Zaterdag 6 juli 2019 is onze 4de zaterdagwedstrijd van het jaar gespeeld. Met een opkomst van 10 spelers werden er de hele namiddag 3 wedstrijden gespeeld. Telkens een individuele en ook 2 doublettes.
Iets over 14h00 werd er gestart met rollen, kappen, meten, etc.
Na 18h00 werd het klassement opgemaakt door Gaby.
FRANK HOLSBEEK
OLIVIER JOUE
JONATHAN TRITSMANS
Gaby Clabots
Salvatore Vassallo
Marcel Kempeneers
Rob Thomas
Phillippe Cultiaux
Jocelyn Viallant
Desire Willems
Proficiat Frank met het behalen van de 1ste plaats.
Na afloop kon iedereen, na de bekendmaking van het klassement, zijn prijs afhalen.
Deze behaalde resultaten tellen mee voor het jaarklassement !!!
Volgende afspraak is zaterdag 3 augustus 2019. We verwelkomen jullie weer graag voor onze zaterdagwedstrijd 5
Zaterdag 6 juli 2019 spelen we onze 4de zaterdagwedstrijd van het jaar. Bij deze wedstrijd zijn er weer prijzen te winnen en kan men ook weer spelen voor het jaarklassement.
Het lokaal zal open zijn vanaf 13h00 tot 19h00
Inschrijven voor de wedstrijd vanaf 13h30
Deelnemen kost 2,5
Aanvang 14h00
Einde 18h00
3 wedstrijden (met loting) van 1h of behalen van 13 ptn.
Iedere speler ontvangt na afloop een prijs.
Behaalde resultaten tellen mee voor het jaarklassement.
Op zondag 30 juni 2019 is onze 3de klassieker "Blanke Stad" van het seizoen gespeeld. Een tornooi dat gespeeld wordt in vaste doublettes. De hele namiddag speelden we met een vaste teammaat. Nadat de loting bekend was, werd het tornooi om 14h00 in gang gefloten door onze voorzitter Gaby. Het beloofde leuke en spannende wedstrijden te worden. Onder een stralende zon en warme temperaturen moesten de spelers zien het hoofd koel te houden om zich te kunnen plaatsen voor de finales.
Met 8 doublettes was het speelveld goed bezet.
Frank Holsbeek - Olivier Joue
Toto Vassallo - Gaby Clabots
Jocelyn Viallant - Jonathan Tritsmans
Geert van Langehove - Rudi van Hove
Luc Hoylaerts - Daniel Craninckx
Jokke Leroy - Eddy Luckermans
Willem Quintens - Phillippe Cultiaux
Jarne Alen - Thierry Alen
Zij allemaal hadden 3 wedtrijden te spelen. Na de puntentelling van 3 wedstrijden speelden de 4 beste doublettes de finales.
De finales voor plaats 3 en 4 ging tussen Jocelyn - Jonathan en Geert - Rudi. Na een wedstrijd van ongeveer 2 uur waren Jocelyn en Jonathan zeker van hun 3de plaats.
De finale van de dag ging tussen Frank - Olivier en Toto - Gaby. Een spannende finale vol emotie en spanning, maar uiteindelijk bleek dat Frank en Olivier de winnaars waren van dit tornooi. Het enige team dat al hun wedstrijden hadden gewonnen.
Een dikke proficiat aan Frank Holsbeek en Olivier Joue met het behaalde resultaat.
Aan alle teams, proficiat met de behaalde resultaten.
Vanaf 17h00 kon men dit jaar ook Spaghetti bolognaise eten a volonté voor een prijsje van 10 aangevuld met kaas en brood.
Zij die dit in goede banen hebben geleid zijn Chantal en Linda die de hulp hebben gekregen van Patricia (Mevr. Craninckx).
Van harte bedankt dames (jullie zijn onmisbaar op deze dagen)