In ons thema rond (t)huis knutselden we een kijkdoos. De leerlingen brachten allerhande toffe spulletjes mee en waren zeer creatief in het maken van een tafeltje, een bed, stoelen, ... enz. Morgen staan de kijkdozen in de turnzaal en mag elke klas ze komen bewonderen! Goed gedaan allemaal!
In kader van ons WERO thema (T)huis zijn we op leerwandeling gegaan. In groepjes observeerden we huizen. Van welke materialen is de deur, ramen, gevel, ... gemaakt? Zien we een luifel, een drempel, een voortuin, een balkon, een veranda,...? Tenslotte probeerden we het huis te schetsen. Een niet zo gemakkelijke klus vonden de tweedeklassers!
In onze muzische les leerden we met zand werken. Nee, geen kastelen bouwen, geen doolhof maken,.. We kleurden het zand en maakten er een tekening in net zoals Ilana Yahav (kijk maar eens op You Tube...)
In onze taallessen zijn we bezig met kriebelbeestjes... In groepjes leerden we telkens één deeltje van het leven van de mier kennen. Bv. hun woning, hun eten, hun verzorging,... De groepjes vertelden dan aan elkaar wat ze bijgeleerd hebben.