Twelve Points...Douze Points...Kiev 2017...

Deze website wordt niet meer geüpdatet! Volg ons via https://twitter.com/12_TPDP_12.....

13-12-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Ergens onderweg' : Emma en Rob Vanoudenhoven trekken richting Denemarken.

 'Ergens onderweg' vertelt het reisverhaal van acht verschillende vaders en acht verschillende kinderen van verschillende leeftijden. Ze hebben elk hun eigen reden om de reis te maken. Elk duo heeft zijn specifieke manier van met elkaar omgaan, zijn specifieke humor, maar ook zijn specifieke twistpunten. Tegelijkertijd zijn de verhalen heel herkenbaar.

Veel vaders hebben ook tegenwoordig nog het gevoel dat ze niet genoeg tijd hebben voor hun kinderen. Op de een of andere manier hebben ze het altijd net te druk, en als puntje bij paaltje komt, is het mama die het meest met de kinderen bezig is. Zou het niet leuk zijn als ze zich eens een keertje helemaal op één kind zouden kunnen toeleggen? Om samen eens iets anders te beleven? Om eens echt te kunnen praten?

Voor veel van die vaders lijkt een reis met een van hun kinderen de ideale manier om dat te doen. In 'Ergens onderweg' zetten acht bekende vaders wel de stap. Het programma stapt mee in die reizen. Het resultaat zijn acht intieme portretten van twee mensen die elkaar opnieuw of beter leren kennen. Acht verhalen van roadtrips die ze nooit zullen vergeten.

Elk duo maakt zijn reis met de auto. Samen in de wagen ontdekken ze de plekken die ze bezoeken, maar ontdekken ze ook elkaar. Ze brengen uren in de auto door. Tijd genoeg om bij te praten over belangrijke dingen en te zeveren over onnozelheden. De camera volgt de twee op hun reis, registreert, maar grijpt nooit in. Dit is de reis van een vader met zijn kind. Zij kiezen waar ze naartoe gaan, stoppen waar ze willen, vertrekken waar ze het niet leuk vinden.

Op die manier leren de kijkers in elke aflevering een bekend gezicht op een heel andere manier kennen; niet als entertainer of als hoofdredacteur van een krant, maar als vader. Vaders die met hun mond vol tanden staan als hun kind vraagt wat een fils de pute is, vaders die ook gewoon af en toe boos moeten worden als hun kind het echt te bont maakt.

Uiteindelijk is 'Ergens onderweg' het verhaal van opvoeden en opgroeien. En over heel veel liefde. Vaderliefde.

* zesde aflevering - vanavond maandag 13 december :

Emma (10), de dochter van Rob Vanoudenhoven, is motorisch gehandicapt, maar ze doet niets liever dan op reis gaan. Ze droomt ervan om zeehonden te gaan spotten op volle zee. Op weg naar het Deense eiland Samsø wil Rob ondervinden of hij de intensieve zorg voor Emma alleen aankan.

'Ergens onderweg', sinds maandag 08 november, acht weken lang op maandagavond op Eén tussen 21.25 en 21.55. (bron en logo : Eén)

13-12-2010 om 00:01 geschreven door Redactie  


12-12-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Thuis' : Paulien raadt Bram aan om met Frank te gaan praten.

 Op maandag 30 augustus ging het zestiende seizoen van start van de Eén-reeks 'Thuis'.

De titelsong van de serie wordt ook dit seizoen gezongen door Sofie Van Moll (Eurosong 2004) en Peter Evrard (Eurosong 2006) en dit op muziek van Will Tura en Steve Willaert, Frank Dingenen tekende voor de tekst.

Wij brengen ook dit seizoen, telkens op zondag, al een korte inhoud van de afleveringen die er de komende week worden uitgezonden.

* INHOUD 'THUIS' - AFLEVERING 2.881 TOT EN MET 2.885.

Peggy wordt geopereerd. Frank wil absoluut met Bram praten. Paulien raadt Bram aan om dat ook te doen.

- maandag 13 december - aflevering 2.881 : Paulien moet even bekomen na de bekentenis van Bram. Peggy wordt vandaag geopereerd. Tom vindt dat Peter gerust wat vriendelijker mag zijn tegen Nina. Frank wil absoluut met Bram praten.

- dinsdag 14 december
 - aflevering 2.882 : Peggy zou graag Sandrine willen zien. Ann staat voor een dilemma. Nancy schakelt iedereen in om mee te werken aan haar plan. Julia vermoedt dat Paulien meer weet van de steekpartij. Leo is overtuigd dat een taxipiraat hun klanten afpikt.

- woensdag 15 december - aflevering 2.883 : Ann heeft medelijden met Peggy. Tim en Gitta maken zich zorgen om de bezigheden van Jens. Paulien raadt Bram aan om met Frank te gaan praten. Peggy krijgt bezoek van Jenny en Rosa. De taxipiraat blijft actief, tot grote frustratie van Leo en Cois.

- donderdag 16 december
 - aflevering 2.884 : Paulien confronteert Bram met z'n leugens. Peggy en Tom beseffen dat ze een grote fout hebben gemaakt in het verleden. Jens krijgt het even warm, wanneer Cois plots aan de deur staat. Nina is niet meer bestand tegen de zoveelste ruzie met Peter. Ann hakt de knoop door.

- vrijdag 17 december - aflevering 2.885 : Peter probeert zich te verantwoorden bij Tom. Peggy mag het ziekenhuis verlaten. Tom neemt contact op met Ann om een regeling te treffen. Paulien krijgt het steeds moeilijker om het geheim te bewaren. Cois en z'n collega's proberen de taxipiraat in de val te lokken.

'Thuis', van maandag tot en met vrijdag telkens rond de klok van 20.10 op Eén. (bron en logo : Eén)

12-12-2010 om 17:55 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Familie' : gedetineerde Serge maakt zijn opwachting in het studentenhuis.

 Op maandag 30 augustus ging op vtm het twintigste seizoen van start van de soap 'Familie'. In de eerste twee afleveringen kreeg de kijker de afloop te zien van de spannende cliffhanger waarmee 'Familie' de zomervakantie was ingedoken, nl. geeft Peter zijn ja-woord aan June?

Nieuwkomers

Op dinsdag 31 augustus gingen de verhaallijnen verder en die situeren zich twee maanden later. De familie gaat opnieuw verder met hun alledaagse activiteiten. De familie zal vanaf dan ook geconfronteerd worden met verschillende nieuwkomers, die voor korte of langere tijd in hun leven zullen blijven. Remko, gespeeld door Ward Bal, zal een prominente plaats krijgen in het leven van Hanneke en ook Pieter, i.e. Jef Ravelingen, is nog steeds Miekes ware liefde. Verder zullen ook modegigant Bruyninckx (Erik Burke), Gerda (Britt Van der Borght), barmeisje Roos (Heidi De Grauwe), schoonmoeder Maria (Magda Cnudde) e.a. hun opwachting maken.

Plotwendingen

Wat de plotwendingen betreft, kunnen we alvast onthullen dat Bart het erg moeilijk krijgt met zijn opgroeiende dochter. Het is voor hem niet makkelijk om zijn kleine meisje te zien opgroeien tot een vrouw die weet wat ze wil. Rita en Dimi plannen samen de trip van hun leven, terwijl Maarten allerhande pogingen onderneemt om zijn droom, het café omvormen tot bistro, te realiseren. Maar ook liefde, warmte, vriendschap, macht en ambitie, het verwerken van een verlies, prille liefde en ziekte zijn thema's die de volgende maanden aan bod komen in 'Familie'.

Kortom, 'Familie' blijft fris, verrassend, up to date en brengt sinds maandag 30 augustus nieuwe meeslepende verhalen.

Ook dit seizoen, en dit telkens op zondag, brengen wij al de korte inhoud van de afleveringen die de komende week op het scherm zullen komen.

* INHOUD 'FAMILIE' - AFLEVERING 4.494 TOT EN MET 4.499.

