Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Thaise sferen

14-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mijn 41ste verjaardag om niet meer te vergeten
Khad gisteren nie veel meer goesting om nog te tokkelen op de computer,Khad gisteren een mooie verjaardag moet ik je zeggen en na zo veel eten was ik pompaf .begin s'morgens terug ontbijtje in ons hotel ,kheb wel wat pech want me familie is ier ook ,me cosientjes (jicht) moet weer lukken en dan nog op me verjaardag maar bon ,no problem behalve dak beetje sheef loop .Dan maar besloten een boottochtje te doen in de binnenwaters van Bangkok zo ne uurtje weg en Khannitha nog es rap de Boedha begroeten einde de boottocht en dan terug .Nog rap es binnen in de tou-com (groot electrozaak) me favoriete winkel ,en een beetje inkopen gedaan ,toen terug naar ons BIG hotel ,en toen ik in onze kamer kwam stond er een verrassing op de tafel een chocolade taart en een fruitmand ,TOF kadeautje van't hotel en zonder iets te zeggen he.Dan ons klaargemaakt om te gaan eten in 1 van de vele resturanten in de touwer ,groot Bufet en ja GROOT hoor ,ik kan bijna niet bedenken wat er niet aanwezig was zelfs stoofvlees ,indi's eten ,chinees, japanees ,europees ,italiaans ---ALLES---.
Toen we gedaan hadden met eten (achter vele schotel) wou ik naar het toilet en om daarna nog een desertje te eten ,maar Khannittha drong erop aan te wachten, plots speelde het plaatselijke orkestje het Happy Birthday lied en kwamen ze af met een taart ,Man wat een mooi moment ,deze staat terug gegrift in me geheugen hoor .Deze taart was ook nog me naam beschreven ,TOF ....toen ons bedtje in voor de laatste nacht in de Wolken ,wat een mooie Dag   
















14-01-2017 om 14:35 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
12-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vandaag het grote Bangkok
vandemorgend aangekomen in het oude station van Bangkok rond 8 uur ,het was redelijk fris op de trein ,maar toen we uitstapte kregen we de warmte over ons heen ,35 graadjes vandaag .
terug een tuck tuck op richting ons hotel ,"BAIYOKE SKY hotel" het 1 na grootste gebouw van Thailand  sedert nu pas. en het hoogste Hotel ter wereld ,zo ne 84 verdiepingen en 309 meters hoog .Wij verblijven op het 45ste verdiep ,het was me altijd al een droom om hier te verblijven en omdat het me verjaardag weldra is ,wilde ik toch eens een extra'tje hebben.
We verblijven hier 3 dagen .We hebben ook al es de sfeer gaan opsnuifen in de city .Tussen de vele wolkenkrabbers rondgewandeld en een dagtickette gekocht om met de bbs (de skytrain) een toertje te doen.Kheb hier al een 5 tal keer geweest maar verbaast me telkens terug hoe alles evalueert.
Morgend vroeg op om terug te ontbijten op het hoge dak van het gebouw, waar je een tal van etenwarens kan terug vinden.en dan eens naar de drijvende markt te gaan . kzal jullie nu laten en nog een beetje genieten van het mooie uitzicht hier ,Van het dak van de wereld .














12-01-2017 om 16:51 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde Chang-Mai en op weg naar Bangkok
Vandaag al laatste da  Chang-Mai gisteren en vandaag beetje rustiger geweest en uitgerust van de voorbije dagen want die Jungletocht heb ik toch serieus gevoeld aan me voeten ,dus dan enkele massages gedaan om tot me positieven te komen .toch wel nog beetje buitenrand bezocht van het oude stadsgedeelte .Vanmorgen dan opgestaan en onze bagage klaargemaakt ,en nog een laatste toer in het oude stadsgedeelte gedaan. Dan de tuck tuck op met onze valiezen en richting Station om de slaaptrein te nemen naar Bangkok,
Moet zeggen Chang Mai staat me helemaal aan en voor herhaling vatbaar .Punten op 10   : hotel 7 prijs kwaliteit in orde ,mooie kamers ,alleen een minpuntje we hadden geen resturant en moesten 200 meters verder om te ontbeiden , vriendelijk personeel ,sanitair in orde .Ligging 8  niet te druk en niet ver van het centrum dus ook geen lawaaihinder  , bezichtigheden en uitstappen 10 , 1woord het was de max ,het weer kon beter maar ja daar kan je nu eenmaal niets aandoen ,wel warm. Allee ons bedtje is nu gemaakt in de trein en gaan dromenland in .



















12-01-2017 om 08:55 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
09-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tocht in de jungle met vervolg afdaling mountenbike
Vanmorgend opgestaan met al redelijk warm weer ,de laatste dagen is het toch al warmer gisteren 30 graden en vandaag zelf tot 35 graden.
Vandaag terug de jungle in met een 5tal personen ,1 iemand australier,2 van denemarken,en een amerikaander. eerst met een busje naar een volgend punt waar we de fietsen konden gaan ophalen en ook de veiligheidsinstructies kregen door een engelse man ,vermoedelijk de baas van heel het spel.daarna terug de bergen in en dejungle in ,eerst hebben we gestapt in de jungle zo 11km en zeer stijl moet ik je zeggen ,twas zekers niet voor watjes op het laatste kroop ik bijna op handen en voeten tot het eindpunt kheb daar echt me zelf tegengekomen man man......eenmaal boven eerst es flink uitblazen en rap ne litertje water naar binnen. toen hebben we een stuk naar boven gereden waar we daar onze fietsen afhaalde van de pick up en ons klaarmaakte voor de rit naar beneden ,eenmaal rijdend naar beneden waren we allemaal verbaasd hoe snel en gevaarlijk het was ,er was al 1 iemand tegen de grond gesmakt ,we hadden al de tijd zeiden de intructeurs maar ja toch gaf het een enorme kick en was je rap over je eigen grens aant rijden ,dit was dan voor beginnelingen ,ja haloo!!!! en op het laatste  mochten we es proefen van een level hoger daar ben ik dan ook 2 maal over kop gegaan ,maar gelukkig goed gevallen en zonder letsels ,na 15 km te fietsen waren we aan onze laatste punt waar we met ze allen nog goed ge eten hebben en nog veel hebben naverteld ,moet zeggen dat ik kapot ben maar wilde perse hier nog alles neer tokken ,en nu slaapwaars en dromen van deze helse rit 
















09-01-2017 om 17:25 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bezoekje brandweer
hier enkele foto van de brandweer Chang Mai













09-01-2017 om 16:53 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.flight zepplin
nog niet veel tijd gehad om hier op deze tablet alles erop te zetten ,want gisteren was ik versleten van de zepplin flight .dus zet ik het erop van gisteren (zondag) ,smorgens terug vroeg op om te wachten op het busje dat me naar de jungle bracht ,khad wat tijd over en heb dan eerst even naar de plaatselijke brandweer gaan kijken 8 min van hier.toen rap terug naar het hotel en het busje op met de groep van 7 personen richting jungle.
Het was een zeer stijle bekliming met het busje tot we bijna boven de berg waren.eenmaal boven ,werden we voorzien van onze valbescherming en helm, nog rap even de veiligheidsinstruckties en dan richting 1ste platform met ons 7 ,en 3 instruckteurs die graag es een grapje maakten met ons ,al rap waren we van de ene kick naar de andere aant gaan kabels van 400 meters lang vliegend door de jungle en sprongen naar beneden van vele meters hoog ,platform na platform denk zo ne stuk of 50 tot de laatste happy end .kmoet zeggen 1 van me beste belevenissen tot nu toe maar vandaag was me dit er nog ene  zie verder.......








09-01-2017 om 16:19 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
07-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wat phrathat doi suthep
vandaag vroeg uit de veren om terug een toeristich toer te doen,
We waren met 9tal man met een minibusje ,eerst hebben we een dorpje bezocht in het gebergte van chang mai ,waar je  vanalles kon kopen zoals diamanten, koffie en allerlei trationele kledij  ,na 30 tal minutje zijn we terug het busje in gekropen richting een tempel Wat Phrathat doi suthep ,waar we een hoge en lange trap moesten beklimmen waar we toen een boedishtisch ritueel konden meevolgen .voor GOOD LUCK zegde Khanittha ,toen terug de trap af en terug richting hotel .
vanavond hebben we nog naar de wekelijkse avondmarkt geweest van zo ne 4 km lang ,waarna we toen een heerlijke voetmassage tje gedaan hebben ,en daarna richting hotel, nu me bedtje in om morgend vroeg de jungle in
Slaapwel.......








07-01-2017 om 18:25 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
06-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De bergen in














06-01-2017 om 00:00 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De bergen in

Deze morgend vroeg vertroken met een mini busje voor een dagtrip in de bergen.

aan boord met thais ,australie's,noords,en arabisch volk en natuurlijke ene Belg he.

vanaf 8u30 zijn we al vertrokken de bergen in ,na 1u30 rijden op onze eerste plaats toegekomen bij een mooie waterval ,toen 10 minutje verder ne 2e ,wel beetje pech met het weer motregen en bewolkt waardoor er een dikke mist hangt ,op onze 3e plaats zaten we helemaal aan de top 2547 meters boven zeeniveau waar de koning van vroeger van chang mai ligt begrafen , mooi maar spijtig van die mist ,4e plaats naar een boedha afere gaan kijken met mooie tuin ,en daarna een locale markt gaan aflopen met daarna gaan eten met de ganse groep ,toen nog es de locale bevolking bezocht die nog op oudere manier leeft zoals 100 jaar geleden van bij ons ,en die zelfs een apart taaltje spreken waronder zelf de thai hen niet versta .wel dat was weer een mooie dag dat in me geheugen is gegrift voor altijd en da ze niet meer kunnen afpakken ,KHAP KOEN KHRAP (dank u wel)

06-01-2017 om 00:00 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
05-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bezoekje in de stad
Vandaag al vroeg op ,en lekker ontbeten .Toen hebben we een taxibusje genomen om eerst beetje de rand van het stad te gaan bekijken.na een 20 min ,,gestopt bij het treinstation waar ik ben gaan kijken of mijn tickets klopten voor 11 januari omdat ik dan de slaaptrein neem naar bangkok.toen terug een busje genomen en eens terug naar de luvhthaven om nog wat foto'tjes te maken. toen zijn we gestopt in het centrum bnnen de stadsmuren om daar dan verder te voet alles te gaan bezichtigen ,onder meer de Tempels ,ook de heerlijk gerechtjes geproefd van het noorden ,picante sausissen en nog van dat lekkers.en ijscofee's gedronken ,om de dorst te verslaan .Ja we hebben toch al heel wa kilometertjes gedaan vandaag ,denk 1 kant van de stadsmuur ligt toch tussen de 4 a 5 km ,wel mooi het oude ervan het weer wel wat minder ,zo beetje motregen en 20 graden ,en ook al een valpartij gedaan met me crocs ,niet echt idiaal bij regenval.deze avond dan nog een tuck -tuck genomen om in het stadcentrum nog meer van dat noordse eten te benutigen ,en zo zijn we terug van van het einde  van de dag gekomen en zit ik ier nog rap wat alles intokelen in de computer ,en straks slaapwel ;)













05-01-2017 om 21:00 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's probatie
Vanmorgend al vroeg wakker 6u30 ,gisteren beetje meserie met de computer en kon niet me fotos op deze blog zetten ,,ben die tablet hier ook nog nie gewend hoor ,maar nu nieuwe poging en hopelijk beter.







05-01-2017 om 03:07 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
04-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goed aangekomen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Goed aangekomen rond zo ne 10uur hier in Chang Mai

1ste vlucht thai air brussel - Bangkok zeer soepel en goed verlopen ,toen we in Bangkok aankwamen moesten we normaal gezien wachten tot 13u30 voor onze volgende vlucht naar Chang Mai ,maar met een beetje overleg bij het thai airways bureautje bij de vriendelijke meisjes konden we direckt om 8u00 terug de vlieger op ,was me dat boffen en geluk hebben dat er nog 2 plaatsen vrij waren ,anders moesten we zo 5 uur wachten in Bangkok.

dan zo ne 50 minutjes vliegen en terug veilig geland in Chang Mai ,het keinere luchthaven. toen direckt ne Taxi van 10 euro (200bath) en we stonden vroeger aan het hotel of we dachten ,,wel 1 nadeel ,,we konden maar inchecken 14u00 ,toen maar beetje de buurt verkennen en nog wat een paar kilometertjes terug in de voeten ,

Vanavond na een uurtje of 3 te slapen het shoppingscentrum opgezocht (khanittha,s hobby)en daar ter plaatse een heerlijk etentje gedaan ,en nu me bedtje in om de jetlag te verwerken en morgend fris CHANG -MAI bezoeken


04-01-2017 om 18:22 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
04-12-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgende reis komt er terug aan :)
Klik op de afbeelding om de link te volgen

3 januari Start van een nieuwe reis naar Thailand

1 Brussel Bangkok - Chang mai

2 Bangkok  m'n verjaardag gaan vieren

3 kanchanaburi

4 Chantaburi

5 en dagje Jomtiem ,Pattaya

04-12-2016 om 00:00 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
02-02-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BAngkok
Nog weinig tijd gehad om me hier bezig te houden met het internet
Intussen al in Bangkok ,en nu al aan het inpakken om de terugkeer naar Belgie.
Terug hier een mooi hotel ,en intussen 1ste dag gaan eten op een boot op de rivier  ,,waronder een Topdag van Pa & Meme in Thailand  ,,Romanties tot en met en sfeer ,,man man niet te doen, En lekker natuurlijk ook ,,Vandaag het grootste hotel ter wereld bezocht 310 meter ongeveer ,en ferm genoten van het uitzicht hier in Bangkok ,,Dus Méme Kan op een Boot en pa geef geen hoogtevrees .ook al de Betogingen gezien hier in Bangkok waar de Media zo veel onheil van maakt .Precies ne groot volkfeest .
Dan zijn dan me laatste verslagen hier ,,Sorry geen foto' meer ,want tis al intussen 00u50 ,en kga derin kruipen  ,want morgend de laatste uren hier en dan naar het vliegveld om 00u30 op te stijgen naar het Koude Belgie (pffff)Twisted Evil

02-02-2014 om 18:53 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nog afsluiter van Hua hin
NOG AFSLUITER VAN HUA HIN
--Kwil graag nog  1,50 geven Voor Acomantatie erbij das dan ne 8 ,,want laatste avond nog es lekker gaan eten in het buitenresturant ,,en ze waren zoo vriendelijk ,en ik wou nog een nummertje dat ze afspelen in de lifeschow  met hun orkestje ,,en ze deden het met plezier ,,Conclusie  : hoe meer jij je amuseer hoe meer zij hun amuseren ,,,hoe meer jij lacht ,hoe meer zij lachen,natuurlijk loop je hele dagen met je mond tot aan de grond ,,kan je moeilijk het tegendeel verwachten.
Hua HIn in Totaal ,,was moooie vakantie ,,maaar voor mij was 14 dagen te lang  ,kmoet zeggen veel bezigheden ,mooie natuur ,maar aan zee ,,mooi hoor ,maar ik stoorde me geweldig aan de oude mensen die daar met een zuur gezicht zitten tot aan de grond ,warrom weet ik nie , I DONT NOW ,,,geef me dan maar PATTAYA waar om ieder hoek een lachend gezichtje is  ,denk dat deze tenslotte je jong houden !

 Geef hier een lach en je krijg hem een dubbel geluk gevoel terug ! SMILE

02-02-2014 om 18:43 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.punten op 10
punten op  10
 Het loopt spijtig genoeg stilletjes hier op z'n einde in Hua Hin ,en vond ik eens nodig punten te geven op het hotel hier 
KAMERS --9   mooi ,mooi en mooie kamers, leuke sfeerverlichting dat je zelf op 3standen kan zetten ,frigo ,tv met 100 zenders ,airco,douche met regendouche ,schampoo & badschuim alles erop en eraan ,,en zelf voor maar een standaarkamer zelfs ,,ook vond ik de luie zetel bij het raam aangenaam om met deze computer deze gegevens in te vullen
ROOMSERVICE & ONDERHOUD --8  Altijd mooi onderhouden ,,,verse lakens ,,verse handdoeken ,mooi gekuist ,alles netjes 
ACCOMANTATIE  6,5  Vond ik wel iets minder ,,Smorgens wel ontbijd ,,das prima in orde ,,maar s'avonds moeilijk iets te drinken in het hotel zelf ,,ook in de dag zelf ,,,er  was een bar beneden ,,maar om welke reden??  het was nooit open ,,,op de website stond ook een buiten bar ,,,en blijkbaar was daar zelfs niets meer ,,,geen enkele stoel of tafel of biljardpool zoals op het internet beschreven stond ,wel was er s'avond een mega disckotheek naast het hotel van hetzelfde  ,,en ook mooi groot buitenresturand 50 meters verder ook van hetzelfde HINNNAM. Wel mooi zwembad en fitnesszaal en ook niet te vergeten de sauna
LIGING  --4 Zeer slechte ligging ,,6km van het centrum  ,,,Een heel klein strandtje in de buurt waar niets te beleven viel ,en weing te doen rondom .gelukkig hadden we wel Taxy's beschikbaar voor maar 10 frank te persoon ,,en dit iedere 10min  ,,,deze maakte het wel terug goed,moet ik zeggen
PERSONEEEL ---7  Zeeer Vriendelijk volk  
RESTURANT ontbijd   7   alles mooi netjes verzorgt ,alles vers ,,en zelf voor een eitje stond er iemand bij de braadpan ,om welk eitje ook wilde hebben ,,,brood,groentjes ,worstjes ,ham en 4 Verschillende thaise  gerechtjes ,,ieder dag anders 
CONCLUSIE  aangenaam hotel ,,alleen veel te ver van het centrum voor ik ,,meschien oudere mensen die de rust opzoeken aangenamer
PS: We hadden ook nog  ne karioke club ,,maar de vrouwen moesten 500 bath ingang betalen ,mannen gratis ,,SNAP JE KARIOKE!!! met de micro

02-02-2014 om 18:39 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
28-01-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bezoekje brandweer
28 jan- doorweekse dag in hua hin ,nu veel rusten op het strand en ook nog wandelingjes ,en de buurt nog beetje verkennen .
Gisteren nog een keer bij het oud treinstationnetje geweest en toen nog een straatje in geweest waar we nog niet waren geweest ,
Toen viel me oog op een brandweer depo ,,en met de vraag of ik er eens kon rondneuzen ,,MAI PEN RAI klonk de vriendelijke stem van de wachtende vaste post brandweerman  , veel oude wagens ,maar toch nog redelijk materiaal zo te zien .Kmoet toch kunnen zien hoe hua hin beschermd word tegen de branden hier .Want kheb al gemerkt dat hier veel oudere huizen staan ,helemaal uit hout, zelfs hele straten met houten huizen ,,amai als het hier begint te fikken!Crying or Very sad 
S avonds dan 1 van de vele visresturantjes gedaan .waar men gezellig buiten kan zitten boven zee ,op een houten plagé op palen ,Dit gedaan gisteren en vandaag nog es overgedaan ,zoals men al kon zien op facebook , Beetje Romantiek mag ook he














28-01-2014 om 17:34 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
26-01-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opheldering in hua hin
Weeral 2 dagen voorbij ---26 jan-  flinkke opheldering ,,een mens moet hem eerst altijd aanpassen en oriénteren ,bij deze vandaag al heel wat flink opgestoken. In de begin maakte vader zich zorgen over de vele militaire boten voor de kust  ,,,"Das nie normaal deze boten voor de kust" woorden van vader ,,vandaag zijn we te weten gekomen 'ik en khannittha' dat deze militaire fregats dienen om de koning hier te beschermen ,,jaja de Thaise koning woont momenteel 2km van ons hotel .Doordat hier ook vele militaire bewaakers langs straat staan ,,en vader zich maar ongerust maken dat de 3e wereldoorlog ging uitbreken ,wie weet komen we hem nog tegen het lijf aangelopen.Intussen laatste 2 dagen al veel rondgewandeld en de uitgangsbuurt gevonden ,,,beetje Pattaya op z'n kleinst ,vele kleine baar'tjes tegen elkaar ,,waaronder 1 e Belg, ne Antwerpenaere "den dirk" in z'n TIGER bar ,,We hebben dan toch nog ne belg gevonden ,sympathieke mens ,,beetje pintjes benuttigt en al how 23u00 en de Tuk Tuk op (das ne kleine Taxy )en op weg naar het Hotel .Khannittha lig al ferm te snurken intussen ,en in de achtergrond mooi muziek ,kmoet zeggen kheb vele goesting nog ne pintje te pakken beneden ,,kzou ik??of nie??











26-01-2014 om 17:57 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
24-01-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Phraya Nakhon Cave
24 Jan--Vandaag ne Mooie dag geweest,me fotocamera heeft bijna niet stilgelegen,
Vandaag ontbijd om 9u00 samen met Pa en Méme ,achteraf zijn zij naar het strand geweest ,Ik Khannittha besloten es om De bergen in te gaan ,,we vonden ne Taxy voor 50 bathtjes ,,eenmaal afgestapt ,bleek dat we al 20 km te ver zaten ,,dus dan maar zo'n minibusje terug en terug afgestapt .
Toen waren we nog lang niet ter plaatse ,We wilden es phraya nakhon cave bezoeken (das ne grote grot met een opening bovenin) ,Het was toen moeilijk nog een taxy te vinden ,,dus hebben we een brave man aangesproken en gevraagd of ie wilde taxy spelen ,met de woorden" MAI PEN RAI" (geen probleem) voor ne 400 bathjes wilde hij het doen ,,Het was nog zo'n 20km ongeveer rijden ,,,en waren we eindelijk ter plaatse.
Eerst iets eten en drinken ,om krachten op te doen ,want er stond ons een zware voettocht te gaan ,eerste berg op ne km trappen op om berg te beklimmen ,gelukkig waren pa & méme niet mee ,,want je heb er een goei conditie voor nodig ,,toen afgedaald en terug op een mooi wit strand ,,daar ne 500 meters afgelegt ,en op naar de volgende trappen op ,,man daar kwam geen einde aan ,,denk toch zo'n 2km afgelegt ,zeer stijl omhoog ,en trappen gemaakt van gladde rotsen .Na zo 40 minutjes klimmen toch wat uitzicht ,,We kwamen in een grote rots terecht ,,waar het zeer stil was en Khannittha nie zo meer op haar gemak was ,omdat wij daar alleen waren in zo'n grote grot .Komaan zei ik tegen haar nu niet meer opgeven na zo'n vermoeiende strijd ,naarmatig we meer en meer in de grot kwamen ,zagen we daar een 4tal fransen ,,(Khannittha al meer op haar gemak) en Toen zagen we het resultaat van de vermoeiende strijd  ,,een mooi grote grot met daarin een tempel en het grote gat bovenaan waar het zonlicht in komt te piepen.FANTASTISCHShockedShockedShocked ,,1 van de mooiste dingen dat ik gezien heb kwestie van natuur (in de bergen natuurlijk)
Veel mooie foto's gemaak en dan de terug tocht ,want tegen 16u00 moet men het woud uit zijn wegens de wilde dieren en ook onze brave taxychaufeur staat maar te wachten tegen 16u00  .Eenmaal beneden sprak ons een Thai aan om met de boot terug te keren ,,zodanig we de volgende berg niet meer hoeven te beklimmen.Ok voor 200bathtjes nog ne boottocht erbovenop ,,en bij het aankomen stond onze brave taxychaufeur daar nog ,,Nu nog de terug keer en vanavond nog ne hapje op de avondmarkt.En dit is het einde van een niet vergetende dag Laughing


















24-01-2014 om 16:28 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beetje sfeerbeelden
22 & 23 Jan-
Beetje rustig aan gedaan ,Pa & méme veel aan't strand gezeten ,,Ik en Khannittha veel rondgewandeld en ge'schopt ,,Das 1 van Khannittha's Hoppy's ,,veeel groot warendhuizen bezichtigen ,en in Thailand zijn ze daar goed in  (in die warendhuizen )!.We zijn ook eens ,nog een oud schoolvriend van Khannittha ontmoed ,,,waar we lekker op een buitenresturandtje zijn gaan eten ,op weg ne gemeentewerker tegengekomen die de lampen aant vervangen was ,,op den oude methode!. We hebben beiden ook ne bodymassage ondergaan ,,,HEERLIJK!.
Ook nog beetje strandwandeling gedaan ,,en voor afsluiter de avondmarkt die er alle avonden plaatsvind ,,waar we dan heerlijk hebben ge'eten ,ook es ne biefstukje binnen gespeeld met pepersaus .....en LEKKERWink voor maar ne 250 batjes of ne 6 EUro's,.Ook es op een bovenverdiep gezeten om te eten bij die markt ,,en man Zware stoelen zeg!!Shocked
En K'moet zeggen het is altijd heerlijk om terug in het hotel te komen ,met de mooi luxe kamers
Laughing













24-01-2014 om 15:38 geschreven door pattayaman  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)


Archief per jaar
  • 2023
  • 2022
  • 2019
  • 2017
  • 2016
  • 2014
  • 2013
  • 2011
  • 2009
  • -0001

    Gastenboek
  • 123
  • test

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • polarsteps

  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs