We waren één en al bewondering voor de knappe BO. Dankjewel voor je bezoek!!!
02-10-2008
Lekkere muffins
En of ze lekker WAREN !
Herfstschatten
We brengen heel wat herfstmateriaal mee naar de klas: walnoten, kastanjes, gevaarlijk uitziende bolsters, eikels, hazelnootjes, bladeren in alle kleuren en geuren, allerlei soorten pompoenen, een verloren gelopen slakje, zelfs een giftige paddenstoel!
28-09-2008
Als het kriebelt, moet je stempeltjes verzamelen
We deden ALLEMAAL onze uiterste best om zoveel mogelijk stempeltjes te verzamelen. Een dikke proficiat aan al die sportievelingen van het tweede leerjaar!
23-09-2008
gevaarlijke beesten in de klas
Dino hier, dino daar, dino's overal !
22-09-2008
Op zoek naar de herfst
In het bad, bad, bad...
word ik spitter spetter nat !
21-09-2008
Onze pen heeft zin... en wij ook!
De woordjes van het nieuwe woordpakket rollen vloeiend uit onze pen. Best wel een hele karwei, hoor!
15-09-2008
Nog eens hieperdepiep
We worden stilaan experts in het vieren van verjaardagen. Deze keer 7 kaarsjes... nou ja, iets meer om eerlijk te zijn ... voor de juf.
Het cadeautje voor de klas moesten we verdienen. Verschillende opdrachten leverden ons telkens een stukje van de schatkaart (de plattegrond van onze klas) op. Het kruisje bracht ons bij al het nodige materiaal om zelf pannenkoeken te bakken. MMMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmm!
12-09-2008
Lang zal hij leven
De jarigen volgen elkaar in een snelvaaaaaaaaaaaaart op. Deze keer 7 kaarsen op de kroon van JARNE !
11-09-2008
Vele handen maken licht werk
Tijdens het groepswerk krijgt iedereen een eigen taakje toebedeeld: een materiaalmeester een tijdsbewaker een secretaris een groepsleider
Zeven maal hoera!
Vandaag zongen we om ter mooist voor Maoro. Een dikke proficiat !!!
08-09-2008
Tutorlezen
Leren lezen vonden wij vorig jaar bijzonder spannend. Dit schooljaar gaan wij nog vlotter leren lezen. De 'tutors' van het zesde leerjaar helpen ons daar maar al te graag bij.