- maandag 13 december - aflevering 4.494 : June is woest omdat Trudy de iPod heeft afgenomen, die de Sint voor Louise had gebracht. Marie-Rose deelt met Leen haar vermoeden over Dirk, de natuurlijke vader van Pierrot die ze meent te hebben gezien in Mechelen. Victor stuurt dokter Paul en Mieke naar Van den Bossche Electronics om daar de werknemers in te enten met het griepvaccin. Voor Mieke komt de timing slecht uit want zij moet thuis Pieter in het oog houden. Brenda confronteert haar dochter Hanne met de kwetsende sms die ze heeft gelezen.

- dinsdag 14 december
 - aflevering 4.495 : Veronique start vandaag bij Van den Bossche Electronics met de doorlichting van de commerciële dienst van June. En dat is een streep door de rekening van Mathias, want hij wou met Veronique verder werken aan de toekomst van MVM. Maria is van slag omdat Mieke het schema niet respecteert dat ze voor de huishoudelijke klussen heeft opgesteld en ze doet haar beklag bij haar zoon. Mieke gaat op haar beurt haar hart luchten bij Brenda, die trouwens goed nieuws heeft over de afgewende crisis met Hanneke. Maarten polst bij Roos of ze de losse scharrels niet beu wordt, maar hij wordt niet veel wijzer van haar antwoord. Mathias heeft een verrassing voor Marie-Rose.

- woensdag 15 december - aflevering 4.496 : Leen biecht aan Pierrot op dat ze vermoedt dat ze zijn biologische vader heeft gezien en polst bij haar neef of hij op een ontmoeting zit te wachten. Marie-Rose geraakt niet uitgepraat over het familiefilmpje dat Mathias gemonteerd heeft. Rita weet niet wat ze van Dimi moet denken. Hij geeft haar bloemen en verwent haar met ontbijt, maar maakt wel geen tijd voor een babbeltje. Nico krijgt alweer een berichtje van Samantha Jones. Veronique geeft Bert een verslag over haar doorlichting van de commerciële dienst. Jan is er niet over te spreken dat zijn dochter Leen de laatste tijd geregeld optrekt met Marie-Rose. De gedetineerde die meegewerkt heeft aan de thesis van Evy wordt vandaag vrijgelaten. Zij zit er mee dat ze hem niet kan opwachten aan de gevangenispoort.

- donderdag 16 december
 - aflevering 4.497 : In het studentenhuis maakt de gedetineerde zijn opwachting, met wie Evy in contact is voor haar thesis. Jan maakt opeens een probleem van de bankrekening en hij stelt plots alle uitgaven van Linda in vraag. Jan vertelt aan zijn zus dat haar ex-man Dirk in Mechelen is gesignaleerd. In Benidorm kampt Anna nog altijd met oorpijn, maar toch wil ze niet naar de dokter gaan. De angst om vliegverbod te krijgen, is nog groter. Nico verdenkt er Leen van zijn geheimzinnige chatvriendin te zijn. Mieke geniet van de quality time die ze met Pieter kan doorbrengen, maar door toedoen van Maria duurt dat niet lang.

- vrijdag 17 december - aflevering 4.498 : Evy bespreekt met haar huisgenoten de vraag van Serge om in het studentenhuis in te trekken. Pierrot, Leen en Nico zien alleen maar nadelen en laten bovendien duidelijk merken dat ze de kerel niet vertrouwen. Maarten vraagt aan zijn vader of hij geld uit de kassa van het café heeft genomen. En in het ziekenhuis ontdekt Linda dat haar portefeuille leeg is. In Benidorm gaat Anna stiekem naar de dokter. Het kwetst Rita dat Dimi doet alsof ze niets mankeert en ze draait hierover niet langer rond de pot. Mieke is de bemoeizucht van Pieters moeder beu en ze laat duidelijk merken dat ze haar leven terug wil.

- zaterdag 18 december
- aflevering 4.499 : Mieke is woest omdat Pieter nu pas onthult dat hij een oudere broer heeft en dat hij dansleraar is geworden om zijn moeder een plezier te doen. Brenda polst bij haar tienerdochter hoe ze er tegenover zou staan als ze met haar fitnesscenters zou stoppen. Serge maakt zich nuttig door het studentenhuis te poetsen. Evy, Nico en Pierrot krijgen het bewijs in handen dat Leen de geheimzinnige chatvriendin van Nico is. June en Peter leren zijn dochtertje Louise steak tartaar eten. Anna en Albert zijn terug in Vlaanderen voor de feesten.

'Familie', van maandag tot en met vrijdag telkens om 20.05 op vtm, op zaterdag start de reeks om 19.55. (bron en foto : vtm)

12-12-2010 om 16:57 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Ella' : net voor de karaokewedstrijd slaat het noodlot toe bij Anthony.

 Op vrijdag 24 september ging bij vtm een nieuwe telenovelle van start. Sinds 'Sara', 'Louislouise' en 'David' is de telenovelle niet meer weg te denken uit het fictie-aanbod van vtm. Met opvolger 'Ella' grijpt vtm terug naar de originele ingrediënten van het genre : een aanstekelijke romcom die je meeneemt in een hedendaags sprookje en je toelaat om 200 afleveringen lang te ontsnappen aan de dagelijkse stress.

De kijker leert Ella kennen als een meisje dat voor het ongeluk lijkt geboren. Na de dood van haar moeder wordt ze door haar stiefzus het huis uitgepest en belandt ze bij haar pleegtante Ursula. Voor haar deugt ze enkel als slaafje in de frituur. Op haar 18de heeft Ella er genoeg van en besluit ze terug te vechten. Wat volgt is een spannende strijd, waarin ze afrekent met haar verleden en … onderweg stapelverliefd wordt.

Maar zowel in haar ontplooiing als in de liefde is haar jaloerse stiefzus nooit veraf. De jonge actrice Darya Gantura neemt de titelrol voor haar rekening. Zij wordt in 'Ella' omringd door o.m. Roel Vanderstukken, Gert Winckelmans, Ini Massez, Rik Verheye, Gène Bervoets, Jits Van Belle, Karel Deruwe, Rudy Morren, Christophe Haddad, Sachli Gholamalisad en Amaryllis Uitterlinden.

* Het verhaal :

De achtjarige Ella woont samen met haar mama in een gezellig rijhuisje. Als alleenstaande moeder heeft Tessa het niet breed, maar ze gaat door het vuur om de kleine Ella een gelukkige jeugd te geven. Wanneer Ella door dyslexie leerproblemen krijgt op school, helpt ze haar dochter spelenderwijs haar achterstand wegwerken. De toekomst lijkt Ella en haar mama gunstig gezind, zeker wanneer Tessa zich verlooft met Norbert, de directeur van privékliniek De Wingerd, waar Tessa als verpleegster werkt.

Fataal ongeluk

Maar dan slaat het noodlot toe. Kort voor het huwelijk met Norbert krijgt Tessa een fataal ongeluk. Op haar sterfbed laat ze Norbert zweren dat hij altijd voor Ella zal zorgen, alsof het zijn eigen dochter is.

Het vuile werk

In eerste instantie houdt Norbert zijn belofte en Ella trekt bij hem in. Maar Norberts dochter Clio is niet opgezet met de komst van Ella en zet alles op alles om haar zo snel mogelijk buiten te werken. Clio weet haar ietwat naïeve vader sluw te bespelen en wanneer er brand uitbreekt in Ella's slaapkamer, lijkt haar lot bezegeld. Norbert dumpt Ella bij tante Ursula, die een frituur uitbaat op een camping. Zij vertelt aan Norbert dat ze een echte kindervriend is, maar ze wil Ella enkel gebruiken om het vuile werk te doen in de frituur. Ursula vindt het niet belangrijk dat Ella leert lezen en schrijven. Als ze maar kan werken.

'Geluk maak je zelf'

De jaren gaan voorbij en op haar achttiende herinnert Ella zich de woorden van haar moeder : "Geluk maak je zelf". Ze pakt haar rugzak en trekt naar de stad waar het leven voor haar begon. 's Nachts doolt ze door de straten en steelt ze eten in een nachtwinkel. Wat Ella niet beseft is dat de jongen van de nachtwinkel haar achterna is gelopen en in een diepe coma geraakt nadat hij wordt aangereden door een auto. Plots belandt ze bij het huisje waar ze vroeger met haar mama woonde. Intussen werd de buurt opgewaardeerd en is het een trendy kapsalonnetje geworden.

Excentrieke Anthony

's Morgens wordt Ella er gevonden door kapster Cindy. Samen met de excentrieke Anthony baat zij het kapsalon uit. Hier start een nieuw hoofdstuk in het leven van Ella. Ondertussen komt Norbert te weten dat Ella niet langer op de camping woont. Hij leefde in de veronderstelling dat Ella er gelukkig was, maar vangt nu tegenstrijdige berichtenop. Zijn zoektocht naar de waarheid kan beginnen, tot grote ergernis van Clio…

De telenovelle wordt van maandag tot vrijdag uitgezonden, en dit telkens in de vooravond om 18.20. De dag nadien kan je de aflevering herbekijken en dit telkens om 12.10. Op zondagavond (rond de klok van 21.30) volgt dan 'De week van Ella', een compilatie van de afleveringen van de voorbije week.

Wij brengen telkens op zondag al de korte inhoud van de afleveringen die de komende week op het scherm zullen komen.

* INHOUD 'ELLA' - AFLEVERING 58 TOT EN MET 62.

- maandag 13 december (herhaling dinsdag 14 december) - aflevering 58 : Nicolas zal niet rusten voor hij achterhaalt wie het meisje met de bijzondere ogen is op één van de foto's van Prinsjesdag. Clio wil alles te weten komen over de Mona Flora : het bijzondere juweel dat in het bezit is van de familie De Prins. Ondanks protest van Cindy beslist Ella toch in 'De Wingerd' te gaan schoonmaken, om zo in het bezit te komen van de doos souvenirs van haar moeder. Ze vreest dat ze er niet alleen met Clio, maar ook met Carmen zal af te rekenen krijgen. Tijdens haar eerste werkdag als poetsvrouw, loopt Ella de ouders van Jens tegen het lijf.

- dinsdag 14 december
 (herhaling woensdag 15 december) - aflevering 59 : Wanneer Ella verneemt dat Jens' ouders van plan zijn hem op te geven, doet ze er alles aan om te voorkomen dat de stekker uit de machines getrokken wordt. Ze blijft er bij dat hij in haar hand heeft geknepen. Lukas vreest dat Ella de ouders van Jens valse hoop geeft en is niet gediend met haar advies. Clio heeft Nicolas eindelijk zover gekregen haar het familiejuweel te tonen. Wanneer ze te horen krijgt dat alleen zijn toekomstige bruid dit sieraad mag dragen, heeft ze nog een extra reden om Nicolas in te palmen. Anthony wil per se een karaokewedstrijd winnen, maar hij heeft er geen idee van welk lied hij zal brengen.

- woensdag 15 december
 (herhaling donderdag 16 december) - aflevering 60 : Wolfs is tevreden met de eerste resultaten van een oogtransplantatie bij konijnen. Voor Clio is het resultaat nog lang niet goed genoeg. Ze zet Wolfs dan ook onder druk om sneller een perfect resultaat te bekomen. Als Clio Linda vertelt dat Nicolas haar het familiejuweel heeft getoond, zweert Linda er alles aan te zullen doen om te voorkomen dat Clio en Nicolas ooit een koppel worden. Op haar tweede werkdag als poetsvrouw in 'De Wingerd', trekt Ella haar stoute schoenen aan en gaat ze naar Clio om de doos met souvenirs van haar moeder op te eisen. Clio is bereid deze te geven, maar voor wat, hoort wat. Wanneer Ella door haar stiefzus in een onmogelijke situatie wordt gebracht, ontdekt ze dat ze meer vrienden heeft dan ze had gedacht.

- donderdag 16 december
 (herhaling vrijdag 17 december) - aflevering 61 : Terwijl Ella met haar vrienden het terras van 'De Wingerd' zit te schrobben, amuseert Frederico zich met Clio in Bar Taxi. Zowel Ella als Frederico beseffen dat er voor hen als koppel geen toekomst is, maar de vraag is nu of ze nog vrienden kunnen blijven. Wanneer dokter Arends verneemt dat Ella niet kan lezen en schrijven, beslist hij haar op een wel heel bijzondere manier te helpen. Net voor de karaokewedstrijd slaat het noodlot toe bij Anthony : hij geraakt zijn stem kwijt.

- vrijdag 17 december
 (herhaling maandag 20 december) - aflevering 62 : Omdat Ella Clio's opdracht tot een goed einde heeft gebracht, heeft ze recht op de doos met souvenirs van haar moeder. Maar Clio zou Clio niet zijn, mocht ze Ella niet opnieuw bedotten. Nicolas spant juffrouw Linda in om het meisje met de orchideeënogen te vinden. Frederico bedenkt een manier om Ella's vriendschap terug te winnen, zelfs als dat betekent dat hij tegen Clio in moet gaan. Anthony is bereid alles te proberen om toch maar van zijn heesheid af te geraken voor de karaokewedstrijd begint.

Meer nieuws en informatie krijg je op de 
website van de telenovelle. (bron en foto : vtm
)

12-12-2010 om 16:29 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2011 : Zwitsers sturen Anna Rossinelli naar Düsseldorf.

 Sinds gisterenavond, zaterdag 11 december, is het eerste liedje voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival bekend. Het is niet Albanië dat dit jaar met deze eer gaat lopen maar wel Zwitserland, het land dat de allereerste editie van het liedjesfestival won in 1956.

In totaal streden er gisterenavond twaalf kandidaten om het Zwitserse ticket voor Düsseldorf en het was voor het eerst sinds 2004 dat er in het Alpenland opnieuw een nationale selectie werd gehouden. De voorbije zes jaar werd steeds intern een kandidaat aangeduid maar dat leverde de laatste jaren geen plaats op in de finale van het Eurovisie Songfestival.

De diverse Zwitserse zenders gingen eerder dit najaar op zoek naar inzendingen (via het internet of interne aanduiding) en dat resulteerde uiteindelijk in twaalf kandidaten. De nationale selectie vond plaats in de Bodensee-Arena in Kreuzlingen en werd in goede banen geleid door Sven Epiney. Een vijfkoppige jury leverde bij elk nummer commentaar maar het lot van de kandidaten lag volledig in handen van de kijkers thuis die door televoting bepaalden wie er de Zwitserse kleuren mag gaan verdedigen, midden mei volgend jaar.

De vijfkoppige jury bestond uit Baschi, Francine Jordi (ESF 2002), Pepe Lienhard (ESF 1977), Nik Hartmann en Peter Reber (ESF 1971-1976-1981, Zwitserse selectie 1973-1974-1975, Duitse selectie 1978, componist en tekstschrijver Zwitserse inzending ESF 1977-1980, dirigent Zwitserse inzending ESF 1980).

 

* de uitslag van de nationale finale :


01. "In love for a while" door Anna Rossinelli : 23,93%.
02. "Confidence" door Bernarda Brunovic : 13,36%.
03. "Home" door The Colors and Illira : 13,05%.

04. "Gib nid uf" door CH : 11,73%.
05. "Come what may" door The Glue : 8,21%.
06. "Just me" door Sarah Burgess : 7,70%.
07. "Sur les pavés" door Aliose : 6,49%.
08. "Up to you" door Polly Duster : 4,36%.
09. "Drop of drizzle" door AndrinA : 3,30%.
10. "Barbie doll" door Scilla : 2,88%.
11. "Waiting for ya" door Duke : 2,66%.
12. "Il ritmo dentro di noi" door Dominique Borriello : 2,33%.

 De 23-jarige Anna Rossinelli maakt samen met Georg Dillier en Manuel Meisel deel uit van de formatie Anne Claire en zowel Georg als Manuel stonden gisterenavond ook op het podium. De uitzending kan via het archief van de omroep worden (her)bekeken (klik hier). (bron en foto kandidaten : SF ; foto Anna : website Anne Claire)

12-12-2010 om 16:10 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - CHRISTMAS - Music : ook de Zweedse groep Arvingarna wenst ons fijne feestdagen.

 Sinds zondag 28 november, de eerste dag van de Advent, tellen wij voor het derde jaar op rij dagelijks af naar Kerstmis, het Christelijke feest waarbij de geboorte van Jezus wordt herdacht. Tot aan de vooravond van dat hoogfeest krijg je zevenentwintig dagen lang een aflevering van onze rubriek 'Euro - CHRISTMAS - Music'.

Dagelijks zetten we één album met kerstmuziek in de kijker, dat kan gaan van een gloednieuw album tot ééntje dat al een aantal jaren geleden werd uitgebracht. Vandaag trekken we naar Scandinavië, meer bepaald naar Zweden.

Op 28 november 2007 bracht de groep Arvingarna (ESF 1993, MF 1995-1999-2002) het album "Rockin' around the Christmas tree" op de markt.

* "Rockin' around the Christmas tree" :

01. "Rockin' around the Christmas tree".
02. "Please come home for Christmas".
03. "Jingle bell rock".
04. "I saw mammy kissing Santa Claus".
05. "Santa Claus is coming to town".
06. "Walking in my winter wonderland".
07. "White Christmas".
08. "Rudolph the rednosed reindeer".
09. "Christmas (Baby please come home)".
10. "Merry Christmas baby".
11. "Oh holy night".
12. "Det lyser en stjärna".

Een nieuwe afspraak maken we voor morgen en tot zolang wensen we je alvast heel veel luisterplezier ! (bron : CDON.COM)

12-12-2010 om 15:28 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'De Vlaamse 10' : Willy Sommers verdringt Clouseau van de eerste plaats.

 Vandaag, zondag 12 december 2010, kan de Vlaamse muziekliefhebber opnieuw zijn hart ophalen tijdens een nieuwe aflevering van 'De Vlaamse 10'. Vanuit de vtm-studio kondigt gastvrouw Tess Goossens de populairste Vlaamse artiesten van het moment aan.

Ook deze keer staat er een 'special guest' op het programma. Astrid Bryan, bekend van 'Vlaamse Hollywoodvrouwen', maakt er haar opwachting. De sympathieke Astrid bouwt naarstig aan een muzikale carrière en wil zowel in Vlaanderen als in de VS naam en faam verwerven. Tijdens de vijftiende aflevering van 'De Vlaamse 10' stelt ze haar debuutsingle "Sooner or later" voor.

In de vijftiende aflevering maken de volgende artiesten hun opwachting op het podium van 'De Vlaamse 10' :

Wim Leys (Eurosong 2002) komt de Vlaamse 10 top binnen op nummer tien met zijn nieuwe rocksingle "Shout! Shout!". Op de tonen van de hit van Alicia Keys brengt Bart Peeters (presentator 'Eurosong', commentator ESF) zijn jongste single "Een echte vrouw".

Dana Winner (voorzitter vakjury 'Eurosong 2004') komt nieuw binnen op nummer zeven in de Vlaamse 10 top. Uit haar album "Parels van de Noordzee" brengt ze "Een lied voor kinderen". Owen ft. Stan Van Samang (lid vakjury 'Junior Eurosong 2010') brengt de muziekliefhebber in vervoering met de prachtsong "Is it over you".

Erik en Sanne zijn de Vlaamse 10 tip van deze week met "Halleluja". Lindsay & The Sunsets zetten hun opmars in de Vlaamse 10 top verder. Met het vrolijke "Deze nacht mag eeuwig duren" stijgen ze deze week naar nummer twee.

Vlaanderen kent haar dankzij 'Vlaamse Hollywoodvrouwen', maar met haar single "Sooner or later" bouwt Astrid Bryan volop aan een muzikale carrière. Willy Sommers stond wekenlang op nummer twee maar is er nu toch in geslaagd om Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) van de troon te stoten. "Een wonder van een vrouw" is dan ook de nieuwe nummer één in de Vlaamse 10 top.

* treden vandaag op tijdens de vijftiende aflevering :

Wim Leys met "Shout! Shout!".
Bart Peeters met "Een echte vrouw".
- Dana Winner met "Een lied voor kinderen".
- Owen ft. Stan Van Samang met "Is it over you".
- Erik en Sanne met "Halleluja".
- Lindsay & The Sunsets met "Deze nacht mag eeuwig duren".
- Astrid Bryan met "Sooner or later".
- Willy Sommers met "Een wonder van een vrouw".

De vijftiende aflevering van 'De Vlaamse 10', wordt vandaagzondag 12  december, uitgezonden tussen 17.00 en 17.45 op vtm. (bron en logo : vtm)

12-12-2010 om 00:38 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2011 : ticketverkoop finale Eurovisie Songfestival gaat vanmiddag van start.

 Eergisteren, vrijdag 10 december, raakte bekend dat de kaartverkoop voor de finale van de komende editie van het Eurovisie Songfestival vanmiddag, zondag 12 december, om 12.12 van start zal gaan.

De finale van de 56e editie van het jaarlijkse liedjesfestival vindt plaats op zaterdag 14 mei eerstkomende en er komen in totaal 35.000 tickets in de verkoop en dit in drie prijscategorieën : 89, 145 en 189 euro. Per aanvraag kunnen er maximaal vier tickets worden aangeschaft.

De betaling gebeurt door middel van een creditcard en kinderen jonger dan tien jaar hebben geen toegang tot het evenement. Kinderen tussen tien en zestien jaar moeten vergezeld zijn van minstens één volwassene.

Tickets kunnen enkel en alleen worden aangeschaft via de website van d:ticket. Wie tickets aanschaft via één of andere website riskeert opgezadeld te worden met valse tickets.
De aangeschafte tickets gelden eveneens als (gratis) vervoerbewijs voor het openbaar vervoer in het Rhein-Ruhrgebied en dit van/naar het stadion.

Wie tickets voor de halve finales wil aanschaffen moet nog eventjes geduld oefenen. Deze gaan pas eind januari in de verkoop nadat de indeling van beide halve finales bekend is. (bron : Eurovision, Eurovision.tv)

12-12-2010 om 00:27 geschreven door Redactie  


11-12-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2011 : Arzum Khalilova is geplaatst voor de finale van de Azerbeidzjaanse nationale selectie.

 Op maandag 15 november jongstleden werd in Azerbeidzjan de aftrap gegeven van de nationale selectie, 'Avrovizion 2011', voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival. In totaal komen 77 kandidaten in aanmerking om het land volgend jaar mei te gaan vertegenwoordigen in de Duitse stad Düsseldorf.

Er komen zeven voorrondes met telkens elf kandidaten en die voorrondes lopen steeds van maandag tot vrijdag. Op maandag brengen de elf kandidaten steeds een internationaal nummer, op dinsdag een nummer uit eigen land, op woensdag een Songfestivalnummer en op donderdag mag iedere kandidaat zelf een nummer kiezen.

Het lot van de kandidaten ligt in de handen van de vakjury (50%) en van de kijkers thuis (50%) die door televoting hun voorkeur kenbaar maken. De kijkers kunnen van maandag tot en met vrijdag via sms stemmen. De winnaar is geplaatst voor de finale die in de loop van de maand februari zou plaatsvinden met zeven kandidaten (de winnaars van de zeven voorrondes). Eerder deze week besliste de vakjury om ook de uit Schotland afkomstige Nicola Barclay toe te laten tot de finale.

* de uitslag van de vierde voorronde :

01. Arzum Xəlilova (Arzum Khalilova) : 12 punten (geplaatst voor de finale).
02. Aydan Rüstəmova (Aydan Rustamova) : 10 punten. 
03. Səbinə Babayeva (Sabina Babayeva) : 08 punten.
04. Cavanşir Hacıyev (Javanshir Hajiyev) : 07 punten.
05. Rəhimə Həsənəlizadə (Rahima Hasanlizadeh) : 06 punten.
06. Çinarə Nəzərli (Chinara Nazarli) : 05 punten.
07. Ramin Quliyev (Ramin Guliyev) : 04 punten.
08. Emilya Yaqubova (Emiliya Yagubova) : 03 punten.
09. Milan Məmmədov (Milan Mammedov) : 02 punten.
10. Səid İsmayılzadə (Sayid Ismayilzadeh) : 1 punt.

11. Leyla Dadaşova (Leyla Dadasheva).

* reeds geplaatst voor de finale :

01. Çingiz Mustafayev (Chingiz Mustafaev)(eerste voorronde).
02. Nurlan Növrəsli (Nurlan Novresli)(tweede voorronde).
03. Günay İbrahimli (Gunay Ibrahimli)(derde voorronde).
04. Nikola Barkley (Nicola Barclay)(derde voorronde - wildcard). 
05. Arzum Xəlilova (Arzum Khalilova)(vierde voorronde).

Overmorgenmaandag 13 december, gaat een nieuwe lading kandidaten aan de slag en dat moet aanstaande vrijdag17 december, opnieuw uitmonden in een nieuwe kandidaat voor de finale.
 
* deelnemers vijfde voorronde :

01. "Empathy" qrupu (Empathy).
02. Elmar Əsgərov (Elmar Asgerov).
03. Altun Zeynalov (Altun Zeynalov).
04. Emin Nəsirli (Emin Nasirli).
05. Canana Zeynalova (Janana Zeynalova).
06. Rövşən Civişov (Rovshan Jivishov).
07. Cəmilə Həşimova (Jamila Hashimova).
08. Aynişan Quliyeva (Aynishan Guliyeva).
09. Gülnar Nəbi-Çingiz (Gulnar Nabi-Chingiz).
10. Dinara Cəfərova (Dinara Jafarova).
11. Orxan İsrafilov (Orhan Israfilov).

De uitzendingen vinden van maandag tot en met vrijdag plaats, telkens van 21.00 tot 23.00 plaatselijke tijd (18.00 tot 20.00 Belgische tijd) en kunnen rechtstreeks via het internet worden gevolgd (klik hier). (bron : ITV)

11-12-2010 om 16:01 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MNM50 - 11 december 2010 : Owen feat. Stan Van Samang op weg naar de top tien.

 De jongste single van Tom Dice (ESF 2010), "A thousand years", stijgt deze week van een eenenveertigste naar een zevenendertigste plaats in de 'MNM50', de hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars van de muziekzender MNM.

 "Gek op jou" van Clouseau daalt na dertien weken notering van een tiende naar een negentiende plaats en "Runaway", het nummer van Regi & Tyler, moet na twee weken notering al twee plaatsen verlies incasseren. De heren gaan van een vijfenveertigste naar een zevenenveertigste plaats.

Mohombi verdween vorige week met "Bumpy ride" uit het overzicht, maar zijn samenwerking met Akon, "Dirty situation", boekt deze week negen plaatsen winst en gaat zo van een zevenentwintigste naar een achttiende plaats. Een andere samenwerking, die tussen Owen en Stan Van Samang, is dan weer goed voor de veertiende plaats, een winst van vijf plaatsen.



14. (19) "Is it over you" - Owen feat. Stan Van Samang (4 weken)(lid vakjury 'Junior Eurosong 2010'). 
18. (27) "Dirty situation" - Mohombi (MF 2005) feat. Akon (4 weken).
19. (10) "Gek op jou" - Clouseau (13 weken)(Eurosong 1989, ESF 1991).
37. (41) "A thousand years" - Tom Dice (3 weken)(ESF 2010).
47. (45) "Runaway" - Regi (componist/tekstschrijver "My music", Eurosong 2008) & Tyler (2 weken).

Verdwenen : "Freaky like me" - Madcon (intervalact finale ESF 2010) feat. Ameerah (Eurosong 2004)(8 weken).

Elke maandag-, dinsdag-, woensdag- en donderdagavond publiceert de zender een tussenstand om 19.00 en op zaterdag krijg je telkens tussen 10.00 en 13.00 de nieuwe 'MNM50'.
Voor de volledige top 50 van de luisteraar verwijzen we je naar de website van MNM. (bron : MNM)

11-12-2010 om 15:25 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2011 : Emmy Bejanyan voor Armenië naar het Eurovisie Songfestival.

 Midden juni jongstleden liet de Armeense nationale omroep ARMTV bij monde van Alexan Harutyunyan (voorzitter van de Raad van Bestuur) weten dat de kandidaat voor de komende editie van het Eurovisie Songfestival intern zou worden gekozen (archief).

Eerder deze week waren er diverse berichten dat de 26-jarige Emmy Bejanyan de Armeense kleuren zo gaan verdedigen in Düsseldorf, midden mei volgend jaar. Vandaag werden deze berichten door de Armeense nationale omroep bevestigd tijdens een persconferentie. Daarop maakte Harutyunyan bekend dat de zangeres het land zal gaan vertegenwoordigen.

Vanaf vandaag, zaterdag 11 december, gaat de Armeense nationale omroep ook op zoek naar inzendingen voor de nationale selectie. Wanneer die nationale selectie zal plaatsvinden is op dit ogenblik nog niet bekend evenmin als de voorwaarden voor het inzenden van de nummers. Tijdens de nationale finale zullen de kijkers via televoting het nummer kiezen waarmee de zangeres naar Duitsland zal afreizen.

 Emmy nam in 2007 en in 2010 reeds deel aan de nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival. In 2007 strandde ze met "You've done it" op een vierde plaats in de finale en eerder dit voorjaar strandde ze samen met Mihran op een tweede plaats met het nummer "Hey (let me hear you say)". Nadien trok haar entourage de uitslag in twijfel maar het was toch Eva Rivas die naar Oslo mocht afreizen. (bron : Panarmenian.net ; foto Emmy : website Emmy)

11-12-2010 om 14:52 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Vers van de pers' (11-12-2010).

 Het einde van het jaar nadert met rasse schreden en op deze tweede zaterdag van december zijn we opnieuw van de partij met een nieuwe aflevering van 'Vers van de pers'. Ook de afgelopen dagen verscheen er heelwat nieuw werk en wij zetten een aantal van die nieuwe cd's alvast voor jou op een rijtje.

 Radiozender MNM vroeg aan drie Vlaamse artiesten om een eigen versie te maken van een kerstnummer. Brahim (Eurosong 2006-2008) koos voor "White Christmas" (Bing Crosby) en Lester & Abdou gingen voor een eigen versie van "Jingle bells". Katerine (Eurosong 2002-2006, diskwalificatie Griekse selectie 2010) schreef speciaal een nieuw kerstnummer ("Merry Xmas") dat sinds afgelopen woensdag 08 december beschikbaar is via iTunes. De zangeres maakte het nummer samen met Yves Gaillard. De 'Yves Gaillard original' werd gemixed door Veronica Feraro gekend van haar werk voor David Guetta & Kelly Rowland. Daarnaast is er ook een dance remix van de hand van top dance remixer FTW.

 Ook al ter gelegenheid van de komende feestdagen bracht Christoff (Eurosong 1993-2002) afgelopen maandag, 06 december, zijn nieuwe single "Een droom voor alle mensen" op de markt. Het origineel is een Duits nummer en werd van een Nederlandse tekst voorzien door Sabien Tiels (De Gouden Zeemeermin 1996). Zelf heeft de zangeres ook een nieuwe single, "Nieuwe man", die eveneens afgelopen maandag, 06 december, verscheen. Het is meteen ook de voorbode van een nieuw album dat als titel "Binnenste buiten" zal meekrijgen.

 Zoals we eerder dit najaar reeds berichtten ligt "Regi in the mix 9" sinds vrijdag 03 december jongstleden in de winkelrekken. Deze dubbelcd is opnieuw bewonderenswaardig en vakkundig in elkaar gebeiteld met nummers als onder meer "Hello" van Martin Solveig, "Barbra Streisand" van Duck Sauce, "Bumpy ride" van Mohombi (MF 2005) en "When we get together" van Di Maro om er maar een paar te noemen. Het zijn maar een paar van de in het oog springende hippe actuele dancetunes die Regi Penxten (componist/tekstschrijver "My music", Eurosong 2008) vlekkeloos in elkaar ramt. Daarnaast brengt hij zelf ook een keivette remix van "Nein mann" van Laserkraft 3D tot leven.

 Begin september jongstleden bracht zangeres Safura (ESF 2010) haar nieuwe single "March on" op de markt. Afgelopen maandag, 06 december, werd het nummer opnieuw uitgebracht samen met "It's my war" en "Soulless". De nummers zijn ook terug te vinden op haar debuutalbum "It's my war" dat reeds voor de zomer werd uitgebracht.

