Na 2 goals van Yann behaalden onze Bees een mooie en verdiende maar hard bevochten overwinning tegen een veel hoger geklasseerd Passendale die in de slotfase het noorden volledig verloor met vuile overtreddingen , schop – en vechtpartijen vandenberghezowel spelers ,begeleiders als supporters,dat ze hun frustraties voor het niet verlengen van contracten bij hun thuis uitwerken en niet op een voetbalveld,voetbal is een feest , niet in Passendale blijkbaar.
Proficiat gasten
Doelp Loose Yann 2
Volgende week zondag om 9u15 thuis tegen de bees van Elverdinge
Vanhullebus werd al snel door de lokale doelman van de sokken gelopen in de 16. De scheids trok de gele in plaats van de voorgeschreven rode kaart. Verstraete zette de 11 m om. Maar de voorsprong werd niet lang bewaard. Op een hoge bal liep de ervaren Vlieghe doelman Coudeville aan zodat hij de bal niet ver weg kon botsen (zie video). Moussa Diabate kon in het lege doel duwen. De Brielense ploeg was wat verbouwd gezien de afwezigheid van de gekwetste Menu (ribben) en Alleman (werkomstandigheden). Dat liet zich gevoelen in de automatismen. Kruisekenaar Cuvelier kon vanop de middellijn oprukken tot aan de grote backlijn en ongestoord afdrukken. 2-1. Beide ploegen hielden elkaar in evenwicht. Vanhullebus kon in een geharrewar in de grote backlijn de 2-2 netten.
De wedstrijd kabbelde na de rust verder. Tot aan de Â’63 min een hoog inzenden op doelman Coudeville afging, op het ogenblik dat hij de bal uit de lucht wilde plukken, sprong ,weer, Vlieghe hoog op in het gezichtveld van de keeper. Alex, wat geschrokken, kon de bal niet klemmen en de bal viel in eigen doel. 3-2. Brielen moest zich nu riskeren. Debunne verliet zijn stelling als libero, wat enkele kansen voor o.a. Kruiseke met zich meebracht. Zo miste Cuvelier nog voor open doel. Maar ook Brielen kwam voor de muit. Warnez omspeelde zijn man die aan de shirt van Jeroen bleef hangen. Jeroen schoot de bal over de keeper binnen. Maar de man in het zwart vond er niet beter op dan het doelpunt af te keuren en vrijschop voor de fout te geven aan Jeroen. Hij had vergeten de voordeelregel toe te passenÂ…..
Brielen zette nu alles op alles maar moest zich bij de nederlaag neer leggen.
K.Brielen Sport BNP Paribas Mathias en Dirk Vandamme - Schrijn- en maatwerk VANDEVA bvba Cafe De Nieuwe Zon - Schilder-en Decoratiewerken DYMALINE Drive The ITALIAN Way Garage CLAUS - Cafe St CHRISTOPHE Ieper VL - TRAC Vlamertinge - PLASTIC DEKEYSER Algemene Schilder-Decoratie en Vloerbekledingswerken V - DECOR bvba
Tegen de Passendaalse katten die ze stuurden behaalden de Bees een oververdiende overwinning,na telkens een assist van zichzelf vond Jacques 5 keer de weg naar de netten
Brielen kwam opnieuw gehavend aan de aftrap,maar liefst 15 afwezigen, vooral door blesures maar ook 2 geelgeschorsten. Op het grasloos maar uitstekend veld probeerde Brielen tempo te maken maar de thuisploeg knalde iedere bal richting hemel en snelle spits die scoorde na een weg gekeilde bal. De bezoekers voerden het tempo op maar verslikten zich telkens bij de laatste pas. Tegen de rust aan toch enorme druk van Brielen en Yann kopte een goed getrapte corner hard binnen. Na het vroeg uitvallen van PJ konden we niet meer wisselen zodat het een loodzware match werd. Na de rust opnieuw zelfde spelbeeld met 2 gedreven flanken Thibault en Thomas en 2 hardwerkende spitsen Niels en Ward . De jonge garde keek op geen meter om te werken zodat iedereen op zijn beurt wel eens kon naar adem happen,maar ondanks het beter spel belande opnieuw zo een hemelbal in de voeten van die spits die de 2-1 scoorde. Nu efkes tijd aan de youngsters om te blazen,onder leiding van Alan en Laize werd de thuisploeg op eigen doel gedrukt,opnieuw Yann scoorde de verdiende gelijkmaker,de overwinning bleef uit en voor de 2 x op rij een gelijkspel.
Volgende week Zondag 13 maart om 9u15u naar Passendale A
Andy – Kevin D – Thomas – Wim - Dieter D – Thibault – Yann – Alan – Lesley - Pieterjan ( ' 12 Ward ) - Niels
Vroege voorsprong voor de thuisploeg na doelpunt van Yarim die een kwartier voor tijd ongedaan werd gemaakt vanop de stip, prima werk van de youngsters.
Vanaf minuut 1 controleerde de thuisploeg het gebeuren zonder echt gevaarlijk te zijn,na enkele kleine kansjes verzilverde Byser zijn eerste na kwartier spel,kort daarvoor viel bij de reeds gehavende thuisploeg goalie Andy uit met maag en darmklachten. Brielen geraakte nooit in zijn normale spel maar gaf ook geen kansen weg. Na de rust scoorde Schelle de verdiende 2 – 0 met het hoofd na een corner van Vlad. Op een zeldzame tegenstoot milderen de bezoekers tot 2-1 na een enorme dekkingsfout. Brielen was eventjes aangeslagen maar voetbalde genoeg kansen bijeen om 3 matchen te winnen,tot 4 x toe verscheen er iemand alleen voor de keeper,allemaal vakkundig verknoeit,de bezoekers daarentegen scoorden wel 2-2. Enkele onnodige ingrepen leiden tot frustraties alom en zowel de uitdagende bezoekers de coach op kop, de scheids en de thuisploeg verloren de pedalen, een fout werd bestraft met geel en de match werd beëindigd,de bezoekers schreeuwden over een doodschop dreigden met arbeidsrechtbank en schorsing voor het leven maar tot overmaat van ramp liep de scheids er met zijn beide voeten in en schreef een vernietigend verslag,de ongelukkige speler in kwestie liep uiteindelijk een lichte kneuzing aan enkel op.
De thuisploeg snakt duidelijk naar wat adem en de terugkeer van enkele spelers uit langdurige blessures,opnieuw goeie prestaties van de 3 youngsters, Kenneth-Niels en Vlad
Volgende week Zondag 06 maart om 9u15u naar Oostnieuwkerke
Andy ( ' 10 Wim ) – Kevin D – Jelle ( ' 60 Thomas) – Wim ( ' 10 Kenneth L) - – Thomas ( ' 45 Dieter D) – Thibault – Yann ( '20 Niels ) – Gael ( ' 45 Yann ) – Justin – Dieter d ( '25 Vlad ) – Kenneth V
Doelp. Dieter Debyser – Jelle Menu
Dikkebus – Bees
5 – 1
Opnieuw geen overwinning voor de Bees . Na maanden van blessureleed verscheen Pieter Jan opnieuw op het veld,daartegenover staat dan het verlies met zware knieblessure voor Sven