tho's site
info en weetjes...
Inhoud blog
  • KLEINE BRANDBLUSMIDDELEN......
  • Even bijbenen hé...
  • Wij wonen samen!!
  • Een beetje nieuws over mezelf!!
  • zalige zondag, elke zondag in Charlatan Gent
    Zoeken in blog

    toffe sites en interesses
  • threedaysoff
  • cafe video gent
  • café charlatan gent
  • Aquaflam
  • rockoco
  • boomtown live gentse feesten
  • supermonitormixer beo...
  • vijverfestival dilbeek
  • xl video
    Archief per week
  • 18/09-24/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 26/09-02/10 2005
    Foto
    Foto
    Hier allerlei weetjes van mezelf en gent...
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    keep on rocking in the free world
    09-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Even bijbenen hé...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hey beste Tho-siders,

    Jawel jawel de vakantie-feest en festival maanden zijn weer eens voorbij, namelijk juli en augustus zijn toch de zware maanden voor de echte festivalgangers en zeker voor de schoolgaanden onder hen die nu toch zeker een 1000euro kwijt zijn aan die dure festivallekes.
    Maar kom, hopelijk hebben ze van al die uitstapkes kunnen genieten en hebben ze vooral hun favoriete groepkes kunnen zien... .
    Zo hebben wij ook enkele festivallekes kunnen meepikken waar we door mijn broer Jeroen met zijn duzend connecties en/of mijn lieftallige schoonbroer Beo toch altijd aan backstagepaskes geraakt zijn...Waarvoor dank natuurlijk!! Zo zijn  we enkele dagen naar de Lokerse Feesten geweest waar we met volle teugen konden genieten van enkele stevige groepen afgewisseld met mensen die op een podium probeerden te staan en een act naar voor probeerden te brengen maar er spijtig genoeg nog niet in slaagden...We hadden daar zeer goeie plaatsen, we konden kijken vanaan de PA tent in het vrolijk bijzijn van Frank ( die daar de PA onder controle hield met hulp van chocolade en koffie terwijl hij nog eens trok van zijn sigaret om deze 3 smaken in 1 keer te proeven, en ik kan je aanraden dit ook te doen...Het is lekker!!)
    Cisje en ik zijn dan ook via deze connectiewegen naar  Feest in het park in Oudenaarde geweest waar we vrijdag al even gaan piepen zijn in de vip en backstage, dat we toch al een overzichtje hadden over het unieke festivalterrein om zaterdag direct onze weg te vinden op deze bizarre site.
    We brachten de avond door met mijn rechtstreekse baas en zijn vrouw met wie we de volle 5 uur genoten van goed gezelschap, het eten in de Vip en daarna ontelbaar vele colakes en koffiekes in de backstage. Dit noemt men dan een geslaagde avond... .
    Maar goed goed we zijn ze gemakkelijk en goedgezind doorgezwommen die 2 maandjes van leren samenwonen, het lukt hier aardig goed in ons appartementje...!!

    Tot de volgende,

    Tho

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-09-2006, 11:58 geschreven door tho  
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek
  • Gelukkig Nieuwjaar
  • elaba
  • moeder
  • Groetjes
  • Fré

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Cisje, de vrouw van men leven!!
    Zoeken met Google


    Zoeken in blog

    Over mijzelf
    Ik ben thomas vereecke
    Ik ben een man en woon in gent (belgie) en mijn beroep is brandblusapparatentechnieker.
    Ik ben geboren op 22/04/1975 en ben nu dus 50 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: sport, muziek, festivals en mijn lief.
    puur leven op alle vlak is waar ik van hou!!
    Blog als favoriet !
    websitedesign: THO

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs