Een nieuwe dag met nieuwe gebeurtenissen.
Elke dag begint en eindigt helemaal anders. Soms op een manier die je helemaal niet had gewilt. Net zoals mijn dag.
Er veranderen heel wat dingen wanneer je het besluit neemt om met iemand samen te gaan wonen. Soms stel je je wel eens vragen of het wel een goed idee was, en andere dagen lijkt het dan weer een beetje hemel op aarde.
Mijn vriendin is iemand heel speciaal. Moeilijk te doorgronden en heel introvert. Dit maakt een conversatie soms echt wel moeilijk.
Liefde maakt een belangrijk deel uit in mijn leven. Het is tevens ook mijn meest zwakke punt. Mensen kunnen er mij op pakken. Er gebruik van maken. Ik zeg vaak als eerste sorry en ik slaag vaak dicht. Voor vrouwen lijkt het in het begin steeds zoals ze het willen hebben. Een man die de was en de plas doet. Niet tegenspreekt.
Ik wil niet zeggen dat ik een watje ben. Ik heb heel veel geleerd uit mijn vorige relatie. Maar ik blijf wie ik ben. Ik heb, als ik me niet vergis, heel wat mensenkennis. En dat werkt ook wat in mijn voordeel. Maar ik ben, zoals ik me voel, een verloren ziel. Er kan geen liefde zijn zonder haat. Net zoals er geen positieve dingen in het leven kunnen zijn zonder de negatieve.
Wanneer je mensen soms vraagt of ze een man of vrouw, waar ze gedurende jaren een relatie mee hebben gehad, vraagt of ze die mensen nog graag zien. Dan krijg je vaak te horen dat dit niet zo is. Of dat ze die mensen nooit echt graag gezien hebben.
Wel daar geloof ik helemaal niets van. Ik kan, met een gerust hart, vertellen dat ik mijn vorige vriendin heel graag gezien heb. De liefde die ik voor haar voelde was geen fout. De blindheid die het veroorzaakte was het probleem. Toch bij mij.
Liefde is relatief. Ieder geeft er zijn betekenis aan. Ik zou niet kunnen leven zonder liefde. Veel mensen hopelijk niet. Als we gaan stoppen met onze medemens graag te zien... Dan bestaan we niet meer. Het maakt ons vaak tot wie we zijn... als individu.
Peace
Thomas
26-11-2015, 16:38
Geschreven door Thomas 
|