Inhoud blog
  • bloem op zonne
  • op bezoek in de keuken van KAMSA
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Techniekblog
    In de klas
    12-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
        Tabala M. Joseph 1TEWW

    12-06-2013 om 16:33 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hey beste bezoekers vandaag zijn we naar de keuken gegaan we gingen pannenkoeken met fruitsla maken.Als eerst legde meneer Goddé ons de regels uit waaraan we ons moesten houden in de keuken .Daarna gingen we aan de slag met onze fruitsla.Eerst moesten we al het fruit schillen en in stukjes snijden en in een kom steken.De pannenkoeken waren iets moeilijker .Eerst moesten we goed naar meneer Goddé luisteren omdat hij ons het recept uitleggde.Een toen we klaar waren met het deeg en het bakken mochten we van de fruitsla en de pannenkoeken genieten.Dit was spijtig genoeg onze laatste les techniek Sad

    12-06-2013 om 16:12 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    foto's van espen jeffery







    11-06-2013 om 20:37 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jeffery van espen 1teww

    datum:vrijdag 24 mei 2013.
    vandaag zijn we de dag begonnen met een film waar we met de groep vraagjes over moesten oplossen.
    na de film moesten sommigen groepen hun eindproject presenteren.
    na de middag hebben we een debat gedaan over doel .
    na het debat over doel mochten we verder werken aan de ananansboot .
    sommigen groepen mochten hun ananansboot laten inspecteren door mr. Goddé.
    na de beoordeling kregen we de punten en mochten we de boot mee naar huis nemen.
    zo dit was onze vrijdag

    10-06-2013 om 20:47 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    06-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Vandaag zijn we weer aan onze vier uren techniek begonnen.
    Als eerste zijn we begonnen met het voorstellen van de groepen voor het da vinci werk.
    Na de middag hebben we onze agenda ingevuld en zijn we begonnen aan onze ananasboot.
     de meeste waren al klaar met het maken van de boot en mochten hem dan gaan spuiten.
    Als onze boten helemaal klaar waren mochten we ze in het water leggen en kijken of ze wel bleven drijven.
    Daar werdan dan punten opgezet door meneer Goddé.
    Zo dat waren onze vier uren techniek.

    Groetjes,

    Kaat Debeys  1TEWW

    06-06-2013 om 21:00 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    31-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.


























    31-05-2013 om 19:03 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aardolie, Da vinci, Debat Doel, Ananasboot

    We zijn onze 4 uren begonnen met een toets over aardolie.

    Aan de hand van een filmpje moesten we de toets invullen,
    na de toets mochten we de antwoorden bespreken met de groep en daarna moest een andere groep de toetsen verbeteren.
    Na de middag hebben al een paar groepjes hun Da Vinci machine voorgesteld.
    Er zijn al een paar mooie eindwerken bij !!
    Daarna hebben we een debat over Doel gehouden.
    Links van de klas was de groep die Doel wouden behouden en rechts de groep die de haven wou uitbreiden.
    Daarna hebben we aan onze ananasboot verder gewerkt.
    Er zijn al een paar mooie exemplaren bij !!

    Jelle Van Dijck
    1 TEWW

    28-05-2013 om 00:00 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17/05/2013 da Vinci, ananasboot en stad Doel
    Vandaag zijn we onze 4 uurtjes tecniek begonnen met een film genaamd aardolie. Bij film hoorden vragen die we moesten oplossen.
     Nadat we de vragen hadden opgelost moesten we ze ook verbeteren. Toen mochten een paar groepen hun da Vinci machine voorbrengen.
    Eerst mocht de groep van Yoran, Milan, Silke en Jinthe. toen mocht de van Jelle, Joachim Brecht en Jeffery.
    toen mocht de groep van Hanne, Shari en Rani. Toen mochten de techniekapen.
    Nadat we dat hadden gedaan moesten we debateren over het stadje doel. We moesten beslissen of Doel mocht blijven staan of moest worden gesloopt
    voor de uitbreiding van de haven in Antwerpen.
    Toen moesten we van meneer Goddé aan onze ananasboot verder werken. Sommigen waren al klaar.
    Toen was de les voorbij en mochten we naar huis.



    Brecht Vuchelen
    1teww














    25-05-2013 om 11:02 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    10-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.smaaktest vervolgt met ananasboot!!
    3 mei 2013
    vandaag zijn we begonnen met het boekje van duurzame???? verse vruchtensla. 
    we moesten een smaaktest doen. met appel, peer,   mandarijn, kiwi, limoen, citroen, pompelmoes, perzik en je moest daarbij zeggen of het zoet zuur of bitter was. daarna daarna verder werken aan onze ananas boot op zonne-energie. Very HappyVery Happy en dan nog is testen in het zwembadje dat meneer goddé had meegebracht. 



















    10-05-2013 om 09:21 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Realisatie bloem op zonne energie en ananas boot
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag zijn we onze 4 uur techniek begonnen met het verbeteren van de kruiswoord raadsel.
    Daarna zijn we gaan werken aan onze bloem op zonne energie. Daar moesten wij statiefjes maken voor onze bloem op zonne energie. dan heeft meneer goddé een uitleg gegeven voor hoe we het moesten maken daarnaQuestion zijn we aan de slag gegaan SmileExclamation.
    Dan zijn we de werkjes gaan inleveren daarna zijn we begonnen aan de ananas boot.
    Maar daarna moesten we spijtig genoeg al naar huis gaanSad.


    Jef Heylen
    1TEWW

    22-03-2013 om 16:55 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.techniek
    Vandaag hebben we proeven met albustix en clinistix gedaan in dranken zoals; melk, cola, AA drink, REDBULL, cola light en water.  De laatste 2 lesuren hebben we verder gewerkt aan ons project De Da Vinci machine, er was veel lawaai in de werkruimte Evil or Very Mad en we waren volop bezig met het maken van De Da Vinci boot.
    Hieronder zie je een paar foto's van de proeven. Arrow








    21-03-2013 om 19:16 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mountainbike
    We zijn vandaag begonnen met een taak in ons boekje Mountainbike.Smile
    Aangezien dat we maar één lesuur hadden moesten we flink doorwerken.
    De kinderen die vorige keer te laten waren met hun taak(kaas,melk en groenten zoeken en opplakken.)
    moesten deze laten verbeteren.
    Het lesuur was snel voorbij,maar op een korte tijd kan je veel leuke dingen doen.
    Helaas zijn er geen foto's Crying or Very sad

    Elien Noben
    1TEWW



    14-03-2013 om 17:36 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op GWP naar Genk
    Hallo allemaal!
    Op maandag 4 februari 2013 zijn we vertrokken op GWP naar Genk. Toen we aankwamen wisten we nog niet wat er ons te wachten zou staan. Toen de kamerindeling was gebeurt werden we verdeeld in vijf groepen die elk een eigen sportprogramma had. De groepen werden verdeeld per kleur: rood, oranje, geel, groen en blauw. na het middageten gingen we in onze groepen de volgende sporten uitoefenen: Mountainbike, Muurklimmen, Orientatieloop, Dans en Judo en Boogschieten en Hockey, Deze sporten werden over de hele week verspreid. 's Avonds gingen we naar de Cosmodrome en daarna deden we een wandeling door een pikdonker bos en de bedoeling daarvan was om het sporthotel terug te vinden aan de hand van een kaart. De volgende dag deden we in de voor- en namiddag de sporten die op ons schema stonden. s' Avonds was het tijd om het spel te spelen "Binnen de minuut". Woensdag deden we in de voormiddag de sporten die we moesten doen en in de namiddag gingen we naar het natuurhulpcentrum in Opglabeek (VRT "Dieren in nesten"). 's Avonds deden we het leuke "Witse" detectivespel waarbij we de moordenaar, plaats, tijd, reden en het wapen moesten proberen te ontdekken.
    Donderdag ochtend deden we voor de laatste keer de sporten op ons schema, en na de middag moesten we het "Hoe lang duurt de fuif " spel gecombineerd met orientatieloop doen. Nadat was het tijd om ons klaar te maken voor de fuif. En dan was het tijd voor de MEGA FUIF!!!!!!! ( Die trouwens heel leuk was). Vrijdag ochtend was het al tijd om te beginnen in te pakken . Toen we daarmee klaar waren gingen we naar de sporthal om het "Spel zonder grenzen" te spelen. Daarna was het tijd voor de uitreiking van de Oscars en kreeg iedereen een leuk T-shirt. Toen was het tijd om te vertrekken .
    Het was een week om nooit te vergeten en als ik mag kiezen wil ik zeker nog eens terug!!!
    Groetjes Shari Van Goolen 1TEWW




    27-02-2013 om 15:30 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    01-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vrijdag 1 februari

    Vandaag begonnen we de les met een uigebreide uitleg van meneer Goddé over de stuurkring en de gebruikerskring.
    Na deze uitleg mochten we zelf aan de slag met ons groepje om dit in werkelijkheid toe te passen. Als dit klaar was, moesten we hierover een tekening maken. Toen onze tekening inorde was begonnen we aan een nieuw project 'Vlaamse boterham' . Na de uitleg gingen we weer aan de slag met het boekje in te vullen. Sommige leerlingen die nog niet klaar waren met hun pennehouder moesten deze nog wel eerst afwerken. Tegen het einde van het laatste lesuur moesten we ook nog opruimen zodat onze klas er weer netjes bij lag  .
    Dit was vandaag onze dag 'techniek'




    Joachim Kennis
    1Teww













    01-02-2013 om 21:20 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    18-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bloem op zonne-energie+ pennenhouder
    Vandaag zijn we onze 4 uurtjes techniek begonnen met verder te werken aan het project bloem op zonne-energie .
    We hebben een stroomkring moeten maken en moeten tekenen op punten .
    Dat was niet even gemakkelijk voor iedereen maar onze groep is er goed vanaf gekomen .
    We hebben dan ook nog heel even in ons werkboekje moeten werken .
    Dit waren onze 2 eerste uurtjes , de laatste 2 uurtjes waren dan ook veel leuker .
    We hebben verder gewerkt aan onze pennenhouder dat ging niet bij iedereen even vlot maar het lukte wel .
    We mochten met het echte werk beginnen , we mochten boren en andere leuke dingen .
    De eindresultaten waren dan ook prachtig , je kunt ze mee bewonderen op de foto's .Very HappyVery HappyVery Happy


    18-01-2013 om 17:54 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    14-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bloem op zonne-energie + pennenhouder 11/01/2013


    Vandaag  zijn we onze vier uurtjes techniek begonnen met verder te werken aan ons project " bloem op zonne-energie". We moesten  een stroomkring met transistor tekenen. We hebben eveneens geleerd wat een stuurkring en een gebruikskring zijn. Deze kringen tekenden we gewoon en eveneens met behulp van symbolen. Daarna hebben we deze kringen ook moeten maken met de spullen uit de techniekdozen. Dat was het voor techniek.
    Voor techniek+, hebben we gaten geboord in een plexiglas, dit stuk plexiglas is de basis voor onze pennenhouder, we hebben dit stuk plexi ook mooi rond gevijld zodanig dat er geen scherpe hoeken meer aanwezig waren.  Als de gaten geboord waren , zijn we het plexiglas gaan plooien met behulp van de lijnbuiger.Als het geplooid was ,dan was de pennenhouder klaar voor gebruik.



    Aerts Milan

    1TEWW
         












    14-01-2013 om 20:15 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.










    02-12-2012 om 11:03 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    30-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Vandaag hebben we met onze techniek klas over de energie voor onze bloem. We hebben daar ook een oefening over gemaakt.
    Daarna hebben het groepje van Sarah Geleyns, Elien Noben, Elien Sente en Katrien de Klassieke Centrale mogen uitleggen, en daarna hebben het groepje van Pieter-Jan, Wesley, Jeffery en Brecht de Kerncentrale mogen uitleggen. Nog voor de middagpauze hebben we ook een stroomkring mogen maken. Je moest een lampje proberen te laten branden met draadjes en een schakelaar..
    Meneer Goddé heeft ons eerst uitgelegd hoe een stroomkring juist werkte.
    Na de middagpauze begonnen we aan de pennenhouder. Voor we onze pennenhouder mogen maken hebben we vandaag een schematische tekening en een prototype van karton moeten maken. Ook hebben we een plaatje mogen kiezen waarvan we onze pennenhouder gaan maken.Het was dus een heel leuke dag
    Groetjes Shari Van Goolen 1TEWW

    30-11-2012 om 00:00 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    09-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een kijkje in onze techniekklas op 9 november
    We zijn vandaag onze 4 uurtjes techniek begonnen met het project "Bloem op zonne-energie". We moesten lezen wat een kerncentrale doet en hoe hij werkt. Toen kwamen Elien S, Elien N, Katrien en Sarah naar voren om de werking uit te leggen  met het smartboard en een mooie tekening. Helaas moesten we toen gaan eten. Na de middag werkten we nog even verder aan hetzelfde project. Daarna  mochten we terug gaan werken aan onze sierfiguur en onze Chinese puzzel. Er zaten een paar hele mooie werkjes bij!!  Vlak voor de dag eindigde verbrandde Sara de Vos helaas haar vinger. De groepjes konden dan hun
    iPad nemen en de QR-code scannen op de EHBO doos. We stelden vragen om te weten welke graad brandwonde ze had. Ze had een tweedegraads brandwonde. Door de goede zorgen van verpleegster Kaat kwam alles in orde. Sara kon naar huis met een mooi blauw verband rond haar vinger.
    Hopelijk vonden jullie dit bericht interessant.
    Veel lieve groetjes van
    Hanne Geens en de rest van onze klas!!!!!































    09-11-2012 om 21:52 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    08-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.


















    08-11-2012 om 22:38 geschreven door Teww2012  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 26/11-02/12 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 10/09-16/09 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Zoeken met Google




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs