satellites" een opvolger gevonden voor zijn vorige single "Coward". De single zal later ook in Nederland bij de platenboeren belanden. "Radar satellites" is geschreven door Luca Chiaravalli en Stefaan Fernande, die ook al "Coward" (zijn Eurosongbijdrage) in elkaar boksten. De nieuwe single van de ex-Idoolwinnaar wordt omschreven als een krachtig pop/rock-nummer. (bron : Het Laatste Nieuws)

09-08-2006 om 00:13 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs