Ik ben Ann Belaen
Ik ben een vrouw en woon in Meulebeke (België) en mijn beroep is tupperware consulente.
Ik ben geboren op 14/09/1973 en ben nu dus 51 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Koken, lezen, tuinieren, kamperen en lopen.
Ik ben sedert mei 2009 Tupperware -consulente en geef zowel de traditionele home-party's als Culinaire ateliers.
Morgen is er in de concessie een culinaire avond. Ontdek gemakkelijke en heerlijke recepten. Je krijgt ook culinaire tips die zeker helpen om een lekkere feestmaaltijd op tafel te toveren.
Woensdag 2 december 2009 19u30 Vierwegstraat 188 8800 Roeselare
Je bent van harte welkom. Graag een seintje als u komt.
Binnenkort start ik met een nieuwsbrief. Als je op de hoogte wil gehouden worden van de laatste nieuwtjes abonneer je dan op de nieuwsbrief. Dit kan door een mailtje te sturen naar annbelaen@telenet.be met onderwerp nieuwsbrief .
Niet vergeten. Nu maandag is er kerstverkoop om 19.30 uur in de concessie Vierwegstraat 188 te Roeselare. Het is zeker de moeite waard om aanwezig te zijn. Er zijn volop koopjes te doen. Het is ook heel handig dat je de avond zelf kunt kopen en alles de avond zelf kunt meenemen naar huis. Een kans om niet te missen. Zin om te komen? Geef me een seintje vooraf (smsen of mailen mag ook) en ik houd een mooi plaatsje voor je vrij.
Hallo, hierbij de aanbiedingen voor de komende 4 weken
Stapelschalen cool - set 1 - voor 20,90 Euro
Stapelschalen cool - set 2 - voor 29,80 Euro
Koelelement voor stapelschalen - 9,00 Euro
Speciale aanbieding: Iedere aanwezige op een demonstratie of culinair atelier ontvangt een gratis staal vaatwastabletten DREFT PLATINUM en een kortingsbon van 4 Euro !!!!
Ikzelf kom dan bij U thuis koken, dit samen met uw gasten. Uw gasten helpen dus mee en leren zo kennis maken met de producten van Tupperware door ze zelf te gebruiken.
Vooraf kom ik bij U langs en kijken we wat de mogelijkheden zijn in de keuken en over welke toestellen U beschikt (bij voorkeur een microgolfoven). Ook bespreken we wat we gaan klaarmaken.
Zeker de moeite waard, zo'n gastronomisch avondje onder vrienden.
Interesse? Aarzel dan zeker niet om mij te contacteren annbelaen@telenet.be
Ken je dat gevoel? Je wil wat basilicum bij die heerlijke zelfgemaakte pastasaus voegen en dan stel je vast dat het plantje dat je enkele dagen terug in de supermarkt kocht is beginnen verwelken. Tegenwoordig heeft Tupperware hiervoor de oplossing: de culinaire oliën, of anders gezegd, je kruidentuin binnen handbereik in je keukenkastje.
Culinaire oliën zijn er in de smaken basilicum, munt, sinaasappel, citroen en mandarijn. Ook zijn er de provencaalse (tijm, venkel, rozemarijn) en de hartige mix (kardemon, gember, kaneel). Het gaat hier om essentiële oliën van hoogstaande kwaliteitsvruchten of -kruiden, gezocht bij de beste telers, waar ook ter wereld. Deze werden verdund in eersteklas bio-zonnebloemolie.
Deze oliën werden in handige flesjes gedaan met een speciale verstuiverkop die telkens maar 1 druppeltje loslaat. De flesjes zijn na opening 3 jaar houdbaar maar moeten wel koel en donker bewaard worden
Tupperware heeft ook een handig kookgidsje uitgebracht (0,5 Euro) met hierin productinfo, recepten, gebruiksinfo en een handige tabel welke olie bij welk ingrediënt past.
Waarom zou U niet eens zelf een party bij U thuis houden? Het is een kans om met vriendinnen en vrienden samen te komen, als gastvrouw of -man ontvangt U leuke geschenken, uw gasten krijgen eveneens een geschenkje en er kan altijd iets geproefd worden.
Interesse? Mail mij op annbelaen@telenet.be , daarna kunnen wij een afspraak maken en kom ik bij U langs om samen met U een party op uw maat voor te bereiden. Zodoende zorgen we voor een geslaagde namiddag of avond.
Aanbiedingen week 41 tot 43 (05/10/2009 tot 24/10/2009)
Er zijn weer mooie steraanbiedingen en promoties te doen tijdens de lopende recordweken. Ga zeker een naar de link http://www.tupperware.be/NLD/today/32.html voor de steraanbiedingen en de promoties. Hieronder enkele voorbeelden: