Inhoud blog
  • hello belgium
  • hello belgium
  • zondag, ons eerste dagje citytrippen
  • aangekomen in barcelona
  • Vetrek naar Barcelona
    Zoeken in blog

    toon en carl in barcelona
    barca
    09-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zondag, ons eerste dagje citytrippen
    Na de match van gisteren, zijn we vandaag de stad in getrokken. Eerst met de met de metro naar Placa Catalunya en daarna naar de zoo.
    Een mooie dolfijnenshow, allerlei apen (neen, Wout zat er niet bij), zware nijlpaarden die een waterballet opvoerden en nog veel meer.
    Terug in de stad, kwamen terecht in de opname van een film met politie die een razzia hielden midden van de stad. Gelukkig maar voor een film
    Daarna de Rambla afgewandeld met zijn mimespelers. Een tapasbar bezocht, lekkere croquetas con jamon y pan con tomato,...
    Op het einde van de Rambla ligt de gezellige haven waar we lekker gegeten hebben. Nu zijn we terug in t hotel, nog ene drinken en dan dodo (of voetbal op tv kijken, hihihi)
    Tot morgen, dan weer een drukke dag.
    Antonio en Carlito

    09-11-2008 om 22:01 geschreven door toon en carl in barcelona  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    08-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aangekomen in barcelona
    Hoi allemaal,
    we zijn aangekomen in Barelona. Na een ritje van een uur van Girona tot Barcelona en wat zoeken in de grote stad,
    in ons beste Spaans de weg gevraagd, vonden we ons schitterend hotel. Op 5 min wandelen van het Nou Camp stadion.
    Kaartjes gehaald, de Barca-shop bezocht (hier kon ik zelfs uren shoppen) en daarna in een tapasbar lekker gegeten.
    Nu in ons hotel de camera en fototoestel halen en nu naar de match¡¡¡ Barca, Barca ..¡¡¡¡
    Tot morgen,

    Toon

    08-11-2008 om 20:01 geschreven door toon en carl in barcelona  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vetrek naar Barcelona
    Dag iedereen,

    Met dit blogje wil ik jullie vertellen dat ik met mijn papa naar Barcelona ga.  Nee, niet om te shoppen, wel om te gaan kijken naar de match :
    Barcelone - Valladolid.  Ik kijk er al naar uit, want dit is echt de max.  Zaterdagmiddag vertrekt ons vliegtuig vanuit Maastricht naar Gerona.
    Het is ongeveer 2 uur vliegen.  En als we geland zijn, nemen we een auto naar Barcelona. 
    Dan inchecken in ons hotel dat op 50 meter van het stadion vandaag ligt !! Misschien gaan we dan eerst lekkere tapas eten hmmm.
    Om 22 uur !!!!! begint de match.  Nu kan ik eens echt lang opblijven.  Hopelijk wint Barcelona, want dan liggen we nog niet in ons bed denk ik?
    (hoop ik)   Nu ga ik met mama mijn koffertje maken.  

    Tot morgen !

    Toon en papa 

    07-11-2008 om 19:36 geschreven door toon en carl in barcelona  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)


    Archief per week
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Hola !
  • greetz from Belgium
  • Barca
  • dag jongens
  • hallo boys

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs