- Elke maandag: Alternative 30 (ook te beluisteren op Biosradio van 18h tot 20h) non-stop ! - Elke zondag: Top 30 List (elke maandag te beluisteren op TalentFM van 21h tot 23h)
- Dit weekend is er de Alternative 150 van 2013 met op paasmaandag de beste 50 op Biosradio vanaf 12h!!
Hieronder kan je stemmen op de Alternative 30. Stem door hieronder te klikken en stel jouw top 3 samen. Wie weet, staat jouw favoriet binnenkort wel in de Alternative 30.
Mr. Probz houdt het nog een extra weekje uit bovenaan de top met Waves, en dit al voor de 3de keer maar wordt op de hielen gezeten door Coldplay & Avicii met A Sky Full Of Stars. Zij zijn de sterkste stijger, want ze boeken maar liefst 15 plaatsen winst en komen op 2 terecht. Ook Sigma gaat er 7 vooruit van 10 naar 3 met Nobody To Love. Op plaats 4 komen we nog eens Coldplay tegen met Magic. Calvin Harris sluit zoals vorige week de top 5 af met Summer. Aanstormend geweld is er van Kiesza en David Guetta feat. Showtek & Vassy. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals London Grammar, George Ezra, Coldplay (x3 (feat. Avicii), Oscar & The Wolfs en Sigma. In totaal vinden we 2 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer The Common Linnets met Calm After The Storm.
Mr. Probz houdt het nog een weekje uit bovenaan de top met Waves, maar wordt op de hielen gezeten door Coldplay met Magic. Clean Bandit staat op 3, gevolgd door Route 94 feat. Jess Glynne dat blijft staan op 4 met My Love. Calvin Harris sluit de top 5 af met Summer. Aanstormend geweld is er van Avicii en Sigma. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals London Grammar, George Ezra, Coldplay (x2), Oscar & The Wolfs en Sigma. In totaal vinden we 4 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Coldplay & Avicii met A Sky Full Of Stars.
Alweer verandering aan de top van het klassement. Clean Bandit is nummer 1 af met Rather Be en staat nu op 2. Amper 1 weekje heeft ze het volgehouden. Mr. Probz is de nieuwe nummer 1 met Waves in de Robin Schulz Remix. Milky Chance zakt een plaats naar 3 met Stolen Dance, terwijl Route 94 vier plaatsen stijgt met My Love. A Great Big World feat. Christina Aguilera houdt zich nog net vast aan de top 5 met Say Something. Aanstormend geweld is er van Avicii, Coldplay en Calvin Harris. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar, George Ezra, Coldplay (x2), Oscar & The Wolfs en Sigma. In totaal vinden we 3 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Sigma met Nobody To Love.
Arctic Monkeys : Why'd You Only Call Me When You're High
7
.
Placebo : Too Many Friends
6
.
Arctic Monkeys : Do I Wanna Know?
5
.
Kings Of Leon : Supersoaker
4
.
Tom Odell : Another Love
3
.
Daft Punk feat. Pharrell Williams : Get Lucky
2
.
Editors : A Ton Of Love
1
.
Bastille : Pompeii
Bedankt iedereen om deze lijst te volgen en te luisteren naar Biosradio. Volg zeker en vast de komende maanden de Top 30 List en Alternative 30 op de voet en alvast tot volgend jaar voor beide jaaroverzichten!!
Milky Chance staat niet meer op de eerste plaats. Stolen Dance stond voor 2 weken op nummer 1, maar zakt nu naar nummer 2. Clean Bandit neemt vanaf deze week over samen met Jess Glynne en Rather Be. Mooie nummer 3, en misschien kanshebber om Clean Bandit op te volgen is Mr. Probz met Waves in de Robin Schulz Remix. A Great Big World feat. Christina Aguilera zakt van 2 naar 4 met Say Something. Pharrell blijft staan op 5 met Happy. Aanstormend geweld is er van Stromae, Avicii, Coldplay, Route 94. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar (x2), Daft Punk ft. Julian Casablancas, George Ezra, Coldplay en Oscar & The Wolfs. In totaal vinden we 2 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Pitbull feat. Jennifer Lopez met We Are One (Ole Ola), het officiële WK-voetbal lied.
Hier zijn we met deel 2 van de Alternative 150 van 2013. Morgen, op paasmaandag, kunnen jullie de top 50 beluisteren op Biosradio (zie links hiernaast voor een link) vanaf 12h. Om 18h volgt dan de wekelijkse uitzending van de Alternative 30.
We gaan van 100 naar 51.
100
.
Sir Yes Sir : Save Me
99
.
Tout Va Bien : If You Go Away
98
.
Compact Disk Dummies : Mess With Us
97
.
The Sore Losers : Girl's Gonna Break It
96
.
Kavinsky feat. The Weeknd : Odd Look
95
.
U2 : Ordinary Love
94
.
Kings Of Leon : Beautiful War
93
.
The Strokes : Happy Ending
92
.
Trixie Whitley : Never Enough
91
.
Goose : Control
90
.
Daan : Parfaits Mensonges
89
.
Jake Bugg : Slumville Sunrise
88
.
Goose : Your Ways
87
.
Sigur Ross : Isjaki
86
.
Biffy Clyro : Black Chandelier
85
.
Mumford and Sons : Babel
84
.
Selah Sue : Direction
83
.
Depeche Mode : Soothe My Soul
82
.
Haim : Don't Save Me
81
.
Clock Opera : Move To The Mountains
80
.
Bent Van Looy : Shadow Of A Man
79
.
Rudimental ft. Ella Eyre : Waiting All Night
78
.
Netsky feat. Billie : We Can Only Live Today (Puppy)
77
.
Alt-J : Matilda
76
.
Daft Punk feat. Pharrell Williams : Lose Yourself To Dance
Dirty Projectors : The Socialites (Joe Goddard Remix)
118
.
Maya's Moving Castle : War
117
.
The XX : Chained
116
.
Protection Patrol Pinkerton : This Time
115
.
Ozark Henry : Plaudite Amici Comedia Finita Est
114
.
Vampire Weekend : Step
113
.
Imagine Dragons : It's Time
112
.
The XX : Reunion
111
.
Puggy : Goes Like This
110
.
Babyshambles : Fall From Grace
109
.
The Cat Empire : Brighter Than Gold
108
.
The Killers : Shot At The Night
107
.
Stan Lee Cole : Separated
106
.
Adele : Skyfall
105
.
Nick Cave & The Bad Seeds : Who No Who U R
104
.
The National : Demons
103
.
SX : Gold
102
.
Chvrches : The Mother Whe Share
101
.
Staygold : Wallpaper
Morgen kunnen jullie je verwachten aan deel 2 van de Alternative 150 van 2013. We gaan dan van 100 naar 51. Een deel van die 50 platen komt morgenvoormiddag online, de andere 25 volgen zondagavond.
Op maandag 21 april krijgen jullie dan de laatste 50 beste platen, die jullie bovendien live zullen kunnen beluisteren via Biosradio en dat vanaf 12h!!
Milky Chance staat voor de 2de week op rij op nummer 1 met Stolen Dance. De rest van de top 5 blijft zo goed als ongewijzigd. Enkel Katy Perry en Pharrell wisselen van plaats. Aanstormend geweld is er van Stromae, Avicii, George Ezra, Mr. Probz en Route 94. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar (x2) Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, George Ezra en Coldplay. In totaal vinden we 1 nieuwkomer terug en dat is David Guetta & Showtek feat. Vassy met Bad.
Pharrell Williams deed er vorige week nog 1 weekje bij op zijn eerste plaats. Hij stond in totaal maar liefst 11! weken op nummer 1 en doet daarmee zeker een gooi naar de eerste plaats in het eindejaarslijstje. Milky Chance neemt de koppositie over met Stolen Dance. Sterke stijger is voor A Great Big World & Christina Aguilera met Say Something. Zij stijgen door van 9 naar 2. Clean Bandit staat op 3 met Rather Be, gevolgd door een toch wel fel gezakte Pharrell met Happy op 4. Katy Perry sluit de top 5 af met haar zwart paard. Aanstormend geweld is er van Stromae, Avicii, George Ezra en Mr. Probz. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar (x2) Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, George Ezra en Coldplay. In totaal vinden we 2 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Calvin Harris met Summer. Bovendien zijn er ook 2 RE-Entry's met als hoogste London Grammar met Wasting My Young Years.
De koppositie is niet meer voor Katy Perry feat. Juicy J met Dark Horse. Zij stonden 3 weken aan kop. Een oude bekende neemt opnieuw de 1ste plaats over, nl. Pharrell Williams met zijn Happy, gevolgd door Milky Chance. Clean Bandit met Rather Be staat op 4. Stromae sluit de top 5 af met Ta Fête. Aanstormend geweld is er van A Great Big World feat. Christina Aguilera, Avicii, George Ezra en Mr. Probz. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar, Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, George Ezra, Coldplay en Triggerfinger. In totaal vinden we 1 nieuwkomers en dat zijn The Chainsmokers met #Selfie.
De koppositie is voor de 3de week op rij voor Katy Perry feat. Juicy J met Dark Horse. Pharrell Williams staat op twee, gevolgd door Milky Chance die één plaats doorstijgt met zijn Stolen Dance. Clean Bandit met Rather Be staat op 4. Stromae stormt de top 5 binnen met Ta Fête, dat hij waarschijnlijk te danken heeft aan de Rode Duivels. Aanstormend geweld is er van Indila, Avicii, George Ezra en Mr. Probz. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar, Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, George Ezra, Coldplay en Triggerfinger. In totaal vinden we 2 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer A Great Big World & Christina Aguilera met Say Something.