Inhoud blog
  • tiende dag!!
  • negende dag!!
  • achtste dag!!
  • zevende dag!!
  • zesde dag!!
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    dagelijkse stagebelevenissen

    14-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tiende dag!!
    De laatste dag zit erop. 's Morgens moest ik de opdracht waar ik gisteren mee begonnen ben verder afmaken. Ik moest dus het klantenoverzicht aanpassen. Rond de middag kwam Mevr. Derkoningen aan en heb ik en mijn stagementor een tijdje gepraat met haar. Toen ze weg was, begon de pauze. Na de pauze ben ik nog een uurtje met het klantenoverzicht bezig geweest, maar daarna moest ik iets anders doen. Dit was het inpakken van designproducten. Toen ik hiermee klaar was, was het 4 uur. De dag was gedaan. Of toch niet? Neen, want ik werd meegenomen om nog iets te gaan drinken. Dit was tot 5 uur. En toen zat de stage er echt op!

    14-11-2008 om 00:00 geschreven door TomVB  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    13-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.negende dag!!
    Vandaag was het zeer speciaal!! Gisteren kreeg ik te horen dat ik deze morgen niet om 9 uur naar het bedrijf moest komen. Dit was omdat mijn stagementor en de ontwerper vergaderingen hadden in de voormiddag. Ze zouden me bellen als ik  moest komen,. Ze belden om 2 uur. Dus heb ik goed van deze gelegenheid gebruik gemaakt om een groot deel van mijn stageopdrachten te maken. Toen ik om 2 uur in het bedrijf was, moest ik de database verder bewerken. Dit moest ik doen door de nieuwe architecten erin te zetten of aan te passen als ze er al in stonden. Na deze taak moest ik nog wat meer blogs bekijken en deze in de database zetten. Dit keer was het voor CasimirMeubelen( de tentoonstelling van Casimir). Hierna moest ik het overzicht van de klanten aanpassen. Toen was het 6 uur en mocht ik naar huis.

    13-11-2008 om 00:00 geschreven door TomVB  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    12-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.achtste dag!!
    Vandaag moest ik terug aan werken. Ik had helemaal geen zin, maar ik moest gaan werken. Voormiddag moest ik de blogs verder ingeven in de database. Dit was ook gedaan tegen de middag. Na de middagpauze heb ik een andere opdracht gekregen. Ik moest de mails over "world-architects" bekijken en al deze architectbedrijven moest ik in de database zetten. Hiermee ben ik tot 6 uur bezig geweest en dit zal ik morgen nog verder moeten afwerken. Het begon me tegen het einde van de dag nogal de keel uit te hangen, maar ik heb volgehouden. De hele dag heb ik de database up-to-date moeten houden!

    12-11-2008 om 00:00 geschreven door TomVB  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zevende dag!!
    Het was een vrije dag!!

    12-11-2008 om 00:00 geschreven door TomVB  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    10-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zesde dag!!
    Het weekend is weer voorbij, dus terug werken. Vandaag heb ik voormiddag 2 taken moeten doen. Tot 12 uur heb ik de database up-to-date moeten houden door het hoge aantal binnengekomen mails te bekijken en de andere e-mailadressen in de database te zetten. Normaal heb ik eetpauze om half 1, maar vandaag was het 2 uur! Ik heb van 12 uur tot 2 uur bestelde designproducten moeten inpakken, want om 2 uur werden ze afgehaald. Na de middagpauze heb ik verder designproducten moeten inpakken, maar deze worden pas woensdag opgehaald. Dit heb ik gedaan tot 6 uur.

    10-11-2008 om 00:00 geschreven door TomVB  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008

    Foto

    Dit is één van de designproducten van Casimir...
    Links van mijn stagebedrijf
  • www.vlaemsch.be
  • www.casimirmeubelen.be


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs