Ik ben Kirsten Dewaelheyns, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Kiki.
Ik ben een vrouw en woon in Malle () en mijn beroep is Ambtenaar .
Ik ben geboren op 29/12/1971 en ben nu dus 53 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Maatschappij - Economie - leefmilieu - mobiliteit - participatie.
sterk betrokken op de onmiddellijke omgeving, het samenleven
E-mail mij
Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.
Beoordeel dit blog
vanzelfsprekend van de straat
23-07-2018
kathedraalzuilen
Even serieus. Ontelbare keren worden we overstelpt met berichten over de klimaatopwarming. Gaat het niet over de oproep om minder met de auto te rijden of toch wat minder vlees op je bord te leggen, dan gaat het over de nefaste ontwikkeling van de hitte in onze contreïen of het verdwijnen van een zoogdier waar we nog niet veel van gehoord hebben.
Tot enige tijd geleden was ik zelf als een Jeanne D'Arc in de weer om - vooral via facebook - mijn medemens te overtuigen om meteen in actie te schieten ter bescherming van ons dierbaar milieu. Mijn paard stond steeds gezadeld klaar, mijn harnas werd niet uitgetrokken. Ik moet toegeven dat de strijd niet altijd zo duidelijk was, de winnaar al helemaal niet. Ik hoop echter dat mijn vorige acties en tochten iets hebben bijgedragen tot het welbehagen van onze moeder Aarde.
De laatste tijd merk ik bij mezelf toch een afkeer van de talloze berichten over haar ondergang. Het raakt me zeker nog steeds, maar de negativiteit die er steeds bij komt kijken, paralyseert me, doet me verstijven en letterlijk de andere kant opkijken. De mails worden niet meer geopend, de afzender zegt al genoeg waar het over zal gaan... Mijn prullemand raakt bedolven onder noodkreten uit de wereld. Maar waarschijnlijk ben ik niet alleen.
En dit zet me dan terug op mijn paard! Want als iedereen dit doet, is het helemaal om zeep! Daarom trek ik terug mijn Jeanne D'Arc equipment aan! Maar verander van strategie!
Ik ga de positivo toer op! Want wat zijn de Kempen mooi! Hoe een geweldig natuurgebied hebben we vlakbij het centrum van Oostmalle liggen, Sherenbos genaamd. Als Natura2000 gebied te koesteren, meer nog, uit te breiden... zodat dieren zonder moeite te doorsteek kan maken naar Salphen en het andere natuurgebied Zoerselbos. Hoe geweldig het is om te kunnen fietsen tussen de groene weiden en landbouwgronden! Hoeveel bossen Malle telt! Hoe knap het is dat sommige gemeenten blijven kiezen voor straten, dreven, lanen... met bomen! Kathedraalzuilen hoog! De groene Airco's, zorgen voor verse lucht, eten en drinken voor vele dieren. Dus ook voor ons;-)!
Groen denken zal ons alleen maar positiever doen kijken naar de toekomst. Het lijkt alsof we veel zullen moeten laten schieten, maar de kwaliteit van ons leven zal er alleen maar op vooruit gaan... Neem dat gewoon van mij aan en van Jeanne D'Arc!