INFO !!!
Het 6 Landen Tornooi komt eraan. Dit prestigieus tornooi met een rijkgevulde geschiedenis ondertussen, zal dit jaar in Spanje worden gespeeld.
Wat ooit begon met 4 landen, is nu het tornooi stilaan gegroeid tot een jaarlijkse deelname van 6 landen, namelijk met Belgie, Duitsland, Luxemburg, Zwitserland, Nederland en Spanje. Dit jaar is dus Spanje het gastland. Ze nodigen de andere nationale delegaties uit, om mee te strijden voor de beker, op de speelvelden van Canet de Mar in het Catalaanse Barcelona. Vorig jaar werd er in Duitsland (Hainburg) gespeeld en won Spanje dit tornooi voor de 2de keer gelijk aan evenveel deelnames. Voor onze Belgische delegatie van spelers is dit de enige verplaatsing die ze moeten doen met het vliegtuig.
Het tornooi zal doorgaan op de datums van 21-22 en 23 juni 2019. Er word op het tornooi aan 4 disciplines deelgenomen.
Individueel - Doublette - Combine - Tir de precision.
Ondertussen heeft Gaby, onze coach van de nationale ploeg, een selectie gemaakt van 4 spelers die zullen deelnemen aan het tornooi.
Vassallo Salvatore
Holsbeek Frank
Tritsmans Jonathan
Viallant Jocelyn
We wensen alle spelers veel succes en alle geluk bij hun deelname aan dit mooi tornooi.
En niet te vergeten, een woord van dank, aan onze voorzitter van de Boulisten Club Tienen en President van de Belgische federatie, Clabots Gaby voor dit allemaal mogelijk te maken.
Het bestuur BCT.
|