- Elke maandag: Alternative 30 (ook te beluisteren op Biosradio van 18h tot 20h) non-stop ! - Elke zondag: Top 30 List (elke maandag te beluisteren op TalentFM van 21h tot 23h)
- Dit weekend is er de Alternative 150 van 2013 met op paasmaandag de beste 50 op Biosradio vanaf 12h!!
Hieronder kan je stemmen op de Alternative 30. Stem door hieronder te klikken en stel jouw top 3 samen. Wie weet, staat jouw favoriet binnenkort wel in de Alternative 30.
Gaat u elke maandag luisteren naar de Top 30 List op TalentFM ?
Rondvraag / Poll
Gaat u elke maandag luisteren naar de Alternative 30 op Biosradio?
Beoordeel dit blog
Zoeken in blog
{TITEL_VRIJE_ZONE}
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Top 30 List
Alternative 30
06-04-2014
Top 30 List: 6 april 2014
WEEK 14
Pharrell Williams deed er vorige week nog 1 weekje bij op zijn eerste plaats. Hij stond in totaal maar liefst 11! weken op nummer 1 en doet daarmee zeker een gooi naar de eerste plaats in het eindejaarslijstje. Milky Chance neemt de koppositie over met Stolen Dance. Sterke stijger is voor A Great Big World & Christina Aguilera met Say Something. Zij stijgen door van 9 naar 2. Clean Bandit staat op 3 met Rather Be, gevolgd door een toch wel fel gezakte Pharrell met Happy op 4. Katy Perry sluit de top 5 af met haar zwart paard. Aanstormend geweld is er van Stromae, Avicii, George Ezra en Mr. Probz. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar (x2) Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, George Ezra en Coldplay. In totaal vinden we 2 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Calvin Harris met Summer. Bovendien zijn er ook 2 RE-Entry's met als hoogste London Grammar met Wasting My Young Years.
De koppositie is niet meer voor Katy Perry feat. Juicy J met Dark Horse. Zij stonden 3 weken aan kop. Een oude bekende neemt opnieuw de 1ste plaats over, nl. Pharrell Williams met zijn Happy, gevolgd door Milky Chance. Clean Bandit met Rather Be staat op 4. Stromae sluit de top 5 af met Ta Fête. Aanstormend geweld is er van A Great Big World feat. Christina Aguilera, Avicii, George Ezra en Mr. Probz. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar, Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, George Ezra, Coldplay en Triggerfinger. In totaal vinden we 1 nieuwkomers en dat zijn The Chainsmokers met #Selfie.
De koppositie is voor de 3de week op rij voor Katy Perry feat. Juicy J met Dark Horse. Pharrell Williams staat op twee, gevolgd door Milky Chance die één plaats doorstijgt met zijn Stolen Dance. Clean Bandit met Rather Be staat op 4. Stromae stormt de top 5 binnen met Ta Fête, dat hij waarschijnlijk te danken heeft aan de Rode Duivels. Aanstormend geweld is er van Indila, Avicii, George Ezra en Mr. Probz. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, London Grammar, Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, George Ezra, Coldplay en Triggerfinger. In totaal vinden we 2 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer A Great Big World & Christina Aguilera met Say Something.
De koppositie is voor de 2de week op rij voor Katy Perry feat. Juicy J met Dark Horse. Pharrell Williams staat op twee, gevolgd door Clean Bandit met Rather Be. Ook Milky Chance blijft staan op 4 met Stolen Dance. Avicii stijgt door van 10 naar 5 en sluit zo de top 5 af. Aanstormend geweld is er van Indila, Ed Sheeran en George Ezra. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, U2, London Grammar (x2), Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, George Ezra, Coldplay en Triggerfinger. In totaal vinden we 3 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Mr. Probz met Waves (Robin Schulz Remix).
De koppositie is niet meer voor Pharrell Williams. Na maar liefst TIEN! weken staat hij zijn eerste plek af aan Katy Perry feat. Juicy J met Dark Horse. Happy staat op 2, gevolgd door Clean Bandit met Rather Be. Ook Milky Chance komt opzetten met Stolen Dance van 8 naar 4. Indila is ook zo een sterke stijger. Ze stijgt met Dernière Danse van 11 naar 5. Aanstormend geweld is er van Avicii, Ed Sheeran en David Guetta. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals John Legend, U2, London Grammar (x2), Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, Blaudzun, George Ezra en Coldplay. In totaal vinden we 3 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Coldplay met Magic.
De koppositie is al voor de tiende week op rij voor Pharrell Williams met Happy, maar er zijn meerdere kapers op de kust. Zo staat Katy Perry feat. Juicy J met Dark Horse op 2, en is de sterkste stijger voor Clean Bandit met Rather Be. Ze stijgen 7 plaatsen door van 10 naar 3. Faul & Wad Ad & Pnau staan op 4. London Grammar sluit de top 5 af met Strong. Aanstormend geweld is er van Milky Chance, Shakira feat. Rihanna en Ed Sheeran. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals Gabriel Rios, John Legend, U2, London Grammar (x2), Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille, Blaudzun en George Ezra. In totaal vinden we 2 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer George Ezra met Budapest.
De koppositie is al voor de negende week op rij voor Pharrell Williams met Happy, maar er zijn kapers op de kust. Katy Perry is daar één van. Zij stijgt samen met Juicy J door naar 2 met Dark Horse. Faul & Wad Ad & Pnau staan op 3. London Grammar klimt opnieuw naar een 4de plaats met Strong. Klingande sluit de top 5 af met Jubel. Aanstormend geweld is er van Clean Bandit, Shakira feat. Rihanna en Ahzee. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals Gabriel Rios, John Legend, U2, London Grammar (x2), Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille en Blaudzun. In totaal vinden we 4 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Milky Chance met Stolen Dance.
De koppositie is al voor de achtste week op rij voor Pharrell Williams met Happy. Faul & Wad Ad & Pnau blijven staan op 2 met Changes. Klingande staat op de 3de plaats. John Legend komt opnieuw de top 5 binnen met All Of Me op 4. London Grammar komt op de 5de plaats te staan met Strong. Aanstormend geweld is er van Katy Perry feat. Juicy J, Shakira feat. Rihanna en Ahzee. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals Gabriel Rios, John Legend, U2, London Grammar, Daft Punk ft. Julian Casablancas, Bastille en Blaudzun. In totaal vinden we 4 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer David Guetta feat. Skylar Grey met Shot Me Down.
De koppositie is voor de zevende week op rij voor Pharrell Williams met Happy. Faul & Wad Ad & Pnau stijgen door naar de tweede plaats met Changes. Klingande staat op 3. London Grammar blijft staan op 4 met Strong. Avicii hangt onderaan de top 5. Aanstormend geweld is er van U2, Shakira feat. Rihanna. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals Lorde, Gabriel Rios, John Legend, U2, London Grammar, Marble Sounds, Daft Punk ft. Julian Casablancas en Bastille. In totaal vinden we 2 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Katy Perry feat. Juicy J met Dark Horse.
De koppositie is voor de zesde week op rij voor Pharrell Williams met Happy. Klingande blijft staan op 2 met Jubel. Faul & Wad Ad & Pnau is één van de sterkste stijgers. De mannen komen meteen op 3 terecht in deze lijst met Changes. London Grammar blijft staan op 4 met Strong. Avicii hangt onderaan de top 5. Aanstormend geweld is er van Anise K, Ian Thomas & Snoop Dogg en U2. We vinden ook enkele alternatievere platen terug zoals Lorde, Gabriel Rios, John Legend, U2, London Grammar, Marble Sounds en Daft Punk ft. Julian Casablancas. In totaal vinden we 4 nieuwkomers terug met als hoogste nieuwkomer Ahzee met King.