Trip 2 USA
Inhoud blog
  • laatste dag New Orleans
  • New Orleans
  • Memphis 3
  • Memphis 2
  • Memphis

    agenda

    reis overzicht



    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    21-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.laatste dag New Orleans
    Gisteren avond hebben we het nachtleven van New Orleans verkend
    Bourbon street is één groot feest met ontelbare bandjes die in de café's spelen.
    We hebben ons goed geamuseerd of wat hadden jullie gedacht.
    Vandaag hebben we een swamp tour gedaan en tussen de krokodillen gevaren in de moerassen van Louisianna.
    Daarna nog iets gaan eten en drinken en naar bed. Morgen keren we huiswaarts, waar onze geliefden ons al drie weken moeten missen.
    DIt is voorlopig de laatste update op de blog maar jullie reacties blijven welkom, we willen iedereen die reacties heeft gepost op de blog bedanken het was voor ons fijn om die berichtjes hier te kunnen lezen. 

    See you all later friends.

    Los Tres Amigos

      









    21-08-2010, 05:51 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    19-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.New Orleans

    Gisteren was er de tocht van Memphis via Tupelo naar New Orleans.
    Tupelo is een aanrader voor Elvisfans, het is niet groot maar wel verzorgt en de moeite om te stoppen.
    In New Orleans aangekomen ontdekten we dat ons hotel midden in bourbon street ligt, we werden als het ware onmiddelijk ondergedompeld in de franse coloniale sfeer. We hebben ons vlug wat opgefrist en zijn een stukske gaan eten en enkele bleus bars gaan verkennen. De sfeer is hier geweldig en luidruchtig. Er is constant patrouille van de politie te paard. Vandaag staat het Hard Rock Cafe op het programma en wat site seeing.
    We beginnen de dagen af te tellen en zitten steeds vaker met onze gedachten thuis









    19-08-2010, 17:53 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    18-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Memphis 3
    Inderdaad vrienden en vriendinnen we zijn nog steeds in Memphis TN,vandaag zijn we naar Beale Street geweest, de place to be in downtown Memphis. Het is hier vooral the bleus that rules. De vele souveniershops beginnen hun tol te eisen. Onze valiezen zijn niet meer opgewassen tegen het schopping geweld
    In Beale Street hebben we ook nog het Hard Rock Café bezocht waar de volledige boven verdieping aan The King toebesteed is.
    Na een paar uur rondslenteren hebben we Sam Philip's Sun studio bezocht. Dit is echt wel een aanrader. De gids wist ons te boeien met verhalen van Elvis, Johnny Cash, ea... We stonden op de spot waar Elvis zijn That's Allright Mama ingezongen heeft. Die spot werd dan ook onmiddelijk door Pascal gekust . Hier hebben we toch enkele kippevel momenten beleefd.
    We zijn dan nog vlug naar de Mc Donalds iets gaan eten en kruipen straks onder de wol want morgen wordt het een lange rit naar New Orleans.
    O ja en eerst nog eens langs Graceland om afscheid te nemen en langs Tupelo om rijden. Dat mogen we uiteraard niet links laten liggen.

    Tot in New Orleans,

























    18-08-2010, 04:47 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Memphis 2
    Eindelijk eens een rustige dag ingelast. We hebben vandaag lang geslapen en dan een boottocht gemaakt op de mississippi river.
    Het was een leuke afwisseling met het wandelen
    Ook de was en de plas is gedaan dus we zijn weer proper voor het laatste stuk van de reis. Morgen is downtown Memphis aan de beurt dus vanavond vroeg gaan slapen en morgen fris man op stap. Ik heb gehoord dat het in België slecht weer is ewel hier is het 40°C bakkend heet.
    We gaan proberen een beetje zon mee te brengen

    groeten aan het thuisfront 







    17-08-2010, 17:02 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    16-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Memphis

    Hello everybody,

    Vandaag was het Graceland-dag, we hebben de VIP tour in Graceland gedaan. Dit bestond uit een bezoek aan the mansion, car museum, 2 vliegtuigen, elvis in hollywood tentoonstelling, Elvis' mode tentoonstelling en comback special 68 tour. Onze conclusie was dat het net een pretpark was waar we in zaten, het is zeker allemaal de moeite om eens te zien maar alles is op zen amerikaans hé, veel show maar weinig dieptegang. 's Avonds was er de topper van deze reis de "Candlelight Vigil" In een korte tijd was er enorm veel volk toegestroomd aan de poorten van Graceland. Wij zijn om 21h00 gestart aan de wandeling en zijn om 24h00 bij het graf aangekomen. Dit was wel een mooie ervaring om samen met allemaal Elvis fans die tocht af te leggen luisterend naar gospel songs en andere songs van The King. Om 01h00 waren we terug thuis en zijn we als een blok in slaap gevallen.

     

    groeten vanuit Memphis TN













    16-08-2010, 17:17 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    15-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nashville - Memphis
    Gisteren was het terug vroeg uit de veren want voor we naar Memphis vertrokken wilden we eerst nog de RCA studio's gaan bezoeken waar Elvis en vele andere hun hits hebben opgenomen. Om in dezelfde studio te staan naast de piano van Elvis  was al een eerste kippevel moment.
    Vandaar was het ongeveer 4h rijden naar Memphis dat helemaal in de ban is van Elvis fans. Het is hier één groot Elvis Circus. We zijn dan toch maar eens vlug naar graceland gereden en hebben een kleine wandeling gemaakt als voorbereiding voor vandaag . 's Avonds werden we door een pink caddillac afgehaald aan het hotel om te gaan eten . Dat was blijkbaar een gratis serevice van dat restaurant werd ons aan de balie verteld. Vandaag is het de grote dag, na dat we ontbeten hebben vertrekken we naar graceland om de VIP tour te doen, we willen alles zien dat er te zien valt en vanavond is er de candlelight walk. Het is hier 40°C dus het zal een vermoeiende dag worden.

    groetjes uit Memphis TN

















    15-08-2010, 16:05 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nashville 2
    Hello Folks,

    Vandaag was het rustdag maar we konden het toch niet laten téén en tander te gaan zien. We hebben lang geslapen vandaag en dan wat aan het zwembad gaan liggen. Daarna zijn we vertrokken op zoek naar een museum of wax. Daar aangekomen bleek het dicht te zijn ten gevolge van overstromingen. Maar niet getreurd vlak ernaast vonden we een museum van "the dukes of hazard" Wie kent er die serie nog met Bo en Luke Duke en Jessie. dan zijn we een stukske gaan eten en hebben we enkele bars bezocht. Hier speelt er in elke bar een bandje, de één wat beter dan de andere
    En nu gaan we slapen want morgen is het terug een lange dag richting MEMPHIS !!!!!!

    groetjes

    Los tres Amigoooooooooooooooooooooooooooooooooooos 







    14-08-2010, 08:08 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    13-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nashville
    Vandaag zijn we in Nashville, het is hier weer zéér warm en we zijn  wat gaan afkoelen in het zwembad van ons hotel. Na de middag zijn we naar Nashville downtown vertrokken en hebben we de Country Music Hall of Fame bezocht. Ook al is het country, er was veel over Elvis te vinden.
    Onze Elvis Fever begint stilaan te stijgen
    Vandaar zijn we naar het Hard Rock Café geweest en dan iets gaan eten in een typische Country bar. spare ribs mmmmmmm
    Morgen zal het op het gemak zijn want het is veel te warm om veel rond te lopen.

    greetz from the states















    13-08-2010, 05:26 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Las Vegas - Nashville
    hawdy friends in belgium,

    Het was dinsdag de laatste dag in Vegas, we hebben er naar een show geweest over the legends, er waren optredens van Dolly Parton, Donna Summer, Elton John en Elvis imitatoren. Het was spectaculais, op zen Las Vagas zeker.
    's Avonds zijn we naar een ocerkoepelde straat geweest waar ze die koepel omtoveren in een gigantisch TV scherm. Prachtig om te zien en te horen. woensdag was er de verplaatsing van Las Vegas naar Nashville. Om kwart voor zes uit ons bed vlug klaarmaken en met de auto naar de Drop-Off zone van Alamo. Dat was gemakkelijker gezegd dan gedaan, we hebben door de GPS 2 keer rond Vegas gereden voor we het gevonden hadden. daar aangekomen naar de check. De valies van Koen woog te veel en hij moest bijbetalen dan vlug door naar de handbagage check, waar Koen weeral tegen gehouden werd omdat er vloeistoffen in zijn bagage zaten dan vlug vlug naar de Gate waar we 5 minuten te laat aankwamen en het vliegtuig was weg
    Dan maar terug naar de check-inn waar ze heel vriendelijk waren en ons meteen voor de volgende vlucht boekten, we hadden nog een half uur om het tot aan de gate te halen en alhoewel Pascal er nu bij de handbagage check werd uitgepikt omdat er iets niet in orde bleek met zen schoen en kwamen we nog net op tijd aan de gate en konden we boarden. Via een tussenstop in Housten en onze nieuwe wagen ophalen in Nashville kwamen we om 20h00 aan in het hotel. Het was een lange vermoeiende dag maar alles is in orde gekomen.

    tot de volgende















    13-08-2010, 04:04 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Las Vegas
    Hallo iedereen,

    We zijn vandaag toegekomen in Las Vegas.
    Het is hier snikheet en enorm druk.
    We hebben de strip afgewandelt en naar het Hard Rock Café geweest.
    Die is veel mooier dan in Los angeles en er is veel over Elvis te vinden.
    Voor morgen hebben we tickets gekocht om naar een show te gaan over the legends waar er onder andere een Elvis imitator zal optreden.
    We gaan ook eens een gokje wagen in de casino's

    groeten aan iedereen,

    Los tres Amigos












    10-08-2010, 10:48 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's








    08-08-2010, 21:22 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Grand Canyon - Kanab
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hier zijn we dan weer,

    We zitten momenteel in Kanab, een mooi stadje dat we vanmiddag eens gaan verkennen.
    Ons bezoek aan de Grand Canyon is wat tegengevallen. Toen we aankwamen was het mooi weer en hebben we 's avonds nog een lange wandeling gemaakt langs de south rim, prachtig uitzicht! In de kamer was het snikheet en geen airco, 's nachts is het beginnen onweren en de volgende ochtend ochtend goot het water. Zo zagen we onze geplande trip naar de colorado river letterlijk en figuurlijk in het water vallen.
    We hebben dan besloten om een dag eerder te vertrekken dan voorzien richting Kanab. Om van de grand Canyon naar Kanab te rijden, rij je door een indianenreservaat. Veel trailers en kleine houten huisjes, geen wigwams . We zijn ook gestopt aan de Glen Canyon Dam. Een indrukwekkende dam op de colorado rivier. In Kanab hebben we 's avonds gaan eten en een pintje gedronken op het terras waar een indiaan liedjes aan het zingen was. Vandaag wordt het luieren, de was doen, valiezen terug in orde maken, een wandeling naar het stadje, eten en slapen want morgen vertrekken we naar LAS VEGAS!!!

    see ya all later friends

    Los tres Amigos






    08-08-2010, 21:17 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    06-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LA to Kingman
    Vandaag zijn we van LA naar Kingman gereden als tussenstop voor de Grand Canyon.
    We hebben bijna het volledige traject over de oude route 66 gereden, prachtig!
    Het is hier snikheet, toen we stopten aan een cafe om iets te drinken vroegen we hoe warm het buiten was, de dienster vertelde ons dat het 115°F was, omgerekend is dit 46°C. Er waaide daar een hete wind, niet te doen.
    In Oatman zijn we gestopt in een nog authentiek cowboydorpje.
    We zitten hier voor 1 nacht terug in de Best Western Hotel, maar deze keer is het prima in orde, grote propere kamer met alle comfort.
    Straks gaan ontbijten en dan richting Grand Canyon. Maar dat is voor het volgende verslag.

    tot de volgende

    Los tres Amigos





    06-08-2010, 16:27 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    05-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Los Angeles dag 2
    Vandaag zijn we gestart met de HOLLYWOOD letters te gaan zoeken. Een hele opdracht om een goed plaatsje te vinden maar we zijn er toch in geslaagd. Vandaar was het richting Beverly Hills om de huizen van de celebreties te gaan zoeken. Volgende huizen hebben we gezien: de oude woonst van Elvis Presley, Michael Jackson, Madonna, Sylvester Stallone, en Mariah Carey. De Playboy Mansion zijn we ook gepasseerd maar er was van buiten af niets te zien . Dan was het richting Venice Beach waar we muscle beach gezien hebben en de boulevard afgelopen hebben langs de kraampjes en standjes. We hebben kip met gestoomde groenten en frietjes gegeten in een oud brandweerkazerne. Dat was een mooie afwisseling van de hamburgers. Morgen komt er waarschijnlijk geen verslag want dan zijn we op doorreis naar de Grand Canyon.

    tot de volgende, de groeten van

    Los tres Amigos

    We Love America











    05-08-2010, 06:40 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    04-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Los Angeles dag 1
    Hallo iedereen,

    Vandaag hebben we een citytrip gemaakt naar Los Angeles. We hebben de ganse namiddag op de walk of fame de ster voor de King gezocht maar niet gevonden . Ook hebben we een bezoekje gebracht aan het Hard Rock Cafe Hollywood. Mooi interieur en shop maar 's avonds hebben we daar gegeten en dat is zwaar tegengevallen. We zijn nog maar één dag in de verenigde staten en kunnen al geen hamburgers meer zien.
    Op Hollywood Blvd was er een film die in premiere ging en daar hebben we enkele celebreties kunnen spotten, we hebben Bruce Willis en Sylvester Stallone gezien. Daarnaast hebben we een bezoekje gebracht aan Madam Taussaud in Hollywood wat enkele mooie foto's opleverde.
    Morgen gaan we naar de huizen van beroemdheden gaan kijken en naar de zee ook de letters van Hollywood moeten we nog vinden maar dat zien we morgen wel.

    De groeten aan iedereen

    Los tres amigos






    04-08-2010, 16:31 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    03-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.veilig geland
    Na een lange dag reizen zijn we in ons hotel aangekomen.
    Om 06h00 vertrokken naar zaventem en om 21h00 lokale tijd = 06h00 Belgische tijd in ons bed.
    De vluchten zijn vlot verlopen, alleen bij het ophalen van de auto hebben we wat tijd verloren, oh ja en met het instellen van de GPS ons hotel was er niet op te vinden. We zitten in Chinatown LA in het Best Western Dragon Gate Inn hotel. Van het hotel zelf moet je je niet veel voorstellen maar de bedden zijn goed.

    de groeten aan iedereen en tot de volgende

    Los tres amigos

    03-08-2010, 16:10 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 3 amigos
    Dit zijn the 3 amigos die maandag 2 augustus vertrekken naar de Ustated Naits of America, volg onze trip op deze blog





    26-07-2010, 00:00 geschreven door the 3 amigos  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Archief per week
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010

    Zoeken in blog


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • groetjes uit NY
  • groeten uit brugge
  • jaloers
  • jabbeke
  • Elvis haar

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs