Over mijzelf
Ik ben TTC Knal Deinze
Ik ben een en woon in Deinze (Belgie) en mijn beroep is tafeltennis plezant maken en houden.
Ik ben geboren op 01/01/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
TTC Knal Deinze is een Tafeltennisclub die reeds meer dan 30 jaar aktief is en ondertussen de top van het Belgische tafe
Inhoud blog
  • Diest - Knal Deinze, het kon beter voor Deinze...
  • Het nieuwe seizoen is in aantocht...
  • Vedrinamur- Knal Deinze
  • Behoud in super voor het seizoen 2008-2009 is een feit.
  • Knal blijft op kruissnelheid na winst in Hasselt
    Laatste commentaren
  • Hoop niet verliezen (Leroy Luc)
        op Het nieuwe seizoen is in aantocht...
  • de kampioenen (kampioenen fan)
        op Start van de competitie op 5 september 2008
  • bedankt aan iedereen (kevin)
        op Knal verslaat Kobelco Hoboken
  • bedankt aan iedereen (kevin)
        op Knal verslaat Kobelco Hoboken
  • foto's (Steven Dullaert)
        op Behoud in super - dank aan de toeschouwers
  • Linken
  • gastenboek
  • Knalforum
  • tafeltennisclub Knal
    nieuwsblog van TTC Knal Deinze
    Snel en minder snel nieuws over knal
    08-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cedric bij de Duitsers...
    Hierna de resultaten van onze Cedric in 2008 ITTF WJC German Junior Open, Seligenstadt, GER , Jan 5 -Jan 8 :
    Nu al bij de iets groter jongens, kadet tussen de junioren.

      NUYTINCK Cedric BEL vs WEINSTEIN Pavel MDA 11-0, 11-0, 11-0, 0-0,0-0,0-0, 0-0 3-0
    JBP NUYTINCK Cedric
    7/01/2008 9:00  
    Final LE GUEN Victorien FRA vs NUYTINCK Cedric BEL 11-9, 9-11, 11-9, 10-12,11-6,0-0, 0-0 3-2
    JBP LE GUEN Victorien
    7/01/2008 10:40  
      NUYTINCK Cedric BEL vs MOUMJOGHLIAN Avo LIB 11-5, 8-11, 8-11, 11-5,11-8,0-0, 0-0 3-2
    JBP NUYTINCK Cedric
    7/01/2008 12:45  
    Round of 64 NUYTINCK Cedric BEL vs SEBESTYEN Peter HUN 6-11, 11-8, 5-11, 11-8,11-9,9-11, 3-11 3-4
    JB SEBESTYEN Peter
    7/01/2008 17:15  
    Round of 64 HEIMBERGER Martin AUT vs BIERNY Ludovic BEL 3-11, 11-7, 6-11, 7-11,0-0,0-0, 0-0 1-3
    JBD LEONHARTSBERGER Martin AUT NUYTINCK Cedric BEL BIERNY Ludovic
    7/01/2008 14:50     NUYTINCK Cedric
    Round of 32 EVANS Gavin ENG vs BIERNY Ludovic BEL 12-14, 4-11, 12-14, 0-0,0-0,0-0, 0-0 0-3
    JBD PITCHFORD Liam ENG NUYTINCK Cedric BEL BIERNY Ludovic
    7/01/2008 15:45     NUYTINCK Cedric
    Round of 16 BIERNY Ludovic BEL vs BOTTROFF Erik GER 7-11, 11-9, 20-22, 11-6,8-11,0-0, 0-0 2-3
    JBD NUYTINCK Cedric BEL STEINLE David GER BOTTROFF Erik
    7/01/2008 16:45     STEINLE David

    Verdere verslaggevin later...

    08-01-2008 om 09:27 geschreven door ttcknal  


    02-01-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een gelukkig nieuwjaar aan alle bloggers en knallers
     Beste lezer,

    Op dit ogenblik is het een beetje stil in tafeltennisland. Voor Knal misschien wel de stilte voor de storm. We starten in dit historisch jaar aan ons debuut in de play down van super. Over een 6 tal wedstrijden zullen we weten of we er in geslaagd zijn ons bij de top van België te handhaven. Duimen, maar. Een wens voor Knal is dan ook al gauw gevonden. We wensen de mannen van Knal Super minstens 8 punten in de play down. Dit aantal zou het behoud moeten veilig stellen.
    Verder kan Knal A een goede beurt maken in de play offs van eerste nationale, Knal B gaat met volle overtuiging voor de promotie van landelijke naar tweede nationale. Dan het de mannen van B moge lukken
    In eerste provinciale loopt het als verhoopt en een even sterke terugronde zou wel eens overstap naar landelijke kunnen tewerkstelligen.
    In tweede provinciale borrelt misschien wel een verrassing uit het pannetje. Uitkijken naar de terugronde is hier wel aan de orde. Als deze even sterk kan geklaard worden als Knal D het er afgebracht heeft in de heenronde, dan....
    Derde provinciale B dreigde het zorgenkind te worden van Knal. Een volledige ploeg ging andere oorden opzoeken, verhuis, een nieuw lief, een verse baby en nog veel meer deden vier van onze sterkhouders in derde transfereren. De huidige Knal E liet bij de aanvang van de competitie even de monden openvallen, om nadien wat weg te zakken. Een goede middenmoter zit er zeker in, wel met perspectieven naar volgens seizoen.
    Knal F deelt wel in de brokken van de transferts. Als hekkensluiter zullen ze alles op alles moeten zetten om nog voor behoud te gaan. Het wordt knokken.
    Knal G draait flink mee in de buik van vierde. met de helft van de punten van de leider ziet het er naar uit dat we hier op een rustig seizoenseinde afstevenen.
    De spelers van Knal H klampen stevig aan en laten de leider geen ademruimte. Met drie aan de leiding laten zij nummer een en twee geen moment van zwakte toe. Blijven bijten mannen, een eindronde zit er zeker nog in.
    De mix van Knal I liet een kleine kloof van vier punten maar blijft goed meedraaien in de top van vijfde. aanklampen en niet versagen.
    De jongsters van Knal J, die op stap gaan met een paar veteranen, reizen om te leren. Het resultaat is hier niet het belangrijkste. Wel leren en ervaring opdoen tussen de "grote" mensen. Doorzetten en groeien...
    Veteranen Knal A, zie ze bengelen. Met de moed der wanhoop, bij wijlen de wanhoop nabij.
    Veteranen Knal B, ook zij bengelen.

    Alvast een positief resultaat voor de heenronde, alles kan beter natuurlijk.
    Vandaar... dan maar
    een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar
    laat dat schrikkelend 2008
    beter worden dan verw8
    dat we alvast beginnen
    met wedstijden te winnen
    en stoppen met karamelle-rijmen
    (der nog eens bijgesleurd omwille van de rijmelarij)
    en zonder oplosmiddelen lijmen.

    groeten en tot ziens

    02-01-2008 om 19:11 geschreven door ttcknal  


    04-12-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PW Diest op bezoek in Deinze…

     

    Kevin Vissers (B0) vs Chen Song (As9)

    Met vechten en knokken kan Kevin in de eerste set nog net 6 punten halen.

    De tweede gaat wat beter met zeven punten

    In deze eerste match kan Kevin Vissers pas in de laatste set een stevige vuist maken tegen de As 9. Kevin kon na een tweetal matchballen wegwerken, kreeg er zelf een maar ging uiteindelijk onderuit. (0-3)

     

    Tussenstand 0-1

     

    Chris Tournelle (B0) vs Cedric Merchez (As9)

    De eerste set leurt Chris ze punten uit de brand.

    In de tweede set stoot Chris op een sterk serverende Cedric Merchez, die hem weinig kansen geeft om ondanks het mooie spel van Chris om in de wedstrijd te komen. Over een 2-6 langs een verdienstelijke 4-8 verliest hij uiteindelijk met een harde 6-11. Te hard volgens het spel. De derde blijft op het zelfde elan doorgaan, weer die sterke service van Merchez die Chris behoorlijk wat parten speelt. Binnen de enkele balwisselingen staat het 2-6 en slaagt Tournelle er niet meer in om een punt te halen. Een te droge 2-11 ? (0-3)

     

    Tussenstand 0-2

     

    Harm De Smet (B0) vs Christian Blondeau (A18)

    1-1 naar 4-2 en De Smet maakt een kloofje. Diept het verder wat uit naar 8-4 maar kan na een lichte wijziging in de aanpak van Blonndeau doet Desmet de das om. Blondeau komt terug tot 10-10 en sluit af met 10-12.
    Ondanks de alle moeite komt Harm in de tweede set niet aan de bak. Christian laat hem niet toe om in de wedstrijd te komen. Harm gaat overkom : 2-11
    In de derde set nekken te lange ballen Harm. Het blijft achtervolgen van 1-3 tot 5-5 om vervolgens weer tegen 5-7 aan te kijken. Uiteindelijk kan Harm aansluiting vinden op 10-10 De opleving is echter van korte duur. 12-10 en over. ((0-3)

     

    TTC Knal kijkt na drie wedstrijden aan tegen een 0-3 achterstand.

     

    Dubbelspel Vissers/Tournelle vs Song Merchez

    In een eerste set blijft het Knal-duo aanklampen van 5-8 over 6-9 naar 7-10. Dan missen de mannen van Diest drie setballen.  En kunnen Kevin en Chris de set nog met 12-10 binnenhalen. Sterk.
    In de tweede kijkt Knal al snel aan tegen een achterstand van 0-4. Met veel moeite kruipen ze terug  naar 5-5. En dan stokt de Knalmotor. Via een 5-7 over een 6-9  neemt Diest de set in handen.
    Maar dan blijkt het vet van de soep. Diest slaagt erin dhet ritme uit de wedstrijd te halen en de knallers gaan via een gevleide 1-1 naar 2-2 naar 3-11.

    De vierde en laatste set is voor Knal geen onmiddellijk succes. Knal loopt achter de feiten aan. Schaarse fouten van Diest kunnen nog benut worden maar het blijkt dat er maar drie fouten gemaakt worden. Gevolg 3-11. (1-3)

     

    Tussenstand 0-4

     

    Kevin Vissers vs Cedric Merchez

    In een eerste set gaat Kevin met 7-11 voor de bijl. De tweede set is een gelijkopgaande strijd met de klemtoon op achtervolgen. Via 3-5 schuift de set voor langs 6-6, 6-7,7-7. Bij 8-8 haalt Cedric met een netje de negen en met hetzelfde deeg bakt Kevin ook een negen. Merchez aan de service en gaat voor de matchbal 9-10, Kevin maakt gelijk. In de volgende schitterende balwisseling gaat Kevin in de fout om vervolgen te verliezen met 10-12.

    De derde vertelt het verhaal van de hele wedstrijd tot nog toe. Achervolgen en achtervolgen, vervolgens aanklampen en nadien het spel ondergaan. Met slechts 6 tegen 11 gaat Kevin kopje onder. (0-3)

     

    Tussenstand 0-5

     

    Harm De Smet vs Chen Song

    De match is vooral samen te vatten rond de niet-returnbare services, achtervolgen en niet bijkomen. Over een 2-5 naar een 2-7 om tenslotte met 3-9 aan te klampen naar 5-9. Vervolgens weg te zakken in 5-11.

    Een gelijkaardig, voor Knal en Harm nog tot een zwaarder verdict leidend, scenario. Al gauw kijkt Desmet aan tegen een achterstand van 0-6 en kan met heel veel moeite een drie-tal punten maken. 3-11.

    In de derde slaagt Harm erin Chen bij te benen tot 2-3 en daarna valt zijn spel in mekaar als een mislukte soufflé. 2-11. (0-3)

     

    Tussenstand 0-6

     

    Chris Tournelle vs Christian Blondeau

    In de eerste set kan Chris niet echt een vuist maken en moet na een gelijkopgaande start vanaf 3-3 der om lossen en Blondeau verplettert Tournelle met 3-11.

    Kerende kansen in de tweede set. Na 0-4 achter te komen laat Chris Tournelle de tegenstander geen enkele mogelijkheid meer om nog in de wedstrijd te komen. Hij wint de set met 11-5.

    De derde wordt een zwakke kopie van de eerste waarin Blondeau over Chris rolt met 6-11.

    De vierde gaat gelijk op en hier kan Blondeau het niet echt waar maken. Hij verliest met 11-8.

    In de laatste en vijfde set wordt Chris van tafel geveegd met 1-11. (2-3)

     

    Eindstand 0-7

     

    Besluit: PW Diest nam de maat van TTC Knal en Knal werd te licht bevonden. Een min of meer verwachte nederlaag. Diest staat niet voor niets nummer 2 in super.

     

     

     

    04-12-2007 om 23:25 geschreven door ttcknal  




    Archief per maand
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 09-2005




     

     

     




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs