Inhoud blog
  • Samara en San José
  • Beach : cocktails, surfing = fun!
  • Samara
  • Wandeling naar de wellness
  • Allerlei
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Costa Rica 2011
    Pura Vida!
    08-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4. Eerste nacht..
    Ik viel gisteren na de goed gekruide Scampi-pasta meteen in slaap (21u30) en sliep vrij goed op het 3persoonsbed.. Kamer valt goed mee en de mosquito liet me snel na Deet-smeerbeurt met rust... Alleen om 5u klaar wakker aangezien ik "nog op Belgisch uur" sta.. Tijd om mn blpg aan te vullen...

    Vandaag reizen we voormiddag Saranquipi waar we namiddag een stevige rafting zullen maken..

    Hopelijk heb ik ook wifi vanavond... Tot later..

    08-06-2011 om 13:47 geschreven door Tomixbe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3. Enkele weetjes over Costa Rica
    - aangezien CR dicht bij de evenaar ligt is het hier altijd al donker om 18u, en seizoenen als bij ons bestaat er niet

    - nu is het regenseizoen. Voormiddag mooi en om 16u bmeestal een goei stevige bui

    - Pura Vida is Dé uitspraak en moto hier, wat wl zeggen dat je moet genieten van het leven...

    08-06-2011 om 05:14 geschreven door Tomixbe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2. De vlucht
    Inchecken, controle,... verliep vlot. Gauw een croissant en koffie als ontbijt en kon aan boord.



    Je hebt al snel door wie de andere 12 reizigers konden zijn. Jeczag jonfe koppels rondkijken dus iq de kans groot. Bij een aantal vroeg ik het gewoon en had gelijk!



    De overstap in Madrid ging vlug, niet moeten wachten, alleen aan de gate wat aanschuiven. Om 12u15 stegen we op met Iberia. Ik zat niet alleen, er was geen privé-tv en had niet veel plaats dus vreesde of ik lang zou kunnen rusten. Laten we zeggen dat het eten niet slecht was, verder was het een lange vlucht (11u) en ben 2de helft wat gaan rondlopen en nader kennis maken met een aantal medereizigers.



    Aankomst om 23u45 Belgische tijd of 15u45 Costa Ricaanse tijd! En ja, de koffers waren er, we mochten hzt land binnen want was een controle of we zeker geen slechte bedoelingen hadden en nog een andere controle of we geen planten, dieren of vers voedsel binnensmokkelen maar no problemo!



    We knn aan de reis beginnen, alle medereizigers gaven elkaar de hand. 4 koppels, 2 meisjes, 1 oudere mevrouw, en dan nog 2 jongens waarvan ik deel uitmaak. 13 dus, ge gidst door silvia, een Nederlandse vrouw die hiet reeds 12 jaar gids is. We zijn van airport naar hotel gegaan door San Jose, wat een grote maar oudere stad lijkt.



    Kwamen om 17u lokale tijd (8uur tijdsverschil) aan in hotel met drankje en gaan om 19u eten.. Dus vul even de blog aan, en ga nu een uuetje rusten na de 24uren onderweg reis! Doodmoe maar kijk er naar uit! Een leuke groep!

    08-06-2011 om 05:14 geschreven door Tomixbe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1. De heenreis
    Amai... Wat een heenreis.. Om 1u15 ging de wekker en een 20minuten later vertrokken we in Hasselt naar Schiphol... Jules was ook van de partij!



    Bij aankomst om 4u in A'dam was het jammere afscheid! Een hele drukte aan vertrekhal Schiphol.. Gelukkig had ik 2 brieven mee gekregen van de 2 schatjes, die al gauw open gingen... Heel lief!



    Het waren nog 4u wachten tot het vliegtuig opsteeg dus liep ik wat rond en kwam ik aan de balie al 2 medereizigers tegen, een Nl's koppel..

    08-06-2011 om 05:14 geschreven door Tomixbe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs