De SemiAutobiographicalScout hier. Aaaah, eindelijk een gewone vergadering op zondag. Voor velen de eerste keer dat ze een volledig zondag op den doren doorbrengen en voor iedereen de eerste keer in ons nieuwe lokaal. Vandaag gaan we elkaar echt beter leren kennen. Dingen die nog niemand wist gaan naar boven komen. Het is belangrijk dat je iedereen goed kent zodat je weet wat je aan elkaar hebt en dat je op elkaar kan rekenen. Een vertrouwensband is het belangrijkste ter wereld en wordt ook niet gecreëerd in 1 dag, net zoals Rome niet werd gebouwd in 1 dag. Vandaag is dus maar een start van de opbouw van een ijzersterke vertrouwensband die niet stukgemaakt kan worden!
De SemiAutobiographicalScouts hier! Kikkerdag, hoogdag voor iedereen die 70+ is. Dit jaar moeten jullie niet meer gezellig tussen de oudjes gaan zitten maar krijgen jullie de eer om signalisatiebord te spelen en de carpooltrein op zijn weg te begeleiden naar de eindbestemming. Dit jaar de 56ste editie (denk ik). Een oude traditie die al bestaand van LANG voordat jullie werden geboren en misschien zelfs al bestond voordat jullie ouders waren geboren! Het is een traditie die we in ere moeten houden, want stel je eens voor dat jijzelf over 60 jaar op kikkerdag kan gaan met al je scoutsvrienden van vroeger. Daar kijk ik al vast naar uit!
Meer info over waar en wanneer jullie verwacht worden, volgt nog. Maar bereid je al maar voor dat her vroeg dag wordt.
De SemiAutobiographicalScout hier! Je weet vast nog wel hoe ik het 2 weken geleden had over die vertrouwensband. Vandaag wordt deze getest op zijn sterkte. Wie kan er goed liegen, wie kent zijn medejinners het beste en ziet wanneer een ander aan het liegen is? Wie kan het spel saboteren zonder op te vallen? Dat gaan we vandaag allemaal te weten komen op in het grote mol-spel. Zeer belangrijk om te weten is dat tijdens dit spel er vriendschappen kapot kunnen gaan door valse beloftes, wees dus gewaarschuwd en maak elke leugen een berekende leugen die jullie vriendschap niet in het gevaar zal brengen.
De SemiAutobiographicalScout hier! "I volunteer as a triburte! I volunteer!" De dappere woorden die Katniss Everdeen riep toen ze hoorde dat haar kleine zusje Primrose werd opgeroepen om deel te nemen aan de jaarlijkse Hungergames. Dit jaar worden de deelnemers geselecteerd uit de doelgroep: leden van de scouts geboren in het jaar 2000 (jullie dus :o). Bereid je al maar voor op een epische strijd in de Hungerpuzzles Arena. Het is namelijk de 80ste editie dus dat wilt zeggen dat het een speciale editie is. Vandaar ook de 'puzzles'. Het gaat een Hungergame zijn zoals nog nooit tevoren is gezien!
De SemiAutobiographicalScout hier! Wie klassieke scoutsspelen zegt, denkt: dikke berta, dikke pik, tik-tak-boem, pang-pang, kat-en-muis, gekruiste-vlaggenstok, vleeshoop, touwtrekken en zo veel meer. Deze zondag wordt een honorade aan de jaren ervaring die we hebben opgedaan in de voorbije scoutsjaren. Vandaag laten we ons nog eens volledig gaan in de über-klasssieke scoutsspelen en eindigen we met een minder klassiek scoutsspel: het BAARSPEL ! :o !
De SemiAutobiographicalScout hier! Nog geen 2 dagen gelden vond onze EPISCHE jinfuif plaats. Waarschijnlijk zijn we nog de laatste rekeningetjes aan het betalen en de floes aan het tellen. Weer een stapje dichterbij onze eindbestemming, HET KAMP. Omdat we al een drukke vrijdagavond achter de rug hebben, gaan we het vandaag kalm en rustig doen. Iedereen die wil kan dus komen chillen. Pannekoekske bakken, kubbke leggen, cola'ke drinken. Zekerwelll
De SemiAutobiographicalScout hier! Het jaarlijkse eetfeest vindt ook dit jaar weer plaats (aangezien het jaarlijks is xp). Na 3 jaar hard werken in de zaal of ploeteren tussen de vuile borden, is er dit jaar een ander taakje voor jullie weggelegd. Nadat de givers hun best hebben gedaan, komen wij tot de rescue om de laatste afwas te doen en de zaal te kuisen. Meer info volgt nog!
De SemiAutobiographicalScout hier! Een jaar in het beleid van Trump en de wereld bestaat nog, Maar niet dankzij hem. Het milieu lijdt enorm onder zijn gewin door zijn volledige ontkenning van de opwarming van het klimaat. Gelukkig zijn er nog organisaties als Scouts Herent die zich jaarlijks inzetten voor het milieu. In deze drukke maatschappij waar tijdsdruk even aanwezig is als luchtvervuiling, is het belangrijk om onze lucht proper te houden. Het Amazonewoud zijn de longen van de aarde omdat ze CO2 omzetten in zuurstof. Je kan dus al wel raden wat wij gaan doen ;-)
De SemiAutobiographicalScout hier! Sinterklaas kapoentje. Gooi wat in mijn schoentje. Gooi wat in mijn laarsje. Danku, Sinterklaasje. Onze Spaanse vriend van Turkse origine komt met zijn pieten weer eens naar het Belgenland. Ik hoop dat jullie braaf zijn geweest want anders in de zak! Schrijf jullie mooiste brief en neem deze mee!
DEZE VERGADING IS VRIJDAG AVOND, meer info volgt nog voor uur en locatie!
8 dec ~/ VRIJE VERGADRING: OUTDOOR WINTERCINEMA /~
Hoi hoi,
De SemiAutobiographicalScout hier! Het zijn barre tijden voor ons allemaal. Wij hebben 1 000 000 deadlines die binnen moeten en daarnaast ook nog eens 1000 cursusen die we moeten leren. Ook voor jullie is het afzien met de aanstaande examens. EN dan is het nog eens koud en donker ook. Om toch wat te ontspannen gaan wij een outdoor winter cinema houden. Doe je dikste pullen aan en neem je fleesdekentjes mee. We maken het lekker gezellig!
DEZE VERGADING IS VRIJDAG AVOND OM 20u00 AAN DEN DOREN!
de SemiAutobiographicalScout hier! Verheugd dat ik aan mijn eerste blog kan beginnen en verheugd dat ik hem mag schrijven voor een fantastisch publiek. Jinners, geboren in het jaar 2000, het beste jaar van de 21e eeuw. Dit jaar wordt een inspirerend jaar vol avontuur, uitdagingen, leerrijke ervaringen en prachtige herinneringen die we voor altijd zullen koesteren. Dit jaar leer je niet alleen je mede-jinners beter kennen, maar ook jezelf. Je komt jezelf tegen en verandert je kijk op de wereld.
Gelukkig ben je niet alleen op deze reis want wij zijn er om jou te begeleiden. Je leest het goed, BEgeleiden. Jullie zullen zelf de handen uit de mouwen moeten steken en zelf dingen creëren, zelf een evenement op poten zetten en zelf een eindresultaat leveren waarop jullie trots zijn.
Doch moet je je geen zorgen maken. Naast al dat werken wordt er natuurlijk ook gewoon superveel gespeeld. Deze blog dient om een overzicht te bieden van onze zondagse afspraken en andere randactiviteiten! DUS: visit me weekly!