 Tot slot eindigen we zoals steeds met een paar korte berichten. Soulsister (met Jan Leyers, ESF 1991) heeft sinds afgelopen maandag, 06 december, een nieuwe single met als titel "Last call". Deze nieuwe single is ook de voorbode van een nieuwe theatertournee die volgende maand van start gaat. "Run for your life" is de nieuwe single van SportUp for Life feat. Roos Van Acker (presentatrice 'Eurosong Bizz 2004'). Het nummer is sinds afgelopen maandag, 06 december, beschikbaar. 'SportUp For Life' is een actie in het kader van 'Music For Life', de benefietactie van Studio Brussel. Volgende week zondag19 december, zal Serge Van Autreve 130 km lopen van het Glazen Huis in Eindhoven richting Glazen Huis in Antwerpen. Tussen zondag 26 en vrijdag 31 december krijg je op Radio 2 de vierde editie van de '1000 Klassieker'. Afgelopen maandag, 06 december, verscheen alvast een vijfdelige cd-box met in totaal 95 nummers. Onder meer "Banger hart" van Rob de Nijs (NSF 1969), "Laat ons een  bloem" van Louis Neefs (ESF 1967-1969), "I want you back" van Natalia (Eurosong 2004), "I'm alive" van Céline Dion (ESF 1988) en "Nobelprijs" van Clouseau (Eurosong 1989, ESF 1991) staan op deze compilatiebox.

Een nieuwe afspraak maken we voor aanstaande zaterdag. Ondertussen wensen we je alvast heel veel luisterplezier !

11-12-2010 om 14:20 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - CHRISTMAS - Music : Olivia Newton-John verzamelde de mooiste kerstnummers op één album.

 Sinds zondag 28 november, de eerste dag van de Advent, tellen wij voor het derde jaar op rij dagelijks af naar Kerstmis, het Christelijke feest waarbij de geboorte van Jezus wordt herdacht. Tot aan de vooravond van dat hoogfeest krijg je zevenentwintig dagen lang een aflevering van onze rubriek 'Euro - CHRISTMAS - Music'.

Dagelijks zetten we één album met kerstmuziek in de kijker, dat kan gaan van een gloednieuw album tot ééntje dat al een aantal jaren geleden werd uitgebracht. Op deze grijze zaterdag zetten we eens een nieuw album in de schijnwerpers, namelijk "Christmas collection" van Olivia Newton-John (ESF 1974).

Een nieuw album is het eigenlijk niet echt want reeds in 2001 verscheen het album voor de eerste maal. Op maandag 18 oktober jongstleden werd het - in een hernieuwde versie - opnieuw op de markt gegooid.

* "Christmas collection" :

01. "Silver bells" (feat. The London Symphony Orchestra).
02. "The first Noel".
03. "(There's no place like) Home for the holidays" (feat. Vince Gill & The London Symphony Orchestra).
04. "Silent night".
05. "Christmas never felt like this before".
06. "Let it snow! Let it snow! Let it snow!" (feat. Kenny Loggins & Clint Black).
07. "What child is this?" (feat. The London Symphony Orchestra).
08. "Have yourself a merry little Christmas" (feat. Kenny Loggins).
09. "O holy night" (feat. The London Symphony Orchestra).
10. "Away in a manger" (feat. Vince Gill & The London Symphony Orchestra).
11. "White Christmas" (feat. Kenny Loggins & Clint Black).
12. "Ave Maria" (feat. The London Symphony Orchestra).

Een nieuwe afspraak maken we voor morgen en tot zolang wensen we je alvast heel veel luisterplezier ! (bron : Amazon)

11-12-2010 om 11:48 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2011 : Zwitsers kiezen vanavond hun inzending voor Düsseldorf.

 Vandaag over precies tweeëntwintig weken, op zaterdag 14 mei 2011, vindt in de Duitse stad Düsseldorf de finale plaats van de 56e editie van het Eurovisie Songfestival.

Vandaag, zaterdag, 11 december, kennen we de allereerste inzending voor deze editie van het jaarlijkse liedjesfestival want vanavond strijden twaalf kandidaten om het Zwitserse ticket. Het is voor het eerst sinds 2004 dat er in het Alpenland opnieuw een nationale selectie wordt gehouden. De voorbije zes jaar werd steeds intern een kandidaat aangeduid maar dat leverde de laatste jaren geen plaats op in de finale van het Eurovisie Songfestival.

De diverse Zwitserse zenders gingen op zoek naar inzendingen (via het internet of interne aanduiding) en dat resulteerde uiteindelijk in twaalf kandidaten. Op maandag 29 november jongstleden werd de volgorde van optreden tijdens 'Die grosse Entscheidungsshow – Eurovision Song Contest 2011' wereldkundig gemaakt.

 * volgorde van optreden :

01. "Up to you" door Polly Duster.
02. "Waiting for ya" door Duke.
03. "Drop of drizzle" door Andrina.
04. "Confidence" door Bernarda Brunovic.
05. "In love for a while" door Anna Rossinelli.
06. "Sur les pavés" door Aliose.
07. "Il ritmo dentro di noi" door Dominique Borriello.
08. "Barbie doll" door Scilla.
09. "Gib nid uf" door CH.
10. "Home" door The Colors and Illira.
11. "Just me" door Sarah Burgess.
12. "Come what may" door The Glue.

De nationale selectie vindt plaats in de Bodensee-Arena in Kreuzlingen en wordt in goede banen geleid door Sven Epiney. Een vijfkoppige jury zal bij elk nummer commentaar leveren maar het lot van de kandidaten ligt in handen van de kijkers thuis die door televoting zullen bepalen wie er de Zwitserse kleuren mag gaan verdedigen, midden mei volgend jaar.

De vijfkoppige jury bestaat uit Baschi, Francine Jordi (ESF 2002), Pepe Lienhard (ESF 1977), Nik Hartmann en Peter Reber (ESF 1971-1976-1981, Zwitserse selectie 1973-1974-1975, Duitse selectie 1978, componist en tekstschrijver Zwitserse inzending ESF 1977-1980, dirigent Zwitserse inzending ESF 1980).
 
De rechtstreekse uitzending gaat van start om 20.05 en rond de klok van 22.20 moet de eerste inzending voor Düsseldorf bekend zijn. De nationale selectie wordt uitgezonden op het eerste net van SF alsook op het tweede net van RSI (commentaar : Jonathan Tedesco) en RTS (commentaar : Jean-Marc Richard en Nicolas Tanner).

Volgens de laatste berichten zou de nationale finale ook rechtstreeks via het internet kunnen gevolgd worden (klik hier), de uitzending kan alleszins later bekeken worden via het archief van de omroep (klik hier).
(bron en foto : SF)

11-12-2010 om 11:01 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Zot van Vlaanderen' : Tanja Dexters en Tom Dice vanavond te gast bij Rani.

 De goedlachse Rani De Coninck leidt sinds 16 oktober 2010 elke zaterdagavond 'Zot van Vlaanderen' in goeie banen. Dit nieuw entertainend showprogramma richt zich naar het ganse gezin en heeft een hoog meespeelgehalte voor iedereen die hier woont, werkt, studeert, in de file staat, al eens naar 'Het Nieuws' kijkt of op school af en toe heeft opgelet. Kortom, iedereen kan meedoen met 'Zot van Vlaanderen' want alles in het programma is terug te brengen tot 3 woorden : van bij ons.

Elke show draait rond de typische herinneringen die ieder van ons heeft. Dat kunnen fijne dingen van bij ons zijn, maar net zo goed de klassieke ergernissen : onvergetelijke tv-momenten, de schoolreizen naar Bokrijk, de jaarlijkse belastingaangifte, het slechte weer, de eigenaardigheden van onze taal, populaire liedjes… of de vreugde bij die ene goal van de Rode Duivels.

In 'Zot van Vlaanderen' nemen elke week 2 teams het tegen elkaar op in verschillende ludieke spelrondes. Mathias en Staf Coppens zijn de vaste teamcaptains en zij omringen zich telkens door 3 bekende landgenoten. Elk team wordt geruggensteund door een tribune enthousiaste fans.

 De live studioband onder leiding van Hans Francken zorgt voor de swingende omlijsting in 'Zot van Vlaanderen' en voor de illustratie van de muzikale vragenronde.

* negende aflevering :

Het entertainend showprogramma 'Zot van Vlaanderen' heeft er ondertussen acht afleveringen op zitten. Elke zaterdagavond kwisten gemiddeld 699.782 kijkers van thuis uit mee, wat goed is voor een marktaandeel van 30,5% (VVA 18-54). Ondertussen is het concept duidelijk : presentatrice Rani De Coninck legt in verschillende ludieke spelrondes - waarin vragen over allerlei zaken 'van bij ons' centraal staan - het vuur aan de schenen van teamkapiteins Mathias en Staf Coppens. Het team dat op het einde van de avond de meeste punten op de teller heeft staan, gaat lopen met de eer.

Mathias wordt vanavond bijgestaan door Tanja Dexters (Eurosong 2002-2008) en zangers Tom Dice (ESF 2010) en Coco Jr. Staf rekent op de wijsheid van radiopresentator Serge De Marre, de sympathieke kok Albert Verdeyen en Wim Soutaer (coach 'Junior Eurosong 2008').

Belgische bieren, legendarische televisiemomenten, muziek en weekbladen van bij ons,... Wie er het meest over weet, zal vanavond blijken.

'Zot van Vlaanderen', vanavond, zaterdag 11 december, meteen na 'Benidorm Bastards' tussen 21.05 en 22.40. (bron, logo en foto : vtm)

11-12-2010 om 10:20 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'F.C. De Kampioenen' : Carmen gaat over tot adoptie.

 Na 21 seizoenen houdt 'F.C. De kampioenen' er straks mee op. Maar voor het zover is, wil Boma geschiedenis schrijven. De slechtste cafévoetbalploeg van het land moét en zàl dit jaar kampioen spelen.

Maar dat is buiten de Schellekens, de Stampers, de Spuiters, de Matrakken en andere Boskrabbers gerekend, want ook zij zijn op zoek naar eeuwige voetbalglorie. Ook Carmen ziet wel iets in beroemd worden. Ze is het kuisen beu en slaagt erin op haar manier de boekskes te komen. En finaal BV te worden, tegen Xaviers wil en dank.

Zijn liefde voor Goedele brengt Boma ertoe in Brugge een belangrijke vraag te stellen, al geeft hij De Kampioenen te veel vrij spel om hem te helpen. De mannen trekken er eens alleen op uit in de Bende van Boma.

En ook de vrouwen bouwen een eigen feestje, in een bowling. Bieke wordt zelfs specialiste in evenementen en zet een westerndorp, El Paso del Norte, op kop. Xavier moet prins Filip rondleiden in zijn kazerne. En Fernand? Die krijgt onverwachts bezoek…

 de tweede aflevering - Poepa Boma :

Boma en Ronaldinho willen Goedele verrassen voor haar verjaardag : Boma is van plan zijn fiston officieel te adopteren. Goedele heeft haar twijfels, en stelt een voorwaarde : eerst moet Ronaldinho door zijn examen astronomie zien te geraken, en daarna zien ze wel verder. Boma neemt de uitdaging aan, maar zijn eigen natuur en de speelsheid van Ronaldinho steken stokken in de wielen. Carmen wordt geïnspireerd door het plan van Boma om ook tot adoptie over te gaan : de 'gelukkige' wordt ... haar hondje Nero.

'F.C. De Kampioenen', vanavond zaterdag 11 december om 20.45 op Eén. (bron en foto's : Eén)

11-12-2010 om 09:50 geschreven door Redactie  


10-12-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Een avondje uit'.

 We sluiten deze vrijdag af met een nieuwe aflevering van onze rubriek 'Een avondje uit'. Fans die eens een concert willen bijwonen of op zoek zijn naar een plaats in de buurt waar hun favoriete artiest zal optreden zitten bij ons op de eerste rij.

 De Turkse formatie maNga, eerder dit voorjaar nog tweede tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival met "We could be the same", komt later deze maand voor een éénmalig optreden naar ons land.

Wie hen aan het werk wil zien moet op zondag 26 december eerstkomende afzakken naar de Limburghal in Genk. Het optreden gaat van start om 21.00 en tickets kosten 15, 20 en 25 euro. Meer informatie over dit concert krijg je op de nummers 0485 58 54 49 en 0489 35 21 24.

 Op vrijdag 08 oktober verscheen een nieuw album van Bart Peeters (presentator 'Eurosong', commentator ESF). Dit vierde album, "De ideale man", is opnieuw gekoppeld aan een nieuwe theatertournee en is intussen al goed voor platina.

Na de uitverkochte voorstellingen 'Zonder circus', 'Slimmer dan de zanger' en 'De hemel in het klad' wordt 'De ideale man' het sluitstuk van tien jaar toeren in het Nederlands. Er wordt vooral geput uit de liedjes van het nieuwe album, maar de band belooft ook oudere nummers te spelen.

Op donderdag 07 oktober ging de concerttournee in première in de AB in Brussel en nog tot en met vrijdag 20 mei eerstkomende kan je hem aan het werk zien in een aantal Vlaamse theaters. Voor een volledig overzicht verwijzen we je naar zijn
website. Heelwat concerten zijn nu reeds uitverkocht dus er snel bij zijn is echt wel de boodschap!

 De 'Musikantenstadl Tour' telde in 2010 meer dan 100.000 bezoekers. Begin 2011 gaat dit populaire evenement weer op tournee. Van 20 januari tot 21 februari brengt 'Musikantenstadl' 25 concerten in Duitsland, Oostenrijk, Frankrijk, België en Zwitserland. Zondag 30 januari (aanvang : 20.00) is het voor alle fans van de Duitstalige volksmuziek weer verzamelen geblazen in de Lotto Arena.

Andy Borg, de gevierde gastheer van 'Musikantenstadl', stelt tijdens de 'Tour 2011' de volgende gasten voor :

- Martin.
- Patrick Lindner ('Countdown Grand Prix 1999').
- Stefanie Hertel.
- Alpentrio Tirol.
- Markus Wolfahrt, de vroegere zanger van Klostertaler.
- Herlinde, de jodelkoningin.
MDR Deutsches Fernsehballett.
- Stadl-Orchestra Wolfgang Lindner Jr..
- e.a.

Andy Borg ging in de lente van 2008 voor het eerst op tournee met zijn succesvolle tv-format. Met zijn hoogstaande livetournee oogstte hij grote successen in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. Inmiddels toert hij al drie jaar, tot grote vreugde van vele honderdduizenden muziekfans.

Nadat hij in 2006 gastheer werd van 'Musikantenstadl', groeide Andy Borg uit tot de 'Koning van de Volksmuziek'. Met zijn levenslust en hartelijkheid, zijn naturel en humor, zijn optredens met telkens dat tikkeltje typisch Weense charme, heeft hij het hart veroverd van muziekliefhebbers van alle leeftijden.

Kaarten kosten 3547 en 60 euro, exclusief service- en portokosten. Interessen in een sfeervolle VIP-avond ? Klik hier voor informatie en reservering. Kaarten kunnen besteld worden via de website van Tele Ticket Service ofwel telefonische op het nummer 070 345 345 (vanuit Nederland : 0900 45 000 45 - vanuit andere landen : +32 34 0000 34).

10-12-2010 om 23:30 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euro - CHRISTMAS - Music : oud-Songfestivalwinnaar Udo Jürgens verzamelde zijn favoriete kerstnummers.

 Sinds zondag 28 november, de eerste dag van de Advent, tellen wij voor het derde jaar op rij dagelijks af naar Kerstmis, het Christelijke feest waarbij de geboorte van Jezus wordt herdacht. Tot aan de vooravond van dat hoogfeest krijg je zevenentwintig dagen lang een aflevering van onze rubriek 'Euro - CHRISTMAS - Music'.

Dagelijks zetten we één album met kerstmuziek in de kijker, dat kan gaan van een gloednieuw album tot ééntje dat al een aantal jaren geleden werd uitgebracht. Op deze vrijdagavond trekken we richting Oostenrijk met drievoudig Songfestivaldeelnemer Udo Jürgens (ESF 1964-1965-1966).

Zeven jaar geleden bracht de Oostenrijkse zanger het album "Es werde Licht - meine Winter- und Weinachtslieder". Daarop staan dertien van zijn lievelingsnummers die van toepassing zijn op deze tijd van het jaar.  

* "Es werde Licht - meine Winter- und Weinachtslieder" :

01. "Das Jahr deiner Träume".
02. "Still, still, still".
03. "Merry Christmas allerseits".
04. "Der kleine Trommlerjunge (Durch die Stille der Nacht)".
05. "Viele bunte Päckchen (The Christmas Song)".
06. "Wenn ein Stern vom Himmel fällt".
07. "Ach Papi, geh' doch heuer nicht auf die Weihnachtsfeier".
08. "Eisblumen".
09. "Nächstes Jahr wird alles anders".
10. "Es werde Licht".
11. "Leise rieselt der Schnee".
12. "Süßer die Glocken nie klingen".
13. "Stille Nacht, heilige Nacht".

Een nieuwe afspraak maken we voor morgen en tot zolang wensen we je alvast heel veel luisterplezier ! (bron : Amazon)

10-12-2010 om 23:16 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ultratop : 11 december 2010 - nieuwe album van Sandrine binnen op vierenveertig.

Ultratop Het compilatie-album van 'Junior Eurosong 2010', met daarop alle nummers uit de nationale selectie voor het Junior Eurovisie Songfestival, doet het na bijna vier maanden notering nog steeds meer dan behoorlijk maar moet deze week twee plaatsen inleveren.

De meisjes van K3 verdwijnen met hun single "Hallo K3" en dit na elf weken notering. Hun album "MaMaSé!" staat na meer dan één jaar nog steeds in de hitparade en boekt deze week opnieuw tien plaatsen winst en komt zo op een vierentwintigste plaats terecht. Clouseau daalt met "Gek op jou" van de vierenveertigste naar de achtenveertigste plaats en dit na twaalf weken notering. Hun compilatiealbum "Ballades (2010)" daalt deze week van een zesde naar een achtste plaats.

Het verzamelalbum van Natalia is voor de tweede week op rij goed voor de negenentwintgiste plaats en het debuutalbum van Laura Omloop blijft na zes weken notering op een veertiende plaats staan. Het jongste album van Dana Winner, "Parels uit de Noordzee", daalt in de vijfde week notering opnieuw een aantal plaatsen en gaat zo van een zevenentwintigste naar een achtendertigste plaats.

In Wallonië daalt het jongste album van Frédéric François, "Chanteur d'amour", van een vijfde naar een achtste plaats. "On s'aimerait tout bas" van Lara Fabian is deze week goed voor een zevenendertigste plaats in de hitparade en haar verzamelalbum bezet er deze week opnieuw de eerste plaats.

VLAANDEREN

Ultratop 50 singles :



25. (22) "Bumpy ride" - Mohombi (14 weken)(MF 2005).
48. (44) "Gek op jou" - Clouseau (12 weken)(Eurosong 1989, ESF 1991).

Verdwenen : "Hallo K3" - K3 (11 weken)(Eurosong 1999).

Ultratip 50 singles :

06. (07) "My destiny" - Daniel Bovie & Roy Rox vs. Ricky Rivaro feat. Nelson (4 weken)(Eurosong 2008).
08. (11) "Dirty situation" - Mohombi (MF 2005) feat. Akon (3 weken).
16. (18) "Een lied voor kinderen" - Dana Winner (5 weken)(voorzitter vakjury 'Eurosong 2004').
22. (35) "Shout! shout!" - Wim Leys (3 weken)(Eurosong 2002).
24. (28) "Is it over you" - Owen feat. Stan Van Samang (3 weken)(lid vakjury 'Junior Eurosong 2010').
25. (40) "Santa Maria van de zee" - Jo Vally (2 weken)(Eurosong 1981).
33. (46) "A thousand years" - Tom Dice (2 weken)(ESF 2010).
36. (48) "Annelies, het weerzien" - Bart Herman (2 weken)(Eurosong 1993).
44. (NW) "Sometimes I forget" - Agnes (MF 2009).
50. (NW) "Automatic" - X-Session (met Gene Thomas, componist/tekstschrijver "When I look in your eyes" - Eurosong 2002, componist en tekstschrijver "Jong & eigenwijs" - Eurosong for Kids 2006).

Ultratop 100 albums :



005. (003) "Junior Eurosong 2010" - Various Artists (15 weken).
008. (006) "Ballades (2010)" - Clouseau (4 weken)(Eurosong 1989, ESF 1991).
014. (014) "Verliefd" - Laura (6 weken)(JESF 2009, lid vakjury 'Junior Eurosong 2010').
015. (015) "De ideale man" - Bart Peeters (9 weken)(presentator 'Eurosong', commentator ESF).
022. (016) "Back to back" - Wim De Craene (Eurosong 1983) & Boudewijn de Groot (6 weken).
024. (034) "MaMaSé!" - K3 (55 weken)(Eurosong 1999).
029. (029) "Best of Natalia" - Natalia (4 weken)(Eurosong 2004).
031. (032) "Alle hits" - Christoff (20 weken)(Eurosong 1993-2002).
036. (041) "Amika en ik" - Amika (8 weken)(met onder meer Niels Destadsbader, coach 'Junior Eurosong 2009').
038. (027) "Parels uit de Noordzee" - Dana Winner (5 weken)(voorzitter vakjury 'Eurosong 2004').
044. (NW) "Get ready cause here I come" - Sandrine (Eurosong 2008, woordvoerster ESF 2008).
086. (RE) "Teardrops" - Tom Dice (28 weken)(ESF 2010).
090. (087) "Back to back" - Yasmine (voorzitter vakjury 'Eurosong 2006', woordvoerster ESF 2006) & Ann Christy (Chansons Euro '70 - 1970, Canzonissima 1971-1973, ESF 1975)(24 weken).
092. (RE) "Registrated 2" - Regi (21 weken)(componist/tekstschrijver "My music", Eurosong 2008).

Ultratop 10 DVD :

03. (02) "K3 en het Wensspel" - K3 (6 weken)(Eurosong 1999).
04. (04) "MaMaSé! show" - K3 (29 weken)(Eurosong 1999).

Verdwenen : "Studio 100 TV Hits 2" - Various Artists (15 weken).

WALLONIE

Ultratop 50 singles :



35. (31) "Bumpy ride" - Mohombi (13 weken)(MF 2005).
37. (27) "On s'aimerait tout bas" - Lara Fabian (3 weken)(ESF 1988).

Verdwenen : "Peut-être que peut-être" - Patrick Fiori (13 weken)(ESF 1993).

Ultratip 50 singles :

16. (20) "Dirty situation" - Mohombi (MF 2005) feat. Akon (3 weken).
48. (NW) "Chanteur d'amour" - Frédéric François (Belgische selectie 1970).

Ultratop 100 albums :



001. (002) "Best of Lara Fabian" - Lara Fabian (3 weken)(ESF 1988).
008. (005) "Chanteur d'amour" - Frédéric François (5 weken)(Belgische selectie 1970).
038. (035) "Joyeux Noël" - Frank Michael (3 weken)(Belgische selectie 1978-1988).
043. (029) "L'instinct humain" - Patrick Fiori (11 weken)(ESF 1993).

Verdwenen : "Best of - 3CD" - Alain Barrière (3 weken)(ESF 1963).

Meer nieuws over de verschillende hitparades kan je zoals steeds terugvinden op de website van Ultratop. (bron : Ultratop)

10-12-2010 om 23:09 geschreven door Redactie  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ESF 2011 : Eén zendt de twee halve finales en finale van het Eurovisie Songfestival volgend jaar rechtstreeks uit.

 Midden mei volgend jaar vindt in de Duitse stad Düsseldorf de 55e editie plaats van het Eurovisie Songfestival. Gisteren, donderdag 09 december, maakte het eerste net van de openbare omroep het televisieschema voor volgend voorjaar bekend en dat de VRT moet besparen de komende jaren was eerder al bekend.

Aan de uitzendingen van het Eurovisie Songfestival wordt alvast niet geraakt want intussen staat vast dat ook
volgend jaar de twee halve finales en de finale van het jaarlijkse liedjesfestival rechtstreeks te volgen zullen zijn op Eén. De eerste halve finale gaat door op dinsdag 10 mei, de tweede halve finale op donderdag 12 mei en de finale op zaterdag 14 mei 2011, telkens vanaf 21.00. In welke halve finale ons land zal mogen aantreden, weten we pas begin volgend jaar. (bron : Eén)

10-12-2010 om 13:39 geschreven door Redactie  




VOLG ONS OOK OP TWITTER & FACEBOOK.



Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs