Vrijdag komt Essene naar Teralfene ( de school waar ik zit ) . En daar zit een tweeling en ik vind die niet zo plezant . Ik heb er al een nachtmerrie over gehad . Die NACHTMERRIE was ENG en VIES ( dat vind ik ) . DAT IS EEEEEEERRRRRRGGGGG !!!!!!!!!! Een nachtmerrie over die tweeling .
Het is vandaag vrijdag , dus je weet wat dat betekend . MORGEN GA IK OP SKIREIS !!!!!! WOEHOE !!!!! En mijn BFF ( Margot ) gaat ook mee !!! En PAPA , ILSE ,... Als jullie een brief schrijven doe er dan een fotootje bij van Seppe ! Ok ? Ik ga iedereen missen ( vrienden , familie ,... ) .
Gisteren zijn Margot en ik naar de kermis gegaan was echt leuk . We zijn in de Breakdance , de Crazy Dance , de Take Off , de Wild Mouse , de Cake Walk en de Dansende Bootjes geweest . En de zelfde dag om 19:30 u zijn we naar de Chinees geweest ( lekker eten ) . Om 22 u waren we naar huis gegaan . Het was heel leuk !!!!
Ik heb iets leuks gedaan in de klas , ik heb met paint en tux paint gewerkt is echt leuk en ik had een grappige cartoon gemaakt op tux paint . Is echt TOF !!!!!!!!!!!!!!
Nog een paar weetjes over mij . Ik hou heel veel van zangers ( Jonas Brothers , ... ) en acteurs ( Dylan en Cole Sprouse ,...) . Mijn hobby is dansen de dansstijl da ik doe is Hiphop . Is heel leuk . Ik ben niet zo dol op school ( normaal ) . Ben nu een beetje ziekjes . Maar ik zal wel vlug genezen ok .
Ik kan nie wachten tot morgen en ik kan ook nie wachten tot mijn verjaardag maar morgen is het nie mijn verjaardag het is ... DINSDAG joepie !!!!!!!! Voor de kinderen van mijn klas en voor de andere nog veel plezier voor de laatste daagjes van de kerstvakantie . En ik mis jullie vrienden !!!!!!
Voor de Jonas Broters fans . I have a question ( ik heb een vraag ) : weten jullie wanneer de Jonas Brothers weer gaan optreden in het Sportpaleis van Antwerpen . Zet een reactie als je het weet . Ok
Gedicht : Ook al hebben we nu kerstvakantie , ik wil je wat vertellen meester . Ik wil je iets speciaals wensen , maar alleen een kaartje vind ik suf . Vandaar dat ik dit gedicht helemaal opdraag aan jou en je nu met de kerst wil vertellen je bent de allerbeste meester !!!
De proefwerken is eindelijk gedaan . Ik heb goeie punten . En nu is het KERSTVAKANTIE !!!!! Joepie , 2 weken geen school . En vanavond mogen ik en mijn broer onze cadeautjes openmaken . Het is vandaag kerstavond er liggen veel cadeautjes onder de kerstboom . GEEN HUISWERK . Nog leuker geen werk voor tijdens de vakantie . En het is bijna mijn verjaardag nog 18 dagen en ik word 12 .