Ik ben TTC Knal Deinze
Ik ben een en woon in Deinze (Belgie) en mijn beroep is tafeltennis plezant maken en houden.
Ik ben geboren op 01/01/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
TTC Knal Deinze is een Tafeltennisclub die reeds meer dan 30 jaar aktief is en ondertussen de top van het Belgische tafe
nieuwsblog van TTC Knal Deinze Snel en minder snel nieuws over knal
08-01-2008
Cedric bij de Duitsers...
Hierna de resultaten van onze Cedric in 2008 ITTF WJC German Junior Open, Seligenstadt, GER , Jan 5 -Jan 8 : Nu al bij de iets groter jongens, kadet tussen de junioren.
een gelukkig nieuwjaar aan alle bloggers en knallers
Beste lezer,
Op dit ogenblik is het een beetje stil in tafeltennisland. Voor Knal misschien wel de stilte voor de storm. We starten in dit historisch jaar aan ons debuut in de play down van super. Over een 6 tal wedstrijden zullen we weten of we er in geslaagd zijn ons bij de top van België te handhaven. Duimen, maar. Een wens voor Knal is dan ook al gauw gevonden. We wensen de mannen van Knal Super minstens 8 punten in de play down. Dit aantal zou het behoud moeten veilig stellen. Verder kan Knal A een goede beurt maken in de play offs van eerste nationale, Knal B gaat met volle overtuiging voor de promotie van landelijke naar tweede nationale. Dan het de mannen van B moge lukken In eerste provinciale loopt het als verhoopt en een even sterke terugronde zou wel eens overstap naar landelijke kunnen tewerkstelligen. In tweede provinciale borrelt misschien wel een verrassing uit het pannetje. Uitkijken naar de terugronde is hier wel aan de orde. Als deze even sterk kan geklaard worden als Knal D het er afgebracht heeft in de heenronde, dan.... Derde provinciale B dreigde het zorgenkind te worden van Knal. Een volledige ploeg ging andere oorden opzoeken, verhuis, een nieuw lief, een verse baby en nog veel meer deden vier van onze sterkhouders in derde transfereren. De huidige Knal E liet bij de aanvang van de competitie even de monden openvallen, om nadien wat weg te zakken. Een goede middenmoter zit er zeker in, wel met perspectieven naar volgens seizoen. Knal F deelt wel in de brokken van de transferts. Als hekkensluiter zullen ze alles op alles moeten zetten om nog voor behoud te gaan. Het wordt knokken. Knal G draait flink mee in de buik van vierde. met de helft van de punten van de leider ziet het er naar uit dat we hier op een rustig seizoenseinde afstevenen. De spelers van Knal H klampen stevig aan en laten de leider geen ademruimte. Met drie aan de leiding laten zij nummer een en twee geen moment van zwakte toe. Blijven bijten mannen, een eindronde zit er zeker nog in. De mix van Knal I liet een kleine kloof van vier punten maar blijft goed meedraaien in de top van vijfde. aanklampen en niet versagen. De jongsters van Knal J, die op stap gaan met een paar veteranen, reizen om te leren. Het resultaat is hier niet het belangrijkste. Wel leren en ervaring opdoen tussen de "grote" mensen. Doorzetten en groeien... Veteranen Knal A, zie ze bengelen. Met de moed der wanhoop, bij wijlen de wanhoop nabij. Veteranen Knal B, ook zij bengelen.
Alvast een positief resultaat voor de heenronde, alles kan beter natuurlijk. Vandaar... dan maar een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar laat dat schrikkelend 2008 beter worden dan verw8 dat we alvast beginnen met wedstijden te winnen en stoppen met karamelle-rijmen (der nog eens bijgesleurd omwille van de rijmelarij) en zonder oplosmiddelen lijmen.
Met vechten en knokken kan Kevin in de eerste set nog net 6 punten halen.
De tweede gaat wat beter met zeven punten
In deze eerste match kan Kevin Vissers pas in de laatste set een stevige vuist maken tegen de As 9. Kevin kon na een tweetal matchballen wegwerken, kreeg er zelf een maar ging uiteindelijk onderuit. (0-3)
Tussenstand 0-1
Chris Tournelle (B0) vs Cedric Merchez (As9)
De eerste set leurt Chris ze punten uit de brand.
In de tweede set stoot Chris op een sterk serverende Cedric Merchez, die hem weinig kansen geeft om ondanks het mooie spel van Chris om in de wedstrijd te komen. Over een 2-6 langs een verdienstelijke 4-8 verliest hij uiteindelijk met een harde 6-11. Te hard volgens het spel. De derde blijft op het zelfde elan doorgaan, weer die sterke service van Merchez die Chris behoorlijk wat parten speelt. Binnen de enkele balwisselingen staat het 2-6 en slaagt Tournelle er niet meer in om een punt te halen. Een te droge 2-11 ? (0-3)
Tussenstand 0-2
Harm De Smet (B0) vs Christian Blondeau (A18)
1-1 naar 4-2 en De Smet maakt een kloofje. Diept het verder wat uit naar 8-4 maar kan na een lichte wijziging in de aanpak van Blonndeau doet Desmet de das om. Blondeau komt terug tot 10-10 en sluit af met 10-12. Ondanks de alle moeite komt Harm in de tweede set niet aan de bak. Christian laat hem niet toe om in de wedstrijd te komen. Harm gaat overkom : 2-11 In de derde set nekken te lange ballen Harm. Het blijft achtervolgen van 1-3 tot 5-5 om vervolgens weer tegen 5-7 aan te kijken. Uiteindelijk kan Harm aansluiting vinden op 10-10 De opleving is echter van korte duur. 12-10 en over. ((0-3)
TTC Knal kijkt na drie wedstrijden aan tegen een 0-3 achterstand.
Dubbelspel Vissers/Tournelle vs Song Merchez
In een eerste set blijft het Knal-duo aanklampen van 5-8 over 6-9 naar 7-10. Dan missen de mannen van Diest drie setballen.En kunnen Kevin en Chris de set nog met 12-10 binnenhalen. Sterk. In de tweede kijkt Knal al snel aan tegen een achterstand van 0-4. Met veel moeite kruipen ze terugnaar 5-5. En dan stokt de Knalmotor. Via een 5-7 over een 6-9neemt Diest de set in handen. Maar dan blijkt het vet van de soep. Diest slaagt erin dhet ritme uit de wedstrijd te halen en de knallers gaan via een gevleide 1-1 naar 2-2 naar 3-11.
De vierde en laatste set is voor Knal geen onmiddellijk succes. Knal loopt achter de feiten aan. Schaarse fouten van Diest kunnen nog benut worden maar het blijkt dat er maar drie fouten gemaakt worden. Gevolg 3-11. (1-3)
Tussenstand 0-4
Kevin Vissers vs Cedric Merchez
In een eerste set gaat Kevin met 7-11 voor de bijl. De tweede set is een gelijkopgaande strijd met de klemtoon op achtervolgen. Via 3-5 schuift de set voor langs 6-6, 6-7,7-7. Bij 8-8 haalt Cedric met een netje de negen en met hetzelfde deeg bakt Kevin ook een negen. Merchez aan de service en gaat voor de matchbal 9-10, Kevin maakt gelijk. In de volgende schitterende balwisseling gaat Kevin in de fout om vervolgen te verliezen met 10-12.
De derde vertelt het verhaal van de hele wedstrijd tot nog toe. Achervolgen en achtervolgen, vervolgens aanklampen en nadien het spel ondergaan. Met slechts 6 tegen 11 gaat Kevin kopje onder. (0-3)
Tussenstand 0-5
Harm De Smet vs Chen Song
De match is vooral samen te vatten rond de niet-returnbare services, achtervolgen en niet bijkomen. Over een 2-5 naar een 2-7 om tenslotte met 3-9 aan te klampen naar 5-9. Vervolgens weg te zakken in 5-11.
Een gelijkaardig, voor Knal en Harm nog tot een zwaarder verdict leidend, scenario. Al gauw kijkt Desmet aan tegen een achterstand van 0-6 en kan met heel veel moeite een drie-tal punten maken. 3-11.
In de derde slaagt Harm erin Chen bij te benen tot 2-3 en daarna valt zijn spel in mekaar als een mislukte soufflé. 2-11. (0-3)
Tussenstand 0-6
Chris Tournelle vs Christian Blondeau
In de eerste set kan Chris niet echt een vuist maken en moet na een gelijkopgaande start vanaf 3-3 der om lossen en Blondeau verplettert Tournelle met 3-11.
Kerende kansen in de tweede set. Na 0-4 achter te komen laat Chris Tournelle de tegenstander geen enkele mogelijkheid meer om nog in de wedstrijd te komen. Hij wint de set met 11-5.
De derde wordt een zwakke kopie van de eerste waarin Blondeau over Chris rolt met 6-11.
De vierde gaat gelijk op en hier kan Blondeau het niet echt waar maken. Hij verliest met 11-8.
In de laatste en vijfde set wordt Chris van tafel geveegd met 1-11. (2-3)
Eindstand 0-7
Besluit: PW Diest nam de maat van TTC Knal en Knal werd te licht bevonden. Een min of meer verwachte nederlaag. Diest staat niet voor niets nummer 2 in super.
Knal op weg naar de play- off or down, we zien nog wel...
Kobelco Audergem zou een te nemen klip zijn, zeker nu Olivier Dupuis (B0 met winstprecentage van 57,1) niet in de opstelling voorkwam. Maar het blijft wel steeds een dubbeltje op zijn kant. Trouwen ei zo na hebben de files tussen Erpe-Mere en de topsportschool roet in het eten gegooid, Knal kwam net op tijd aan de tafel om geen forfait op te lopen.
In de opener staat Chris Tounelle tegen Chimizu Hiroki (A19), een speler met penholdergreep en noppenrubbers, en na een korte eerste set kijkt Chris al aan tegen een 0-1 achterstand. De tweede set start gelijkaardig en Chris slaagt erin een puntje meer te maken dan in de eerste: 11-7. In de derde loopt het vlotter en de wedstrijd gaat gelijk op. Het wordt een kwestie van wie maakt de fout en bij 9-10 blijkt het Chimizu te zijn die aan het kortste eind trekt door in de fout te gaan op de setbal.
In de vierde gaat Chris overvaart zijn gang en komt 0-3 voor. Chimizu vecht terug tot 4-4 en verder gaan ze gelijk op tot 7-7. Na een mooie tussensprint van Tournelle, mag Chimizu op bij een 8-10 stand. De eerste setbal kan Chris niet benutten, maar de tweede is raak: 9-11.
De vijfde en beslissende set wordt een thriller. Tot 2-3 gaat het gelijk op, maar dan neemt Chimizu een time out. Een bizarre beslissing bij een gelijkopgaande wedstrijd. Blijkt ook dat deze tactiek niet werkt. Chris stoot door tot 3-5 en mag met voorsprong draaien. Nu slaagt Tournelle tot aan 6-8 de kloof op twee punten te houden. Maar dan komt Chimizu weer aansluiten: 8-8. Gelijkopgaand tot 10-10 wordt voor elk punt gestreden. Chris haalt het uiteindelijk met 10-12.
De trap in de scheidingswanden en de daaraan verbonden gele kaart zal Knal hem wel vergeven. Het was nodig om te winnen, zie hij achteraf.
Wedstrijdstand 0-1
Ventura Miguel (B0)- Kevin Vissers:
Kevin maakt een sterke start en loopt koudweg uit tot 0-7 om via 2-9 naar een 3-11 overwinning te stomen. In de tweede set blijkt bij Kevin de concentratie wat te zakken. Ventura houdt goed stand tot 6-8 om daarna te verliezen met 6-11. Een bizar spel in een wat onwerkelijke wedstrijd hoofdzakelijk door de speelstijl van Ventura die schitterende effectballen afwisselt met schijnbaar grandioze missers. De derde set loopt wat meer gelijkopgaand. Kevin komt voor met 2-3 om dan over 5-5 en 7-7 de set binnen te halen met 8-11.
Wedstrijdstand 0-2
Derbaix Bruno(B0) - Nuytinck Cedric
Cedric lijkt ontspannen aan te match te beginnen, ondanks de files, en komt met 2-4 voor. Derbaix sluit aan (5-5) en gaat over, een misschien te ontspannen, Cedric en sluit af met 11-5.
In de tweede set kijkt onze Cedric onmiddellijk tegen een 4-0 achterstand aan en kruipt met moeite dichter bij (van 7-4 over 8-6 naar 8-8) om toch met netballetje 11-8 te verliezen. De derde set gaat redelijk gelijk op. Zij het met een licht dominerende Cedric. Bij 8-10 mag Cedric serveren. Wie hem kent weet dan hoe laat het is. Nu echter slaat wat twijfel toe. En heeft hij uiteindelijk zijn beide services nodig om het pleit te beslechten (9-11).
In de vierde rest nog een schim van Cedric. Bij 4-1 roept Knal een Time out in maar deze kan het tij niet keren Derbaix loopt uit tot 9-2, houdt stand en wint met 11-4.
Wedstrijdstand 1-2
Dubbel: Chimizu Hiroki-Jooken Frederick Vs Vissers-Tournelle
De eerste set is al rond nog voor we goed en wel neerzitten (3-11), hopelijk was dat de obligatoire studieronde van Auderghem en zijn die van Knal zo sterk als de cijfers laten uitschijnen. Het dubbel heeft al meerdere keren de beslissing van de wedstrijd geweest. Als ze zo sterk zijn lijkt dat geen goed omen voor Auderghem.
In de tweede set wordt het scenario omgedraaid en loopt Knal uit over 0-4 naar 1-7. De set kan hen nog moeilijk ontglippen en eindigt bijgevolg met 6-11.
Op hetzelfde elan van de tweede set starten de knallers de derde set en gaan op kop tot 5-7 om daarna nog slecht twee punten te kunnen scoren 11-7.
In vierde verloop ongeveer als de derde. Een mooie 1-3 wordt door Auderghem omgezet in 4-4 om vervolgens over 6-8, 9-9 tot 11-9 te leiden.
De vijfde een laatste kondigt zich goed aan. In no time kan Knal draaien met 0-5. Bij 2-7 gaat Adergem in Time out maar het is boter aan de galg met 5-11 valt het verdict.
Wedstrijdstand 1-3
De vijfde wedstrijd kan dus de beslissende zijn. Er wacht Kevin de zware taak om Chimizu Hiroki partij te geven. Knal kruist vingers en tenen en de thuissupporters schapen de kelen en wrijven de handen warm.
In de eerste set wint elk zij eerste opzetbeurt: 2-2. Kevin maakt echter onmiddellijk een zelfverzekerde sterke indruk wat zich vertaald in de punten, van 2-6 over 4-8 naar 4-10. Op dat ogenblik drijft Chimizu de druk wat op en Kevin plooit zachtjes, maar breekt niet 7-11. Eerste set binnen.
De trein die Kevin in de eerste set op de rail zette, dendert door in de tweede. 1-5, vervolgens 3-7, en met een bliksemende blik raast Kevin door naar 6-11. Mooi, die concentratie, die drive.
De derde set in niet anders: over 1-3 naar 1-5, tijd voor een time out gevraagd door Chimizu Hiroki. Kevin ijsbeert achter zijn tafel als een roofdier dat bloed ruikt en wil afmaken. Hoe ongeduldig kan iemand zijn om te scoren. De time out brengt nog twee puntjes op voor Chimizu Hiroki, maar het mag niet baten. Kevin maakt het af met 3-11. Een ongelofelijk sterke prestatie.
En de druk is van de ketel. Het gejoel en gesupporter voor Rocky Chimizu Hiroki heeft niet mogen baten. TTC Knal Deinze wint de wedstrijd en de achterban van Auderghem verdwijnt.
Wedstrijdstand : 1-4
Derbaix Bruno Tournelel Chris
Een eerste fel betwiste set eindigt 10-12. Chris zijn motor gaat in de tweede set aan het sputteren en gaat met verve voor de bijl 11-4.
De derde geeft dan weer een totaal ander beeld. In een gelijk opgaande strijd , van 3-3 over 5-5 naar 8-8, hangt een fijne spanning. Maar dan buigt Bruno en slaagt er niet meer in een punt te scoren 8-11.
De heren houden eraan de kansen en sets te verdelen. Na een wat mindere start, 3-1, gaat het gelijk op tot 6-6. Dan weer die sputter bij Chris en hij maakt nog slechts een punt: 11-7.
Al snel kan Derbaix een voorsprong van twee punten opbouwen, 5-2,. Hij slaagt er zelfs in meet 5-2 van kant te wisselen. Zonder af te doen van de kloof gaat het gelijk op naar 7-4, om dan door een remonte van Chris en een slaptitude van Bruno op 8-8 uit te komen en dan begint de opnieuw een thriller: 10-10, 12-12 naar ten slotte 15-13. Als dat geen vijfde set is.
Wedstrijdstand : 2-4
Ventura Miguel Nuytinck Cedric
Ventura is geen geschenk, zijn kattepoot-geinspireerde service is geen duidelijk spek naar de bek van Cedric. Zuchtend en kreunend loopt hij achter de feiten en de ballen aan, maar het mag niet baten. Nog voor hij goed en wel warm is, eindigt de eerste set: 11-4
In de tweede set vindt Cedric niet onmiddellijk een antwoord op de service van Ventura maar door eigen variatie werk gaat het gelijk op. 5-5 over 7-7 naar 9-9 maar dan sleept Ventura een setbal uit de brand en kan deze onmiddellijk verzilveren 12-10. Cedric was deze jeer goed mee maar lost tot nu toe op het cruciale moment.
In de derde set kunnen de collegae Cedric wat oppeppen en neemt hij de set in handen. Hij gaat voor elke bal en bouwt aan een kloof; 2-2 naar 3-5, verder naar 3-8 om dan rustig af te maken via 7-10 naar 8-11.
De vierde lijkt uit handen te glippen voor Cedric al snel komt hij 4-2 achter. Maar hier toont de kleine dat hij groots kan spelen hij vecht terug naar 5-5 en klampt aan tot 7-7. Dan even lossen tot 10-8 om vervolgens weer gelijk te zetten en erop en erover te spelen 10-12, en we zij klaar voor een vierde belle.
Als die niet spannend is, dan maar zonder commentaar. De standen
Er zijn nog steeds kaarten te koop voor het derde eetfestijn van TTC Knal. Locatie: Zaal ten Hove, Nieuwstraat te Deinze Astene. datum: 2 december 2007 vanaf 11u30
Beenhesp voor de volwassen Balletjes in tomatensaus voor de kinderen
De deelnemers aan de Europese jeugd top 10 zijn gekend en ja, natuurlijk is hij er bij. Dit evenement zal doorgaan van 25 tot 27 januari 2008 in Sheffield.
De selecties zien er als volgt uit:
Junior Boys
Junior Girls
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
DRINKHALL Paul KNIGHT Darius SHIBAEV Alexandr KOVAC Borna CHODORSKI Piotr TREGLER Tomas FERTIKOWSKI Pawl KARLSSON Kristian CHOJNOWSKI Patryk SZOCS Hunor
ENG ENG RUS HRV POL CZE POL SWE POL ROU
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
SOLJA Amelie PESOTSKA Margaryta KOLODYAZNAYA Ekaterina MA Wenting STÄHR Rosalie MOLNAR Monika MATELOVA Hana BRUNET Lorine VICKERS Emma HIRICI Cristina
GER UKR RUS NOR GER SRB CZE FRA ENG ROU
Substitutes
Substitutes
1. 2. 3. 4. 5.
STEINLE David DROP Clément GOLEBIOWSKI Mateusz HINDERSSON Mikkel SEBESTYEN Peter
EVANS Gavin SÖDERLUND Hampus TRAN Anthony GAUZY Simon LORENTZ Romain NICOLLE Dorian INDEHERBERG Julien NUYTINCK Cedric PITCHFORD Liam ZHELUBENKOV Alexandr
ENG SWE SWE FRA FRA FRA BEL BEL ENG RUS
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
SOLJA Petrissa SZOCS Bernadette POLCANOVA Sofia MADARASZ Dora NOSKOVA Yana KUSINSKA Klaudia EERLAND Britt XIAO Maria FERNANDEZ Patricia LE FEVRE Karina
GER ROU MDA HUN RUS POL NED POR ESP ENG
Substitutes
Substitutes
1. 2. 3. 4. 5.
SUBOTIC Dragan SURNIN Gregor FUCEC Ludko WIESNIEWSKI Tomasz DO PHUONG Nam
SRB GER HRV POL HUN
1. 2. 3. 4. 5.
ADAMKOVA Karin HOLOK Diana BUSATLIC Belna BLASKOVA Dagmar GONDERINGER Tessy
CZE SRB BIH CZE LUX
Dus twee belgen en de Cedric is er een van. We weten alvast wat doen vanaf 25 januari.... duimen en duimen en daarna nog eens duimen.
Voor de beenharde fans tickets kosten van £ 5 voor op vrijdag tot £ 20 voor de drie dagen. bjkomende info via www.ettu.org
Op de dag dat J-M Saive op bezoek was in Deinze zijn heel wat foto's gemaakt. Op algemeen verzoek kunnen wij deze ook ter beschikking stellen zij het dan enkel voor privégebruik. De foto's zijn beschikbaar op CD en kunnen tegen de som van 3 (deelname in de kosten) besteld worden. Te bestellen via voorzitter@ttcknal.be en af te halen in het lokaal op de dagen dat Knal Thuis speelt.
Zeven weken is net geen derde van de competitie achter de rug en alles ziet er goed uit. We zijn even gaan neuzen in de Top 50 van de verschillende reeksen om te zien hoe goed onze knallers het doen. en ze doen het goed... We overlopen de reeksen en vermelden de spelers die 50% of hoger halen.
In super vinden we Kevin Vissers, Cris Tournelle en Cedric Nuytinck op een gedeelde 14 plaats samen met enkele andee B0 maar ook naast enkele A-spelers. Ze behaalden tot nog toe een gemiddelde van 50%, geslaagd dus. In eerste nationale staat Harm De Smet samen met Jean (A17) op de tweede plaats achter Dachtenco (A4). Harm haalt een gemiddelde van 97.7%. Verder vinden we Simeon Crisan op een vierde plek met 82.4% en Johan D'have op 18 met 56%. Landelijke reeks C: Ongeslagen aan de leiding Kristof Nuytinck (100%) gevolg door Nick Bockaert die met 91.7% een gedeelde tweede plaats bezet. Uitermate verdienstelijk vinden we Patrick Plasschaert op een 22ste stek met nog 50%. Die laatste zou wat minder gaan spelen en wat meer koersen? Als hij de helft van zijn koersen wint, zien we hem binnenkort nog de Ronde van Vlaanderen of die van Burkina Faso winnen. Eerste provinciale A. Een schitterende vierde plek voor Stefan Degandt met 75% , wat goed voor kerel die vorig seizoen vaak verstek moest laten gaan. Op 9 met 70% parkeert Alexandre Vandenweghe . Tweede provinciale A: Claude Lampole viert een schitterende come back met een 2de plaats en 83.3% na een kwakkeljaar vorig seizoen. Op 18 glimt de jeugd met Niels Dhondt die debuteert met 56.% . Derde provinciale B: op een gedeelde negende plaats Rudi Nuytinck en Geert Rooms met beiden 66.8% en de blondine van derde op 16, Gregoir Basyn met 58.3%. Vierde provinciale B: Op een mooie negende plaats Frank De Roo met 68.8% en op 15 Tommy De Puydt met 62.5% In de vijfdes wordt danig gewisseld dat een rangschikking niet echt zinvol is. Ook op de site van de VTTL komen daar weinig bruikbare cijfers uit. Met dit artikel willen we aangeven dat we toch wel goed bezig zijn. We vestigen de aandacht op enkele speler die een sterk seizoen begin achter de rug hebben. Maar natuurlijk zouden de standen in de reeksen niet zo goed zijn al alle spelers sterk aan het spelen zijn. Daarom mannen en vrouwen, ga zo door... Met veel ongeduld zit ik uit te kijkene naar mensen die een verslagje schrijven over hun wedstrijden in competitie. Stuur het gerust door. Alles wat binnenkomt zal gepubliceerd worden. Geef ook reacties op de artikels. Dit is geen forum maar moet de krant van Knal worden en zijn.
Het goudhaantje van TTC Knal scheert. Nee nog niet zichzelf, dat is zorg voor later, maar wel hoge toppen. Dus... Als er hoge toppen moeten geschoren worden, een adres... Cedric Nuytinck. De Belgen deden het goed op de open kampioenschappen van Slovakije. De delegatie kwam naar huis met vier medailles. Twee ervan bengelden rond de nek van Cedric. Dat wordt weer bijbouwen aan de troffeeënkast voor vader Rudy en nog meer om af te stoffen voor moeder Katrien. Maar met zo'n kampioen zou wel goesting krijgen om full-time troffeeënkasten in elkaar te zetten. Nu alle gekheid op een... Cedric veegde in zijn reeks zowat alle tegenstand op een hoopje. Alkhovik (Witrusland), Kovavs (Hongarije), Fucec (Kroatië), Surnin (Duitsland) en Pitchford (Engeland) moesten eraan geloven. In de finale ontmoette hij zijn, ondertussen wel vriend maar in het enkelspel een beetje zijn zwarte beest) Gavin Evans (Engeland). De eerste sets haalde Cedric naar zich toe met een 9-11 en een gevleidde 2-11, maar toen sputterde de motor en kwam zwarte beest Evans boven tafel en gromde geweldig en graaide met eenmaal 11-0 en tweemaal 11-3 het goud van voor de neus van Cedric weg. If you can't beat them, join them. Wie het initiatief genomen heeft, is niet duidelijk en wie wie "joined" evenmin. Wat wel duidelijk is dat Europa er gouden koppel gevonden heeft in de figuren Cedric Nuytinck en Gavin Evans. Als die twee kadetten samen aan één zijde van de tafel verschijnen, zullen meninge duetten aan de overkant een octaal lager gezongen worden. Met een verlies van slechts twee sets in het gehele dubbeltornooi, ging het hen zeer goed af. De eerste verliesset was dan nog de eerste set ooit die ze samen speelden, en de tweede overkwam hen in de finale. Een finale die nogal Belgisch gekleurd was. Nuytinck-Evans versus Bierny-Indeherberg. Drie belgen in een finale was deze keer geen droom maar dikke, grove en staalharde werkelijkheid. Cedric en Gavin haalden het in vier sets met verlies in de eerste (een beetje de spanning zeker om tegen zijn een ex-dubbelpartner te moeten uitkomen in de finale) 0-11 11-6, 11-7 en 11-5. Slotsom voor de Belgen 1 maal goud en driemaal zilver. Er wachten ons nog schone tijden... Ik heb trouwens gehoord dat Saive in de buurt van de Zuidertoren in Brussel werd gesignaleerd. Maar dat zullen wel loze geruchten zijn en daar kunnen we geen rekening mee houden.
en ondertussen in Lovendegem Enen Rudi is driftig op zoek naar een troffeeënkastensponsor en ene Katrien naar een madam of meneer met stoffer en blik wat al de blinkend spul dat hunen kleinen meebrengt naar huis... Het lijkt wel nen ekster.
Spannende duels, met een overtuigende zege voor Knal Deinze tegen Citibank Virton.
Het was niet voor hartlijders in zaal ten Hove in Deinze (Astene) waar Knal de tafeltennissers uit Virton met een nederlaag terug naar huis stuurde.
Knal trad aan met het vaste drietal Kevin Vissers (B0) Chris Tournelle (B0) en Cedric Nuytinck (B0) tegen een op papier sterker trio uit Virton: Muhamed Mehmedovic (As10), Zlatko Rajcic (As12) en Servais Bérenger (B2).
In de eerste wedstrijd van de avond trok Kevin vanaf het eerste balwisseling resoluut het laken naar zich toe. Zlatko vond geen antwoord en ging 11- en 11-6 voor de bijl. Inde volgende sets kon hij echter goed herpakken en kwam terug met 8-11 en 9-11 telkens op het scherp van de snee gespeeld. Kevin die wat minder ging draaien ging de boot in tijdens de belle (5-11). Na een schitterend begin van Kevin een eerder koude douche voor Knal en zijn aanhang.
In de tweede wedstrijd, Chris tegen Mohamed, leek een kopie te gaan worden van de eerste. Chris speelde de pannen van het dak en wisselde kant voor de derde set met 2-0 (11-5 en 11-4). Toen weer ging de Knaller sputteren, in een derde set met gelijk opgaande strijd verloor hij nipt met 12-14, maar in de derde werd Chris van tafel geveegd met een sippe 3-11. De belle verliep, gelukkig voor Knal, gelijk opgaand en Chris kon in een spannend einde deze set op zijn naam zetten met 12-10.
Cedric kwam aan de tafel tegen Servais. Op papier een makkie voor Cedric, maar de vijftienjarige van Knal draaide als een echte diesel. De eerste en de tweede set waren voor Cedric een ware beproeving. Blijkbaar nog te koud om vol te kunnen gaan, onderging hij het spel van de lager geklasseerde maar verduiveld sterk spelende Servais. Het resultaat 8-11 en 9-11 loog er niet om. In de derde en de vierde set kon Cedric het tij keren en won hij met de zelfde cijfers als waarmee hij de vorige verloor. Weer een belle dus. Deze keer met een ongelooflijke spanning. Het werd een ware triller waar uiteindelijk na punt en wederpunt, Cedric 11-10 voorkwam en hij op de service van Servais de match besloot met een balletje op de kant van te tafel net raakte. Gewonnen met een gelukje maar wel dik verdient.
Halfweg gaan we dubbelen. Bij Knal wordt ondertussen al met wat vertrouwen uitgekeken naar het dur Kevin Chris. Het stel draait als een lier en je moet al van goeden huize zijn om ze eronder te houden, zo ook gisteren. Ondanks de twee A-spelers van Virton en een dipje in de tweede set, ging Knal relatief vlot met de zege lopen 3-1 (11-7,2-11,11-8en 11-8)
Dat het Kevin zijn dag niet was bleek vanaf de derde set in zijn wedstrijd tegen Muhamed. Na een mooie, maar fel bevochten zege in de eerste en tweede set (11- en 11-9), een gelijkaardig verlies in de derde (9-11) begon Muhamed op een wolk te spelen en Kevin te sputteren als nooit tevoren. Zonder al te veel mogelijkheden om tegen te spartelen, zonk hij weg met een een dubbele 3-11. Een tweede maal verlies 2-3.
Ondertussen was de stand 3-2 in hetvoordeel van Knal en werd met spanning uitgekeken naar de volgende match. Cedric kon met winst de buit voor Knal binnenhalen. Nog voor de wedstrijd had Chris zijn pronostiek gemaakt. We zijn al twee maal niet verloren met 4-3, maar vandaag winnen we met die cijfers. We houden van 4-3 aldus de man uit Eindhoven.
Dat het niet aan Cedric zou liggen was vlug duidelijk met veel panache schoof hij in beklijvende sets de As12 van Virton op zij. 11-9; 12-10; 10-12 en 14-12 waren de setstanden in een spannende maar voor een ontlading zorgende overwinning. De thuisploeg vierde een feestje. Het was ondertussen al 23 uur geworden en een aantal supporters kozen richting huis, om in hun droom nog na te genieten van de overwinning.
Voor Chris was het echter nog iets te vroeg om in slaap te vallen. En of hij wakker was. Met meer dan overtuigende cijfers toonde hij het verschil tussen een B0 en een B2 aan. Hoewel Servais een zeer sterke B2 is, ging hij gewillig ten onder met 11-2 en tweemaal 11-5.
Een fijne dinsdagavond voor Knal, dat de ban van twee opeenvolgende nipte nederlagen met 4-3 brak met een mooie 5-2 overwinning.
Het was een drukke week voor knal, na Vilette vorige woensdag, gingen we op bezoek bij Etoille Basse Sambre en ontvingen we gisteren, dinsdag 2 oktober, het team uit Hoboken. De wedstrijd in Vilette ontbrak wat spankracht, maar wat wil je tegen die kleppers. De volgende wedstrijden ontbrak het niet aan spanning. Tegen Etoille konden gingen we ten onder na een ongelooflijk spannend duel. 4-3. Gisteren zag het er goed uit tot na de overwinning van Kevin Vissers. Stillaan hoopten we op een zege maar de twee laatste matchen werden verloren en weer verlies met het kleinste verschil 3-4. Nog even bekomen na de spanning van de avond maar we komen op beide wedstrijden terug met een uitgebreid verslag. tot later.
Totaal onverwacht, maar toch. Onze Knallers kregen woensdag 26 september 2007 een heel zware maaltijd voorgeschoterd. Een beetje met de moed in de schoenen, vertrokken we rond 18 uur richting Charleroi omdat we geloven in de moed der wanhoop. Maar de domper werd al op de feestvreugde gezet doen we de deur van het lokaal van het "plaatselijk clubje" openduwden. Net aan de opwarming begonnen: Vladimir Samsonov (Vladi voor de vrienden), Jean-Michel Saive (Jami voor de vrienden) en Lauric Jean (gewoon Lauric nog) in volle ornaat. Gevolg van deze vaststelling geen moed meer in de schoenen en moedige wanhoop. Chris Tournelle mocht de spits afbijten tegen Vladimir Samsonov (As1) en ging de boot in met 3-1 (11-3;9-11;11-5;11-2) Daarna werd het bootje met Kevin Vissers door Saive (A1) naar de haaen getorpedeerd: 3-0 (11-6;11-2;11-4) We stonden voor een herhaling van het Belgisch Kampioenschap Kadetten van 2007. Onze Cedric tegen Lauric Jean (A17). De Lauric stond, naar gewoonte goed opgenaaid te spelen maar moest toch de eerste (9-11) en de tweede set (7-11) aan Cedric laten. De derde en de vierde haalde hij met een goedlopend en gevarieerd spel, onderstreept met veel cha en whoes naar zich (11-9;11-8). In een spannende belle wisselden de kansen maar viel uiteindelijk de beslissing met een netballetje. Cedric won de set met 9-11 en dus de match met 2-3. Over het dubbel Samsonov/Saive tegen Vissers/Tournelle valt niet zoveel te vertellen, behalve dat het niet zo lang duurde en dat de knallers niet echt de tijd hadden om in de match te komen. Dat moeten wel voor de volle 100% op het conto van As1 en A1 schrijven. het werd een uitdrukkelijke 3-0 (11-;11-4;11-7). Na een gelijk opgaande set die Samsonov met 13-11 naar zich toehaalde, was voor Kevin Vissers de wedstrijd gespeeld. De tweede en derde set werden afgewerkt: 11-4 en 11-6. Chris Tournelle kreeg ons tegen Lauric nog ferm op het puntje van de stoel als hij de eerste set binnen haalde met 9-11 en de tweede maar nipt verloop met 12-10. Toen Chris even op zijn adem trapte, griste Lauric de derde set weg (11-6) maar kreeg lik op stuk in een felle vierde (8-11). De laatste set zou belissend worden. In de belle startte Chris op een schitterende manier en kwam 1-4 voor. Maar toen zakte hij weg in het drijfzand van cha's, shwoes en geblaas van Lauric die plots vleugels kreeg en Chris nog slecht eenmaal liet scoren. Met 3-2 in de match en 11-5 in de laatste set kwam 5-1 op het scorebord. Als afsluiter kregen we nog een demowedstrijd van Jami tegen Cedric. Op een rustige manier pakte Jami onze Cedric en met een ferme strik errond konden we hem terugbrengen naar de topsportschool in Leuven. (3-0 en 11-3;11-3;11-6). Doe die strik maar in de vuilbak Cedric, vrijdag kunnen we nog eens en dan gaan de strijd aan met Etoille Basse Sambre. Ook in de buurt van Charleroi maar waarschijnlijk iets haalbaarder. Wordt natuurlijk vervolgd.
Knal A - Donald A 9 - 7 Na een spannende, bijna bloedstollende match kon de overwinning slecht in de twee laatste wedstrijden worden beslist. Een sterk Donald, dat ongetwijfeld meer van zich zal laten horen, maakte veel indruk. Harm 4, Simion 1, Nic en Kristof 3.
Knal B - Dynalu Ieper 12 - 4 De overmacht van Knal werd al vanaf wedstrijd 6 duidelijk, de cijfers liegen er niet om Johan 4, Jeff 3, Olivier 4 en Niels 1 een proficiat voor niets die als D0 een C2 opzij zette met 3-1
Knal C - Meteor Oudenaarde 11 - 5 Een sterk op dreef zijnde C-ploeg kon mits een Patrick, die grossierde in belles maar er geen enkele op zijn naam kon zetten (3 in totaal), overtuigend Meteor naar huis sturen. Alexandre 4, Mano 4, Patrick 0 en Sven 3
Verder nog Sleidinge - Knal D 8-8 Evergem - Knal 7-9 Knal F nog niet beschikbaar Knal G- Lobos 6-10 Knal H - Sterke stut 10-0 Knal I - Stekene 8-8 Knal J - Ouwegem 6-10
Na een geslaagde week kijken we al reikhalsend uit naar de komende confrontaties,
Goed begonnen is half gewonnen moeten ze gedacht hebben dinsdagavond bij TTC Knal Deinze. Een verdiende overwinning als entree in de superreeks toverde een brede glimlach op de gezichten van spelers, bestuur en supporters.
Toen om 20 uur, na een korte huldiging van de gouden EYOF medaillewinnaar en Knaller Cedric Nuytinck, de wedstrijd tegen La Cipale door Kevin Vissers (Knal) en Cooremans Raphael (La Cipale) werd op gang geslagen, kon men de spanning in zaal ten Hove bijna snijden. Het debuut van de eerste club uit Oost-Vlaanderen in de superreeks was een feit.
Kevin Vissers (B0), die Knal na de promotie naar super transfereerde vanuit Etoille Basse Sambre, ging relatief vlot voorbij Cooremans(B0) met een droge 3-0. Vervolgens kampte Chris Tournelle (B0) tegen Sebatien Hettman (B0). De eerste set ging na een felle strijd naar de jonge waal van Roemeense origine met 11-13, maar in de drie volgende fel bevochten sets kon Chris het laken naar zich toe trekken. Het werd 3-1 (11-13;12-10;12-10 en 11-7)
Als derde trad het goudhaantje van Knal, de 14-jarige Cedric Nuytick (B0), in de arena om de ervaren vader van Sebastien, Tibor Hettman (B0) , partij tegen. Tegen de ervaring van de oude rat was echter deze keer het jonge talent niet opgewassen. Cedric ging de boot in met 0-3 (4-11;4-11;7-11).
Knal kon aan het dubbel beginnen met een voorsprong van 2-1. Knal koos hier voor de ervaring en de linkerhand van Vissers en de rechter van Tournelle. In hun eerste set tegen Hettman Sebastien en Cooremans zagen beide knallers alle kanten van de tafel en was het duidelijk dat dit hun eerste dubbel samen was. Met heel wat moeite kregen 6 op het bord. Maar dat ervaring loont bewezen ze. In de volgende set haalden ze met overtuiging naar zich. 3-1 (6-11;11-7;11-4;11-5). Knal kon starten aan de drie afsluitende wedstrijden met het geruststellende gedachte dat 1 op 3 winst zou opleveren.
De eerste van de drie was echter al prijs Kevin Vissers kon Sebastien Hettman in vier sets opzij zetten. Als enige smet op de overwinning waren hier een hoop unforced errors die Kevin maakte waardoor het uiteindelijk spannend verliep en eindigde met een 3-1 (11-13;11-9;11-9;11-5).
Vervolgens gaf Cedric Nutinck Coormans partij in een zeer spannende match, ook al was de buit voor Knal Deinze al binnen. Na een duidelijke winst van 11-4 in de eerste set kon de vinnige Raphael nog gelijkmaken met 7-11, om vervolgens in fel bevochten derde en vierde set ( beide 12-10) het onderspit te moeten delven. Als 14-jarige toonde Cedric dat met talent en karakter heel wat winst te halen was,3-1 setstand en 5-1 in de wedstrijd.
Chris mocht de avond afsluiten tegen Tibor. Chris liep al onmiddellijk uit met 2-0 (11-7 en 11-4) en de zaal begon al wat rumoeriger te worden. De buit leek binnen en de supporters dachten dat het varkentje gewassen was. Maar dat was buiten een sterke en vooral lepe Tobor gerekend. Met twee sets 9-11 zette hij het scorebord weer in evenwicht. In een derde set kon de fysiek sterker Tournelle zijn wil opleggen en trok met 11-5 de belle naar zich toe.
Deze wedstrijd heeft vooral belang voor het vertrouwen, volgens voorzitter Geert Basyn. We willen de zaken trouwens realistisch bekijken en voor ons is op dit ogenblik het behoud in super de hoofdzaak. Met deze overwinning, tegen de tweede stijger naar super van vorig jaar, voelen we alvast dat deze doelstelling een haalbare kaart is.
Tevreden gaat hij verder met het feit dat week een voor Knal een goede week was, zowel eerste nationale, landelijke en eerste en tweede provinciale konden de week met winst afsluiten. Nogmaals goed begonnen is half gewonnen.
Naar jaarlijkse gewoonte zijn een aantal knallers aan zee gaan tafeltennisen. Het tornooi van Bredene ontving gedurende de vier weekends meer dan 800 TT-entousiatelingen, waaronder een sterke delegatie van de onzen. Hun resultaat is zeker het vermelden waard. in de eerste kolom vind je de plaats, vervolgens de naam, het klassement de club het aantal deelnames en de som van de plaatsen over de verschillende deelnames (de drie beste deelnames komen in aanmerking voor het eindklassement)
1
De Kepper Wout
B4
Atelia Gent
4
5
2
Bistiaux Sam
B2
Immo Mortsel
4
6
3
Mans Philippe
B2
Sven Salamander
4
6
4
De Mesmaeker Kristof
B2
Atelia Gent
3
16
5
Nuytinck Kristof
B2
Knal Deinze
3
22
6
Senaeve Jeroen
B6
Houthulst
4
31
7
Bogaert Stijn
B4
Jong Gullegem
3
42
8
Senaeve David
C0
Bredene
4
51
9
De Block Sam
B4
Kobelco Hoboken
3
57
10
Hondequin Sam
D2
Atelia Gent
4
59
30
Cocquyt Mano
C0
Knal Deinze
3
141
39
Dhondt Niels
D0
Knal Deinze
4
174
138
Chaboteau Fréderic
C6
Knal Deinze
2
377
180
Nuytinck Rudi
D4
Knal Deinze
1
445
189
Dhondt John
E4
Knal Deinze
4
453
237
Vandoorn Nathan
NG
Knal Deinze
4
497
238
Vanhoecke Maarten
E6
Knal Deinze
1
498
243
Cocquyt Werner
NG
Knal Deinze
3
501
304
Vandoorn Marino
E6
Knal Deinze
3
552
322
Desloover Quinten
NG
Knal Deinze
3
569
330
Vandoorn Elien
NG
Knal Deinze
4
575
333
Vandoorn Herio
NG
Knal Deinze
2
576
Rangschikking bij de ploegen (hier wordt rekening gehouden met de drie beste spelers van een ploeg)
Finale Dubbel Cedric Nuytinck/Lauric Jean tegen Sylvain GRAIZEAU / Quentin ROBINOT : 3-0 (11-2;11-9;11-8)
Een ongelooflijk dikke proficiat aan de gouden medaillewinnaars.
Finale enkel Lauric Jean - Gavin Evans : 3-4 (9-11;8-11;11-9;11-7;11-7;8-11;6-11)
Ook nog enen dikken proficiat aan de zilveren medaillewinnaar.
Vanop het thuisfront is het alvast zeer spannend geweest. En toch,... ik denk dat het daar terplaatse nog wat erger was. We kunnen niet meer wachten om de prestaties van de Cedric in Knal te bewonderen, dit is iets om naar uit te kijken!! Tot binnenkort en geniet er maar eens goed van...
Belgrado, het ziet er stralend uit. De achtstefinales singels zijn achter de rug en we zijn nog volop in de running. Hop Cedric en Lauric.
De resultaten
1/16de finale
Cedric Nuytinck tegen Jan Thews : 4-0 (11-7;11-9;11-6;11-6)
Lauric Jean tegen Otto Tennila : 4-0 (11-6;11-6;11-3;11-6)
1/8ste finale
Cedric Nuytinck tegen Selim Guller : 4-3 (7-11;6-11;11-8;11-3;11-7;6-11;11-8)
Lauric Jean tegen Liam Pitchford : 4-0 (11-7;11-9;11-6;11-6)
De kwartfinale in het dubbel was ook al een succes:
Cedric Nuytinck/Lauric Jean tegen Jurij Zdovc / Jan Zibrat : 3-0 (11-6;11-9;11-6)
Vandaag de kwarfinales
Lauric Jean tegen Vladimir Ranonjic : 4-0 (11-5;11-9;11-2;11-8)
Cedric Nuytinck tegen Gavin Evans : 3-4 (7-11;4-11;4-11;11-7;11-9;13-11;4-11)
Lauric gaat door, Cedric verliest tegen dezelde speler die hem er vorige week ook al uitspeelde. Is met Evans een zwart beest geboren voor Cedric, nee zeker een beetje tegenslag.
De halve finale :
-Gergely Perei tegen Lauric Jean 3-4 (6-11;6-11;11-7;11-5;11-8;11-13;5 -Gavin Evans tegen Pavel Sirucek 4-0 (11-4;11-5;11-6;12-10)
Cedric speelde tegen Vitor Mayo voor de 7de plaats en won deze wedstrijd met 4-0 (11-9;11-4;11-5;15-13)
De finale Lauric Jean tegen Gavin Evans vanavond om 19 uur.
Vandaag ook de halve finale dubbel jongens
Cedric Nuytinck/Lauric Jean tegen Lukas Jandora / Pavel Sirucek : 3-2 (7-11;9-11;11-7;11-7;11-8)
Ze spelen de finale tegen Sylvain GRAIZEAU / Quentin ROBINOT uit Frankrijk vandaag om 17u30 duimen, duimen en nogeens duimen
De EYOF in Belgrado zijn ondertussen gestart en de Belgen zijn goed van wal gestoken. Ondertussen haalden ze al een gouden en twee zilveren medailles. Wij zijn er om de tafeltennisers te volgen en voor hen gaat ook voor de wind. Als er natuurlijk wind mag zijn voor onze jonge toppers. Na twee wedstrijddagen werden door Cedric en Lauric slechts 3 sets verloren. Natuurlijk werden alle wedstrijden gewonnen. Goe bezig