Inhoud blog
  • Corona wandeling Viane
  • Corona Wandeling Oostkamp
  • IML reis Texas
  • Foto's
  • Driedaagse van Seefeld Oostenrijk
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Fotoblog Digitaalwandelaartje

    19-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rondom Brugge-Brugsche Vesten Tocht
    op zaterdag 19 januari organniseerden de Brugsche Globetrotters hun Brugsche Vesten tocht.

















    19-01-2013 om 17:34 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwjaarstocht Zwevezele
    Op zondag 13 januari gingen we wandelen in Zwevezele voor de nieuwjaarstocht van wandelclub "De Godelievestappers " van Ruddervoorde.

















    13-01-2013 om 15:28 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Euraudax Wandeling in Heist
    Op 5 januari 2013 gingen we van start in de frituur" de vuurtoren "in Heist aan Zee voor de euraudax wandeling van Dirk Vanmassenhove.

















    06-01-2013 om 19:32 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Natuurtocht van Koksijde
    Op zaterdag 29 December reden we richting Koksijde ,daar wilden we starten voor de bekende "Natuurtocht" .

















    30-12-2012 om 17:00 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kortrijk Feeëriek
    Op vrijdag 28 December deden we een avond wandeling in Kortrijk,daar richtte namelijk Wandelclub Marke hun "Kortrijk Feeëriek"tocht in.











    28-12-2012 om 00:00 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstmistocht Beernem










    26-12-2012 om 13:49 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18 de August De Maeretocht in Torhout
    Op zondag 16 december richtte wandelclub "De Nacht van Vlaanderen" hun August De Maeretocht in .















    16-12-2012 om 17:07 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.9 de Memorial Fred Vermeersch
    Op zaterdag 1 december richtte Euraudax Torhout - Brugge voor de 9 de keer vanuit Gits hun memorial Fred Vermeersch in.
    Met een 70 tal deelnemers vertrokken we richting Hooglede ,op glade wegen ,en hielden onze eerste wagenrust in Gits bij Erna en Daniel.
    Daarna ging het richting Kortemark waar een café rust voorzien was in de "Goulden Leeuw"op de markt van Kortemark.
    Daarna ging het terug naar het wit huis in Gits.
    De tweede ronde ging naar Lichtervelde,vergezeld van wat regen.


















    03-12-2012 om 19:55 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kampioenen viering van de wandelclub NVV 2012
    Op zaterdagavond 24/11/2012 waren we op het kampioenenbal van Wandelclub de Nacht van Vlaanderen in Torhout.
    meer foto's:https://picasaweb.google.com/digitaal.wandelaartje/KampioenenVieringNVV2012##

















    25-11-2012 om 14:53 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweedagen wandeling in Fulda
    Op 6 en 7 oktober gingen we wandelen in Duitsland,een IML wandeling van Fulda.

















    11-10-2012 om 11:28 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 Tage Einhornmarsch Seefeld
    Op zondag deed ik de Karwendel - Wanderung,we vertrokken weer richting Bergbahnen-Rosshütte naar Scharnitz.
    We volgden lange tijd de Isar ,een snel strommende bergrivier naar Mittenwald.


















    16-09-2012 om 00:00 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 Tage Einhornmarsch Seefeld
    De zaterdag gingen we van start voor de Panorama -Marathon .We starten naar de Bergbahnen Rosshütte,daarna zochten we de bossen op naar de Wildmoos-see ,om opnieuw in Mösern te belanden,maar niet zoals de dag voordien naar beneden te wandelen,maar via trappen naar boven te klauteren,en nog even naar Reith te gaan.
    In de avond hadden we nog een Tiroler avond te goed.
















    15-09-2012 om 00:00 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 Tage Einhornmarsch Seefeld
    Op vrijdag 14 September ging ik voor de eerste keer gaan wandelen in Oostenrijk in het Zillertal.
    We gingen van start in de I.M.L. wandeldriedaagse van Seefeld ,de Einhornmarsch.
    De tocht kreeg de Leutasch-Marathon naam  mee.
    We starten in de richting van Wildmoos-see en gingen naar het bergdorpje Leutasch,daarop mochten we een gangse tijd een bergriviertje volgen.
    Als afsluiter kregen een prachtig panorama te bekijken in Mösern.


















    14-09-2012 om 00:00 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.30uren van Torhout
    Op zaterdag 1 september richtte Euraudax Torhout - Brugge een 30 uren tocht of 150 km tocht in.
    Met 77 deelnemers namen we om 11 uur de start van 6 lussen van 25 km.
    37 deelnemers kozen voor de "volle pot" of 150 km.


















    03-09-2012 om 16:36 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.40 ste Vierdaagse van de Ijzer
    Op woensdag 22 augustus 12 gingen we van start in Oostduinkerke voor de 40 ste Vierdaagse van de IJzer.

















    22-08-2012 om 18:50 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.43 ste Dodentocht

    43 ste Dodentocht

    Vrijdag 10 augustus ’12 waren we er weer bij, voor de wandeling van kadee Bornem, de 43 ste Dodentocht.

    Samen met 10.957 deelnemers,8217 mannen en 2740 vrouwen gingen we opnieuw de uitdaging aan van 100 km te stappen.

    Om 18.00 uur gingen we onze bagage gaan indienen, en dan was het drie uur wachten tot het startsein.

    Bij de start kregen we nog Jef Cuppens te zien, hij die de vorige 42 edities allemaal uitstapte, kon dit jaar om medische redenen niet meedoen.

    Linda wilde zoals altijd helemaal vooraan starten en ook de tocht alleen wandelen, dus na de start werd ik wat meegezogen door de snelle mannen, en sloot met aan met het groepje van de oudste vrouw van verleden jaar, Martha Smeulders uit Kalmthout met de twee Maria’s, die er een tempo op nahielden van een 6 tal km in het uur.

    Na de lus van Bornem ging ik alleen verder, Wintam, Ruisbroek en Breendonk gingen aan het zelfde tempo voorbij.

    Na de Duvel kreeg ik het gezelschap van Maaike, dus ook die 10 km naar Steenhuffel vlogen voorbij.

    In Steenhuffel hadden we onze bagage, dus veranderen van kleding, wand de nacht was warm verlopen en wat eten.

    Daarna op stap voor de volgende 50km, en weldra in het gezelschap van Frederik en Mario, op weg naar Peizegem.

    Het bleef vlot stappen, dus Buggenhout, Opdorp en Lippelo werden zonder rusten voorbij gestapt.

    In Puurs werden we verwelkomd door Lou die haar man Freddy volgde, ondertussen had de gsm ons laten weten dat al onze wandelvrienden en familie het allemaal goed ging.

    Dan ging het naar Oppuurs,Sint-Amands met het mooiste kerkje van de schelde, dan de welbekende controle post Zates, waar het helemaal niet druk was, daar kregen we te horen dat er een duizend wandelaars voor ons waren, en 1400 opgave’s wat niet veel is.

    Daarna was het binnen lopen zoals de Nederlanders zeggen, in Bornem was het op de koppen lopen, zoveel mensen die aan het wachten waren voor bekenden of familie die aan het binnen komen waren.

    Er één goeie gedronken, en dan tegen gegaan naar Linda die samen met een wandelaar die voor de tweede keer de Dodentocht wandelde aan het binnen komen was.

    Meer foto's : https://picasaweb.google.com/digitaal.wandelaartje/Dodentocht2012?authuser=0&feat=directlink

     

     

     

     

     

     



















    13-08-2012 om 08:02 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stripfigurentocht Middelkerke
    Op zondag 29 juli gingen we van start bij de Westendse Duinstappers ,voor hun stripfigurentocht in Middelkerke.
    We wandelden naar Westende,naar de jachthaven van Nieuwpoort,Lombardsijde,terug naar Westende,daarna langs de zee terug naar Middelkerke.
    Nadat we de startzaal opnieuw betreden ,kregen we nog een lusje aangeboden ,die ons naar de striptent deed stappen.  


















    29-07-2012 om 16:15 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17 de Omloop der Kanaalzone Zelzate
    Op zaterdag 14 juli richte Euraudax Zelzate voor de 17 de keer hun Omloop der Kanaalzone in met een 20 uren tocht.
    Een 20 uren tocht bestaat uit vier lussen van 25 km of vijf uur.
    De eerste lus ging naar Ertvelde en de tweede lus naar Assenede.
    Al van bij de start waren de plensbuien van de partij en zo zou het blijven duren tot mijn 50 km er op zat.

















    16-07-2012 om 19:42 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.33 ste Nacht van West-Vlaanderen

    33ste Nacht van West-Vlaanderen in Torhout

     

    Vrijdag 22juni was het weer zover, de 33 ste editie van de Nacht van West-Vlaanderen, een 100 km tocht voor Lopers en wandelaars, alsook de marathon en een 10 km afstaand, maar dit jaar ook een start to run van 5km.

    Al van morgens vroeg was er een drukte in Torhout van winkeliers die alles aan het klaar zetten waren voor de batjes.

    De Vespa opende de dans, de lopers de wetstrijd en de wandelaars het totaalspektakel.

    Het was zoals elk jaar een weerzien van bekende lange en minder lange afstaan stappers.

    Ieder met zijn eigen doelstellingen, voor mij is het vooral meedoen en aan komen.

    Al na enkele kilometers vormden we een wandelgroepje van vier clubleden, en hebben samen de tocht ook beëindig.

    Dit jaar waren de weergoden met ons, dus geen regen, wel een warme nacht met heel veel wind, tijdens de nacht ging die wat liggen, maar van s’morgens was hij er terug.

    Bij de aankomst was de prijs uitreiking al bezig, maar we waren er tocht bij toen Jan Fransen in de bloemetjes werd gezet met zijn 300 ste tocht van 100 of meer km.



















    24-06-2012 om 07:01 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vierdaagse van Chantonnay in Frankrijk


















    20-05-2012 om 00:00 geschreven door digitaalwandelaartje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 31/08-06/09 2020
  • 17/02-23/02 2020
  • 16/09-22/09 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 22/07-28/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 12/12-18/12 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs