hey als julie mijn verhaal leuk vinden laat dan een berichtje achter in mijn gastenboek vind je het verhaal overdreven of niet leuk maakt niet uit stuur dan een berichtje met tips
Laatste commentaren
Rondvraag / Poll
Wie zou je willen zoenen
tokio hotel
05-03-2009
fictie verhaal tokio hotel hoofdstuk 4
Ik liep naar hem toe en ging op het bankje zitten. Tom had gezegd dat je hier was. Waarom heeft Tom dat gezegd hij wist dat ik alleen wou zijn. oke dan ga ga ik wel. zei ik. Nee blijf maar je bent wel gezellig om mee te kletsen. Ik keek naar beneden en hij ook zag ik. Toen begon het te regenen ik zat te bibberen maar keek nog steeds naar beneden. Toen keek Bill even op en zag hij dat ik aan het bibberen was. Toen vroeg hij of ik zijn jas aan wou hij had nog een vest aan. Ik wou eerst nee zeggen maar hij had zijn jas al uitgedaan. Ik had het nog steeds koud maar durfde het niet te zeggen dus toen zij ik maar dat ik naar huis ging. Hij gaf me zijn nummer en ik ging naar huis. Thuis ging ik naar mijn kamer TMF kijken. Mijn moeder was niet thuis dus ik zette ook de computer aan en pakte cola en chips. Toen belde mijn moeder dat ze niet thuis kwam omdat haar vriendin in het ziekenhuis lag. Ik riep huilend: waar moet ik dan naar toe?
ik ben Tess ik ben een mege grote, allergrootste fan van tokio hotel vooral van Bill kaulitz :). dat vind ik de knapste . dit is een site van be belgie dus maar ik ben nederlands. ik ben 12 en ik schrijf hier een verhaal zelfverzonnen Duhhhhh. als je het een leuk verhaal vind een reactie graag. Vind je het niet leuk ook reactie. met dingen die ik moet veranderen en Wat er niet leuk aan is. Mensen die geen fan zijn graag op het rode kruisje klikken.