Debeuf, Verhaeghe, Maes(51 Graveline) Merveille Tricquet(65 Roelens), Temperman, Vanhaeverbeke, Lazou, Hinnens, Vandorpe en Llopis(70 Sasim) ( ook nog op de bank : Buyse)
Toekomst nam meteen het heft in handen en na vier minuten kregen ze een eerst kans, Temperman dropte een listig balletje tot bij Llopis op de rand van de zestien, een slechte controle nekte echter de eerste kleine kans. Nog geen minuut later kon Lazou uitbreken en hij trachtte tevergeefs de meegespurte Llopis te bereiken, zijn mislukte voorzet hobbelde nog gevaarlijk op voor de jeugdige doelman van Ingooigem. Het lichte overwicht van Toekomst in het eerste kwartier werd bijna beloond toen Llopis een spurtduel met hun laatste man( De Coninck) leek te winnen en alleen op de doelman af te gaan, maar net voor het afdrukken kon de libero de kans onschadelijk maken .
Vier minuten later zag Temperman een vrijstaande Vanhaeverbeke, maar die wou de mooi aangereikte bal in één tijd op de slof nemen, en schoot hoog over, wat overhaast allicht
Ingooigem kon daar weinig tegenover stellen tot het aan de 20ste minuut de neus aan het venster stak, met een laagscherend schot net naast het doel van Deboeuf. Nog in dezelfde minuut moest Olliver redding brengen voor er dreiging van Ingooigem kon ontstaan.
De ondergrond speelde duidelijk mee in de kwaliteit van het spel, zo kon de, mooi op de flank vrijgespeelde Vanderstraeten(I) maar een povere voorzet afleveren, en ook een verre poging van Temperman onderging ook hetzelfde lot en zwaaide ver naast.
Op het half uur wordt een knappe voorzet van Vandorpe van op links, net voor de neus van Llopis weggeplukt door de 18jarige keeper Beyls(I). Een minuut later kan Mika ook net niet bij een dropballetje van Maes in de box.
Net voor de rust lijkt Ingooigem de situatie wat in evenwicht te brengen , maar Davey wordt nauwelijks gesolliciteerd.
Rust 0-0
Na de pauze, (en diegenen die te lang de warme kantine hadden opgezocht dreigen deze razendsnelle spelfazen te hebben gemist,) is er meer animo.
In de eerste minuut is er al een heet standje voor het doel van Toekomst maar de kopbal gaat over. Amper twee minuten later trillen de netten van Toekomst wel. Met drie spelers lijkt Ingooigem door de buitenspelval te glippen, Davey wordt omspeelt en iedereen denkt dat Toekomst op achtervolgen aangewezen is, maar dit is zonder de ref gerekend die de doelpuntenmaker Damman(I) terugfluit voor allicht voorafgaand positiebuitenspel..
Toekomst lijkt danig van slag dat een minuut later Rigolle opnieuw alleen op Davey af mag Davey verkleint echter goed zijn hoek en de kans gaat in het zijnet.
Toekomst kraakt dan denkt iedereen, maar net dan wordt er een mooie aanval ineen gezet, een voorzet van Hinnens gaat voorbij iedereen, behalve Vandorpe die de doelman tegenvoets en binnenkant paal te grazen neemt 1-0 voor Toekomst.
En wat kan voetbal toch op en neer gaan want nauwelijks weer een minuut later staan de bordjes terug gelijk. Een gelijkaardige faze aan de overkant, waarbij Merveille ipv te ontzetten op de bal trapt en nu mag Damman echt zijn goaltje vieren. 1-1.
Na die dolle aanvangsminuten, viel er niet meer te noteren tot aan de 67ste minuut waarbij Vandorpe, Hinnens bereikt met een afgeweken voorzet, maar het harde schot belandt in het zijnet. Ook Ingooigem verhitte nog wat de emoties met een paar schermutselingen in het strafschopgebied, maar Davey kon tot tweemaal redding brengen. Bijna verraste Merveille zijn eigen doelman toen die een gevaarlijke voorzet moest ontzetten, maar echt verdiend zou een tweede treffer van Ingooigem niet zijn. Niet dat Toekomst zich bij deze stand wou neerleggen want de mooiste kans was nog voor Sasim, die een mooie combinatie van de eveneens ingevallen Roelens en Vandorpe, net niet kon afronden. De Ingooigemse goalie en deklat hielden toekomst van een overwinning en de leidersplaats, maar als we eerlijk mogen zijn oververdiend zou dit niet geweest zijn.
Bedankt aan Danny voor het verslag !!
Vanaf heden volgen we ook de duiveltjes van toekomst ... (via verslaggever Gino Pille)
VK Ieper-KFC Toekomst 11-8
Ieper dacht dat het net als in de heen match over toekomst ging heenlopen maar de jongens uit menen brachten schitterend voetbal en kwamen zelfs op voorsprong (3-4)De scheids stak een handje toe en ieper kon zo de zege veilig stellen.Toekomst deed ieper bibberen en er stak misschien wel iets meer in.
Toekomst startte met Graveline in de elf, in plaats van de geschorste Hinnens. 't Dorp startte met de wind in de rug en probeerde onmiddellijk druk te zetten op de Otegemse verdediging. Het was Otegem die via Balcaen het eerste schot naar doel loste. Op vrije trap van Vanhaverbeke kon Vervaeke net niet aan de bal, die voorlangs ging. Vijf minuten later kon Vandendorpe op links doorzetten en de bal voor doel trekken. Llopis nam in één tijd over en de bal werd in corner gewerkt. Het was een kwartier wachten op een nieuwe kans.... Beide ploegen konden geen echte actie op de mat leggen. tot in de '37 ste minuut was het windstil (wat kansen betreft dan wel é). Toen kon Soit Vandendorpe zich nog eens doorzetten op links... Zijn knappe voorzet kon door Llopis in 2 tijden binnengewerkt worden. Toekomst 0 - 1 voor op de eerste echte aanval van de partij. De Otegemse reactie bleef niet uit. De resterende vijf minuten had Toekomst het warm en lastig. Een schot van Balcaen kon Debeuf in corner werken. Op die corner kon diezelfde Balcaen de bal inkoppen. Tricquet stond gelukkig op de goede plaats en werkte de bal weg van de lijn.
Ruststand : 0 - 1
Na de rust kon Otegem misschien wel profiteren van de wind.Toekomst bracht echter de eerste gevaarlijke acties.... Llopis gaf de bal iets te veel kracht mee voor de goedgevolgde Vandendorpe, iets later kon Llopis de bal op het goede moment inspelen op Lazou die op de Otegemse goallie besloot. Diezelfde Lazou kon met een omhaal de bal juist niet tussen de palen mikken. Aan de andere kant kon Laevens Debeuf op de proef stellen. Het spel ging goed op en neer en de kansen die we in de eerste helft misten kwamen nu aan de lopende band... Vanhaverbeke kon een strakke voorzet vanop links versturen naar Llopis, die in één tijd naast besloot. In de 56ste minuut kon Goesaert zich doorzetten vanop de eigen helft, Hij bleef maar doorgaan en besloot met een loeier in de winkelhaak. Debeuf redde subliem en tikte de bal tegen de deklat. De teruggekaatste bal kon in doel gewerkt worden, maar werd afgekeurd door positiebuitenspel (?). Op de tegenstoot kon toekomst de score uitbreiden. Vervaeke kon aan de eerste paal een parel van een hoekschop keihard inkoppen. 0 - 2 voor Toekomst. Toen Laevens,Ghesquiere en Poublon geel kregen door protest hadden wij de betere kaarten in handen en konden we het slim uitspelen.... Het was nog 25 minuten te spelen en de Otegemse trainer Coestier speelde alles op alles en zette een 3e spits op het veld, Dozie kwam Vermeire vervangen. 1 minuut later mocht Temperman(Menen) zich gaan douchen. hij kreeg de rode lap toen hij een bal met de hand van de lijn wegwerkte. Op de daaropvolgende penalty maakte Laevens er 1 - 2 van. Een keerpunt in de match .... Nadat Debeuf een schot van Braeckeveld onschadelijk maakte, kon Lazou op een sterke combinatie afgezonderd worden op links. Hij kon vrij naar de doelman oprukken doch werd al of niet getackeld juist voor de 16 van Otegem. De ref liet doorspelen en Otegem stelde op de counter de bordjes in evenwicht. Dozie kon aan de 2e paal de 2-2 binnenschuiven. In plaats van 1 - 3 werd het 2 - 2. En Otegem ging met 11 tegen 10 en de wind in de rug nog meer doordrukken. Toekomst speelde te dicht bij eigen doel en zocht wat het eigenlijk niet verdiende.... Dozie en Balcaen namen de toekomstdefensie te grazen en konden alleen op Debeuf afgaan. Beiden vergaten niet van te scoren en brachten in 2 minuten Otegem van 2 - 2 naar 4 -2. Toekomst probeerde nog maar het kalf was verdronken.... Jammer dat we deze voorsprong uit handen hebben gegeven ....
Ook onze eerste plaats moeten we afstaan aan Wervik, die 2 - 1 won tegen Stasegem ...
We blijven 2e en verdedigen zondag deze 2e plaats tegen Ingooigem ...
Toekomst 1 op 12 in laatste 4 matchen... Ook Otegem wint met 4 - 2 na 0 - 2 voorsprong..... Wervik neemt de nr 1 plaats over in de rangschikking
Geboren om 5 maart 1983, en 12 jaar lang in Ieper gewoond bij zijn ouders. Op 12 jarige leeftijd verhuisde hij naar Ardooie, en verbleef ook nog in Beveren en Roeselare.
Nu woont hij samen met zijn vriendin Vanessa in Rumbeke. Manu verteld : Ja, we hebben zopas een stukje grond gekocht en zullen weldra ons eigen huis bouwen, ik kijk er al naar uit.
Emmanuel studeerde achtereenvolgens in het St. Vincentius College in Ieper, Moderne Talen in Roeselare en behaalde op 21 jarige leeftijd zijn diploma Communicatiewetenschappen aan het HIEPSO in Kortrijk. Ik had er dan eventjes genoeg van en nam een sabatjaar, mij eens goe amuseren Ik ben dan beginnen werken bij Colora in Roeselare.
Ben jij dan een kleurenexpert,Manu? Hmm, da kan je niet echt zo noemen, met een geleerd woord noemen ze da kleurenconsulent, Colora is specialist in verfsystemen.
Hoe begon je voetbalcarrièrre ?
Wel, ik heb tot de kadetten in Ieper gespeeld, daarna 4j jeugdopleiding bij SK Roeselare, Op 16jarige leeftijd stapt ik over naar Dosko Beveren. Door knieproblemen bleef ik dan 2 jaar inactief en begon opnieuw in Boezinge. Verleden jaar speelde ik dan bij Kruiseke, achter de spitsen En nu, ja nu zit ik hier. Ik moet zeggen dat Eddy Verbeeck een topper als trainer is...
Heb je naast het voetbal nog andere hobbies ?
Eigenlijk niet, mijn werk neemt veel tijd in beslag en het voetbal is mijn uitlaatklep, en ik moet nog een beetje tijd maken voor mijn vriendinneke ook, niet ?
Wat lust je naast het voetbal nog ?
Hmm, In de muziekwereld hou ik van trance,retro maar ook U2. Na de match is mijn favoriete drank een Calsbergh uit de fles, en mijn one-night-stand zou ik wel eens in boxershort meedoen naar een zonovergoten eiland
Wie is dan de one-night stand, Manu?
Guy Maes.
Emmanuel en Vanessa, vanuit ons toekomsthart wensen we jullie nog veel geluk toe, een pracht van een huis en nog vele jaartjes toekomstplezier .
Toekomst verdiend 1 - 1 gelijk tegen goed spelend Pittem. Wervik winnaar van deze zondag....
Toekomst begon aan de match zonder de geschorste Llopis. Graveline nam plaats op de bank. Toekomst startte tegen de wind in, maar creeërde toch het eerst gevaar. Een schot van Vanhaverbeke op een afgeweken bal kon keeper Hennebert in corner duwen. Op de 12e minuut kon Pittem op vrije trap een eerste keer de neus aan het venster steken. Vanbruaene knalde de bal hoog over. Op voorzet van Tricquet kon Vanmaelsaeke op de 15e minuut de bal net niet goed genoeg raken, de Pittemse keeper veroverde de bal en bracht de bal snel in het spel. Taillieu kon de bal meenemen en vrij aanleggen. Gedreven door de wind waaide de bal net over. Het spelbeeld ging goed op en neer en op een persoonlijke actie kon Vanhaverbeke aanleggen. Keeper Hennebert pakte klemvast. één minnut later moest Vervaeke met de kop in corner werken op een gevaarlijke voorzet van een schitterende linkerflank Claeys. Temperman kon zich in de 27 minuut doorzetten op rechts, zijn voorzet-schot moest Hennebert over de deklat in corner werken. Op de 30ste minuut was Pittem bijna op voorsprong gekomen. Een actie van Tahiri en Claeys op links kon aan de tweede paal ingekopt worden door Baert, doch zijn kopbal ging naast. Vanpoucke (Pittem) probeerde het met een schot, maar deze ging over. Opnieuw kon Claeys zich doorzetten op links, zijn voorzet belandde bij Taillieu, die Merveille in de wind zette en krachtig uithaalde, Debeuf redde in 2 keer. Toekomst kon tegen de wind in nog weinig dreigen, het was Pittem die 5 minuten voor het rust via Santens het dichtst bij de openingstreffer kwam.... Toekomst hield de 0 tegen de wind in ....
Ruststand : 0 - 0
De tweede helft was pas begonnen, toen Vandendorpe een schitterende voorzet verstuurde naar Lazou, jammer dat Fré geen schot probeerde.... zijn voorzet belandde in een Pittemse voet. Vandemaele kon enkele minuten later met een gevaarlijke kopbal Debeuf op de proef stellen. Op minuut 50 kon Pittem iets te gemakkellijk uitvoetballen. Een gemeten voorzet van Denoo kwam op rechts bij Baert. Die aarzelde niet en besloot in de winkelhaak. Debeuf gezien en toekomst 0 - 1 achter. In een hevige stortvlaag moest Toekomst op zoek naar de gelijkmaker... Toekomst moest nu wel meer druk naar voor zetten, en dat deed het ook. Temperman kon met een schot dreigen, Vanhaverbeke deed het zelfde maar de keeper redde in corner. Sasim kwam de aanval versterken. Maar het was Pittem die bijna 0 - 2 voorkwam. De man van de match, Claeys kon een gemeten voorzet vanop links versturen naar Baert, die naast besloot... De ingevallen Sasim schoot in de 69ste minuut nipt naast, twee minuten later mocht Vandendorpe een corner trappen na een prachtige actie van Vanhaverbeke-Hinnens. Op die corner kon onze libero Vervaeke de gelijkmaker aan de eerste paal binnenkoppen. Toekomst verdiend 1 - 1. Het laatste kwartier waren de kansen schaars. Pittem verdedigde zijn punt en toekomst kon niet meer voor het nodige gevaar zorgen. Enkel het schot van Vervaeke op de paal verdiende iets meer....
Pittem en Toekomst waren beiden tevreden met het behaalde punt....
Toekomst behoudt de leiderplaats met 2 punten voor op Ingooigem en Wervik....
Reserven laten een 4-2 ruststand uit handen glippen tegen Dadizele (4-4)
Danny Depaepe, scoorde het derde doelpunt..
Onze Toekomst reserven hebben een riante voorsprong uit handen laten glippen. Met de wind in de rug kon het met doelpunten van Glorieux,Depaepe(penalty), Hanssens en een own-goal uitlopen. Tegen de wind kon toekomst geen vuist meer maken en liet de 3e laatst geklasseerde Dadizele langszij komen. Jammer van de verloren punten ...
De reserven mogen nu rusten en in winterstop gaan. Als leider gaan ze 2008 tegemoet .... Proficiat en doe zo voort....
01-12-2007
Wie wordt de speler van deze zondag "In the picture"... een tipje
Dit is zijn voorbeeld ...
zondagwedstrijden
Zondag spelen de zowel de reserven als de eerste ploeg op eigen veld....
De reserven nemen het op tegen Dadizele (10e in de rangschikking) en verdedigen hun eerste plaats in de rangschikking
De eerste ploeg neemt het op tegen Pittem. Ook hier snakken de beide ploegen achter een overwinning, na 2 nederlagen op rij. Toekomst verdedigt ook nog zijn eerste plaats.. Kunnen wij herfstkampioen worden ...
Met matchen tegen Pittem,Otegem en Ingooigem voor de winterstop is dit niet zo evident ...
Supporter op post !!!
25-11-2007
Toekomst verliest 2e match op rij. Lendelede - Toekomst 2 - 1
Matthias, zijn doelpunt volstond niet voor de winst...
Toekomst begon zonder de geelgeschorste Ollivier Vervaeke. Guy Maes stond op de libero, Llopis startte op de bank, Vanmaelsaeke mocht in de diepe spits beginnen
toekomst begon het best aan de wedstrijd en kon al na twee minuten de stand geopend hebben. Een ingestudeerde vrije trap belandde bij Graveline, die de voorzet net niet bij een toekomstspeler kon brengen, weg kans. Maar Lendelede liet zich niet doen, en één minuut later kon Vandamme de bal met het hoofd bijna inkoppen. Diezelfde Vandamme haalde twee minuten later met een knap schot uit, Debeuf bracht redding. Op de tiende minuut kon Vandendorpe een assist versturen naar Vanhaverbeke, de goeduitgekomen Deltour kon de bal in corner werken. Het spelbeeld ging goed op en beide ploegen gingen op zoek naar de openingstreffer, We waren een kwartier ver tot Vandendorpe een vrije trap van op rechts voor doel zwiepte. Matthias Vanmaelsaeke kon de bal met de voet meenemen en scoorde vervolgens met het hoofd.... 0 - 1 voor toekomst. Toekomst verdiende de voorsprong na een goede eerste twintig minuten en gestart tegen de wind in.
Maar Lendelede liet zich zeker en vast niet wegspelen, integendeel. Na het doelpunt en tegen de wind in kroop Toekomst terug op eigen helft en zo kon de thuisploeg nu en dan eens gevaarlijk dreigen. Zowel Accou als Guillemyn konden gevaarlijk aanleggen, telkens bracht Debeuf redding. Op de '45 kon Verhulst bijna de gelijkmak inkoppen, doch opnieuw stond Debeuf goed te keepen....
Ruststand : 0 - 1
Toekomst probeerde de voorsprong te behouden, maar kon zijn stempel nooit zetten op de tweede wedstrijdhelft. Het was Lendelede die de gevaarlijkste acties opzette... We waren een kwartier ver in de tweede helft toen Lendelede een doelpunt afgekeurd zag wegens voorafgaandelijke duwfout op de keeper. Vier minuten later kon Vandenheere zich mooi vrijdraaien van Lazou,zijn schot ging voorlangs. Toekomst moest wachten tot de '68 minuut om nog een aan het Lendeleedse doel te raken. De pas ingevallen Llopis kon niet genoeg kracht zetten met zijn hoofd. Op de tegenaaval stond de man in het zwart een 'onnodige" vrije trap toe aan Lendelede. Die werd genomen, en volgens de man in het zwart tikte een Toekomstspeler de bal met een hand aan. Resultaat : 1 - 1 op penalty, omgezet door Verhulst. Toekomst gaf tot dan niet zo veel open kansen prijs, maar Lendelede verdiende deze gelijkmaker. Ondertussen kreeg Llopis een gele kaart voor een lichte fout op de laatste man. Toekomst kon te weinig druk naar voren zetten en kwam dan logischerwijze nooit gevaarlijk opzetten. Lendelede daartegenover kon met snedige acties en enkele voorzetten vanop de rechterkant dreigend opzetten. Maar tot scoren kwam het nog niet. Toekomst verdiende op de 77 minuut nog een penalty, na handsspel van een Lendeleedse spelers, doch de man in et zwart weigerde de bal op de stip te leggen. Op de hieropvolgende actie kwam Lendelede 2 - 1 voor. Verhulst had ruimte en tijd om de bal in de hoek te plaatsen en zo de tweede van de namiddag te potten. Alsof de achterstand nog niet genoeg was, kreeg de ingevallen Llopis een tweede geel kartonneke.... Hij mocht zich aan douchen. Toekomst kon niet veel meer dreigen, een schot van Vandendorpe kon nog voor gevaar zorgen, meer niet....
De man in het zwart was vandaag misschien de pineut, maar we moeten niet alles op de leiding steken, wij speelden geen goede partij, konden geen goede combinaties op de mat leggen, en het ontbreekt ons in deze periode aan creativiteit en misschien enige frisheid....
Maar we blijven nog altijd op kop van 3e provinciale C, Zondag moeten we het geweer van schouder veranderen .... en weer met de overwinning aanknopen.....
Tot zondag ....
Toekomstreserven winnen met 6 - 0 tegen Rekkem
Toekomstreserven hebben hun zondagpartij gewonnen tegen Rekkem SPort Rekkem stond met zijn 8en op het veld
Sasim (3), Xavier Delhalle (2) en Andy Neels scoorden