FC Houthem – K.Brielen Sport
5 – 0
Opstelling:Uzeel-Rossel-K Menu-Van Bost-Verstraete-Den Doncker-Van Hullebus-Lobelle-Heyte-
Vandermarliere-Verbrigghe.
Vervangingen : 60' Vanhullebus – Cloet // 72' Menu K – Van Landyut // 72' Verbrigghe – Menu I
Doelpunten: 15' 1 – 0 Vankerckhove// 50' 2 – 0 Vankerckhove //60' 3 - 0 Pattyn //81' 4 - 0 Trannoy // 87' 5 – 0 Andries
Brielen kreeg de eerste kans via Van Hullebus op voorzet van Heyte en dit reeds in de tweede min..
Tot in de 15é min. na slecht wegwerken van de bal in de kleine rechthoek,Vankerckhove in de draai de 1 – 0 op het bord zet,amper één min. later krijgt Verbrigghe een kans,maar besluit op de doelman.
In min. 32 kan Rossel de 2 – 0 voorkomen door de doorgebroken Andries nog in extremis de bal te ontfutselen.
In de 35é min kan Arne met een voetreflex redding brengen.Aan de rust staat het 1 – 0.
De tweede helft is amper 5 min. oud wanneer Vankerckhove helemaal alleen voor doel verschijnt,en met een lob de 2 – 0 op het bord zet.
In min. 61 begaat Van Bost een strafschopfout die door Pattyn omgezet wordt na balverlies Vanhullebus
Pas na de 3 – 0 schiet Brielen wakker met twee kansen,één voor Cloet op voorzet van Lobelle,en één voor Lobelle zelf,die alleen voor doel de kans niet kan verzilveren.Het is Houthem daarentegen die op de counter de 4 – 0 lukt,en nog is het niet gedaan wanneer ook Andries zij goaltje meepikt
5 -0 ,meteen ook de zwaarste nederlaag voor de zeer slappe groen-gelen dit seizoen.
|